Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Veletek fekszem, veletek ébredek. Könnyű éjszaka fent lenni ha reggel nem kell 6-kor kelni! Kép

Orbis, gratulálok a kabátkához, olyan jó hogy te tudsz ilyet csinálni. Én ehhez is béna vagyok mint a főzéshez. Kép

Ja, Orbis és ez olyan hülyeség hogy a 32 héten +10 kilo sok!!! Ezt nem is értem. Szerintem meg annyira jó, hogy boldog lehetsz, bár a kilok le vannak sz....va!

Na akkor jövö hét kedden tali? Igyekszem ahogy tudok elszakadni majd. Babasarkos fotot én még nem teszek fel addig, amig nincs kész. És még nincs.... Kép Én csak a 7végén tudok bármit is haladni az itthoni dolgaimmal, feltéve ha a 7vége nem egyéb elfoglaltságokkal telik.

Számlákat lehet ám telefonon keresztül is utalni lányok. Nálunk is én vagyok a csekk felelős. Az átutalást nem szeretem, de amikor nincs időm kimenni a postára, vagy tul hideg van kint, akkor OTP telebanking. Tök egyszerű...szerintem.... Kép

Kikocs, ma 11-kor nekem sem jó, én ugy képzeltem hogy munka után mennék Esztyx-hez.De ugy éreztem szavaidbol hogy annyira nem vágyik külső társaságra. Szóval elbizonytalanodtam. De ma 6-ra Máv-os előadásra megyek.

Na megyek mert már ébreszteni kell a páromat, és nehogy meglássa hogy itt ülök! Kép

Pusza:
Eszter2004
32+1 (rohan az idő!!!)
eszter2004
 
 


Ugy ébresztem apát, hogy bekapcsolom a gyerek ágy fölötti zenélőkéjét. Kép Tök édi!
eszter2004
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Hát titeket nem semmi követniKép Előre is bocs, hogy nem tudok mindenkire és mindenre reagálni, de nekem erre se erőm se időmKép Pedig úgy szeretném.
Orbis: ez a kardi naggggyon édesKép ügyi vagy. Babasarokról képet sajnos nem tudok feltenni, mert még fogalmam sincs hol lesszKép Még át kell rendetnünk az egész lakást, meg Daninak venni egy új ágyat, meg pocibabának sincsen még ágya meg semmije, csak néhány rucijaKép
Taliért úgy de úgy irigyellek benneteket, de Bömbikémetnem tudom kire rábízni, meg hát nem is nagyon akaron. Elég lessz neki anyós mikor szülni fogok. Tehát majd jó talizást, és gondoljatok rám isKép
Most megint rohanok mert manócska ébredezik.

Puszi mindenkinek! Ma megyek este dokihoz, ha valakit érdekel este megírom mi volt

Pusz-pusz
Brigi 34+4
bombomanyu
 
 

 
 

Sziamindenki. Csak nagyon kevés dologra irok szerintem, mert úgy néz ki, hogy tönkremegy a nagygépen a winchester, és most azt nem szabad bekapcsolni, mert akkor hátha többet nem lehet már, és tele van mindenfélével, ami viszont fontos. De este jön Gergő, vesz vinyót,és akkor újra rávetem magam a babanetre. De ennek nem rádiós az egere, én nem tudom átplántálni, és igy nagyon rossz it ülni. Épp elég volt elolvasni. Szomorúan veszem észre, hogy Esztyxhez csak egyedül megyek. Pedig tényleg vár minket, mert a mai napot ki kell húznia valahogy, holnapra már van programja Kép Én már utána azt hiszem, ha megvan a baba, úgyse mennék, mert akkor már a család, meg minden, úgyis mindig mindenki zaklatni fogja, és inkább pihenjen. Ha valaki mégis jönne esetleg, megirom a pocaktalis emilre a számom, hivjon, vagy küldjön smst. a Bakáts tér az ott van, hogy a 4-6-os villamosról a Mester utcánál kell leszállni, és ha az Oktogontól megyek, akkor a vill. végénél levő utcába kell a vill. érkezési oldalán bemenni. )tehát megyek vissza arra, amerről a vill. jött, balra átmegyek az úton, és a legközelebb levő utcába be kell menni, és sétálni egy-kétszáz métert. És lesz egy nagy templom, az a Bakáts tér, de az utca jobb oldalán már ott is van a kórház )pont a templom bejáratával átellenes oldalon) Na, jó részletes voltam.

Tali ügyben én nem vagyok a héten annyira mobil, tekintettel arra, hogy várom az apósomékat, hogy elhordják a kacatokat a lakásból, valamint meg kell csinálnom több kiló mézestésztát vasárnap, de nem is tudom, hogy mikor érek rá. De nagyon szivesen találkozok Edwiggel és veletek a héten, ha épp megfelel Kép Edwig, várjuk az időpontot! Aura, javasolnám, hogy irj rá egy esemest, hogy rá várunk, mert nem biztos, hogy különben jönne egyhamar, azt lecsuszik rólunk Kép

mézeskalácstalival meg annyi, hogy akkor tészta rendben, és mindenki hozzon aki tud, szaggatót, meg diszitődolgokat, és aki meg nem tud semmit, mondjuk vállalja be a tojásfehérjét (asszem elég lesz 3, nem emlékszem, mennyi maradt...) meg javaslok fél kiló porcukrot (nem kell mind), ami kell a tojáshabhoz, ami a tetejét disziti. Ha valakinek otthon van habzsákja, és vékony adagoló hozzá, azt is hozzon, akinek nincs, az néhány TISZTA, és nem túl nagy, nem túl kicsi nylonzacsit, mert az is jó hozzá, megirni a kalácsokat habbal... És majd egyetek narancsot karácsony előtt egy héttel, mert ha azzal teszitek egy dobozba, hogy megpuhuljon, igggennagyonfinom aromája lesz!!! Na, ezt jól leosztottam már megint.

Akkor most már csak tényleg annyi telik,, hogy nagyon jó volt tegnap tornázni, és az előadás is nagyon jó volt, én nem szoktam pityeregni meg elérzékenyülni a mindenféle születéseken meg születéstörténeteken, meg ilyesmiken, de ez most... szóval le a kalappal a doki előtt, tényleg.
Ja, és a fényképezőnk állitólag tökjó, csak engem nem annyira érdekel a fotózás, szóval annyira nem tudom, hogy mit tud, és utálom, ha fényképeznek, tudom, azért néha muszáj, és oda is állok, és vágom a pofákat, és mindig letörlöm, amiket a gergő csinál rólam szegény. Szóval nem nagyon van, de majd rászánom magam.

Uff, sajog a hátam az üléstől, nem is szóltam hozzá semmihez, csak aami nekem fontos volt Kép most szégyellem magam. Sebaj, majd holnap!!! vagy fennmaradok éjjel... Kép

Kikocska
30+6

kikocska
 
 


Hello, Mindenki!!!

KIKOCS? HOL VAGY? Én szerintem mennék ma, egyelőre egész jól viselem magam, csak lehet, hogy picit kések.

Bagzer, úgy látszik, más nem lelkesedik a tali ötletért ezen a héten, de nem baj. Akkor várjuk Edwig jelentkezését, hátha mond valamit...
Ma nem álmodtamKép Köszönöm Tamesz, a rám gondolást!Kép Viszont 5 óta nem bírtam rendesen aludni.

Orbis, kösz a masszázs infót, meg Katynak is, megkérdezem a védő nénit. A mienk nagyon aranyos ám!!!!!
És Orbis, nagyon szép ez a kis ruci, tök ügyes vagy! És ekem is jobban tetszik a virág. Áronnak igaza van. A +10 kg nem látszik, és az egyáltalán nem sok 32 hétre, én nem tudom, mit paráznak ezek a nénik, momolyan.
Én már azon mosolygok, hogy mire akkora lesz a baba, hogy mindenben utánozni szeretné az apukáját, lesz majd egy kis notebookja -játék persze- és elmélyülten fogja nyomkodni, mint az apukája órákon keresztül. Kép Jó a képKép

Lili, neked külön akartam írni egyébként, hogy 68-as az overálKép! Tudom, nagynak találod, de szerintem március végéig biztos szükség lesz rá, és ha decemberben születnek a babák, annyira már nem lesz nagy. Szerintem. De volt még egy 62-es, ha jól emlékszem, akkora viszont mindenképp kell, mert tényleg egy hónap alatt kinövi. Arra a narancsosra nem emlékszem, én a polárosokba szerettem bele, de ez praktikusabb sajnos...
Képzeljétek, nekem meg a szülésznő, akit meg akartunk "szerezni", 20-ig szabin van. Nagyon jó. Úgyhogy nincs szülésznőnk, és azért ezt sajnálom, de azt hiszem, ez most így marad. Remélem, kedveset fogunk ki...

Lili, meg intézkedősök! Hát minden elismerésemKép Én mindnent elfelejtek, nálunk Péter utal, meg kasszázi, hihetetlen antitálentum vagyok... Legalább ezzel nincs gondKép Viszont Lili, én se szívesen megyek ki, komolyan. Tegnap is mire hazavánszorogtunk! Nagyon sokat keményedek olyankor. Te meg nem is tudod, milyen. Tök jóKép Nekem néha már nagyon kellemetlen...

És képzeljétek, Péter is be van sózva!!Kép Tegnap mondta, hogy ő úgy megijedt, hogy hogy fogja a baba sírásait megkülönböztetni, meg mit fog csinálni, mikor egyedül lesz otthon vele. Teljesen meghatódtam.Kép Meg amúgy mi is hívők vagyunk, csak mindketten, és minden este meg szoktuk áldani a babát úgy, hogy Péter a pocakomra teszi a kezét, én meg az övére... És ez azóta gy van, mióta tudjuk, hogy vanŐ!! És ennek úgy örülök! Meg Péter is olyan aranyos, mert mindig beszélget vele még egy picitKép

Bombomanyu, nem baj, hogy nem tudsz mindenre reagálni, szeritntem ettől nem függ semmi. Mondd el viszont mindenképp, mi volt a dokinál, várjuk!!!

Na puszi mindenkinek,

Noémi
34+3
vghnoémi
 
 


Jajjj! Kép Miért ver engem a liftek istene? esküszöm sose bántottam a lifteket, még gyerekkoromban sem. Csak töröm a fejem miféle gyarlóságom vezethetett ide, hogy 2 naponta kb egy hétig nincs lift (értsd: 2 napi működik, 1 hétig nem).
Rosszul indul ez a mai nap. Pedig inkább az éjszakámról akartam írni. De mivel nem volt itthon tej, gondoltam leugrok(?????????) a boltba.
De engem nem állítanak meg az efféle próbatételek, csak azért is elmegyek kendőtanfolyamra és juszt is túlélem.

Szóval az éjszaka. Forgatókönyv szerint minden úgy zajlott ahogy eddig, pisi kétszer (2:30kor és 5:30kor). Ebben semmi különös nincs mert kb.július óta így megy, de az is lehet, hogy az elejétől, szóval én ezt már jól megszoktam. De ma éjjel valahogy más volt az ébredés. Nem tudom hogy miben, inkább érzésben, de határozottan más. Biztos vagyok benne, hogy ez már a terhesség legvégső szakaszát jelzi, ami kitudja meddig tart. (de az is lehet, hogy a gonosz lift kísértett az éjjel) Látom semmi informatívat nem tudok erről írni, úgyhogy abba is hagyom.

Eszter2004! tudod nem a normális számlákkal van a gond, hanem amiket nem küldenek két hónapi, aztán meg fenyegetőznek, hogy kikapcsolják az internetet. Én kétszer költöztem a terhességem alatt és ez egyszerűen teljesíthetetlen feladatnak tűnik, mind a matáv, mind pedig az axelero részére. Utóbbit ráadásul csak telefonon lehet intézni, amit sose vesznek fel. Szóval ez a nyomorult helyzet a számlákkal, meg egyéb új elintéznivalóval. Tulajdonképp a fejemre nőnek amíg itthon ápolom megvizesedett bokámat. Kép

Brigi!
Szerintem Bömbit nyugodtan elhozhatod, ha bírja a pocakosok tömeges jelenlétét.Kép

Kikocs! én szívesen benézek ma Esztyxhez, csak inkább koradélután, ha akkor is jó, de majd felhívlak.
Addig is drukkolok, hogy apósodék véghezvigyék végre a nagy tettet.

Lili(37+4)

KépKép
savitri
 
 


Kikocs, nem kapod meg az sms-em, most mi van?!Kép
Noémi

Lili, az a más érzés azt hiszem, ismerős. Semmi körülhatárolható, de olyan végső idők szaga van... Részvét a lifthez!
vghnoémi
 
 


Jó reggelt itt is!Kép

Bevallom,hogy a visszaolvasásnál meg kellett néznem,hogy ma milyen nap van!!!Kép

És nem is jegyzetelek,így csak ami eszembe jut!
Vagy mégse jut? de...

Nagyon édi a kardigánKép és velem ellentétben van akinek hasznosan telik a várandósság!

Nekem sincs karácsony mézes süti nélkül!Kép Van egy jó receptem is!Kép
Szóval jó sütögetést nektek is!!!Kép

Kár,hogy nem jöttem ide hamarabb, most én is bementem volna Esztyxhez...Kép

Nagyon tetszett a diavetítés a pocaktalis freemail-en!!!Kép

Ilona(30+3)
Kép
Vendég
 


Bombomanyu!

Mindenkit érdekel a dokis hír, úgyhogy gyere csak és írd le.

Babus!
Szerintem én sem keményedtem még. Múltkor kifaggattam védőnénit erről, de kiderült, hogy amit éreztem, az nem az volt. Szerinte azok mindig csak max. pár percesek. Na nekem ha kemény a hasam, az órákig tart. Jelentem, ilyenkor éjjel van és előtte nem sokkal telezabáltam magamat...

Tamesz!

Üdv. megalakíthatnánk a vén kismamik klubját (VKK) Én is most múltam 32.

Orbis!

Szép az a kabát. Fősulis koromban még én is kötögettem, hajaj de régen volt. Mondom, vén vagyok mint Tamesz..KépKép

Aura!

Köszi, hogy megtiszteltél a történeteddel. Nem gondolok rólad semmi rosszat, mert aki olyanokat tud írni ide, mint te, az nem lehet rossz, meg léha meg ilyenek.KépKép Meg az jóóóó, hogy elfogad benneteket így is, meg azért néha meglátogat, vagy felhív. Ha jól értem, ő törvényesen foglalt? Jézusom, milyen lehet az a másik kapcsolat?? (csak eszembe jutott..) szóval, sok-sok erőt, örömöt kívánok Erikával!!!! Olyan szép ez a név!! MInél többször írod, annál jobban tetszik, és igenis légysziiiiiiii írd mindig le az ő nevét is, mert olyan jóóóóóóóó. Nálunk most a Júlia és a Réka a favorit. De ez bármikor változhat még..

Figyelitek, lányok, mennyi az idő?? Szerintetek dolgoztam ma már valamit? úgy komolyan?? Aki tudja a helyes választ, telefonáljon, vagy írjon a ...@....hu-ra. Ja, és csak az kap ajándékot, aki rosszul tudja!!! (ez a nehezítés)
De azért van mindez, mert nem küldtetek nekem dolgozást segítő izgő-mozgó kis bigyókákat.. Kép

na, pusz, Ttika 29+4
ttika
 
 


Sziasztok kismamikKép
Most értem a végére.... Kép
Esztyxnek sok sikert holnapra és nagyon szoritok nekiKép

Nagyon jó lenne, ha taliznánk ezen a héten, de azt sem szeretném, hogy most miattam gond legyen, hisz én késtem le kétszer is a talitKép Kép Kép
Nekem holnap kell mennem vizsgálatra reggel,
ahol megmondják mikor szülünkKép Ha az úgy jó nektek, délelőtt már tudni fogom.Ha csak jövő héten akkor én is mennék kedden mézeskalit sütni,
és az mindenkinek jóKép remélem társul hozzám Aura, mert egyedül már nem szivesen megyek kocsival. Kép Kép Bízom benne, hogy még belefér, de holnap délelőtt kiderülKép Jó úgyKép ??
puszi
edwig 37+3
Vendég
 


Én sem tudok most a munkahelyemről elszabadulni hogy bemenjek Esztyx-hez de délután hátha le tudnék lépni! Majd hivom őt!
eszter2004
 
 


Ttika,

rendben, benne vagyok, akar még valaki csatlakozni a VKK-hoz???:-)))

NE dolgozz túl sokat, az ártalmas!!:-) Ne jó így neked??

Na szaladok pakolni, meg valami ebédet összehozni!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Bagzerka

Íme énKép: http://babanet.hu/album/main.php?album=4156

Majd később még bővítemKép
Kristóf képei pedig a profilomban lévő címen tekinthetők megKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


sziasztok!
csak bejelentkezem, most rohanooook!
Kikocs! mindenképp írj, hogy mi volt Esztyxnél!!! kiváncsi vagyok!!!!
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok !

Már régebben jártam itt nálatok , csak aztán kimaradtam, de azért nagyjából képben vagyok , sokat olvaslak Titeket.(csendes szemlélő vagyok) Január elejére (3-12 )között várom harmadik babámat akit Áronnak fogunk hívni. A nagyok Laura :8 illetve Levente: 6 évesek. A Jánosban fogok szülni a másik kettőt is ott szültem.
Edwig!
Ha esetleg van kérdésed János kórházzal kapcsolatban és tudok segíteni nagyon szívesen válaszolok.
Mindenkinek minden jót , üdv:
Nanácska
nanácska
 
 


Hahó!

Hát ez az éjszaka extra pocsék volt. De úgy látom, másnak is, úgyhogy lehet, az időjárás az oka. Én lefeküdtem 2 után, és 5-kor még az órát néztem Kép Bogyóka olyan volt egész éjszaka, mint akit felhúztak. Ilyet még sosem csinált. Viszont azt hiszem, bebizonyította, hogy látja a fényt!! Mikor már majdnem kilyukasztotta az oldalamat, lerúgtam a takarot, és abbahagyta egy kis időre. Később ez alapján tudományos kísérletet végeztem, és azonos körülmények között a jelenség reprodukálható volt, tehát van benne valami. Mondjuk még mindig fennáll a lehetőség, hogy a hőmérsékletkülönbség az oka...

Mindenkinek köszi a dícséreteket!!!!!! Híztam tőle ... jaj ez viccnek is rosszKép Kép

Brigi!
Ha csak ez a gond, szerintem is nyugodtan hozd el bömbömöt!! Ha nem félted egy sereg kiéhezett kismamától Kép
És persze, hogy kíváncsiak vagyunk, mi volt a dokinál!!!

Kikocska!
Csak nem úgy tűnik, rendeződtek lakásügyileg? Tök jó! Szurkolok, hogy most úgy legyen!!! Állj a sarkadra! Ha ez nem használ, akkor az övéreKép

Babus, nagyon szépek vagytok!!! Ti is, meg a poronty is!!

Savitri!
Én együttérzek veled. Nálunk egyáltalán nincs lift, mondjuk csak két és fél emelet, de mi még hozzá hegyen lakunk, nekem már az is kihívás mostanság. Izgi lesz majd babakocsival!

Jimbone!
A téliruha méretról sokat dumáltunk, több vélemény is van. De mivel te bőven februárra vagy kiírva, szerintem nem kell túl nagy, mert addigra meleg lesz. De ez attól is függ, mekkora lesz a baba. Én pl 52 centivel születtem, a férjem 61-gyel. namost ez két szám. szóval nehéz ügy... szerintem a végefelé érdemes megvenni, mikor tudni, kb mekkora lesz. és ahhoz +2 szám, max. (jól kiokoskodtam magamKép)

Ha a héten akarunk talizni, nekem a péntek délután úgy néz ki, jó!

Na megnézem, mennyit írtatok, mióta én itt pötyögök!

Orbis (32+1)
orbis
 
 


Orbis
Én is pocsékul aludtamKép Félóránként felébredtem, WC, aztán meg küzdöttem a visszaalvással. 5 óra után már nem ment, majdnem 8-ig virrasztottam, aztán még egy órácskát ráhúztam. Hát ma se pihentem ki magam, de legalább nem vagyok ezzel egyedülKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok! Megjöttem Esztyxtől. Noémivel voltunk ketten, és örült nekünk eléggé, legalábbis úgy csinált. A szobatársának van csepp babája, aki szép, emiatt mi nem mertünk bennmaradni a szobában, nehogy valamit ráragasszunk. Esztyx kicsit ki van rá akadva, mert mindig úgy érzi magát, mintha zavarná, mert a lánynál mindig van valaki. És emiatt pl tegnap össz 1 órát volt benn.
Tegnap reggel adtak neki oxitocint. Nem a dokija volt, hanem valaki más, aki eléggé buta volt szerinte, és az egyik kezén csúnyán tönkre is tette az ereket. Na, aztán ott volt, és elindultak neki a fájások, aztán lelassultak, aztán megint rázenditet, aztán végül levették, de azért egész délután voltak neki görcsei, meg éjjel is, meg minden. De nem szül. Csak szeretne, néha meg fél, és elég rossz volt neki úgy általában, főleg, hogy ugye nem lett meg a baba, csak fájt. De holnap már tutira elinditják neki rendesen, és babázni fog. Kép Mesélt még jó sokmindent, de asszem ezek a legfontosabbak. Ja, meg mondta, hogy azért a különszoba nagyon nagyon jó dolog. Mikor mentünk, pont le kellett mennie uh--ra, azt megvártuk vele, du meg ctg-je lesz. Ha valaki akar menni, hivja, vagy szóljon, megadom a számát. De mondta, hogy már annyira nem akar több olyan hivást, hogy megvan-e már a baba, mert tényleg folyton csörög a telefonja, és kérdezgetik. Elég rossz lehet... Szóval ezek voltak, meg még sokminden. MIndenkit üdvözöl, és köszöni, hogy gondolunk rá Kép

Csak még annyi, hogy Orbis, tök szép a kardigán, nekem is tetszik a csálé virág. Biztos a zseb is szép lett volna, de nekem is szimpibb... Kép

Ilonana, nem jössz sütni? Én is kétszer fogok, mert a barátnőmmel tavaly már kitaláltuk ezt a hagyományt, szóval vele is kell, meg anyukáméknak is én küldök, szóval... Javaslom a 10 órát mondjuk, és Bagzerka meg a sokáigalvók majd igyekeznek odaérni, ahogy felébrednek Kép
Bombomanyu, te meg hozd Bömbömöt, mert múlkor is Kriszta hozta a kisfiát, és tök jól elvolt. Szerintem mi szivesen edzünk, te is jól érzed magad, és mégis szemed előtt van Kép És Katy is tudni fogja, hogy mit kell majd feljebb tennie a polcokon, ha megindul a gyerek Kép Tényleg, ugye jönnek Krisztáék megint?

Savitri, sajnállak a lift miatt. Jó rossz lehet. Nekem ez a két emelet már most is halál, hát még neked milyen lehet. Főleg, hogy nem tudsz rákészülni, hanem a meglepetés erejével támad, és nem működik Kép A finishez meg annyit, hogy ugye van már kórházi táskád, he? Mert ha már érzed...

Nanácska, üdv itt Kép gondolom akkor te már egész jól ismersz minket Kép

DIA DIA DIA! Csak nem szülsz, és azért nem vagy?
És Cicmerákkal is miújság vajon? Hulcsira még emlékszem asszem tegnapról... Hajrá mindenki!

Na, elkaptam tőletek a mákosgubát, úgyhogy most csinálok egy adaggal. Vagy kettővel...

Kikocs
30+6

kikocska
 
 


Orbis, én aszondom, hogy a hőmérsékletkülönbséget nem érezheti annyira hamar. Azért jó odabenn a klima, nem? már úgy értem, körbe van fűtve, szerintem kell neki 10-20 mp, legalább, mire érzékeli a változást, nem?
Egyébként köszönöm, lakás részben rendeződik. Konyhám ugye csak januárban, de azért már barátkozom a helyzettel, és ez is sokkal jobb, mint lehetne... mert már tudok rémeket is látni. De most már abbahagyom, mert hááátam van. érzem Kép

kikocska
 
 


Tamesz!!!

Édes vagy. Ne dolgozzak túl sokat.. Mikor semmit sem dolgozooooooooooooooooooooooooom!!!! CSak ülök itt, meresztem a fenekem, ami mint tudjuk, nő rendesen, teszek-veszek, de a konkrét csinálnivaló semmit sem fogy.
Annyira nem megy!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép És úúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy szégyenlem magamat. Feladom, kikeresztelkedem, kitépem, kiugrom ... (nem jut eszembe több variáció, de ha van, azt is kipróbálom) Kérem szépen én most komoly munka-anti-krízisben vagyok. Vagy anti-munka-krízisben. Nem is tudom. A krízis biztos.
Most megyek, és magamra húzom...mert ez még eszembe jutott.

Ttika, aki nagyon el vagyon kámpicsorodva és önértékelési válságban is van, meg hasonló, ja meg krízisben
ttika
 
 


Ttika, ne marcangold magad, hanem lelkiismeretfurdalás nélkül ne dolgozz, hanem irasd ki magad már most, és felejtsd el az egészet. Szerintem ez a legjobb ötlet. A dolgok mennek akkor is, nekem ez a tapasztalatom. Oldja meg a cég. igy alakult, az egészségi állapotod nem birja. nekem sem ment már a munka annyira a vége fele. de most már itthon vagyok 3 hete, ez a 4. és most se menne, pedig pihentem. mindig jön négykézláb a kis gőgicsélő manóca, aztán szétdobálja a rendben levő dolgokat az anyukája agyában. és mindenből játékot csinál. tornyot épit az aktákból, és ledönti, a papirokra rajzolgat, meg széttépkedi, az ember meg büszkén nézi, hogy az én csemetém, és nem tud közbelépni, mert hogy fenyitse meg azt a boldogan játszó gyereket. na, nagyjából én igy képzelem el az agyamat jelenleg. rájöttem, hogy felesleges küzdeni ellene. úgyis mindegy. és nem is fontos. Kép ami nem megy, nem kell erőltetni szerintem... Kép

Jimb, én nem veszek neki még overallt. Majd elküldöm a férjemet, mikor megszületik. Február 13-ra vagyunk kiirva, addigra úgyis olcsó lesz mindenhol, és nem járom meg azzal, hogy nagy lesz a baba, vagy kicsi, és nem tudja hordani. mert szerintem március vége felé már nemnagyon fog kelleni...

Jódolog a mákosguba Kép

kikocska
 
 


Kikocska, üdv! Látom, sikerült valamit csinálni a géppel, mert ügyeltben vagyKép Most értem haza, és épp akartam írni, mi van Esztyxxel - ez teljes hasonulás -, de megelőztél. Nem is baj, mert nagggyon elfáradtam. Megebédeltünk Péterrel, és teljesen kidőltem. Most szeretnék aludni, remélem, sikerül. Nagyon tetszik az agyszétdobálós kép, nálam is hasonló a helyzet...
Ja és a tésztába szerintem anyagilag beszállunk, nem? Mármint a mézesbe.

Edwig, írj akkor, és már vagyunk egypáran, úgyhogy csak összejön az a taliKép

Babus, neked is hatalmas a hasad!!! És szépek a képek egyébkéntKép

És Bombomanyu, hozd a kisfiad, persze, szerintem senkit nem zavar. És szerintem is tök jó lenne, ha jönne Kriszta is Andrissal! KATY, mit gondolsz?

Orbis, én is rosszul aludtam.

LIli, ha hazaérsz, mondd ám el, mi volt a hordozókendős cuccon! Te tanítsd meg nekünk, jó?Kép

Na most elcsendesedem, üdv, Nanácska!

Jimbone, ha februári a baba, szerintem sem érdemes túl nagyot venni overálból, mert következő évre úgyis kinövi, a születése után meg elvileg már jön a meleg. De ha rá tudod hagyni a férjedre, szerintem is jobban jársz, ha megvárod, míg megszületik.

Puszi:

Noémi
34+3
vghnoémi
 
 


Noémi
KösziKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Örülök, hogy minden rendben Esztivel, és sajnálom, hogy nem szült meg. De jó neki, holnap babázhatKép (ilyenkor érdekes módon senkinek nem az jut eszébe: jajj, szegény, holnap szül KépKép)
Kiváncsi leszek, hogy sikerül a nagy bátor vidám szülése Kép (meg mi, nagy eda ellenzők mikor kezdünk majd visítani, hogy csináljon már végre valaki valamit Kép)

Na én már megint mandarint zabálok. Már vagy egy hete rákattantam, és most mandarinon élek. (meg csokin, de az a mikulás miatt van Kép)
Ennek az a következménye, hogy kettesével eszem a gyomorsav-bogyókat. Szóval 3 fogásos a menüm: csoki, mandarin és bogyó. Kép

Gabi!
Szemtelenül az élre törtél fiatalságoddal!! Én eddig egész jó helyen álltam, Aurával meg egy-két emberrel Esztyx mögött a másokik helyen, holtversenyben. Most jól visszacsúsztunk... Kép
Én is szerettem volna ilyen fiatalon... de még nagyban suliztam, ráadásul sehol egy normális pasi... de ami késik, nem múlik!

Ttika!
Én szoktam mindenféle mozgó vackot küldeni mindenkinek, de a te problémádra sajna nem tudok. Kép És Áron se tud szerintem, pedig ő informatikus, mert akkor küldött volna már nekem. (falra mászik tőle, hogy mindent az utolsó pillanatra hagyok Kép)
Ezt tudom felajánlani, Kép valahogy így festünk babanet közben.
Szerintem is az a legjobb, ha hagyod az egészet a fenébe Kép Meddig dolgozol még? Nem akarod kiíratni magad?

Este még jövök, most megyek anyuékhoz!
Pusssz:
Orbis (32+1!!)
orbis
 
 


Köszönöm az invitálást,Képde így is örülök,ha van egy-két szabadnapom itthon és nem ígérkezek el valahova!KépMost MÉG kitudlak hagyni benneteket!Kép

Babus nagyon szépek vagytok!Kép
Te is a nagy pocisok közé tartozol!!!Kép

Nekem meg mikor csörögjön a telefonom,ha nem akkor mikor már félálomba vagyok ebben a borús időben!de legalább esne már a HÓóóóóóóóóóóó
Vendég
 


Kikocska

Hiányoltad DiátKép Ezt találtam róla a friss kismamás topikban:
"Az elöbb hívott a vajúdólabdárólKép Reggel vizsgálat közben elment a magzatvíze.Szépen tágul.Kép Ma már babázni fog." (Gigi)

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok

csak egy gyors helyzetjelentést írok, mert nagyon elfáradtam ma. Fél délelőtt ctg-n ültem, majd doki, ahol kiderült, hogy a mi kisfiunknak esze ágában sincs megismerkedni a külvilággal. Ennek eredménye, hogy hétfőn újra fél napos ctg és doki, és ha nem történik semmi akkor a távolság miatt (hatvan-budapest) csütörtökön be kell feküdnöm a kórházab.
Noémi, egyre nagyobb az esélye, hogy tényleg egyszerre leszünk bent Kép

Azért, hogy kicsit jobb kedvem legyen hazafelé elmentünk egy étterembe, ahol az isteni finom, de forró hagymakrémlevessel jól megégettem a nyelvem, azóta is sajog...

Nekem is volt egyszer egy érdekes álmom, de nem tudom, hogy inkább vicces, vagy horrorisztikus. Az történt, hogy élmomban az ágyikóban feküdtem,alukáltam, és egyszer csak arra ébredtem ,hogy a hasammal valami nem stimmel, olyan, mintha a baba ki akarna bújni...és mi történt? Egyszercsak kidugja a fejét a köldökömön keresztül !!!! egy gyönyürű baba.Körbenéz, rámmosolyog, majd golndol egyet és köldökön keresztül visszabújt.
Szerintetek???? Ez tuti nem normális.

Egyébként mindenkire irigy vagyok, aki sk tud készíteni mindenféle szépségeket. Én semmi ilyesmihez nem értek.Pedig úgy szeretnék varrni, meg kötni, meg ilyenek, de sajna semmi érzékem hozzá.

Hulcsi 39

hulcsi
 
 


Nahát, de jó!!! Dis is, Esztyx is babázik.
Nekem meg ma azt mondta a barátnőm, hogy ne várjak nagy fájásokat, mert nem lesznek. Őt is összevarrták, és hihetetlen gyorsan szült. Azt mondta, ha 10 percenként keményedek, akkor menjünk be a kórházba, mert még egy óránk lesz kb. Na nagyon jó, mi? Eddig is tudtam, hogy nem vagyok egy nagy görcsölős típus, de ez azért durva! Most izgulhatok, hogy felismerjem, ha jön babuci. Azt hiszem, így nem lesz olyan nehéz dolgom EDA nélkül... És nem is leszek olyan hősKép

Orbis, én is nagyon kívánam a mandarint, küldj át egy-kettőt, nekünk nincs. Meddig lesz nálatok Mikulás? KarácsonyigKép

Na puszi,
Noémi
vghnoémi
 
 


Sziasztok!

Ma délelőtt voltam én is CTG-n. Minden teljesen rendben van. Ha nem történik addig semmi különös, akkor kedden kell bemennem különböző vizsgálatokra a kórházba és szerdán fekszem be. A császár csütörtökön vagy pénteken lesz.

Ha valami történne Kikocskánál jelentkezem SMS-ben.

Csilla
spectro
 
 


Na, Hulcsi, miattad jöttem a babnetre, és pont egyszerre írtunkKép Hát... Lehet, hogy a gyerekeink tényleg egymásra várnakKép Ha be kell feküdnöd, én jobban ajánlom a 15-ös számú szobát, mint másikat, jobban eloszlik a tömeg, bár sokan éppen azért félnek tőle, hogy 6 ágyas. Te tudod, de könnyebb alkalmazkodni, és ott van az egyik volt szobatársam még, mert koraszülött a babája, és onnan jár föl szoptatni, és nagyon aranyos. Na lényeg, a lényeg, én összesen 6 hetet feküdtem abban a szobában, és nem bántam meg, hogy visszakértem magam. Ha nem a terhespatológiára kell menned, akkor nem tudom. Meg lehet, hogy te is tudod, mi, hogy van, és fölösleges volt leírniKép A hagymaleves nagyon finom!!!!Kép

Puszi,
Noémi
34+3
vghnoémi
 
 


Csillának is drukk!! Ezt se gondoltuk volna, igaz? Hogy féltek, hogy kinyíltálKép
N.
vghnoémi
 
 


Noémi,

köszi, hogy leírtad, mert egyébként fogalmam sincs semmiről. A ctg-n meg a szülőszobán kívül semmit nem láttam a kórházból, mert én alapból a meddőségi kp-ba jártam. Ha jól értem, én kérhetem, hogy melyik szobába menjek? Nem csak betesznek valahova, és kész?

szia

Hulcsi

hulcsi
 
 


Noémi,

most látom, hogy ti is kisfiút vártok, és Leventének fogjátok hívni. A férjem is Levente és szerettem volna ezt adni a fiunknak, de nem engedte...így lett Benedek Kép

szia

hulcsi
 
 


Noémi!

Akkor is nagyon furcsának találtam, hogy elkezdtem nyílni, azok után, hogy a kislányommal is emiatt kellett a császár. Gondoltam is, hogy valószínűleg csak jól megijeszt minket a kistesó, aztán meg még túl is hordom. De szerintem erre a nyíladozásra nagyban rátett egy futásom a kislányom után a játszótéren még októberben. Mindenki azt mondta, hogy nem kellett volna szaladnom a kislányom után. Persze, majd biztos tudok utánna szépen komótosan sétálni, amikor ő meg motorral teker a kocsik között.
Mindjárt megpróbálok feltenni róla egy képet.

Te jól vagy? Gondolom, várod már nagyon a babácskát.

Csilla 38+6 (már csak néhány óra és betöltjük a 39. hetet is)
spectro
 
 


Orbis,
most az első dec. 7-i archívnál tartok a 3-ból, és ott van az a jó hosszú üzeneted a sok rajzzal. Na, Iminek annyira tetszik (a kicsinekKép), hogy itt áll és csak mutogat: maci! szarvas! Szóval köszi a gyerek nevébenKép

Bombomanyu,
neked nem a harmadik baba jön??!! Én teljesen úgy emlékeztem! Most akkor én vagyok az egyetlen nagycsaládos?Kép

KIJELENTEM, hogy átugrom a következő 4 oldal archívot, és csatlakozom az aktualitásokhoz! Ha volt közben valami Nagyon Fontos (pl. Eszti megszült...Kép), akkor lécci külön nekem írjátok meg!!!

Köszi,
Vica (mennyi is??? Bagzer, segíccség)
mvica
 
 


Na, újra itt, átpörgettem azért.

Látom, Bombomanyunak van egy Danija is, meg már Nanácska is csatlakozott, úgyhogy megmenekültemKép

Edwig,
én Mesit a Rókusban szültem, pár dokival találkoztam ott, szívesen segítek, ha kell. Nem találtam a profilodban mailcímet.

Dia tényleg szül, a frissmamáknál lehet róla tájékozódni.

Puszi: Vica
mvica
 
 


Sziasztok!

Akkor jövő hét kedd 10-től!Szuper!
Krisztáékak is szólok, persze nagyon jól érezte magát Veletek, úgyhogy nagyon fog örülni a meghívásnak!
Ja és szerintem is osszuk szét anyagilag a cuccot!
Meg hordozókendőzzünk, mert most már nekem is van!!!
És Bömbi persze, hogy jöhet a mamájával!

És olyan jó, hogy elindulnak a babák kifelé, hogy mi is örüljünk most már nekikKép!
Mindenkinek drukkolunk,annak is aki még csak szeretné, hogy elinduléjonKép!!!

Bagzer!Tök jó lehet az amerikai bigyó, amit küldözgetnek!Én pont ma mondtam az egyik barátnőmnek, hogy olyan furi, hogy nem sokára realitássá válik, amire eddig csak vágytam és valahogy nem értette,de látom Te is hasonlóan érzel!

Ttika!
Bár elmúlt a munkaidőd, de keresek Neked valamit!Kép
(Ez inkább, hanyagold a munkát izgő-mozgó lettKép)
Szóval én is úgy gondolom, hogy ne vidd túlzásba a munkát, vagyis lelkiismeret furdalás nélkül ne dologozzál!!!Én is azt teszem, már jó rég óta!!!

Hú már persze fogalmam sincs mit akartam!

Orbis!
ÚÚGY IRIGYELLEK, MINT RÉKACSOT (MEG BAGZERT-meg aki tud kötni, horgolni)tök ügyik vagytok!!!Én nemKép!

Juhéj!Holnaptól 32!!!

Na ennyit mára belőlem!Mindenkinek millió csók!

Katy
31+7Kép

Kép
Katy
 


Na. Itt vagyok. Büszkén jelentem, hogy ma du. bizony én dolgoztam.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, meg JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ, meg hűűűűűűűűűűűhaaaaaaaaaaaa
CSak lehet, hogy akkor most megint nem fogok egy hétig...annyira elszállok magamtól.

És jövő péntek lesz az utolsó nap, mert utána az év végéig szabin tudok lenni és januártól kezdem a táppénzt. Sajna a pénz is bejátszik, hogy így döntöttem, és most már féllábbal is kibírom. CSAKAZÉRTIS!!!!!!

Nagyon köszönöm az aggódós soraitokat, Kikocska rémképein meg jót röhögtem, no meg el is képzeltem őket.

Orbisnak
meg köszönöm a próbálkozást legalább, bizony, nagy az én problémám, nem egyszerű segíteni rajta...
Orbiiiiiiiiiiiis!! Légyszi!!!! Azt a fejvakaróst szeretném megtanulni!!!! Annyira aranyos!!! Tudom, már többször leírtátok másoknak, hogyan tud ilyen bigyókat beírni, azokat mindig kerestem és soha nem találtam, úgyhogy légyszi nagggggyon részletesen és kisdedóvósan írd le nekem a lépéseket.

Jaj, szegény Esztyx, mennyi bizonytalanság!! Ha most 5 perc alatt, fájdalom nélkül meg is szülne, sem mondhatná, hogy gyalog-galopp volt az egész. De szar ügy..

Hulcsi!

Hát ez az álom nem semmi. Mint egy periszkóp, mi? GYerekfej ki, észrevételezte, hogy a kinti világ kissé heterogénebb, mint a benti, aztán vissza jelenteni.KépKép
Én akkor álmodtam többször is szüléssel, amikor még csak elterveztük, hogy kb. mikor állunk neki a "gyártásnak". Ugyanis én nagyon sokáig rettegtem ettől, és sokáig bizony úgy éreztem, hogy nekem gyerek sem kell, legfeljebb úgy 3 éves kortól, és ezt oldja meg valaki, ha tudja. Szóval, elkezdtem ebben az időben álmodni, nem is egyszer. A lényege mindig az volt, hogy ott a gyerek nálam, és én még csak nem is emlékszem, hogy megszületett, meg hogy csodálkozom, hogy ennyi, és ettől féltem én annyira??!! Hát nem bánnám, ha ez egy önmagát beteljesítő jóslat lenne..

Na, elballagok végre haza, mert ma igazán megérdemlek némi pihenést, mert MA DOLGOZTAM. KépKépés elfáradtak az agysejtjeim..

Sziasztok, Ttika
ttika
 
 


Sziasztok!
csak nagyon röviden mert rohanok a MÁV-os előadásra.
Most értem haza, és egész könnyen vettem a városi akadályt, bár a lift még mindig rossz.
A házbéli öreg nénik azt mondják, hogy a Laci bácsi azt állítja, hogy valami házbéli rontja el mindig a liftet, bosszúból, mert egyszer őt nem engedték lifttel költözködni. Kép
Mindenféléket beszereztem a poncsóhoz, remélem még a héten neki látok.
Közben isteni finom vanília pudingot ettem a Menza nevű helyen a Liszt Ferenc téren. Ajánlom minden édesszájúnak!!! Meglepetés is van benne, amit most nem árulok el, hogy ne lőjem le a poént.

Hordozókendő: hát ez a tanfolyam nem volt valami nagy szám, szerintem nem éri meg a 2000ft-ot, ezért így utólag végülis örülök, hogy senki se tudott eljönni. Ha valaki mégis tanfolyamra akarna menni, az menjen a MiniManóba a Nandu kendősre az csak 1000ft és sokkal több kötést megtanít. Én mindkettőt elvégeztem. (a tudományos kutatás ugye)
Majd tovább adom a tanultakat,bár egyenlőre én is csak papírból tudnám megismételni.

Nanácska üdv köztünk! Kép

A többiekre majd máskor reagálok, most rohannom kell
pusz mindenkinek

Lili(37+4)

KépKép
savitri
 
 


Esztyx szorítunk neked, menni fog!!!!

KépKép
savitri
 
 


Katy!!!

Garfildot köszi!! Istenem, ha ezt mozgással együtt valahogy ki tudnám akasztani az irodám ajtajára!!!!

pusz, Ttika
ttika
 
 


Sziasztok!

Nem rég értünk haza. Voltunk reggel ctg-n. Minden rendben.Tökéletesre sikeredett. Sőt még a vérnyomásom is alacsony volt. Meg is lepődtem rajta, úgy ahogy a dokim is. Pedig felajánlotta, hogy van szabad ágyukKép Mindig poénkodik.

Rékacs
Ma letuttam rendezni a dokit is, mert bent volt, úgy hogy holnap nem megyek be. A jövőhéten kedden kell mennem reggel. Vérvétel+ctg! Kiváncsi leszek, hogy neked mikor?

Kikocs! Tegnap este teljessen kiment az agyamból, hogy az Esztyx a Shöpfibe van és reggel gyorsan megnéztem, hogy hogy hívják a rendes nevén, de nem írta be a profiljába. Megnéztem a fotóját, hogy hátha betudom azonosítani ha már bentvagyok a kórházban. De végül feladtam a dolgot, mert ügye név nélkül elég nehéz megkeresni, meg ügye engem nem ismer, mert nem voltam még talin, így nem akartam nagy nyomozásba kezdeni, mindenhová benyitogatni.
Na, mindegy. Az a lényeg, hogy ti bent voltatok és minden rendben van vele. Kiváncsi leszek, hogy mennyi idő alatt lesz meg a babcija. Mikor is inditják neki?

Orbis
Hát ez a kardigán tündéri! Pont így jó a csálé virággal! Olyan ügyik vagytok a Rékaccsal együtt!!!

Babus
Nagyon szépek voltatok az esküvőn! Annyira gyönyörű volt a ruhád!
A pocakod meg nem semmi mekkora!!! Az enyémre is mindig azt mondják, hogy csak nem ikrek vannak benne, mert nagy, de megmondom őszintén te lepipálsz engem isKép

Esztyx és Csilla!
Drukkkkkkkkk!!!!!!!!


Holnap már 2 új topicbabci leszKépKépKépKép

Megyek vacsizni, még benézek. Valószínű csak a Megasztár után. Remélem nem alszom el, mert hulla vagyok.
Én is nagyon szarul aludtam. Aludtam? Csak akartam. Forgolódtam, pisiltem, néztem a plafont....stb. De látom más is így járt.
Nem tudom, tegnap is telihold volt? Mert azt már tudom, hogy én tuti akkor fogok szülni, mert utálja babcika.

Na, pusz.
Márti(35+6)
hajdum
 
 


sziasztok!!!
most gyors átolvasás után, és tejbegríz főzés elött.....

ma voltam bent az egyetemen, és figyelem azoknak akik nem akarnak halasztani és kb félév kezdésre várják a babót-és méghozzá költségtérítésesre járnak.... szóval ha van rajtam kívül ilyen, és még nem jártak a dolgok végére, szóljatok, és elmondom, nem egyszerűűű!!!!

megyek főzni, majd jövök,
bagz
(vica!!) 32+3

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok !
Köszönöm az üdvözleteket, holnap délelőtt újra benézek ,és akkor kicsit többet mesélek magunkról, most kezdődik nálunk az esti műszak, nagyoknak fürdés ,összepakolás holnapra a suliba..stb
Mindenkinek nyugodalmas éjszakát, üdv:
Nanácska
nanácska
 
 


Márti
KösziKép
Tényleg óriási pocim vanKép Ráadásul ezek már majd' 1 hónappal ezelőtti képek, azóta már tovább terebélyesedtemKép Tőlem is mindig kérdezik, hogy csak nem ikreket várok, meg azon is jól elcsodálkoznak, hogy még bő 2 hónap van hátra szülésigKép Pedig Kristóf elvileg nem olyan nagy, betöltött 28 hetesen 1082 gr voltKép És 4cm-es volt a talpaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok kismamikKép
Egyre több topik bébi lesz a héten, de jó nekikKép végre babizhatnakKép Mivel ezen a héten kettő bébi is lesz, én maradnék a jövő hétreKép

VicaKép
Azt megköszönném,mert eléggé kiborító, hogy nem tudok semmit a kórházról. Az email címemet beírtam a profilomba. KösziKép

Raktam fel én is albumot, friss képekkel....elég szörnyűek,(+16kiló) de a pocakom legalább látszikKép Mindenki azt mondja, hogy milyen nagy, pedig szerintem nemKép Kép Kép

Puszi
edwig 37+3
Vendég
 


remekremek!!!
Babus és Edwig, tök jók a képek! örvendek mindig ha van új néznivalóKépKép
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


A NEM SZABOLCS UTCÁSOKNAK NEM ÉRDEKES EZ A RÉSZ!

Hulcsi, ha van hely, kérheted, hogy hova tegyenek. Persze, ha nincs, akkor nincs mit tenni... Jövő héten megy még egy ismerősöm vissza abba a szobába egyébkéntKép
És akkor írok még: mindenképp kell kajakiegészítés, innivaló sok, mert azt csak reggel adnak. Két zsemle jár reggelre kis vajjal, meg esetleg kis dzsemmel, 12-kor ebéd, ami változó, én elvoltam vele, nem vagyok válogatós, a leves mindig ugyanazKép, és 3-kor jön a vacsora, ami egy zsemle, vaj, és parizer. És ennyi. Na úgyhogy ehhez mérten számolj. A nővérek aranyosak, kettőt nem szerettünk, Vikit és Zitát, de a többiek tényleg szuperek. Reggel 7.30-kor kisvizit (Hajdú drnő, nagggyon aranyos, tőle érdemes kérdezni, ha van valami gondod, vagy tudni szeretnél valamit), hétfő, szerda, péntek 10 körül nagyvizit (ahol viszont a legjobban azt teszed, ha hallgatsz, mert néha tudálékoskodnak az okos dokik). És 6.30-kor vérnyomásmérés és magzati szívhanghallgatás. Látogatni bármikor lehet, semmi szabály. Péter néha 10-kor ment el, mert későig dolgozott. Persze ez csak akkor volt, mikor már kimehettem a folyósóra, azért a szobatársakra tekintettel voltunk. Na ezt lehet, hogy emailben kellett volna, nem baj, nem Szabolcsosok ugorják átKép
És képzeld, nekünk meg Benedek lett volna, de nem jó a VéghezKép Jól összehoztuk, igaz?Kép

Csilla, egyébként lehet, hogy csak azért nyíltál ki, mert 2. baba, és semmi jelentősége egyébként... Lényeg, hogy rendben van.
Mi jól vagyunk, és nyílunk, írtam kedden, mi a helyzet. Lényeg, hogy hamarosan szülünk, de már jó időben vagyunk, úgyhogy igen, nagyon várom már!!!

Edwig, tök jók a fotók, nagyon helyes vagy rajtuk! És nagy a hasad, persze, de nem extrémül. Én nem látom a +16-t...

Bagzerka, te olyan aranyosan örülsz minden képnek!Kép Én is egyébként, csak más okokbólKép

Vica, épp hiányolni akartalakKép

Mindenkinek puszi, akinek nem írtam külön, annak is!

Noémi
34+3
vghnoémi
 
 


Edwig
Szerintem is pont jó a pocidKép


boldog Babus, akihez most érkezett meg a kiságy, ami olyan nagyon szépKép Már csak a belevaló hiányzikKép

Kép
babus2005
 
 


Babus, fotózd!!! És hadd lássuk majd mi is!!!

Márti , tök jó, hogy egyben vagy! Lehet,hogy mégis Rékaccsal lesztek szobatársakKép

Na csak ezt akartam:
Noémi
34+3
vghnoémi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?