Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz: porszívó :twisted: minket is jól kifújt a szél, de alig tudtam bekönyörögni őket, mert még maradtak volna, pedig 1 órát sétáltunk és még otthon is motoroztak. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: oooo :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


mi is nagyot voltunk kint lementünk a kisjátszora az jo napos :lol: csajok tök jol elvoltak élvezték a csuszit, szerencsére jol rásütött a nap nem volt hideg 8)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Szia Csajok!

Zsófi, köszönöm a linkeket, egy-kettőt ezek közül én is láttam, de balga módon ragaszkodtam a polár béléshez. Lehet, hogy Nyuszinak van igaza, és felesleges :? Na sebaj, már túl vagyunk rajta, rá kellett jönnöm, hogy kettő felesleges, mert mire hazaérünk bölcsiből, arra már semerre sem mozdul az ember. Hétvégére meg jó az az egy.
Jobbulást Nektek!!!!

Babus, gondolok Rátok szerdán! Remélem minden rendben lesz!

Nyuszi, tüneményesek ezekben a szerókban, most kicsit bánom, hogy nem egybe anorákot vettem, de már mindegy :lol: Nem volt időm sokat lacafacázni, ha nem akarom, hogy megfázzanak. Persze ma tényleg annyira szép idő volt, hogy nem kellett, elég volt a bélelt gatya.
Porszívó :evil:

Timi, enyémek is mindig akkor lendülnek bele a játékba, mikor már be akarom őket vinni :lol: :lol:

Képzeljétek, hogy jártam. Az utcánk végén születik pár hét múlva egy kislány ikerpár, és viszik a babakocsimat, valamint a hordozóimat. Azaz csak vinnék, mert uncsitesómnál van. Mikor vissza akartam kérni, közölték, hogy nem adnák vissza, annyira tönkre tették, hanem inkább kifizetik. (Hogy hogyan tud egy 9 hónapos gyerek tönkre tenni egy hordozót, az még most is rejtély számomra :shock: ). A gondom csak az, hogy a csaj tényleg nagyon a végét járja, most kereshet az enyém mellé még egy hordozót. Akkor leszek csak cikiben, ha a másikat olcsóbban kapja, mint én adom :oops: Pici rucikat is kéne neki összeraknom, de semmire nincs időm. Csak tesómnak köszönhetem, hogy a kéró ki van takarítva. Ha nem jön hétvégén, nem tudom mikor mosok fel. Megtette helyettem :oops:

Ma vettem okostelefont. Már csak azt kéne megértenem, hogyan lehet ehhez a netet legtakarékosabban használni :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Az én szívem meg majd' meg szakadt, hogy a bankból lesegethettem kifelé a csodaszép napos időt, és csak ácsingózhattam. Ti szerencsések!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi,sajnálom,gyógyuljatok!!!
Holnapra+++++++++++remélem mostmár minden rendben lesz!

Törpikém,akkor nézzél te olcsóbban egy hrdozót,vedd meg,és add el azt a csajnak :lol:
Most kérdeztem apától,hogy részéről okés-e a dec 21,és igen :D

Móni,hol vagy?Mamánál?Hogy vannak a lányok?

Délután voltunk velük savoya parkban,vettünk porzsívót is,nem hiányzott ez a kiadás így karácsony elött,aztán jött apának egy csekk valami hatvanezerről,gyorshajtás :evil: Szóval király...

KépKép
noba
Budapest
 
 


sziasztok!

Lányaim meg vannak zazulva, nem hajlandóak aludni
Tegnap egész nap pörögtek, lépcsőn föl le, mint a mérgezett egerek, ugráló vár stb, és délben fél óra alvás,
de így is csak 10 körül aludtak el,
ma szintén 1 óra alvás délben, délelőtt nagy séta és most nemrég sikerül ágyba könxörkiabálni őket

állandóan fáj a hasam ez tuti a stressz miatt, mert eszek rendesen


Nyulasz valamelyik nap délelőtt elmennék a könyvért, ha nem zavarunk csak beugrunk érte, legalább apa tudjon aludni éjszakás szegény
hátha van benne valami amit hasznosíthatok én is

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni,sajnálom,hogy ennyire nem alszanak,nem is értem :roll:
Holnap délelött nem vagyunk,de a többi nap jó,gyertek nyugodtan,és tessék maradni játszani! :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: gyógyuljatok! :(

Móni: melegfront van. Enyémek sem kispályások, de "csak" éjszaka nem alszanak.

Nyulasz: tegnap írtam privit, aztán jött a te üzeneted megint ugyanaz, de amit én írtam nem találom sem az elküldöttben sem a kimenőben. :shock: Jó a csütörtök délután is. :wink:

Tegnap voltunk fejl. neuron. Csajokkal minden oké doki szerint is, kontroll 1 év múlva.

Törpi: telefonos net csak akkor gazdaságos, ha wlan-on (wifi) keresztül használod.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Zsófi!
Jobbulást!

Timi! a melegfront igen nagyon durva
éjszaka nálunk csak 1Xvolt műsor, de 10 perc alatt rövidre zártuk

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hogy milyen ocsmány idő van kint megint! Az embernek az élettől is elmegy a kedve. (nem mintha mostanában nagy örömömet lelném benne) Napsütést akarok!!!!!!

Móni: nálunk az éjszaka katasztrófa volt. Alexa vígasztalhatatlan, tőlem is félt már megint, apa után sikítozott, végül mindkettő mellettünk kötött ki. Először Alexa aludt mellettem, aztán Hanga, én meg semmit sem. Pedig azt hittem már lecsengenek ezek az éjszakák. Az elmúlt pár napban nem is adtam a chamomillát, hát itt az eredménye. Naívan hittem, hogy ennyi volt. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányok,sajnálom ezeket az éjszakákat. Nálunk most a délutáni alvás sikerült rövidre,nem tudom miért. Timi,a csütörtökös privit megkaptam ám! Móni,melyik nap jöttök?jó a holnap is,meg a csütörtök is,lehet a péntek már nem.Neked melyik jó?

KépKép
noba
Budapest
 
 


uuuuutálom a frontokat :evil: :evil: :evil: ezek a francik mást se csinálnak csak visitanaknyafiznakhisztiznek :? ja és egymást kizárják a szobábol meg csapkodják az ajtot ez a legujabb mert az olyan vicces persze hiába jártatom a szám :evil: :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,nálunk van ajtókitámasztó :lol: Valamelyik nap gyertek át nyugodtan :wink: Szerda délután?De jöhettek délelött is,ha az jobb,majd Móni írja mikor jönnek,aztán meglátjuk nektek mikor jó...Legalább kis újdonság :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: nálunk is volt, ikeás de azt szétszerelték :shock: :lol: köszönjük sztem átmegyünk akkor vmikor ;) megvárom mit ír Móni ;) holnap tuti nem mert Apa szabin van egyedül nem vállalom dokit igy is bömbi lesz ezerrel tudom :? meg alvás se tudom h lesz multkor is hazafelé bealudtak annyira elfáradtak dokinál meg csomot kellett várni...nem egyszerü sajnos :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz! A holnap délelőtt az jó
írd meg a címed és a telefonszámod is mert nem találom sehol

Móni
KépKép
reunion
 
 


nyomdáznak-festékeznek nem csalodtam ez bejön :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


mi meg akkor lehet csütörtökön mennénk Nyulasz??? de sztem délelött

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


okés,holnap délelött Móniék,csütörtökön délelött Babusék,délután Timiék :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol:
Nyulasz: ha sok lenne Neked mi bármikor máskor is mehetünk ám ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: jól beszervezted a hetet! :lol: (Loisnak zebrás tesztje van. :D )

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,dehogy sok :D Gyertek nyugodtan.Ma mi voltunk egy volt osztálytársnőmnél,kislánya 21 hónapos,pénteken meg ők jönnek. :lol:

Timi,komolyan??? :shock: :D fel is hívom.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: képet tett fel róla! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hát Csajok, én nem tudom semmilyen frontra fogni. Ha én itthon vagyok, akkor jön/jönnek éjszaka, ha csak apa alszik az ágyunkban, mert én BP-en vagyok, akkor mindenki okosan alszik a helyén :?

Jó hír, megjött az overál, de még nem bontottam ki a dobozt.

Másik "jó hír", lányoknak kötöhártyagyulladása van :( Bölcsi nuku, bébiszitter-szolgálat izzítva. Még szerencse, hogy jó kedvük van, és nem egy olyan megviselő dolog ez.

Zsófi, Nektek jobbulást és nyugodt éjszakát!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: affene :( gyogypuszik :wink:
Zsófi: mi volt bölcsiben? hogy vagytok???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi,óóó,jobbulást,és gyógypuszik!
Ilyen hamar odaért az overál?Egy helyen bankoltok? :lol:

Zsófi,ha hideg a keze,akkor még felfelé megy a láz.Legalábbis én így olvastam valahol(remélem nem nagy hülyeség :oops: )Gyógypuszik mennek!
Hú,az már csak bő 1 hónap :shock:
Vonaézód nagyon tetszik,az a szöveg rajta meg :lol: :lol: :lol:

Babus,neked is csini lett a vonalzód :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,itt írja is,ha hidegek a végtagok,akkor még emelkedik :(
http://www.mamanet.hu/gyerekek/gyegeszs ... pitas.html

KépKép
noba
Budapest
 
 


Betegeknek gyors gyógyulást!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,szegénykém,remélem holnapra jobban lesz.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: gyogypuszik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi,hogy vagytok???

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,gyógypuszik! Babus,drukk mára! Móni,remélem már úton vagytok! Timi,elmaradt a reggeli bejelentkezésed...tán alszol még?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi,lányok?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Vagyok.

Zsófi: jobbulást! AB legalább hamar lehúzza.

Törpi: kötőhártyagyulladás? Éljen a bölcsi! :twisted: És ebben az a gáz, hogy lehet még egy pár körre visszafertőzik egymást. :( Ne így legyen!!!

Babus: drukk mára! Gyere majd, hogy mi volt!

Nyulasz: dehogy alszok reggel, hajnaltól megy a nyüglődés meg mászkálás. Próbálok én aludni, de úgy elég nehéz, ha folyton hasba vagy mellbe rúgnak jó erősen. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


köszi CSajok koppkopp uh meg pisi okés volt sajnos megint volt összenövés :( nagyon ügyesek voltak és vmi csoda folytán (na jo nem csoda kevesen voltak azt mondták sokan lemondták mert betegek a gyerekek) hamar is megjártuk azért persze volt sirás de nagyon megdicsérték öket h mennyit nöttek ügyesedtek komolyodtak ééés semmi hiszti nem volt h vissza kellett adni a pacikat el se hittem Apa is nagyon büszke a nagylányaira :):):)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nyulasz! Köszönjük a vendéglátást remélem nem borult a napotok teljesen
csajok 40 percet aludtak a kocsiban, és hoztam fel őket remélem így este lesz alvás
Ja és itthon is ettek, jó sokat, úgy látszik társaság kell nekik evéshez

Zsóf! Törpi! gyógyuljatok meg hamar

Törpi! ilyenkor rokonok vállalják a felvigyázást? vagy te jössz táppénzre?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz! fényképekből küldenél, apának ez volt az első kérdése, csináltunk-e

Móni
KépKép
reunion
 
 


Csajok még alszanak :shock: elfáradtak szegénykéim :(
Nyulasz: mennyire van meleg-hideg Nálatok? h öltözzünk vagy mit vigyek azért kérdezem ;) meg viszünk mamuszt :lol:
és mit vigyünk??? vmi gyümit?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok,
már nagyon régen nem jártam erre és dög módjára most is kérdéssel jövök.
Ilyen kiskonyhát szeretnék venni a lányoknak és azt hallottam, hogy itt többen is vettetek ilyet. Elmondanátok róla a véleményeteket?

Nagyon köszi!!!
Akár priviben is

http://www.tulli.hu/product_info.php?products_id=26769

t-pk
 
 


Szia Csajok!

Csak úgy ömlesztve :oops:

Csajok teljesen jól, nem durva a dolog, nincs is összeragadva a szemük, még reggel sem, csak piros nekik, meg Míra dörgöli. Ő kapta el jobban. Érdekes, állítólag bölcsiben senki nem beteg. Így talán nem fertőződnek vissza. Délelőtt apa szülei vigyáztak itthon rájuk, délutáni alvás alatt váltotta őket a tesóm meg a dédi, akik holnap estig maradnak itt nálunk. Pénteken meg megint anyósék lesznek, de akkor visszük őket hozzájuk.
Táppénzre anyagi okoknál és bennlévő szabiimnál fogva nem akartam menni, na meg azért sem, mert nem levertek, nem engem keresnek, teljesen jól vannak, csak társaságba nem célszerű vinni őket. Az extra esetekre tartogatom magamat :roll:

Zsófi, nagyon nehéz lehet most Neked, tényleg ügyesek vagytok Katával. Jobbulást és kitartás Nektek!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babus, ez az összeragadás :shock: Ez meddig fog ez így menni? És orvosolják ott helyben, vagy menni kell még valahova?
Ügyesek a Lányaid, büszkék is lehettek rájuk!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babus! tényleg ti már nem pelenkáztok akkor miért van összetapadva?
azt hittem akkor már el lehet felejteni ezt a problémát

Móni
KépKép
reunion
 
 


hát nem tudják mitöl van ez :? jaja ott helyben megcsinálják :( dokinéni szerint ahogy nönek egyre kevésbé lehet de konkrétat nem mondott h meddig lehet
de alváshoz mi még pelusozunk :lol: vedelbrigád :lol:
majdnem 5kor keltek és 9kor simán jöttek aludni ééés el is aludtak :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni,küldtem e-mailben a fotókat,amit gondolsz betehetsz ide,részemről mindegyik publikus,és már méretre is tettem,600x600.Örülök,hogy jól ettek,mi napunk egyáltalán nem borult fel,még megették a maradék ebédet,és mentek is aludni.
Majd ha nézed a képeket,Balázs aztán jól körbeudvarolta Laurát :lol:

Tkata,küldtem privit!Konyha szuperjó! :wink:

Babus,várunk holnap! :wink: Összenövést nem is értem,nekünk még soha senki nem nézte :roll:

Törpi,akkor nem olyan vészes,szerencsére,azért jobbulást!Jó,hogy van segítséged :wink:

Timi,akkor holnap ti is!Jó kis nap lesz a holnapi is :D

Zsófi,mesélj,hogy vagytok?Lázat végül mivel vitted le?Augmentint írtak?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: megyünk holnap! :D Aztán a Badával majd elbeszélgetek kinek is udvarolgat! :wink:

Törpi: jó, hogy jól vannak!

Babus: ügyesek voltatok!

Zsófi: gyógyuljatok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,okés :D Tudod,férfiak :lol: mindenesetre vicces volt,remélem Móni nem bánja,ha berakok néhány fotót(ha mégis,akkor holnap törlöm):
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

és egy közös kép:
Kép

KépKép
noba
Budapest
 
 


cukiiiiiik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mért nem alszol? :lol: Most küldtem mailt,idáig néztem a katalógusodat.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ja,és az első két képen is Laura és Balázs a lényeg,csak jó hátul vannak :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?