Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jündi,
Nem semmi, amit túl éltél. Te egy igazi hős vagy. Remélem holnapra már teljesen jól leszel.
Stella,
Nagyon drukkolok nektek holnap, és nagyon sajnálom, hogy utána nem tudsz jönni, de mindent a babákért.
Jófi,
Tényleg érdekes ez a hőgörbe, de sajnos nem tudok hozzá szólni. Kíváncsi vagyk mit mond majd a dokid.
Móni

Kép
móni23
 
 


Jündi?
Örülök, hogy már jobban vagy!Biztos minden nap csak jobb lesz, karácsonyra pedig már el is felejted!!Kép
Miért gondolod, hogy ez a hónap nem sikerült? Nem mindenkinek vannak tünetei ilyen korán!!!Ne add fel!Hiszen már a 26. napon vagy!!!Én nagyon drukkolok Neked!KépEzen a héten kiderül, belegondoltál???Kép

Stella!

Bár távol leszel, mi itt a topicban minden nap gondolunk majd Rád és küldjük a babatapasztó energiákat+++++++++++++!Nagyon vigyázz magatokra!!!

Kinga
Kinga79
 


Jündi!
Tedd fel a hőgörbédet, hátha kihozunk belőle valamit!

Judit!
De jó, hogy már jobban vagy, a torkodra azért vigyázz, igyál sok teát mégtöbb mézzel!!!

Kinga
Kinga79
 

 
 

Jündi!
Most ne azzal foglalkozz, hogy röhejes ahogy eszel, hanem csak azzal, hogy egyél minél többet.Kép
Az nem baj ha lassan és kissebb részletekben, csak nehogy legyengülj a nem evéstől.Kép
Nemsokára kis közvetítő leszel.Kép
Remélem csakis jó híreket fogsz majd hizni Stelláékról.Te meddig fogsz dolgozni?
Csak azért kérdezem, hogy két ünnep között nem fogsz tudni majd netezni?

Judit!
Hurrrrá!!Kép
Nagyon örülök, hogy már jobban vagy.Kép
Köszönjük a kérdésedet, nagyon jól vagyunk.Kép
Legközelebb majd két hét múlva 22-én megyünk a 12 hetes UH-ra.Már nagyon várom.Egy kicsit tegnap beparáztam a Stella bárnője esetén, de optimista vagyok és velünk minden rendben van, és rendben is lesz.Kép
Amúgy nálam is csak egy babát látott a doki a 6. héten, és csak most 8 hét 1 naposan láttuk mind a két kis apróságot.Kép
Nagyon vigyázz magatokra.Egyél egy kis mézet a torokfájásra.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Irtó rövid helyzetjelentés: lányom beteg, kenyérsütőnk bedöglött, hőm zuhan.Kép Mindjárt nem olyan vidám az élet.Kép Lehet, hogy nem jövök egy ideig, a lánykám teljesen lefoglal.

Stella,
drukkok mennek!Kép

Jündi,
további fájdaloműző energiák mennek!Kép Mikor egyszer kihúzták a fogamat, fogytam három kilót egy hét alatt.Kép Egyél pépeset!

Jóbor
kóbor
 
 


Na, lássuk azokat a görbéket Kép
Kép
Kép

Tegnapi és mai nem igazán értékelhető a fogorvosi dolog miatt, este lázas is voltam ráadásul. Persze jó lenne, ha a mai reggeli 37,2 maradna is Kép Szóval biztos azt fogjátok írni, hogy 16-17. napon volt tüszőrepim. De nem éreztem akkor semmit, csak a 22. napon (péntek este) volt sok a nyákom, 23. napon érzékenyek voltak a cicibimbóim, de semmi más tünet. És ha 16-17.-en volt, akkor mért nem ment fel a hőm legkésőbb a 22. napra? A dokinéni azt mondta, hogy a röntgenek nem befolyásolhatták a peteérésemet Kép Így még rosszabb a helyzet Kép Ráadásul a korábbi hónapokban teljesen jól és egyértelműen látszik a tüszőrepi, mégha hónaljban mértem is. Ja és az első görbén ami a 20. napon indul az a hüvelyi mérés.

Babus
Ha nincs peteérés, akkor mikor jön meg? Csak úgy majd egyszer gondol egyet és megjön? Hát az remek lesz Kép

Jündi
Vendég
 


Tündi!Kép

Örülök, hogy ilyen jól átvészelted ezt a szörnyű kínt, mert tudom milyen rossz érzés ám!

Jaj, már úgy szeretnék látni egy zebrát!!!Kép

Stella!Kép

Holnap nagyon nagyon drukkolok!!!
Sokat gondolunk majd itt Rád és vigyázz utána nagyon magatokraKép

Minden rendben fog menni!!!ÉrzemKép

EzzviccKép

örülök, hogy jobban vagy már, nem lett semmi baja a picurnak, ne félj.
Csak ha nagyon magas lázad lett volna az veszélyes.

Nicol!Kép

Jó vásárlást kívánok, remélem minent sikerül megvennedKép

Babus!Kép

Kiságyikó megvan már???Kép

Mea
mea
 
 


Stella
Nagyon-nagyon fogsz hiányozni, de ha ez az ára, hogy pici babucijaid legyenek, hát egye fene, valahogy kibírjukKép
Képzeld, szintén pocsék éjszakám volt, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy közben gondolkodtam mindenfélén és valamikor hajnalban hirtelen minden előzmény nélkül beugrott egy kép: karácsony tájékán jártunk, egy reggel(ami nálam már ugye dél) jöttem ide a Babanetre, olvastam volna végig az aznapi termést és megláttam Tündi nagybetűs írását, hogy JÁNYOK!!!STELLÁNAK ZEBRACSÍKOS TESZTJE LETT!!! És mindenki csak írta a gratuláló leveleket neked meg, hogy lám milyen boldog karácsonyotok lesz!Kép
Biztos kinevetsz, de olyan furi érzés voltKép Nem álmodtam, csak megéreztem, szinte láttam magam előtt, de olyan erősen, mint még soha. Szerintem ez jelent valamitKép

Tündi
Szegény, még elolvasni is szörnyű volt, nemhogy még kibírniKép
Biztos Kristófka különleges energiája adta meg a végső lökést és azért lettél jobban!!!Kép

És...lesz kiságyKépKépKép Most már tutiKép 1 óra körül indulnak érte PestreKép Illetve csak indul érte apuci egyedül és majd Pesten veszi fel az unokatesómat(ő ott dolgozik, rendőrKép) Ennek, hogy egyedül megy, mondjuk nagyon nem örülök, egyrészt mert agyon izgulom majd magam, míg Pestre ér ebben a csúnya ködös időben, másrészt a tájékozódóképessége egyenlő a 0-val, márpedig egyedül kell eljutnia a Duna Plazáig, ami egyébként nem nagy kunszt, na de neki??? Szinte 1000% hogy el fog tévedniKép

Képeket majd küldök neked is mindenképpKép Hétvégén már egy csomó kép lesz, amit fel kell tennünk a netre. Lesznek friss 4D UH képek, lesznek szobácska-képek, meg rólam pocakképekKép
És úúúúgy várom már a szombatot!!!Kép Nem elég, hogy lesz Kristóf-mozizás, még megyünk vásárolni is, kinéztem egy pár bababoltot, amiket mások is ajánlottak és tök nagy választék van, meg nem is a legdrágább és elvileg minden hiányzó babacuccot meg fogunk majd venni. Ollllyan jó leszKép Aztán még este be is pakolom a szobácskájába, vasárnap pedig jöhet a fotózásKép
Oké, befejeztem...

Jófi
Nem biztos, de talán a folyadék a Douglas-ban a megrepedt tüszőből származő tüszőfolyadék. Ez szerintem normális, de nem 100%, hogy jól tudomKép
A 15mm-es tüsző pedig valószínüleg már nem fog megrepedni így a 20.nap táján.


Ja, még egy apróságKép Előbb olyan vicces voltKép Én reggeliztem, Kristófka pedig ezzel egyidejűleg csuklottKép Nyeltem egyet, aztán dobott egyet a pocim, nyeltem egyet és megint dobódott a pocim és ez így ment hosszú percekigKépKépKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Jündi!
Nem vagyok biztos benne, de szerintem 19. napon volt tüszőrepid.
Szerintem ne add fel még.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Stella!
Azt hiszem ide írsz a legtöbbet, itt próbállak én is elérni. Gratulálok az ereményekhez. Biztos vagyok benne, hogy sikerül.
Holnap hány óra körül mentek Tapolcára?
Azért kérdezem, mert 10-re én is megyek vizsgálatra és ha Ti is ott lennétek, akkor talizhatnánk. Ha nem sokat változtál a fotó óta, akkor biztosan megismernélek.
Andi
andi71
 
 


Babus!
Te egy kis jövendőlátó vagy.Kép
Örülök neki, hogy ilyen tartalmas hétvégétek lesz.Kép
Én is nagyon várom már a képeket.Kép

Segíts már egy kicsit nekem.A closty-s topikban kérdezik, hogy ha egy baba van akkor mennyinek kell lennie a progi szintnek.Neked mennyi volt?
Én csak a kettőről tudtam nyilatkozni.

Stella!
Az jutott még eszembe, hogy a transzfer után rögtön jöhettek haza?
Nem kérdezted a dokit, hogy az autózás (rázkódás) ilyenkor nincs-e rossz hatással?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi
Hát elég zavaros ez a görbe. Nagyon nem egyértelmű, nekem legalábbis, bár kicsit furi az a 7.nap körüli hirtelen hőkiugrás. Várjuk meg a többiek véleményétKép
Nekem peteérés nélkül volt, hogy simán megjött 30 nap körülre, ahogy szokott, de volt, hogy csak 50 napra. Nem tudom, mitől függöttKép

Judit
Örülök, hogy jobban vagyKép
Tegnap küldtem mailtKép Megkaptad?Kép

Kóbor
Jobbulást a kislányodnak!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Kinga Kép
Aranyos vagy hogy így fel akarsz lelkesíteni Kép A héten biztosan nem fog kiderülni, hiszen most aztán tényleg fogalmam sincs, mikor kellene nem megjönnie Kép Azért nem adtam ám fel, elárulok neked egy titkot: anyósom (a fogorvosnéni asszisztense) mondta ma reggel hoyg kezdjem el szedni a gyulladáscsökkentőt, mert tényleg bucifejem van. De mondtam neki hogy nem akarnám magam agyongyógyszerezni, várok még egy kicsit ezzel Kép Mert hát ha törpe van, akkor talán mégse kéne, a catalflán is éppen elég volt Kép SAjnos az kellett Kép

Jányok Kép
Nem vagyok én hős! Kép

Judyt Kép
Én dolgozok már végig, 2 ünnep között is. 24-én és 31-én is dolgoznánk, de akkor szabit kell kivenni, ezen kívül még 1 nap szabim van, ha addig nem kell akkor azt 23-án szeretném kivenni.
Jó lesz kis közvetítőnek lenni, és rajtam nem fog múlni a sok jó hír, de afelől egyáltalán nincs kétségem, hogy Stella csak jó hírekkel fog ellátni bennünket Kép

Judit Kép
Majd ha jössz Pécsre és randizol Stellával, akkor ugye engem sem felejtesz el? Kép

Jóbor Kép
Köszi a további fájdaloműzőket! Kép Nekem eddig 1 kiló ment le, de még fog biztos.

Jündi
Vendég
 


Jündi!
Akkor jó.Megnyugodtam, hogy akkor majd fogsz tudni írni Stelláékról.Kép

Jura!
Hol vagy?
Azt ígérted, hogy 1 héten egyszer jönni fogsz.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Nekem a 2.Clostys hónapban a 23.napon 106.4 nmol/l volt, ami a doki szerint nagyon jó volt, de baba mégsem lett belőle.
Bár ahogy a Clostys topikot nézegettem, ott a másik mértékegységben írogatták az adatokat(talán ng/ml??), ezt a 106.4-es értéket úgy tudom kb. 3-mal kell osztani ahhoz, hogy átszámoljuk abba a másik mértékegységbeKép
De mondom, ekkor nem lett baba, amikor pedig sikerült Kristófka, akkor pedig nem volt vérvétel, úgyhogy nem tudom. Gondolom még ennél is magasabbKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jól feladtam a leckét hőgörbe ügyben, mi? Kép

Babus
A 7. nap körül azért volt olyan magas, mert sajnos nem tudtam időben mérni, hanem 1 órával később csak Kép Valószínű ezért volt. 50 nap is lehet akár? Te jó ég Kép
Jó vásárlást a hétvégére, gondolom, te mint gondos anyuka, már pontosan felírtad hogy miből milyet és mennyit kell venni Kép
Milyen sokszor csuklik Kristóf! Kép
Apuci miatt ne aggódj, ha esetleg kicsit késve, de biztosan épségben haza fog érni!

Jündi
Vendég
 


Babus!
De jó!Ennyi szép dolog egy hétvégére!
Biztos nagyon szép lesz a kiságy!Még milyen babacuccokat akarsz venni?Mi hiányzik?Ruhák?

Jündi!
Kár,hogy csak 20-tól mérted hüvelyben, az egyértelműbb lenne, de az szerintem tisztán látszik, hogy az onnan mért adatok alapján a 20. napra már minden lezajlott, mert addigra fenn volt a hőd. Szerintem vagy a 17. vagy a 19. napon lehetett a tüszőrepid!
Babus, Te mint profi, légyszi írd meg a véleményed!

Kinga
Kinga79
 


JündiKép
Szerintem neked nem fog ilyen sokára megjönni(csak 9 hónap múlváraKép).
Nálam már hónapok óta nem volt peteérés, biztos ezért jövögetett meg ilyen sokára.
Egyébként pedig nem engedek a szülinapi ajánkékombólKépKépKép Irgum-burgum, hogy meg akarsz fosztani tőle!!!

Csak azért aggódok apuciért, mert ha egyedül megy autóval, szereti kicsit lazábbra venni a dolgokat. Mert ha én ott vagyok, akkor megrendszabályozom, hogy biztonsági öv, meg semmi száguldás, na de egyedül kiélvezi a helyzetet, és ilyenkor hétköznap amúgy is olyan nagy forgalom van az M3-on és sok az elvetemült, hülye sofőr is(na nem apucira gondoltam, ő csak kicsit elvetemültKép) De csak vigyáz magára ilyen csúnya időbenKép

Igen, tényleg sokszor csuklik Kristófka, de ahogy másoktól hallottam, a többi baba is ilyenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jündi, az én hőgörbém is nagyon zavaros, én nem gondoltam volna, hogy volt peteérésem, de az ultrahang hétfőn és ma is kimutatta.

sajnos vérvétel eredményem csak jövő héten lesz meg.

Babus!Fantasztikus lehet érezni, ahogyan Kristófka csuklik a pocakodbanKép
jófi
 
 


Kóbor!
Lánykádnak jobbulást kívánok!!!Remélem csak valami megfázás és semmi komoly!Sajnálom a kenyérsütőt, de biztos meg lehet javítani, garanciás még? Neked pedig küldök egy kis hőfenntartó energiát, hátha meggondolja magát!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!Kép

Kinga
Kinga79
 


Kinga
Még rengeteg apróság hiányzikKép Kell még egy pár ruhácska, ágyneműk, plédek, kiskád, cumi, cumisüveg, pelenkázóalátét a kiságyhoz, pelenkázótáska, forgó-zenélő a kiságyhoz, textilpelenkák, fürdőlepedők, hálózsák, bébiőrző, egy pár játék, mellszívó, babaáplási cuccok(olló, hajkefe, stb.). Ennyi ami kapásból eszembe jutott, de még biztos sok dolgot kihagytamKép
Vannak még extra vágyaim, szeretnék a nappaliba egy állítható magasságú járókát, hogy nappal is velünk tudjon lenni Kristóf. Mert a rokonoktól kaptunk ugyan egy használt járókát, de az nem állítható magasságú, így abba majd csak mászóképes állapotban tud lenni Kristóf. Én viszont szeretném, ha már az elejétől kezdve, már nappal is velünk lenne és nem pedig a szobácskájába kuksolna egyedül. Csak elég húzós áruk van, bár lehet, hogy kisebb bababoltokban találunk akciósan is. Mondtam apucinak, hogy én ilyet kérek karácsonyraKép

Kinga
Hát igen, a végefelé elég magas a hő, talán tényleg lezajlott már a tüszőrepi.
De ez az eleinte hónaljban, utána hüvelyben mérés elég bezavart.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Jányok! Kép

Tündi Kép Már aggódtam Érted, de tudtam, hogy egy stramm csaj vagy, hamar túl leszel ezen a dolgon.
A görbédhez sajna nem tudok hozzászólni... De gondolj arra, hogy teljesen úgysem megbízható a mérés, láttunk már itt is csodákat. Kép

EzviccKép
ÖRülök, hogy jobban vagy, remélem ez most már így marad. Kép

Judyt Kép
Hamar eljön az 22-e, ne izgulj! Nem sokára megint látod az Apróságaidat Kép

Babus Kép
Én sem tudnám szebben elképzelni a hétvégémet, mint ahogy Te/Ti fogjátok most tölteni Kép

Irigykedni ér? Kép

Én irtózatos fejfájással feküdtem le este aludni. Nehezen de elaludtam. Viszont hajnal 3-kor felébredtem, hogy ha lehet, akkor még jobban fáj. Régebben gyakran volt ilyen nagyon erős migrénes fejfájásom, de szerencsére mostanában elkerült. Felébresztettem a Drágám, próbáltunk mindent, hogy ne kelljen bevennem fájdalomcsillapítót (borogatás, ablakot kinyitottuk, ittam, masszíroztuk) de végül már majdnem elájultam a fájdalomtól, úgyhogy bekellett vennem.
Bosszankodtam, hogy így tuti értékelhetetlen lesz a hőmérsékletem (fájdalomcsill. egyben lázcsillapító is), ráadásul 45 perccel később is mértem mint szoktam, de szájban így is 36,8, hüvelyben 36,9 volt. A 6.napja nem változik a hőm... Napközben, és este pedig mindig hőemelkedésem van.
A pocim kicsit fájdogál.
A closty tuti megtette a hatását, progi szintem az egekben lehet, barnázás sincs, pedig a 27.napon járok.

Juzsci

Kép
zsuzsci
 
 


Kinga
Szerintem a hüvelyiben mértnek magasabbnak kellene lennie nálam, mert tüszőrepi után hónaljban is volt 36,8. Ha alapul vesszük a 0,3-4 fok különbséget, akkor minimum 37,1-nek kéne lennie. Annyi meg nem volt Kép

Jófi Kép
Köszi, akkor még mindenképpen reménykedek Kép

Babus Kép
Ez akkor most megérzésed? Mert ha igen, akkor remélem, hogy nem most az egyszer fog becsapni! KépVagy csak szeretnéd ha kicsit jobban reménykednék benne? Kép
A szülinapi meglepit nem felejtettem ám el! Kép

Jóbor
Kislánykádnak gyógypuszit küldök, add át neki légyszi! Ne aggódj miatta, biztosan hamarosan meggyógyul!

Jündi
Vendég
 


Juzsci Kép
Hát ezt a fránya fejfájást leszámítva egész jó a többi dolog Kép Remélem, tényleg jó ez a closty és a progidnak is jót tett! Sőt, azt méginkább remélem, hogy babuci is van a dologban! NAgyon drukkolok neked!!!!!! Kép
Fogod még a kezem? Kép Én fogom a tiédet! Kép

Jündi
Vendég
 


Jündi Kép
Most nem fáj már a fejem (kop-kop),de olyan vagyok mint a mosott..., csak kóválygok.
Hogyne fognám a kezedet? Szorítom, ahogy csak bírom Kép
Sikerülnie kell! Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Tündi
Veled kapcsolatban most nem akar működni a megérzésemKép De ugye nem utálsz ezért?Kép
Tényleg csak reménykedésre akarlak ösztönözni, mert attól a fránya hőgörbétől, ami egyébként se mindig megbízható, ráadásul máshol is méred a hődet, nem szabad reményvesztettnek lenni!Kép Bízni kell az utolsó percig, hisz látod, olyanoknak, mint Mea, akiknek végig 37,2 volt a hője, mégis megjött, sőt, még mikor megjött is annyi volt. Most akkor mit vársz egy buta hőmérőtől??! Ti mindent megtettetek, most már csak várni kellKép Én pedig bízom a meglepidbenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Zsuzsci
Kóválygás, pocifájás, magas hő??!KépKépKép Jól hangzikKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
A kínzó migrént hova soroljuk? Kép
Régebben volt, hogy fájt a fejem mielőtt megjött. De most a próbálkozós hónapok alatt egyszer sem volt még.
Pesszimistán ebből is csak azt érzem, hogy hamarosan megjön. Kép
Nem lehet szerinted, hogy csak a closty-tól vannak ilyen "remek" tüneteim? Vagy a magas progi szinttől?

Juzsci

Kép
zsuzsci
 
 


Sziasztok,
Stella Kép hiányozni fogsz nekünk és remélem csak jókat hallunk rólatok.

Tündi, nekem is idén szedték ki az egyik bölcsesség fogamat. (a másikat tavaly) kész szenvedés volt hidd el te még jól jártál hozzám képest. Az fogorvosom szenvedett 1 órát majd feladta és kihivott egy szájsebészt.(ez nekem 15 000 Ftba került) Az is még egy órát szenvedett mire kiszedte. Akkora volt az arcom, hogy mindenki elsirta magát. De nekem érdekes modon nem fájt annyira. El se hitte az orvos hogy ezt ki lehet birni. Kép
Szóval lehet rosszabb is ...
Lenne egy kérdésem, ha amikor megjön akkor hónaljba mérem az első 4 napon utána hüvelyben az gond? Nem tudom rávenni magamat akkor is...
Köszi: Krinyoka
krinyoka
 
 


Zsuzsci
Talán lehet a Closty-tól isKép Sok hülye mellékhatást tud okozni ez a gyógyi. Persze 1 jó mellékhatása mindenképp vanKép

Krinyoka
Én nem is mértem olyankor a hőmet, amikor megvolt. Csak utánaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Juzsci!
Irgum-burgum a fejfájásnak.
Nagyon jók a tüneteid.Kép
Szorítok.Szerintem most sikerült.Kép

Babus!
Hűha, jók sok mindent írtál fel a listára.Kép
Apucid majd alig fogja győzi a kocsiba pakolni.Kép
Majd megírod, hogy hol vásároltatok.Kíváncsi vagyok hol érdemes.Mert ha majd eljön a mi életünkben is ez az idő, akkor lehet, hogy mi is felutazunk Bp.-re és ott bevásárolunk.Kép
Remélem Kristófka jól fog pózolni a 4D-n.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus akkor biztos nem gond ha hónaljba mérem. Igazán nem sok jelentősége lehet ilyenkor a hőnek.
Krinyoka
krinyoka
 
 


Krinyoka Kép
Hogy meg kell ezekell a fogakkal szenvedni, mi? Kép
Ha nekem megjön, én is úgy fogom mérni, hoyg első 4-5 napot hónaljban, aztán már csak hüvelyben. Szerintem nem lesz gond így Kép

Babus Kép
Persze, hogy nem utállak ezért Kép Talán ha lesznek majd valami tüneteim, előjönnek a megérzéseid is Kép Egyébként én még abban a korban vagyok, hogy hiszek a mesékben, tudod, hőgörbe.... Kép Azért támaszkodom rá, mert nagyon érdekel, hoyg mikor van tüszőrepim. Mivel UH-n még nem voltam, nem tudom máshonnan valószínüsíteni. De azt nem kétlem, hogy becsaphat.

Húúú de jól esett ez a banán Kép

Jündi
Vendég
 


Tündi, én tudom már most, hogy a fent két bölcsesség fogammal is igy fogok járni. Ezért nem is merek elmenni most fogorvoshoz. Pedig nem ártana megszabadulnom tőle. Na de mindegyy. Csak ha már szenvednem kell akkor inkább más miatt szeretnék Kép de nagyon.
Ja, jó étvágyat!!
Most ebben a ciklusban mérem első naptól fogva, egyébként amikor eszembe jutott.

Krinyoka
krinyoka
 
 


Krinyoka
Ha panaszt okoznak vagy gyulladtak a meglévő bölcsességfogaid, akkor menj el mielőbb, mert ha babás leszel, akkor nem lenne jó megcsináltatni. Nem is az érzéstelenítő, hanem nem tudsz rendesen enni, a fájdalomcsillapítók miatt is, nem biztos hoyg azokat is olyan jól tűröd majd mint az előzőeket. Gondold meg szerintem, persze megértem hoyg húzod-halasztod Kép

Jündi
Vendég
 


JányokKép
képzeljéltek, áramszünet volt a melóhelyemen Kép!
Tök jó volt, mindenki ült és nézte a másikat!

BabusKép
De szép álom!!! Igyekszem valóra váltani! Majd megbeszélem a Picúrokkal is Kép!
Megjött a kiságy, vagy már megint szelektíven olvastam?

AndiKép
8-kor kell telefonálnunk, hogy minden rendben van-e a Picikkel és utána indulunk (kopp-kopp-kopp)!
Elvileg 11-re kell odaérnünk! Szerintem úgy fogunk beesni!
Ha akkor még ott leszel biztosan talizunk Kép!
A fénykép óta nem változtunk, szerintem!
Meg fogsz ismerni, az tuti. Kis fehér Fiat hatalmas fékcsikorgás közepette landol a parkolóban, aztán berobog az épületbe egy kb. 180-190-es pasi és egy 158-as tökmag (ez leszek én)!
ÉS TELJESEN IZGATOTTAK LESZÜNK!!!

JudytKép
kocsival jövünk majd haza, de csak pénteken. Egy éjszakát Tapolcán töltünk, a Hotel Pelionban!

JündiKép
örülök, hogy tudsz már "enni"!
Naná, hogy lehet 50 nap, sőt lehet akár 40 hét is!!!

KrinyokaKép
Menzi alatt én is hónaljban mértem! Szerintem nem gond, lényeg, hogy minden napra legyen adat.

JányokKép
köszi mindenkinek a drukkokat és a bizalmat! Teljesen feldobtok!
Már úúúúgy mennék haza!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt
Mi először a Mini-Manó Bababoltba megyünk(http://www.minimano.hu/), sokan ajánlották, állítólag nagyon jó hely, kétszintes, nagy a választék, jók az árak, utána a Brumi-Maci Boltba(http://www.brumi-maci.hu/) és végül a Megatoys-ba. Van még egy pár bolt, amit ajánlottak, csakhát az nem fér már be az időnkbe, mert szombaton korábban zárnak ugye a boltok.

Én is remélem, hogy bepózol a drágaKép Majd előző este a lelkére beszélekKép Úgy szeretném már látni a kis pofijátKép Olyan tündéri lehetKép

Stella
Még csak most indulnak majd apuciék a kiságyértKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella!
Jól van akkor megnyugodtam, hogy ott fogtok alukálni.Kép
Nagyon-nagyon szurkolok nektek.Kép
Pihenj sokat.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Koszi mindenkinek a jokivansagokat, jol esik, hogy igy orultok a jobbulasomnak.

Tundi!
Hat persze, hogy nem felejtelek el, irtam is, hogy harman megyunk majd bababorzere Kép

Babus!
Megkaptam az emailt, es valaszoltam is.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Annyi dolgom van, hogy még olvasni sem tudlak benneteket Kép. és ma még a hangom is elment a torokfájás mellé (merthogy az is van).
De most gyorsan írok, mert ez vidámabb mint a munka és úgysem tudok most megbeszélésre menni, elküldtem magam helyett az egyik asszisztensemet Kép

Stella!
Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon szorítok. Kép Szerintem tuti édes kis ikreid lesznek honaptól.

Jündi!
Szegény Te. Kép Emlékszem egyszer nekem is úgy beállt az arcom/fogam, hogy csak karikára vágott banánt tudtam enni. Azt bepréseltema számba és a nyelvemmel szétnyomkodtam majd lenyeltem. Pedig nekem a mamám a fogorvosom, úgyhogy nagyon vigyázva van rám Kép
Megnéztem a hőgörbédet. Szerintem nem biztos, hogy volt ebben a hónapban péd. A többi hónapban karakteresebb sokkal a hőesés/emelkedés.
Ha tudsz angolul, akkor érdemes felvésni őket a www.fertilityfriend.com-ra, mert ott komplex elemzéseket csinálnak róla, az első hónapban ingyenesen. Négyet már érdemes felvinni Kép
Egyébként nekem uh szerint nincs pém, ennek ellenére 90%-ban 28 napra jön meg. Szóval ha nem is volt pé nekd sem ebben a hónapban, akkor is maradhat normálisan 28 nap a ciklusod.

Pénteken megyek dokihoz és a következő hónapra kapok már gyógyszert, hogy legyen pém. És ha lesz rendesen, akkor nekem is mindjárt jöhet a lombik. Bár a párom azt mondta, hogy szerinte lombik nélkül is sikerülhet, majd beszél a kiskatonákkal. Kép Ahogy a párom optimistáskodik, nem baj, ha kevés van, úgyis csak egynek kell célbajutni Kép Mindensetre most támogatjuk őket Macaval és vitaminokkal Kép

wish
 
 


Zsuzsci!

Szerintem is jok ezek a tunetek Foleg, hogy faradekony vagy. Elso par heten en is igy ereztem magam. Nagyon szoritok!

Tundi!
Neked is szoritok ezerrel!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Stella!

Nagyon fogok figyelni, ha még ott leszünk.
Remélem minden OK lesz és már holnap visszakapod a babóidat.
Sok sikert!!!
Andi
andi71
 
 


Sziasztok!Kép

Stella!Kép Azért óvatosan száguldjatok a kocsival, vigyázzatok magatokra!!!Kép

Drukkhegyek mennek holnap!!!

Babus!Kép

Már nagyon várom a jövő héten a képeidetKép
Kiváncsi-fáncsi vagyok márKép

Zsuzsci!Kép

Kívánom Neked, hogy ott lapuljon egy pici pocilakó bennedKép

Babavárók!Kép

Élvezzétek ki minden percét a várandósságotoknak!!!Olyan jóóóóóó lehetKép kivéve a rosszulléteket, meg a derékfájásokat, meg a fáradékonyságot meg...Kép
De ezeken kívűl szupi érzés lehet NektekKép

BabakészítőkKép

Ide tartozom jómagam is mégKép

Fel a fejjel!Ez a hó a miénk lesz!!!Kép

Mea
mea
 
 


Zsuzsci!
Nagyon drukkolok, hogy ez a hónap a Tiéd legyen!KépMelyik nap nem kell megjönnie?

Babus!
Ebédelni voltam, csak most tudtam visszaolvasni a listádat!Hűha!!!Rengeteg minden kell még venni, én bele sem gondoltam igazán!Nem semmi!Remélem, minden lesz amit szeretnél!!!Biztos tündéri ruhácskákat, kiegészítőket választasz,a babakocsi is erre vall!

Kinga
Kinga79
 


Lányok!Kép

Prolaktin eredményem 24 cn-en múlt hónapban 348 volt.
Ez jó???

Babus!Kép

Szerinted?

Mea
mea
 
 


Mea
A kérdés ugyanaz, mint múltkor, milyen mértékegységben??
Én ng/ml-ban tudom csak a normálértékeket, abban 1.2 és 30 ng/ml között a normális. Ha neked is ebben van megadva, akkor bizony elég magas, de ha más mértékegységben, akkor sajna nem tudom.

Kinga
Hát igen, sok minden kell még majdKép
Sőt, lehet, hogy még plusszba jön egy kókuszmartac is, mert gyanús nekem, hogy most az nem is érkezett meg, mert azt mondta unokatesóm, hogy 30oooFt-ot vigyen apuci, ne de ebben kétlem, hogy benne lenne matrac is. Ahhoz túl olcsó ez. Szerintem a matrac nem érkezett meg, én meg nem várok rá még másfél hónapot, hisz ennyi pénzért(11oooFt-ért) máshol is bőven meg tudjuk venni. És akkor addig a kiságyat se tudnánk berendezni(ágynemű, baldachin, játékokKép). Na de majd este kiderülKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella Kép
Akkor reggel 8-kor itt kell lennem! Nehogy lemaradjak a nagy hírről! Bemész még a melóhelyedre, gondolom!?!?!??!?

Wish
Ha te karikára vágott banánt tudtál enni, akkor egy fokkal jobban voltál Kép Én hosszába 4 felé vágtam és azt daraboltam el még keresztbe Kép Jó egy rokon, barát, ismerős fogorvos Kép Rám is vigyázva van Kép
Köszi a hozzászólást a görbémről, sajnos én is úgy látom, mint te. Ezt a weblapot már néztem amikor a másik topikba írtad, de sajnos nem beszélek angolul Kép

Többieknek is köszönöm a hozzászólást hőgörbe ügyben! Kép
Azon spekulálok, hogy nekem most nincs törpém. Meg fog jönni, hogy el tudjak menni dokihoz egy vérvételes papírért, vérből kiderül hogy nincs pé-m, kapok clostyt, aztán jöhetnek az ikrek! Kép
Mennyi idő amíg elkészül egy vérvétel eredménye? Kép

Jündi
Vendég
 


Jündi
Változó, van ahol 1-2 nap, de nálunk 1 hét, mert akármikor is veszik le a vért, mindig csak szerdánként csinálják meg a hormonlaborokat.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jündi!
Tényleg-tényleg, csak feledékeny vagyok... Ha gondolod küldd el a hőgörbédhez tartozó értékeket és felvésem neked arra az oldalra, meg megírom mit írnak róla.
Dokihoz szerintem négy hónap után nyugodtan elmehetsz. Nekem 3x vettek vért (ciklus eleje, közepe, vége) és mind a 3 alkalommal ultrahang is volt. Egyébként 3 nap alatt megvan egy vérvétel eredménye, de mindegyik alkalom eredményei fontosak.

Mea! Szerintem az elég magas és a magas proklatin szint gátolja a teherbeesést. De kérdés a mértékegység is, ahogy Babus is mondta. Kép Orvos nem mondott semmit?

Wish

wish
 
 


Wish
Végre valaki, akinek egy cikluson belül 3 vérvétel és 3 UH volt, szerintem is csak ebből lehet pontos infókat leszűrni. Az én dokim anno azt mondta, csak akkor vágjak bele a hormonlaborokba, ha végig is tudom csinálni a megadott napokon, mert annak nem sok értelme van, ha egyszer vesznek vért és azt kielemzik, mert a hormonok ugye folyamatosan változnak és csak úgy lehet következtetéseket levonni belőle, ha egy egész cikluson keresztül nyomon követjük. Bár ahogy ezt elnéztem, ilyet nagyon kevés doki csináltat. Sajnos.


Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?