Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon boldog Szülinapot Daninak Kép és előre is Sárának Kép, mert lehet, hogy holnap nem leszek!

Már kezdek rendbe jönni lányok, fizikailag teljesen okés vagyok, azt hiszem ezt a dokimnak is köszönhetem. Lelkileg is kezdek magamra találni, és már ezerrel a jövőn gondolkodom!

Lányok, nekem olyan szinten van béna hangom, hogy erre szokták mondani, felér egy kínzással. Azt hiszem én inkább nem büntetem vele Zsombit és maradok a zenei CD-knélKép

És egy kis életkép, milyen is az, ha Zsombi leül vacsorázni, amolyan jó magyarosan.


Kép

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog szülinapot Ági Danijának és Solya Sárájának!KépKépKép

Pirus!
De jó, hogy már jobban vagy!Kép
Tetszik a kép is.Kép

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog szülinapot a két kis szülinaposnak!!!

Pirus, örülök, hogy jobban vagy!

Balázs ma kezelhetetlen volt. Bekakált, bepisilt,m a fejemhez vágott egy 3 kilós könyvet, szétverte az egyik telefonomat, hát dióhéjban ennyi Kép

Annamari
muter
 
 

 
 

Sziasztok!

Boldog szülinapot itt is Daninak! Sára kisasszonynak meg méginkább boldog szülinapot! Hát, Solya, tényleg megy az idő... Képek?

Terika! KépKépKépKépKépKép
Igen a Kolompost mi is szeretjük, bár táncházban még nem voltunk, igaz, itthon azért van már fenékrázás, és ide-oda lépegetés, dűlöngélésKép.
DerékfájásKép. Mitől van? Vigyázz magadra! Linola: szuper! Közben a lábszárán is kijött, ott tavaly is volt, nem is tudom, hogy felejtettem el, de azt is helyrehozta. Mondtam is a védőnőnek, hogy ajánlja másnak is.


Picus! Mutogatós versikék: hát, mi sem sokat tudtunk eredetileg, de párat kitaláltunkKép. Mármint a vershez mutogatást. De a Forrai Katalin könyv tényleg nagyon jó, azt szerezzétek be!

Pirus! örülök, hogy jobban vagy! Nagyon édes Zsombi! Egyre nagyfiúsabbKép. A képet nézve egy pillanatra el is felejtettem, hogy nem eszem húst, és összefutott a nyál a számbanKép. (Persze ez vicc volt, már ott tartok, hogy a húsos pult mellett a boltban hányingerem leszKép).
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot itt is Daninak!

Sára kisasszonynak meg méginkább boldog szülinapot! Hát, Solya, tényleg megy az idő... Képek?

Terika! KépKépKépKépKépKép
Igen a Kolompost mi is szeretjük, bár táncházban még nem voltunk, igaz, itthon azért van már fenékrázás, és ide-oda lépegetés, dűlöngélésKép.
DerékfájásKép. Mitől van? Vigyázz magadra! Linola: szuper! Közben a lábszárán is kijött, ott tavaly is volt, nem is tudom, hogy felejtettem el, de azt is helyrehozta. Mondtam is a védőnőnek, hogy ajánlja másnak is.


Picus! Mutogatós versikék: hát, mi sem sokat tudtunk eredetileg, de párat kitaláltunkKép. Mármint a vershez mutogatást. De a Forrai Katalin könyv tényleg nagyon jó, azt szerezzétek be!

Pirus! örülök, hogy jobban vagy! Nagyon édes Zsombi! Egyre nagyfiúsabbKép. A képet nézve egy pillanatra el is felejtettem, hogy nem eszem húst, és összefutott a nyál a számbanKép. (Persze ez vicc volt, már ott tartok, hogy a húsos pult mellett a boltban hányingerem leszKép).
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot Sárának!!KépKépKép

Boldog stülinapot Daninak!!KépKépKép

Pirus!
Örülök, hogy jobban vagy! Hamar letelik az idő, lesz még tesója az édes kis Zsombinak!

Annamari!
Valami volt a levegőben!

Megyek, takarítanom és babrikálnom kellene, de nincs kedvem egyikhez sem KépKépKép.

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 


Isten éltesse sokáig Danit és Sárát! Kép Éljenéljenéljen! Kép

AnnamariKép Nem tudom, vigasztal-e, de Ádám sem volt ma jó formában. Hálistennek, most alszik, de valószínű éjjel meglesz ennek is a böjtje.

Pirus: Zsombi olyan édes! Kép

Kriszta: TakarításKép Nem irigyellek! Én igyekszem úgy intézni, hogy hétvégén ne kelljen már semmit csinálni. Bár az az igazság, hogy ezzel csak a férjem jár jól, mert így megússza az összes melót. Kép

shine
shine
 
 


Sziasztok,

Boldog szülinapot Sárának és Daninak!

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Nálunk is nagytakarítás volt a héten, merthogy szabin voltam, most rendben van a lakás, ilyenkor tetszik nagyon KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!


Boldog szülinapot Sárának és Daninak!

Kép

Gabi
k_gabi
 
 


SziasztokKép

Köszönjük a köszöntéseket, jó kivánságokatKép

Sára Kép
Boldog szülinapotKépKép


GabiKép
Te se uszod megKép Boldog névnapotKépKépKép

Kép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Pirus: Nagyon édes Zsombi. Ő legalább eszik kenyeret a kolbászhozKép
Sárának Boldog Szülinapot!!

Picus
picus
 
 


Köszi a jókivánságokat!

Fotók nem lettek túl fényesek sajnos, azért beteszek a hercegnöröl!
Feltéve, hogy még emlékszem rá, hogy kell. Kép

Kép

Sára ki van festve, kapott szépitkezöt is. Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Solya!
Olyan gyönyörű Sára!KépKépKép

Fcs!KépKépKépKépKép
Örülök, hogy nektek is bevált a Linola.Kép
Sajnos, még nem tudom, mi okozza a derékfájást. A vérvétel meg az uh nem derített ki semmit, a reumatológussal pedig csak szerdán találkozom.Kép

Elkészültem ( talán még időben Kép) a karácsonyi dalokat tartalmazó összeállítással. Akit érdekel, jelezze! Most is faxon tudom küldeni.

Fcs olyan szépeket írt a múltkor, most én is csatlakoznék hozzá.
" Nem lehet egészen boldog ember, akinek nem öröm a zene. Erre az örömre azonban tanítani kell az emberiséget, mert magától nem jut el odáig." Kodály
Az, hogy ezt hogyan teszitek, a saját hangotokkal vagy CD -k és egyebek segítségével, szerintem a lényegen mit sem változtat.

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Solya: olyan szép a kislányod! Kép és hihetetlen, hogy már ennyi gyertya ég azon a tortán! Kép

Terika, Fcs: ti milyen CD-t hallgattok a babóval? Mi csak a Babazenét hallgatjuk, amit Ádám imád, pedig nem egy nagy zenei ász. Meg komolyzenét szoktam berakni neki, de azt nem igazán értékeli. Amit imád, ha énekelek neki. Pedig aztán van egy hangom! Kép

Annamari: olyan ritkán jelentkezel!!!!!!!!!Nálunk nincs nagytakarítás. Mindennap takarítok egy kicsit, aztán kezdem előlről. Kép
Tegnap voltam a dokinknál, és tutira nem ismert fel először, aztán megkérdezte a monogramom, és beugrott neki. Nahát, nahát, már nem én vagyok a kedvence! Kép Nem is értem, egy éveben csak 100 szülése van, igazán számon tarthatna! KépKép most is nagyon aranyos volt, csak nem kérdezte meg, hogy mi van a babóval, és ez olyan rosszul esett. Iszonyat, milyen hülye lettem, állandóan dicsekedni akarok a fiammal. Kép

Na nem baj, majd itt! KépKép
Képzeljétek, már elmúltunk mi is fél évesek. Ebből az alkalomból raktam fel új képeket a shine: Ádám Miklós albumba.
Ezenkívül elkezdtük a hozzátápit, ami meglepően könnyen megy Ádámnak. Pl. a sütötök kiütéssel győzött a tejci felett. Kicsit szomorú is vagyok emiatt. Kép De sebaj! Úgyis szopik még eleget. Félve merem csak bevallani, hogy még éjjel is. Emiatt ugyanis olyan lenéző pillantásokt kapok jobbról-balról, hogy csak na.
Kapott csőrös poharat is, amiből elfogadja avizet, de csak, ha itatom a pohárból, egyedül nem tudja szívni. Ezért kér volt ilyen drága poharat venni, elég lett volna egy sima műanyag pohár is.Kép

shine
shine
 
 


Shine,
örülj neki, hogy még szoptatsz éjjel! Behogy emiatt szégyenkezz!
Ha ez jó nektek, neked nem nyüg, akkor igenis jó dolog!

Terika,
én kérek szépen faxot! Annyira jó voltak ezek a mikulás dalok is! Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Shine! Pár hozzászólással feljebb, írtam pár cd-címet Krizsinek, meg Terika is írta a Kolompost. De mi is szoktunk komolyzenét is. Amikor ilyen kicsi volt, akkor főleg én énekeltem, és nagy kedvenc volt a Padlás és a Dzsungel könyve. Szopi: miért baj, ha éjjel szoptatsz? Én ezt a stratégiát választottam, amikor beszélek a gyerekeről: mindig határozottan, magátólértetődően adom elő az életünket, így kevesebben kötnek beleKép. Amúgy meg egy újabb hétszerkelünkéjjelroham után megint elővettük a Módszert, de nem vettem olyan szigorúan, nem percenként, kétpercenként, stb mentem be, hanem rögtön ötpercenként, mert a sűrűbb bemenéskor jobban felpörgette magát. Első este húsz perc próbálkozás után simán elaludt. Azóta - lassan két hete - többé-kevésbé - az elején néha felsírt, de vissza is aludt - átalussza az éjszakát, illetve az elmúlt három napban egyáltalán nem sírt, amikor betettem az ágyba és kijöttem, teljesen nyugodtan fogadta, meg is puszilt előtte, és szépen elaludt. Rám azért néznek furán, hogy miért szoptatok EGYÁLTALÁN egy ekkora gyereket... Mert hogy amúgy is kinéz elsőre majdnem kétévesnek (persze csak méreteiben, a szellemi fejlettsége a korának megfelelő). Pedig szerintem, ahogy most kinéz, még kétévesen is szopni fog...
Pohár: mi is megvettük a szelepes csőrös poharat, aztán meg a sportkupakos varázsitatót... Persze, hogy nem tudta, hogy kell belőle inni - ami azért fura, mert szívószállal elsőre tudott... Szelep ki, így használtuk mindkettőt, aztán el is tűntek a szelepek a háztartás káoszában... Bár a varázsitatóhoz azt hiszem tudnánk venni szelepet külön is, de már pohárból iszik, hát minek...

Terika! Mi is kérjük a faxot, persze! Megvan még a szám? Apa holnap dolgozik, meg holnapután.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Shine!
Fcs már megelőzött a CD- k címét illetően. Mi bármilyen komolyzenét hallgatunk még ezeken kívül. Az egész lényege, hogy igényes zene legyen.
Nem hiszem, hogy szégyenkezned kellene az éjszakai szopi miatt! SŐT! Én pl. irigyellek téged is, meg Fcs- t is, no és mindenkit, aki sokáig szpotat!Kép

Fcs, Solya!
Küldöm a faxot a megadott számokra.( kiegészítettem a múltkor a címlistát ezekkel a számokkal Kép)

Terika
terika
 
 


Solya!
Elküldtem a faxot.

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Fcs: megtaláltam a CD ötleteket! Köszi! Nagyik úgyis venni akarnak Ádámnak mindenfélét, akkor most ezt a tippet is bevetem. És kikergetjük a férjem a házból. Kép Ő ugyanis nem bír végighallgatni se egy Halász Juditot, se egy Gryllus számot.

Mindenkinek köszi a biztatást a szopival kapcsolatban! Már egész elkeseredtem és fehér hollónak hittem magam, mert mindenki kiakadt, ha mondtam, hogy bizony Ádám még egyetlen éjszakát sem alszik át, és bizony egyszer-kétszer még enni is szeretne éjjel. Védőnéni vizeztetni akarta, dokinéni rosszallóan néz rám, stb. Úgyhogy, nem is tudjátok, milyen jólesett.

Gabi: mi van veletek?

Pirus: hogy vagy?

Képzeljétek láttam a Tróját. Idejét sem tudom, mikor néztem meg egy filmet elejétől a végéig. Na, most sem moziban, hanem otthon, de akkor is tök jó volt. Kép Már maga az élmény, nem a film. Mellesleg már magam előtt látom, amikor felteszem a kérdést a diákoknak, hogy mennyi ideig tartott a trójai háború, és jön a válasz, hogy 14 napig. És a maradék pár év? Nem tudom, miért kellett 9 évet csak úgy sitty-sutty kivágni. De azért nem volt rossz.

És ami még jobb!!! Megyek a cégemhez karácsonyi vacsira!!! Kép)))) Annyira jó!!! Persze eddig mindig én szerveztem, és idén majdnem elfelejtettek meghívni. Még szerencse,hogy az egyik kolléganőm kérdezte, hogy megyek-e. mondtam, hogy meg sem hívtak. Na erre, felhívtak. Azért jófejek , nem? Na mindegy, a lényeg, hogy végre kimozdulok! Kép

Mindenkinek szép napot! Már csak 9 nap van karácsonyig! Kép

Puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Ági,
köszönöm a jókívánságokat! Kép

Solya,
gyönyörű Sára! Kép

Zenei CD: mi a Judit és a zenemanókat szoktuk hallgatni. Nagyon aranyos dalok vannak rajta. Ismeri valaki?

Shine,
megnéztem a fotókat, nagyon aranyos Ádám! Kép
Egy sor hasonló "tevékenységet" véltem felfedezni, amit a fiam is produkál, mint pl.: Leszedem a baldachint, Ha anya nem figyel, Minek ez a zokni?! Kép
Újabban éjszaka hasról hátra fordul, és persze felébreszt, hogy fordítsam vissza, mert hát hanyatt nem tud aludni. Kép

Mi is elkezdtük a hozzátápit, de a fiatalember egyenlőre válogatós, ami főzelékből van, az nem kell. Kivéve a sütőtök! Kép Azt imádja!

Már az ötödik fogacskánk bújik kifelé. Kép Ebből adódóan lassan már bőr nem marad az államon, mert nyugtatólag állandóan az államat rágcsizza. Kép

Éjszakai szopi: éppen a múlt héten hülyézett le a szomszédom ezügyben. Azóta kerülöm a társaságát. Az én fiam is, vagyis kb. három hete szokott vissza az éjszakai szopira. Minden éjjel egy és kettő között felkel, aztán pedig hajnal öt körül. Amikor ezt elmondtam a szomszéd csajszinak, szó szerint lehülyézett, majd elmondta, hogy ő a kezdetektől nem kelt fel éjszaka a gyermekéhez, hagyta éjszaka ordítani, majd mikor már nem bírták, áttették külön szobába, és egy hét alatt leszokott a gyerek az éjszakázásról. Kép Mindezt nagyon büszkén felvállalva adta elő. Kép Mivel nagyon csúnyát nem akartam mondani, így csak azt válaszoltam, hogy nem hinném, hogy hülye lennék azért, mert a gyermekemnek akkor adok enni, amikor éhes!
Tehát mindíg találsz olyat, aki esetleg más véleményen lesz, de emiatt nehogy szégyenkezz!! Kép Ami inkább meglepett, hogy pont a doktornő és a védőnő néz rád emiatt rosszallóan. Nálunk a kezdetektől fogva mindkettő azt hangsúlyozza, mennyire fontos a tejcsi, és milyen jó dolog az igény szerinti táplálás.

Végül egy kérdés: Ádi már magától is ül, vagy csak az etetőszékben?

Nekünk a dokinéni azt mondta, hogy ücsöröghet, ha meg van támasztva a háta, de elfelejtettem megkérdezni, hogy etetőszékbe tehetem-e? Elég macerás a "hanyattfekvős" hozzátápi! Kép Kép

Tettem fel gyorsan pár képet:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1608&page=3

További szép napot mindenkinek!

Puszedli,
Gabi
k_gabi
 
 


Sziasztok!

Shine! Na, azért nálunk sem úgy indult, hogy rögtön rajongó lett a férjem. Ő általában nem hallgatott zenét, mielőtt megismerkedtünk. Hű, amikor ez kiderült, nagyon elképedtem, be is indult a nevelés. Aztán lassacskán már ki is jött belőle egy-egy teljesen spontán "De jó ez!" Amikor Szabolcs megszületett, már egészen jól viselte, hogy állandóan szól a zene, és egyre formálódott a saját ízlése is. Amikor beszereztük a Kalákákat és egyebeket, eleinte furcsállotta, néha kifejezetten nem tetszett neki, aztán azt vettem észre, hogy ő is énekelgeti. Nálunk a Pelikán című dal jött be legelőször, de az abszolút nyertes albumok a Gryllus Vilmos féle Dalok óvodásoknak... Azt már első perctől imádjaKép. Szabolcsnál kevesebb ráhatásra volt szükség, ő rögtön odavolt értükKép.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Fcs!KépKépKépKépKép
Elküldtem a faxot.

Shine!
Megnéztem a képeket. Annyira aranyos Ádám!KépKépKép
Engem is meghívtak karácsonyi vacsira a munkatársaim. Egy újabb lehetőség a kimozdulásra.... Örülök, hogy nem feledkeztek meg rólam - bár már három éve nem erősítem (Kép) a csapatot.

Gabi!
Megnéztem a ti képeiteket is. Olyan aranyos Beni!KépKépKép
Én nem ismerem a zenemanós CD- t.

Bobó mostanában a mackójával játssza a mondókák, dalok játékát. Olyan édes, ahogy magyarázza, mit csináljon a maci. (aki persze azt teszi, amit Bobó mond neki Kép)
És persze nagyon várjuk már ZITUSKÁT (= Jézuskát), aki játékokat hoz majd neki.Kép

Terika
terika
 
 


SziasztokKép

Shine, GabiKép
Akkor most elárulom, hogy az én egy éves elefántbéjbimKépKépKép is szopizik még éjszaka, ugy három körül felébred és kimászik a kiságyából hozzánk, be a takaró alá, meghuzgálja a ruhámat hogy cici, majd jó izüeket cuppogva ugy 5 perc mulva alszik is, és onnantól már együtt alszunk reggelig, de van ugy hogy mikor apa elmegy ugy 5 körül dolgozni akkor ujra kér tejcsit és ugy alszunk vissza 9 ig, fő a lustaságKépKép
Vagyis ezzel azt akartam mondani, hogy csokoltatom a szomszédot, a védőnőt, meg a dokinénit isKépKép

GabiKép
Láttam a másik topicban a szép alkotásaidat, le a kalappal elöttedKép Ha esetleg valami hobbycucra szükséged van szólj nyugodtan, elég sürün járok a remo nagykerbe, és ott jóval olcsobbak a dekup hozzávalók, mint általában a kisebb boltokban, és nem is lakunk vészesen messze egymástól, ugy légvonalbanKépKép

TerikaKép
ZituskaKépKép

Kiváncsi leszek amikor Dani is majd előadja a kivánságlistáját karácsonyra és hogy fogja várni majd. Az idei karácsonyra meg fogalmam sincs mit vegyek neki, mert igazán mindene meg van játék terén ami most leköti őt, épp tegnap kaptuk meg a pamperséktől a formadobáló csigát és én meg hüle fejjel rögtön odaadtam neki, de én már csak ilyen vagyok, alig birom ki hogy ha valakinek veszek valamit, hogy ne adjam oda rögtön. Nah az most nagyon tetszik neki, de az igazi fő szám neki a különbőző dobozhegyek, nah azokat elég sokáig rágicsálja, pakolgatja, kisé átalakitja egy két formaalakitós tépésselKépKép a többi játéka meg nem igazán érdekli még.

Zenével kapcsolatban ami nagyon érdekes számomra, hogy ha éneklek neki, ami szerintem borzalmasKép akkor ő is dudorászik, vagy ha cdt hallgatunk akkor is, meg rázza a popóját, viszont kapott a nagymamitól zenélős játékot, nah ha azok megszólalnak akkor visitva rohan ki a lakásból a gyerekKépKép bevallom van izléseKépKép tőlem örökölteKépKépKép Jányok nem panaszképpen mondom, de elég furcsak izlése van játékok terén szegény anyósomnak, olyan kiboritó made in china játékokkal lep meg mindig minket hogy az csak na...

Meglesetem a fotokat a gyerköcökről, csodaszépek és hatalmasat nőttek, pedig még csak most drukkoltunk nektek az érkezésükhöz, jah és Danit meg tegnap hoztam haza még csakKépKép

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ádám végre bealudt, én meg itt virrasztok, mert nemsokára megyünk dokihoz. Kép Szegényem. Pedig fél négytől fél hétig folyamatosan tombolt. Nem tudom, mi ütött belé: volt szopi, ringatás, sírni hagyás, peluscsere, takaró fel, takaró le, ágybansimi, ölbensimi, stb....

Köszönjük a dicséreteket! Kép

Gabi: nagyon szép Beni baba, sok hódolója lesz majd! Kép
Nálunk is a sütőtök jön be, esetleg a barack, de az sem annyira. Viszont a sütőtökből már simán benyom egy fél üvegnyit, és utána már szopi sem kell.
Ádám sem tud még ülni. Az etetőszék támlája lehajtható, bár ez a képen nem látszik, de majdnem úgy le van hajtva, mintha a hordozóban ülne. Én még nem merem ültetni. Csak ölben.

Fcs: akkor mi is "megneveljük" a férjemet! Kép

Terike: Zituska, ez nagyon édes! Kép)))) Én már úgy várom, hogy Ádám is tudjon beszélni! Olyan cukik olyankor. Kép

Ági: ha az "elefántbéjbi" is eszik még éjjel, akkor nincs gond! KépKép
Ádám is imádja, ha énekelek neki (de csak ő értékeli). Kép És ő is retteg mindenféle zenélős játéktól. Úgy tűnik ezek a fiúk már csak ilyenek! Kép Kínai vackok : köszönd meg, és dugd el! Kép
Karácsonyra vegyél neki mesekönyvet,az még évekig jó lesz. vagy abból is van egy rakat?

Képzeljétek, úgy néz ki, lesz unokatesója Ádámnak! Kép

Puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ilyen keveset írok, sajnos nagyon megsokasodtak a tennivalók, ma is 6-ra jöttem és 5-ig tuti bent leszek, de lehet, hogy tovább is, otthon már nagyban megy a lekvárfőzés, beiglisütés, dokihoz rohangálás, amikor meg van időm, akkor Balázzsal vagyok vagy alszom (ma éjszaka kemény 4 órát alhattam). Ma kell megvennem Párom ajándékát, mert máskor nem tudok rá időt szakítani (már csak Ő van hátra Kép).

Shine!
Nem szép dolog így elhanyagolni a Vermes dokit! Méghogy meg sem ismert! Így eltűnni, nahát! Pedig valamikor januárban én is megyek hozzá, el fog fogyni a fogalmazásgátlóm!
Ádám nagyon helyes kismanó és szerintem is annál jobb, minél többször szoptatod! Én 7 hónapig bírtam az éjszakázást, akkor véget vetettem neki, ez szerencsére senkit nem rázott meg, de ha bírtam volna tovább, akkor csináltam volna és nem érdekelt volna, ki mit mond.

Balázs nagyon jól van, volt most egy betegsége, így összehasonlíthattam, mennyit javult a féléves kezeléstől, hát ég és föld! Egy napig volt csak lázas, a köhögése 4 nap alatt elmúlt, nem volt bágyadt, ilyesmi. Ja és megtanulta kifújni az orrát! Annyira ügyesen csinálja! És hatékonyan! (Nem igazán akarnék belemenni a vizuális részletekbe...) Már szűkítő nélkül intézi a mindenfélét a wc-be. És nemcsak verseket mond, hanem rím nélküli meséket is megjegyez, de fél oldalakat, szerintem ez sokkal nehezebb, mint egy verset megtanulni. Szóval okos nagyfiú! KépKép

Kép
muter
 
 


Sziasztok!

Annamari: Balázs még mindig gyönyörű! A sok munka viszont fúj. Kép Emlékszem, mikor én is 7-7ig dolgoztam, és mi volt a hála?! Kép Annyival jobb itthon lenni!
Nagyon okos nagyfiú lett belőle! Egyedül, szűkítő nélkül wc-ni? Kép Nem semmi! gratula a meséhez is! Kép

Képzeljétek, Ádám magára rántotta (a fejére ráadásul) azt a buzi nehéz telefontöltőt. Én a konyhában voltam, a férjem meg azt hitte be van dugva a zsinór, és nem tudja lerántani. Á, kicsit sem vagyok mérges, hogy gyakorlatilag végigasszisztálta, hogy a gyerek a fejére borítja azt a nehéz vackot! Kép Úgy sírt! Kép(((((((( meg én is!!! Aztán ő hamarabb megnyugodott. Volt egy kis vigaszszopi, meg pluszjáték apuval, és újra jókedv lett.

Ádám is olyan élénk, mint Balázs. Na, nem tőlem örökölte, az biztos! Kép Egy percre magára hagyom, és kész a baj! Kép De még ha mellette vagyok is: zsinórokat ráncigál, átmászik a pelenkázó korlátján, mindent szétszed, stb. Kép Egy kisördög! Kép De annyira imádom! Kép

Dokikánk: mentségére legyen mondva, a nevemre emlékezett. Kép

Éjszakai szopi: te hogy tudtad leszoktatni? megmondom őszíntén, én szívesen szoptatok még éjjel is, de amit néha művel, az már sok! lazán 3-4 óránként kér enni éjjel is. Szóval örülnék, ha csak 1 szopi lenne éjjel, aztán szunya.

Mennem kell.
puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok Csajok!

Terika!
Fax: 452-3589. Nagyon köszönöm (légyszi írd rá a teljes nevem).
Akkor megyek megnézem a Libriben a Forrai könyvet.
Jó ötlet. :-)

Ági Danijának és Solya Sárájának Sok - sok puszit a szülinapjukra!

Mindjárt itt a Zetuska (Terika :-)))
Huhh, még csomagolás, takarítás, főzés hegyek vannak még hátra.
Ti hogy álltok ezzel?

Shine!
Mi van Vermikével? Én is kb fél éve voltam nála utoljára. Rólam és a Pannáról faggatott, csak a anyukámról nem érdeklődött (Őt is ő műtötte meg), aki sajna már nincs velünk.
Máskor hozd fel témaként, hogy... dokikám annyira nagy a lurkó, hogy csak na... Neki is 26 hónapos a Zénója. :-))Kérdez erről.

Annamari!
Vmi volt a levegőben. Bazsi már nyugodtabb?

FCS! Ágiboszi!
a ti lurkóitok is nőnek rendesen.

Pirus!
Remélem optimistább hangulatban...
Zsombi olyan édi a kolbásszal a kezében. De jól láttam, hogy füge volt mellette???

Puszi Mindenkinek.

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Szeretném megtudni, ismeri-e valamelyikőtök Patai Kálmán doktor urat, én hozzá járok és mint orvos, nincs vele semmi gondom, csak kiváncsi lennék, szült-e nála valamelyikőtök és hogy mi a tapasztalat.

Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Kinga,
szerintem keress rá a nevére, akkor hamarabb találsz infot, nekem nem dereng, hogy vki hozzá járna, persze lehet. Kép
solya
 
 


Na, sziasztok!

Itt egy elveszett báránykaKép

Férjuram a tescóban (bár már pár perc és jön), a kölkök alszanak A SAJÁT ÁGYUKBAN A SAJÁT SZOBÁJUKNBANKépKépKép, így végre idejutottam.

Megvagyunk megvagyunk, az ovi nagyon megy a fiúnak, mindent megeszik, a héten itthon tátva maradt a szám, amikor leveseskanállal falta a.) a pörköltet tésztával b.) a tökfőzeléket pulykatallérral.
Most volt szegény beteg, egy hétig lázas volt, igaz a vége felé már '"csak" 38 körül, de az első két nap bizony 39,6 volt a láza. Kép szegénykém csak feküdt, és mondta mit kér, mit nem. Könnyebb vele. hogy ilyen nagy.
Annuskám még mindig szopik, Shine! Éjjel vagy 3-5xKép és 10 hónaposKép Nappal már csak elalváshoz, amúgy elfoglalja magát, és reggel meg este. Ma kezdett el mászni előre, eddig csak fejenállt, meg felült, bennem kapaszkodva felállt, + bébitaxizott hátrafelé ezerrel (az még mindig csak hátra megy), meg kézenfogva lépeget, és most növeszti a felső két fogát.
Tisztán (és amikor kell) mondja, hogy Anya, Apa, Anna, Igen, nem, Baba, pápá. a védőnő meg van győződbe hogy csak "lalázik" de én látom, hogy nem. Nem vagyok elfogult, mert Petit már végigéltem a beszédtanulásban, és látom a nagy különbséget (na ja, Peti ennyi idősen egyedül szaladt Anna meg épp hogy mászik egy kis jóindulattal).
Bébiétel / pűrésített kaja nem kell. De rájöttünk, ha kézzel ehet, akkor élvezi. Mellékelek majd néhány képet. Egyik sóska krumplival, a másik csirkepörkölt tésztával a harmadik ellopott danett csokipudingKépaztán a lekváros kenyér, plusz a nagyról is még egy a békés együtt Shrek nézésrőlKép

Na megjött Apa, igyekszem sűrűbben jönni

usszancs: Maszat

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
maszat
 
 


Sziasztok!

Shine!
A sok munka még csak-csak, azzal nincs gond, de most egyszerre zúdult ránk minden.
Balázst én az Aludj jól, gyermekem c. könyvben írtak szerint tanítottam meg aludni. Kegyetlennek tűnik, vannak babák, akiknél működik, vannak, akiknél nem. Balázs pár nap alatt megértette, mit akarunk.

Kész a vasalás, megyek aludni, puszi!
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Hű, Maszat, hát nem semmik vagytok! Annyira szép ez a két kölök! Anna szeme egyszerűen gyönyörű! Hát, Szabolcs nem nyúlt ételhez nem sokkal ezelőttig, még a tortájába sem volt hajlandó belecsapni, most is elkapja a kezét, ha olyasmi állagúhoz ér, ami nem tetszik neki Kép. De már eszik maga is. A kanálhasználat egyelőre a rágcsálásra-szopogatásra szorítkozikKép.

Annamari! Az Aludj jól-hoz annyit, hogy mi úgy csináltuk most utoljára - remélem, legeslegutoljára -, hogy nem egy percről indultunk, és így tovább, hanem rögtön öt perccel kezdtünk, mert csak jobban behergelődött, ha sűrűbben mentünk be. Így három-négy bemenés elég volt, az is olyan volt, hogy csak kinyitottam az ajtót, hogy lásson, mondtam neki a szöveget, de nem mentem oda hozzá. Egy nap, és összesen 25 perc próbálkozás volt, mondjuk előtte jól elfárasztottuk. Másnaptól minden oké volt, mostanra már egyáltalán nem sír, amikor letesszük aludni. Mondjuk nem tudom, mit csinálnék, ha Szabolcs is ki tudna mászni a kiságyból, mint Ágiboszi Danija - aki mellesleg majdnem 10 cm-vel alacsonyabb a fiamnál, szóval fizikailag Szabolcs is alkalmas a manőverre, csak nem elég leleményes - és különben is hálózsákban alszik, mert kitakarózna másként. Kicsit tényleg gáz a módszer, főleg úgy, hogy az ember férje ott sír mellette, hogy szegény gyerek, és hagyjuk abba, meg ez hülyeség, aztán persze másnap el is felejti, és marha büszke a gyerekre... Szóval Szabolcs egy hónapja átalussza az éjszakát, és egy nyavalygó hang nélkül, gagyarászva alszik el egyedül. A legutolsó próbálkozásnál nem hitttem, hogy ez sikerülhet, az elég gázos volt...

Terika! Köszi a dalokat! Hogy van a derekad?

Shine! Tündéri Ádámod van! Szabolcsot is érte pár baleset így a mozgós időszak elején, de aztán rutinosak lettünk, most már viszonylag bababarát a szoba, és egészen jól meg lehet már beszélni a kölökkel, hogy mit szabad, mit nem. (Persze néha tudatosan csinálja, mait nem szabad, aztán lesi ahatást - ez olankor van, ha éppen nem vele foglalkozom, és fel akarja hívni magára a figyelmet...) Azért kíváncsi vagyok, hogy fogunk ezzel később állni, mert meglepő nekem, hogy minden fegyelmezés nélkül is ilyen jó gyerek most...

Gabi! Beni is nagyon édes!
Fulescsacsi
 


m,nmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,fe ááááááá tttttttttttttttttttttttttttt cctrrrrrrrrrrrrrrcccccc

Sziasztok!
Ezt Ádám üzeni nektek! Kép


KrizsiKép vermike, szerintem, jól van. Édes-aranyos-mosolygós, mint mindig. Nem ismerem a családi hátterét, így fogalmam sincs, hogy hogy hívják a gyerekeit. KépKép Meg azért valahogy csak kiheverem, ha nem velem akar társalogni. KépKépKép Mindössze csak az anyai büszkeségem vett túlzott lendületet, és minidg mindenkivel Ádámról akarok beszélni. Kép Elég unalmas egy alak lehetek! Kép
Krizsikém, magatokról meg nem írtál semmit, héka! Kép

Maszat: örülök, hogy Peti meggyógyult, és hogy ennyire jót tett neki az óvi. Kép Eszméletlenül aranyosak a lurkóid! Nekem az utolsó kép a kedvencem, ahogy fogják egymás kezét. Kép
Ádám is mondja néha, hogy bababa, mamam, emmma, emmme, übü, ebü, stb. De nála még semmi nem tudatos.

Annamari: na, majd egyszer, ha nagyon nem bírom, előveszem ezt a könyvet. Bár ma nem panaszkodhatom, mert 11-kor a férjemnek sikerült visszaaltatnia, és csak 3:40-kor kért enni. Igaz 6-tól fennvan, de ez nálunk a napi rutin. Kép
Remélem, a két ünnep között nem dolgozol!

Fcs: gratula Szabolcsnak az éjszaka átalvásához! Kép Ügyes fiú! Nálunk az esti elalvással nincs gond, általában este 7-re már leragadnak a csipái. Nálunk a sok keléssel van a probléma.
Tündéri Ádámom van, igen. Kép Csak rossz, mint a hétördög. Mondtam is neki, hogy legalább a karácsonyt bírjuk ki, hogy ne kelljen mégegyszer a Heim Pálban kikötnünk! Szerencsére nem lett semmi gond, de mivel a fejétre esett az a hüléye töltő, így muszáj volt elvinni kivizsgáltatni. Persze a röntgen, uh, stb már nem tetszett őkelmének annyira. Kép Na jól van, nem is őt okolom, nem tehet róla. De most mondjátok meg, mi a jó fene érdekli a gyerekeket a zsinórokban-kábelekben? Mert a mobilt még megértem, meg a távirányítót is, de mi a fene olyan csábító egy hülye zsinórban?
Ma reggel is arra ébredtem, hogy furcsa zajok jönnek ki Ádámtól. Hát nem kinyúlkál a kiságyból a légzésfigyelő zsinórja után? Mondjuk, nem érte el, szerencsére, de akkor is! Fú, mi lesz még itt?!
Remélem, a karácsonyfát nem húzza magára! Kép Szegénykém egyre többet van a hülye ketrecében (járóka), mert már egy pillanatig sem merem egyedül hagyni, amíg kimegyek a szobából.

Tényleg, ti miket csináltatok a lakásban, hogy biztosnságos legyen? Pl. gyógyszerek, vegyszerek elzárása, stb. Egyet-kettőt magamtól is tudok, de ti azért mégiscsak rutinosabbak vagytok! Kép

Tényleg, Terika, mi van a derekaddal?

Na jó, megyek. Lassan össze kell szednem magam, vár a munka. Legalább karácsonyra ragyogjon a lakás! Kép

Ja, azt még elmesélem, hogy Ádám, hogy megbüntetett tegnap. Anyut kértem meg, hogy vigyázzon egy picit rá, amig mi elmegyünk ajándékot venni, meg karácsonyfát. Anyu vitte sétálni, megetette (répafőzi), játszottt vele, stb. Mikor hazajöttünk, úgy tűnt, örül, mint majom a farkának. (Megjegyzem, én is alig vártam.). Erre 5 perc után szabályosan átkéredzkedett a nagyihoz. Kép _Nem egy kis disznófülű?

puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Shine! Hát, lehet, hogy annyira nem is vagyunk bababarátak, csak Szabolcs nem annyira rossz... Amit rögtön el kellett rendezni az az elektromos vezetékek és konnektorok kérdése: vakdugókat tettünk a nemhasználatos aljzatokba, sőt a Szabolcs szinten lévőket nem is használjuk. A vezetékeket meg a falra erősítettük magasabbra, ez kész esztétikai kihívás, hogy ne legyen nagyon ronda, bár ezen a lakáson már nem sokat változtat... De a vezetékek csak kb. nyolc-kilenc hónapos koráig izgatták, utána valahogy elfelejtkezett róluk - kivéve a pelenkázó feletti kislámpáét, de akkor meg mindig ott vagyok, amikor azt buherálja, és vigyázok.
Amit mi rögtön megtettünk, ahogy helyváltoztatni kezdett, hogy szereltünk ajtórácsot a szobaajtóra: nekünk nincs járókánk, el sem fért volna, de nem is igen tetszik nekem, így kicsit nagyobb a járókája Kép. Probléma volt még a könyvespolc kérdés: át kellett pakolni az egészet, a számára elérhető polcokra így az ő játékai kerültek, meg könyvei. Ami még gond lehet: szobanövények - nekünk nincs olyan nagy, földönálló, de a szüleimnél azért megvizsgálta az anyukám dzsungeljének pár darabját... persze ott mindig volt vele valaki, úgyhogy megakadályoztuk, hogy tépjen, vagy harapjon belőle. A felálló gyereknél a székek is életveszélyesek, Szabolcs borított magára széket is egyszer Kép. Amióta stabilan áll, már nem támaszkodik erősen rájuk, nem borul, de a nagy esés után minden széket kihoztam a szobából. Ami nálunk örök probléma, amióta foga van, hogy mindent harap: könyvet, műanyagjátékot, gyanús, hogy ezt is olyankor, amikor akar tőlem valamit, de roppant idegesítő dolog, már egy csomó könyvlapból kiharapott, és pár játékából is, és papucsból, szerencsére az esetek nagy részében megakadályoztuk időben, hogy lenyelje a falatot... A fiókokra és szekrényekre lehet gyerekzárat kapni, amit állítólag kettő perc alatt leszerel a csemete, de ebben nincs tapasztalatom, mert fiókhoz, szekrényhez nem fér, azokat elbarikádoztam. Nálunk alapszabály, hogy a konyhában, fürdőszobában csak felnőttel szabad lennie, mert itt már nem sikerült a bababarátosítás, ide hordtunk ki mindent a szobából, itt van a számítógép is, itt azért annyit megtettem, hogy a vegyszereket magasra tettem, az asztalon sosincs veszélyes dolog, a konyhaszekrényt pedig eddig nem akarta kipakolni, valszeg azért mert észvesztően nyikorog az ajtaja, és azzal zenél, így nem néz szét a további lehetőségek feléKép. (Ezért nem is olajoztam meg...)

Most hirtelen ennyi jutott eszmbe, de azért biztosan van még más is...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Nagyon édesek ezek a lurkók, mind, egytől-egyig.

Ahogy olvasom a bababarátosítást, teljesen el vagyok szörnyülködve. Miért? Mert az én fiam egy áldott jó gyerek volt. Nekünk sem volt járókánk, olyan nagy ágyat vettünk, amiben el lehetett napközben is (kicsit sűrűbben volt ágyneműcsere). Amikor már nagyobb teret igényelt, semmit, de semmit nem kellett sem eldugni, sem védeni, sem elpakolni... Sehol... Sem itthon, sem anyuméknál. Nem nyúlt szekrénybe, konnektorba, polcra, de még az asztalt sem pakolta le(az is nagyméretű, csak dohányzóasztal).
Csak egyvalaki engedte a szekrénybe és spájzbanyúlkálást: a drága anyósom. De a gyerekem, az az édes, tudta, hogy ezt és a rosszalkodást csak ott, sehol máshol. Ott meg művelte ezerrel KépKépKép. Meg is volt a böjtje anyós eme "jószívűségének". KépKépKépKép.

Pirus!
Remélem jól vagy!

Puszi mindenkinek

Kriszta

mohácska
 
 


Kriszta! Igazából szerintem ezek a dolgok nem rosszalkodások, csak felfedezi a környezetét, vizsgálódik, ez teljesen természetes. Mi úgy vagyunk, hogy meg kell tapasztalnia a dolgokat, a konvektort nem is rácsoztuk be, egyszer megfogta, aztán többet nem is... Az, hogy felborul a székkel meg főleg nem rosszalkodás... Amúfy Szabolcs sem próbált sosem konnektorba nyúlni, de jobb félni, mint megijedni... Igazából én csak az ismerősök történetei miatt alakítottam a lakást úgy, ahogy, mert Szabolcs se az a rossz gyerek...
Fulescsacsi
 


Lányok, Vermikeee?? KépKép
Hát akkor Vermike Zénójának boldog névnapot így előre! KépKép

Balázs mai aranyköpése: "Tél szele hóval, faggyal jő, el kell mosni a nagykendőt."

Puszi
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Fülescsacsi!
Valószínű, nem jól írtam. Nálam sem rosszalkodás, ha próbálkozik, de, ha tiltva van, akkor szót fogad.
Én a keresztfiamból indultam ki, akire nem elég (mint kiderült) 1-2x rászólni, 3-4x-re fogadott szót. De azt hiszem nem egyedi eset a keresztfiam. Most már nálunk nem pakol, nem tekerget hifi gombokat, nem vág földhöz kazettát, távirányítót. Kicsit eréjes voltam vele szemben. Ami apucijának nem nagyon tetszett, de viszont itt a célomat elértem.
Visszatérve a fiamhoz, ő nem is nagyon próbálkozott ilyesmivel. Pedig volt mobiltól kezdve távirányítóig, lepakolható polctól konvektorig, konnektorig minden.
És tudod, tudjátok mire jöttem rá? Sokat kiabálok vele, mert szeretném, ha még kevesebb gond lenne vele, de az én fiam MINTAGYEREK, a szó szoros értelemben. Pedig nem nyámnyila, teszem-toszom, lerakom-ottmarad gyerek, nem is olyan volt kicsinek sem. Sőt... A legjobb az volt, mikor nyáron, a babakocsijában ülve a buszon, símogatta a jó csajok még jobb combjait. És nem egyet, nem egyszerKépKépKép.

Nem akartam és nem akarom ledegradálni senkinek sem a gyerekét, ezért bocsánat!

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Remélem, mindannyian megkaptátok a faxot!Kép Szívesen küldtem.

Ági!
Bobó sem szereti (1-2 kivételével) a zenélő játékokat. Mondjuk, meg is értem. Némelyiknek valóban elég rettenetes hangja van.....
Hidd el te is, meg a többi hitetlenkedő is, hogy a gyerekednek a TE hangod a legszebbb, szebb, mint bármilyen más zene! Egyszerűen azért, mert az a TIED, a dal pedig NEKI szól.

Maszat!
Gyönyörűek a gyermekeid!KépKépKép

Annamari!
Tetszik Balázs aranyköpése.Kép
Néha teljesen elképedek azon, hogy Bobó is milyen kifejezéseket ismer ill. használ.
Gratula a szobatisztasághoz!

Shine!
Hogy van Ádám?
Voltál- e a céges karácsonyi bulin? Én végül jól lemaradtam - nem mertem elindulni a jeges, csúszós úton....
Bobó sem rossz, csak kíváncsi - valahogyan csak föl kell fedeznie a világot - ,ezért mi több dologra is odafigyeltünk ( persze van közöttük túlzás is talán).
Csak olyan dolgokat ér el - mostmár lábujjhegyen állva próbálkozik Kép -, amik elméletileg nem okozhatnak problémát.
A karácsonyfát kikötöttük, így esély sem volt rá, hogy felborítsa, magára rántsa.
A tűzhelyemen van gyerekzár, így ő nem tudja programozni.
A lépcső elé rács került, hogy véletlenül sem közlekedjen rajta egyedül.
Mérgező levelű növényeket nem tartok már.

Köszönöm a kérdést Fcs- nek is a derekamat illetően.Kép Most elég jól vagyok, és bízom benne, hogy így is marad - legalább egy ideig.Kép
Röntgen nem volt, így nem tudjuk még mindig, hogy mi is okozhatta a problémát.

Fcs!
Gratula Szabolcsnak az éjszaka átalvásához, no és az önálló étkezésre tett kísérleteihez is.Kép

Tegnap történt:
Vásárolni voltunk, már épp a pénztárnál várakoztunk, amikor Bobó elkezdte szórakoztatni a mögöttünk állókat.
- Én Botond vagyok. Ő az anyukám. Apa dolgozik. - közölte a várakozókkal. Majd tájékoztata őket mi mindent vásároltunk... Nem volt feltűnő a gyerek...KépKépKép

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok,
én egy barátnőm kérésére írok és érdeklődöm dr.Matányi Sándorral kapcsolatban. Szeretne véleményeket róla! köszi
Hmoni
hmoni
 
 


Sziasztok!

Igen, ezek a gyerekek! És milyen aranyosak, imádnivalók!

Nálunk is vannak ilyen szórakoztató dolgok, meg voltak is. Amitől majd földalá süllyedtem zavaromban.
Dani talán 3-4 éves lehetett, mentünk anyukámékhoz a XI. kerületbe, 86-os busszal. Téma az útvonalunk volt. Elérünk a Szarvas térre, ahol az étterem falán egy futó szarvas talán bronz?képe van. A fő kérdés, hol járunk. A felelet: a Szarvas téren. Visszakérdés: milyen téren? Válasz: Szarvas téren. A gyerek próbálkozik, nem tudja kimondani, hogy szarvas. Segítek: mondd fiam: szar-vas. Erre ő többszöri sikeres próba után egyszerre: anya, tudom: SZARFASZ! Persze hangosan. Mindenki nevetett, csak én voltam eszméletlen zavarban.
Mostanában téma nálunk a nemiség, és persze a gyerek, gyereknemzés, gyerekszületés. Hát próbálgatom neki magyarázni, hogy s mint, hogyan.
A minap fent járunk az Intersparban, épp a pénztárnál állunk, és mit szúr ki a gyerek: anya, mi az a rako óvszer? Mire használják?
Én tök zavarban, persze előttünk egy fiatalabb férfi. Mondom a fiamnak: doboz. Anya, de mire kell? Mondom, hogy ne legyen baba. De ugye nekünk ez nem kell. Erre a fiam: és hogy használják? Mondom én: a férfiak használják. Erre ő: és hogyan, hova teszik?

Hát ennyi...

Mindenkinek kívánok sok mulatságos esetet KépKépKép. Valamint, egészséget, boldogságot, és azt, hogy legyetek legalább annyira boldogok, elégedettek és büszkék gyermekeitekre, mint amennyire én büszke, boldog és elégedett vagyok az enyémre!

Terika!
Megkaptam és köszönöm.

Maszat!
Kár, hogy ilyen pici a kicsilányka! Milyen jó lenne feleségnek!KépKépKép. De biztos nem marad "vénlány". Akad itt a gyerekek között, nem is egy jobbnál-jobb, aranyosabbnál aranyosabb vőlegényjelölt.

Mennyit írtam!! Ezer éve nem írtam ennyit.

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 


SziasztokKép

HmoniKép
Egyszerű véleményem van: számomra bejöttKépKép
Nála szültem a fiam, régivágású, megfontolt, nem a pénz számit nála, hanem a kismama. Sok betege van, ha új vagy nála akkor kell egy kis idő mire teljesen emlékszik minden részletedre, addig meg mindig mindent elmeséltet veled újraKép Bátran ajánlom.

TerikaKép
Csúcs BotondKépKép Nálunk ezt még Dani hangos üvöltéssel intézi el, mintha minimum vágóhidra tartana a szentem, és olyan éles magas hangon hogy az csak csudaKép
Éneklek én neki, csak apája szokta volt mondani, hogy inkább rajzoljam leKépKép
Tegnap este megoldottuk az átugrom a kiságy rácsát problémát, azon az oldalon ahol a mi ágyunkkal érintkezett a kiságy leszereltük a rácsot. Igy lett neki egy kis kuckója és bármikor átgurulhat közénkKép Mondjuk tegnap éjjel, mivel ezt még nem láthatta, aludt már mikor csináltuk, bedölt közénk mint a lisztes zsák, meg is lepődött rendesen hogy nem kellett rácsot mászniaKépKép

AnnamariKép
Jó volt a fiad beszólásaKépKép végül is ez jobban is hangzikKépKép

FcsacsiKép
Nekem mindig azt mondják hogy nem rossz a gyerek csak eleven, hát néha ugy érzem már, hogy hét ördög veszett el benneKép Minden érdekli, már szinte mindent felér a lakásban, és ha még se talán, akkor fogja a foteljét amit kapott és odavonszolja, arról probálja meg elérni, fifikás a kölök. A nagyágyunkra is igy megy már föl, a lemenetel már nagyon régóta megy, pedig azt a kutya se mutatta meg neki, magától jött rá. Bababarátságot amennyire tudtam kialakitottam, de mivel bizonyos dolgokat már nem tudok máshova rakni, ezért megy a napi ezer elmondás, hogy gyere csináljunk mást, itt egy jobb játék, a legtöbbször már elég ha ránézek és tudja hogy ott kell hagyni inkább.

ShineKép
Tündériek vagytok és nagyon köszönöm a képeslapotKépKép

MohácskaKép
Majd a következő manócskánál, lehet hogy nem leszel ilyen szerencsésKépKépKép és majd mi irkáljuk neked hogy majd kinöviKépKép


MaszatKép
Nagyon édik a képek, főleg az a shrek nézős tündéri. Látom a kis etiópod szépen növöget, és már mindenevőKép

Krizsi, Gabi, PP nektek dupla pusziKépKép most, de Dani felébredt és mennem kell.

Mindenkinek kivánunk nagyon boldog és békés karácsonyt
(hangszoróval ajánlom és kattintsatok rá a rénszarvasokra)

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Fcs: köszi az ötleteket!

Kriszta: szerencsés vagy a fiaddal! Kép Ádám is sok mindent megért, és gondolom, egyre többet meg fog, de szerintem, jobb az óvatosság. Én is megégettema kezem gyerekkoromban, hiába mondta anyukám, hogy nem szabad a kályhához nyúlni. Pedig én aztán egy áldott jó gyerek voltam. olyan "lerakom egy könyvvel a sarokba-érte megyek és még ott van " típus. Na, Ádám abszolut nem ilyen. Apukájára ütött, akit az óviban nemes egyszerűséggel csak "isten átka"-nek neveztek. Kép

ÓvszerKép Igen, néha a gyerekek nagyon cikis helyzeteket tudnak teremteni! Kép

Annamari: Balázsnak jó kis beköpései vannak! KépKépKép Én is boldog névnapot kívánok Zénó babának, bár szerintem apukája nem nagyon olvassa. Kép

Terike: BobóKép lehet, hogy a jövő riportere vagy tudosítója cseperedik nálatok? Kép
Köszi a kérdést: ma megyek. Kicsit várom, és kicsit félek tőle. Mármint Ádám miatt. Mi lesz, ha felébred éjjel, és nem tud megnyugodni? Jajaj! Bár jó kezekben van, anyukám vigyáz majd rá, és éjfélre én is hazajövök.

Ági: Ádám még csak 6,5 hónapos, de már most olyan, mint egy kisördög. Kép Egyébként szívesen!Kép
És köszi a rénszarvasos zenét!

Puszi, shineKép
shine
 
 


Sziasztok!

shine én írtam Neked a freemail címedre ami itt van megadva, de akkor nyertemKépKép

Ha nem jönnék Lányok:

NAGYON BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDEN ÉDESANYÁNAK ÉS GYERMEKÉNEK ÉS A TÖBBI CSALÁDTAGJÁNAK IS!!!

Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Annamari,
el kell mosni a nagykendőt? Kép Nagyon tetszett. Kép

Ági,
nagyon jó a képeslap. Mindegyik rénszarvast megdolgoztattam. Kép Köszike! Kép

Maszat,
örülök, hogy Peti ilyen könnyen beleszokott az ovizásba. Anna pedig egyszerűen gyönyörű! Kép

FCS,
köszönöm, átadom az illetékesnek. Kép

Shine,
gyönyörű, mosolygós Ádi. Kép Hogy sikerült a vacsi?

Végül szeretnék mindenkinek NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET kívánni!

Kép

Pussz,
Gabi
k_gabi
 
 


Sziasztok!

Shine! Köszi a lapot, nagyon örültünk!

Én is szeretnék mindenkinek nagyon szép Karácsonyt kívánni az egész család nevében.

Kép

Eszter.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Shine!
Milyen volt a buli?
Köszönjük a lapot.KépKépKép

NAGYON BOLDOG, MEGHITT KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDANNYIÓTOKNAK!

Terika és családja
terika
 
 


Kedves Lányok!

BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDEN TOPIKLAKÓNAK ÉS CSALÁDJÁNAK!

Pirus
Kép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok Lányok,

Boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánunk sok szeretettel!

Kép

Csilla & Stefan
Kristina & Daniella

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?