Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tamás!
Előstör is ezerrel drukkolunk Zsófiank!
Másodszor is: nagy levegő, mosoly!
Nem tudom, mi van még, de attól függ mennyire van kinyílva, vagy nyílik-e tovább: ágynyugalom, vagy összevarrják Az oviban egy anyukának a 3-4. hónaptól nyitva volt a méhszája, ágynyugalom lett rendelve, persze ő hozta-vitte a kisfiát, de végighordta a babát. Ha csak ez a baj, az orvosolható. Reméljük nincs komolyabb!

Juditok!
Boldog névnapot kívánok!

Lányok!
Köszi a drukkokat, érzem is, a kedvem is jó, jövő hétvégén tesztelek, előbb semmiképpen.

Krinyóka lát és hall minket! KépKépKép

Most megyek, mert harc dúl a gépért... KépKépKép!

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 


Hahó Jányok!
Már itthonról netezek.Kép
Annyira örülök neki.Kép

Jacsifül!
Persze azért ne úgy képzeld el a takarítást, hogy majd mint egy gép megállás nélkül fogom csinálni.Csak nyugodtan, komótosan fogok takarítani.Kép

Babus!
Nektek nagyon jó vásárlást, és mindenek előtt fantasztikus Kristófka mozizást kívánok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kedves Tamas!
Sajnalom, hogy nem tudtam irni mielott elindultal. Remelem hamar irsz, hogy mi a helyzet Zsofival. Nagyon szoritok!

Szia Judyt!
Orulok, hogy van otthon neted, igy majd surubben tudsz irni.

Kell valakinek Avent Isis mellszivo? Megbeszeltem egy lannyal, 10 eft adta volna, jovo ev majusig van rajta garancia. En vettem volna meg, de Judit napra kaptam a csaladtol. Nem erdekel valakit?
Hivnom kell a csajt, es olyan ciki. Olyan mintha atvernem.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

 
 

Tamás
Sajnos én is későn írtam már. De remélem hamarosan jó hírekkel jelentkezelKép Nagyon drukkolunk Zsófinak és a ManócskátoknakKép

Judyt
De jó!!!KépKépKép Végre még valaki, akivel lehet trécselni a hétvégénKép

Judit
Köszi a lehetőséget, de mi is megörököltük unokatesóméktólKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Hát nem semmi visszaolvasni ennyi eseménydús napot. Sajnos eddig nem sok időm jutott a netre, de most bepótolom. Kép

Stella!
Gratula a 3 kis picurhoz. Kép Pihenj sokat, a babatapasztó energiák mennek ++++++++++++++++.
Judit!
Boldog Névnapot! Kép AFP-re 14-én megyek. Remélem a megfázásod nem rosszabodik tovább. Gyógyulást!

Judyt!
Neked is Boldog névnapot! És nagyon örülök az otthoni netnek. Kép

Pilis!
Gratula az UH-hoz! Kép Olyan megnyugtató amikor látja az ember a picurt.

Henci!
Neked is gratulálok, jó ennyi jó hírt olvasni. Kép

Wish!
Olyan jó hogy van peteérésed. Remélem mielőbb összejön a babó! Kép

Zsófi!
Örültem, hogy elmúlt a szédülésed, de szörnyű, hogy már megint kórházban vagy. Kép
Tamás! Nagyon vigyázz rájuk és tájékoztass minket!
Drukkok mennek.

Babus!
Olyan jó, hogy megjött a kiságy. Nagyon várom a holnapi képeket. Kristófnak üzenem legyen jó kisfiú és mutassa meg a kis pofiját. Kép

Én szerdán voltam a védőnéninél. Nagyon aranyos volt, 1 órát ott voltam nála. Megpróbáltuk meghallgatni a babuci szivecskéjét, ami olyan jól sikerült, hogy nem hitt a fülének. Kép Nem hitt a fülének, hogy a 14. héten ilyen hangos szivverést lehetett hallani. Olyan szépen vert a szivecskéje. Kép Állítólag karácsonyig meg is fog mozdulni. Már alig várom. A bevásárlás is egész jól sikerült, szinte mindent megtudtam venni.

Babus, Edinka!
Ti mikor éreztétek előszőr, hogy megmozdult?

Jó hétvégét mindenkinek!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
A 17.hét tájékától apró kis pukkanásokat éreztem, de csak a 20.héttől éreztem biztosra, hogy ez Ő. A 22.héten pedig már apuci is érezteKép

Csak vasárnap lesznek képekKép Holnap egész nap Pesten leszünkKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


TAMÁS!!!

Mi van Zsófival??? Annyira izgulunk már!!! Légysz írj valamit!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tamás!
Már én is nagyon izgulok, ugye jól vannak Zsófi és Manócska, kérlek amint tudsz jelentkezz!!!

Judyt,
Örülök, hogy lett otthon neted. Nálam meg pont az a helyzet, hogy ha elköltözünk, ami ugye nemsokára itt lesz, akkor nem valószínű, hogy lesz. Megkérdezhetem, hogy mennyi egy havi internet előfizetés?
Nicol,
Örülök, hogy minden rendben a babóval és jó erős a szívhangja. Az ajándékokat már én is megvettem.
Babus,
Drukkolok a holnapi uh-hoz.
Móni

Kép
móni23
 
 


Móni
KösziKép

Tamás! Ugye nincs semmi baj, amiért nem jelentkezel???
Azt hiszem, majd reggel, mielőtt még elindulunk Pestre, majd benézek még ide, hátha addig jelentkezik Manócska apukaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Hiába keltem hajnalban???
Zsófiról semmi hír???Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Most jöttem haza mert megengedték hogy ma éjszaka bent maradjak!

Azt kell mondanom hogy a manó jól van, kapaszkodik viszont a Zsófinak még mindig az infuzió ellenére is görcsöl a hasa!!
A dokinak nagyon nem tetszik hogy annyira kemény a pocakja!!!!
Most kapott valami homeopátiás szert amitöl várják hogy kicsitt lazitson!!!!

Tamás
zsófi76
 
 


Tamás!

Továbbra is nagyon szurkolunk Zsófinak, remélem ez a szer már tényleg segíteni fog.
Mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++
Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!
Kezdokent irok, de mar egy ideje olvaslak titeket. Sokszor ugy segiettetek elore nezni es nem feladni, hogy nem is tudtatok rola.Ezuton is nagyon szepen koszonom! Ha nem banjatok, akkor csatlakoznek hozzatok, mert tenyleg nagyon osszetarto kis csapat vagytok.Akkor magamrol:
2003 decembereben dontottuk el a ferjemmel, hogy akkor most mar johet a baba.Ez ev juliusaban elegem lett a varakozasbol, es irany a doki.Kiderult, hogy PCO-m van, kisse magas a prolaktin es a tesztoszterin szintem, a progi meg alacsony.Hozzakezdtem szedni 2*1 clomidot(closti),parlodelt(prolaktinra), 16. naptol pedig utrogestant 2*2-t. Vegigcsinaltam ezt 4 sikertelen honapon kesesztul, es most az 5. ciklus 31. napjan ketcsikos tesztet produkaltamKép,amit meg egyelore nem tudok felfogni.
Elfelejtettem irni, hogy az utobbi 3 ciklusban tuszorepeszto szurit is kaptam.
Orvoshoz hetfon megyek, de van egy nagy dilemmam, amihez szeretnem ha hozzaszolnatok es segitenetek donteni.
17.-en indultunk volna haza, ami kb. 25 ora kocsikazast jelentKép.Eddig ezt igy egyben utaztuk, de most nagyon nem tudom, hogy mi legyen.Meg ha megszallnank is valahol utkozben, nem szeretnem hogy valami baja legyen ebbol a babomnak, hisz olyan sokat vartunk ra! A doki telefonba azt mondta, ha minden rendben van, akkor ok.
Ti mit gondoltok?
Kicsit hosszura sikeredett, bocsi!
Mindenkinek kellemes hetveget, es mielobbi babasodast kivanok, hisz mindig van remeny!Kép

Borbala
hobori
 
 


Tamás!
Köszi, hogy írtál Zsófiékról.Kép
Nagyon szurkolok nektek.Kép
Remélem minél hamarabb rendbejön Zsófi pocija.Kép

Babus!
Remélem sikerrel jártok ma Pesten.Kép
Este majd benézek.Légyszi írj néhány mondatot a mai napotokról.Kép

Móni!
A UPC előfizetés 10 ezer Ft/hó.Kép

Hobori!
Először is gratulálok a babóhoz.Kép
Egyhuzamban ez a 25 óra kocsikázás egy kicsit hosszúnak tűnik.Megpróbálhatjátok, de Te úgyis érezni fogod, ha már nem bírod az utat.Egyébként ha nincs semmilyen rosszúlléted, gondolok itt a hányingerre, akkor szerintem többszöri megállással simán haza tudtok jönni.Mindenesetre a rázkódás nem túl jó ilyenkor, de majd meglátjátok, lehet meg sem fog kottyani az út.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Lányok, nagyon régen nem jelentkeztem, ezért elnézést kérek. Néha azért megnéztem, kivel mi van.

Sajnos tegnap müszeresen befejezték a terhességemet, mivel meghalt a baba a 8. héten. Valahogy végig éreztem, hogy nem kerek a dolog, sokat fájt a hasam, vérezgettem. Aztán szerdán erösebben elkezdtem barnázgatni, elrohantam orvoshoz, csütörtök reggel az UH-n megállapították, hogy nem él a baba, pénteken megcsinálták a mütétet.

Hát ezt történt. Most még próbálom feldolgozni, mi történt.

Légyszi a táblából is vegyetek ki.

Köszönöm, mindenkinek minden jót kívánok, Zsófinak nagyon drukkolok!

Timi
szabotimi
 
 


TimiKép
Annyira sajnálomKép, nem hiszem, hogy most bármivel tudnék segíteni, de gondolok rád, és küldök egy kis erőt, hogy sikerüljön minél előbb feldolgozni.

Borbala,
Üdv köztünk. Gratula a babádhoz. Én is hasonló gondokkal küzdök és én is clostyt és a prolaktinra bromot kaptam. Remélem nekem is használni fognak.
Nekem is kicsit soknak tűnik ez a 25 óra, de én is úgy gondolom, hogy a szervezeted jelezni fog, ha már sok és meg kéne állni. De szerintem nyugaton nem olyan rossz az utak állapota, hogy a rázkódástól félned kéne.

Judyt,
Én is ilyen körül tippeltem. Majd meglátjuk első hónapban mennyi lesz a rezsi, és ha belefér mi is előfizetünk.

Móni

Kép
móni23
 
 


SzisztokKép
Zsófi:Sok sok energiát küldök neked és a babádnakKép
Nem lesz semmi baj a babád nagyon- nagyon kapaszkodik belédKép
Nicol: Én a picurom mozgását először a 16 hét tájékán kezdtem érezni szintén mint Babus én is olyan kis "puffanásokat" éreztemKép
Mostmár így a 21 héten már erősebbn érzem ha nézem a hasam láttom hogy kidudorodikKép)
Nagyon jó érzés nemsokára te is ugyan ezt érzed majdKép
Timi: Ami veled törtémt erre nehéz mit írni én nagyon sajnálom, és reméem minnél elöbb túlteszed magad rajta!!!!
őszintén sajnáljuk
Babus:ALig várom már hogy írj hogy mi volt a UHKép)
Biztos tök jól éreztétek magatokatKép
Minnél előbb jelentkezz
És várjuk a képeketKép
Judyt:Nől már a pocid??

Kép

Kép
edinka
 
 


Timi!
Irtam emailt. Vigyazz magadra!

Judyt!
Olyan jo, hogy nem csak munkaidoben irsz majd. Hetvegen eleg kihalt ez a topic Kép

Tamas!
Kerlek add at Zsofinak, hogy sok puszit kuldunk neki, es kitartast. Minden rendben lesz!

Babus!
Mikor ertek haza, olyan kivancsi vagyok, hogy Kristof megmutatta-e az arcocskajat. Kuldj majd legyszi kepeket.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Timi!
Nagyon sajnálom.Kép
Biztos nehéz most neked.Kép
Légy erős.Kívánom neked, hogy minél előbb túl tedd magad rajta.

Edinka!
Igen már nő a pocim.Lassan már hordani fogom a kismamanacit, amit a páromtól kaptam, mert már nem olyan kényelmesek az eddigi nadrágjaim.Kép

Móni!
Írtam mailt.Kép

Judit!
Szerintem Babusék késő délután vagy este érhetnek haza, mert az UH után még mennek vásárolni.Kép
Az UH 11.45.-től volt, ha jól emlékszem.Kép
Már Én is nagyon kíváncsi vagyok Kristófkára.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Szabotimi, te vagy a "Dió", ugye? Anno találkoztunk már, azt hiszem ebben a topikban. Rettenetesen sajnálom, ami veled történt, annál is inkább, mert nekem is a 8. héten vették észre, hogy elhalt a babám. Október 9-én kellett "műszeresen befejezni" a terhességet(nálam nem indult meg a vetélés magától). Azóta orvost, kórházat váltottam, nézettem progeszteron- és prolaktinszintet, mérem az ébredési hőmet, eszem folsavat, Maternát, E vitamint, iszom gyógyteákat. Ebben a hónapban kezdhetjük újra, ha minden igaz, jövő hétvége körül várható, hogy tüszőrepedésem lesz. NAGYON REMÉNYKEDEM!!!
Próbáld meg magad túltenni a történteken, bár tudom, ez irtózatosan nehéz. Nekem nagyon sokat segített, hogy valaki azt írta itt a babaneten: ugyanez a kis babalélek fog újra megfoganni bennem, csak arra vár, hogy újra jöhessen közénk, most már teljes valójában. Nem igazán hiszek ugyan teljes szívvel az ilyen dolgokban, mégis átlendített azon a mélyponton, ahol hetekig megrekedtem. Kívánom neked, hogy minél előbb boldog, gyönyörű újszülöttet dajkáló kismama lehess!
Mindenkinek boldog babavárást / mielőbbi kétcsíkos tesztet kívánok!
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Babus, Edinka!
Köszönöm a válaszokat. Már nagyon várom, hogy érezzek valamit. Kép

Timi!
Úgy sajnálom, ami veled történt. Szedd össze magad mielőbb. Remélem ha rendeződik egy kicsit a lelked, ismét jelentkezel. Már nagyon hiányoztál!

Hobori!
Üdv itt. Gratula a babódhoz. Kép A kocsikázásról nincs rossz véleményem, persze csak ha nem nagyon rázós az út. Tartsatok kis pihenőket, amikor sétálsz, megmozgatod magad. Remélem épségben sikerül a célt elérnetek. Kép

Hú már nagyon várom a képeket Babus! Este még benézek hátha még ma sikerül felvarázsolnod.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Lányok!

Segítsetek nekünk légyszi!
A másik topicból vagyok Megann! Látom többek is átvándoroltak ide!Annácska stb....Olvasgatlak ám titeket!!!

Mit tudtok a fagyöngy teáról??
Elősegíti a teherbeesést vagy nem??
Köszi a segítséget!!!

Kép

Kép
megann
 
 


BabusKép)
Hol vagy???
Már nagyon várunkKép)

Kép

Kép
edinka
 
 


HazaértünkKép Kb. 1 órájaKép
Kristófka köszöni szépen remekül van, mindene tökéletesKépKicsit huncotkodott, de azért úgy, ahogy megmutatta magátKép
Rengeteget vásároltunk neki, mondhatni mindent megvettünk nekiKép Most díszítjük a szobácskáját, meg pakolászom azt a rengeteg babacuccotKép
Remek napunk voltKép De most sürget apuciKép Amint este nekifekszik aludni, majd jövök, írok részletesen és megpróbálok feltenni képeketKép

A mai napot elolvasni még nem volt időm. De örülök, hogy Zsófiék Manócskája jól vanKép
Timinek pedig nem is tudom mit írjakKép Iszonyúan sajnálomKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Na még gyorsan feldobok egy képetKép

Ő a mi gyönyörű kisfiúnkKép:

Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt, Moni, Nicol,
nagyon szepen koszonom a hozzaszolasokat es hogy befogadtatok. Mar nagyon kivancsi vagyok, hogy a doki mit mond vizsgalat utan. Szerintetek mit lehet latni uh-on 4 het+6 naposan?
Judyt, neked mikor mondtak biztosra, hogy ikreid vannak?Mikor latszott?
Amikor legutobb felidoben uh-on voltam, 2 ugyanolyan nagysagu erett petesejt volt egymas mellett jobb oldalon, es ezutan kaptam a tuszorepeszto szurit, ami utan ugy olvastam, hogy ugyanabban az idoben szabadulhatnak ki.Szoval erhetnek meglepetesekKép.
Moni, neked ez hanyadik clostis honap?

Babus,
nagyon jokepu pasi lakik a pocakodban, majd futnak a nok utanaKép!

Timi,
nagyon sajnalom a tortenteketKép.

Zsofinak es Manocskajanak kitartast!

Mindenkinek tovabbi szep estet kivanok,

Borbala Kép
hobori
 
 


Babus!
Nagyon helyes Kristof. Szepen latszik az arcocskaja. Ugye teszel fel meg kepeket, nagyon kivancsi vagyok. Mi mindent vettetek? Megvettetek a babaorzot? Lehet tudni mekkora most Kristof?

Tundi28!
Orulok, hogy ismet koztunk vagy. Remelem ebben a honapban mar ossze is jon a picur, es akkor tenyleg tologathatjuk egytt Oket!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Na apuci elaludt, enyém a gépKép

Szóval a 4D UH-on minden rendben volt, Kristófkának mindene tökéletesKép, megfelel a korának, megkértem a Győrffy-t, hogy a múltkori hasraesés miatt ha lehet még alaposabban nézze meg, nem lett-e semmi baj. Rendes volt, még a köldökzsinór áramlást is megnézte plusszba, de semmi rosszat nem talált.
A súlya 1354gr, szerintem nem egy nagy baba, de Győrffy szerint pont tökéletes a mérete és a születési súlya is átlagos lesz majdKép Kb. 3 - 3 és fél kiló közötti leszKép Ennyit arról, hogy az Elevittől óriásbébik lesznekKép
Ismét megmutatta, hogy kissrácKép Immár ötödszörKép Itt már tévedés kizárvaKép
Aztán jött volna a mozi része. Na de a kis drágánk megmakacsolta magát, kezét-lábát az arcocskája elé tette, olyannyira, hogy én még ezt se tudtam volna kivenni, ha a Győrffy nem mondja. Abszolút semmi nem látszott. Simiztem, beszéltem hozzá, a Győrffy is piszkálgatta, jobbra fordított, balra fordított, még mindig semmi. Apuci kopogtatott be neki, ez sem érdekelte. Mondta, hogy álljak föl, vagy guggolgassak, újra nézte, de semmi. Aztán kitalálta, hogy egy 20 percre menjünk el sétálni, egyek csokit, mert attól elvileg felélénkülnek(de tényleg igaz, ezt múltkor itthon is megtapasztaltamKép), aztán pedig megpróbáljuk újra.
Így is tettünk, a séta után ismét UH, ekkor már úgy-ahogy megmutatta magát Kinyújtotta a nyelvét és hatalmasakat ásított isKép
Tündi, sajnos talpacskaméretet nem tudtunk most mérniKép De meg tudtuk számolni mind az 5 lábujjátKép

Utána elmentünk vásárolni, illetve nem, már a Praxis előtt voltunk a Mini-Manó BababoltbanKépNagyon meg voltunk elégedve vele, relatíve jó árak vannak és nagy a választék, szinte mindent meg tudtunk venni egy helyenKép És rengeteg jó ruhájuk van és nagyon jó áron 2000Ft körül már gyönyörű plüssrugikat lehet venni. Vettünk is egy párat, meg még mindenféle szépet és jótKép Ágynemút, plédet, pelenkázótáskát, kádacskát, játékokat, cumisüveget, falra szerelhető Pamperses pelenkaadagoló+popsitörlőtartó+kispolcotKép, és még rengeteg mindentKép
Le se merem írni, mennyi pénzt hagytunk ott, de a lényeg, hogy majdnem minden meglettKép A Praxis után pedig a Megatoys-ban voltunk(mert szinte már csak az volt nyitva), ott már csak egy pár apróságot vettünk.
Hazafelé benéztünk még az Auchan-ba, ott is sok szép és olcsó babaholmi volt, viszont akkora tömeg volt, hogy viharsebesen végigszaladtunk, vettünk egy-két apróságot(pl.Kenguru Gold-os kisbody 499Ft), aztán irány hazaKép
Itthon aztán irány a babaszobaKép Matracunk ugyan még nincs a kiságyba, de lelkesen dekoráltuk az ágyikótKép Felhúztuk az ágyneműt, feltettük a baldachintKép Apucit rég láttam már ilyen lelkesnek, csak úgy szerelte fel a mindenféle zenélő-forgó játékokat, igazgatta az ágyikót, dekorálta a falatKép Szóval egészen bezsongott a drágaKép
Aztán kipakoltam az összes babaruhánkat és itt gyönyörködtem bennük, meg rendezgettemKépAnnyira tündériekKép
Hát eddig is teljesen be voltam már zsongva Kristófka születésére, na de most aztán?! Annnyira nagyon februárt akarok már!!!!

Majd a többi 4D-s képet holnap felrakjuk a profilomba és majd csinálunk babaszobás illetve pocisképeket isKép

Na most megyek alukálniKép
Jó éjt mindenkinekKép

Ja, JuditKép, nem vettünk végül bébiőrzőt, apuci lebeszélt róla.

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Sajnos még most sem multak el az összehuzodások bár már sokkal kevesebbszer van!
Tegnap este megállapitota a doki hogy megint nyilt egy kicsitt a méhszáj !!!!!!!
Vár még 1-2 napot mielött beavatkozna!
Azt mondta hogy viszont a manócskánk nagyon kapaszkodik tehát ha rajta múlik akkor nem lesz semmi baj!!!
Az uh-nál mindig azt mondják hogy elégé lusta baba mert nem nagyon mutat mozgást.
(lehet hogy én se mernék lubickolni ebben az esetbe!!!!)
A Zsófi sajnos péntek óta nem sokat tudott aludni mert mindig felébred a görcsökre!
Mostmár ott tartunk hogy infuzió+ gyógyszer!!

Tamás
zsófi76
 
 


Jó reggeltKép
Zsófi:
Továbbra is nagyon szoritunk nektek!!!!
Babus:
Írigyellek ám de nagyon hogy már mindent beszereztetek KristófnakKép
A kép nagyon jól sikerült róla látszik hogy belevaló kis srácKép)
A férjedet eltudom képzelni hogy mennyire lelkesKép
Ha az enyémet nézzük az már attól is lelkes hogy a neten nézzük a kelengyelistátKép)
De ha majd neki is szerelni kell a kiságyat meg stb.... akkor még mennyire lelkesedni fogKép)
Már nagyon várjuk hogy mi is ott tartsunk ahol tiKép
puszi Edina

Kép

Kép
edinka
 
 


Tamás

Az a lényeg, hogy Manócska kapaszkodikKép A Zsófi pedig ügyes, erős, a doki majd talál rá megoldást, hogy ne nyíljon tovább a méhszájKépŐ mire gondolt? Összevarják a méhszájat?
A "ma megint megjött"-es topikban is volt egy lány, akit a 14.héten összevarrtak, mert elkezdett kinyílni a méhszáj, és végül a 38.hétig kihordta az ikerbabáit, sőt, akkor is meg kellett indítani a szülést, mert maguktól ki se akartak jönniKép

Edina
Köszönjük a dícséretet a kissrác nevében isKép
Szerintem is belevaló, és gyönyörű, meg minden...Kép
És nyugi, lassan már ti is vásároltokKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Még gyorsan feldobok két képet a pasimrólKép

Ezen épp kinyújtja a nyelvét:

Kép


Ezen pedig ásít:

Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Hobori!
Én először kb. 5+2 naposan voltam UH-n.Akkor csak egy petezsákot látott a dokim, és még hozzátette, hogy nem biztos benne, de lát egy foltot és nem tudja eldönteni, hogy az is terhesség-e.
Ezért 8+1 naposan voltunk mégegyszer UH-on és akkor már biztos volt, hogy két kis babucit hordok a szívem alatt.Még a szívhangjukat is meghallgattuk.Kép

Babus!
Nagyon édes Kristófról az összes kép.Nekem az ásítós tetszik a legjobban.Kép
Én is egy kicsit irigy kutya vagyok, hogy már szép kis szobácskája és ruhácskái vannak Kristófnak.
De nemsokára mi is elkezdünk majd vásárolgatni, kb. február-márciustól. Lehet sokan majd azt gondolják, hogy korai még, de hát két babára kétszer annyit kell majd költeni, és azért egyszerre kiadni egy kicsit sok lenne.Ezért apránként fogjuk megvenni.Kép
Már nagyon várom a képet a szobácskáról.Kép

Tamás!
Nagyon drukkolok nektek.A babucitok nagyon kapaszkodik így nem lehet semmi gond.Zsófinak kitartás.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tamás,
Zsófinak nagyon drukkolok, de nagyon erős Manócskátok, biztosan nem lesz gond.

Babus,
Nagyon aranyosak a képek. Én is beállok az irigykedők sorábaKép. Remélem jövő karácsonyra már nekem is lesznek ilyen képeim.
Már nagyon várom a képeket a szobácskárólKép

Bori,
Szerintem még csak petezsákot fogtok látni, de pár hét múlva már fog látszódni a babucid is.

Megann,
Sajnos a fagyöngy teáról nem tudok. Mintha írta volna itt valaki, hogy segíti a teherbeesést, de nem vagyok benne biztos.

Móni

Kép
móni23
 
 


Judyt,
Köszönöm a mailt, válaszoltam rá tegnap, remélem megkaptad.

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Holnapra van egy kis meglepetésem a Zsófinak!!!
Holnap délelött viszek neki egy hordozhatós gépet hogy tudjon válaszolni a leveleire igy veletek is feltudja venni majd a kapcsolatot!!

Most ugy néz ki hogy minden nap van uh meg szivhangot is néznek!
Babus!
Azt mondta a doki hogy lehet hogy össze kell varni de meg kell várni hogy elmuljanak az összehuzodások!!!
Nagyon tetszenek a képek!!!!

Lányok!
Mindenkinek köszi a drukkokat!

Stellának mi is küldünk sok drukkot!!!

Valószinü hogy kb:2 hétig leszek a közvetitö és karácsonyra hazajöhetnek a Zsófiék!

Tamás
zsófi76
 
 


Lányok!

Azt kérte még a Zsófi hogy ha valaki jár a másik topicba ahová beszokot kukantani hogy irjátok meg légyszi nekik hogy mi van!!

(bár holnap ö is megteheti csak hát ugye még nem tudja!)
(nyári babák?)

Tamás
zsófi76
 
 


Babus!
Írtó jó képek! Kép Én is csak irigykedem. Várjuk a szobácskás fotókat is.

Tamás!
Ez szuper meglepi lesz. Zsófi biztos nagyon fog neki örülni. Továbbra is szorítok nekik.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Na, végre megszülettek a várva várt képekKép

Itt megtaláljátok Kristófka albumát, kiegészítve a legújabb 31.heti 4D UH képekkel:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3538

A következő oldalon a szobácskáját láthatjátokKép
Még nincs teljesen kész. Függönyt például még másikat fogunk venni, szőnyege már van másik, egy aranyos, sötétkék Micimackós szőnyeg, csak még nem tettük le, hogy ne piszkolódjon addig feleslegesenKép
És még a falat is dekorálni fogjuk majd a későbbiekbenKép
De ami eddig kész van, az így néz ki:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4196

És végül itt vannak az én képeimKép
Csináltam nekik egy önálló albumot, kiegészítve a most készült 32 hetes pocisképekkelKép
Íme ez vagyok én 104cm-es pocikörfogattalKép:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4156

Hát ezek voltunk miKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Babus,

Nagyon aranyos Kristófka, csak még egy kicsit szégyenlős.
A szobája nagyon szép lett. Tetszik a forgós zenéló, a micimackós képek az ágyafölött, a ruhácskák és minden. Kristóf biztosan nagyon jól fogja érezni magát ebben a szobácskában.
És biztos, hogy csak Kristóf van a pocidban?Kép Ekkora pociba két baba is elférne.Kép A pocakpuszi nagyon aranyos, látszik, hogy a párod már most mennyire szereti Kristófot.
Most már tényleg nagyon irigy kutya vagyok.Kép

Móni

Kép
móni23
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Tegnap csak "beugrottam" elolvasni, hátha történt valami a hétvégén.Annyira aggódtam Zsófiért és Manócskáért!Remélem ma már jobb a helyzet!

Babus képei nagyon aranyosak, a ruhák egyszerűen tündériek.Ebbe a pocakba szerintem is legalább két baba is elférne.Kép Vagy az is lehet, hogy majd nekünk is ekkora lesz,ha eljutunk oda.Kép

Most eléggé magam alatt vagyok.Kép Ma reggelre visszaesett a hőm 36,4-re, feszül és fel van puffadva a hasam, ami mens. előtt szokott lenni.És a mellem is feszül (ez mondjuk új jel).Pedig még csak a 25.cn-en vagyok.Ilyen pontosan (28 napra)csak akkor jött meg, amikor szedtem a fog.gátlót, azóta 30 és 60 nap között jön meg. Lehet, hogy az kavart be, hogy kapom a clostit és az utrogestant?

Nagyon elkeseredtem ,a férjem olyan aranyosan vígasztalt, pedig tudom, ő is nagyon szeretné, ha már Karácsonykor hárman lennénk.Azt mondta, ne is foglalkozzak a hőmérővel, készüljek a karácsonyra teljes gőzzel, a baba meg jönni fog, csak türelem.

Próbálom összeszedni magam, és bár tudom (Tőletek), addig , amíg nem jön meg, van remény, de most úgy érzem , ez nem az én hónapom volt és mióta próbálkozunk most először ez nagyon letört.Talán mert nagyon szerettem volna, hogy Karácsonyra összejöjjön.

Nagyon várom a híreket Zsófiról!

És mi lehet Tündivel?Olyan jó lenne egy csíkos teszt újra!!!

Bocs, hogy ilyen hosszú voltam.

Szép napot,
Jófi
jófi
 
 


Babus!Kép

Nagyon tetszettek a képek.
Először is gyönyörű szép voltál az esküvőtökön és nagyon szép kismama lettélKép

Ekkora pocakot, hihetetlen, hogy egy babóca van odabentKép

A szobája is nagyon szép lett.

Irigy vagyok én isKép

Én is szeretnék itt tartaniKép

Mea
mea
 
 


Jófi!Kép

Ne légy szomorú, tudom milyen rossz csalódni, megértelek.

Egy napig légy padlón aztán fel a fejjel az új ciklusnakKép

Sajnos nekem is el kellett fogadnom, hogy ezt az ember nem tudja befolyásolni, hogy na most szeretnék már babát.
Én is azt hittem, hogy simán fog menni, de ehhez tényleg türelem kell.

Szerencsés, akinek egyből összejön, de a legtöbbnek kell 1-1 1/2 év, mire összejön természetesen is.

És annyi ismerősömnél volt úgy, hogy mikor már szinte lemondtak róla, és megnyugodtak, akkor lett baba.

A görcsösség tuti nem jó, csak nehéz nem görcsölni, mikor az ember annyira szeretné.

Én ma vagyok 9 cn-en, a hőm rendben 36,7-36,8 általában és pénteken megyek UH-ra, kiváncsi vagyok mi a helyzet tüszőmmel és méhnyálkahártyámmalKép

Majd drukkoljatok egy kicsitKép

Zsófi!

NEKED MEG JOBBULÁST ÉS NAGYON VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!!!PUSZI

Mea
mea
 
 


sziasztok!

Sajnos éjszaka elment a manócskánk!!!!!
Zsófi hajnalban hivott sirva hogy nagyon erös vérzés kezdödött és mikor megvizsgálták nem volt szivhang!!

Tamás
zsófi76
 
 


Sziasztok!

Timi!
Igy ismeretlenul is nagyon szomoruan es ledobbenve olvastam, hogy mi tortent veled. Tudom, hogy nincs ilyenkor amit mondani, semmi sem vigasztal, de remelem, hogy minnel hamarabb megnyugszik a szived.

Zsofi!
Nagyon-nagyon szoritok, hogy minden rendben legyen tovabbra is.

Most szeretnek toletek valamit kerni!

Leirnatok nekem, hogy a ciklus menyik honapjan milyen vervizsgalatokat kell elvegeztetni? Roviden az en tortenetem az, hogy masfel eve probalkozunk, de eredmenytelenul. Sokaig halogattam, hogy orvoshoz menjek, mindig kitalaltam valamit es kozben magamat hibaztattam, hogy nem lett baba. Egy honapja nagyot csalodtam es akkor elhataroztam, hogy az unnepek utan elmegyunk kivizsgalasokra. Januar elejen kellene megjonnie es en nem tudok meg akkor orvoshoz mennie es ezert gondoltam, hogy elobb addig is megcsinaltatnek egy par vervizsgalatot es akkor mar lenne egy kiindulopont. Ez butan hangzik?

Ha tudtok kerlek valaszoljatok. Koszonom .

Tökmag
tökmag
 
 


Tamás,

nagyon nagyon nagyon sajnálom!!!Nagyon vigyázz most Zsófira!!!!
jófi
 
 


Zsófi, Tamás!

Nagyon sajnálom, ami veletek történt!
évi79
 


Tamás és Zsófi!
Annyira sajnálom.Nagyon megdöbbentett a hír.Kép
Nem is tudom, hogy mit mondjak.
Tamás!
Légyszi mondd meg Zsófinak, hogy lélekben vele vagyok.Tudom, hogy neked sem könnyű, de nagyon erősnek kell most lenned, mert tudod, hogy csak most Zsófi rád számíthat, hogy átsegítsd ezen a tragédián.
Szurkolok nektek, hogy minél hamarabb sikerüljön átvészelnetek ezt az időt, és minél hamarabb sikerüljön egy kis manócskát összehoznotok.Kép
Remélem majd Zsófi azért jelentkezik még itt.

Babus!
Minden nagyon csodálatos.Kép
Kristófka tündéri a képeken.Kép
A szobácskája pedig fenomenális.Kép
A pocid nagyon szép.Teljesen meghatott a poci puszis kép.KépNagyon édi a párod.Kép
Nagyon megviselt a Timi, és a Zsófi esete.Nagyon izgulok, hogy ne legyen semmi gond a babáinkkal.Hogy lehet ezt a gondolatot elhesegetni a fejemből?

Lányok!
Most csak gyorsan bekukkantottam.10-re megyek kozmetikushoz, majd 13 körül jövök, akkor majd többet írok.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsófi,Tamás!

Rettenetesen sajnálom! Mond meg Zsófinak, hogy nagyon sokat gondolunk rá, és erőt küldünk, hogy sikerüljön átvészelnie ezt az időszakot.

Kép
móni23
 
 


Tamás, Zsófi!

Nagyon nagyon sajnálomKép
Nem is tudok mit mondani, teljesen ledöbbentem.

Tamás!

Fogd párod kezét nagyon erősen és vigyázz rá, ápold a lelkét.

Mea
mea
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?