Új privát üzeneted érkezett!

Móni!Kép

Azért reménykedjünk még, megnőhet még az a tüsző és meg is repedhet még, drukkolok nagyonKép

Mea
mea
 
 


Kóbor
Küldtem még egy adagnyi dekupis képet. Légyszi nézd meg párszor és töltsd le őket, hogy nehogy visszajöjjön hozzám. Köszi!Kép

Móni
Fel a fejjel! A lényeg, hogy ott van az a tüsző. Nőlni fog az még, nyugi!! Lehet, hogy kicsit hosszabbra sikerül ez a ciklusod ezért még nem érett/repedt meg az a fránya kis tüsző. De azt sose felejtsd el: Az orvos is tévedhet! Sőt!!

Jófi
Örülök az optimizmusodnakKép És persze drukkolok, hogy minél hamarabb összejöjjön már nektek is egy kismanó! Fő, hogy minden okés legyen veletek és már csak idő kérdése a babásodásKép

Annácska
Neked is küldtem újabb képeketKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Annácska!
Sajnálom!Én tudom,milyen, négy évig építkeztünk, átépítettük a házat úgy,hogy közben benne éltünk!!!Megértelek,de jövő héten már biztos kész lesz és szebb lesz mint újkorába!

Móni!
Judytnak igaza van!!!Lehet,hogy megnő még!Elég pesszimista az orvosod,pedig neki kéne a legjobban bíztatnie,nem?

Wish!
Nagyon örülök Neked!!!

Judit!
Remélem nem komoly a baj,orvosnál voltál?Vigyázz magatokra!!!Küldök baciűző energiát+++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Kinga
Kinga79
 

 
 

Tökmag!
Hát persze,hogy befogadunk!Remélem tudunk majd segíteni,gyere minél gyakrabban!Az újaknak nálunk nagy szerencséje vanKép!!!

Kinga
Kinga79
 


Judyt, Mea, Vali, Kinga
Köszönöm a bíztatásokt, remélem igazatok lesz és tényleg meg nő és megreped, csak az a baj, hogy ezt már nem nézi meg a doki uh-val. Azért mi rendületlenül akciózunk még.
Annácska,
Sajnálom a fürdőt, de reméljük jövő hétre elkészül.
Jófi,
Biztosan jók lesznek azok a hormoneredmények is. A hőd meg lehet, hogy azért nem megy feljebb, mert az alaphőd is jóval alacsonyabb, mint az átlag.
Tökmag,
Üdv. köztünk, gyere bátran gyakrabban, szívesen látunk köztünk, és reméljük hamarosan te is babás leszel.
Móni

Kép
móni23
 
 


Moni!
Nem akarok semmi gyogyszert bevenni, csak nagyon rossz ez a kohoges, felek art a kicsinek.
Nekem a 19.napon volt a tuszorepi, amikor osszejott a baba. Ha lesz nalad, es miert ne lenne (bizzunk benne), akkor szerintem Neked is 19.nap korul lesz.

Judyt!
Koszonom!

Kinga!
Nem voltam dokinal, remelem a baciuzo energiad fog segiteni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 



Itt van a mai táblink:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!!!!!!

Nagyon megvagyok ijedve és egy kicsitt félek!!
Kb:1 órája vannak nagyon erös görcseim ami hol elmegy hol vissza jön!
Már riasztottam az orvosomat aki mondta hogy azonal menjünk be!!
Most várom a Tamást és utána indulunk!!!!

Szoritsátok a kezemet!!
zsófi76
 
 


Zsófi,
Nagyon-nagyon szurkolok, remélem nincsen semmi gond.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
móni23
 
 


Zsófi!
Nagyon szorítok, reméljük minden rendben van!
évi79
 


Sziasztok!

Zsófi
Megértem, hogy jobb ha nem émelyegsz egész nap, de nem tudnád mégis inkább bevállalni? Szerintem a cola nem túl jó ötlet Kép Koffein tartalmú Kép

Judit
Nagyon boldog névnapot kívánok neked én is, Isten éltessen!
Szerintem keresd fel a dokidat! Mindegy melyiket! Ha influenzás vagy, akkor az nem játék, tudod. Babucidnak baja lehet Kép

Judyt Kép
Neked is nagyon boldog névnapot kívánok, Isten életessen!

Vali
Köszönöm kérdésed, már nagyon jól vagyok KépMár csak picit duzzadt az arcom, és egész picit húzódik a seb, fájni nem fáj, csak ha tüsszentek vagy ásítanom kéne, ezeket próbálom visszafojtani Kép Este már a babaleves után sült pipimellet vacsiztam, épp csak megpiritva hoyg puha maradjon, és nagyon jólesett KépPersze apró kockákra vágtam fel Kép

Annácska Kép
JObb előbb túllenni rajta. Szólj ha rászántad magad, és már mennek is a fájdaloműző energiák! Kép

Stelláékról ma még semmi hír sajnos Kép

Jündi
Vendég
 


Kinga, Móni Kép
Sajna, csak azon a részen lesz új padlólap ahol felbontották. A lakást béreljük és a tulajdono nem ment bele, hogy akkor már az egészet megcsináltassuk Kép Ráadásul olyan a padló meg a csempe, amit vagy 40 éve építettek és már nem is lehet kapni anyagot hozzá. Így lesz egy darabka szép, a többi meg marad olyan, mint volt. Még a kádamat is szétverték, azt is újra kell csempézni Kép

Judyt Kép
Hogy vannak a pocaklakók? A munkahelyeden mikor mondod meg?

Jündi Kép
Stelláról tudsz valamit?
Most látom csak, hogy a ciklus végén jársz! Ugye azért nem adtad fel a reményt! Drukkolok nagyon!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Zsófi
Próbálj megnyugodni!!!!!!! MInden rendben lesz! Szorítok nektek! Jelentkezzetek, amint tudtok!

Henci Kép
Látod, azok a kicsi Briós-morzsák csak összeszedték magukat Kép Gartulálok, problémamentes másállapotot kívánok neked! Kép

Annácska
Csőtörés borzasztó lehet Kép Pláne hogy ilyen sokára tudják helyreállítani az eredeti állapotot Kép Vigyázzatok a gödörrel, nehogy kitörje valamelyikőtök a bokáját!

Jündi
Vendég
 


Zsófi!
Nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi gond a picivel.
Persze, hogy szorítjuk a kezed, lélekben mind Veled vagyunk!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Zsofi!

Nagyon drukkolunk, es kerlek uzenj, hogy minden rendben van!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Jündi
Hát elég borzasztó állapotban van most a fürdőm Kép A gödörre rádobtunk egy deszkát, amin persze a kislányom egyből át akart kelni, mert "ez egy kishíd" Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska
Csak annyit tudok, amit ti is, hogy ma jönnek haza Pécsre Stelláék, ezt már korábban megírta a topikba. HOgy mikor indulnak nem tudom, szerintem még előtte bementek a kórházba egy vizsgálatra, és úgy indulnak. De ezt már csak én gondolom. Várjunk türelmesen, Stella amint tud, biztos hoyg fog jelentkezni! Tudja, hogy mennyire drukkolunk neki és aggódunk értük Kép Nem felejtkezik el rólunk Kép
Ciklus vége? Kép Ki tudja nálam mikor van most ciklus vége? Kép Olyan vicces nekem ez most, asszem annak örülök, hogy végre lesz egy vérvételem, amiből talán valamit lehet majd tudni Kép Persze a másik szemem sír, mert nem tartom be az igéretemet Babusnak Kép Ha netán mégis valami csoda folytán lenne majd valamikor egy kétcsíkosom, biztos hogy nem hinnék a szememnek Kép

Jündi
Vendég
 


Kedves Tökmag!

De kár, hogy nem előbb jelentkeztél! Kép
"Csak" a paracetamol miatt vagy padlón? Vagy van más baj is? Jól értem, már 1 éve próbálkoztok, és nem jön össze a baba? Dokinál voltatok? Írj erről egy picit nekünk, kérlek!
Ja, és mától semmi paracetamol és társai! Kép Ha csak nátha, akkor azt ki lehet heverni enélkül is! Kép

Jündi
Vendég
 


Zsófi!
Nagyon szurkolok.Kép
Biztos nem lesz semmi baj.Nem a cola az oka?

Annácska!
Köszönöm szépen, jól vagyok.Kép
Igaz tegnap egy kicsit megijedtem, amikor begörcsölt a hasam, de szerintem a sok üléstől volt.KépA párom is mondta, hogy ne üljek sokat egy helyben, hanem próbáljak meg egy kicsit felállni az iróasztaltól.Hát megpróbálom.Kép
Majd csak egy hét múlva mondom meg, mert majd csak akkor jövök legközelebb dolgozni.Kép
Csütörtökig szabin leszek.Kép

Jündi!
Mielőtt megijednél, hogy nem jövök, van egy jó hírem.Ma estére készen lesz otthon a net.
Úgyhogy nem szabadultok meg tőlem egy könnyen.Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsófia!

Erősen fogom a kezedet és nem lesz semmi baj!!!

Mea
mea
 
 


Zsófi!

FOGJUK A KEZED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kinga
Kinga79
 


Vali Kép
Köszi a képeket, nagyon szépek.
Te alkotgattál már valamit?

Jündi Kép
Irgum-burgum! Mi ez a negatív hozzáállás?
Remélem Stalláékkal minden rendben és már otthon pihen. Drukkolok nagyon Nekik!

Judyt Kép
Akkor ma dolgozol utoljára? Egyébként csak januártól akarsz táppénzre menni?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt!Kép

De jó szabin leszel, pihizzél sokat, készülődjél karácsonyraKép

Puszi

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Ugy néz ki nálunk is ilyen hiradós idöszak jön!

Zsófi szegény szinte elájult mire beértünk és a dokinak is rohani kellett mert szülése van!
Mire oda értünk már vérzett is egy kicsitt!!
Most valami infuziót kap hogy elmuljanak a görcsök és mondták a zsófinak hogy probáljon megnyugodni mert annál inkább görcsölni fog!!
Uh megnézték és nem nagyon voltak megnyugodva (persze ezt csak én láttam rajtuk))

Nekem persze ma van egy olyan értekezletem ami miatt vissza kellett rohanom , de az anyukája már ott van!!
Babus !
Milyen infuziót kaphat most ami megállithatja az egészet??????

Majd még jelentkezem!!!

Tamás!!!!
zsófi76
 
 


Tamás,
Nagyon szurkolunk Zsófinak!!!!!!
Mond meg neki, hogy most tényleg próbáljon megnyugodni, mert azzal tud jót tenni a babának, persze tudom, hogy ez most nem könnyű.
Küldöm az energiákat++++++++++++++++++++++++

Móni

Kép
móni23
 
 


Annácska!
Januárban szerintem még dolgozni fogok, és majd csak talán februártól leszek táppénzen.

Mea!
Hát szerintem pihizni nem sok időm lesz, mert elég sűrű napjaim lesznek.Kép
Hétfőn megyek kozmetikushoz kezelésre.Kedd-Csütrötökig, pedig nagytakarítást csinálok.

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tamás!
Jajj, nagyon sajnálom, hogy ennyire rosszul van Zsófi.Nagyon szorítunk nektek.
Köszi, hogy megírtad a Zsófi híradót.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Na jól elaludtam utána. Negyed 12-kor apum ébresztett telefononKép

Zsófi
Megértem, hogy nagyon megijedtél, de hidd el, nem lesz semmi baj! Manócskád már annyi mindent
kibírt, ez sem fog kifogni rajtaKép
Nagyon-nagyon drukkolunk, hogy minden rendben legyen!!!

Stella + a 3 Picúr
További babatapasztó energiák mennek!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Móni
Nem értem, miért nem csinál még egy UH-ot a dokid??? Na mindegy.
Ez még nem egy lefutott dolog, el ne keseredj! A tüsző és a méhnyálkahártya is nagyon gyorsan nő, nekem volt, hogy a 12.napon 10-en valahány mm-es tüszőmből a 16.napra 40 valahány mm-es ciszta lett. Itt most nem a ciszta a lényeg, attól tekints el, hanem az, hogy milyen sokat nőtt 4 nap alatt!
Az 5mm-es méhnyálkahártya most még valóban vékonyka, egyél sok fehérjét, joghurtot, kefírt!!! Fog az még vastagodni!
Csak így UH nélkül nem derül ki, hogy mindezek mire voltak elegekKép
De ha mégse lenne peteérésed, akkor lehetne emelni a Closty adagot? Nem? Erről nem beszélt a doki? Mert van akinek napi 1 szem is sok és ikrei lesznek tőlem, van aki viszont nehezebben stimulálható és neki több kell.

Judit
Akkor nincs ötletem gyógyszer-ügyben.
Én egyébként se vagyok egy gyógyszer párti, babavárás alatt meg főleg nem, az első 12 hétben meg kiváltképp nem. Emlékszel a múltheti Szülőszobára? Az élvemaradt ikerbabára? Az anyuka szedett valamilyen antibiotikumot az első 3 hónapban és valószínűleg attól lett valamilyen szívfejlődési rendellenessége a babának.
Ilyenkor a 12.hétig még olyan intenzíven osztódik és egy fejlődik a baba, minden szerve most alakul ki(a 12.hét után mát csak nőni fog), hogy óriási károkat lehet nála okozni holmi nem is létfontosságú gyógyszerekkel. Persze, van ami nélkülözhetetlen, pl. ami a terhesség megtartása szempontjából fontos vagy mondjuk láz esetén lázcsillapító, de akármilyen kellemetlen is egy köhögés, az teljesen biztos, hogy nem árt a babának. Miért is ártana? Rázkódik egy kicsit a köhögéstől. Én 2 hónapig tüsszögtem az allergia miatt, napi 10-20-atKép Mégse lett semmi baja.
A torokfájásra meg hiába veszel be ilyen Neocitran-féleségeket, elnyomja a fájdalmat. Na és? Attól még a torokbaci, ami okozza, ott marad, arra antibiotikum kéne, hogy elmúljon. A Neocitran a bacikat nem fogja megölni. De te tudodKép

A paracetamol dolgot pedig egyrészt a dokim mondta még régen, másrészt a tavaszi babás topikban is szóba került és ott írták a lányok, hogy állítólag valami légzési nehézséget okoz a babánál. Én a gyógyszerek tájékoztatóját nem olvastam, hogy melyiket szabad, melyiket nem, mert én alapból elkerülöm most őket nagy ívben.
Az én náthaűző taktikám: vastag öltözet, mindenből duplán, két zokni, két nadrág, két pulcsi, sapka, sál, kesztyű, beteg ember be nem teheti a lábát hozzánk, háziorvoshoz táppénzes papírért anyumat küldöm le, napi 5-6 kivi, 3 banán és ugyanennyi narancs + még az Elevit. )kicsit drága, de megéri) Valamelyik este pedig, amikor elkezdett kaparni a torkom, tömény méz illetve forró mézes tea.
Nem tudom meddig fog ez kitartaniKép Minél tovább, annál jobb.
Ja, és apucit is tömöm gyümölcsökkel meg Centrum vitamintablettával, nehogy hazahozza nekem a bacikatKép

Wish
Megértelek, hogy örülsz a peteérésednekKép Én is úgy örültem az első peteérős hónapnak, mintha legalább a baba sikerült volna, úgyKép

Tökmag
Üdv ittKép Ne légy egyedül!Kép
Szívesen fogadunk!!!
Nem akarsz Jökmagként bejelentkezni? Ha olvasgattad eddig, biztos láthattad, hogy ez a J betűs kezdés szerencsét hozKép

Holnapra légyszi, kérek szépen mindenkitől drukkokat (11:40-re), először is azért, hogy minden rendben legyen az UH-on, utána pedig azért, hogy megmutassa az édi kis pofiját KristófkaKép

Olyan furi volt látni, hogy egy akkora Kristófka van most a pocimban, mint a tegnapi Szülőszobás hármasikrek voltak. Merthát 1500gr körüliek voltak és Kristóf is ekörül lehet mostKép

Azt a mindenit, mennyit írtamKép BocsiKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Jányok!
Mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok.Kép
Ha meglesz otthon a net, akkor a hétvégén is jelentkezem.Kép

Puszi:

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tamás!
Nagyon-nagyon szorítunk Zsófinak! Mond meg neki, hogy nyugodjon meg, most azzal tud segít a legtöbbet a babának.
Mennek a nyugtató +++++++++++++++++++++++++energiák.

Judyt Kép
Azért csak vigyázz azzal a nagytakarítással, nehogy megeröltesd magad! Most már két kicsire is vigyánod kell!
Küldtem emailt.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tamás
Szerintem valami magnéziumos infúziót kaphat, azt szokták adni erős görcsök esetén!

Jajj, szegény Zsófi, de légyszi ne izgulj, ha ezt kérte a doki, majd mi mind izgulunk helyetted együttesenKép Oké?? Ugye lányok??? Te csak a Manócskádra figyelj!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Nem jók ezek a híradók, mindig szomorúakKép
Kivéve persze a Stella HíradótKép
De a következő Híradó én (illetve apuci) szeretnék lenni, de majd csak februárban, azzal a hírrel, hogy Kristófka megszületett és jól vanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Zsófi!
Próválj megnyugodni, nagyon szorítunk és fogjuk a kezed!

Lányok!
Én elköszönök tőletek, mert nálunk a péntek már csak ilyenKép
Vigyázzatok magatokra és kellemes hétvégét mindenkinek!

Éva
évi79
 


Tamás!Kép

Én is sokszor puszilom Zsófit és próbáljon valahogy megnyugodni, mert tényeg az most a legjobb nekik!!!

Nagyon szorítok, hogy semmi bajuk ne legyen és nem is lesz meglátjátok!!!

Mea
mea
 
 


BabusKép
Már most is nagyon sok fehérjét és tejterméket eszem, de majd fokozni fogom.
Köszönöm a bíztatást, remélem tényleg meg fog nőni az az egy.
Uh-t szerintem azért nem csinál, mert annyi betege van, hogy ilyen sűrűn nem férek bele a naptárába.Kép A clostyt meg a cisztáim miatt nem meri növelni (így is 2x1-et szedek), mert fél, hogy azok is elkezdenek nőni.
Nagyon szurkolok a holnapi uh-hoz, biztosan minden rendben lesz, és Kristóf is megmutatja magát.
JudytKép
Nagyon jó hétvégét, és nem ám túlzásba vinni a takarítást, azért tessék pihenni is.
Móni

Kép
móni23
 
 


Mindenkinek kellemes, akciódusKép, várakozósKép, izgulósKép.... hétvégét kívánok!!!

Reméljük mindenki csak jó hírrel jön hétfőnKép

Puszika

Mea
mea
 
 


Zsófi! Nagyon szorítok én is.

Móni!Nekem egyáltalán tüsző sem látszott az ultrahangon, mégis mint kiderül van pé. Nem egy preciziós műszer az az ultrahang.Kép Ne szomorkodj, meglátod minden rendben lesz.
De a méhnyálkahártyám nekem is vékony. Most is le fogok nyomi egy pohár kefírt minden este, pedig nemnagyon szeretem. De mindent a babá(k)ért Kép

Annácska! nálunk februárban teljes padlólap csere lesz (konyha, előszoba, fürdő, wc), úgyhogy nagyon megértelek. Kép

Reggel óta megbeszéléseim vannak, de azt vettem egyfolytában észre, hogy nem figylek, mert folyton azt számolgatom magamban, hogy mikor lehet optimális esetben az első lombik és ha akkor sikerül akkor mikor születik majd a baba. A páromnak meggértem, hogy jövőre már a gyereknek is kell karácsonyi ajándékot venni Kép.
Az is vicces, hogy tegnap amikor néztük a szülőszobát a párom egyszer csak megszólalt, hogy de hogyan lehet egyszerre három gyereket szoptatni. Mondtam neki, hogy még lehet, hogy megtudjuk Kép Bár nem ragaszkodom a hármasikrekhez, de azt se bánnám, csak minél elöbb.
Bocsánat, hogy ilyen sokat örvendezek, de nagyon örülök. Remélem a sok most bennem termelődő pozitív energiából sok átmegy hozzátok.
Puszi mindenkinek Kép

wish
 
 


Zsófi
Megadrukkok mennek most ezerrel neked!!!!!!!

Móni
Mi az, hogy nem fér bele a naptárába, hogy többször behívjon uh-ra??? Ez ám a felelősségteljes hozzáállás a dokid részéről! Egyébként elégedett vagy a dokiddal?

Babus
Drukkok mennek holnap 11:40korKép Utána kérünk ám mi is egy képet ide a közösbe!Kép Ja és váljék egészségedre a délelőtti szieszta!KépKép

Judyt
Én tutira magasról tennék a takarításraKép Vigyázz magadra, nehogy túlzásba vidd! Most már nem csak te leszel fáradt, hanem a két Picúrod is érezni fogja, hogy anyuci túlhajtotta magát!Kép

Annácska
Alkottam és le is fotóztam, csak még nem volt ideje a páromnak felrakni a PC-re. Majd rágni fogom miatta a fülét a hétvégénKép
A lakás miatt meg nyugi. Persze így az ünnepek előtt marha kellemetlen lehet, de jövő héten újra a régi/új fürdőszobátok leszKép


JacsifülKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Jacsifül Kép
Mi ez a névváltoztatás? Te is csatlakozol a szerencsés J betűsekhez? Kép
Rágjad csak a fülét a párodnak, már olyan kiváncsi vagyok.
Nekem még sajnos nem volt időm semmit sem készíteni és még digigépet sem vettem Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vali
Azt az előbb elfelejtettem írni, hogy Kristófka már türelmetlenül várja a képecskéjét Vali nénitőlKép

Mindenképp teszek fel képeket!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


WishKép
Most egy kicsit megnyugtattál, lehet hogy tényleg a géppel van gond, meg azt is mondta a doki, hogy nehéz megvizsgálni, mert annyira hátrahajló a méhem.
JancsifülKép
Igen teljesen elégedett vagyok a dokimmal, azt meg hogy nincs ideje nem ő mondta csak én gondolom, mert 3 héttel későbbre tudnak csak időpontot adni hozzá.
Móni

Kép
móni23
 
 


Wish Kép
Tudom mennyi felfordulással jár a padlólap csere, de legalább szép lesz az egész lakás.
Nálunk az a gond, hogy mi csak bérlők vagyunk és csak ott cserélik ki a burkolatot, ahol a csőtörés volt. Olyan jó lenne, ha mindnet ki lehetne cserélni.

Babus Kép
Holnap gondolok rátok 11:40-kor, hogy mutassa magát Kristófka.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska,
És abba nem menne bele a tulajdonos, hogy most ti a saját pénzetekből kifizetitek a teljes cserét, és a következő hónapokban majd levonja a lakbérből? Persze ez csak egy ötlet.
Móni

Kép
móni23
 
 


Helló Jányok!Kép

Tegnap óta egy méterrel a föld fölött járok, olyan boldog vagyok! Voltam tüszőlesőben! A dokim megnyugtatott, hogy minden rendben, volt egy 15mm-es kis tüszőcském ("akit" a doki nagyon megdícsért, hogy szép nagy),és még két kisebb is van, ők 10-12 mm-esek. A méhnyálkahártyám viszont csak 5 mm, a Closti így elvékonyította, de még az is vastagodhat, ugye??? Ja, és ezeket az adatokat a 10. napon mérte.
Annyira drága volt, ahogy ott vigyorgott rám a képernyőről mind a 15 mm-ével!!! Szentimentális hülye tyúk lettem, ne haragudjatok!
Kaptunk agy naptárfélét is, amibe bejelölgette a doki, hogy mikor "ügyeskedjünk", és ez a 13. és a 15. nap lesz, azaz most vasárnap és hétfő. Addig két pofára eszem a joghurtot, és vigyorgok, mint a repedt virsli!!!
Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!!

Judyt és Judit!

Nektek pedig nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Pusza: Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Annácska
Igen, játha jekem is jerencsét joz a j betűKép

Babus
Kristófkának üzenem, hogy hétvégén elkészül a meglepi és jövő héten viszi a postás bácsi!Kép És nem vagyok én néni, hanem simán ValcsiKép

Móni
Akkor oké,ha elégedett vagy a dokiddal. Csak engem nem hagyna nyugodni, hogy annyit kell várnom egy-egy vizsgálatra. Sokszor az idő a legrosszabb ellenségünk!


Azt hiszem mára ennyi volt belőleKép Hétfőn jövök! Mindenkinek puszi és akinek kell az vegye ki a részét az alábbi energia áradatbólKép
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++

Jacsifül

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Tamás,
nagyon drukkolok Zsófinak, tényleg próbáljon megnyugodni, a stressztől még több keményedés jön.Kép Én a lányommal Gynipral nevű gyógyszert szedtem, ez direkt simaizomlazító, ilyet szoktak infúzióban adni, hogy leállítsák a méhösszehúzódásokat. Nekem segített, remélem, neki is fog!!!

Vali,
majd letöltöm, de csak este lesz időm, most el kell mennem itthonról.

Kóbor
kóbor
 
 


Móni Kép
Mi is mondtuk neki, de nem sajnos nem megy bele. Sőt a vizes szerint még 1 métert kellett volna a szenyvízcsőig kicserélni, de mivel ez nemm volt létfontosságú, így azt sem engedte felszedetni. Majd egy hónap múlva, mikor újra eláztatjuk az alattunk lakót, akkor újra felszedik az egészet. Azt mondta azért nem csináltatja meg mert nem tudja meddig lakunk még ott. De hogy mi köze van a javításoknak ahhoz, hogy mi meddig lakunk ott azt nem tudom.
De nem a mi dolgunk, mi csak bérlők vagyunk.
Na most jól kipanaszkodtam magam Kép Bocsika

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Mi áprilisban költöztünk be a saját újépítésú lakásunkba, és annyira tönkrementek a padlólapok fél év alatt, hogy hosszas "veszekedések" árán sikerült elérni, hogy az építettő kicseréli őket.
Bár elég sokszor kellett elmondani az "ügyvédem megkeresi" és "bíróság" szavakat, de végül használt. Kár, hogy nektek ezt nem lehet a főbérlővel eljátszani. Persze ő most spórol párezer forintot, nektek meg rámegy egy csomó időtök és energiátok.

Móni! Nekem is hátrahajló a méhem Kép Tuti ez volt a gond akkor.

Wish

wish
 
 


Wish Kép
Hát én is ezt mondom, hogy sajnos.
Nem tudunk mit kezdeni a tulajdonossal. Sőt azt igérte (másfél éve) mikor beköltöztünk, hogy ha egy évet lakunk itt, akkor felújítja a parkettát, de ebből sem lett semmi. Már nem kell sokat várni és költözünk Kép
Azért nem semmi, hogy fenyegetőzni kell, hogy csinálják meg normálisan a padlólapot. Még jó, hogy most már sinen van az ügy és nem sokára szép lesz a lakásotok.

Mára búcsúzom, hétfőn találkozunk.
Puszi mindenkinek.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Nem sokára indulok a Zsófihoz!
A dokitól érdeklödtem és azt mondta hogy megvár mert elötte szeretne velem beszélni!
Hát mit ne mondjak nem nyugtatot meg !
Állitólag még pisilni sem engedi hogy fel keljen!
Mert egy picit kinyilt a méhszáj!!!!!!!
Csak azt nem tudom hogy ezek után hogy menjek be a Zsófihoz!!
Ha valaki olvasa adna egy kis tanácsot ez ügyben!!
Segitsetek!!!
Nem akarom hogy észre vegye rajtam!!!!
6 órakor indulok!!!
Tamás!!!!!!
aki most azt se tudja hogy mit csináljon!!!!
zsófi76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?