Új privát üzeneted érkezett!

Jacsifül
Szegény párod jól megijedhetett Kép A lényeg, hogy nincs baj! Kép
Most még nem dobom el a hőmérőmet, pont most amikor végre elkezdtem hüvelyben mérni? Kép MÉg tart a türelmem hőmérő ügyben Kép

Babus
Örülök, hogy tetszett, de ugye már nem pityeregsz? Kristóf megijed, mi baja lehet anyucinak Kép Küldök neki pocisimt! Kép

Jündi
Vendég
 


Bocs, ket ev alatt a 8 dokira mondtam

Ha gondolod megadom egy doki szamat, aki tenyleg jo, mai napig banom, hogy nem maradtam nala. Vele annyi volt a problemam, hogy nem vallal szulest, csak osszehozza a babat.Egyik barati hazaspar ket veteles utan mentek hozza, es van ket babajuk. A masik barati hazaspar hat evig probalkozott, tobb inszeminacio utan mentek hozza, es harom honap utan babasak lettek. Problemas esetekkel foglalkozik. Ha jol tudom O csinalta az elso lombikot Mo-n. Elismert szaki. Hatvanszor elnezest ker, amikor vizsgal, irto aranyos, en nagyon szerettem. Szoval szivesen megadom a szamat, o behiv a 3 uh, 3 vervetelre. Semmit nem hagy ki, nagyon alapos. Gondold at. Csak segiteni szeretnek.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Jányok
Jobb a kedvem sokkal, köszönöm! Kép Már ébredezem Kép

Zsófi Kép
Húúú ez remek hír! 1 hónap múlva újra lehet próbálkozni, hát ezt nem is gondoltam volna! Kép
Nagyszerű! Várom a dolgokat, amik bántanak! Vígasztalásra vagy ítélve! Kép
Én nem vitatkozom ami a tábla alsó helyét illeti Kép
Örülök, hogy újra itt vagy köztünk!

Judit
Persze hoyg nem baj hogy elolvastad a Babusnak írtat, hiszen megírhattam volna neki magánban is. Azért írtam ide, hátha más is talál benne magának szívhez szólót Kép
Örülök, hogy jobban vagy, kitartás, már rövid idő, és elmúlik minden rosszulléted Kép

Judyt
HOgy áll most a zebracsordánk? Találsz köztük esetleg egy oltári vad jószágot, aki megszelidítésre várna? Kép

Jündi
Vendég
 

 
 

Lányok!
Köszi a drukkot, de most nem segített, ugyanis megjött így a délelőtt folyamán, legalábbis elkezdte. Kép
Tündi!
El is engedem a kezed, nehogy rántsalak magammal.
Asszem így ma az orvost kihagyom, vagy szerintetek azért elmenjek? Ez volt a harmadik gyógyszer nélüli hónapom...

Holnaptólén zárom a táblázatot (ill. már ma), de senki nem jöhet mögöttem!!!! Kép

Babus!
Előző hónapban sztem volt peteérésem. Bár a PG nem mutatta ki, de minden más tünet meg volt hozzá és a ciklusom is 26 napos volt.
Ki tudja.

Mindenesetre most az a cél, hogy túllegyek a vizsgáimon és legkésőbb a szülinapomra (jan 24.) legyen egy pozitív tesztem. Hú de baromira optimista vagyok mostKép

Éva
évi79
 


Vali
Az egyik címedre azért elküldtem, ha nem kapod meg, akkor adj egy másik címet is, oda is elküldömKép

Judit
Köszi a képet, így is meg tudtam nézniKép

Valóban nem tudhatjuk, milyen szülők leszünk. Én a szüleim példáját szeretném követni, annyira következetesen neveltek engem, és szerintem ők a mai napig érzik ennek a jutalmátKép
A kutyusomat is így nevelemKép Az én kutyusom nem parancsszavakra hallgat, nem ordítok rá, nem ütök rá, hanem szinte beszélgetek vele. Hülyén hangzik, de én neki is elmagyarázok bizonyos dolgokat. Ha pl. lent megeszik valami tiltott dolgot, akkor egy erőteljes fujjj!!! és elmagyarázom neki, miért nem szabad. Talán kicsit zizzentnek tűnhetek ilyenkor, de látom rajta, hogy megérti.
Ha viszont apuci, akinek nincs ekkora türelme, rászól hangosan, akkor inkább megrémül a Dolfika, csak azért se csinálja, amit kér tőle és árulkodón szalad hozzám.
Szerintem egy gyerkőccel is hasonlóan működnek a dolgok. A környezetemből látom, hogy amelyik gyerekkel ordibálnak, meg parancsolgatnak neki, ne adj Isten megverik, az csak azért se teszi azt, amit kérnek tőle. Nekem viszont a szüleim egyszer mondtak el mindent, türelmesen, elmagyarázva, mindig olyan szinten, ahogy a koromból adódóan megértettem, és állíthatom, elsőre megértettem és megcsináltam. Sok panaszuk nem volt rám. Ezért szeretnék olyan szülő lenni, mint ők. Persze, tudom, más leírni, meg megtervezni, meg más voltam én, mint lány, meg amilyen kisfiú esetleg Kristóf lesz. De talán menni fogKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus, a gyereknevelés és a kutyanevelés párhuzamával teljesen eegyetértek. Én is imádoma kutyánkat, és mindig megpróbáltam következetes lenni hozzá. Szerintem nagyon jó "tapasztaaltszerzés" egy kutya a gyerekek előtt.Kép

Hozzád hasonlóan én is állandóan beszélgetek vele, még néha séta közben is,és biztosan dilisnek néznek ilyenkor.De tuti biztos vagyok benne, hogy mindent megért!

Évi, nagyon sajnálom.Kép

Most már kicsit izgulok.Már csak Tündi van előttem a táblán.....remélem már úton van a zebrája szélsebesen!!!!Kép
jófi
 
 


Tündi
Már nemKép Kristófka pedig biztos érzi, hogy anyu nem a rossz dolog miatt pityeregKép
És ürülök, hogy újra a régi vagyKép

Móni
Amit Judit ajánlott, az nagyon jó ötlet!!!Kép

Évi
Sajnálom.
De azért annyira biztos ne legyél abban, hogy volt peteérésed. Engem, mint már sokszor írtam, sorra átvert minden, hőmérő, LH teszt. Ezek szerint volt peteérésem, mégis az UH és a vérvétel bebizonyította, itt bizony semmi sincs. A hormonjaim a béka feneke alatt voltak, a méhnyálkahártyám 5mm volt. Aztán a Closty mindent helyrehozott. Utólag már azt mondom, szerencsém volt, a hosszú évekig tartó fogigátlószedés miatt szó szerint leálltak a hormonjaim. A Closty viszont beindította és jött is a baba annak rendje módja szerint.
Már csak azt nem tudom, lesz-e merszem valaha még egyszer fogigátlót szedni?! Mert nagyot csalódtam bennükKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Éva
Kár hogy elengeded a kezem Kép Tényleg sajnálom! Kép Meglátod, olyan gyorsan elmegy az idő most januárig, hoyg észre sem veszed! Kép
Azt hiszem, én most nem mennék dokihoz a helyedben.

Jófi
Megfogod a kezem? Muszály valakiét szorítanom, és már te is ott vagy tűzközelben Kép

Jündi
Vendég
 


Babus !
Persze nem vagyok biztos benne 100%-ig!
Jó lenne nekem is egy ilyen ciklus alatti vizsgálat. Az elsőt hanyadik napon lenne célszerű megcsinálni? Bár nem tudom, hogy így az ünnepek alatt érdemes-e elkezdeni.

Éva
évi79
 


Judit,
Nagyon megköszönném. Bár az már biztos, hogy csak januárban tudok el menni hozzá, mert az ünnepekre hazamegyünk. Mennyivel előbb kell bejelentkezni hozzá?

Babus,
Én biztos vagyok benne, hogy soha többé nem szedek fogigátlót.

Évi,
Nagyon sajnálomKép

Jófi, Tündi,
Nagyon drukkolok nektek!

Kép
móni23
 
 


Tündi!
nagyon szívesen fognám a kezed, de nem akarom, hogy miattam Te is leessél! Remélem nem haragszolKép
Nagyon szorítok Neked, sőt még annál is jobbanKép Jófi, persze Neked is!
Kívánom, h a karácsonyfa alatt ott legyen az a teszt nektek!

Stella !
Csatlakozol a lányokhoz? Hát persze!!! Nem is kérdésKép Három a magyar igazság! Kép
évi79
 


Tündi,
Persze,nagyon erősen megfogtam a kezed!!!!Nagyon drukkolok Neked!!!!Mikor tesztelsz?

Úgy izgulok Miattad, nagyon jó lenne,ha ott maradnál Pilis alatt!!

Kívánom, hogy az idei Karácsony legnagyobb ajándéka egy kétcsíkos teszt legyen Neked!!!
jófi
 
 


Éva
Aranyos vagy, köszi! Kép

Azon gondolkodtam a táblát nézve, hogy Stella neve mellett hogy fog elférni a 3 baba? Kép De Judyt olyan ügyes, biztos hogy megoldja Kép

Jányok
Megint picit görcsölget a pocim, és persze már sikerült elhitetnem magammal hogy ici-picit, hangyakukinyit nőtt a cicim, de ez nem igaz, nem fáj, nem feszül, de menzinek akkor sincs jele. Kezdek bedilizni most már Kép
Sokat segítene, ha leírnátok, ti mit csinálnátok?

Jündi
Vendég
 


Babus!
Biztos vagyok benne, hogy jo anyuka leszel. Sokat szamit, hogy az ember milyen csaladban no fel. En is sokmindent tanultam szuleimtol. Nalunk nagy korkulonbseg van, mert a masodik batyam meghalt szulest kovetoen. 31volt az anyum, amikor engem szult. Nagyimek nagyon regimodiak, es anyumat is igy neveltek. Sokaig az volt nalunk, hogy csok 18eves kor utan, sex hazassag utan. Aztan ugy 19eves korom korul megvaltozott. Ma ra sem lehet ismerni. Nagyon jo fej, es most mar barmit meg lehet Vele beszelni, de meg kellett "neveljuk" a batyammal, sogornommel Kép Szoval szamit, hogy az ember mit lat otthon. Szeretnek "jo fej" anyuka lenni, olyan mint most anyum.

Tundi!
Nagyon orulok, hogy jobb kedved van. Szeretnem megfogni a kezed, es ide felhuzni, Stellaval egyutt a babasok koze.

Judyt!
meg van a lanynevunk: Luca. Meg fura, de azert tetszik. Jobban, mint a Dori.
Te, hogy vagy?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Évi
A vérvételt már a ciklus 3-4.napja körül.
De talán a decembert már kihagyhatod az ünnepek miattKép

Zsófi
De jó, hogy csak 1 hónapot kell várniKép

Móni
Nekem egy jósnő a tavasszal azt jósolta, hogy a 2.baba nagyon gyösan fog jönni az első után. Talán pont ezért, mert nem akarok én se fogigátlót szedni. De inkább jöjjön gyorsan, minthogy ne akarjon majd jönniKép Bár mi 3 évet szeretnénk a gyerkőcök közöttKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Moni!
Kulonben a Forgacs intezetrol beszeltem, de ne egy intezetet kepzelj el, hanem egy csaladi hazat, nagyon kedves emberekkel. telefonon tudsz idopontot kerni, az aszisztensnoje nagyon fantasztikus csaj. Most is Tole kerek tanacsokat. Masodik, ha problemas lesz, tuti hozza megyek majd. A szam, amin be tudsz jelentkezni: 285-20-91 Azert nem irom emailben, mert hatha masnak is tudok vele segiteni. Szerintem erdemes mar most felhivni, es idopontot kerni, mert nagyon szeretik, es sokan jarnak hozza. Remelem segitek ezzel. Nem tudom mennyibe kerul. En, amikor jartam hozza 5000ft volt a vizsgalat, kb egy eve. A sogornomnek harom gyereket csinalt Kép Szerintem neked szimpi lesz.
Annyira orulnek, ha osszejonne vegre nektek is!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tündi,
én a 32.napon már biztosan tesztelni fogok

A hasam nekem is görcsölget, és nagyon fel van puffadva.A melleim - hogy a Te szavaiddal éljek Kép - hangyakukinyit talán nekem is nőttek és feszülnek és ha hozzáérek érzékeny. De lehet, hogy nincs is így, csak beképzelem..

Szóval szerintem tesztelj.32.nap elvileg már ki kéne mutatnia, ha van baba, ha jól tudom.És lesz baba!!!!!!!!!!!Kép
jófi
 
 


Jündi, Babus!
Igen csak egy hónap!

Igazából én is meglepödtem mert itt a lányok a topicocba szinte mindegyik 3-4 hónapot vártak(akiket én olvastam)
Tegnap a dokim azt mondta hogy most egy hónap szünet utána egy kontrol és utána hajrá mert ilyenkor még a szervezet tele van babás hormonokkal igy talán könnyebb lesz!!!

Nagyon jó hogy veletek vagyok most is mert a nagy családommat most nem nagyon tudom értékelni!

Zsófi
zsófi76
 
 


Tundi, Jofi!
Mikor teszteltek?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus
valtech@vnet.hu, kadekvali@freemail.hu - bármelyikre elküldheted!Kép

Lányok, segítsetek!! Szerintetek mit jelenthet, ha nem fehér hanem inkább sárgás folyásom van? Tök para vagyok. Az előbb voltam wc-n és a betétemen sárgás folt volt. Nem tudom, hogy mitől lehet. Lehet, hogy előzőleg nem használtam elég papírt és az Elevittől amúgy is sötétebb színű pisi maradványa?? Bocs, hogy ezt írom, de másra nem tudok gondolni. Vagy lehet, hogy megfáztam és azért van? Kérlek adjatok tanácsot!! Egy ideg vagyok.

A másik kérdésem: milyen tünetei vannak a tüszőérésnek? Mit kell akkor érezni?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali

A valtech@-ra már elküldtemKép

Van, aki semmit se érez tüszőrepikor(pl. én), de sokan írják, hogy olyankor szúrkálgat, vagy fájdogál a petefészkük táján. De aki érzett már ilyet, az biztos jobban le tudja írniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vali
A sárgás folyástól, ha csak egyszeri alkalom volt, szerintem nem kell megijedniKép Biztos semmi komoly, hisz nincs más panaszod, ami fertőzésre utalna, nem?

Kép
babus2005
 
 


Tacsiful!
En azt tudom megirni, hogy mit ereztem a tuszorepinel. Ugy gorcsolt, mintha meg akarna jonni. Erosebb volt a folyasom, es olyan, mint a tojasfeherje. Felszokott a hom. Ahogy mulik az ido, ugy felejtem. Remelem jol irtam Kép

Babus!
Azt szeretnem kerdezni, hogy AFP-re mikor kell menni, a 12.heti tarko vizsgalatnal van vervetel, hany hetesen kezdett el latszodni a pocid? Bocs, hogy ennyi kerdessel bombazlak. Mikor erezted eloszor a buborekolast? A baratnom, akivel par nap elteressel estunk teherbe, o mar erzi, igaz masodik gyereke. Ja, a legfontosabb, ha en tudom, hogy oktober 7.en jott ossze a baba, akkor mikorra varhato? Szerintem a juni 26 korai, mert nekem a 19.nap volt a tuszorepi. Koszi!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,
Nagyon köszönöm, mindenképpen fel fogom hívni, remélem tud segíteni.

Móni

Kép
móni23
 
 


De sokat írtatok! Nagyon helyes! Kép

Zsófi! Örülök, hogy ilyen hamar próbálkozhattok megint. Meglátod hamarosan ott leszel a tábla tetején ismétKép

Babus! Kicsi szívem, kicsi szám, boldog születésnapot kíván.

Nálunk is megvannak előre a nevek. Anna és Judit a lány, Zsolt, Levente és Balázs a fiú neveink.

A gyereknevelés nem tudom, hogy lesz nálunk. Az alapelv persze a következetesség, de mi is nagyon gyerekesek vagyunk a párommal. Tele van a lakás játékokkal. Olyan, mintha már most is laknának nálunk gyerekek Kép Plüssállatok, társasjátékok, kisautók, mindenféle figura és társasjáték, LEGO Kép meg persze számítógépes és konzolos játékok. Alig várom,hogy a csemeték majd birtokba vegyék mindezt Kép


Judyt! belírnál a táblába? 2003 június óta próbálkozunk, 33 év, Budapest és 3. cn.
33 éves vagyok és 28 naposak a ciklusaim.

wish
 
 


Jündi!
Irtam e-mailt!
zsófi76
 
 


Lányok!
Sajnos el kell most mennem, és nincs időm visszaolvasni Kép
Holnap megpróbálok többet itt lenni.
Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jacsifül
A tüszőrepikor én is szoktam érezni a pocimat, illetve felváltva hol egyik hol másik petefészkem fájdogált kicsit görcsösen. Volt amikor ez kitartott menziig, volt amikor éppencsak éreztem menziig.
Sárga váladékom nekem is volt a múlt héten, de én a lázra fogtam, pár nap alatt el is múlott. Nem csípett, hüvelyem nem fájt, nem viszketett. Nem hiszem hogy a sárga vizelettől lenne, az jobban beívódik a betétbe, bugyiba. Ha viszket, éget, akkor az nem túl jót jelent.

Várok még véleményeket a tanácstalanságomra Kép

Annácska
Ne haragudj a kérdésért, az jutott eszembe, hogy ugye ha újra próbálkozhattok, akkor nem fertőződhetsz vissza? Vagy sajnos van erre esély?
Az borzasztó lenne Kép

Jündi
Vendég
 


Jündi Kép

Szerintem reggel tesztelj.Másképpen nem fog elmúlni a bizonytalanságod.Én nagyon szorítok Neked!!!

Jófi
jófi
 
 


Tündi
A tanácstalanságodra a válaszom, a várakozás. Jók a tüneteid, simán jelenthet babát és én nagyon bízom is benne, hogy az leszKép De, mint már sokszor megtapasztaltuk, ezek a fránya tünetek sokszor becsapnak minket. De bízzunk benne, most nem fognakKép

Judit
AFP-re betöltött 16 hetesen kell menni, az sem túl jó, ha sokkal előbb, mert akkor alacsonyabb lehet az érték, és az sem, ha sokkal később, mert akkor pedig magasabb lehet. Persze vannak kivételekKép Edinának is talán kicsit később vették le, mégis jó lettKép

Az én pocim mindig szembetűnő volt. Mikor még nem vártam babát, akkor is sokan azt hitték már, hogy baba van a dologban.
De ettől függetlenül is elég korán elkzdett nőni a pocim, hogy pontosan mikor, azt már nem tudom, de az AFP vérvételnél már átadták a helyet a váróban, tehát akkor már biztos feltűnő voltKép
Most meg már rohamsebesen nő. Dehát kell is, hiszen elvileg mostantól már heti 200gr-ot hízik Kristóf, ehhez meg kell a helyKép

A buborékolást, amit én apró kis pukkanásoknak neveznék, úgy a 16.-17.héttől éreztem, de olyan ritkán és olyan gyengén, hogy el se hittem, hogy az. Aztán a 20.héttől már gyakrabban ugyan, de volt, hogy napokig semmi. Végül a 22.héten, egy vasárnap este megfenyegettem, hogy reggel elmegyünk a védőnénihez szívhanghallgatásra, ha nem rugdos meg végre. És ekkor egy csapásra megváltozott, olyat rúgott belém, hogy még apuci is érezte a kezével. És azóta egyre csak nagyobbakat és erősebbeket és sűrűbben rúgKép

A szülés idejét úgy szokták kiszámolni, hogy az utolsó mensi első napjából kivonsz 3 hónapot, majd hozzáadsz 7 napotKép Ha a ciklusod eltér a 28 napostól, akkor ehhez a dátumhoz még hozzáadsz vagy kivonsz annyit, amennyivel hosszabb vagy rövidebb a 28 napnálKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vanda, Judit!
Én is úgy tudtam, hogy betöltött 16 hetesen kell menni. 3-szor rákérdeztem a dokira, hogy jó időpontot adott-e, nem-e nézte el egy héttel. De ő ragaszkodott a mai naphoz. Ha nem lesz jó az érték, akkor jövőhét kedden újra leveszik.

Babus!
Köszi a telefonszámot. Pénteken mindenképp felhívom őket az eredményért. De aztán segíts hogy jó-e. ok? Kép

Mea!
Nevek nálunk: ha fiú: Dávid, ha lány Vivien.
Mind a ketten ezt a két nevet gondoltuk ki, így nincs vita. Kép

Tündi!
Köszi a drukkokat. Örülök hogy jobb a kedved.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus, Jündi, Ezvicc
Köszi a segítséget! A bal oldalam már 2 napja szúrkál, néha olyan menzis fájásra emlékeztet. Folyással kapcsolatban - se nem fáj, se nem viszket, se nem ég. Lehet azért, mert esetleg egy kicsit megfáztam alulról? Vasárnap voltunk kint az építkezésen körülnézni és éreztem, hogy fázik a pocim.

Jündi
Megadrukk a zebrákért!!!!!!

Ezvicc
Felejtsd is csak el most egy időre a tüszőrepi,hőmérő,menzi és a hozzájuk hasonló kifejezéseket!Kép

Babus
Megkaptam a címet. Ma megyek képakasztót venni és holnapután küldöm. Jó? Karácsonyra remélem oda is ér. És főleg ÉPPSÉGBENKép Jól becsomagolom, de a postára még így sem szívesen bízom. Olyan kíváncsi vagyok, hogy fog-e tetszeni nektek!Kép

A nevekkel kapcsolatbanKép Mi 3 gyerkőcöt akarunk (vagy szeretnénk?Kép), de még csak két tuti befutó nevünk vanKép Ha fiú akkor Márton (Marci), ha kislány akkor Virág. Apuci a szíve mélyén elsőre egy "pálmafás kis Virágot" szeretne. Nekem meg mindegyKép

Mára ez volt az utolsó bejelentkezésem. Holnap elvileg szabin vagyok, hozzák az ablakainkat, de lehet, hogy délután megjelenek ittKépKép

Jók legyetek és vigyázzatok magatokra!
Puszi: Jacsifül

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali
Ez nem kérdés, tutira tetszeni fogKép Majd berakjuk a fa alá is, aztán pedig kiakasztjuk Kristófka szobájának falára és lefotózom és felrakjuk róla a képetKép
Azt azért én is nagyon remélem, hogy épségben ideérKép Nagyon-nagyon jól csomagold be!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi!
Most tudtam csak jönni, szerintem még várhatnál 1-2 napot,de tudom,hogy mondani könnyű!Csak tudod,minél tovább húzod,annál biztosabb az eredmény!Az a legjobb jel,ha nincs menzi!!!Szerintem pár nap múlva tesztelj!Kép

Zsófi!
Nagyon örülök,hogy ilyen hamar újra próbálkozhattok!Kép

Jányok,én mára búcsúzom,mindjárt lejár a munkaidőm,mindenkinek szép estét kívánok!

Kinga
Kinga79
 


Babus, Kinga
Köszi, valahogy én is úgy ézem, hogy nem kéne még tesztelnem. Elülök most már a seggemen, várakozok a nem tudom mire és nem tudom meddig Kép Csak ez nehéz picit Kép

Jófi Kép
Ne haragudj, de most nem tesztelnék még Kép
Köszi a véleményeket!

Kinga Kép
Tudom, hogy te nem, de én örülök ám neki, hogy te is melózol 2 ünnep között Kép

Jacsifül
Szerintem lehet a felfázástól is. Vigyázz magadra, a felfázásnak lehetnek komoly következményei Kép

Kóbor???????

Jündi
Vendég
 


Tündi
Én meg annak örülök, hogy te is dolgozol a két ünnep közöttKép Hát mi lenne velünk nélküled??Kép
És egyáltalán, akinek nincs otthon net, annak tessék csak szépen dolgozni az ünnepek között isKép Nincs felmentés a Babanet alólKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
De drága vagy Kép Örülök, hoyg nem júniusban csatlakoztam hozzátok, esküvő előtt, nem is tudom mi lett volna velem a 3 hét szabi alatt Kép

Judyt Kép
Mekkora az a másik szoba, hoyg ennyi ideig takarítod? KépKépKép Ugye csak pihensz a nagy meló után? Kép

Jündi
Vendég
 


Tündi
Remélem apucidtól internetet kérsz karácsonyraKép Mert mi lesz velünk, ha hamarosan a pocaklakó(i)ddal otthon maradsz majd?!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi!
Örülök neki, hogy hiányolsz, és aggódsz értünk.Kép
Már 3-kor befejeztem a takarítást, csak utánna még két elintéznivalóm volt.Kép
A kozmetikushoz mentem bioptron lámpázni, tudod a tegnapi nyomkodás helyét.
Ezután elmentem a háziorvoshoz, mert jövőhéten vinnem kell a védőnéninek a rizikó papírt, amit a doki tölt ki.
Remélem megnyugtattalak.Kép
Csak most tudtalak titeket vissza olvasni.
Persze, hogy akad egy-két vad zebrácskám.Kép
Még ünnepek előtt szeretnék elengedni egy párat.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jányok

Zsófi kérését tolmácsolom felétek: sajnos most nem szeretne jönni a Babanetre, azt hiszem, ez érthető. Viszont nagyon szivesen fogadná a leveleinket, így aki úgy gondolja, hogy Zsófit szeretnénk idővel visszacsalogatni, hoyg együtt drukkoljunk nekik a következő projecthez, az tegye meg, hoyg ír neki, tartja vele a kapcsolatot, mert számít ránk,és ne engedjük el. Segítsünk a sebeit begyógyítani, nagyon nehéz lehet neki most.
E-mail címe megtalálható a profiljában, ma is írt levelet.

Judyt
De örülök neked! Kép Nem tudom mi az a bio izé amiért a kozmetikusodhoz mentél, de biztos még szebb lettél tőle Kép
A papír a táppénzhez kell majd?

Babus Kép
Nem, apucitól Törpét kértem karácsonyra Kép Nem tudom, melyik boltban kap, de biztos lejárja a cipője sarkát érte Kép
Sajnos nem lesz karácsonyra netünk, amíg nekem van hozzáférésem melóhelyről, addig biztos nem. Utána meg........? Kép

Hát kezd fájni a fejem. Ez 2 dologtól szokott lenni: vagy drasztikus időjárás változás, vagy menzi. A másodikra nagyobb esélyt látok Kép

Jündi
Vendég
 


Jündi!
A bioptron lámpa az egy gyógy lámpa.Sugarai gyógyító hatásuak.Teljesen a csontig felmelegítik a szöveteket.
Nem a rizikó papír a védőnőnek kell, hogy nem vagyok-e veszélyeztetett.Pl. magas vérnyomás, véralvadási zavar, vesetbetegség, epilepsia, stb., tehát ami rizikós egy terhesség alatt.
De hát szerencsére nekem egyik sincs.Max. az ikerterhesség miatt leszek majd veszélyeztetett.

Nem is a menzi miatt fáj a fejed.Időjárás változás lesz.Remélem esni fog a hó.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Na, 6-kor megyek haza, jó éjt, szép álmokat!

Jündi
Vendég
 


Judyt!
Ugye szerdan mesz uh, mar csak egy het van vissza. Lassan mulik az ido. Kiderult, hogy meg egy barati hazaspar var babat, ket hettel kesobbre, mint mi. Hihetetlen mennyi gyerek lesz jovore az ismerettsegunkben. Ezert nem fogok baba cuccokat orokolni sajnos. Rengeteg helyrol kaptunk volna, de most mindenkinek szuksege lesz ra Kép Meg csak harom bodyt vettem Kép Ja, es egy csomag pelenkat Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
Zsófi!
Nagyon sajnálom,ami történt.Pihenj sokat,öleld a párodat,most csak magadra figyelj!

Judyt!
Gratula az ikrekhez,nekem is ilyenek kellenek.

Babus!Kép

[color=#0000ff]Óriási a pocakod,hogy birod????A párod tök édi amikor puszit ad a pocakodra.


A páromat tovább kezelik Andriollal,mert az első doboz nem segített,most magasabb adagban kell szednie 2 dobozzal.Januárban eredmény,talán jó és akkor bizakodhatunk,igaz én most is bizakodok,amikor semmi esélye.
Miért van ez így?
Olyan jó,hogy egyre több babás lesz köztünk,de ilyenkor teszem fel a kérdést miért nem én....

Jó volt írni egy kicsit.

MINDENKINEK MINDEN JÓT!!!!!!!!!!!
Viki
Vendég
 


BabusKép
Írtam E- mailt!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Viki
Köszi neked isKép
Ne keress miérteket. Előbb vagy utóbb úgyis te következelKép

Felhívtam a szülésznő-barátnőmet. És sokkoló, bár egyben boldog hírt kaptam tőle. Kisbabát vár, végre, 2 év próbálkozás után, már 8 hetesKép Miután megvolt a petevezető-átjárhatósági vizsgálat, a következő hónapban spontán sikerült a babaKépEnnek természetesen nagyon örülökKép
DE, így nem vállalhatja a szülésemet februárban, legalábbis kicsi rá az esély. Max. ha nappal lesz és akkor is csak akkor, ha minden rendben lesz velük. Ami érthető is.
A külön szobának is lőttek, illetve napi 10oooFt-ért lehetne, na de kinek van arra pénze.
Szóval kicsit letörtem.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Babus!
Boldog szülinapot kívánok!
Nekem is van szülésznő ismim, akinél terveztem a szülésem, de ő is terhes, már túl a félidőn Kép.Kép

Puszi

Kriszta

mohácska
 
 


Ezek a szülésznők már csak ilyenekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Lányok !

Zsófi

Borzasztóan sajnálom, alig fogtam fel, hogy milyen szörnyűség történt veletek. Remélem rövid időn belül túlteszitek magatokat a történteken. Olyan aranyos párocskád van, és annyira szeret, ketten átvészelitek ezt a nehéz időszakot. Zsófi légy erős, csak előre nézz.

Babus

Én sajnos nem tudok olyan szépeket írni, mint Tündi, de én is nagyon sok boldog szülinapot kívánok.

Jündi, Tündi

nem stresszeld magad, csak pozitívan, mondogasd magadnak, hogy sikerülnie kell. Hátha ez most a te hónapod. Nagyon drukkolok.

Lányok !
Akinek közeledik a kritikus időpont mennek a mensiűző energiák, azoknak akik pé közelben vannak jó és eredményes hancúrozást kívánok.

Móni
mokuci28
 
 


Sziasztok!Kép
Sokminden osszejott mostansag, de majd igyekszem kepben lenni.


Babus!
ELoszor is Nagyon Boldog Szulinapot kivanok Neked, nekem is nemreg volt, dec. 5-en. Az ajandek nehany nappal kasobb erkezett, egy pozitiv teszt Kép.

Zsofi!
Kivanom,hogy mihamarabb felepulj, bar tudom, hogy nem konnyu.Arra gondolj, hogy nemsokara erkezik egy uj lako a pocidba, aki majd karpotolni fog minden testi es lelki fajdalmadert, banatodert.

Jofi es Tundi!
A zebrak mar varnak ratok!

Judyt!
Te igazan jol birod magad a ket babo ellenere, ha enny mindent csinaltal ma!Kép
En nem vagyok a legjobb formamban, faradtnak erzem magam es varom, hogy Otthon legyek mar!
Voltam a tegnap dokinal. Eloszor is van egy 37 mm-es ciszta a jobb petefeszkemben, ez az ottmaradt petebol alakult ki, ami nem repedt meg. Ezt most eleg jol erzem, mert fajdogal a hasam is tole.Kép
De latott meg a doki egy 4.2 mm-es petezsakot isKép! Szerinte kb. 4 hetes lehet. Nem birtuk ki, hogy ne mondjuk el a szuloknek csak karacsonykorKép!
Vegul ugy dontottunk, hogy szombat reggel indulunk, megszallunk Ausztriaban, aztan vasarnap tovabb hajrazunk. Remelem minden rendben lesz!

Bocsi, hogy kicsit elszalltam az irassalKép!
Mindenkinek jo ejszakat es szep almokat,

Borbala
hobori
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?