Új privát üzeneted érkezett!

Judit,
Örülök, hogy jobban vagy, remélem ez így lesz a továbbiakban is.
Babus,
Szép, hosszú listád van, remélem mindent sikerül beszereznetek. Nagyon várom már én is a képeket.
Jündi,
Remélem azért múlik a fájdalom, és lassan tudsz rendesen enni, mert ez nagyon fontos így a project idején.
Mea,
Nekem a prolaktint mU/l-ben nézték, ennek a határértékei 71-567, tehát ha neked is így nézték, akkor nagyon jó az eredményed.
Móni

Kép
móni23
 
 


JündiKép
holnap már nem jövök be, ugyhogy marad az sms, jó?!

JányokKép
Mindjárt megszakad a szívem, de el kell búcsúznom tőletek egy időre!
Boldog karácsonyt és meglepikkel teli napokat kívánok mindenkinek!!!

Sokat, nagyon sokat fogok gondolni rátok!!!

Pusza
Stella (aki holnap megy a Babagyárba karácsonyi ajándékokért Kép)

Kép
stella9
 
 


Köszi mindenkinek a drukkokért!
Kinga Kép
Legkésőbb szombaton kéne nem megjönnie! Kép

Stella Kép
Nagyon szorítunk Értetek! Kép

Juzsci

Kép
zsuzsci
 
 

 
 

Stella,
Neked is Nagyon Boldog Karácsonyt!
És a leggyönyörűbb karácsonyi ajándékot, amit csak az élet adhat.
Várjuk Jünditől a híreket!
Móni

Kép
móni23
 
 


Stella!
BOLDOG KARÁCSONYT!!! AZ EDDIGI LEGBOLDOGABBAT!!!

Kép

DRUKKOLUNK!!!

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Jündi
Tényleg, még délelőtt küldtem neked egy e-mailKép Hangszórók vannak a munkahelyi géphez? Mert csak úgy érdekesKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella, én is Boldog Karácsonyt és Boldog (Babás) Újesztendőt kívánok!Remélem ez lesz az eddigi legszebb Karácsonyod! Kép
jófi
 
 


Stella
Ha még olvasod: jó az sms persze, de akkor is igyekszem itt lenni reggel 8 körül, mert híreket hozok a többieknek Kép Csak ennyi: MINDEN JÓT! És ne felejts el nekünk is karácsonyi meglepit hozni a babagyárból! Kép

Wish Kép
Megtennéd hogy megcsinálod nekem? Nem gond, van időd rá? Kép De rendi vagy! Kép Ha írsz egy e-mail címet, akkor elküldöm a hőimet. VAgy az enyém a profilomban van. Hálás köszönet!!!
És persze jobbulás tneked is!!!!!

Móni Kép
Igen próbálkozom az evéssel, fontos a vércukrom miatt is Kép

Juzsci Kép
Szombatig már csak 3-at kell aludni KépKépKépKépKép
Irtó nagy drukkok, hőfenntartók mennek folyamatosan! Kép Szerintem a Babagyárba már be van csomagolva a ti meglepitek is, és Stella pénteken el is hozza nekedKép

Jündi
Vendég
 


Stella!
Rengeteget fogunk gondolni Rád!Lélekben Veled leszünk, mindenről tájékoztass majd minket légyszi!!!!Kép
NAGYON DRUKKOLUNK!!!

Zsuzsci!
Szombat nagyon közel van, bár tapasztalatból tudom, hogy ilyenkor nyúlnak a napok mint a rétes, de minden nap közel kerülünk, már mindjárt csütörtök!!!Kép
Küldök hőfenntartó energiát+++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Kinga
Kinga79
 


Jányok!

Mára búcsozom, szép estét kívánok MindenkinekKép!

Kinga
Kinga79
 


Babus Kép
Igen, megkaptam, bár csak most néztem meg a freemailt, és egyenlőre le van véve a hang, majd ha egyedül leszek az irodában, akkor meg is hallgatom Kép De ugye te ezt nem csináltad végig a 4 centi talpas Kristóffal a pocidban? Kép

Wish
Még azt elfejetettem írni, hogy múlt hónapban beszéltem a dokimmal, kértem hogy ha most sem lesz baba akkor csináljunk vérvételt. Kicsit nehezen, de belement hogy 20. cn körül legyen 1 db. Egyenlőre ennek is örülök, ezek után már UH-t nem is mertem megemlíteni.

Jündi
Vendég
 


Tündi, Kinga Kép
Köszi a hőfenntartó energiákat, jól jönnek Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Jündi
Nem, nem csináltam végigKép De mindig olyat jót nevetek rajtaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Zsuzsci!
Csinalsz hetvegen tesztet? Meg irod nekunk? En olyan kivancsi vagyok!

Stella!
Boldog Karacsonyt!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Zsuzsci!
Csinalsz hetvegen tesztet? Meg irod nekunk? En olyan kivancsi vagyok!

Stella!
Boldog Karacsonyt!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Aranyos vagy Judit Kép, de ha csinálok, akkor sem tudom megírni, csak hétfőn Kép
De most úgy vagyok vele, hogy addig bármi megtörténhet még Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci!
Nem szeretned valakinek sms-ben megirni? Mondjuk nekem, en meg felrakom a csajoknak. Engem megol a kivancsisag. Olyan jo lenne! Persze nem akarom eroltetni, csak felajanlottam (remelem nem haragszol meg) Messze van a hetfo Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Stella!

Drukkhegyek holnapra, és az elkövetkezendő két hétre + 9 hónapra!

Tündi!
Nem tudom, hogy Te hol dolgozol, de jövő hét szombaton dolgozzuk le 24-ét! Miért kell akkor szabit kivenned?

Lányok!
Annyit drukkoltam nektek, hogy nekem meg megjött, így ma 1 cn. De mégsem vagyok annyira Kép, sőt, egyáltalán nem viselt meg. Pedig nagyon számítottam arra, hogy sikerül. Valami azt súgja, hogy nem kell rosszkedvűnek lennem.

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 


Kriszta

Nagyon sajnálomKép De fő az optimizmusKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jányok,
elkezdtem barnázni.Kép Pedig reménykedtem azért... De majd legközelebb.Kép

Olvasni sajna nem tudok, jánykám borzasztó nyűgös, nem elég, hogy beteg, még a foga is jön ráadásul.

Drukkok mennek mindenkinek!

Jóbor
kóbor
 
 


Ja, az előbb lemaradt, hogy mindenkinek köszi a jobbuláskívánságokat a lánykám nevében!Kép Már nem lázas csak nyűgös.

Kóbor (sajna most már tuti, hogy nem jött be a névváltoztatás, így vissza a forráshozKép)
kóbor
 
 


Megérkezett a Kristóf-ágyikóKép Órákig tartott összeszerelni, olyan bonyolult voltKép Kristóf drága nagyon segédkezett volna, szétrugdosta, meg hullámoztatta közben a pocimat, amikor meg kalapácsoltak egyet, ugrott egyetKép
De a lényeg, hogy kész vanKép Olyan szépKép Csak lenne már hozzá matrac is! Na de reméljük szerdán az is ideérKép Akkor felhúzzuk majd az ágyneműt, amit majd a hétvégén megveszünkKép
Kicsit zsúfolt lett most a szoba, dehát mit várhatunk egy panellakástól? Majd legkésőbb a 2.gyerkőc után elköltözünk valami nagyobbaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Orulok az agyikotoknak. Biztos gyonyoru lesz a szoba Kép Mar alig van ket honapod vissza. Nem izgulsz? Olyan jo, hogy tudod, hogy Kristofot varod. En mar nagyon kivancsi vagyok, hogy nalunk mi lesz.

Kobor, Mohacska!
Sajnalom, hogy megjott, de orulok, hogy nem keseredtek el. Sikerulni fog!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Nem izgulokKép Hanem iszonyúan várom márKép Miért nem lehet felpörgetni az időt???!
Előbb már tökre megkattant tüneteket produkáltam, befektettem a nagymacit a kiságyba és tesztelgettem, hogy milyen lesz, ha majd Kristófka fekszik ottKép És amikor mellette a pelenkázón teszem majd tisztábaKép Olyan jó lesz!!!Kép Tiszta gyagya vagyokKép
Februárt akarok!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Kóbor, Mohácska,
Nagyon sajnálom, hogy megjött, de jó hogy annyira nem keseredtetek el, tudjátok új hónap, új remények.
Babus,
Biztosan gyönyörű lett a szoba, olyan jó, hogy ti már itt tartotok, kicsit irigy vagyokKép
Hidd el a február nagyon gyorsan itt lesz, és lesz még bőven időd babázni. Addig is pihenj sokat, hogy egy kipihent Babus fogadhassa Kristófot.
Judit,
Hogy érzed magad? Remélem ma már minden rendben volt.
Móni

Kép
móni23
 
 


Moni!
Hat nagyon hosszu ido utan vegre ma jol ereztem magam, erre en hulye mit csinalok, telekajalom magam vacsorara. Hat ez van Kép Nagyon jo izueket tudok enni a terhesseg alatt. Nem vagyok kivanos, sot kaja undorom van, de ahogy elem kerul arra a 10percre nagyon elvezem a kajakat, aztan jon a kiut, ez ma elmaradt, szerencsere.

Babus!
Nem vagy gyagya!!! Vettem pelust valamelyik nap, es bepelenkaztam a kedvenc, gyerekkori maci-nyuszi-disznomat (nem lehet megallapitani, hogy ezek kozul pontosan melyik) raadtam egy rugit, es egy pici zoknit. Hat a csalad jol ki is nevetett, foleg a ferjem, es megszidott, hogy pazarolom a pelust Kép
A legviccesebb az volt, hogy elujsagoltam a sogornomnek, hogy van mar 44 pelenkank, igy egy honap mar ki van pipalva. Mire nagyott nevetett, es azt mondta, hogy oruljek, hogy ha egy hetig kitart.

Minden kismama, es leendo kismama, egy jo tanacs, amit en is ugy kaptam, meg szerintem a babonasoknak is ajanlom. Minden honapban nagybevasarlasnal tegyetek be egy csomag pelenkat, mert az fogy leginkabb. Eloszor en sem fogadtam meg, de ha tenyleg igaz, hogy hetente elmegy 2000ft pelusra majd, akkor inkabb havonta adom ki most. Biztos, hogy van olyan kismami, akinek ilyennel nem kell foglalkoznia, mert anyagilag megteheti, de szerintem akkor is jo otlet. Mi minden vasarlasnal veszunk valamit. Egyszerre tul sok lenne.
Bocs, kicsit hosszu lett a levelem, remelem nem baj

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Jundi! Sajnos nem lehet most regisztrálni az oldalra, pedig elkezdtem megcsinálni neked a logint. De azt írták próbáljuk meg pár naponta. Majd próbálgatom és ha sikerül jelentkezem az eredményeidért. Lehet, hogy az baj, hogy erről az IP címről már regisztráltam egyszer, majd megpróbálom a munkahelyemről is a dolgot.

Kóbor, Mohácska, nektek is csak azt tudom mondani, hogy biztos a babó még hagy nektek egy utolsó pihenős karácsonyt és bulizós szilvesztert és közben tuti be is költözik Kép Fel a fejjel.

Babus, majd tegyél fel képet az ágyról. Kiváncsi vagyok Kép

Képzeljétek, ma nem volt hangom. Egész nap csak suttogtam, aminek eredményeként a munkatársaim is késztetést érezték, hogy halkan beszéljenek. Csendes nap volt Kép

wish
 
 


Judit
Napi 8 pelust mindenképp elhasználnak egy nap. Hisz kb. 3 óránként eszik egy baba és minden etetés előtt tisztába kell tenned, tehát ez 8 alkalom, de még rengeteg plussz alkalom adódik, amikor ki fogod cserélni a pelusát. Én legalábbis nem bírom nézni, ha nyakig kakis pelusban vannak (márpedig egy újszülött rengetegszer kakil), még akkor se, ha előtte 10 perccel tettem tisztába. Arról ne is beszéljünk, hogy imádnak a tiszta pelusba "piszkítani", ez babaszokásKép
Tehát a 44 db-os pelus jó ha 5 napig elég. Mi a Bababörzén betáraztunk vagy 3 csomag 92db-os pelust meg még egy pár kisebb kiszerelésűtKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Miert a bababorzen olcsobb? Nem hiszem el, most olvastam, hogy dec 5.en volt Pecsett borze, ott voltam, es nem mentem el, pedig annyira elmentem volna (ha tudom)
Na most megnyugtattal Kép Szoval csak 5 napra eleg, akkor mar jo, ha hetente veszek egy csomaggal mar most Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok Jányok!

Mohácska,Kóbor!
Annyira sajnálom!Kívánom, hogy ez a dátum még nagyon nagy jelentőséggel bírjonKép!!!

Judit!
Örülök,hogy már ilyen jókat tudsz enni, azért csak óvatosan,azt szokták mondani, hogy inkább sokszor kevesetKép!

Babus!
De jó!Látod, Apuci hazaért biztonságosan!Örülök, hogy tetszik a kiságy, majd tényleg tegyél fel képet!Szegény Kristóf, biztos megijedt a kalapács hangjától!

Jányok!
Remélem nem baj, de én is feltenném a hőmet, nem kell sehova továbbküldeni, csak kérlek vessetek rá egy pillantást!Másnak mindig tudok tanácsot adni, de a sajátommal olyan hadilábon állok,ezért,ha van időtök,légyszi nézzétek meg,mikor volt peteérésem!

Kinga<!--attachment: saj_tt_bl_zat2-135572.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*14.8**saj%e1tt%e1bl%e1zat2%2exls --><center><pre>
Kép
sajáttáblázat2.xls (14.8 k)</pre></center><!--/attachment-->
Kinga79
 


Jó reggelt!

Arra gondoltam, hagyományt teremthetnénk a Híradóval Kép Ennek kapcsán következzen a

STELLA HÍRADÓ Kép
Stelláék elindultak nemrég Tapolcára a Picúrokért Kép A 18-ból 16-an maradtak meg, szerencsére jó sokan vannak még Kép
Már mondani sem kell, mert úgyis mindenki tudja, hogy továbbra is megadrukkot küldjünk nekik! Kép

Jündi
Vendég
 


Jündi!
Köszi a Stella Híradót.Kép
Nagyon ügyesek voltak a kis Stella baby-k, hogy 16-an maradtak.Kép

Stella!
Nagyon szorítok értetek.Kép

Babus!
Örülök, hogy megérkezett Kristóf kiságya Apucival együtt.Kép

Mohácska, Jóbor!
Sajnálom.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kinga!
Szerintem a 10. nap körül lehetett.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kóbor, Kriszta
Nagyon sajnálom!!!!! Kép

Kriszta
Nálunk mindig variálnak az ünnepi munkarenddel. Nem dolgozzuk le idén, hanem szabit kell kivennünk. Nem olyan rossz megoldás ez szerintem, én jobban örülök neki, mintha le kéne dolgozni, tavaly úgy volt.

Wish
Nagyon köszönöm a fáradozásodat! Kép
Gyógyulj meg mielőbb! A csendes nap nem is olyan rossz dolog, én is akkor szeretek dolgozni, amikor egyedül vagyok itt egész nap Kép Csönd van és nyugalom Kép

Jündi
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi az együttérzést!Kép

Judyt,
kijavítanál a táblában? Ma vagyok az 1. cn-en.

Stelláéknak megy a drukk ezerrel!KépKépKép

Kóbor
kóbor
 
 


Kinga
Szerintem is a 10. napon volt tüszőrepid. Szépen gyorsan felment a hőd Kép

Babus Kép
Látod, érdemes volt várni a kiságyra, ha ennyire tetszik neked és már látod is benne Kristófkát Kép

Jányok Kép
Képzeljétek, tegnap este már nem voltam lázas, csak 37,3 votl a hőm, és ma reggel is minden rendben. Egy picit a duzzanat is lejjebb ment, már alig fáj a seb környéke Kép Este bablevest ettem, a levét szívószállal, a tésztát, zöldségeket és babot villával ettem meg Kép Azt hiszem nem kell beszednem a gyulladáscsökkentő antibiotikumot, és ennek nagyon örülök Kép

Jündi
Vendég
 


Sziasztok!
Akinek a profiljában van e-mail cím, annak írtam levelet.
Zsuzsci

Kép
zsuzsci
 
 


Sziasztok!

Akiknek megjött, nagyon sajnálom Kép

Hőgörbémmel nekem is gondjaim vannak és így kezd a hangulatom is meredeken lefelé ívelni.Annak ellenére, hogy ultrahang szerint megvolt a peteérés, az én hőm 36,2 mélypont után 36,5 volt 4 napig, ma pedig 36,6. egyszerűen nem akar feljebb menni.igaz, ez az első hónap, hogy mérem minden nap rendesen ébredés után még fekve, szájban, így nincs összehasonlítási alapom, de azért aggaszt hogy nem akar feljebb menni.

Ez mitől lehet??

Holnap megyek megint ultrahangra és vérvételre.remélem az orvossal is fogok tudni beszélni.

Szép napot!
jófi
 
 


Judyt!
Köszönöm az értékelést!Reméltem,hogy legalább 11-et modasz,mert 10-én este voltunk együtt és félek,hogy már késő volt!Ilyen korán szerintem még sosem volt,mindig 14-15 napon szokott lenni.De úgyis ki fog derülniKépMost azon fogok izgulni majdnem két hétig, hogy késő volt-e vagy sem!!!!

Tündi!
Neked is köszönöm!Örülök, hogy nem kell bevenned antibiotikumot, nem lenne most szerencsés!

Stella!
Nagyon izgulok érted!!!

Kinga
Kinga79
 


Jófi!
Azt írtad,hogy Neked a mélypont 36.2 és most 36.6,nem?Az már 4 tizedes emelkedés, tehát alátámasztja az orvos véleményét,szerintem!Ha gondolod,de remélem már nem lesz rá szükséged, következő hónapban mérd popsiban!

Kinga
Kinga79
 


Kinga!
Ha mégis 11. napon lett volna, az sem baj, mert ha előtte este együtt voltatok, akkor így nagy az esélye annak, hogy összejöjjön.Kép

Jófi!
Ne aggódj.Nekem 36.9-ig néha 37-ig ment fel csak a hőm.Kép
Igaza van Kingának.4-5 fok eltérés az már jó.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jófi
Én is azért aggódtam ebben a hónapban, mert nem akart feljebb menni a hőm, és azt hittem, hogy ha van peteérésem, akkor olyan alacsony a progiszintem, hogy nem is marad meg a baba. Szóval azt hiszem az alacsony progiszint lehet az egyik oka annak, ha a hő nem nagyon akar igazán felmenni Kép Remélem, azért nem lesz igazam, és a doki sokkal okosabbat fog mondani mint én!

Jündi
Vendég
 


Zsuzsci!Kép

Én nem kaptam leveletKép

Mea
mea
 
 


Kinga,
köszi. csak azért aggódom, hogy a mélypont utánnégy napig ugyanannyi volt a hő és nem ívelt szépen meredeken felfelé mint például a Tiéd.

És ne izgulj, biztosan nem volt késő Nálatok.Kép
jófi
 
 


Most néztem nincs is fent az e-mail címemKép

Bocsi. Kaphatok én is levelet???

bbb@vipmail.hu

Mea
mea
 
 


Judyt, Jündi!

Köszönöm. Hát nem tudom. 3 napja szedem az Utrogestant, ami szintén remek mellékhatásokkal jár Kép Ezt pont a progeszteronszint növelésére adják,vagy nem?
jófi
 
 


Sziasztok. Kép Elköszönnék tőletek, ugyhogy Judyt, nyugodtan ki is szedhetsz a táblából.
Olvasni foglak titelet, de hülyeségem Kép miatt azt hiszem, hogy ez a legjobb amit tehetek.

Jók legyetek és mindenkinek szurkolok ezerrel és sok sok babát kívánok nektek. Stellának meg megadrukk!!!

Krinyoka
krinyoka
 
 


Jófi,Judyt!
Köszönöm a bíztatást!!!

Krinyoka!
Elköszönsz?!?!Kép
MIÉRT?Lemaradtam valamiről?Vagy esetleg megbántottunk valamivel?
Kérlek maradj velünk!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok Lányok!
Lenne egy kérdésem, ha szabad.
35. napon vagyok, a hőm fent van de reggel megint negatív lett a teszt. Az előzőre azt mondtátok, h lehet korai volt. De ez is?
Az lenne a kérdésem, ha nem vagyok terhes és nem jön meg annak mi lehet az oka? Nem fáj semmim, nem érzek semmit.
Előre is köszönöm.
Éva
évi79
 


Éva!

Nem lehet hogy kevés a hormonod és ezért nem mutatja ki a teszt??!

Nem mész orvoshoz és kéred meg hogy vérböl nézék meg??
(egy pár nap múlva)

Zsófi
zsófi76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?