Új privát üzeneted érkezett!

Biztos nem könnyű ez a munkahely-dolog, nekem helyem sem lesz, ahová visszamehetnék, mert, ahogy betöltök a lányok a 3. évet engem is leépítenek. Nem mintha oda vissza tudnék menni a munkaidő miatt. :(

Jó kis délutánunk volt! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nálunk itt az udvaron van egy "kisfiú" akiről azt hittem,hogy 5.-es.Erre kiderült,hogy 2.-os még csak :roll:
És ma bemondta,hogy 62cm-el született bakker
majdnem elájultam
aniti
Kaposvár
 
 


Jaj Törpi este 7-ig dolgozni két csöppség mellett?Iszonyat kemény lesz-És még mellé a lelkedet is össze kell kaparnod ugye

Kitartás neked
aniti
Kaposvár
 
 

 
 

Zsófi! anno minket is 5 perc alatt kiszórtak a Heim Pálban, de minden le volt írva az ambuláns lapra, mondjuk én kértem, hogy írják le
mert gyereköltöztetés közben nem tudok figyelni rájuk is :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Zsófi: milyen kencét kaptatok? Kevert gyógyszertárit? Ha nagyon csúnya, akkor napi 2x, de én is csak 1x kentem Hangát. El is múlt, azóta sincs.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nalunk LAUranak van,
van amikor fellangol, es mindenhol piros meg veres is volt,
neki a haziorvos meg a maszek borgyogyasz kencei semmit nem ertek, csak a heim pal sajat keveresu kenceje, es azt csak az ottani gyogyitarban lehet kapni, nekunk is 2x kellett a szteroidossal, es este a testapoloval,
ok azt mondtak max 2 het alatt kell elmulnia, ha nem, akkor mas fajta Kencet adnak de elmult nehany nap mostmar csak a testapoloval kenjuk, de nem lehet abbahagyni, mert azonnal visszaesik
ja es a paradicsora is azonnal visszajon

Móni
KépKép
reunion
 
 


Aniti ma beszélgettem egy anyukával a játszin, 2,5 éves elmúlt a fia, 3kg-val nagyobb mint K (ez egyáltalán nem látszott a gyereken) és pont egyforma magasak voltak, ő is húházott, pedig láttam már K-nál nagyobb csajt :lol: igaz nem sokat.


:lol:
aniti
Kaposvár
 
 


Ekcémához nem tudok hozzászólni,Marcinak volt anno 1 folt,de kizárólag fogzáskor jött elő és nem volt vészes
aniti
Kaposvár
 
 


Hát lányok, én nem gondoltam, hogy egy hajvágás ennyire fog fájni és sírva is fakadok! Manókámnak le lett vágva a bongyorság. Tudom, hogy muszáj volt, mert már kibontani sem lehetett, olyan kis vékony kóc volt, törött, nem tudott nőni már a haja, de akkor is.... Most olyan kisfiús lett. :cry: :cry: :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: apa Alexát most Kodzseknyalókának hívja. Meg kisfiamnak. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hali!

Asszem ma megfagytam.És bekapcsoltuk a fűtést is :?

Timi,ó,azok a göndör fürtök :( kiváncsi vagyok milyen lesz helyette,vajon göndörödik majd megint?Meglátod,hamar megnő neki.Rakj egy képet,léci!!!Tudod én is le akartam Noéminek vágatni a nyáron,de aztán mindig tolódott,nem jutottunk el a fodrászhoz,végül maradt...de lehet jobban jártunk volna.
Tényleg szuper volt a délután :D Még battáig sem értünk,Bada kérdezgette "hol van virsli???".Így legalább nem kellett még főznöm,mikor jazaétünk,már amúgy is 8 óra volt.

Babus,noncsi és bazsi babák? :lol: Na,tényleg össze kell hozni egy tali már!Szerdán lesz maszatolás?Hánytól van?

Móni,hogy vagytok?

Zsófi,ti mikor kezditek a bölcsit?Ó,és mi ez a nemevés???
Noéminek is volt ekcéma,mi elocom steroidos kenőcsöt kaptuk,napi egyszer nagyon vékonyan,2-3 nap alatt múlt el,aztán egy év alatt 2x kijött,de azóta sem.Kened?Javul?

Törpi,lehet a helyedre is határozott időre vettek fel valakit...meló az most biztos lesz jó sok,hű,asszem nem irigyellek,bár néha Balázs arra a pontra juttat,hogy nem bírom tovább itthon velük...persze ez nem így van,és sajnos hasonlóan Timihez,én sem tudom azt a munkát csinálni,mint a gyerekek elött.
Végül voltatok esküvőn?

Banika,ti a vesedogokkal milyen orvoshoz jártok?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ja,és Timi,szuper a vonlazód...és most legalább számol is rendesen.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt, vagyis jobbat, mint a miénk! :(
Egész éjjel műszak volt, Alexa fél 12-től sírt. Elaludt a vállunkon, leraktuk, lefeküdtünk és megint sírt. Éjjel már orrot szívtunk, aludt közöttünk, mi semmit, visszavittem, sírás, dajkálás. Reggel kérdeztük miért sírt éjjel, fájt valami, mutatta a fogát. :( De csupa takony mindkettő.

Nyulasz: nem nagyon hagyja magát fotózni, elég homályos képek vannak, de azért rakok. Göndörödni fog neki, mert hátul az a pici is kunkorodik, ami maradt, kb. 2 cm-es.
Kép Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok,
kicsit le vagyok maradva, de próbálok visszaolvasni.

Timi, szegénykének is nagyon ramaty lehetett, ha a foga fájt. Na meg Nektek is. Remélem a délutáni alvás már jobb lesz. Te adsz ilyenkor nekik fájdalomcsillapítót?
Alexa haja meg édes. Majd megnő újra, gyorsabban, mint hiszed. Mi nincs egy hónapja, hogy vágattunk, és Míra haja olyan nagyot nőtt, hogy újra vinnem kell. És neki is most volt először levágva a haja úgy igazából. Most már látok esélyt arra, hogy egyik gyerekem sem örökölte az én és apjuk haját, hanem a nagyanyjuk erős, dús haja lesz a fejükön.

Nyuszi, én közvetlen a válság előtt mentem el táppénzre, azaz helyettem már nem vettek fel senkit, sőt, így menekült meg egy fenék akkor. Azóta meg csak leépítések vannak. Azaz, akit most helyettem elküldenek, az is határozatlannal van. És mivel versenyszférában vagyunk, a leggyengébb láncszem megy. (Aki nem kizárt, hogy épp egy teherbeesés előtt álló csajszika lesz :( )

Móni, én most kinéztem egy helyet, ahová határozottal vesznek csak fel, 2 éves szerződéssel. De simán vállalnám. A jelen helyzetben szerintem senki sincs biztonságban, hiába a határozatlan. És ki tudja, két év múlva akarom-e ezt még csinálni. Nem mellesleg akkora a fluktuáció itt, hogy folyamatosan van valami új pozíció, és ha jó munkaerő leszek, akkor biztos nem akarnak majd elengedni, kerítenek valami új beosztást. Nem utolsó, hogy ez az állás, ami most lehetséges lenne, nem épp egy stresszes és tuti 8 órás hely. Vagy csúsztatható.

Most mennem kell, végre alszanak a törpék, talán tudunk az eső áztatta udvaron valamit csinálni apával.

Ja, és Míra hihetetlen aggyal rendelkezik. Olyan hosszú énekeket dalolászik, mindenről eszébe jut valami bölcsiben tanult, hogy csak lesegetek. Mert azok a dalok, amik már fél éve az autó lejátszójából szólnak, érthető, hogy ismeri és fújja. De ezeket azért annyiszor nem hallhatta még a bölcsiben. Büszke vagyok arany hisztizsákomra :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Az én vonalzóm bezzeg továbbra sem jó. De most lusta vagyok újra szerkeszteni.
Timi, a Tiéd viszont tényleg nagyon jó lett!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Köszönöm a vonalzó dícséreteket! :D

Törpi: szoktam adni ilyenkor Nurofent, de nem a foga volt a ludas, illetve lehet az is, de már tiszta takony az egész gyerek, szívom, fújom, orrcseppezek, de olyan kis elesett lett. Remélem hamar túl lesznek rajta! hanga is taknyos, de ő jobban viseli - mintha semmi baja nem lenne. Délutáni alvásról annyit, hogy 1 óra szunya után Alexa odaült Hanga lábához, visszafektettem, most talán visszaalszik, de Hanga köhög így fekve rendesen, nem tudom meddíg lesz így alvás. :?
Csak nem Mírának is erősödik a haja? :D Ügyesek a dalokkal. Nálunk az autóban csak rádió szól vagy ha hármasban megyünk anya kedvenc cd-je. Szerintem azt előbb fogják dúdolászni, mint a gyerekdalokat. :oops: :lol: Ja, Alexa nálunk az énekesmadár, hihetetlenül halandzsázva énekel, beleszőve 1-1 értelmes szót is. Van, hogy nem látunk a könnyeinktől, úgy röhögünk. :lol:
Új helyről van már visszajelzés?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nem akarok okoskodni, mert nem pénztárcakímélő a dolog, és nem is garancia, mert sosem lehet tudni mi mitől van, de a csajok bölcsikezdése előtt elkezdtem adni nekik egy Vironal nevű cseppentős terméket. Elkapták a náthát a többiektől, mindamellett Emma ugye akkor már köhögött, a füle is megfájdult, de csodák csodája nem robbantak le. Pedig az idő sem kedvez, reggel hideg, napközben 25-30 fok. Most persze megint más idő lesz, ez sem veszélytelen, de bízok benne, hogy talpon maradnak.
Halandzsa ismerős, és a könnyekig röhögés is. Míra amúgy jól ejti a szavakat többnyire, de ebből a többnnyiréből következtetünk arra, hogy gőze sincs mit énekel.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, egyik új lehetőség arra sem tartott érdemesnek, hogy behívjon egy elbeszélgetésre. Bár rengeteg volt a jelentkező, ettől függetlenül beképzelten nem igazán tudom, hogy kiket hívhattak be, ha az én munkatapasztalatommal nem kellettem. Egy asszisztenciához azért dolgoztam már elég sok helyen ahhoz, hogy bőven meglegyen mindaz bennem, ami egy ilyen melóhoz kell.. Na mindegy :oops: :(
A másik az még képlékeny, még kialakulóban van a részleg. Na de oda aztán tényleg nincs tapasztalatom, csak egy kedves ikres anyuka volt osztálytársam, aki segíteni akar nekem, mert ő ott dogozott GYED előtt, és vannak ott jó kapcsolatai.
Azaz sok esélyem nincsen, hogy ne kelljen kezdenem 2 és fél hét múlva :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Na megint előkerültem.
Bocsi, ha hülye kérdéseim vannak, nem nagyon tudok visszaolvasni. :oops:


Timi, Zsófi, nektek hol van / volt az ekcéma, és mekkora? Lettinek is van a szája sarkában, nekünk Ellocomot (szteroidos) írt fel rá a doki, de nagyon félek a szteroidtól, ezért egyelőre csak Neogranormonnal kenem. Néha jobb, néha rosszabb.... :(

Aniti, még nem találkoztunk, rólad mit kell tudni (vonalzód nincs)? ;)

Törpi, munk.helyet sajnálom, hogy ilyen áron tudsz visszamenni. Én még nem is tudom, mi lesz.
Ügyes Míra nagyon! :)
Bölcsiben figyelnek az öltöztetésükre amúgy?

JANUÁR 1-jei változásokról tud vki vmit ?(munkahelyi füles, pletyka, vagy bármi?)

Nyulaszkám, fűtésért irigy, mi is bekapcsolnánk, csak nem tudjuk :lol: (rohadék panelfűtés). Marad a szánalmas kis hősugi. :S

Zsófi, futóbicók (rémlik vmi múltkorról)? Kíváncsi leszek, hogy válnak be! Fotókat is majd, lécci! (Mondom én... :oops: :) )

Timi, melyik fog nincs még kint? Az ötösig jönnek ki a tejfogak, nem? Éjszakát sajnálom... :(

Mi is takonypócok vagyunk :( Letti összeszereli a porszívót meg az orrszívót, bekapcsolja a p.szívót és magának leszívja (ha jó kedve van). Ajsikát 3-an kell lefognunk. :(

Csajok, nálunk délutáni alvás katasztrófa, le se merem írni. :cry:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana, nálunk is katasztrófa lesz, mert már lassan 3 órája alszanak. Esti lefekvésnél lesz itt meg a katasztrófa. Gondolom bölcsiben keveset alszanak, most pótolják :roll: Nálatok mi az, amit nem mersz leírni?
Öltöztetésnél mire gondolsz? Tegnap Míra a megszokottak szerint trikóban akart aludni. Ketten próbálták meggyőzni, hogy nem kéne a pulcsit levenni. Nem hatott, így takargatták.
Udvarra kimenéskor figyelnek a hőmérsékletre, de a benti ruhára (amit Te adsz rá reggel) nálunk mindig ráhúztak egy kardigánt, ha fújt a szél fülvédőt is. El szokták mondani nap végén ezt a szülő megnyugtatására. De az elején még előfordult egyszer, hogy visszamentem az autóból egy gyors kukkra hozzájuk, és láttam, hogy jól fel vannak öltöztetve. Megnyugodtam és már mentem is. Magyarul én is paráztam emiatt. Vagy másra gondoltál? :oops:

Fűtés miatt mákunk van, melegek lehetnek még a falak, még mindig 22,5 fok van a nappaliban. Szobákat meg szellőztetem ezerrel, de nem hűltek még ki. Ablakbecsukás után mindig bemelegszenek.

Porszívózás ismerős. Míra akkor is, ha nem kell, mert ő már fújja az orrát iszonyat alapossággal, Emmához meg egy tucat ember kell
:?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!

Gyerekek betegek, így most csak némi reklám:

Vállalnék falvédő (200cm*70cm), ágytakaró (200cm*100cm) varrást 9000Huf-ért, és kispárnákat (40*40cm) 2500Huf-ért. Esetleg ha ismerőst érdekelné, akkor megköszönöm a közbenjárást! Iwiw-en a képek láthatók a munkáimról!

Kata
labkat
 
 


Timi! gyógyuljatok a te csajaid nagyon strammok gyorsan átmegy rajtuk :D

Rana! ha csak kis területen van az ekcéma szerintem nyugodtan kend be elocommal, kb 2X kell vele bekenni és azonnal elmulasztja

Csajok nálunk találtak hihetetlenül jó játékot, celluxot vagy 2 oldalas ragacsot ragasztgatnak mindenhová, és hívnak, hogy tapsoljuk meg őket milyen jó helyeket találnak

Nálunk Réka danolászik csiga bigát, bujj bujj zöld ágat, cikkom a legnagyobb kedvenc :lol:

Törpi! ezt nem tudtam, hogy közben keresel is új helyt, de szerintem sok helyen utánajárnak iwiwről stb hogy van-e gyerek és mekkora, és ha kicsi akkor be sem hívják az embert

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi, Móni, nekem olyan önéletrajz formám van, aminek az elején, a személyes adatoknál szerepel, hogy családi állapot. Oda írom be, hogy házas, két gyerek. Amúgy nem csináltam titkot a két gyerekből ezúttal, mert a cég állítólag családbarát, így a levélbe, amihez csatoltam a CV-t, odaírtam, hogy GYES-ről térnék vissza. Titkot felesleges belőle csinálni, előbb-utóbb kiderül. Ha meg emiatt nem kellek, akkor tényleg derüljön még ki az első interjú előtt, ne húzzuk egymás idejét :? De van valami kedvezmény azonban a cégeknek, ha GYES-ről visszatérő anyukát vesz fel, de még nem kérdeztem rá pontosan barátnőmnél, aki ezt tapasztalatból tudja. Majd ha valahova kegyeskednek behívni személyesen megosztom velük.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hali!

Végre vettem kabátot Nonónak és Badának is,meg gumicsizmát,de az csak Nonónak,még kell egy fiús,meg egy egybeoverál Badának,és talán 1-2 bélelt nadrág,meg leggings.Lassan meglesz minden :?

Törpi,ez valami homeós amit adsz?
Jajj ezek a dalolások,meg a mindenről eszébe jut egy ének,vagy mondka ismerős,annyira cukik,ma is a Camponában volt egy nagy plüss mókus kiállítva,el is kezdték énekelni a mókuska felmászott a fára dalt :lol:
Munkahelyhez drukk,mármint valami újhoz,hátha,és igazad van,assze mindegy,hogy határozott,vagy határozatlan...
Na,sikerült ágyba raknod őket? :lol:

Timi,ó,taknyosságot nagyon sajnálom...meg fogacskát is.Úgy látszik csak nálunk alszanak mint a bunda,ha betegek.Remélem a mai éjszakád jobb lesz.
És szerintem is nagyon szép Alexa,remélem már te is megbarátkoztál a frizuval! :wink:

Rana,tényleg kend be nyugodtan az elocommal,mi is azt kaptunk,két nap alatt nyoma sem volt,alig szívódik fel valami,és hatásos...legközelebb fél év múlva jött csak elő,akkor megint két nap alatt elmúlt.
Mi is panelban laktunk 23 évig,pont ma jutott eszembe,hogy csak 15-től fűtenek...bár asszem lehet kérni hamarabb is.Szerencsére nálunk is napközben még 22 fok van,de este fürdés elött 5 percet fűtünk,lett is 25 fok a szobájukban,de már csak 23 van.reggelre 21-22 lesz,kár,hogy nincs aki Noémit 20 percenként betakarná :lol:
Jobbulást nektek is!

Kata,jobbulást!Vaterán nem érdemes meghirdetni?Esetleg csak próbának?Hátha...

Móni, :lol: végülis olcsóbb mint a matrica :lol: Én most a 20 forintos lufira esküszöm,nagyon leköti őket :lol:

Zsófi,akkor megnyugodtam,hogy ti is ekkora cipőt vettetek :lol: Hú,videóra én is kiváncsi vagyok!

Babus,merre vagy?Apa otthon?


Lányok,lehet olyan kesztyűt kapni,ami kötött ötújjas,de a tenyere vízhatlan? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Hű, de lemaradtam! Végre egy szuper éjszaka! Taknyosság: Hanga már rendben is van (3 nap), Alexának még kicsit kell szívni az orrát, de ő is alakul, dehát ő még csak 1,5 napnál tart. :D

Nyulasz: hol sikerült kabátokat venni?

Atyaég, mekkora lábak! :lol:

Rana: Hangának tenyérnyi foltok voltak, mi is elocomos gyógyszertári keveréket kaptunk, néhány kenés és elmúlt, azóta sem jött vissza. Hangának a nagyörlők hiányoznak, Alexának nagyörlők és szemfogak. Kicsit le van maradva, viszont egyszerre növeszti őket. :shock:

Este mi is csináltunk próbafűtést, nagyon jól esett, pedig nem volt hideg a ház, mert 21,5 fok volt. Azért a 22-23 jobb érzés volt. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi,ja, az jó, ha hidegben felöltöztetik őket, de pont arra gondoltam, hogy oviban mindig minden ruhát ráadnak a gyerekre, amit Anyuka reggel hoz / betesz, még akkor is, ha közben 30 fok lesz. Szal én emiatt aggódom inkább, hogy nem öltöztetgetik-vetkőztetgetik majd őket elégszer az időjárás alakulása szerint, ahogy én szoktam (persze én túlzásba is viszem...)...
Meleget irigylem, itt 21 fok van bent, nem értem, miért nem fűtenek még..... :(
Porszívózás akkor mint nálunk... :lol: (Érdekes mondjuk, hogy pont a hisztisebb gyerekem nem hisztizik orrleszíváskor...)
Alvást lásd lejjebb.

Timi, a nagyőrlők az 5-ösök?? Hát azok még nekünk sincsenek meg, én meg azt hittem, egy időre letudtuk a fogzást.... :roll:

Zsófi, kérdeztem változásról? Most hirtelen nem találom, mire gondolsz... :roll:
Mi az az APG? (majd ha elküldtem a hsz-t, két mp múlva eszembe jut, gondolom.... :oops:

Móni, akkor kezdem az Ellocomot, mert most megint nagyon randa. :( Celluxozás jó lehet, csak a fal nem díjazza, gondolom... :lol:

Nyulaszkám, lufizás nálunk is megy (megyünk a Rossmannba, Ajsika hetykén rákiált a pénztároscsajra, hogy "Kérünk lufit!", az meg ad nekik mindig. Ég a fejem, hogy így koldul, de a múltkor ott kaptak lufit, és csak így tudom őket oda becsábítani, hogy azt mondom, a néni biztos ad majd lufit megint. :lol:) Ma este kenem majd az Ellocomot. Csak a múltkor is ezt írta fel a doki ( a lábán volt), és nem kellett ellocom, hanem sima hidrat. krémtől 4 nap alatt elmúlt...

Én se csizmát, se kabikat, se overallt nem vettem még nekik.... Várom a vénasszonyok nyarát... :oops: :lol:

Nálunk délutáni alvás mostanában így néz ki: 1/2 1: ebéd. Utána pici játék, kaki, 1/2 2- 2 között leteszem őket. Na ekkor indul a ramazuri (ez eddig is így volt mondjuk, csak eddig kb 2-kor, legkésőbb 1/2 3-kor beájultak, aztán alvás 1,5-2-3 órát). Most a ramazuri néha 3-ig, de akár 1/2 5-ig :shock: tart. Hallom az őrzőben, hogy vmelyik ha elaludna, a másik felpiszkálja. PL Ajsi ordít teli torokból: LETTTTIII! Nincs válasz. LETTTIIII! Nincs válasz. LETTTTIIIII! Bágyadt válasz a kiságy mélyéről: Itt vagyok! Ajsi: Gyere, fogd meg a kezem / ölelj meg / csúszdázzunk! / Dobd ide a macit! És akkor kezdődik elölről. És ami az idegesítő, hogy ez NEM FÜGG ATTÓL, hogy reggel hánykor kelnek! :shock: Volt pl, hogy reggel 7-kor keltek és fél5-kor aludtak el nagy nehezen, de volt olyan is, hogy reggel 8:15-kor keltek és 1/4 3-kor már aludtak (altatás kb mindig ugyanakkor, fronthatás nem volt). Na erre varrjatok gombot!

A másik, amiben HELP ME PLEASE: hogy kezelitek a hisztiket???? Letti egyszerűen kiborít! Ma pl elalvásnál (most az előbb) azt mondta nekem, hogy "Kéred a macit szépen" Odaadom neki, erre visszadobja, és rámkiabál, hogy SZÉPEN! Na mondom, nem értem! Ekkor már bőg, hogy "Rendesen add a macit, Anya!" Próbálom másképp, az se jó. Már visít, ordít, levegőt se kap, és csak ugyanazt hajtogatja. Én meg próbálom mindig máshogy odaadni, viccesen, komolyan, így meg úgy, próbálom elterelni a figyelmét, meg mondom, hogy mutassa meg, hogy gondolja, de csak egyre belelovalja magát, és mint egy külföldi, akit nem értenek, csak ugyanazt hajtogatja. És MÁSFÉL óráig üvöltött!!!! A végén már otthagytam, mert az idegösszeomlás szélén álltam (Pedig gyűlölöm bőgni hagyni a gyereket). Mondjuk ez most nagyon durva volt, de általában ha nem az történik, amit kitalál (és nem pontosan úgy), akkor mindig ez van. :cry: Általában sikerül megnyugtatni (rögtön megtenni, amit kér) vagy elterelni a figyelmét (ha nem lehet megcsinálni, amit akar) de mindig szar anyának érzem magam, főleg, ha otthagyom, hagy főjön a levében. :cry: Szóval hisztis gyerekek anyukái: kérem az okosságokat, SOS!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziaszto! Én vagyok, csak nem engedett egész nap belépni a babanet, kértem jelszóemlékeztetõt, úgy igen, kiléptem és utána megint semmi, nem tudom az újjal mi lesz, majd kipróbálom. És majd a vonalzót is berakom.

Rana: hiszti: nekem két hisztisem van, keményen nyomják, egyiknek az használ, ha otthagyom és tudomást sem veszek róla, másiknak az, ha átölelem és megnyugodhat rajtam. És van egy harmadik verzió, amikor elszáll az agyam és érvényesül, hogy annak van igaza, aki hangosabban üvölt, tehát nekem. Egyébként én hiszem, hogy ha nincs közönség , nincs mûsor sem, dehát Alexa másban hisz. :lol: Nagyörlõk az 5-ösök.
timi976
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, ja értem, bocsi, ezt elfelejtettem :oops:
Hát jan. 1.-től tök nagy változások lesznek, csal.támogatásban meg szocpol (v. támogatott lakáshitel), meg persze egy csomó mindenben, de állítólag nem nagyon lehet tudni semmit. Ezért kérdeztem, hátha vkinek a vkije közel dolgozik a tűzhöz, és tud legalább vmi infofoszlányt. (Most akarunk új lakást / házat venni, de nem tudom, érdemes-e megvárni a jan. 1.-et, vagy még rosszabb lesz a helyzet??? :roll: )

Timi, ja én is ezekkel próbálkozom, de talán rosszkor, rossz helyen... :roll: :cry:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Timi engem sem engedett be, én is kértem jelszóemlékeztetőt, most hogy láttam Rana írt megpróbáltam és sikerült a régivel szerencsére, szerintem be tudsz jönni te is a régiként is most már.

Most a régivel tudtam bejönni, de nincs meg a hozzászólás ablak, csak a válasz gombra nyomva tudok írni. A kedvencek sem jönnek be. Talán majd holnap jobb lesz. Csak kiírhatnák, hogy javítanak, vagy valami! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nekem műkszik minden, úgy tűnik... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


futóbringa videó:

https://picasaweb.google.com/lh/photo/A ... directlink

Nagyon ügyes! :D Tavasszal mi is arra váltunk, már nem veszek nagyobb mocit. Majd megyünk a decathlonba próbálni. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Délután már csak 2x szívtunk orrot, vacsi előtt meg lefekvés előtt. :D Ha ilyen ütemben gyógyulnak, akkor holnapra kutya bajuk! :D Lehet nem is megfázás volt, hanem fog, csak nem engedik, hogy megnézzem. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi örülök hogy jobban vagytok, nálunk K növeszti a szemfogakat, valamennyi kint van de ő meg nyelvvel takar.
Enyémek is taknyoltak kicsit, most jobban vannak, jövő héten megpróbálok elrohanni velük és beadatni a bárányhimlő elleni másodikat is.

Rana erre a hisztire nagyon nem tudok mit mondani, főleg nagy kanál türelmet neked meg kitartást. Nálunk ilyen még nem volt.
Téli cuccok: szerintem már nem lesz vénasszonyok nyara, már ideje volt hogy ősz legyen, csak ne lett volna ilyen éles a váltás. Én örülök, hogy végre meg van minden cuccuk,legalábbis amiről úgy gondoltam szükséges. Biztos nemsokára fognak fűteni mert hideg van.

Zsófi: de jó, hogy írod! Nekem kiment a fejemből a bárányhímlő elleni második oltása. Basszus, itt van a hűtőben lassan 3/4 éve. :oops: Ha teljesen elmúlik a takanyó, akkor én is viszem őket. Csak el ne felejtsem!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rana! erről a hisztiről jutott eszembe, egy ismerős kisfia egyik nap az oviban, valami hasonlót adhatott elő, és az óvónénik sehogyan nem tudták kitalálni, hogy mi baja van a gyereknek, mire délután, mikor ment érte az anyja elmondta, csak annyit szeretett volna, hogy Medve Úrnak szólítsák aznap :shock:

Nálunk Rékának vannak most érthetetlen dolgai

Babus mikor Ti hazajöttetek a kórházból, történt változás a gyerekek viselkedésében?????

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hali,én sem tudtam délután belépni,most meg már nincs erőm írni...holnap jövök.Ja,és ma Noémi is tiszta taknyosan ébredt,mondjuk tegnap este mikor takartuk be őket,akkor már gyanúsan vette a levegőt.

Jó éjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus mikor Ti hazajöttetek a kórházból, történt változás a gyerekek viselkedésében?????

de még mennyire :( mind 2x mind2 gyereket mintha kicserélték volna......:(:(:( mintha nem is az én 2 gyerekem lett volna...elég sok idö volt visszarázkodni :? több hét :( még most is összszorul a gyomrom és potyognak a könnyeim remélem soha többet és senkinek nem kivánom :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és persze jo reggelt meg betegeknek jobbulást ;)
nálunk minden ok koppkopp tegnap anyuméknál voltunk egész nap (Apa melozott :evil: ) de nagyon jo volt tegnapelött meg anyos jött mi meg elmentünk Apával vásárolni végre letudtuk a szülinapot :lol:
ma meg várjuk a kéménysepröket jönnek ellenörizni igy legalább lesz idöm az elmaradt mosást potolni :lol:
vmit még tuti akartam :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


FBon irták h vmi hiba volt tegnap du most olvastam

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na most nekem sincs hsz ablakom, úgy mint Móninak annó, tuti valami gáz van a rendszerrel

és a nap jó híre, elindították a fűtést :lol: reggel már elég cidris volt az idő, 20,9 fok :oops: tudjátok ez nálunk már nagyon hideg.

Nekem sincs hsz ablakom még mindíg, de a kedvencek már bejönnek legalább.

Alexa egész éjjel sírt. Ha felvettem is sírt, amikor el akartam vele dőlni
vízszintbe, akkor is sírt, csak függőlegesben volt valamennyire jó neki. Kakigondok vannak és tegnap még be is sajtozott anyámnál a kisasszony. Adtam levolacot éjjel, még mindíg semmi. Én kész vagyok, apa szintén, de elment maszekolni. Alig várom a déli alvást!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: ó, bocsi, ha mi fertőztünk meg benneteket! :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, Törpi: kakihoz akartam mesélni...ugye nálunk is akad kakibaj :( koppkopp mostanában nekünk az jött be ha ugrabugrált Lalu, rendesen azt játszottuk h táncolunk, ugrálunk, mindenféle testmozgás... :wink: hátha Nálatok is segit utána fél ora és megvolt az eredmény :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja és reggel 1 teáskanál paraffinolaj :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na nekem meg most nincs kedvencek :shock: :cry: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na nekem meg most nincs kedvencek :shock: :cry: :lol:

Elkiabáltam, már nekem sincs megint.

Enyémek folyamatosan ugrálnak, úgyhogy a mozgás megvan. Paraffin olajat csak így lehet kapni a gyógyszertárban simán? Asszem nekem is kell vennem, mert ez már nagyon gáz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: igen egy kis üveggel nem is drága nekünk bevált nálunk ugye pszichés a dolog a nyári szorulás ota :( de tutira bejött h mondtuk h ez kakivitamin és segit a kakinak kijönni...meg kakimese ilyenek... :oops: :lol:
laevolac szokott amugy használni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: levolac nem nagyon jött be, illetve most lett eredménye végre. Valamikor éjjel 1 körül adhattam neki 1 teás kanállal. Kipróbálom a paraffint, mert Manóval az a gond, hogy nem ér rá kakilni, meg nehezen megy neki, ha már mégis muszáj.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: remélem beválik, elsö körben add jopár napig aztán majd el lehet hagyni

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, bocs, csak a kaki témához: Nálunk sem hat egy teáskanál, igazából már majdnemhogy kettőt adok neki, és ha egyik nap nem használ, akkor kap még egyet másnap. Tapasztalat, érdemes kaja előtt adni, ill. akkor már, mikor az előző kaja kiürült a gyomrából valószínű.
Paraffint nem használtunk még, de biztos nagyon jó, végülis Babuséknál igencsak bevált, és már mintha máshonnan is hallottam volna.
Nálunk a gond azzal van, hogy jön az a kaki, szorulás igazából nincsen már nagyon, csak épp nem szól a kisasszony, hanem bugyiba engedi. Szombaton sikerült egy pukit elkapnom :lol: , rákérdeztem, kell-e neki, és ráült a wc-re. Trónolt egy ideig, sokszor sírt, de nem szállt le volna. Majd Míra asszisztálásával megszületett a mű. Roppantul örültek neki, agyon dicsérgették egymást :lol: :lol: :lol: De aztán vasárnap megint bugyiba sikeredett. Persze akkor is sírt, de gondolom azért, mert bement a bugyiba :(
Ja, és nem tudom, milyen front hatott rájuk tegnap, de mindamellett, hogy elviselhetetlenek voltak, ezen a kakin kívül mindkettő KÉTSZER bepisilt :shock: :shock: :shock: :shock: Az apjuk a végén már kiakadt, én meg kínomban csak röhögni tudtam. Igaz szombaton mostam nekik egy adagot, de összejött tegnap még egy 8) :lol: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, Szigetszentmiklós Nektek messze van? Szoktatok arra járni vásárolni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nekem már mammut ikreim vannak a tieitekhez képest
3 és fél évesek lesznek mindjárt
Régen írtam a másik ikresbe,aztán csak zugban olvastalak benneteket,de a múltkori beszoktatós téma újra írásra ihletett :lol:
Bár a fiúk már oviban,nekem meg sajnos a minka nem úgy alakult ahogy terveztük,de időm így se sok marad
Próbállak követni benneteket,de nem vagyok naprakész :oops:
aniti
Kaposvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?