Új privát üzeneted érkezett!

Mi itthon,olyan szutyok idő van :evil:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Mi is még itthon, mert főznöm kell, apa alszik, mert éjszakás volt, de akkor is kimegyünk kicsit, ha megfő végre az ebéd!

Babus: ez a currys-mézes-sütőtökös csirke valami isteni! Csak kicsit csípős a fűszerektől, nem tudom lányok eszik-e? Nemsokára kiderül! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,nálunk szitál a köd :evil: mi nem megyünk sehova.Az elöbb mostam le a falról a nappaliban a rajzolásukat,az összes játék szétdobálva,nem igazán találják fel magukat :?
Megcsináltad Babus receptjét?Na,kiváncsi leszek eszik-e a lányok.

KépKép
noba
Budapest
 
 

 
 

Nálunk a nap is kivigyorodott kicsit, de most megint szürke minden. Megcsináltam Babus receptjét, lányok is ették végül. Isteni finom!

Babus: ilyen recepteket MÉGMÉGMÉGMÉG! Lányok is ették, bár első falatnál köpködés meg fintorgás volt, Alexa közölte is hogy "nem jó", aztán Hanga minden belapátolta, Alexa is talán 2 kanállal hagyott. Nagyon finom! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,mennyire érződik rajta a sütőtök?nálunk ez a rakott padlizsános akármi nem ment,pedig többször is nekifutottak,de kiköpték,aztán ettek zöldséglevest meg bébikaját.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: maga a sütőtök nem érzőkik annyira, mert a fűszerek elnyomják, de édes+ a méz is édesíti. Nekem teljesen pépesre szétment a tök.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timi76 2011.11.26 13:13-kor.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nálunk is zöldségleves volt. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


haho, mi sulimban voltunk karácsonyi vásáron jo volt végre Apával igy meg extra jo volt lányok is élvezték hazafelé megálltunk müllerben de rohantam igy is késöbb értünk haza mint ebédidö persze éhesek voltak kaptak fél-fél banánt igy ebéd is volt, persze reggel gyorsba csak paprikáskrumplit csináltam ma leves nélkül :lol:
Timi: továbbitom anyosomnak h jo lett a kajcsi :wink: örülök :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nálunk anyosom mostmár bátrabban füszerez és tök érdekes de azt vettem észre h amik izesebbek vagy h mondjam azokat eszik nagyon ám :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én nem vagyok nagy füszerezö :oops:
volt nálunk csütörtökön egy anyuci ismerös baboval, hozott sk kekszet nagyon fini volt majd küldöm a receptet akit érdekel ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata és Benyus! Sok-sok boldogságot kívánunk Nektek 2. szülinapotok alkalmából!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsófi, remélem nem lesz rosszabb a helyzet (bár megjegyzem, ilyenkor én már nem tudtam soha visszafordítani a folyamatot semmivel sem :( ) A Stodal-t mi is régóta használjuk, de sajnos Emmánál nem hatnak a homeopátiás dolgok, és ugyebár többnyire ő robban le.
Buli mikor lesz tartva?

Csajok, nekem még mindig nincs overálja egyik csajnak sem :oops: Ha valaki jár teszen, és talál 92-98-ast, az kurjancson nekem. Egyszerűen nincsen időm erre :oops: Pedig már nagyon kéne, mert én meg ezért nem viszem ki őket :oops:

Hát ez a doki hívása dolog nálunk is hasonló volt korábban, de bölcsi óta nincs kecmec, vinni kell, ha belázasodik valaki, mert mihamarabb el kell kezdeni kezelni, és hát ha hiányoztak, akkor doki igazolása nélkül nem is mehetnek vissza.
viszont nagyon büszke vagyok a csajaimra; eddig fejenként egyszer voltak betegek szeptember 12. óta. Kb. másfél hete megint elkezdtek náthásodni, és Emma csúnyán köhögni is alváskor, de sikerült láz és hiányzás nélkül megúsznunk a dolgot. Ki kell tartaniuk, nem vagyok itthon sokat, és ha vagyok sem mehetek táppénzre "oktatási" idő alatt (bár ezt nem nevezném oktatásnak, amit a fiókban kapok - nem ragoznám a véleményemet).

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babus, recept jöhet!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Tööööööööööööööörpi holnaptol aldiban overáááááááááál
van felétek?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: a nagy köszöntésben meg reggel már nem volt idöm irni, lemaradt :oops: , h jobbulást :wink:
Törpi: sztem Neked is elküldtem emilben ugy emlékszem mindenkinek küldtem nem csak Timinek :oops: vagy csak akartam? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tali...hááát dec 6 lehet itthon maradnék :oops: de sztem a dec 19 nem gáz ha elöre megbeszéljük, hmmm??? ki mit mond?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: de bölcsibe kiviszik öket nem? vagy 1 overál már van és váltás kell?
aldis amugy 98tol lesz az lehet jo is lenne akkor ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: de bölcsibe kiviszik öket nem? vagy 1 overál már van és váltás kell?
aldis amugy 98tol lesz az lehet jo is lenne akkor ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus, nem viszik ki őket, képzeld el. Mondjuk annyira nem bántam mostanában, hogy így göthösködtek :oops: Talán ennek is köszönhető, hogy nem robbantak le.
Én most majd keresek valami melegebb gatyót nekik (mert a béleltet a bölcsiben felejtettem :oops: ), és kiviszem őket fél órára. De én azért kontrollálom őket, nem hagyom futkozni, hideg levegőt légcsőre benyelni...

Most sóher vagyok, tudom, de nekem 8e ft sok :oops: Találtam teszen 4-5-ért, akár fix áron, szerintem az lesz belőle.

(Tiszta pirulósra sikerült ez a hsz :oops: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Dec. 19-20 nekem nem jó sajna, úgyhogy abból kimaradok. K. dolgozik délután-éjszaka. :(

Babus. én nagyon szeretek fűszerezni, főként magunkon kísérletezek, vendégeknél visszafogom magam.

Törpi: nem viszik ki őket? :shock:

Sül a sütőben a mézes-fahéjas sütőtök. Olyan jó illata van! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, 19-22-ig vagyok fenn :wink:
Hát én random rákérdezek, mikor nagyritkán én tudok menni értük, de általában az a válasz, hogy nem. Aztán néha mondják a csajok, hogy voltak kinn, de én nem hiszek nekik, mert egyik ezt másik meg azt mondja :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Megmértem csajokat, hogy jobban be tudjam lőni az anorákok méretét. Hát döbbentem. Míra 96, Emma 95cm :shock: Hova húzzák ezeket?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,csodálkoztam is,hogy 92-98-as overált nézel.Nono törpe lányom 92-est,Bada 98-as overált hord.Bada 94 centi. :lol: 19 nekem is jó lehet...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi: akkor nekem kieséses alapon 21 lenne jó. :? Hű, de magasak a lányok!

Nyulasz: hol törpe a Nonó??? Ne viccelj már! Az én lányaim viszont tényleg törpék a 84 cm-el, ami inkább 83,5, csak kerekítettem fölfelé. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: én egymás után be szoktam adni, nem várok köztük.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,ja hát a Balázshoz képest törpe a Noémi :lol: De ti sem vagytok törpék,hisz 3 hónap van köztünk,Noémi 88-89 centi,és azért havi 1 centit nőnek,de néha többet is.

Zsófi,sajnálom,hogy így alakult,gyógyuljatok meg hamar!

Akkor lányok kinek jó a dec.21?Móni,Timi okés,Babus,Zsófi?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nekem is jó!!!!!!!!!!!!!!!

Zsófi, éljenéljen!!!!!!!!!!!!!!! De jó lenne összejönni mind!
Megköszönöm, ha segítenél, mert bár én is ráálltam most, de azért a rutin Nálad van :wink: Teljes hossz minimum 76cm kell lennie, de Miruka keze kicsit hosszabb, 34cm. Belső lábhossznak meg 35cm mértem.
Ismerős ez a sírásos köhögés, rettenetes lehet neki. Mellkasát tartsd melegen, akár zsíros pakolást is tehetsz rá éjszakára (azt írtad nemrég, úgy emlékszem, hogy elég mozdulatlan alszanak)
Buli pedig elég nagy lett volna, ha mindenki eljön :( Sajnálom, hogy nem jött össze.
Fenistilt én sem gyógyszerként kezelem :oops:, adok vele egyidőben bármit.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi! GYÓGYULGASSATOK

Nekem a 21 nem tudom még mi lesz
20 án jön haza apa barátja, karácsonyozni,
tehát aznap este vagy másnap viszi haza Miskolcra
ezt még szerintem csak 20-án fogjuk kitalálni, tehát így velem ne számoljatok, max meglepi leszek :roll:

október elején mikor Réka kórházban volt, ott őt is 84-nek mérték, azóta én nem is méricskéztem őket, viszont ma voltunk vendégségben 7 hónappal fiatalabb gyerkőcnél, és szinte egyforma magasak voltak szóval én nem tudom végül is ez törpe méret-e vagy sem
hogy a lábuk alig több mint 21 vagy csak 21 az biztos

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi: szegényke! Remélem hamar meggyógyultok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: jó az új vonalzód! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, találtam most nekik, 4e ft-ért, nekem ez még belefér, de természetesen kétrészes :lol:
Szerinted? Hosszra nem mertem bevállalni a 76cm, ezért is akadt meg ezeken a szemem. Egyetlen bajom van vele, hogy a nadrág csípő résznél elég bőnek tűnik :? Vagy nem?

http://www.teszvesz.hu/item/view/index. ... 1512746354

http://divat-ruha.teszvesz.hu/gyermekru ... 23716.html

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Mikor mentek ügyeletre? Szegény Benyus :( Arany motoregérke ramatyul lehet. Sok-sok gyógypuszit küldök neki!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


bekukk h mi van Veletek Zsofi, de akkor koppkopp nincs nagy baj helyes :wink:
sikerült 3 aldibol 2 overált szerezni :lol: nagyon csini, vékonyabb fajta, hát remélem jo lesz :D amugy tavaly is meg idén is ajándékba kaptuk az overálokat déditöl, aposéktol drágának drága tényleg :oops:
kellemesen csalodtam aldiban elsö 2ben ugye volt 1 megkérdeztem nem nincs ennyi van ami ki van rakva a 3ban már tök szomoruan hivtam apát mikor meghallotta az üzletvezetö nö és egybül mondta h el ne menjek megnézi keres :shock: tök rendes volt, azt mondta legközelebb ha lesz vmi akcijoos ami tetszik elöször hozzájuk menjek és kérdezzek ö keres a föl alol is :lol: méretezés izgi 98-104 na ez pont jo nekünk :shock: meglepödtem a küöv méret már 110-116 oriási volt
nekem sztem jo lesz a dec 21 :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


zhu zhu hörcsög (vagy vmi ilyesmi állat) reklám...Anya az ott egy suzuki :):):)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na, én is leütöttem azt a kettőt, remélem jók lesznek, ha minden jól megy, már szerdán itt is lesznek.

Babus, de jó, hogy vannak még ilyen jó fej emberek! Gratula a vásárláshoz!
suzuki :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: Te is ügyes vagy akkor :wink:
hát CSajok Apa szerint melegfront van, tisztahisztinyafimegminden ez a két maki :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Zsófi,remélem használ a köptető meg az orrszívás!Milyen köptetőt írtak fel???

Babus,voltam tegnap Aldiban,nagyon szépek azok az overálok.A sötétkék rózsaszínt vetted?Enyémek is ilyen vastagságúak,a síoverálok szerintem mind!Én jobban is szeretem,nekünk az egybe ilyen vékonyabb, a másik képen decathlonos(ezt örököltük),de a mozgás sem olyan könnyű benne nekik:
Kép
Kép

Törpi,ez igen,ügyes vagy a vásárlással,nekem ez egy hónap kutatás után megy csak :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: ééédik :wink: igen, azt vettem :lol: ma pihinapot tartunk, semmi program, kicsit utolérem magam ami hétvégéröl lemaradt :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na remélem akkor jo lesz a vékony :lol:
Nyulasz: mit adsz alá???
én még csak most adtam rájuk a polárralbélelt gatyot, de a megavastag kabit még nem, lehet lassan kéne...bár ha melegedik az idö :lol: mondjuk orákat nem is vagyunk kint :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szerdán megyünk heim pálba nefrora kontrollra lesz uh is remélem minden okés lesz :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,alulra harisnya,mondjuk ezek a lábfej nélküliek kicsit vastagabbak,mint a sima,felül meg van rajtuk egy rövidujjú vagy újjatlan body,vékony hosszú poló,ugye ebben vagyunk itthon is,erre adok egy melegebb pulcsit,és ennyi.Ja meg a sál,ugye a mellkasnál az is melegít picit.

Szerdára drukk,akkor maszat nem lesz?

Már 7 fok van kinn,asszem elidulunk sétálni,bár látom a szél az fúj,azért remélem nincs rossz idő.

KépKép
noba
Budapest
 
 


lehet mi is kimegyünk kicsit sétálni :lol: akkor harisnyára nem adsz gatyát? (majd h minusz lesz?) jaja itt is 7,5 fok itt a meleg :lol:
jaja maszat kimarad de lehet h kedden elmegyünk a klauzálba ha beférünk mert szegény csajoknak nem tom h magyarázom meg h maszat sincs és még dokihoz is kell menni :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


anyosom hozott tegnap fasirtot, csináltam hozzá finomfözeléket borso nélkül :lol: remélem jo lesz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nálunk meg tökfőzi lesz pörivel :D

Mármint szabadidőgatyát az overál alá? :roll: Szoktak?

Hú,itt nagyon fúj a szél,még nem indultam ki velük,de mindjárt öltözünk.
Ők már tudják a napokat?Enyémeknek még nincs időérzékük,simán fel sem tűnne nekik,hogy szerda,és nem megyünk :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus: drukk szerdára! Én tavaly a vékony overál alá is azt adtam, mint Nyulasz, a -10 fokban is. Ha vastag harisnyát adsz nem kell semmiféle nadrág a nagy hidegben sem.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ha jol emlékszem nagy hidegben adtam alá gatyát tavaly (bár sajnos meg tudom számolni a két kezem hányszor volt rajtuk overál :cry: )
nem nem tudják a napokat de emlegetik h mikor megyünk maszatra :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


már 9fok van :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


képzeljétek csajok nyaklánc és karkötö lázban vannak :lol: tök cukik :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


12 fokot mondanak mára :shock:

Babus: édesek lehetnek! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,igazi csajok :lol: háááát napsütés ide,10fok oda,majd levitte a fejünket a szél :twisted:

KépKép
noba
Budapest
 
 


ja,és mehetünk porszívót venni,becart :evil:

KépKép
noba
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?