Új privát üzeneted érkezett!

Tündi
Na jóKép Kis csúszás még engedélyezett. De a meglepimhez változatlanul ragaszkodom. A kétcsíkos változatáhozKép

Ja, és kérdezted a megérzésemetKép Még sajnos mindig semmi. Csak azt az egyet érzem, hogy Stelláéknak sikerülni fog. De ezt nagyon erősenKépLehet, hogy most ez kiveszi minden megérző képességemetKép

Judyt, Edina
VálaszoltamKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Stelláékkal kapcsolatban én is ugyanezt érzem ugyanolyan erősen Kép
Velem kapcsolatban meg szerinem azért nincs megérzésed, mert nincs semmi tünetem, amiből következtetni lehetne bármire, nem? Na mindegy, pár nap és úgyis kiderül az igazság Kép Húúú, mit nem adnék azért hoyg legyen egy "mindent mutat" tükröm Kép

Vanda
Köszi Kép Fogalmam sincs mikor nem kéne megjönnie, mert úgy tűnt nem is volt peteérésem ebben a hónapban, ezért is vagyok ilyen kis hitetlenke Kép

Jündi
Vendég
 


Tundi!
Neked is osszefog jonni!!! Drukkolok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

 
 

Gyöngyi!
Az iontoforézisre nem tudok mit mondani.Kérdezd meg a kozmetikusodat, ő majd tudja.
Az Én kozmetikusom azt mondta, hogy nyugodtan lehet arckezelést, gyantázást csinálni.Sőt még azt is mondta, hogy hajat is lehet festeni, de csak a dobozossal pl.Garnier, Loreal, stb..

Jündi!
Majd pár nap múlva teszek fel táblát.Kép

Judit!
De jó, már csütörtökön többet fogtok tudni.Kép

Lányok!
Akkor mostantól beindulnak az UH-ok:
Csütörtök - Judit
Péntek - Gyöngyi, Mea
Szerda - Stella, Judyt

Bocsi, ha valakit kihagytam.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Timi, Zsófi és Tamás!
Nagyon sajnálom ami Veletek történt. Kép Remélem hamar eljön az a szép nap, amikor ismét babát vártok és az talán majd feledteti ezt a mostani szomorúságot.

Babus! Tényleg nagyon édes lett a babaszoba Kép, érdemes volt várni a kiságyra. A pocakos képek is nagyon jók.
Régen anyáink idejében valamiért még nem fényképzkedtek pocakkal , pedig szerintem tök jóKép Vagy van valaki köztetek lányok, akinek van az anyukájáról olyan képe, amikor ő még pocaklakó volt? (Kristóf nem szavazhat Kép)

Nekem vasárnap menetrendszerűen megjött a mensim. Nem is tudom mióta most először örülök neki. Be is jelentkeztem 22-re ultrahangra. Remélem mostmár fognak találni tüszőket.
Most csak az a baj, hogy nagyon görcsöl a hasam Kép .

Mea! Mi nem nagyon sportolunk, pedig kéne. De reggel indulás munkába (8, 8.30), késő este haza (18, 19). Se előtte, se utánna nincs kedvem elmenni még valami tömegsportra. Marad a sex Kép. Meg a Playstation-höz vannak olyan kiegészítőink amik nagyon megmozgatnak (Eye toy és táncszőnyeg), azon szoktunk még "tornászni". Nagyon jó egyébként, csak azt se csinálja az ember minden nap.

Képzeljétek, szombaton megvettük a fenyőfánkat. Olyan vidáman álldogáll most az erkélyen. És ahogy Jófi is írta olyan jó illata van Kép Egyébként ez most kivételes alkalom, mert eddig mindig utolsó nap vettünk csak fát.
Ajándékot viszont nem vettünk. Kép Hihehetlen tömeg volt mindenütt, annyira nyűgős voltam, hogy nem bírtam a tömeget és inkább hazamentünk. Bár már csak kevés ajándék hiányzik a rokonoknak és barátoknak, nem tudom mikor fogom beszerezni őket. Viszont a páromnak még semmit nem vettem! Pánik, pánik Kép

wish
 
 


Wish Kép
Nem vagy még elkésve a meglepikkel, szerintem nyugodtan halaszthatod 1-2 napot, míg a görcsöd elmúlik.
Mi csak jövő héten veszünk fát, a párom akkor szabin lesz, ráér válogatni Kép Ajándék ügyben nekünk is van még tennivalónk bőven.
Te is 22-én mész UH-ra, hát ez jó Kép Jövő csütörtökön bővelkedünk majd a jóhírekben, ez biztos! Kép
Ez a táncszőnyeg milyen? Már hallottam róla, de nem egészen értem.

Jündi
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófi+Tamás!

Sajnálom....KépKépKépKép
A többit már leírták a többiek... Pedig nagyon drukkoltam Kép!!!!!!!

Babus!
Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűek vagytok!!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek drukkolok ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!
Mostanában annyi rossz történt KépKépKép!!
Ránk férhetne már egy kis öröm is az ürömben!!!

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!
Már otthonról írok, nem tudom olvassa-e még ma valaki....
Megmértem kíváncsiságból a hőmet (mindíg popsiban szoktam) és 37,6. Jelenthet ez valamit, hogy ilyen magas este, vagy semmi jelentősége?
Reggel, ha fent lesz a hőm csinálom a tesztet.
Köszi, hogy drukkoltok! olyan aranyosak vagytok!

Tünd!
Esetleg egy kézfogás, hogy fent maradjunk a tábliban? Kép

Éva
évi79
 


Sziasztok!

Haza kértem magamat mert nem birtam már a kórházat!
Majd holnap vagy amikor már jobban érzem magamat el olvaslak titeket!
Nagyon köszönöm hogy ilyen aranyosan biztatok minket!
Nagyon sokat tudtok segiteni!
Lehet hogy furcsát irok most de remélem nem fogtok haragudni ha továbbta is irogatok nektek!
Megyek az ágyikomba mert még elég roszul érzem magamat!

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi!
Dehogy haragszunk, sőt örülnénk neki ha minél többet írnál.Kép
Küldöm neked a sok gyógyító energiát.Kép

Évi!
Este nekem is mindig magasabb volt a hőm.Reggel tesztelj!!!!!!
Már nagyon kíváncsi vagyok.Drukkolok nagyon.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Draga Zsofi!
Dehogy haragszunk, ha tovabbra is irogatsz, sot orulunk neki. Pihenj sokat, mi Veletek vagyunk.
Varunk!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

A 10cn-n vagyok! Egy röntgen árthat bármiben is babásodási terveinknek szerintetek??
Köszi:Megann

Kép

Kép
megann
 
 


Judyt!
Megeloztel, mind a ket hozzaszolasban Kép

Evinek ugyanezt akartam irni, nekem is magasabb volt delutan. Szerintem nagy esely van a babara Kép
Hany tesztet vettel? Reggel meg tudod irni, hogy mi lett az eredmeny? Drukkolok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Megann!
Elvileg a tudomásom szerint nem javasolt a rötgen.

Zsófi!
Írtam email-t.

Judit!
Akkor nagyon egy hullámhosszon vagyunk.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsófi
Örülök, hogy már otthon vagyKép
Várunk továbbra is!!!Kép

Megann
Attól függ, hogy milyen röntgen. Ha a medence tájéki, akkor esetleg az érésben lévő petesejtek károsodhatnak.

Évi
Az esti hő elvileg nem mérvadó. De ki tudja?!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt!

Válaszoltam!
zsófi76
 
 


Judyt, Babus!

Sajnos medencetájéki! Derék!
Akkor ennek a hónapnak is lőttek mi???

És mi lenne, ha pont most a károsodott petékkel esem teherbe???

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!
Szerintem ezt a dolgot jó lenne, ha megbeszélnéd a dokiddal.Nyugodtabb lennél Te is.Nem?

Zsófi!
Én is válaszoltam.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Zsófi,
Örülök, hogy már otthon vagy, és miért haragudnánk, örülünk neki, ha továbbra is írsz. Pihenj most, ez a legfontosabb.

Évi,
Nagyon várom a teszt eredményét.

Stella,
Továbbra is mennek a drukkok, kíváncsi vagyok hány babótok lesz, mert hogy lesz abban biztos vagyok.

Ma nem voltam valami jól. Egész nap úgy fájt a pocim és délután már a melleim is, remélem ez csak a gyógyik hatása.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Nem most volt véletlenül tüszőrepid.Nálam akkor jöttek elő ezek a tünetek.Méred amúgy a hőd?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt,
Igen mérem a hőmet. Eddig még nem ment fel, lehet, hogy holnap reggel már magasabbat mérek, (remélem). Majd meglátjukKép
Móni

Kép
móni23
 
 


Judyt!

Köszi a segítséget!
Holnap mindennek alaposan utána fogok kérdezni!Csak hirtelen megint olyan rossz volt a lelki állapotom!Nem elég hogy nem jön a baba füttyszóra és olyan nehezen indulnak a kivizsgálások, de még ez miatt is 'elszalasztani'egy ciklust.....
Én nem tudom, de mintha ólomlábakon járna az idő mostanában....KépKépKép
Ti nem érzitek így???Nem is beszélva a ciklus második feléről...

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok Lányok!

Aranyosak vagytok, hogy drukkoltok, de negatív lettKép
Ez van. Délután megyek dokihoz, mert szerintem a 40 nap már "nem normális".
Szerintetek mi lehet a gond?

Sajnálom, hogy nem tudtam jó hírekkel jönniKép
Éva
évi79
 


Sziasztok JÁNYOK!
Remélem ez a nap jobb lesz mint a tegnapi!

Évi!
Még nem jelentkeztél,remélem tesztelsz,ha felébredsz,nagyon drukkolok!!!

Megann!
Tényleg nagyon lassan telik az idő,főleg a ciklus második felében,mintha egyet lépnénk előre,kettőt hátra... Most a karácsonyi készülődés szerintem eltereli a gondolatokat,talán most picit gyorsabban halad az idő!Kép

Móni!
Küldök hőemelő energiát,csak mindent beleKép++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Judyt,Stella!
Holnap mentek UH-ra?Nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen és csak szépet és jót mondjon a dokiKép!(Mást nem is mondhat!!!)

Zsófi!
Nagyon nagy szeretettel várunk vissza téged,gyere,amikor csak tudsz!Tamás nagyon aranyosan tudósított minden pillanatban,látszik mennyire szeret Téged!Vigyázz Rá és Magadra!!!

Kinga
Kinga79
 


Évi!
Úgy sajnálom!Hány naposak a ciklusaid?Mindig pontosan jön meg?Milyen tesztet vettél?

Kinga
Kinga79
 


Kinga!
amíg szedtem a gyógyszert, addig ugye napra pontos, azóta 35, 26 most 40-nél járok...
Clear Blue-t vettem, ahogy Babus javasolta, meg ez már bejött másoknak isKép
évi79
 


Évi!
A Clearbluet tényleg mindenki csak dicséri,azért jó lenne,ha tévedne!A doki egy alapos vizsgálattal biztos többet tud mondani,már bejelentkeztél?Vagy nálatok nem kell?Hánykor drukkoljak? A hődet azért megmérted?Én azért még reménykedemKép!!!!!!!

Kinga
Kinga79
 


Kinga!
elméletileg nem kell bejelentkezni, kb 3-ra megyek majd.
36,7 volt a hőm, ez sem kecsegtet túl sok jóval.
A legrosszabb ez a bizonytalanság.
Aranyos vagy, hogy így drukkolsz
Éva
évi79
 


Évi!
Akkor majd háromkor gondolok Rád erősen!
Majd ha tudod,mielőbb írd meg,hogy mit mondott!

Kinga
Kinga79
 


Évi!
Sajnálom.Kép

Kinga!
De jó is lenne, ha holnap mennénk UH-ra.Majd csak jövőhét szerdán megyünk.

Judyt
KépKép
judyt
 
 




Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!Jó reggelt!Kép

Bár tudnék még aludni, alig bírtam 6-kor felkelni, merthogy mindig akkor kell kellnem, de már 1/2 4-re hazaérek szerencsére.
Én nem tudom mi van velem, de tegnap is 2-kor a monitor előtt leragadt a szemem.

Ti is ilyen álmosak vagytok mostanában ebben az időben???

ZsófiKép

De jó, hogy írtál, nagypn várunk már vissza de addig pihend ki magad és jobbulást kívánok!!!Kép

Judyt!Kép
Már várjuk nagyon a hétvégét, csak az idő lesz rossz állítólag esni fogKép
De nem baj, akkor többet maradunk a szálláson és az csak jó nekem!!!Kép

Tegnap kiváncsiságból csináltam egy LH tesztet és már volt 2.csík igaz még halványabb volt és ma vagyok még csak 10.napon, akkor lehet, hogy tényleg hétvége, jövő hét elején lesz repiKép

Mi is megvettük már a fát és ő is az erkélyen álldogálKép

Ajándékok már rég megvannak, már csak csomagolni kell.

Na meg a takarítás vár még rám, de azt csak jövő héten fogok szerdán, ja és jövő héten szabin leszek, úgy-hogy majd 27-én írok először szerintem.

Na most kisregényt írtam, bocsánat.

Évi!Kép

Még mindig szorítok nagyon, hátha mégis baba van a dologbanKép

Mea
mea
 
 


Babus!Kép

Én is boldog szülinapot kívánok!!!Hanyadik?(Ha megkérdezhetemKép )

Nagyon jó ünneplést!!!

Mea
mea
 
 


Judyt!
Ne haragudj! Félreértettem!Tegnap írtad,hogy szerdán mentek,azt hittem ezen a szerdán!Bocsánat!

Kinga
Kinga79
 


Kinga!
Semmi gond.Én örülnék neki, ha már itt lenne a jövőhét Szerda.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó reggelt!

Évi!
Én is nagyon drukkolok délután!!Annyira jó lenne, ha tévedne az a teszt!!!!Kép

Zsófi!
Vigyázz Magadra!

Babus!
Isten éltessen!(Remélem egy Tündi pozitív teszttel fogod-többek között-megünnepelni Kép )

Én ma eldöntöttem, nem érdekel a hőm, persze mérni fogom,de nem tulajdonítok neki jelentőséget.Ugyanis ma reggelre a tegnapi 36,4 után megint felment 36,6-ra. ( a legalacsonyabb 36,2 volt, a legmagasabb 36,7 most hétvégén).Tegnap már beletörődtem, hogy azért esett le megint, mert meg fog jönni.De miért ment vissza 2 tizeddel?Vagy ez normális?

Judyt,
a jövő szerda már mindjárt itt van!Kép

Jófi
jófi
 
 


Babus!
Nagyon boldog szülinapot kívánok!Akkor Te is nyilas vagy!Én is,nekem 17-én van a szülinapom!

Kinga
Kinga79
 


Babus!
Isten éltessen sokáig!

Éva
évi79
 


BABUS!

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK NEKED!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Babus!

Én is nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kinga!Babus!Kép

Én is nyilas vagyok csak én nov.26-án születtemKép
A nyilasok belevaló anyukák lesznek szerintemKép
Persze a többiek is, csak a nyilasra amúgy is jellemző a lezserség.Nem?

Mea
mea
 
 


Judyt!Kép

Majd ha lesz időd és kedved felteszed a táblinkat.
Előre is kösziKép

Mea
mea
 
 


Mea!
Igen,én több nyilas szülőt is ismerek,elég lezserek!Persze lehet,hogy nem azért mert nyilasokKép!Akkor Mea Neked utólag is boldog szülinapot kívánok!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Babus, nagyon boldog szulinapot kivanok! Remelem Kristofka jol megrugdos ma a nagy nap alkalmabol, hogy ereztesse veled, hogy tudja, milyen nagy nap ez a mai!

Mea, neked utolag is boldog szulinapot kivanok!

Kinga,
neked meg majd penteken kivanok! Bar szerintem az ember a szulinapja kornyeken eleve sokkal jobban erzi magat a boreben, nem?

Zsofi,
Nagyon orulok, hogy ujra velunk vagy, pihenj nagyon sokat, amennyi csak jol esik. Valaki otthon tud veled lenni napkozben?

Vanda
vanda72
 
 


Jaj, es most jut eszembe, hogy en a Judit napbol sem vettem ki a reszem, mivel nem voltam bent! Mindket Juditunknak nagyon boldog nevnapot kivanok utolag is!
vanda72
 
 


Vanda!
Köszönöm!Kép
Igen,ilyenkor tényleg jobban érzi magát az ember,persze nekem a karácsony is közrejátszik.Remélem,hogy a szülinapomon is boldog leszek,mert kiszámoltam,hogy pont aznap nem kell megjönnie!!!!!Na,de addig még van 3 nap,szóval reménykedem!

Kinga
Kinga79
 


Kinga!Kép

Hát akkor nagyon szorítok, hogy szép szülinapi ajándékod legyenKép

Mea
mea
 
 



Itt van a mai tábli:
Zsófi kérte, hogy a táblában maradjon, ezért került a tábla aljára ?-el.

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kinga!
Nagyon drukkolok, hogy összejöjjön a szülinapi ajándékod.Kép

Pilis, Henci!
Hogy vagytok?Már régen jelentkeztetek.Kép

Juraaaa!
Hát ez nem szép dolog.Megígérted, hogy hetente írsz nekünk, hogy mi újság veletek.Már nagyon kíváncsi vagyok hogy vagytok, és hogyan fogadták a szülők a család gyarapodást.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jányok!
Majd később még visszanézek, mert már vár rám a portörlő rongy és társai.

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?