Új privát üzeneted érkezett!

Babus: tényleg mondta Nyulasz, hogy megkérdezünk jössz-e velünk. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: Apa is ugy szokott de ugye nem tudta h 8ig kell fizetni :evil: :evil: mondjuk én is megesküdtem volna rá h mindenhol 6ig kell :shock: :?
akkor köszi a fuvart elfogadom :wink: de csörizek h mizujs :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jovvannaelhiszem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Jó reggelt!

Azért délutánig ki kéne találni,hogy hova menjünk :lol: Babus rakja a linkeket,mi meg szavazunk :lol:

Móni,te melyikre gondoltál?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Mi egyszer itt voltunk céges kajáláson,de árakat nem látok,azt írja FB-n fenn van...de én meg nem.Arra emlékszem agyon hangulatos hely.

http://dzsungelcafe.hu/

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: ez nyugatinál van nem?
a Ráday talán olyan szempontbol jobb h csak át kell menni a Petőfi vagy Szabadság hídon és ott is vagyunk
na még keresgélek :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi,szegénykém.szólj ha megtaláltad a dögöt,kiváncsi vagyok mi lehet. Babus,nekem mindegy hova megyünk,Móni a túloldalról jön,Törpit meg úgyis hazadobjuk utána.

KépKép
noba
Budapest
 
 


mi semmit nem találtunk a csipések után pedig mindent felforgattunk kitakaritottunk :evil: néztem a képeket ez az ágypoloska tök kicsi és mindig éjjel támad
én még mindig Ráday mellett vagyok aztán ott majd közösen eldöntjük melyik a szimpi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Én ezt nem bírom! Hajnalban jött Alexa, később Hanga, aztán Alexa 7 előtt úgy döntött keljünk fel! És húzza le rólam a takarót, megfogja a kezem és húz ki az ágyból. Bekapcsoltam a tv-t, had nézzen mesét én meg visszadőlök. Lustamacska jött is velem vissza az ágyba, de Alexa csak nem nyugodott, rángatott ki az ágyól hisztizve. Mi a túrót csináljak, hogy ne keljenek fel hajnalban??? Aztán egész délelőtt megy a nyafogás, hisztizés, mert nem aludták ki magukat + én sem. :twisted:

Csajok egy kérdés! Meddíg maradunk max? :oops: Mert ugye az tök jó, hogy engem elvisz Nyulasz tőlük, de hazafelé onnan még vezetnem kell és reggel meg korán kelnem. :oops: :oops: :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: elég korán megyünk igy sztem nem lesz annyira késöig és igen ez is benne van h Neked is még haza kell menni :wink:
koránkelésben én tuti nem tudok segiteni :oops: :evil: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


koránkelésre én is várom az ötleteket :lol: sajnos a ráccsal eltűnt a fél9-ig alvó banda is.de legalább fél8-ig húznák...most beálltak 6.40-re.kicsit éles a váltás,és a délutáni alvás se 2-2.5,hanem 1-1.5 csak. Timi,jobban vagy? Móni,te mikor tudsz jönni?Babus,nekem tényleg mindegy hova megyünk,csak enni lehessen :lol: Zsófi,javult a fenistiltől?

KépKép
noba
Budapest
 
 


én mindig arra gondolok h ahogy nönek egyre érdekesebb a világ és nem szabad semmiröl lemaradni :lol: :lol: meg vár a sok játék igy már korán kell kezdeni :lol: :lol:
no akkor nézzük meg ezt a jaffát max ha nem jo keresünk másikat :wink: hányra érünk oda? 6.15-6.30 nem?
RÁDAY 39. ugy látom a borároshoz esik közelebb

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: mi hasonlóan működtünk, mint Nyulaszék, nyugodtan meg tudtam kávézni reggel, mire felkeltek - na erről már csak halvány emlékeim vannak, aztán jött az éjszakai mászkálás, de legalább reggel kicsit még szunyáltak, most meg hajnalban jönnek, vagy visszaalszanak mellettünk vagy nem, de már 7 előtt kelnek ők is és Alexa szó szerint húz ki az ágyból. Kávézni csak futtában tudok és én képtelen vagyok magamhoz térni így, hogy nincs meg a nyugodt félórám, mert többre nem vágyom már, csak arra a fél órára.
Pöttyök elmúltak?

Nyulasz: 6.40? Nem semmi! Tudom nem vígasz, de együttérzek veled nagyon! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!
Nyulasz! én nagyon sokat jártam arra a helyre, mármint a túloldalára a crazybe, ott sosem volt megoldva a szellőztetés, meg lehet fulladni annyira levegőtlen
persze azóta eltelt minimum 2.5 év

én is nekiállok nézegetni, vagy kérdezősködni ha csajok el lesznek mamával

Korán kelés :twisted: ez hozzánk még nem ért el, L még mindig alszik

Móni
KépKép
reunion
 
 


barátnöm szerint jaffa jo hely most kérdeztem :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: Törpinek szoltál?
szuper napunk volt hiv a védönö h mára beszéltük meg h jön :shock: nem is beszéltem vele nyár ota akkor hivtam a kakibaj miatt
na ilyenkor mit mondjak? persze bocsánatotkértem de esküszöm nem is beszéltem vele :shock:
Tami könyvtárban olyan hisztit levágott h nem hozhatja haza a plüssbékát h még hányt is szuper volt :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni 6.30ra gyere a Jaffába :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


köszi lányok!!! :lol: Zsófi,bambi megvolt :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


köszi Csajok a szuper estét :wink:
Nyulasz Neked még 1 köszi a fuvarért :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Én is köszi! :D Háááát! Én annyira elszoktam az éjszakázástól, hogy jaaaaaaj, de aki éjjel legény...nappal lepény! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: én értem haza legkésőbb -1-re. Hiányoztál ám csapatból! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


23után jöttünk el az tuti :lol:
védönö sztori (este már meséltem lapozzatok :wink: ) délután felhiv nagyon bocsánatot kér de van uilyen vezetéknevü család és összekevert minket :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: juj mikor keltél???
Zsófi: igenigen, nem jöttök Pestre vmikor???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jó reggelt!

Jó volt Veletek! Törpi örülök, hogy végre találkoztunk mi is,
elnézést hogy nem vártalak meg :oops:

én éjfélkor értem haza úgyhogy jócskán 23 után jöttünk el :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reunion 2011.11.09 08:50-kor.

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi: én csajos bulira szavazok! :oops:

Ma lementem hogy megrendelem a tortát a csajoknak, nem tudtam választani, úgyhogy holnap apával együtt lemegyünk. Valószínű, hogy fényképes lesz..vagy formatorta tigris, füles. Annyi féle volt, hogy döntésképtelen voltam. Anyóssal délelőtt megvettük az ajándékokat az ő részükről. Vasárnap nagy családi buli lesz. Totál elkapott az izgalom, hogy mit szólnak az ajándékokhoz! :oops: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hali,jót aludtam velük...igaz csak 1 órát...5-re megyünk fodrászhoz velük 8) Zsófi,azért skacok nélkül kicsit más volt :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,egyszerre írtuk :lol: csajos bulira 2 szavazat :D honnan lesz torta?héliumos lufit vegyetek,a legjobb játék :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Héliumos lufink nem lesz, itt a környéken nincs, torta a helyi cukiból lesz.

Zsófi: nekem jó a hétvége, ha K. nem dolgozik.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


én most keltem :oops: Csajok még szunyálnak :shock: :oops: :lol:
rájöttem Nekem is jobban esik Veletek beszélgetni, h közben nem kell 2felé szaladni :lol: 8)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


maszat jo volt Csajok is élvezték egyre ügyibbek egyedül 8) :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na szépen vagyunk, mindenki aludt, csak én nem?! Ti csináltátok jól! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: új frizuráról képet tegyél!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,elvileg a hétvége is jó,de mivel apa nem fix munkahelyen van,ez mindig változik,de csak ritkán megy hétvégén.

Timi,holnap rakok képet,már elaludtam a tv elött,apa keltett az elöbb,hogy megállt a mosógép :twisted: Egyébként nem ilyet akartam,magam sem tudtam milyet,de ennél sokkal rövidebbet.

Babus,de jó,én el is felejtettem maszat van,bár nem terveztem menni.Tök jó,hogy így élvezik :D fél 11-kor még pizsiben bolyongtam,érdekes máskor is fennvagyok éjfél-1-ig,de ma nem tudtam magamhoz térni.Aztán meg kapkodtam,hogy legalább bő óránk legyen a kertben,meg is lepődtem milyen szép időnk van.

Balázs már hazafelé a kocsiban majdnem elaludt,pedig fél7-kor már itthon voltunk,aztán a kertben még lenn maradtunk,ráült a motorjára,de el se indult,csak ült rajta,és ásítozott.Vacsizni nem kért,kanapén feküdt,picit nyitott szemekkel,aztán fürdésnél már éreztem meleg,fürdés végére a hideg rázta,alíg bírtam felöltöztetni,popsiban 39.9.Kapott kúpot,tápot azért megitta,aztán fekvéskor még nurofent,ivott sokat,most láztalannak tűnik.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: szegény Bada! Mi lehet? Remélem csak átfutó valami és nem tőlem van! :? Tegnap én is egész nap kómáztam, este fél 10-kor mentem aludni. Azt nem tudom, hogy a fejem hogyan ért le a párnára. :wink: Képet várom!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: na remélem semmi komoly :( gyogypuszik Bazsinak :wink:
megyünk ikejáááába remélem akkor sem felejtem el :oops:
Savoyában Hüllő kiállítás van nov 20ig, annyira tetszett Csajoknak :shock: tegnap voltunk vásárolni és elötte-utána megnéztük ott sziszegtek a kigyoknak :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: mi a helyzet?

Én ma megrendeltem a tortát, fényképes lesz. :D Kiraktunk egy csomó hírdetést a házról, sétáltunk egy hatalmasat. Lányok délben úgy behisztiztek, hogy kizárólag apa etethette őket, ha a közelükbe mentem örjöngve visítottak, főleg Hanga, mint a ki retteg tőlem és próbált menekülni. Na, ezt az érzést senkinek nem kívánom! :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


köszi,Bada lázas,de most jó a kedve. Timi,sajnálom,hogy lányok így viselkednek.Biztos majd fordul a dolog,hát addig meg :cry:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Sziasztok!

Most nem teljesen egészségesen. Vera az éjjel hányt. Egész nap csak ivott, és kevés ropit evett. De talán nem is gond, hogy nem terheli a gyomrát. Remélem a többiek megússzák. Nemrég a fiúknak ment a hasa pár napot, és nekem is. A lányoknak is kicsit, de tényleg elhanyagolhatóan.
Vera hatalmas nagylány. Elnézve az arcát már látom milyen szép nő lesz belőle :) Irtó hisztis emellett. Nem igazán tudja mennyi az elég. Sokat követel, de hát még gyerek, bár emiatt minap eléggé szomorú voltam. Úszni jár, és angolra is jártak volna mától, csak hát beteg lett. Aztán hétfőn mennek bábszínházba a helyi művházba helyi vállalkozó szülők adnak elő egy mesét, szóval nem valami művészi produkció, de azért jó hogy van valami!
Johanna sokat nőtt, kis filigrán alkata egyedüli a gyerekek között, bár nem látom még a srácok pontosan milyenek lesznek, de talán Bálint sem lesz puffancs! Egész ügyesen kezd egyedül öltözni, bár azért van benne egy kevés nem akarás. A feladatokban is együttműködőbb mint korábban, már ami az ovit illeti. NAgyon szeret még mindig táncolni és énekelget ezt-azt általában mesék zenéjét. Neki a Barbie a kedvence!
Srácok már van hogy egymásra is tekintettel vannak. Ha inni kér az egyik, van hogy hozza mindkettőjük üvegét, és aztán el is viszi neki a teát. Vagy ha kapnak valamit, akkor ha rájuk bízzuk, hogy vigyék oda a tesónak, simán oda viszik. Sokat sétálunk, egyre nagyobb távokat. Bár az utóbbi időben a hámot is bevetettem, mert Gergő kezd kissé zabolátlan lenni. Jobban el el engedi a kezemet. Mindene a virág, és a markoló. Ha virágot lát, le kell szednie, és szépen csokorba gyűjti, pedig senki sem tanította neki. :) A markoló pedig helyi látványosság, egy két vállalkozó gépparkjában megtalálható látványosság. Az egyik az állomáshoz vezető út mentén parkol, így ha vonatot nézünk, mindig agyon simogatják a kerekét. Múltkor nem volt az adott helye, pedig már nagyon tepert a kis manó, hogy oda érjünk, és csalódottan vette tudomásul, hogy nincs ott :( Édes volt :)
Én fáradtan. Egyre inkább nem érdekel a házban a rend. Egyszerűen felesleges szélmalom harc! Szeretek sütögetni, hogy a gyerekeknek legyen itthon valami rágcsa. Kísérletezek cukor helyettesítőkkel, vettem is ezzel kapcsolatosan pár szakácskönyvet. Abból is próbálgatom a sütiket.
Diétázok kitartóan, be is raktam a diétás vonalzómat, hogy láthassátok honnan hová tartok. Bár ez kissé csalóka, mert ahhoz, hogy a vége annyi legyen, biza plusz 3-5kg-ot le kell még adnom. Mindezt kalória számolgatással teszem, és semmi mozgással. Vagyis annyival, amennyi egy-egy sétányit kitesz, meg itthoni egyéb házi munkát. Bár most szereztem kölcsön egy elliptikus gépet, hogy bebizonyosodjon, mennyire vagyok kész a használatára. Terveim szerint heti háromszor 40-45 percnyi menetelést akarok beiktatni, meglátjuk hogy bírom! A futás nem igazán vált be!

ÉS TI HOGY VAGYTOK???

Kata
labkat
 
 


Nyulasz: sajnálom Badát és gyors gyógyulást!

Kata: ügyes vagy a fogyással, én rég feladtam. Nem vagyok kitartó és este örülök, ha lerakjuk a lányokat és jól benasizhatok. Egyébként jól vagyunk, lányok egyre többet beszélnek, de nagyon hisztisek, akaratosak. Nem könnyű most velük.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Nyulasz! Balázsnak jobbulást, remélem nem komoly

Babus! de jó, hogy csajok így szeretik az állatokat

nálunk nagyon fél Réka mindentől, tegnap egy állítólag vakvezető kutya aki nagyon szelíd stb. megunta a gazditól a banánt, és ugatni kezdett lányokra, hát ez éjszaka úgy visszajött Rékánál, hogy alig lehetett vigasztalni mikor felriadt, és kiabálta, hogy kutya -kutya
ma meg a papagájok elől bújt el :cry:

Ma voltunk ortopédusnál, kattogást elmagyarázta laza ízület stb, nem figyeltem mert elég rizsa volt, mondta, hogy idővel elmúlhat, de nem volt meggyőző
szóval nem lettem okosabb :twisted:

ma figyeltem először fel rá, hogy Réka teljes mondatot mondott,
mikor este altattam őket, L szokás szerint nem akart aludni,
mondtam Rékának, hogy beszéljen tesóval, mert ha nem alszik, akkor kimegyek a szobából
erre Réka szólt tesónak, hogy Lorka feküdj, mert anya mérges lesz :shock:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: :D nagyon ügyes Réka! Mi azért ilyen mondatoknál még nem tartunk, de amikor az előbb kijöttem tőlük -Hanga már aludt, Alexa meg halkan szólongatott, ezért bementem - simiztem és mondtam neki, hogy álmodjon szépeket meg jó éjt, anya is megy aludni és ő visszamondta, hogy jó éjt. Hát kicsit menyországos érzés ez. :D
Nálunk Hanga tart egy kicsit a kutyáktól, mert anyósék kutyája baromira féltékeny és múltkor kapott is felé, azóta minden kutyától kicsit tart és nem szereti, ha akár a mieink is túl közel mennek hozzá. Csak elmúlik idővel!

Törpi: okosodsz már? Remélem jól vészelitek át ezt a hetet, meg a többit! :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tegnap lemaradt!

Vanda,Móni,Rékáknak nagyon boldog névnapot!!!

Marcinak is!!!


Zsófi,jó pihit :D Bár tudom nem a legpihentetőbb :lol: Egyedül mész velük? :roll:

Timi,reméljük lesz eredménye a plakátolásnak!Jobban vagy?

Móni,szép kis mondat :D
Szóval kattogásra akkor nem is mondott semmi mást,hogy mivel javíthatnál a dolgon?Mentek akkor még máshova is vele?

Kata,jobbulást!És hajrá torna,ügyes vagy!Én csak tespedek...és főzni-sütni se szeretek :oops: :lol: Látom van sok energiád még mindig.

Törpikém,ma végre roboghatsz a csajokhoz!Reméljük a nagy öröm vár,és Emma nem fog duzzogni megint :wink: Asszem pár napig két gyerekkel a hátadon fogsz közlekedni.

Bada remélem ma már jobban lesz,mert tegnap délután 5-kor beadtam neki nurofent,mert nagyon felment a láza,viszont este fél9-kor csak 37.8 volt neki,bízom benne,hogy kinyírtuk a vírust,ha az volt...ma kiderül.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Rékáknak boldogat!

Zsófi: telihold volt? :lol: De irigyellek a hétvégéd miatt! Jó kikapcsolódást, bulit, meg a mi belefér!

Nyulasz: remélem Badának mára kutya baja! Én köszi, jól vagyok már, köhögök, de az sem olyan rossz már. Jó lenne jövő héten bandázni. Hol a kép Nonóról???

Mi 6-kor keltünk. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sziasztok koránkelők vagy le sem fekvő? Zsófi azért aludtál is?
jó hétvégét!!! én is irigykedem ám

egyik barátnőm nekem is mondta menjünk kettesben valahová, de nem tudom hová lehetne asszem ő nem annyira fürdős

ja és az ortopédussal kapcsolatban nem is mondtam a legszebbet
azt kérdezte, illetve mondta, hogy szerinte a Laurának bárányhimlője van :shock: vittük vele orvoshoz? lázas volt? (hát nem vittük, de lázas az volt)
még komolyan kezet is mosott a vizsgálat után

Móni
KépKép
reunion
 
 


köszönjük a köszöntéseket, tegnap reggel nekem sem jutott ám eszembe, vagyis még be sincs állva az agyam, hogy hányadikán van :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: és a birkára miből következtetett? A lázból? :shock: Te beadattad a bárányellenit? Mondjuk az rámehet az izületekre. :?

Ma délelőtt elmentem a hangom egy időre, mert annyit üvöltöttem, hogy feladták a hangszálaim. :twisted: Nem részletezem mi mindent csináltak, ami nem utolsó sorban életveszélyes is, a vége az lett, hogy kidobtam az összes játékukat dobozostól, az alvórongyikat (ezek azért délben bekerültek) és nem jöhettek ki a szobájukból. Ennek örömére azt is átrendezték. Front van??? Kimentünk, hogy kiszellőzzünk, nem tudom melyikőnknek volt rá nagyobb szüksége. Alexa 15 perc után sírva jött és mutogatta a kezeit és mondta: fázik, fázik, fázik. Nincs kesztyűnk és lövésem sincs most honnan akasszak le két párat. :? Hangának nem fázik sosem, az még el lett volna kint, dehát kényeske miatt be kellett jönni. Pedig én még akkor nem higgadtam le eléggé. Viszont Alexa úgy ebédelt, hogy csak lestem. Befalta a levest, egy csepp sem ment mellé, aztán a tésztát husival, nos a husit kiköpte, nagy komolyan rám néz és közli: Nem jó! és ingatja a fejét. Próbáltam nem nagyon vigyorogni, de annyira tetszett. Azért nagyon apróra vágva megette, pedig próbálta kiválogatni a tésztát, aztán Hanga nem kérte a sajátját, Alexa követelően mondta: Abból is! :lol: Szerintem 1 éve nem láttam ennyit enni a gyereket. :shock:

Na jó sok lettem, de legalább telik az oldal, mert mindenki el van tűnve, csak unalmas magamat olvasni. :lol: :lol: :lol:

Törpi: kívánom neked, hogy ha ma hazaérsz legyen két matricád! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


És a vonalzóm továbbra sem számol, tegnap is frissítettem, úgy látom minden nap kell. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


TIMI: megértem a helyzetedet. A srácok épp ilyen hisztisek és akaratosak, mint a lányok!!!
Egy fél infót kaptam el, de azért rákérdezek: áruljátok a házat???

Nyuszi: Badának jobbulást!

IZÜLETEK: csak felkaptam erre a fejemet. Johannának már nem egyszer kiugrott a karja. De mióta ovis, még nem fordult elő. Aminek örülök, mert nem hittem, hogy az ovit megússza anélkül. Folyton fent lóg a mászókán. Szóval izülettel sokmindent nem lehet csinálni, idővel kinövik, mert még kicsik!

Akinek pedig elmulasztottam, UTÓLAGOSAN IS BOLDOGAT legyen az név vagy szülinap!

Kata
labkat
 
 


Timi: detto :evil: :evil: :evil: tuti a hidegfront :? ebéd nálunk is jol fogyott :lol:
kesztyü még idén én sem adtam rájuk tavaly vettem osanban meg h&mben igy van vékonyabb 2 ujjas meg 5 ujjas és van egy vastag anorákos 2 ujjas majd teszteljük :lol:
mi lábosvadászaton voltunk ikejába :lol: :lol: de mire elindultunk sztem az összes hajam égnek állt és ösz lett :lol: :lol: ott viszont tök jol lehiggadtak maradtunk játszani is kicsit :lol:
Móni: hu a pötyik miatt amit csipésnek hittél?
Rékának Boldogat :wink:
Törpi: juj de jo mindjárt otthon :wink: tuti nem fogsz unatkozni hétvégén biztos lesz Anyázás ezerrel :lol: :lol:
Nyulasz: remélem akkor már jobban :wink: szolj ha jössz cuccosért :wink:
Kata: jobbulást Nektek :wink: szülinapra készülsz már lassan?
Zsófi: nagyon jo pihit :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: hatékonyság csillagos5 :wink: :lol: ügyi vagy :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?