Új privát üzeneted érkezett!

Móni: enyémek már régóta mezítláb alszanak, amíg eljutnak a fürdőből az ágyig, az kb. 10 lépés nekik, reggel viszont úgy 1 órát grasszálnak mezítláb. Nem voltak még felfázva, pedig nálunk hideg a járólap. De enyémek nem viselik el a zoknit még mindíg, pedig szívesen húznék rájuk éjszakára is :( Rékának jobbulást!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok,
bocs, Csajok, engem annyira megvisel a reggeli kelés, hogy este 9kor rendszeresen bealszom. Persze az anyaggal, amiből hétfőn vizsgáznom kéne, még a feléig sem jutottam :oops:

Nyuszi, legközelebb Mikuláskor megyek, remélhetőleg sikerül elintézni, hogy csak 3 nap legyen az is.

Timi, sajnálom a bankokat, de már én is hallottam rebesgetni egy újfajta mentőcsomagot, mert ez valóban csak azokért van, akiknek még van pénze :evil: Biztosat azonban belső körökből még nem hallottam :(

Móni, ilyen hisztirohamokat Emma is levág, egyszerűen értetlenül állok én is előtte. Hol van olyankor az én angyali kislányom? Bár már rég találkoztam azzal az énjével úgy általában is :( Jobbulást Rékának, remélem nem felfázás, mert az még egy felnőttet is megvisel. Én azonban zokniban altatom őket, fürdés után papucsot is kapnak arra a fél órára. De nálunk nincs annyira meleg, reggelre meg kimondottan hűvös van. És taknyol mindkettő :(

Babus, remélem lesz valami gyors gyógymód! J9obbulást Neked is!

Zsófi, jól szólsz, kiviszik őket bölcsiben hidegben is, de ebben a párás, nyirkos időben valóban nem. Én megvallom, kicsit örültem is neki. Most is bennem van a para, hogy hétfőre le ne robbanjon Emma, mert a nátha mellett alváskor nagyon köhög is. Szárazon :(

Most ennyi jutott eszembe a visszaolvasás után, de megjegyzem, szita az agyam, így elnézést kérek, ha valamit kihagytam volna :oops: , tényleg nem figyelmesen áttekintve írtam most. Még mára kiírt szentencia 50 oldal, plusz egyéb kis olvasmányok :shock: megyek is :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: elnézzük neked, de úgy örülök, hogy benéztél! :D Én is hallottam valami új mentőcsomagról, de még meg kell egyezniük a nagyokosoknak. Valahol táblázatokat is láttam, hogy hogyan is fog működni, de majd meglátjuk. Hétfőre egy kalappal! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Törpi! Valami ginzenget vagy ilyesmit szerezz be biztos segít,
ennyi idő után nehéz visszarázódni a való világba :wink:

vittem be laborba pisit, tök negatív, bacit még mutatóban sem láttak
pedig a délelőtti műsora tényleg olyan volt, mint akinek nagyon nagy baja van
szerencsére a délután már nagyon jó volt velük

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi! jó a vonalzód :lol: :lol:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: köszi, nem találtam másik használható képet, de ha most sem fog működni, akkor keresek másik vonalzós oldalt. :twisted:
Alexa is előadta ezt, amit a Réka, de nála 3 napig tartott, negatív pisivel. Máig nem tudom mi baja volt. :?

Amennyit panaszkodom megérdemlitek hogy leírjam, hogyan olvasztotta meg a szívem egy pillanat alatt Alexa! Esti program, második napja egyedül nyomom, öltöztetem a Manókámat, amikor feláll, hogy felhúzzuk a gatyáját közös erővel (én próbálok észrevétlenül segíteni) egyszer csak átöleli a nyakamat szorosan és mondja: ANYA SZERET! (szeretlek) és vagy 5x egymás után elmondta, aztán lefekvésnél is az ágyában és amikor ki akartam jönni visszahívott: "anya simi, szeret" . Soha semmilyen zsarolásnak nem engedtem, hát persze hogy úgy aludt el, hogy simiztem a hátát! :D És naná, hogy potyogtak a könnyeim a meghatottságtól! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpikém,szia :wink: Most akkor mi van a hétfővel???Én ha mentek,akkor feltételesen csatlakozom,ha apa hazaér,akkor utánatok megyek,amúgy anyós szülinapja van,és délután tortázunk a családdal,a szülinapot igazából holnap tartjuk,de hétfőn is lesz egy kis köszöntés,mondjuk ez nem befolyásolna abban,hogy 6 körül elinduljak,mert addigra kitortázzuk magunkat...csakhát kérdés apa hogy ér haza...
Holnapra++++++++++++++++++++++++

Móni,mi nagyfiús-nagylányos pizsiben alszunk,Noémi zokni nélül,már a mesénél leveszi,éjjel még visszavarázsolom rá,de múltkor bementem 20 perc múlva még takarni,és már nem volt rajta :shock: Örülök,hogy nem felfázás!

Timi,jó a kép :D Nahát,Alexa tényleg az ujja köré csavart :lol: Cuki nagyon!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi, édes kicsi bogaram! Hát hogyne simizted volna a hátát :roll: Jaj, mióta olyan keveset vagyok velük, hogy szinte elvonási tüneteim vannak, azóta én is szörnyű engedékeny lettem némely dolgokban. Na persze idegállapotomnak köszönhetően néha sárkánykodok is :oops: De bale, ha egyszer nem hallgatnak a szép szóra, magyarázatra, ha 15ször mondom is el. Aztán elgurul a gyógyszer. Érdekes, onnantól már eszükbe sem jut, max ha emlegetik, hogy azt nem szabad. De hát ez nem lehet megoldás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :( :? :shock:

Nyuszi, hát én nem tom, mi lesz a hétfővel. Én tuti megint a Moszkván leszek, ill. a Kossuth tér környékén. De aludni is fogok asszem tudni, ha nem jön össze a tali :lol: :lol: :lol: Persze ha jöttök, akkor egy kis alvásért ki nem hagynám!

Móni, örülök, hogy negatív a pisi. De mivel a Te lányaid sem voltak sokkal könnyebb esetek emlékeim szerint, mint az enyémek, az ilyet csak betudom egy újabb extrimitásnak :? Nekünk ez jár? :( Biztos azt kapjuk vissza, amit tőlünk kaptak szüleink. Csak kamatostul :shock: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi: most őszintén! Panaszkodtál, vagy dicsekedtél??? :lol: :lol: :lol:

1x voltam Alexánál éjjel, mert nem találta az ormiját és reggel fél 8-kor jöttek! :shock: :D De jó kis éjszaka volt! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!
Hát mi fél kilenckor keltünk,
de Laura 11 kor aludt el, Réka meg 3X örjöngött éjjel :?

Zsófi! :shock:
én a múltkor, csak a kis talinktól is egész másnap fáradt voltam

Timi! végre alvás :D

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi: értem én! :wink:

Móni: hát én egész nap nem tértem magamhoz, nem tudom mi volt ilyen ütős, a kóla vagy a jaffa?! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hu Csajok én nem tom hétföt, ma du kimenöm van :oops: egyik barátnönk külföldre költözik kisfiával férje után mennek
nekem esélyesebb a köv alkalom decemberben még jössz ugye jol olvastam Törpi???
Nyulasz: jövö héten még vannak kigyok ha gondolod :wink:
Timi: éééédes :wink:
Móni: de jo h negativ pisi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, jó a vonalzód, különösen a hajdíszed tetszik :lol: :lol: :wink: Éljen a nyugis éjszaka! Érdekes, mióta hazajöttem Pestről Emma minden éjjel mellettem landolt, nekem is ez volt az első éjszaka, amikor nem láttam vendégül.

Zsófi, jó kis délután, az ember feje már az olvasástól is szétesik :shock: :lol: De azért jobb, ha ráhangolódsz erre a pörgésre, mert ide vagy oda kor, sajna munka mellett még intenzívebben fogod élni az életedet.
(Megjegyzem Mindenkinek, Zsófi még nálam is pofátlanabbul fiatalabb :wink: )

Babus, még kétszer megyek decemberben, lesz alkalmunk talizni :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


akkor én egy decemberi talira tuti benevezek :wink:
ja és köszi koppkopp már nem fáj kaptam gyogyit vészhelyzetre csináéni nem igen lehet vele semmit járjak tornázni meg masszirra na ezt eddig is tudtam :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: a hatalmas lenövésemre gondoltál? :lol: De ez a vonalzó sem működik, úgyhogy keresek valami mást, max. nem lesz fényképes.

Én is inkább a decemberi talira szavaznék! :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nem, hanem a napocskás hajcsatodra oldalt (ami lassan a homlokodra csúszik) :lol: De tényleg!

Oké, akkor december. Mikulásoztok velem? :( :lol: :lol: :lol: (természetesen viccelek)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: szerintem hozzád nem a miki jön, hanem a krampusz! :wink: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, a feketét úgyis jobban szeretem, mint a pirosat. Bár igazából a kettő együtt igazán a jó :wink: :lol:
De nagyon jó az új kép is!

Zsófi, azért mint látod, nem valami gyakran tud összehozni 5 ikres anyuka talit. Én azon is csodálkoztam, hogy a múltkor összejött. De tényleg nagyon jó volt, és valóban nagyon hiányoltam a jó kis beszólásaidat :P December eleji nem jöhet össze semmiképp? Vagy az még igen messze van?

Lányaim kanállal eszik a kockára vágott pizzát :shock: És még ebben is segítséget kérnek :? :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


sziasztok,vagyok én is,csak már hulla,majd holnap olvasok...jó éjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Törpi,hát nem csodálom,ahhoz nekem is segítség kéne,ha így enném a vacsit :lol: Ha lesz kedved,meg időd,akkor szívesen látunk ám,tudod amit írtam múltkor! :wink:

Timi,szép a vonalzód :D

Babus,melyik nap menjünk?Nekem ma főznöm kell,esetleg holnap?Bár ha időben nekiállok,akkor ma is jó lehet talán.

Móni,mizu,láz,pöttyök???

Zsófi,ez ám a program :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


jo reggelt,
Nyulasz: jo a holnap :wink:
jaj bocsánat :oops: holnap vissza kell vinni a könyveket könyvtárba :oops:
akkor ha ma belefér Nektek vagy péntek (sz maszat, cs vendéget várunk)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: cuki az uj vonalzo :wink: nekem is kellene vmi uj :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,jó ma,fél óra és kész az ebéd,de nem tudlak felhívni,ki vagy kapcsolva.

KépKép
noba
Budapest
 
 


bakker itt van a telefonom elöttem és nincs térerö :evil: :evil: :evil: mi a fene :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na kibekapcsoltam hivlak

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Köszi a vonalzó dícséreteket! Ez legalább tud számolni! :D

Babus: megjavult a telefonod? Hát már tényleg ideje lenne az új vonalzónak! :lol:

Móni: hogy vagytok? Éjszakai sírásra-kelésre tudom neked ajánlani a chamomilla vulgaris 15 CH-t, lefekvés előtt 5 szem, vagy elszopogatja, vagy feloldod egy kis vízben. Nekünk úgy néz ki bejön. Csak 1x jelent meg Alexa most már 4. éjjel, de olyan is volt, hogy csak az ormijáért sírdogált az ágyában és ahogy megkapta aludt is tovább. És nincsen őrjöngés, rettegés. Egy próbát megér. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sziasztok!

Timi! tényleg nagyon szép a vonalzód, vonzza az ember szemét :lol: :lol: :lol:

Nah volt ma dokinéni nálunk,
reggel hívtam védőnőt, hogy Laura nem tud járni, hólyagok vannak a lábán és sárgás láthatóan tele folyadékkal, erre már ő is azt mondja lehet bárányhimlő
aztán dokinéni nézte, azt mondta túl nagy himlőnek, így
továbbra is állítják hogy rovar

Réka most éjjel nem kelt, egyszer felsírt de elcsitítgattuk,
viszont most baromi fáradtan feküdtek le, mert 2X fél órát aludtak, és a vendégségben meg ezerrel pörögtek
és az ő kiütései meg elmúltak

Van itthon olyan golyónk, ha lesz még ilyen, akkor tényleg én is kipróbálom

Móni
KépKép
reunion
 
 


csoda van nálunk már szunya van :shock: :lol: elfáradtak a kigyolesen :lol:
Nyulasz: enyémek jol ettek söt 12kor már kiabáltak h éhesek :shock: :lol: remélem Ti is kajáltatok és bocsi a kekszért :oops: ja és köszi még1x :wink:
Móni: na mi a fene lehet? :shock: :?
Timi: igen ki-bekapcsoltam, de vmi baja van mert fél nap alatt lemerül, Apa azt mondta visszaállitja az eredeti beállitásokat, ja és a háloszobában nem tudok telefonálni mert nincs térerö, remélem nincs nagy baja csak vmi szoftveres :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: lehet akkor jobban igényelnék a lefárasztást? tudom nem mindig megoldhato :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


írok egy köremilt ;) kezdek vmit magammal :oops: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok,
vizsgát megírtam, eredmény szerdán. Háááááááááááááát, 3 óra alvás után nem mondanám, hogy penge voltam :oops: :lol:

Móni, kezén, arcán nincsen? Mert apának voltak hasonló pöttyei, asszem már írtam. Ő sem tudott nagyon menni a fájdalomtól.

Timi, éljenek a nyugodt éjszakák!!!!! Ez a vonalzód is nagyon tetszik :lol:

Nyuszi, nagyon drága vagy, de ma ünnepeltünk kolléganőkkel, meg ki is dőlök mindjárt, holnap meg barátnőmmel tallizok, aki jövő héten már megy vissza Londonba. De következő alkalommal... :wink:

Babus, unalmadban jöhet az az új vonalzó is :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: na de jó akkor van-volt programod :wink: legközelebb tuti taliii :wink: van vmi követelmény ezen a vizsgán? mármint csak megfelelt-nem megfelelt vagy mit mondanak?
jaja musz már néznem vonalzot, Timinek is olyan jo lett az uj 8)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: 3 óra alvás után én a tollat nem bírtam volna megfogni, nem hogy írni is vele! Jó lett az, csak megtévesztésből festesz szőkét! :wink:

Családom még alszik, Hanga a helyén, Alexa apával. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


http://www.aldi.hu/hu/html/offers/2867_ ... 1-21-16-25
vasárnaptól aldiban overál (már azt hittem sose lesz :oops: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: igen tök igazad van, ovibölcsi mellett már rég kellett volna :?
sztem kantáros

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Talán kilábalunk a hasmenős hányós vírusból. Azt hiszem azt még írtam, hogy Vera hányt 9-én szerdán este. Aztán semmi. Pénteken még úszni is vittem a lányokat. Aztán péntek éjjel mindannyian neki álltak hányi. Aztán szombaton férj, vasárnap pedig Bálint újra... Ezt követően már azt hittem vége, és már csak az utóhatások jönnek. De hol erősebb, hol gyengébb hasmenés volt. Gondoltam majd tisztázódik. Erre most vasárnap vendégségben voltunk, és ott az ünnepelt kezdett el hascsikarni. Aztán Bálintunk is rengeteg pelust megpakolt, egész éjjel nyűglődött. Johi is sokat felkelt fosizni :( Hétfőn el is mentem dokihoz gyógyszerért nekik. De nekem is megint ment a hasam. Csak mert én megúsztam kisebb hasmenésekkel. Most kaptak azt a gyógyszertári hasmenés elleni bismutot vagy mit, és sós-édes port teába, hogy feltöltődjön a szervezetük vízzel. Bálint tegnap óta nem is kakilt. Gergő ma reggel olyan feketét... aztán eszeme jutott, hogy anno a védőnő mondta, hogy fekete széklet a rota jele. Hát nem tudom, hogy most ez minek volt pontosan a hatása, hogy a gyógyszer tisztítja ki őt, vagy tényleg azért tartott ilyen sokáig ez a nyavalya, mert rota volt. Isten tudja!

Tegnap kigányoltam a lakást. A kilincseket, a szekrényeket, a kapcsolókat is áttöröltem domestosos vízzel. Meg sanytollal átfújtam pár dolgot. Remélem most már vége lesz a bajunknak.
Viszont törölgetés közben megszúrtam magam az egyik kaktusszal. bele is állt a csulkómba néhány tüske. Gondolkoztam hogy kérjek e tetanuszt, de ahogy olvasgattam, nem annyira veszélyes, csak hát ugye a kaktusz tüske szúrás nem nyomtalanul tűnik el, mert elég sokáig fáj. Biza fáj is, még a kisujjam is zsibog, és igazán az egész karomat furcsának érzek. Gyulladást nem látok, csináltam is egy dunszt félét, beáztatva egy pzs-t betadinnal, és rá egy zacsi, majd ezt befásliztam. Jól felszívta a bőröm a fertőtlenítőt, kicsit be is pirosodott a helyén. De mikor egyszer Verát megcsípte egy méhecske, és bedagadt az ujja, akkor neki is ezt csinálták. Remélem nem lesz gond!

Egyébként jól vagyunk. Várom a karácsonyt, már nagoyn rá vagyok hangolódva :) Varrnék én, ha lenne időm. De most is Verának fonatokat készítettem.

Közben eladok pár cuccot, a bébiőrös légzésfigyus Angel Care ünket, meg a babakocsit is feldobtam VAterára, hogy kis pénz álljon a házhoz. Meg amúgy is csak foglalják a helyet. Ruhákat, kádat, és játékokat, hordozót átvittem a komasszonyoméknak, mert tavaszra babát vár, a harmadik gyermeküket, aki kislány lesz. Várom már. fura lesz dajkálni egy csöppséget, és azt hiszem megint vágyni fogok babásodásra. Persze amíg ebben nincs egyetértés köztem és T között, addig nem lesz több gyermekünk. Én nem szeretnék senkit becsapni. Maximum ha Isten is úgy rendezi a dolgokat. Bár azt hiszem, azért jó idő szünetre szükség van. Meg igazán azon is gondolkoztam, hogy 3-4 év szünet a gyerekek között (ha nem ikrek) legalább kell, mert akkor már tudnak segíteni. ez a két év valahogy kevésnek tűnik nekem. Túl sűrű az elosztás. Igaz, így lehetek fiatalon nagycsaládos :D

ÉS TI HOGY VAGYTOK???

Kata
labkat
 
 


Kata: jobbulást Nektek ;) expresszre is rakd fel cuccokat, ingyenes :wink:
köszi koppkopp mi jol :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!
én leírnám milyen kaka napom volt, de annyira kaka volt, hogy nincs is kedvem leírni :?
gondoltam kiadom magamból de nem tudom hol kezdjem :x
jó éjt!

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: aludj akkor egy jo nagyot :wink: jo éjt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: bele a közepébe! Tudod! Holnap új nap! :wink:

Kata: jobbulást nektek! Szóval babáznál újra? Azért nem vagy semmi! Én is szívesen babáznék újra, de kizárólag a máséval néha-néha. Mi jól vagyunk, köszi, hiszti és dackorszak kiteljesedőben, legalábbis remélem, hogy ennél már nagyon nem lehet rosszabb, mert akkor világgá megyek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Este szokásos,apa leült a gép elé amíg mosogattam,aztán ott is ragadt,én meg elaludtam a kanapén :lol:

Képzeljétek éjjel 3-kor Noémi átjött,megáll elöttem,ránézek,mondom miért nem alszol?Erre közli,anya léci takarj be :lol: és már indult is vissza,befeküdt az ágyba,és aludt tovább.Még egyik sem jött ki éjjel eddig.

Kata,jobbulást!A fekete széklet azt jelenti,hogy alvadt vér van a székletben.Nyáron volt Balázsnak is,akkor csináltattunk is széklet-vér vizsgálatot,és pozitív is lett...nekem akkor volt az a durva hasmenésem ami másfél hétig tartott.

Timi,veled megyek szívesen :lol: de esküszöm,ha nyugodt tudok maradni,akkor Balázs sokkal jobban viselkedik,hiába elötte kiborította az összes játékot,és szét is rugdosta,odamentem,megfogtam a kezét,és mondam nyugodt hangon,hogy gyere,most pakoljuk össze,nem szabad így kiborítani,mert eltörnek...és elkezdte összepakolni,annyira meglepődött,hogy nem kiabálok :lol:

Törpi,remélem jobban viselték ezúttal a lányok a hiányodat!

Móni,mindegy,írd le nyugodtan,mindegy honnan kezded,nekem jót szokott tenni :lol:

Babus,Zsófi,én is pont azt mondtam anyósnak,hogy jövőre már úgyis kétrészes overált veszek,milyen jó az aldis,de miért ilyen soká hozzák be,szerintem is mindenki megveszi már.Na,majd írok nekik panaszlevelet :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nem is meséltem,tegnap délelött fogorvosnál voltunk velük,gyönyörűen nyitották a szájukat,minden okés velük,pici letöréssel nem kell foglalkozni.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: majd megbeszéljük mikor indulunk......mármint világgá! :wink: :lol:

Hanga reggelre csupa pisi volt, a tescos pelus sem bírja, már többször előfordult. Már nincs ötletem mit vegyek. :? Megyünk ma védőnőhöz státuszra. Kíváncsi vagyok mekkorák és hány kilók, mert Hangát nagyon nehéznek érzem Alexához képest.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja,mi már régóta nem használjuk a tescost,az elején tök jónak tűnt,aztán ugyanúgy átázott,így olcsóbb ha maradok a pampersnl,amit kuponra veszek.Aztán cserélem a bodyt is rajtuk,mert 10-ből 8x átázik reggelre :evil:

Várjuk a méreteket!

Móni,hogy vagytok?Végülis kiderült mi ez?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Pampers nálunk a nappalokat sem bírta Hangán. Szerintem az ő alkatához nem jó már, meg isznak is elég sokat. Tescos azért 10-ből 2x ázik csak át, ha este nem figyelek a vedelésre. Dm-es is hasonló. A dm-es pontjaimat most a karácsonyi ajándékokra gyűjtöm. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Megvannak a méretek, Hanga: 11,3 kg 84 cm (4 hónap alatt 3 cm és 1 kg), Alexa: 10,3 kg és 84 cm (4 hónap alatt 800g és 4 cm) Már csak a gyerekorvoshoz kéne eljutni, de oda nem tudom egyedül vinni őket, úgyhogy majd december elején megyünk.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: na magasságban akkor fejfej mellett :lol: :lol:
ma maszat után elmentünk postára naná h van vitrin mindenfélével...ujabb hiszti vegyünk cinit :evil: :? az nem hatotta persze meg öket h itthon már minden létezö szinü ikeás cini van :lol: :lol: érdekes h annak ellenére h 7kor keltek 1kor már semmi se volt jo csak veszekedtek igy irány a szunya meg is lepödtem h elaludtak :shock:
dmböl naptár lesz vagy a fotok? (ne feledd h a 25% is jo ;) meg még hozzá a számlavégi 15 akkor már igazán nyerö áron lesz minden :lol: )
Zsófi: most mekkora pelusméret van? lehet éjjelre érdemes tényleg 1el nagyobbat adni hátha :wink:
Nyulasz: miért is kellett fogorvoshoz mennetek?
ja képzeld vmikor mondták csajok h Bazsinak csini a frizurája :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: naptárak, fényképek és kispárnák is lesznek, így mindenkit letudunk a családban. Van 15-ös végkedvezményem, meg gyűjtöttem pontot, most legalább 4 dologra fogok tudni 25%-osat is tenni. :D Szerintem így egész jó összegből meg fogjuk úszni a karácsonyt. Krisztiánnak még nem tudom mi lesz, vele nagyon meg vagyok lőve. Könyöklőt akar a kocsiba (kardámbox vagy minek hívják) De az nem lenne meglepi, én meg azt szeretem. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: na ügyi vagy akkor :wink:
hu mi már egy ideje nem vagyunk meglepisek :oops: :? azaz tavaly kaptam meglepit szülinapomra de inkább vmi közös meg megbeszéljük meg vmi "hasznos" dolog lesz mindig...evvan :? amugy meg egyre jobban "sajnálom" magunknak venni vmit :oops: ez biztos nem jo igy de inkább mindig a csajoknak...
Anyum mondja mindig h ne csak a lányok legyenek de emlékszem h ö is ilyen volt mindig mindent megvett nekem magának meg semmit (természetesen a mindig minden tulzás de tudjátok h értem :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?