Új privát üzeneted érkezett!

Ééééééééééédesek!

Csajok, én próbálok tanulni, de szerintem meg fogok bukni :oops: Már most keverek mindent mindennel :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Törpikém,éjjel 1-kor én is keverek már mindent-mindennel :lol: Nyugi,biztos sikerül,mi nagyon drukkolunk!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Este mindig be kell pakolniuk a fali tartóba a kedvenc játékaikat,mert aludni nem vihetik,csak az alvós van az ágyban.Az elöbb nagy kotorászás a szobájukban,majd jön ki Balázs,alig lát olyan álmos,és kérdezi hol van a telefonom :shock: Remélem még visszaalszik :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 

 
 

Zsófi,milyen volt az este?Volt megint láz?Vagy jobban van Benyus?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: dolog volt este :) teraszvilágitás ki, adventi felrak teletöm :lol: plusz még bentre is került 2 kicsi világitás (hoemberes meg csillagos) Apa nagyon be van sozva :lol: :lol: :lol:
Törpi: menni fog drukkolunk :wink: ez a jövő héten lesz? én beirtam a 21et a naptárba :wink:
jaj Csajok annyira jol sikerült az elsö bontás h az csak csuda kijöttek és kiabáltak h juj mi a szösz :lol: :lol: :lol: bontottunk és annyira izgultak h szinte remegtek nagyon édik voltak :lol: a konyhaablakba sikerült felrakni ott nem érik el, bár Lalu már tolta a széket, remélem nem fog tényleg egyszere felmászni :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zófi: ez már gyogyulási fázis :wink: maradjon is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi,jaja,gyógyulgassatok!

Babus,de édik lehettek :D És mi volt benne?

KépKép
noba
Budapest
 
 


De aranyosak! Mondjuk nem csodálom, hogy Bada körüludvarolta Laurát! :wink:

Nyulasz: visszaaludt? Alexa 3/4 5-kor jött mellém, út közben felkapcsolta a villanyt, végül velem aludt fél 8-ig. :D

Babus: de jó lehet, jó hogy már ennyire élvezik az ilyesmit!

Zsófi: láztalanság jó, gyógyuljatok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: menni fog! Drukkolok én is!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: sztem látni fogjátok tuti azt kell majd vinni :lol: (2 kis plüssmaci, pincéből vadásztam, legjöbb ötlet eldugni a játékokat majd elővenni később :lol: 8) )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Zsófi! de jó gyógyulgattok már :D

Nyulasz! nem bánom én hogy feltetted a képeket,
az asztalos képről jutott eszembe, hogy mindig nyavalygok nem esznek, aztán nálatok meg az asztalt verték :oops:

Mi szerencsére egész éjjel aludtunk, telefont nem találtam csajoknál :wink:

megyek mert belepiszkálnak a gépbe

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: Nyulaszéknál enyémek is esznek, nem is akármennyit! :oops: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,igyekezzetek!!!

Móni,akkor jó,ha nem bánod.Enyémek is verték,aztán meg mégse akartak enni :lol: Mondjuk nálunk mindig szertartásszerűen megy minden,tegnap ez ugye elmaradt,összepakoljuk a játékokat,kezet mosunk,pelust cserélünk,felvesszük a pizsinadrágot,beülnek az etetőszékbe amit együtt hozunk be,aztán jön az előke,konyharuha,másik előke,Nono hajába gumi,és ebédelünk.Tegnap ugye ez nem így volt :lol:
Milyen telefont nem találtál?

Timi,igen visszaaludt :D Valamikor fél8 után jöttek ki.
Képzeld itt van nálunk még az uszkárotok :oops: Azt múltkor elraktam,mert hullott picit a szőre,illetve ugye Nonó cumizza ujját,és amikor kicsit nyálas,akkor rátapadt,na múltkor elővettem,azóta ez a kedvenc,mindenhova viszi,ölelgeti,és mondogatja,hogy Hangáé,és visszaadom neki holnap,addig vigyázok rá :lol: Mondtam neki,hogy télapó biztos hoz majd új kutyust,és ha szeretné,akkor megkérdezzük Hangát,hogy addig vigyázhat-e még rá :lol:

Zsófi,oké,rakunk :D

Tényleg Törpi overál?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: de édes! Naná, hogy maradhat, ha gondolod Badának viszem a párját! :lol:

Olyan jó kis ötleteket találtam adventi "naptár" -nak jövőre, meg is csinálom.
Babus: duplát csináltál, vagy egy van és abban van mindkét leányzónak valami apróság?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hű, de nem volt itt ma senki!

A mi délutánunk Alexa szavaival: Jó jolt Badával, Noncsi szeret! :D

Nyulasz: köszi a délutánt, mi nagyon jól éreztük magunkat! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Én egész délután peppa piget fordítottam csajoknak,
de én élveztem a legjobban, annyira bírom a kuncogásukat

meg vettem Bartos Erika verses könyveket, az is nagyon tetszik

Zsófi! szerintem a protexinre gondolsz,
nehezen oldódik
enyémek nem szeretik, nem isszák meg még gyümölcslében sem
és baromi drága
nálunk minden doki még a heim pálos és a lászló korházas dokik is a normaflort javasolták

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz: mi is köszönjük vendéglátást :wink: Lucika azt játszotta h álmos és menjünk haza :? persze mire indultunk már ne menjünk haza volt :lol:
Timi, Zsófi: igen aldis rémszarvasos :) ja Apa rakott bele hurkapálcikát h megtartsa az alakját, majd felrakom csak a telomon van foto, ja minden nem fért bele azt becsomagoltam és rátüztem jobb hiján :oops: :lol:
Móni: lesz minimaxon is peppa :wink:
Zsófi: na nekünk meg a heim pálos nefros doki mondta h normafloret ne :shock: :lol: helyette a legjobb szerinte persze méregdrága de ugyis megveszi az ember ha agyerekéröl van szo pro-gastro kid, de elmagyarázta h az a lényeg h minél több baktérium legyen benne, a normaflore aszem csak 3 ez meg vagy 8 szoval vmi ilyesmi a , jobbulást ;) tuti AB, érdemes rákérdezni dokinál nekünk pl az egyiktül anno nagyon durva volt le is kellett cserélni az ABt másikra az már jo volt attol nem volt hasmenés

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


rémszarvasbol kivételesen 1 van :lol: :lol: :lol: nagyjábol belefértek a cuccok

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok,

Zsófi, én is jártam így AB-mal, illetve Míra :lol: :oops: Fel is hívtam azonnal a dokit, úgy beparáztam, de ő meg nem volt hajlandó lecserélni. Aztán két nap után sokat enyhült, majd visszaállt rendbe minden. Lehet, hogy Te dokid lesz olyan jó fej, mint Babusé, de akkor se akadj ki, ha nem, mert lehet csak ideiglenes dolog Nálatok is.

Nyuszikám, mekkora rendezvény-szervező lett belőled :lol: Csak úgy pörög az élet Nálatok. Vendégség vendégség hátán. És mindenki elégedetten távozik :wink: :lol:

Csajok jól, bár Míra rengeteget pislog. Szerintem már nem kellene neki a gyulladáscsökkentő szemcsepp, mert szárítja neki. Na majd holnap felhívom a dokit. Emma meg érdekes tünetet produkál; az alsó szemhéja és alatta gyulladt kicsit. Kötőhártyából árpája lett? :shock: :shock:

Kiesik minden a kezemből, annyira fáradt vagyok már, veszélyben a gép is az ölemben :oops: Pussz Nektek!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babus: boldog névnapot! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


köszi ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Apa azt mondja esik a ho :shock: hát itt semmi :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


köszi ;)
remélem jobb lesz a helyzet ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


bakker csak minusz 1fokot ir a hömérö és majd szétfagytunk :? mi lesz itt késöbb :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,nagyon boldog névnapot!!! :D

Zsófi,igen,a protexin restore volt amit a dokink javasolt,de egyszer valami pro kidet vagy micsodát vettem.Enyémek mindegyiket szeretik :lol: Örülök,hogy javultok,remélem a hasmenés is.Én dokim azt mondta,ha hasmenés lenne,akkor lecseréljük az antibiót,de nálunk nem volt.

Timi,jól mi :lol: már a fehér kutyus a kedvenc,ma a télapónak is megmutatta a camponában,és mondta ilyet szeretne,és ugasson is :lol:

Babus,de azért jól érezték magukat?Mit mondtak?Sajnálom,hogy 2 mondatot is alig tudtunk beszélni,szegénykém végig próbáltad Lalut terelni :lol:

Móni,narrátor lettél? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


köszi :wink:
naná h jol érezték magukat csak ez kicsit késön derül ki nekik :? :lol:
nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ha Ti jöttök 8) :lol: ugye jöttök??? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!
Babus nagyon boldog névnapot!

Nyulasz! ma már ti voltatok vendégségben ugye? vagy még ma is házigazdaként?

Kislányom L itt áll mellettem és nézi mit csinálok, nem tudom nem felidegesíteni magam, hogy itt áll és anygyali tekintettel vigyorog, éééééssss neeeeeeeeeeeeem alszik
engem baromira aggaszt, apát nem szerinte természetes de mi ebben a természetes?

Móni
KépKép
reunion
 
 


ja most megkérdeztem miért nem alszik kv-t ivott? csokit evett? meghúzta apa kóláját? no erre jött a bolintás
most erre mit mondjak.....

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok! Szokásos negyedéves bejelentkezésem... :oops:

Látom betegeskedések vannak, jobbulást minden kismanónak.

Móni, Peppa Piget honnan nézitek?? Még enyémek se alszanak... :?

Majd még visszaolvasok, esküszöm nem direkt vártam ki a 300-adik oldalt...
:D

Na és remélem sikerült az új vonalzóm... Khm... :oops: :wink: :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana Letöltöttem a torrent eval-ról az ingyenes, és nincs regisztráció

Most megkérdeztem éhes-e, megeszi-e a tápot amit hagyott?
erre azt mondta palicsinta :shock: :?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Rana!!!!!!!!!!!!
fel se fogtam mit írtál :D :D :D :D :D :D :D
GRATULÁLOK!!!!!!!!

Móni
KépKép
reunion
 
 


Rana :D :D :D hogy tudtad eddig titkolni????Gratulálok!!!Na,azt nem mondom,hogy irigy vagyok :oops: de tudom,hogy írtad,jó lenne még babázni :D Mostmár tényleg aktuális az a ház :lol: hogy álltok vele?
Micsoda rutinod lesz már,mondjuk erre a részére én is kiváncsi lennék,hogy milyen lazán menne minden,igaz mellette a két csajod is ott van,de akkoris valahogy biztos jobban kiélvezhetőbb,ha nem görcsöl az ember egy csomó dolgon,amin első gyereknél szokott.
Mikorra vagy kiírva?És kiscsaj lesz?Már csak a masniból gondolom.Nevek vannak már?Ja,és a legfontosabb kérdés,csak egyedül van? :lol:


Móni,nem alszik :roll: nálunk este 2 pillanat,és alszanak.Pedig a mese alatt még nagyon vígak,aztán villany leolt,és már húzzák a lóbőrt :lol:
Nem voltunk vendégsében,úgy volt,hogy az a volt osztálytársnőm jön a kislányával akinél kedden voltunk,de lemondta.Így délután Camponáztunk,beszélgettek a télapóval,és van egy kisvonat,ami körbemegy a Camponában,arra ültünk fel...meg is lepődtünk,ingyenes :shock: Nagyon élvezték.
Kólára palacsintát? :lol:

Babus,persze,hogy megyünk.Megbeszéljük melyik nap jó nektek.

Törpi,jaja,beprogramoztam a hetet,de olyan vacak idő volt,gondoltam így jobban eltelik :lol: Szemecskék hogy vannak?Hétfőn akkor újra pest? :roll:

Képzeljétek,a télapóról ugye már régóta mesélünk nekik,de Jézuskát még hanyagoltuk,mondom nem keverem össze őket,aztán egyszer mondtam,hogy a télapó után Jézuska jön,aztán a Bada névnapja,aztán a nyuszika,aztán Nonó névnapja,aztán szülinap,na erre Noémi meséli mindenkinek,hogy most a télapó jön,aztán a Jézuska :lol: jól megjegyezte ám,de azt nem tudja észben tartani,hogy anya mérges,ha felül a radiátorra,pedig azt nem csak egyszer mondtam el neki :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni, és adtál neki palacsintát? :D Elküldöd ennek a torrentnek a címét (meg hogy hogyan kell letölteni?)? Köszi.

Nyulasz, alvás titkát elárulod??? (Pálinkás kenyér, mi?? :P ) Ja, mi is tudatosítjuk, hogy jön a Télapó: Ajsika tudja, hogy csak "forgácsot" kap majd (olyan édes, hogy így mondja), mert rossz volt (hú, mint egy fiú, olyan rendetlen), meg persze így olcsóbban kijön a Télapó a pénzéből (persze hogy nem csak virgácsot fog kapni, de azt is muszáj, mert beígértük neki ;) ) :lol: Aztán Letti névnapja, aztán Karácsony (Jézuskát még mi se kavartuk be). Ti nem ijesztgettek a Télapóval? Nálunk a Szomszéd Bácsi lekerült a mumuslistáról, mert az utóbbi időben hatástalannak bizonyult... :lol:

Köszönöm a gratokat. :)
Hát addig nem volt publikus (itt is olvas pár ismim), míg anyósoméknak meg nem mondtuk, mégse ők tudják meg utoljára, ugye... Ott meg mindig közbejött vmi, kórház, temetés, olyan hangulatban nem akartuk elmondani. A házat felpörgettük, tervek már nagyjából megvannak, de van egy hülye adminisztrációs sz.rság, ami egy csomó pénzbe és kb egy évbe :shock: fog beletelni, szal addig tuti nincs építkezés... :( Így megpróbáljuk kihúzni azt a kb egy évet (remélem, nem többet) ebben a kis lukban, hát ettől félek a legjobban, hogy hogy fogunk elférni, hogy senkinek (főleg a gyerekeknek persze) ne legyen kibírhatatlan... Na majd meglátjuk... Rutin? Hát majd azt is meglátjuk! :lol: Remélem a harmadik is olyan jó gyerek lesz (evés, alvás, szopi), mint ezek....(Álmodik a nyomor... :lol: )
Ja, anyósomnak is az volt az első kérdése, hogy "És most mennyi lesz?" Gondoltam mondok egy vicceset, és mondom, hogy most három, de szegény nem mai csaj már, meg a szíve se a régi... Na szal csak egy, igen, kiscsaj megint, Apa azt mondja, teljesen le lesz szavazva, én meg mondtam, hogy nem mintha eddig nem lettél volna... :lol: Az ismiket meg azzal idegesítjük, hogy a következő majd biztos fiú lesz... :lol:
Amúgy a nagyokkal ellentétben tök váratlanul kopogtatott ez a kis pirinyó (az ikrek még szopiztak), meg is lepődtünk meg örültünk is nagyon (a témát már megbeszéltük veletek is). :D
Lányoknak lassan adagoljuk egyelőre az infokat, azt tudják, hogy anyának "azért nagy a hasa, mert kisbaba van benne" (jól megkapta a minap egy pocakos pasi is Ajsikától ugyanezt, tök ciki volt... :lol: ). Meg vettünk "Tesó-könyveket", majd a Télapó hozza, akkor majd megpróbáljuk részletesen beadagolni a témát. Ja igen, ápr. 28, hű de messze van még, és mégis milyen közel... :)

Bocs ha hosszú voltam, Nyulasz a bűnös, ő kérdezett. :wink: :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Babus hogyan tudom törölni magam a fb-ról

Móni
KépKép
reunion
 
 


Rana! jaj de jó
remélem mindenféle kellemetlenség nélkül "vészeled" át a babavárást
mármint derékfájás és barátaira gondoltam

tényleg nekem azért nem tűnt fel rögtön, mert mindig itt volt a tandem feeding vonalzód (amúgy ilyenkor el is apad a tej vagy javasolt abbahagyni?)
http://torrent.eval.hu/
én utorrent progival töltöm le a filmeket, egyszerű kezelni


Nyulasz! palacsintát sütni szép is lenne 10 után
kinyitottam neki a hűtőt és joghurtot választott,
ma egész nap semmit nem ettek, pedig 3 féle kaja volt, ebből 2 olyan, amit szeret, csak pont ma nem szerette egyiket sem
megtömni sajna nem tudom
megyünk hozzátok minden nap :roll:
vagy minden nap tejszínes gombás tészta lesz, mert azt tegnap tömték befelé

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni,és feljebb min derültél olyan jót?
Gyertek nyugodtan :wink:

Rana,alvással nekünk sose volt gond...talán szerencsénk van.Ezek akkor is végigalusszák az éjszakát,ha nagyon betegek,és akkor is pillanat alatt elalszanak este 9-kor,ha valami miatt csúszik a délutáni alvás,és fél5-kor kelnek.
Hú,akkor egy meglepi baba? :D
Házhoz kitartás,biztos ügyesen átvészelitek!Bár néha úgy érzem én is,hogy nem férünk el 70nm-en :oops:

Asszem lépek aludni...jóccakát!

Vagy Törpikém megvárjalak? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Móni: végül elaludt Laura? Nálunk ezzel nem volt gond, de ma hajnalban megint ki lettem túrva. Sosem alszom ki magam, arról meg ne is beszéljünk, hogy tegnap Alexa minden magmozdulását éktelen hiszti kísérte. Milyen front van?

Nyulasz: na, akkor feladat adott, ugatós kutty kell mikulástól. Hozzánk kizárásos alapon a krampusz jön csak virgáccsal. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hu micsoda hirekre jövök :lol: :lol:
Rana: de joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :wink:
Móni: öö nem tudom :oops: , Timi bizti tudja mert Neki sikerült törölni :wink:
megyek fözni :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


köszi Mindenki köszöntést :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni, kösz a linket, megpróbálom.
Tej: gondoltam szoptatom őket a terhesség alatt is, de a 8. hét körül elkezdtek fájni a cicijeim szopi közben. Egy-két hétig bírtam, gondoltam majd elmúlik, de csak rosszabb lett. Úgyhogy inkább abbahagytuk a szopit, úgyis már csak este szopiztak, akkor is keveset, meg egyébként is kétévesek már. De ebben is nagyon okosak: egy percig nem rángattak, hogy cici kell vagy ilyesmi. :)

Nyulasz, vhogy fotók alapján nagyobbnak gondoltam a házatokat... :roll: De persze így is sokkal (nekünk egy szoba kéne majd pluszban, de nagyon) jobb, mint a mi 60m2-ünk.
Enyémek is régóta átalusszák az éjszakát, betegen is, szal nem panaszkodom, csak ez az elalvás mostanában.... :? A tieid reggel hánykor kelnek???
Ja, radiátorra felülés: nálunk mostanában székre-asztalra mászás és polcról lepakolás megy. Meg is mondom a Télapónak! :evil: :lol:

Zsófi, nem tervezzük a bölcsibe adást, de persze aztán lehet majd hogy nem bírjuk idegekkel, akkor muszáj lesz.... :lol: Nekem a csajokkal álomterhességem volt, szó szerint meg se éreztem, hogy két baba van bennem, még a legvégén se. Karzsibbadás meg hasonló kellemetlenségek voltak persze, meg ha gyalog felmentem a másodikra, akkor kicsit jobban meglihegősödtem. Szal annál nem hiszem, hogy könnyebb terhességem lesz (állítólag ugye nincs 2 egyforma terhesség), ráadásul 2 évvel öregebb is vagyok... :roll: Na azért reménykedem. Meg hogy a pocakban is olyan ügyesen kitart majd ez a kiscsaj, mint a nővérei. :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Timi!
Hogy töröljem onnan magam???????
ideges vagyok tőle

fél 11 körül aludt el Laura
de megint a régi nóta van, mert este mindenfélét mondogatott utánam, és éhes a szeretetre, szóval kell a külön program, és sokat sokat beszélni vele, mert egyedül lenne, akkor már rég dumálna csak a tesó elnyomja

Nyulasz! a radiátoron derültem, gondolom te nem szoktál amikor felmászik Nonó

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni, miért akarod törölni magad? :roll:

Szia Babus :D Mit főzöl??

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Móni: honnan akarod magad törölni? Visszaolvastam, de nem találom. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni, ha FB-ről akarod törölni magad, akkor én így csináltam, ahogy itt le van írva:
http://gokusan.hu/blog/2011/06/30/hogya ... cebookrol/

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


szia Rana ;) gyere gyakrabban ;)
rakott krumpli :lol: :lol: egyik kedvenc (és mellesleg egyszerü megcsinálni ugye :oops: :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szia Lányok!

Nyuszikám, bocsi, de a lányok altatásánál nálam snitt volt, és reggel fél8-ig csak annyi ideig voltam ébren, míg a saját ágyamba behúztam magamat :oops: Tanulás nuku, érdeklődés hiányában elmarad. Még ma sem olvastam egy sort sem, balhé lesz ebből :shock:

Babus, bocsáss meg, hogy elmaradtam, de épp akkora szívvel kívánok Neked sok boldogságot!!!!

Rana, bevallom, nem lepődtem meg, hisz Te mindig is annyira vágytál még egy babára. Talán közülünk a legjobban. Nagyon nagy örömmel gratulálok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teljen benne is sok örömetek, és legyen épp olyan nyugodt a babavárásod, mint az előző.
Nem mellesleg az én lányaim április 28-án bújtak ki a pocakomból, immár két és fél éve :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Úgy döntöttem reggel keltem a bandát :twisted: :twisted:
fél 8 kor legkésőbb
mert hogy 10.10-kor aludtak el, és nem gyenge módon randalíroztak itt
az alsó szomszéd már felkopogtatott 9.50 kor :evil:

hátha ez megoldja a problémánkat :roll:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jobb reggelt! Lányok,remélem senki nem lett beteg...Nono tegnap délután óta 39 feletti lázat produkál.Egyéb tünete nincs.majd jövök később,most csak telefonról vagyok. Törpi,én két sort is képtelen lennék megtanulni,annyira leépültem itthon :lol: szemecskék hogy vannak? Zsófi,hatott az ab?hasmenés?köhögés? Móni,na keltetted őket?hátha ez segít.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: reggel is lázas volt Nonó? :( Gyógypuszik neki!

Móni: enyémek fél7-7-kor kezdik a napot, mégis randalíroznak este, mondjuk délután nagyot alszanak, de nektek hátha bejön!

Törpi: dolgozó nőnek korán lövik a pizsamát! :wink:

Zsófi: hogy vagytok?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?