Új privát üzeneted érkezett!

Na lépek lányok,nyugovóra térek. Álmodjatok szépeket. Kép

Kép
eszter2004
 
 


Eszter, köszi a tippeket, de eddig is így igyekeztem étkezni! gyümölcslevet szinte csak ünnepi alkalmakkor iszom, meg a kenyér is barna, de nem is nagyon eszem...szóval, énnemtom....
ja, bejelentem, +15kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne is reagáljatok semmit, köszííííííí
ja, meg köszi a tisztító infókat, utána fogok nézni!

Orbis, nekem tetszene a közös sütés!! igaz, én nem is sütöttem még mézeskalácsot.... de jó ötletnek tűnik!

no, ma biztos korábban lefekszem a szokásosnál, mert tegnap nem bírtam csak úgy fél 6 körül elaludni.. nagyon álmos vagyok!!

pusz, bagzer

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Orbis!
Bár szalmát fonni nem tudok, a mézeskalácssüti az jó ötlet, én benne vagyok!

Kikocs!
Vigyázz ám magadra, meg próbáld mostmár elkerülni ezeket a családi zűröket, ott a többi tesód és legyenek tekintettel az állapotodra. Ha jól értem azért kell most leutaznod, mert az öcséd félti a kocsiját?! Remélem nem, ez nagyon durva lenne. A párnás dolog nekem is bejött, vigyázz magadra tényleg és siess haza hozzánk! Kép

Mértem én is pocakot, hát én kb már egy hónapja nem növök, csak pár centicskét és azt is felváltva a pocakon és a derekamon. Én sem aggódom emiatt, mert Erika érezhetően jól van odabent, folyton csiklandoz a kis cserfes Kép

Köszönöm mindenkinek a bíztatást, megyek és kialszom magam erre a nagy izgalomra.
Különben is meg kell beszélnem a bébimmel, hogy holnap mutogassa magát rendesen, ahogy a jó kislányok szokták (vagy inkább úgy ahogy a rosszkislányok Kép ), mert megyünk ám uh-ra. Úgy várom!!!

Szép álmokat mindenkinek, Aura
28+3
aura
 
 

 
 

Sziasztok

Babus
Érdekes amit írtál a kórházról, mert a szülőszoba műsoraiban szimpinek tűnt, és mivel itt hatvanban jól "elbántak" velem gondolkodtam, hogy azt válasszam, de maradt a szabolcs utca, amit mondjuk eddid nem bántam meg, csak tényleg azon aggódom, hogy rendben felérjünk, majd gondolok rád februárban.Decemberben tuti nem lesz hó, mert én már mindenféle mindenfélékkel megdumáltam, hogy száraz idő legyen Kép legalábbis az autópályán Kép

Szerintem ne aggódj sokat, mert az nincs jó hatással rátok, de nagyon örülök, hogy nem lett semmi baj a hasaddal.

Bagzerka
Nekem kb félidőtől vannak súlyproblémáim, de az én férjem is hasonlóan reagált, sőt felajánlotta, hogy majd együtt fogyózunk utánna.Jó fej, bár volt már ilyen és annak az lett a vége, hogy ő jól lefogyott, én meg maradtam...Kép

Márti
Apás szülés...hát ez érdekes kérdés...a férjem, aki mellesleg orvosi egyetemre járt(gyógyszerész) irtózik a kórházaktól, vértől, meg minden ehhez kapcsolodó dologtól, így az egyértelmű elutasítással kellett együttélnem hónapokon át. Aztán egyik rendelésen a doki kicsit "lekapta", hogy miért nem jün, hiszen mekkora élmény...stb.Ja és részletesen elmondta, hogy mi fog történni. Ekkor a férjem téveszméi némileg eloszlottak, így most úgy állunk, hogy bejön velem, de a kitolási szakaszban tuti ki fog szaladni...bár én abban bízom, hogy bennmarad, és jobban fog pityeregni, mint én Kép Szóval, majd meglátjuk...

csuklás
Az én fiacskánál is bejátszik napi 1, 2 csuklás, de én ezt nagyon nem szeretem érezni.Biztos azért, mert én utálok csuklani, olyan megeröltető, és sajnálom szegényt ilyenkor.

Most megyek...megpróbálok aludni...
Ja Bagzerka, én is kezdek megőrülni, most ott tartok, hogy szagolgatom a popsitörlőt, hátha inspirálja egy kicsit a babát a külvilágra...

Jó éjt

Hulcsi

hulcsi
 
 


Hulcsi, köszi a bíztatást!!

hova lett mindenki?? ledöbbentetek a +kilóimtól??!!KépKép
b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


http://www.arvereslap.hu/cikker_fcs.php?focsopidje=4&focsopneve=Baby

-itt van még egy magyar licitálós lap, nincs olyan sok cucc, de hátha valakinek jó lesz...valamire...
most találtam

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzer nyugi, a plusz kiloiddal semmi baj.Ez biztos tipus kérdése. Mert ha odafigyelsz és mégis ennyi, akkor ennyi és kész, most nem ez a legfontosabb. Én inkább attól ijedek meg néha hogy mind a pocak méret, mind a kilok olyan stabilan állnak minmum két hónapja mintha ott kiakadt volna a mérleg. Előtte meg szépen lassan kusztak felfelé. A fene se érti...
eszter2004
 
 


Jó reggelt, és boldog Mikut nektek!!!

Bagzerka, szerintem sincs gáz azokkal a kilokal, ha ennyi, hát ennyi,
Eszter én is inkább a te aggodalmad osztom, már egy ideje nekem sem moccannak a méreteim. Én se értem, de biztos nem baj, főleg, hogy már ketten vagyunk így!

Ma megyünk uh-ra, jujdejó!!! Majd szaladok visza írni, kinőtt-e a kukac azóta, Kép de biztos nem, szóval most jól megkukkolhatom a gyönyörű kislányomat.

Aura
28+4
aura
 
 


Sziasztok!

Boldog Mikulást!!!
Kép

A mézeskalács sütés szerintem is nagyon jó ötlet!Én sem tudok sütni, de úgy szeretném már régóta megtanulni!!!Légyszi, légyszi legyen!!! A hely nem kérdés, nálem nyugodtan lehet megint!

Én is ma megyek dokihoz, meg uh-ra úgyhogy majd beszámolok!

Millió puszi, és sok meglepitKép!

Katy
31+5Kép
Katy
 


Jó reggelt!
Tomi tökre örült a Mikulás csomagnak, úgyhogy megérte a múltkori Tesco-zás.
Nekem viszont bedagadt a kezem lábam Képés lift is még mindig rossz. Pedig lenne egy csomó dolgom. De most épp feltett lábbal bababnetezek. Elég bonyi, mert oldalról kell odaülni a géphez, hogy a lábtartó szék is odaférjen.

Eszter2004!
Jók a cuccok, és apa is elég meggyőző mikulás Kép!

Aura!
Én a MiniManóban láttam hasonló fából készült éjjeli lámpákat (süni, gomba…stb), de az is kb. 5000 pénz.

Bagzer!
ne paráztasd magad a mérleggel!!!!!! Nem szabad!!! Saját tapasztalatból beszélek. A védőnőnek meg hazudni kell, ha lehet. Ha megmér, akkor mindegy, úgy is letol. Ha vígasztal én 20kg plusznál tartok, (a 28. héten már +15kg volt)és a mai lábdagadást leszámítva szuperül érzem magam. Ráadásul bárhogy diétázol, ha a szervezeted raktározni akar akkor fog is. Én mostanában szinte csak édességen élek, mégse csúsznak föl olyan iramban a kilók mint előtte, pedig akkor figyeltem, mert engem is beparáztattak. Gondolj arra, hogyha szülés után a férjednek nem sikerül levadászni valami nagy bölényt, a pici meg te akkor is életben maradtok, mert a mamán lesz elég tartalék réteg Kép.
Ja, és ne hagyd ki a tornát! Attól ugyan nem leszel könnyebb de sokkal jobb karban fogod érezni magad.

Kikocs!
Minden rendben lesz az úton, hiszen a baba angyalai is vigyáznak rád. A múltkori esetet akár bizonyítéknak is tekintheted. Bár tudom, hogy hiába a bíztatás. Nekem még augusztusban volt egy koccanásos balesetem, azóta eléggé tartok embertársaimtól. De vedd figyelembe, hogy csak annyira felelőtlenek mint máskor és úgysem rajtuk vagy rajtad múlik. Szóval nem lesz semmi baj. Akár logikusan hangzik, akár nem.

Ne provokáljátok Babust! teljesen belehergeli magát a paramami szerepbe.

Márti!
Szerintem minden hasméret tökéletesKép. Klassz, hogy felbátorodott a párod a szülést illetően. Nekünk is papás szülés lesz. Ilyenkor a papáknak általában nincs más dolguk, mint tartani a feleségükben a lelket.
Az milyen amikor köhög a babád?

Nekem is tetszik a közös sütés, csak még nem merem felajánlani az otthonunkat, mert tudom, hogy Tomi parázik a lakást ellepő kismama seregtől. Majd még puhatolózom.

na a végére értem. Azóta biztos ti is felébredtetek és írtatok egy csomót, de ezt most már elküldöm.

Lili(37+2)akinek még mindig nincs kórházi csomagja, de talán majd ma

KépKép
savitri
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a párna-tippet mindenkitől, az a baj, hogy azon én már túl vagyok... Mindenhova viszem magammal a kispárnát, (Vagyis Katynál most ottfelejtettem, azóta nem) itthon meg 4-5 párnával rakom körül magamat, támasztom a hátam, a derekam, mindent. De van, amikor már nem segít. És nem is a derekam fáj, hanem mintha a jobb mellem alatt átszúrtak volna. Csak akkor nem fáj, ha állok, vagy égnekmeresztett seggel térdelek, de az babamegfordító trükk, amit én nem szeretnék. Tegnap ilyen volt. Lehet, hogy az idegességtől is, mert semmi kedvem menni. Akármilyen durva, igen, azért kell mennem, mert az öcsém félti az autóját, és a húgomnak viszont kell agyag, különben nem tud dolgozni, viszont ma du munkája van 2-től, és addigra otthon kell lennie. Ez csak úgy kivitelezhető, ha itt alszik pesten, vagy ha 4-kor indul otthonról, és 3 órát vár, hogy kinyisson az agyagvevő-hely, és utána a csúcsforgalomban megpróbál kijutni a városból... Mert ugye az ember kisvárosban nem a budapesti közlekedéshez szokott, így nem mer a reggeli csúcsban bejönni. így most a barátnőm elkérte apukájától az autót, és hogy ne kelljen egyedül mennie, mert mégiscsak szívesség, meg minden, ezért megyek én. Legalább dumálunk egy jót. Bár tényleg parázok egy kicsit. Dél körül indulunk, terv szerint 9-10 fele már itthon is leszünk. És tényleg nem megyek többet sehova.

Mézeskalácssütésben benne vagyok én is, és ha 3-4 jelentkezőnél nincsen több, akkor akár napközben fel is tudom ajánlani a lakásunkat, valamikor a jövő hét közepétől jó lesz. A héten elviszik a trutyi nagy részét, de azért még marad nekem is párnapi munka. Szóval ha nem lennénk túl sokan (mert konyhabútorom csak jövőre lesz, és a lakás se nagy)és képesek vagytok elviselni a felfordulást, ami még akkor is tutira lesz, és negyedannyira sem szép a lakásunk, mint Katyéké, sőt nem is lesz soha Kép akkor szívesen látlak benneteket. Mondjuk a tésztát biztos megcsinálnám előre, mert annak jó, ha pihen egy napot, de aztán hajráelőre, lehet szaggatni meg festeni Kép Kép Meg jó kis sütőnk van, amivel egyszerre lehet több szinten sütni, és gyorsan süt, szóval a mennyiség sem gond... A gond csak a helyhiány. Bár lehet váltva is konyházni, a maradék addig ül a nappaliban, és szereti brútuszt Kép... Találjátok ki...

Bagzer, még akartam mondani kilóügyben, hogy én még nem vagyok 15 kilónál, de szerintem 13-nál biztostuti, és két héttel későbbre vagyok kiírva. Szenvedtem egy darabig, meg minden, aztán volt 1-2 lazább hetem, és rájöttem, hogy hiába az önmegtagadás, akkor is ugyanannyit hízok, mikor eszem sokat. Szóval az ember hízik mindenképpen, ha muszáj neki. És utána le is adja. És szerintem nagyon nagyon csinos vagy, mert láttalak, és a szemem még jó azért szemüveggel Kép Egyébként meg majd azt csináljuk, hogy mikor már lehet járni tornázni, akkor majd mindig megbeszéljük, hogy valakik vigyáznak a másikak gyerekére, amíg a másikak tornáznak, utána meg az egyikek mennek tornázni, míg a másikak vigyáznak. Ezt találtam ki. BÁr mire akkorák lesznek, hogy lehet tornázni rendesen, addigra lehet, hogy elfogynak a kilók is. AZt mondják, ezeket a kilókat könnyű leadni, hanem amit szülés után zabál össze az ember, azt nem kellene, és akkor hawaii...
Na, most már írtam sokat, remélem azóta más is. Mert még van egy sztorim mára, azt még leírnám nektek, mert jó dolog. Majd minnyá...

Kik. 30+4

kikocska
 
 


Kép
Boldog Mikulást Mindenkinek!

Új szokásom: minden karécsonnyal, Mikulással kapcsolatos dolgon elkezdek bőgni, szerintem lassan kitagad a család.
Nemrég értem haza, mert életem kockáztatásával megvettem a férjem karácsonyi ajándékát. Majdnem elájultam útközben..többször is. Közben egy kedves ismerősömmel is találkoztam, aki megállapította, hogy még biztos nem szülök a napokban, mert nincs kellőképpen eltorzulva az arcom...ez igen jól esett Kép

A mézeskalács sütés tök jó dolog!!!! Én tavaly csináltam életemben elöször, és nagyon élveztem..hát az idén elmaradKép


Hulcsi(holnap már 39)

hulcsi
 
 


Na, azt akartam nektek elmesélni, hogy vettem egy helyen terítőket anyukámék boltjába karácsonyikat sok pénzért. És ma reggel jutott eszembe hajnalban, hogy teljesen kizárt, hogy mi hétvégén elköltöttünk 15ezer forintot, és kellene lennie még egy tizesnek.És már láttam is magam előtt, ahogy adtak vissza a terítős boltban: 2 kétezres egy ezres és semmi tízezres. Hát, visszamentem, nem is az volt, aki szombaton, de mondta, hogy szólt a kolléganője, hogy valami nincs rendben, és átszámoltak mindent a-tól z-ig, és odaadták a pénzt. És én nagyon boldog lettem ettől, főleg azért, mert múltkor összetapadt két terítő, és emiatt egyel kevesebbet számoltak, és csak otthon vettem észre, és most szombaton meg szóltam, hgoy eggyel többet számoljanak, mert így volt. És a becsületességem elnyerte méltó jutalmát, 15-szörösen kaptam vissza. Úgyhogy ez van, és az emberek rendesek.

Eszter, biztos a cukordiéta miatt fogysz, vagyis nem hízol. A Testkontroll szerint (ami most norbititok lett Kép) fogytam egyszer én 6 hét alatt 10 kilót tartósan(most így hízok kb Kép Kép), és annak az a lényege, hogy a szénhidrátot ki kell hagyni nagyjából az ember életéből, vagyis de. lehet enni, de nem sokat, és fehérjét szénhidráttal egyátalán nem. Tehát húst zöldséggel, nem rizzsel meg krumplival, és főzeléket is rántás nélkül, meg mindenféle ilyesmi. És hallottam már olyant is, hogy valaki, aki kövér volt, és már az elejétől tartania kellett a cukordiétát, fogyott a terhessége alatt. szóval a végén még ideális súlygyarapodással fogod befejezni a a9 hónapot Kép pedig hogy ki voltál akadva az első találkozón, én még emlékszem, mint sorstárs Kép

Közben milyen sok jelentkező lett a mézeskalács-sütésre helyadásügyileg Kép döntsön a többség, én alkalmazkodom Kép

kikocska
 
 


Nagy elhatározásra jutottam: felkerekedek és megrohamozom a teve utcai tb székházat. Megpróbálom intézni a szülési szabadságomat, vagy legalább érdeklődni, merta telefont ugye nem veszik fel. Közben beszerzem a hiányzó dolgokat a kórházi csomagból.

Kikocs! az öcsédtől kiakadokKép

Lili(37+2)

KépKép
savitri
 
 


Na jó, a terítős sztorival helyreállt lelkemben a rend.Kép

KépKép
savitri
 
 


Esztyx mindenkit üdvözöl még nem szül, persze a szobatársnője igen, ennek örül is meg nem is Kép szegény. Holnap megpróbálnak elindítani neki próbaoxitocint. Mondtam, hogy bementek akár (lévén én nem leszek itthon) de nem írt rá semmit. Csak hogy majd este jelentkezik. Remélhetőleg a babóca is... Kép

kikocska
 
 


Savitri, én is ki vagyok akadva az öcsémtől... Kép De most már úgy vagyok vele, hogy eszéhez mérem. Meg sikerült oldani a húgom problémáját, a többit meg rendezze el az öcsém a lelkiismeretével meg a Jóistennel. Nem rám tartozik. Kép (Nem gondoltam ám mindig így, a terhesség csodákat tesz Kép)

Jimbone, üdv újra itt Kép szívesen látunk!
Hehe, elcsábítjuk a tavaszi topicot Kép hehe! Ti meg gondolom elsőkből lesztek utolsók itt, nem? Kép Ez nem piszkálás, hanem az, hogy ott ti vagytok az Öregek, mint itt Marica, meg Márti, meg Bringa meg Bendegúz, akik már babáznak, meg minden, itt meg ugye a vége felé fogunk szülni, utolsó babák, meg minden (magamat is ide számolom a végére Kép ) De legalább mindenki elmeséli a tapasztalatait, azt olyan képzettek leszünk, mint a sokgyerekes anyukák Kép

kikocska
 
 


Eszter
Én maradok a Praxisnál, már 2-szer voltunk és meg voltunk elégedve veleKép

Orbis
Nyugi, ezekkel a paráimmal leginkább csak apucit fárasztomKép

Hulcsi
Jól döntöttél, hogy nem a gyöngyösi kórházba jöttél!
A Szülőszobában bemutatott Hlinka doki pedig a legnagyobb bunkó a világon!!! Semmi pénzért nem jöttem volna ide szülni!
Amúgy az én apucim is így van a szüléssel, a vajúdásnál bent lesz, de amikor bújik ki a baba, akkor majd kimenekül!Kép

Zsuzsa
Kép

Babus+Kristóf (30+2)

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
1000éve nem jártam itt. Remélem azért még emlékeztek rám és visszafogadtok.
Először is Nagy-Nagy gratula azoknak akik már babáznakKép
Olyan rengeteget írtok, hogy képtelen vagyok visszaolvasni. De mostantól megprobálok bekapcsolódni, persze ha megengeditekKép
Én mostanábban rettenetesen félek, hogy babócám hamarabb fog megszületni. Nagyon sokszor keményedik a pocim, és olyankor lent feszít is. Érez valaki hasonlót? Az éjszakai alvásaim szornyűek, nem tudok kényelmesen elhelyezkedni, ég a gyomrom, meg hasonlók. Babasarokkal sehol sem vagyunk, szegénykének még ágya sincsKép Ruhácskája viszont annál többKép Az már ki van mosva és vasalvaKép
Dokihoz szerdán megyek, kiváncsi vagyok mit fog mondani.
Bocs, ha hosszú lettem és untattalak benneteket, de jó volt egy kicsit kiírni magambol.

Brigi
bombomanyu
 
 


Brigi! Dejó, hogy jöttél megint! És nézd csak, hogy én milyen regényeket írok mindig, aztán mégsem szól rám senki sose. Lehet, hogy anyáznak, de sose mondják Kép SZóval bátran, mert szívesen olvasunk! A keményedésre egyed vadul a magnéziumot, meg feküdj sokat. Egyébként nemtudom, mennyivel vagy előttem, de én is egyre rosszabbul alszom, reggel, meg az éjjeli pisilés alkalmából alig mászok, annyira olyan, mintha előző nap a Himaláját másztam volna meg, és lefele gurultam volna. És néha szokott olyan érzésem is lenni, mintha már kidugta volna a kezét (fejjel lefelé fekszik) és az mindig nagyon rossz. De ettől még nem szülök. Kép doki biztos megnyugtat, és mondja, hogy pihizz sokat.

Kik. 30+4

kikocska
 
 


Szia Brigi!
Gyere vissza, sőt, én már hiányoltalak ám!

Cicmerák!
Te is jöhetnél, mert aggódunk már érted, remélem semmi baj nincs!

Edwig drága ez rád is vonatkozik, mi újság a pocakban? Várom mindig, hogy hívj, aztán semmi, remélem csak kiment a fejedből, és minden a legnagyobb renben veled és ijabb Bernáttal isKép !

Megfigyeltétek, hogy a tavaszi babások (akik igazából téliek) egyre nagyobb ütemben szivárognak át hozzánk?! Lassan fuzionálhatunk a másik topiccal, aztán mondjuk meghódíthatjuk az egész babanetet, utána meg akár világuralomra is törhetnénk Kép

Most szaladok, nehogy lekéssem az uh-t (amilyen hormonagy vagyok mostanában, képes lennék rá Kép )

Pusz, Aura (aki ma is zsezseg a boldogságtól)
és már ilyen nagy:28+4, dejódejó
aura
 
 


jajj csajok!! teljesen kripli vagyok. Úgy tűnik ez már tényleg az utolsó hetek. A teve utcában gyorsan végeztem, mert csak a kitöltendő nyomtatványokat kellett elhozni, de még ez a kis rövid út is teljesen megviselt. A jeges szél egyáltalán nem tett jót a pocakomnak, a metrón még görcsölt is egy kicsit, de aztán a melegben elmúlt. Gyógyszertárba már nem is mentem. Még jó hogy közben megjavult a lift. Most nem éltem volna túl ezt a 4 emeletet. Ráadásul nemsokára átjön az egyik barátnőm, ami egyébként tök jó, de ha lift nélkül kellett volna lemennem kaput nyitni, hát nem is tudom.

Egyre kevésbé szeretek kimozdulni, ma biztos nem megyek már sehová. Szerdán viszont hordozókendő tanfolyamra megyek a VI.ker. Eötvös u. 32.-be. Nincs kedve valakinek velem jönni?

Azért érdekes, hogy egy jó pár papa azt gondolja, hogy majd képes lesz kimenni a nagy pillanatnálKép Az a leggyönyörűbb része, ráadásul az azt megelőző több órás szenvedésnek az ad értelmet. Szerintem tuti bent maradnak, de ezt nem kell velük előre közölni. Kép Azt mindig elfelejtik, hogy a papák általában a mamák feje mellett állnak, tehát semmi horrorisztikusat nem látnak, csak ha nagyon akarják.

Brigi!
Ez a fórum mindenkit szeret és befogad, és bár én a viszonylag probléma mentes kismamik közé tartozom, széles itt az „éjszakai műszakosok” és haskeményedők tábora. Egy csomószor ki is tárgyaltuk már ezeket a bajokat. Szerintem ha rákeresel a görcs vagy keményedés szavakra az archívokban, biztos találsz valami jó kis receptet is rá.

Zsuzsa! neked is üdvKép

És tényleg !!!!!!!!!Edwig!!!!!!!!!!! hol vagy? mi van?
Aggódunk ám!

Aura! jókat nevetek ám rajtad, mégha nem is reagálok. ViláguralomKépKépKép


Lili(37+2)aki egész rendbe jött az otthoni meleg, puha körülményektől

KépKép
savitri
 
 


Drága Aura!

Csak zsezsegj!!!!! (az milyen??) Lényeg a boldogság!!!!!!!! És most olyan repülő kis angyalkákat szeretnék ide varázsolni neked, mert ez jutott az eszembe rólad, meg az érzésről, amit keltettél bennem. És nagyon-nagyon szuper!!! (de én nem vagyok ámítógépzseni, így nem tudok varázsolni sem, csak a szokásosat:KépKépKépKépKép

Nem tudtam megállni, hogy ne írjak véleményt, pedig most annyira nincs időm, mert dolgoznom kell, és gyorsan is, mert mindjárt megyek doki bácsihoz, aki le fog cseszni a kilók miatt!!! És nem fogja meghallgatni, hogy vizesedik a lábam (nem, inkább állandóan vizes), meg a hasam is nő, meg kevés a torna és az sem olyan intenzív, meg állandóan éhes vagyok, meg jóvanna volt két hét dobostortaevés is, de annak már vége (Kép). Csak a szép nyugodt hangján megemlíti, hogy figyeljek már oda azokra a kilókra. Én meg annyira szégyenlem előtte magamat, pedig amúgy meg nem is zavar (annyira), meg mondom, hogy éhes vagyok..
Jajajajajjj! Ez a kismamasors!!!!!!!!

És egész de. csak olvastalak benneteket, a hétvégi termést, mert közben meg vannak olyan elvetemült emberek, akik zavarnak itt bent a munkahelyemen, és akkor rájuk kell figyelni, nem rátok...és jegyzeteltem is, de most nincs időm ideírni a magvas gondolataimat, ami miatt ti most lucskosra zokogjátok a párnáitokat. Mert kb. már azt sem tudjátok, hogy ki is az a Ttika, mert olyan régen írtam már, hogy na!! (kb. pénteken, de hát azóta az egész világ megváltozott már!!!)

És akkor most brühühü nem is fogtok reagálni rám, mert azon tanakodtok, hogy ki is lehetek én, meg mit is keresek itt...

Pedig nincs is nagyon ragálni való, mert most olyan nagy semmit írok, de nehéz, mert én szeretek magvas, világmegváltó dolgokat írni, meg mondani...

Ttika, aki most aggódik
ttika
 
 


Lányok!
Köszi a szives fogadtatástKép
Kikocska: pihennék én, csak hát nekem őt kell leszednem mindenhonnanKép
Kép

Brigi 34+2, vagy az utolsó UH szerint 35Kép
bombomanyu
 
 


Lili
Én hiába mondom apucinak, hogy semmit se fog látni, neki az is bőven elég, ha elképzeli, mi történik ottKép Ő rendkívül ájulós, ráadásul még olyanokakat is beképzel, aminek köze nincs a valósághoz.
Például simán félre lehetne állítani bármikor, ha elkezdenék neki mesélni valamilyen orvosi dolgot neki és hipp-hopp beájulnaKép
Bár az se kizárt, hogy ha kimegy a szülésről, akkor meg kint ájul majd el, mert elképzeli, hogy mi történhet közben bentKép
És ilyen méhlepény meg köldökzsinór dolgokkal is teljesen ki lehet készíteni, úgyhogy azt hiszem, csak akkor fog visszajönni, ha már minden kész és csak a karjában kell majd tartania KristófkátKép
Eleinte dühített ez a hozzáállása, de aztán belenyugodtam. Minek erőltessem? Aztán meg majd akkora trauma éri, hogy csak naKép Ha nem bírja és nem akarja, akkor nem lesz ott. Lemarad a legnagyobb csodáról az életben, ő döntött. De majd meglátjuk még, mi sül ki belőle. Talán akkor, ott, abban a helyzetben másképp fogja látni a dolgokatKép de kicsi rá az esélyKép

A ti babóitok is sokáig csuklanak? Mert az én Kristófom ha egyszer elkezdi, akkor 5 percig meg se áll?!Képilyenkor már rendesen sajnálomKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ttika! ugyanmár! mindannyian tudjuk milyen az ha 2-3 napi termést kell végigolvasnod Kép
Fegyelmezd meg a dokidat, hogy írjon ki, hogy ne kelljen már dolgozni, és végre pihengethess meg foglalkozhass a babócával. A kilókra tett megjegyzéseit pedig engedd el a füled mellett. Tudom, hogy nehéz, de a lelki békéd érdekében, ezeket a hozzánemértő megjegyzéseket nem szabad meghallani. Tudja is egy férfi, hogyan kell a kilókra odafigyelni terhesen. Ha koplalsz akkor is hízol. Bagzernak már írtam az ősemberes hasonlatot. Egyszerűen ez a természet reakciója. Tartalékolnia kell a szülés utáni ínséges időkre.
A vizesedésre meg pont most olvastam, hogy sok folyadékot kell inni, és főtt krumplit enni mert az rendbe teszi a vízháztartását az embernek. A petrezselyem vízhajtó hatású, úgyhogy az is mehet a krumplira. Kép Ja, és lábfürdő: sima fürdősóra cseppentesz pár csepp boróka olajat azt rakod a vízbe és lógatod a lábad. bele.

Lili(37+2)én olyan rendesen mindig ideírom

KépKép
savitri
 
 


Sziasztok! Most talán lesz egy kis idôm, hogy írjak nektek. Nagyon jól vagyunk és élvezem a babázást. A szülési élményt talán mostanra sikerült feldolgoznom, megpróbálom leírni. Szóval....
Nov. 19.-én reggel 5-kor arra ébredtem, hogy fáj a hasam. Egy óra múlva sejtettem, hogy ebbôl lesz valami mert elég rendszeres 10 perces fájásaim voltak. Nem estem pánikba, páromat elküldtem dolgozni ,fürödtem, hajat mostam kb. 10 óra volt mikor 5 percesekké sürüsôdtek a fájásaim. Felhívtam a dokimat olyan dél körül, közölte hogy húzzak befelé a kórházba, addigra a párom is hazaért mert nem bírt magával. 12.30-ra értünk be a kórházba a dokim burkotrepesztett és elkezdôdôtt a haddelhad. A döbbenet, hogy valami így tud fájni..... Szerencsére (!!!) volt választott szülésznôm maximálisan támogatott és mellettem volt. Ô beszélt rá (nem nagyon kellett) az "epi" érzéstelenítésre. Bevallom szégyeltem gyengeségem, de ha valami baromira fáj és felajánlják, hogy megszüntetik...... A szülôszobán telt ház volt hidegfront meg minden, így a vajúdószobában egy szivacson fekve (ez a dokinô ülve szokta beadni) kaptam meg a fájdalomcsilapítót nem sikerült elsôre beadni és fájt, de akkor már nekem mindegy volt. Kivezetek egy kanünt és abba adagolták a cuccot, nem zsibbadtam és nem érzéstelenítette el a testem "csak" nem fájt a hasam. Nos a lényeg az hogy 4-tôl 6-ig semmim nem fájt, nagyon profin adagolták a szert, mert ahogy elmúlt a hatása jöttek a tolófájások. Nem jól nyomtam bénáztam, de a doki nagyon kedves maradt és bíztatott kb. a hetedik nyomásra meglett a bébi. Jól megijesztett mert csak pihegett és nem sírt fel. Én csak azt érzékeltem, hogy nem adták a kezembe és csöndben van és elvitték, de csak a csapig és hallottam, hogy paskolják és a férjem integet, hogy ne aggódjak minden rendben, de nem hittem neki. Aztán felsírt.........
Ez az egész nem tartott csak pár másodpercig, de örökkévalóságnak tünt. A doki azt mondta, hogy a bébi nagyon elfáradt azért volt ez az egész, szegény buksiján még egy vérömleny is lett, de azóta már felszívódott szerencsére. Az hogy a férjem mellettem volt végig az nekem akkora segítség volt, hogy szavakkal le sem tudom írni. Azóta úgy néz rám, hogy csodálat van a szemében. Elötte is szerettük egymást, de most 1000szeresére nôttek az érzelmek. A kórházban töltött idô rémálom volt, nem indult be a tejem (azóta már szoptatom a kincsemet), a csecsemôsôk kizsigereltek emiatt, a kórteremben öten voltunk és beengedik a látógatokat így valamikor 20-an nyu˝zsôgtek körülöttünk. Amúgy az jó volt, hogy ötágyasban voltam, mert jó kis társaság volt és segítettünk egymásnak.
Remélem nem ijesztettelek meg benneteket a szülésemmel.
Üdv mindenkinek!

Kép
Kép
bendegúz30
 
 


Babus!
Mondjuk én megértem a kórház, meg műtő parát. Nekem is van. És én se bírok véres emberi alkatrészeket nézni a tv-n. Szerintem nem kell erőltetni, majd helyben eldőlnek a dolgok, úgyis csak annak van értelme ha magától marad. Mi meg pont annak a fejében, hogy vállaljuk ezt az egész fájdalmas, véres, kórházi szörnyűséget, pont erre hivatkozva szoktunk nagyobb figyelmességet követelni, nem de? Az már mellékes, hogy mi pontosan tudjuk de legalább érezzük, hogy ez sokkal csodálatosabb lesz mint véres.

Igen az én babám nagyon sokáig csuklik, ha elkezdi.És olyankor mindig aggódok is, pedig állítólag nem kéne, mert csak atüdejét erősíti.

Zsuzsa! ha olvastad volna az archívokat(ami persze ember feletti képességeket feltételezne, ezért nem is várjuk el) tudnád, hogy itt a topikon belül se nagyon pártoljuk az EDA-t, ettől még lehet hasznos. Itt mindenki fájdalommal akar szülni. A hős mamákKép!

Lili(37+2)

KépKép
savitri
 
 


Hát igen, amíg a hős mamákról írtam, Bendegúz leírta hősiesen EDA-s szüléstörténetét.

Engem egyébként megijesztettélKép
Főleg a teltházzal, én attól tartok a legjobban.
De azért nagyon jó volt olvasni a történetet. Vagány csaj vagy nem mondom, hogy 10 perces fájásokkal még elküldted a férjedet dolgozni.
Még bennem is megállt a lélegzet amikor olvastam, hogy nem sírt fel, meg nem hitted el senkinek, hogy minden rendben.
Jujj! elkezdtem izgulni. Már csak 3 hétKép

Lili(37+2)

KépKép
savitri
 
 


sziasztok!!
boldog mikulást mindenkinek!

köszönöm a kiló bíztatást!! főleg Savitri meg Kikocs!! mert én meg rajtatok nem látom hogy nagy hájtömeg lenne, és mégis számszerint ennyi, akkor jóó! no megnyugodtam kicsit!!! kösziiii

most csak az elejét olvastam, majd késöbb jövök, most rohanunk, egy babaszobás csajszitól veszünk pár százért kis gaztyókat, és most fogunk találkozni, főleg ha marcika végre kirobban a fürdőből!!! grr

no szassztok!
bag

ja, a sütés lehet nálunk is, elég nagy a nagy szobánk, meg finom tüzet is tudunk csinálni, csak a konyha pici, de oda úgyis csak tepsivel kell ki, be menni, nem??!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Lili
Akkor Kristófomnak jó erős tüdeje leszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Na hello!!!

Épp sikerült jól feldobódnom, mert voltunk a dokinál, és képzeljétek, nyitva vagyok egy újjnyira végig. És tök lent van a feje. És mindez a varrás ellenére. Na és az a lényeg, hogy szerintem még kb. 2 hétig kihúzzuk, de tovább nem hiszem. És ez csak azért jó, mert a babucinak nem lehet semmi baja, és a doki bácsi is azt mondta, hogy ő már nem izgul, de persze jó, ha minnél érettebb, de végülis szülhetünk, nem baj. És én örülnék, ha decemberi baba lenneKép Meg nekem már az is olyan nagy csoda, hogy eddig kibírtuk, komolyan. És úgy örülök!!!! Hulcsi, ha esetleg szülsz, és én is, akkor ismerjük majd föl egymást,jó?

Lili, látom ma te vagy az ügyeletesKép Én is jövök, bár jön majd a sógornőm is, de amíg nem, addig írogatok. Meg Babus is itt vanKép Engem is picit sokkolt a szüléssztori, én is félek picit a teltháztól, meg attól, hogy nem fogom bírni a fájdalmat. De most eddzem magam, hogy bírjam. Nagyon szeretném!

Egyébként pont én is így vagyok, ahogy Lili, hogy végre járkálhatnék, és erre nem tudok. Tegnap elmentünk a KIKÁba, de mire bejáratódtam, már jöhettünk is haza. Szóval nehéz. És érzem, hogy lent van nagyon a feje, nagyon tud nyomni. Úgyhogy nem esik jól a járkálás.

Bagzer, meg kilósok! Ém mindannyiótokat láttam, és nem folytok szét egyáltalán, ne aggódjatok! Nagy a hasatok és kész.

Aura, nem reagáltam még, de annyira örülök, hogy ilyen jól alakulnak a dolgaid! Attól meg ne félj, hogy nem kápráztatotod el őket, mert a te egyéniségeddel nincs kétségem, hogy el fogodKép

Sütni én nem nagyon szeretnék, főleg, hogy nem szeretném, hogy ott szüljünkKép, de azt nem lehet, hogy aki akar süt, aki meg nem, az beszélget? És szereti Brútusz kutyát, ha Kikocséknál lesz? Mert olyanra szívesen mennék én is.

Üdv a tavaszi babásoknak!!! Nahát, lassan világuralom lesz ténylegKép

Bagzer, Kikocska, hol lesz ez a videós szülésfelkészítő holnap? Lehet, hogy elmennénk, de csak a videós részére, mert ugye tornáznom nem szabad. És akkor fél6-tól kb. És mehetünk, ugye? Mármint hogy nem kell jelentkezni, vagy ilyesmi.

Szia Ttika! Hogy felejtenénk el, ne bolondozz! Egy csomóan nem nagyon írunk a hétvégén. Jó,, hogy jól vagy, nem is értem, miért zaklatnak mindenféle egyének, mikor te épp babanetezel!Kép

Egy csomó mindenre szerettem volna reagálni, de túl sok, meg már reagáltatok. Úgyhogy drukkolok Kikocskáért, és nagyon kiakasztó a tesód.grrr-ahogy Bagzerka mondanáKép

Rékacs, a tv-re nem reagált senki, de én most írok: nekünk nincs tv-nk, és tök jó! Bár a számítógép is tud ilyen függőség lenni, de mégse olyan, mint a tv.

Na most elég volt belőlem, unom magam.
Noémi34+1
vghnoémi
 
 


Noémi

szerintem van esély, hogy egyszerre szüljünk, mert az én fiam nem akarja elsietni a dolgokat Kép)
Tök jó lenne, én már így is nagyon várom, de ha ott lennél még jobb lenne. Babás szobát választasz majd???Szerintem én igen.

Hulcsi

hulcsi
 
 


Hello Hulcsi, de jó, hogy itt vagy épp!! Vagyis majdnem éppKép
Mi nem megyünk babásba, mert a Szabolcsban nem jöhet be senki, és szeretném, ha azz apukája láthatná. Meg most azt hiszem, azt az egy hetet kihasználnám regenerálódásra. Úgyhogy kórterem, oda is behozzák sokszor a babát. A babásból meg elviszik, ezt gondolom, tudod.
Na. A profilomban benne van a teljes nevem. Meglátjuk, de tényleg jó volna!!!
Puszi
Noémi
34+1
én is szépen odaírom mindig, mint Lili!Kép
vghnoémi
 
 


Én is úgy voltam vele, hogy semmiképpen nem fogok kérni EDA-t. Annak dacára, hogy nem így lett, mégis úgy érzem, hogy "megdolgoztam" érte. Hadd idézek kedvenc könnyvembôl: "Tanácsom a kismamáknak: ne tu˝rjék, hogy más mondja meg nekik, mekkora az a fájdalom, amellyel illik megbirkozniuk. Nincs ugyanis könnyebben elviselhetô fájdalom, mint a másik fájdalma! A szülészeti osztályokon és központokban túl gyakori a szülési érzéstelenítéssel kapcsolatos bu˝ntudat, pedig ez szükségtelen.
A szülésnek nem kell nagyobb fájdalommal járnia, mint amennyit az érintett kismama elvisel, és a babának csak hasznára válik , ha az éédesanyja elég jól érzi magát ahhoz, hogy lazítani tudjon és élvezze az átélt eseményt."

Kép
Kép
bendegúz30
 
 


Sziasztok!

Nem maradok sokáig,mert éhen halunk!

Bagzer!Én azért nem írtam bátorító sorokat, mert bár 10-12 kilónál tartok, holnap kell túlélnem a védőnői leszídást a plusz kilókról és annyira nem szeretnék elmenni, de már így is másfél hónapja nem voltam!Nem tudom őszíntén azt mondani, hogy tojd le, mert én is képtelen vagyok rá!

Minden tavaszinak és réginek üdv!Kép

GÖRCSÖLÉS:Én most voltam a dokimnál és jól kikérdeztem, mert nekem is volt mostanában és azt mondta, hogy ez a 32.héttől teljesen normális, készülődik a szervezet a szülésre, illetve a frontok nagyban felerősítik a görcsöket!Még lényeges emellett, hogy a méhszájat megnézzék mert a görcsök elkezdhetik nyitni,de ez nem általános!!!Nekem minden renben volt, amellett, hogy csütörtök,pénteken görcsölgettem!

Ttika!Ne mondjál már ilyet, hogy nem emlékezünk RádKép!!!

Kikocs!
Szerintem Esztyx nem biztos, hogy azt akarja hogy ennyien bemenjünk hozzá!Legalább is nekem ez jött le!Te meg vigyázz, magadra!

Legyen sütés, legyen sütés!!!

Ja és Noémi!
Az a lényeg,hogy mostmár jó időben vagy a szüléshez és most már tök jó Neked!

Aura!
Éljen a világuralom, addig meg sem állunkKép!

Lili!
Te meg vigyázz magadra!

Na most mennem köll!Bocsi majd holnap jelentkezem!

Katy
31+5Kép
Katy
 


Ja Bendegúz!

Neked meg nagy gratula a kismanóhoz!!!
Nagyon szorítottunk ám Nektek!!!

Katy
Katy
 


Kép
pocak_tali
 
 


Hello Mindenkinek! Már én is itthon vagyok végre,és olyan jó volt elolvasni benneteket. Miután ledobom magamrol a cuccokat, elsö dolgom, hogy elolvasom a leveleket, utána jöhet csak bármi más. Apa ferde szemekkel néz rám, csóválja a fejét, és csak mondogatja hogy hihetetlen, hihetetlen... Kép

Bendeguz nagyon köszi a szüléstörténtet, és természetesen elpityeregtem magam. Teljesen átéltem!

Lili, a TB-ben tényleg csak annyit lehet intézni hogy elhozod a papirokat, de jol tetted, igy apának már nem kell. Most már ne menjél tényleg sehova, pihi és kész. Mondjuk a korházi csomagért kapsz egy irgum-burgumot. Kép. Jövö héten jössz még MÁV-os elöadásra? Vagy már nem?

Kikocs, jól feláldozod azért magad, nem mondom. Az egész topic egy emberként fúj az öcsédre. Kép

Üdv a tavasziaknak, mindenkit nagyon nagyon sok szeretettel fogadunk! Kép

apás szülés: egyik kollegám is ugyanigy gondolkodott, hogy ö majd a kitolásnál kimegy, és hogy ö tutira el fog ájulni. Ha szoba került a téma már attol rosszul volt. Na megtörtént a szülés,végig ott volt, és vett egy 180 fokos fordulatot, és fél méterrel lebeg a föld fölött olyan boldog. Kép Szoval én is ugy gondolom, hogy aki oda bemegy, már nem surran ki a végén. Kép

Ttika, lehet hogy sok mindent elfelejtünk,de téged nem! Kép

Bombaanyu, itt én még nem olvastalak, akkor én még biztos nem voltam,viszont a chat-röl nagyon ismerös a neved!! Bár ott is már ezer éve voltam, és annyira nem is vagyok oda érte, nem mindig szimpi a társaság.

Puszi nektek,megyek, mert valahogy még mindig fut a lakás, nem birom magam utolérni.

Eszter2004
31+6 (+9,5 kg - bee, bee bee Kép)
eszter2004
 
 


Katy!
Köszönöm, éreztem!

Kép
Kép
bendegúz30
 
 


Pocak_Tali! Áruld el ki vagy de azonnal! Kire nem gyanakodtunk még??
eszter2004
 
 


Sziasztok!
Hát hazaértünk (és már össze is kentem magam csokival Kép )

Ttika!
Köszönöm az angyalkákat, olyan jól esett, hogy na! Én sem vagyok comp-zseni, úgyhogy maximálisan megértelek és tökéletesen elképzeltem őket Kép !
A zsezsegés az valami olyasmi, mint a nyüzsgés, ficánkolás, ficergés, szóval olyan mikor nem bírsz nyugton ülni a fenekeden.

Bendegúz!
Nekem nagyon tetszett aszüléssztorid. Én valahogy úgy érzem, jobb ha tudatában vagyok, hogy nem minden szülés megy álomkönnyen, így jobban fel tudok készülni lélekben. Talán nem ér majd akkora sokként, ha esetleg nálam sem zajlanak simán a dolgok.
Persze egyelőre azért még én is gyarapítom a hős mamik táborát, főleg, hogy én nem kapok EDA-t ha akarok se, csak ha császároznak.

Noémi!
Szerintem gyere mindenképpen, nálunk régen volt sokszor ilyen sütős összejövetel, de ez inkább a Rékacs-féle Adventi koszorú készítésre hasonlít, szóval a lényeg az együttléten, meg a dumcsizáson van és meglehetősen kevés a használható végtermék, de annál nagyobb mértékű a jókedv és a szórkozás! Szóval gyere csak "sütni" Kép !!!

NNA és a nagy jóhír, most már tutituti KISLÁNYOM lesz bibibí, egyértelműen látszott ám őlánysága nunnusa, de még hogy, olyan szép volt, halálosan büszke vagyok rá!!! Aztán dagasztott még a lábával, szerintem le akarta rúgni a műszert a pocimról cserfeském és még az ujját is szopizta meg simizte a fejecskéjét. Tündéri volt, úgyhogy ha lehet még jobban úszom a boldogságban, sőt repkedek tőle.
Annyira, hogy most széppen kirepkedek az állomásra a barátnőmért, mert megérkezett, de aztán visszaúszom, mert még bagzernek kell írnom a híreket amiket az amúgy nagyon édes Gólyanénimtől beszereztem, akivel kész csoda, végre találkoztunk!!!

Aura és gyönyörű kislánya!
Puszik, nagyok!
aura
 
 


Eszter: A cseten meg én nem voltam mégKép És a nevem sem bomba hanem bombom vagyis bömbömanyu. Bömböm a kisfiam aki most 16hónapos, lásd fejjeb a képetKép

Brigi
bombomanyu
 
 


Bombomanyu, Kép Na ennyit rolam! ha-ha A cheten én egy bombaanyut láttam szerintem, és téged is annak olvastalak. Bocsi, ne haragudj. A képet meg láttam, és nagyon édes a kis Bömböm.

Néha megijedek magamtol hogy mennyire félre mennek nálama dolgok, és csak remélem hogy ez majd elmulik. Kép

Aura, gratula a tuti kislányhoz. Ugy irigyellek hogy igy feldobodtál az UH-tol. Velem olyan régen volt ilyen. Ezért várom már nagyon a 4D-t dec.20-án. Irigyellek a jó kedved miatt is, nekem ma inkább totál letargia jutott. De majd lesz jobb is. Kép
eszter2004
 
 


Sziasztok Kismamik!

Örömmel olvasom,hogy itt szívesen fogadtok mindenkit!?
Talán azt is akinek volt mersze nyitni "anno" egy topikot!?amit most is nagyon szeretek!csak...
És bár e-mailen kaptam egy invitálást pöttöméktől, még egyelőre nincs nekem...mármint pöttömöm!
És hátha sikerül beilleszkednem már végre valahova...
Február 13 a célídőpontom.
Nem mindig sikerül követnem benneteket, mert nem mindig birok otthon ülni és mire hazaérek jól elfáradok, mint most is és akkor már a vízszintest keresem! Viszont nagyon szimpatikus társaság van itt és gondoltam hátha én is...ide!?
Ami a szivemen a számon most jól megírtam nektek!Kép

Szép estét mindenkinek!

Ilona (30+1)
Vendég
 


Sziasztok!

Nem semmi amit ma is termeltetek. Már egy órája csak olvasok visszaKép

Hulcsi
Felolvastam apának az írásod és úgy néz ki, hogy hatással van ráKép
Egyébként meg ne ijesztgess minket, hogy ájuldozol össze-vissza. A fene megeszi azt a fránya ajándékot. Ott van a pocidban a NAGY AJÁNDÉKKép
Vigyázz magadra! Irgum-burgum.

Lili
A köhögés az nálunk olyan, mintha egy vibrátort kapcsoltak volna be a pocimba. Ritkán van szerencsére, mert elég rossz érzés.

Babus
Amit írtál apáról, olyan mintha én írtam volna. Dettó. De mégis látod, hogy ő kérdezett rá a beöltözött apák láttán, hogy bemehet-e tudás nélkülKép?
Csuklás! Haj-jaj 5 perc. Van az 10 is. De állítom, hogy olyan rossz, szinte fáj már a végén. Pláne amikor éjszaka arra riadok fel, hogy kis mocorgás és rázendítünk a csuklásra.

Bendegúz
Bevallom én is megijedtem. Valahogy a tv-n(szülőszoba) keresztül nem érzékeltem annyira ezt a fájdalmat.
Az EDA-val (én nem vagyok hősKép) kapcsolatban én minding gondolkodom, mert eddig csak jókat hallottam róla, de kiderült, hogy lehet nem is adnak nekem ha kérem akkor sem, mert a dokim nem szereti.
Egyébként valóban nem semmi, hogy a 10 perceseknél meg sem ijedtél. Én tuti beparázok már.

Fú, mennem kell, mert most kopogtattak az apósomék a mikulás miatt. Virsli evés lesz. SütikévelKép

Még jövök. Pusz
Márti
35+4(én is mindig rendesen odaírom
hajdum
 
 


Sziasztok!

Most komolyan megfeküdtem. Tegnap de. óta nem olvastam és most ez másfél óra volt és közben kétszer keményedtem!!!! nem lesz ez így jó! vagy én nem hagyhatok ki, vagy Ti irgumburg.....

És már nem is emlékszem miket akartam.

Azt tuti, hogy Bagzer. Én 18 kg-nál tartok. ÉS hazugság, hogy szarok rá, mert úgy van, hoyg estére általában fáradt vagyok és olyankor még tehenebbnek érzem magam, és jól bőgök!!!
De amúgy tényleg mindig azt gondolom, hoyg ez a dolgok rendje, meg majd újra táncolhatok és úszhatok is meg van itt park és majd futok. meg az én kis pőasim is pont olyan kedves velem a bőgéskor, mint marcid, szóval, hogy ő nem is látja meg iylenek....Szóval tényleg töük aranyos, merta zért úgy minden másnap kelle ngem vigasztalnia, a multkor pl, apukám mondta, hoyg azért nem csak hátrafelé nőtt a seggem(mert én oylan néger nős vagyok aki a hátsó polcra lazán feldobhatja a kölköt), hanem széltébe is, amitől én tök elkenődtem és akkor az én is pasim teljes vehemenciával elkezdte mondanio, hoygy nem olyan nagy baj az meg ne mondjon már ilyet, meg iylnek.. és az annyira jól esett!!!Kép
Na, ennyit a frány kilókról!!Kép

meg azt is akartam, hoyg Babus, Hulcsi Dia ésn is heves megyei vagyok. Én egri. Eredetlileg, de pastan alkunk mind, merta nyuék leköltöztek mikor a bátyám született és visszaköpotöztek mikor már én is jöttem ide egyetemre. De én magamat egrinek tartom!!!!

Meg Bendegúz! Nagyon jó, hoyg leírtad. én is picsogtam rajta, meg kicsit betojtam, de ez is rendjén van!!

Meg Kikocs! egyben vagytok?

Meg Ttika, elment az eszed?Kép

Meg minden új, vagy újra itt lévő: SZIA!

Meg Márti, hát majd el feledem!! Szóval perszsze, hoyg szerdán mész!!Ennek már csak így kell lennie, miKép? Amúgy én csüt ctg-re megyek, pénteken meg dokihoz. Így alakult!!

De SCütörtökön már lehet lesz kocsim!!!!JUHÉJJ!!

Most meg az én pasim itt kukucskál, hoyg mit hordok itt össze!
an abba is hagyom, mert miost ért haza és türelmetlen. Ja meg tegnap éjjel fél kettőkor érkezett. Egyben van. És most már nem is megy el!!!!!KépKépKépKépKép

rékacs(35+5)

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Ilona, ez azt jelenti hogy anno még te nyitottad ezt a téli topicot?
eszter2004
 
 


NEM EZT!
"Első babámat várom..." címűt!
Vendég
 


Ilona, értem. És mi az a csak.... Kép
A hetek alapján egyébként abszolut köztünk a helyed! Kép
eszter2004
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?