Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi: gondolom milyen kipihent vagy, viszont ügyes! :wink:

Kata: igen, áruljuk a házat, volt is egy komoly érdeklődő, sőt, ügyvédhez készültünk már, mi lepakoltuk a padlást, aztán visszalépett. :cry:

Babus: igazából azt sem tudom milyen kesztyűt vegyek. A kétujjasban nem tudnak kint csinálni semmit sem, 5 ujjasból meg nincs olyan mini méret, mint amekkora a lányok keze. :? De ha van ötleted hol nézhetném meg, akkor jöhet ám!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: :lol: :lol: :lol: csak elképzeltelek égnek álló hajjal! Ezt élőben is szívesen megnézném! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi A h&m ben van 5 ujjas is párban ha jól emlékszem

Móni
KépKép
reunion
 
 

 
 

Zsófi! nem semmi vagy :shock: így aztán lesz mit kipihenned

Timi! a hólyagokból meg a lázból következtetett, de szerintem nem az volt
mi nem adattuk be az oltást, majd csak később 2 év múlva mondjuk ha még lesz értelme

Móni
KépKép
reunion
 
 


:lol: :lol: :lol:
Timi: háát tavaly nekünk se volt jo egyik sem amit vettem 5ujjas mind nagy volt :? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi A h&m ben van 5 ujjas is párban ha jól emlékszem

ilyet vettünk tavaly, aszem 2-4éves méret volt 3pár volt egy csomagban de tavaly hatalmas volt nekünk idén még nem néztem :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


http://www.tulli.hu/product_info.php?pr ... reviewtabs

Majd jövök,csak hátha érdekel valakit baba nagyon akciósan.

KépKép
noba
Budapest
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!!!! Home, sweet home!

Móni, sok boldogságot Rékának! Várt a taxi, menni kellett, nincs ebből gond, remélem hamarosan újra össze tudunk futni. Hogy alakulnak a pöttyök? És a láza?

Zsófi, nagggyon ügyes vagy! És hulla fáradt, gondolom.
Tudom, nem erre a reakcióra vágysz, de BULI LESZ!!!!!!!!!!!! :wink: :oops:
Amúgy teljesen megértem, hogy dühöngsz :(

Nyuszi, én is nagyon köszönöm, meg tényleg, hogy egész héten gondoltál rám. Könnyebb volt, mint gondoltam, bár mikor megláttam őket, nem bírtam zokogás nélkül, szerencse, hogy a szitu úgy hozta, hogy ebből ők nem vettek észre semmit.

Timi, hogy vagy? Sajnálom a korai keléseket, de sajna, ahogy Babus, úgy én sem leszek ebben számodra tanácsadó :?

Érdekes a lányok reakciója, megosztom Veletek, úgy érzem, nem foglak untatni Titeket. De igazából nincs is miről beszélni. Én majd elolvadtam, mikor megláttam őket, hosszú ideig nem bírtam betelni a látványukkal, mintha először látnám őket, mintha sokkal kisebb kori arcuk élt volna bennem. Aztán meg teljesen meglepődtem, olyan szépen és sokat beszéltek. És bár ez sem újdonság, mégis, mintha nem emlékeztem volna erre sem. Ők bezzeg, mintha el sem mentem volna. Nem volt kiemelten extra bújás, talán csak Míra kereste mindig a kegyemet, nagyon meg akart felelni, de mindemellett vidám, jókedvű volt, nagyon kis aktív. Emma kevésbé jött eleinte, csak messziről bohóckodott, de kimondottan nekem. Aztán este a kakaóivás már kizárólag az ölemben történhetett. Nem matricák, de aranyosak, szótfogadóak, kedvesek velem. És visszatért a "nemapa, anya". Így megintcsak én fürdettem.
Sajna későn vacsiztak, mert kijöttek az állomásra elém, így hamar jött a kakaó rá, aminek az lett az eredménye, hogy Míra kidobta. Remélem, csak ez az oka, és nem lappang bennük semmi :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babus, néztem képeket FB-on, gyönyörűek a lányaid!!!!

Zsófi, a hétvégi tali nekem sajna nem jöhet szóba, de remélem a többiekkel össze tudod hozni. Mi meg majd egyszer Győrben :wink: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: hurrá! :D Nagyon okos nagylányaid vannak! Azért az megnyugtató, hogy ilyen jól vették ezt a hetet, megvan a biztonságérzet és stabil. :wink:

Zsófi: :twisted: Mi csak az örökbefogadás miatt házasodtunk össze. Én azon is kiakadtam, hogy házasságban élő nő és férfi, aki nem nevel gyereket az nem család. Hogy képzelik??? Akinek nem lehet gyermeke, küzd éveken keresztül és bármilyét odaadná érte, de nem sikerül és még ezt is a képébe vágják? Undorító ez az ország!

Nyulasz: kéééééépeeeeeeet! Hogy van Bada? Legyűrtétek a vírust? Annyira remélem, hogy nem tőlem kapta, nem is mentem a közelébe direkt, aztán lehet hogy mégis elkapta? :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi :D :D :D Timi,láztalan,jól van.dehogy tőled,már Törpi is kérdezte,hogy csak nem tőle vittem haza,dehogyis,valami virnya lehetett,se köhögés,se orrfolyás,se semmi.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: akkor jó! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi! de jó :D :D :D

Házasság dolog nekem fontos volt, viszont már néha gondoltam rá, talán jobb lenne elválni, mert néhány kedvezmény meg csak a gyerekét egyedül nevelő nőknek jár

mondjuk én a kormánytól már nem várok semmit, ha családnak tekint, ha nem,
semmibe vesznek, így is, úgy is

Móni
KépKép
reunion
 
 


bocsi,hozpk majd képet,de nem sikerült normálisat csinálni,meg géphez se jutok,reggel hiába kelek 6-kor,mire kávézok,meg ilyenek,addigra kelnek,aztán este meg apát néha ne győzöm kivárni,míg feláll a géptől...de ezt már írtam....na lesz majd kép. Törpi,mi lett a hányassal?ugye semmi. Babs,majd csörgök ám a béka miatt,de nem sikerült eljutnom,nem maradt idő rá.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, köszi, de szerencsére nem lett semmi következmény. Kicsit taknyol mindkettő, de az sem komoly.

Móni, elfelejtettem írni, pedig már másnap megkérdeztem, de sajna nincs olyan lehetőség, amit Ti hallottatok. Letelt az 5 év, és vége :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Amit még elfelejtettem....
Zsófi, privi ment.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jó reggelt! :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,jó bulit mára :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: köszi! :D

Bezzeg ma mindenki alszik, csak én nem tudok! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nálunk már mocorgás van,pedig képek még kávézni,apa elment dolgozni...egyben tartjátok,mármint mindenki most jön?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Egyben tartjuk, ma jön mindenki. Alexa is fent van már, 1x visszavittem, meg most mentem be cumit adni, mert hallottam ahogy mondogatja cumi-cumi. Szerintem már kelni fognak ők is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


az jó,hogy egybe tartjátok,nálunk apámék nem tudtak egyikre sem eljönni,így külön volt velük.konyhának bizti nagy sikere lesz,mindennap játszanak enyémek vele.miket kapnak még?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Konyhához 1-2 edényt, babát, bevásárlókocsit, könyvet. Nem tudom, hogy jó-e, hogy egyszerre vannak elárasztva, lehet jobb lenne, ha külön lenne mindenki, el lenne osztva 2-3 napra. Estére így tuti a túlpörgés meg a hiszti, de sebaj, ez az ő napjuk. A holnapi meg négyőnké lesz, irány az elevenpark. :D Szerintem apa jobban várja, mint bárki más! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nagyon boldog 2.szülinapot Hangának és Alexának!!! :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,mesélj,milyen volt?Én még mindig nem tudom,hogy most a gyerekekkel voltál,vagy egyedül,vagy kivel? :oops:

Timi,hogy sikerült a tegnapi nap?Kéééépeket! :D Jó szórakozást mára!!!

Képzeljétek,Bada hasa tiszta kiütés,biztos a vírus miatt ami a lázt is hozta :roll:
És három napja azt veszem észre,hogy előrébb kell hozni a fürdést,és alvást,mert fél8 után elfekszenek a kanapén,és majd elalszanak.Mi eddig 9 elött mentünk aludni,igaz most kevesebbet alszanak éjjel is meg délután is.Tegnap már fél9-kor letettük őket,de lehet 8 lesz belőle.

KépKép
noba
Budapest
 
 


nem is meséltem,két napja este azért sír Balázs mikor megyünk aludni,hogy hozzuk vissza a rácsos ágyat :shock: nem értem mi baja,mert aztán egy pillanat alatt elalszik,de úgy sajnálom ilyenkor.biztos biztonságérzetet adott neki,meg ő amúgyis nehezebben viseli a változást,ragaszkodik nem csak a saját játékaihoz(erről Hanga és Alexa tudna mesélni),a megszokásokhoz is.amikor nem etetőszékben adtam a tápit,azt is nehezen fogadta el.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Hangának és Alexának Nagyon Boldog 2. Szülinapot kívánunk!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm szépen az ünnepeltek nevében! :D

Nagyon jól sikerült a tegnapi nap. Minden ajándék telitalálat volt. Imádják a konyhát, a babákat -főleg Alexa. Azt hittem sírni fog, mert ha kiveszik a szájából a babának a cumit, akkor sír, ha berakják, akkor cuppog. Na, Hangának nem nagyon jön be, majdnem sírt a babával együtt, Alexa meg ugyan kétségbeesett képet vágott, de olyan édesen próbálta elringatni, teszi a vállára, simogatja, eteti és vele együtt cuppog. :lol:
Torta is tetszett nekik, Alexa elfújta a gyertyáit, Hangának besegítettem, enni csak Alexa evett belőle, Hanga továbbra sem szereti az édességet. Egyik mogyoró volt, a másik szilva, utóbbi isteni finom volt! Majd rakok képeket!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hanga Alexa nagyon sok boldog születésnapot kívánunk!!!!!!!!!![color=red][/color]

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz! és mentek orvoshoz? vagy biztos az amit mondasz?

Zsófi! jó kis hétvége lehetett, örülök, hogy neked megmaradtak a barátaid, nálunk mindenki elmaradt a terhesség óta :cry:

Törpi! köszönöm hogy megkérdezted, de érdekes, azóta még több helyen olvastam róla, talán az apeh biztosat mondana

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nálunk Réka lázas a változatosság kedvéért de félóránként váltakozik, hol lázas hol nem és közben meg semmi baja

Móni
KépKép
reunion
 
 


nah átléptem az ezret hozzászólást és régi felhasználó lettem :roll:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Nem nagyon van olyan kép, amin ne lenne valamelyik családtag a képben, talán ezek publikusak.
Videóztunk is, de ott is folyton valaki belemászik a képbe, úgyhogy nem rakok belőle. :oops: :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,de jó képek :D tényleg nagyon csinosak a lányok!És a közös kép is szuper,ilyen neünk se ártana...Nézem a épeket,és olyan ismerős minden,a konyha, a hintapad... :lol: :lol: :lol: és nektek nem zöldek az evőeszközök?
Már biztos elevenkedtek,nagyon jó szórakozást.Pusszancs a lányoknak!Ja,és Noémi közölte ma apjával,hogy Aleszkával álmodott :lol: így,szk-val :wink:

Zsófi,jaja,szokásos csajos buli,irigyirigyirigy :lol: :wink:

Törpikém,indult a mókuskerék?

Móni,na jobbulást!Szegénykém,ilyenről még nem is hallottam :roll: nem mentünk orvoshoz,nem is hívtam ki,asszem lecsengett a dolog.

Enyémek még alszanak :shock: 1-kor aludtak el,el sem hiszem...végre.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Húúúúú!Hát én úgy elfáradtam! :lol: :lol: :lol: Annyira jó volt! Legalább annyira élveztem, mint a csajok! A babarészen már nem maradnak el fél percig sem, a nagyoknak való trambulinon ugrál a Hanga és a nagy csúszdán csúszik egyedül, ahová labirintusos mászón kell feljutni. Egyedül nyomta 4-3/4 8-ig. :shock: Alexa csak ölben csúszott, úgyhogy mi is kicsúszdáztuk magunkat, meg ugráltunk, fáj is a derekam. Nagyon-nagyon jó volt, csak ismételni tudom magam. :lol: Majd teszek fel videót.

Nyulasz: képzeld! A mi konyhánkhoz nem volt telefon, az evőeszközök szürkék, de anyu vett hozzá narancssárga cuccokat és pont olyan, mint a konyha. :D Aleszka: :lol: na, csak össze kell hozni egy bandázást! :wink: Jót aludtak a gyerekeid! Enyémek mostanában megint 3 órát nyomnak délután és így is kelteni kell őket. :shock: Ma előbb ébresztetem, hogy legyen idő bőven tombolni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,örülök,hogy jól éreztétek magatokat!Sokan voltak?

Reklamáld meg a telefont!Leírásban szerepel?Bontott csomag volt?

KépKép
noba
Budapest
 
 


írtam az elöbb Badáról,persze megint panaszkodtam,de elszállt az írásom,aztán rájöttem nem is baj,mert asszem párszor már írtam err˝l nektek,csak magamat ismételgetném.szóval rendesen kivagyok miatta,és teljesen el is utasít minden kedves közeledésem...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi, sok-sok puszi a lányaidnak!!!! Isten éltesse őket!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon-nagyon szépek vagytok a képeken! Pókpocak imádnivalóan pózol :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a délután, annyira jó, ha ilyen emlékezetes egy ünnepnap!

Móni, üdv, régi felhasználó :wink: :lol: Bocsi, én igazán nem tudok már állást foglalni ez ügyben, talán nálamnál régebbi motorosok jobban képben vannak, próbálok még utána járni, de valóban jó ötlet közvetlen a NAV-hoz fordulni.
Meglehetősen furcsa ez az ingadozó láz, tuti nem ok nélkül van. Ha nem a foga, akkor azért biztos, ami tuti, nézze meg egy orvos. Szerintem :oops:
Barátnőm kislányánál az ok nélkülinek tűnő láz egy csodás csipőizület gyulladást mutatott ki végül. Azon kívül, hogy NÉHA kicsit bicegett, nem látszott semmi. Most már végre kezelik.

Zsófi, megérdemelted ezt a hétvégét!!!!!!!!! Örülök, hogy ilyen jól sikerült kikapcsolódnod.

Nyuszikám, igen, vissza a mókuskerékbe, nem is untatnálak a részletekkel Benneteket, pedig volt ma is részem kalandos dolgokban. Csakhogy a délelőttömet felvázoljam, bedöglött a teló az asztalomnál, így a kollégával nem kis időt töltöttem harisnyában kúszva-mászva az asztal alatt. :lol: :lol: A többit tényleg nem részletezem, mert délután elfelejtettem kávét inni, így most már komoly erőfeszítésembe kerül fogpiszkáló nélkül nyitva tartani a szemeimet.
Jó éjt Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyuszi, juj, nagyon sajnálom. Remélem idővel javul a helyzet. Bíztatásképp; az általam állandóan panaszrengeteggel emlegetett Mírám kisangyallá változott. Ezzel csak azt akarom Neked írni, hogy van remény!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpiém,nálatok az asztal alatt van a csapatépítés? :lol:
Örülök,hogy van remény...igazából tegnap megint arra jutottunk apával,mint amit itt ti is írtatok,hogy nem tudja hogy kifejezni,hogy vele foglalkozzak...ugye Noémi "anyaanyaanya" műsora óta van ez.de egyszerűen minden baj neki,ha bekapcsolok egy mesét visít,hogy kapcsoljam ki,Noémi meg hogy ne...ha este kezdem olvasni a mesét,akkor visít,hogy ne olvassak,Noémi meg hogy igen...ha bemegyek ébredés után,és kedvesen megsimogatom,és megkérdezem,hogy hogyan aludtál Balázs,akkor ellöki a kezem,és visít,hogy nem aludtam...ha elkezdünk bármit játszani,akár labdázni,vagy autózni,hívom,jön is,kb 3 percet játszik velünk,és utána elrontja az egészet,vagy eldobja jó messzire az autót,labdát bármit,vagy ha mesekönyvet nézünk,akkor egyszerűen ráül a könyvre 3 perc után.Kb 5 percig bír normálisan viselkedni,és elszabadul a pokol...én próbálhatom viccesen,szomorúan,dühösen bárhogy lereagálni,egyik sem jó,csak dobálózik,radiátorra mászik fel,asztal tetejére...mindegy mit,csak bosszantani tudjon.

A viselkedésével tényleg azt éri el,hogy vele foglalkozom,de nem hiszem,hogy igazából erre vágyik,hogy egész nap vitatkozzam vele.Tegnap úgy kibuktam a fürdés elött,hogy apa mondta be se menjek,ordítottam vele,egyszerűen lerántja a szekrényről a pelusokat a tartóval együtt,a pizsijüket szépen beviszi a nagyágyra,mint Noémi,majd ott nem leteszi,hanem szanaszét dobálja,és még sorolhatnám,tudom ezek már csak apróságok,de az egész napos műsor után,pont betett...viszont Noémi meg úgy elkezdett sírni,hogy nem megyek be fürdeni,és csak sírta,hogy jó leszek,meg viselkedek,pedig nem rá haragudtam.

És ha nem vagyok itthon,akkor apjával ugyanezt műveli,tehát nem csak nekem szól...na végül csak leírtam megint :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi: köszi! Na mesélj csak mi történt az asztal alatt?! :lol:

Nyulasz: sajnálom Badát! Nálunk most 2-3 napja megint csak apaapa létezik, én el vagyok lökve. Talán így a szülinapjukon ez még rosszabbul esik. Nem sokra mész vele, de együtt érzek. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hali,de nagy a csend....mi elsétáltunk délelött a postára,majd lefagytunk,gondoltam hazajövünk inkább busszal,két megálló.és pont a buszmegallóban van a könyvtár,be is iratkoztunk...képzeljétek a gyerekek nevŕe ingyenes :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ügyik vagytok! Mi most fagytunk meg, elkísértük a mamát egy darabig a buszhoz, mire hazaértünk nekem lefagyott a kezem, a csajoké meg jó meleg volt. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: képek nagyon jok torták meg nyamik :lol: nagyon tetszik h fotos :wink: elevenparkba elhitték h nincsenek 2 évesek vagy kértek papirt?
Nyulasz: mi is postáztunk :lol: nem meséltem h ingyenes a könyvtár? :oops:
péntek délelött is jo Nektek???
tegnap kint voltunk Csajokkal sulimban bolhapiac volt nagyon élvezték :) naná lehetett vásárolni :lol: vettünk olcson aproságokat meg mesekönyveket :) sikerült egy nyuszit is szerezni vmi fur real kiderült interaktiv hát megzabálják :lol: megy a harc :? most vehetek még 1et :oops: :lol: ebayen van remélem sikerül :lol:
és képzeljétek tök ügyesek voltak nem volt semmi sirás kérdezték a nagylányokat h mi mennyibe kerül :) kézenfogva mentek kolléganömmel szoval nagyon szuper délutánunk volt :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: csak vmi külön program lenne a megoldás nem? :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja nálunk is volt védönö megcsinálta a 3 évest, volt hallásviszgálat is, olyan ügyesen mutatták Csajok h melyik fülükben hallják a hangot tökre meglepödtem :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok! Törpi megkért, hogy dobjam fel, jövő héten Pesten lesz 3 napot, hétfőn vagy kedden tarthatnánk megint csajos estét. Ki mit szól?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Babus,de,jó a péntek is! :wink: Nem mesélted,hogy ingyenes a könyvtár,kellemes meglepi volt.Ki is kölcsönöztem az Ebadta kölyke hisztizik :lol:

Timi,jövő hét?Megkérdem apát,de eddig akármit kérdeztem,nem tudja...még ezt a hetet sem. :? Utána mikor lesz megint Pesten?

Móni,mi lett a lázzal?

KépKép
noba
Budapest
 
 


haho,
Én sem tudok még semmi, elvileg jo mind2nap, de Apa még vár melot :? biztosat még nem igérek :oops:
Nyulasz: megyünk inkább pénteken? :oops: 10kor savoya akkor?
Törpi: mesélj minden okés Csajokkal???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?