Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Bocs,hogy belekotyog egy zugolvasó!!!

Timi!
Deviza hitel kiváltásért (végtörlesztésért) nem számítható fel semmilyen díj vagy költség!!!!
Ajánlom a tied és a többi érintett figyelmébe:

http://devizahitelkivaltas.net/

Meg ezt is:
http://www.portfolio.hu/vallalatok/penz ... 55801.html

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Törpi!

A tapasztalat beszél belőlem: bár az én gyerekeim 3évesen kezdték az ovit,nem jártak bölcsibe.1,5évig csak délig voltak oviban,ebéd után hazahoztam őket (imádtuk mindannyian,mert lassan kellett egymástól elválnunk). 1,5 év után találtam munkát.Ekkor 5percben elmagyaráztam a fiúknak,hogy 1hét múlva anya dolgozik (ugyanúgy mint apa),nem lesz aki vigyázzon rájuk,így ők ott alszanak. Kaptak új ágyneműt,pizsit és választhattak egy alvós állatot,amit bevittünk az oviba. Soha egyetlen egyszer sem volt gond ebből!!!
Barinőm fodrász és csak heti 3napot (de akkor egész nap) dolgozik.Így kedden és csütörtökön otthon van.És vele együtt a kisfia is (aki már második éve jár oviba). Az ő kisfiának az rendszer, az enyémeknek meg ez.
Mindenki csinálja úgy,ahogy jó neki!!!
De ha csinálod,úgy csináld,hogy neked is jó legyen!!! Akár fél napra viszed őket,akár heti 2napra - mindegy!!! 2dolog számít: az hogy te elfogadd és boldogan tedd valamint hogy rendszer legyen benne!!!
Ezek átsegítenek az első hetek nehézségein!!!Kitartás! Veled vagyunk és együttérzünk!!!

E

Kép

Kép
edit73
 
 


Jelen!

Edit: KÖSZI! :D Ezzel nagyon jó hírt tudattál ám! :wink:
A linkeket majd olvasom, most csak átlózva jöttem, de látom sehol senki. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Hali,

Én is itt,még élek,legalább már Nonó nem taknyos.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: hogy vagy? Jó, hogy Nonó már jobban!

Alexa tegnap óta rekedt varjú, de semmi más nincs. Előtte napokig iszonyatosan sikított elég sokat, remélem csak az a baj. Meg ömlik a nyála, jönnek a szemfogak sorban.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,köszi carul.Köhögök is,mint egy göthös kutya :lol:

Alexának szólj,hogy ne kiabáljon :lol: olyan cicces suttogni,tanítsd meg 8)

Ma szüreti felvonulás lesz,fúvósokkal,lovashintókkal meg mindennel,kimegyünk délelött,de igazán 12-kor kezdődik,megvárjuk míg a menet elindul,aztán hazajövünk ebédelni,majd vissza ki az utcára,úgy fél2-2 között szokott pont a házunk elött elvonulni az egész,zenekar,hintók meg minden,biztos nagyon fogják élvezni,aztán majd utána lesz alvás.Gondolom ebben a korban már simán kibírják ébren.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: simán kibírják, főleg, ha valami érdekes látnivaló van. Etyeken is ma van a Kezes-lábas, de nem megyünk sajnos. Pedig olyan jó szokott lenni. Így csattogós szárnyú falepkénk sem lesz, pedig azt akartam venni nekik. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányok! A gyest a gyerekek születésnapjától kell kérni, vagy a következő naptól. 14-én születtek, akkor 15-től jár? :? Totál megkeveredtem és nem találom a gyedes határozatot, amin biztos rajta van, hogy az meddíg jár. :twisted:

Végre sikerült olyan túrógömbit gyártanom, amit Hanga is megevett! :D Ráadásul jól bekajáltak előtte levesből. Végre eszik a Manó is. Ja, én Manónak hívja magát ő is, dehát ezen nem is csodálkozom, mert mi is úgy hívjuk, Hangát meg cicának hívja, meg ő is magát. talán Hanga is elkezd végre számomra is érthető nyelvet beszélni, de a halandzsa még mindíg nagyon megy neki. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánnátok csatlakoznék hozzátok.
Nyulasz, Rana és tpKata már ismernek, én pedig régóta olvaslak benneteket.
Kilépnék az zugolvasásból, mert néha olyan jól jönne 1-2 tanács vagy jó lenne írni, hogy
Törpi mennyire félek én is ettől az időszaktól és megértelek nagyon ...

Szóval ha nem bánjátok... :wink:

[img:c5e3d55594]https://www.mamanet.hu/rulers/1539_13108.jpg[/img:c5e3d55594]
lexa28
Debrecen
 
 


Zsófi!
Szívesen: 7 év után 6. lombik beültetésre sikerültek a csemeték. 2 örökmozgó törpe, akik jelenleg betegek :(

Nyulasz!
Jobbulást nektek is! Gondolom nagyon élvezték a szüreti felvonulást!

Zsófi én a vaterán vettem mellényt az ikreknek, Tomiét éppen tegnap :)

Na jó éjt mindenkinek!

[img:c5e3d55594]https://www.mamanet.hu/rulers/1539_13108.jpg[/img:c5e3d55594]
lexa28
Debrecen
 
 


Lexa: üdv :wink: megkérdezhetem akkor a lombik kapcsán ismered a többieket? :lol: jobbulást gyerkőcöknek :wink: mi van Velük? takonykór?
Zsófi: nekem van egy mellényem, de játszósabb kategória nem tom érdekel-e meg h jó e a méret :oops: átküldöm a linket emilben (ugy is be kell fejeznem :oops: de már elkezdtem :lol: :wink: )
Timi: nekem is a következő nap rémlik :wink: juj tutira beindulnak dumában hamarosan :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jelentem Csajok éppen felavatják az uj ágyikokat véégre ide is eljutottunk :oops: :oops: :lol: :lol: (de most ki kell találnom vmit h én h fogok ott aludni :oops: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: köszi!

Lexi: üdv köztünk! :) Meg az duracellnyúl-szülők táborában! :wink:

Mi ma délután mamáztunk, meg tóparti motoros sétát tettünk. Hát, mit mondjak, égtem, mint a rongy, mert Hanga hazafelé a legnagyobb tömegben olyan hisztibe kezdett, hogy ilyet még nem láttam tőle. Fetrengett és tutult és bármit kérdeztem mindenre egy válasza volt üvöltő stílusban: NEM! Azaz nem akart sétálni, nem akart motorozni, nem akart semmit sem. Ült a fűben, fetrengett, majd ült és közben üvöltött. Gondoltam, ha nincs közönség, minek a műsor, otthagytam, persze azért jól láttam mit művel, konkrétan tojt rá, hogy nincs közönség.(mindezek előtt próbáltam terelni és nagyon szépen beszéltem vele mindenféléről, még énekeltem is, pedig nem csak ő hallotta) Nem enyhült. A tömegben meg már csak nem hagyhatom órákig vergődni, így felvettem, de az sem volt jó, tekerte ki magát. Cipelte a mama, cipelte az apa, cipeltem én, bár engem nagyon utált. Alexa meg végig nyomta a távot, oda-vissza és angyal volt. :shock: Ezt jó, hogy leírtam, mert ritka, mint a fehér holló! Csak tudnám miért nem lehet néha olyan, hogy mindegyik az angyali arcát mutatja? Ha nem az egyik, akkor a másik őrjöng. Nem mostanában tervezem velük a tóparti sétát, talán ha már nem lesz lent senki sem!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: de jó! Bár nekem nagyon tetszett az a hatalmas alvókuckó! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


[quote]B írta:abus: de jó! Bár nekem nagyon tetszett az a hatalmas alvókuckó! :wink:

nekem is :oops: én is elfértem :oops: betegségnél jol jött :? de inkább ne legyenek betegek :wink:
igazábol azért akartuk már végre az ágyikot h ne a földön legyenek ha jön a hideg :?
bakker a leesésgátlo melyik oldalon kell h legyen??? :oops: :oops: Apa szerint a lábuknál szerintem a fejöknél de akkor Apa szerint nem tudnak lejönni :? tökre parázok h le fognak esni alájukpakoltam az összes kispárnát :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja Apa szerint azért a lábuknál mert a másik oldalon nem tud akkor lejönni mert ott vannak a kiskonyhák :lol: hu bonyolult :oops: majd inkább lefotozom :lol: és a fejük most "összeér" nem akartam a fejüket 2 irányba rakni mert ott az ablak akkor
hmm lehet mégis az lenne a jobb megoldás? :? akkor a fejöknél lenne a leesésgátlo...na meglátjuk h leesnek-e

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: mi a fejükhöz raktuk, erre H. fordítva kezdett aludni. Most ott van a feje, ahol előtte a lába volt. Mondjuk szerintem azért fordult meg, hogy A. ne tudja piszkálni. Simán átmásznak a leesésgátlón. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Indulok aludni,de kit látok :shock: Lexa :D mesélj,képet is tegyél,nagyon örülök!!!

Babus,nemár,meg is van az ágy :lol: Na,majd kiváncsi leszek holnap mit írsz.Küldtem püt csanával kapcsolatban...

Timi,nálunk is felváltva ördögök...vagy mindketten,de olyan,hogy egyik sem.. :roll: na olyan nincs :lol:

Zsófi,jaja,teszveszen nem találtál? :roll:

Holnap jövök,bocsi,már hulllllla...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,miért,hol kerestél :roll: :lol:

Babus,milyen volt az újágyas éccaka?

KépKép
noba
Budapest
 
 


köszönjük megvolt jupijééé :lol: Laluci majdnem leesett Apa mondta h már lent logott félig a gyerek :shock: :shock: Tami magátol megfordult :lol:
aszem marad akkor az a averzio h mégsem egymásnál a fejek hanem a lábak ugyse nyitunk ablakot éjszakára már ugye igy nem baj ha egyiknek ott a feje
Zsófi, Nyulasz: irtam emilt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: gratula az újágyas alváshoz! Kitalálják ám ők, hogy mivel merre akarnak aludni! :lol:

Alexa pl éjjel azt találta ki, hogy nem alszik. Sehol sem. 3-tól én hordtam vissza a szobájába, előtte apa kezdte. Már próbáltam mellém venni, pelenkáztam, adtam inni. Őnagysága meg jókat kuncogott. Hát mit mondjak, nem vagyok épen fitt, de apa sem, ő meg szegény megy délutánra dolgozni. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tádám :lol:
Timi: köszi :wink:
huuu mi lehetett? :shock:
viszont egy szőnyeget nagyon kell venni most

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nagyon szép! Azt a rengeteg állatot! A lányok elférnek még mellettük? :lol: Nekünk is olyan kacsás tárolónk van a falon, imádnak ezt-azt elrejteni benne. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Mélyen utált falumban mikor tisztítják a glóbuszt??? Vasárnap reggel 8-tól! Egy árva értesítés nélkül, csak gondoltak egyet és nekiálltak. Azt csak remélni tudom, hogy este fürdésre lesz víz! Még jó, hogy volt itthon ásványvíz. Sehol nem rakták ki, a fél falu őrjöng, de tojnak rá. Már a telefont sem veszik fel. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


bakker :evil: :evil: :evil: :evil: :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Megrendeltem a konyhát a lányoknak, kedden jön! :D Kár, hogy nem bonthatom ki és játszhatok vele, viszem le anyuhoz, mert tőlük kapják majd szülinapra. :lol: Bár lehet ha este már alszanak apával összerakjuk, hogy jó-e, működik-e. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: milyen lesz??? :lol: nálunk is a konyha volt szülinapra :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: tefal studio, mint Nyulaszéknak.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,nagyon csinik az ágyikók :D Törpit idézném:egyre gyűlik az éji vad :lol: :lol: :lol: Én csak 1 állandó állatot engedtem :oops:
mondjuk az nagyon meg van becsülve :lol:
Kép

Timi,no ennyire megtetszett a konyha? :lol: Lehet megint kapni?Mert akkor pont mindenhonnan elfogyott,és mondták,a nagykerben sincs.Aztán találtam még egy helyen raktáron,mert ugye a legtöbb vebáruháznak nincs raktárkészlete.
Mi történt éjjel? :shock: Mára több alvást! :wink:

Zsófi,jaja,már kell nézni a gyerekruházatot is :lol: tudod,nőnek,mint a gomba :wink:

Móni?Anyudnál?

Törpikém,hogy sikerült a hétvége?Ha tudsz,gyere! :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


köszi Csajok ágyikodicséreteket :wink:
ennek örömére Tami kezd taknyos lenni :? ja meg tegnap du fél orát aludtak :? persze tiszta hisztipannák voltak de sikerült szünyeget venni végül :lol: a bevásárlásra már egyedül mentem inkább :lol:
Nyulasz: cukiii :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


fényképes hütömágnes karira???
http://www.lealkudtuk.hu/item/view/?cod ... 0926_daily

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


fényképes hütömágnes karira???
http://www.lealkudtuk.hu/item/view/?cod ... 0926_daily


Ez tök jó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aniti 2011.09.26 11:36-kor.
aniti
Kaposvár
 
 


Nyulasz de édes ahogy alszik az alvókájával.

Nálunk most a baba a sláger a fiúknál.Oviba,aludni...mindenhova azt viszik
aniti
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Nyulasz: én is csak két helyen találtam, egyik helyen akciós és van raktáron, holnapra itt van. Ahogy néztem szinte mindenhol kifogyott. Naná, hogy tetszik, jobb, mint az enyém! :wink:

Zsófi: Nyulaszéknál láttam élőben. Ár-méret-tartozékok arányban szerintem a legjobb.

Babus: jobbulást Taminak! csak nem lesz beteg! Tényleg! Mit szóltak az ágyakhoz? Szeretik? Hűtőmágnes ötletet köszi, írom a faliújságunkra itthon, úgyhogy jöhetnek a további ötletek! :wink:

Én egy kicsit ki vagyok kattanva, azért is jövök ritkábban, csak panaszkodni tudnék, azt meg nem akarok. Egyre durvábbak a lányok. :( Viszont egy jó dolgot tudok mondani, Hanga már 2 hete rendszeresen pisil a bilibe fürdés előtt. Már mondani sem kell, lekerül a pelus és ráül a bilire, már folyik is. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: hiányzol!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: jobbulást B-nek! :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jobbulást

Nem nehéz ebben az időben meghűlni.Elég ha kicsit kiizzadnak a szaladgálásban.
aniti
Kaposvár
 
 


Babus,Zsófi,jobbulást!

Timi,bili :D ne is mond,két napja külön nyomjuk a délutánt,ma Nonóval,tegnap Badával voltam,úgy elviselhető a Balázs,de ha együtt vannak katasztróóóóóóóóóóóóóóóófa :shock: :shock: :shock: teljesen kifordul magából,idiótán viselkedik,mindennel ellenkezik,mindent leránt a földre amit elér,és mindent dobál,csapkod,és szemmel láthatóan élvezi.Úgy érzem csak akkor elégedett,ha már ordítok.De megfogadom,hogy holnap nem adom meg neki ezt a kedvességet,régeben bejött,de most valahogy nem tudtam jól kezelni,de sajnos a sárkányosság nála nem hat.

Ez a hűtőmágnes jópofa,de néztem a többi dolgot is,és lehet nagyobban is rendelni,azok is csak párszáz forintok.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: tegnap már azt mondtam nekik, ha megjön apjuk úgy itthagyom őket, mint a szél. Végül ők húztak el én meg végre felvarrhattam a gatyáikat meg higgadhattam.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus!
Nagyon jók az ágyak és az állatsereg :D

Jobbulást a kisbetegeknek!
Én is felváltva orrot szívok, menekülnek ha mondom, hogy megyünk a fürdőbe (csapraszerelhető cuccunk van). Már az sem segít, ha ők tarthatják, pedig eddig bevált.

Jók ezek a konyhák :) Szerintem a mi karácsonyunk szerény lesz, mert még van olyan játék amit a szülinapjuk óta nem bontottunk ki, illetve a barátok is ide hordják a kinőtt játékokat (a hosszan tartó lombik előnye, mindenkinek van már gyereke előttünk :D)

Nyulasz!
Hát igen, amikor nektek sikerült, akkor azt mondtam, hogy mostmár én jövök és tényleg :wink: Képek itt (a napokban teszek fel frisseket): https:.....töröltem....
(még 1 napig fennhagyom, aztán törlöm innen)

Törpi?

Visítás van, mennem kell. Olyan "édes dallam" füleimnek mikor tépik egymást :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lexa28 2011.10.01 08:53-kor.

[img:c5e3d55594]https://www.mamanet.hu/rulers/1539_13108.jpg[/img:c5e3d55594]
lexa28
Debrecen
 
 


Lexi: szépek vagytok! Jobbulást nektek is!

Tegnap nézzük az időjárás jelentést (Németh Lajos bácsi), Alexa elmélyülten játszik, majd hirtelen felnéz a tévére és: "Szia Papa!", majd játszi tovább, mi fuldoklunk a röhögéstől. Mikor meg tudunk szólalni, mondjuk neki, az nem a papa, hanem meteorológus, mire ő holt komolyan ránéz az apjára és mondja: "orojojojóóó" :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


most olvastam
Vekerdy Tamással beszélgetés (részlet)
– Mit üzenne az édesanyáknak, mit tegyenek, hogy gyermekeik boldogok legyenek?
– Próbálják meg jól érezni magukat, mert az nagyon fontos a gyereknek. Tudjuk, hogy a gyerekek kiszívják a vérünket, rágják a húsunkat. Ez így van, ezért meg kell néha szabadulni tőlük. Időként kell, hogy anya is szabadon lélegezzen, elmenjen a férjével vacsorázni, moziba, hogy aztán a gyerek újra egy pihentebb, rághatóbb anyát kapjon vissza. Nagyon fontos, hogy az anya jól legyen. Hogy tudjon örülni az életnek és a gyereknek, és ne csak szenvedjen tőle és a rengeteg tennivalótól.
Könyörögve kérem az anyákat, hogy ne vasaljanak, mert a vasalás egy pokol. Nem lehet úgy háztartást vezetni, mint régen, amikor nagycsaládok éltek együtt, és amikor háztartási alkalmazottak voltak. Legyen rendetlenség a lakásban, legyen kedély az otthonban, lustálkodjon, pihenjen az anya. Ne adja át magát ezeknek a hajszolásoknak, amit a külvilág és nem egyszer, mi férfiak szeretnénk kipréselni a nőkből.

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mondhatnám, hogy szívemből szólt, és ott egye a fene a vasalni-mosnivalót, de akkor miben menjen a ZUram dolgozni :lol:

Lépek, még este visszanézek!
Puszi minenkinek!

[img:c5e3d55594]https://www.mamanet.hu/rulers/1539_13108.jpg[/img:c5e3d55594]
lexa28
Debrecen
 
 


Hát igen, ez szépen hangzik, csak ritkán kivitelezhető. Hiába nem is láttam vasalót már másfél éve, attól még a pokolban érzem magam és már nem emlékszem mikor volt utóljára rend, mégsem érzem jól magam, boldognak meg pláne. :( Rághatóbb anya? Az enyémek már egymást rágják, biztos nagyon rágós vagyok. :lol: Hát még milyen leszek, miután nem sokat aludtak, mondhatni semmit és ma is egyedül nyomom estig. Apa délelőtt aludt éjszakás után, most meg elment maszekolni. :( Na, nem negatívkodok itt tovább.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


viditonak szántam ám :?
nekem néha olyan jol esik mindent let..ni :oops: :lol:
Timi: haho sorstárs :cry: :wink: nálunk tegnap itthon volt du Apa el is mentünk elevenparkozni oszt kifujt a hétre :? :cry:
de ügyi vagy h ilyeneket (varrás) meg tudsz csinálni :wink:
Lexa: nagyon édes vegyespárosod :wink: milyen ez a csapraszerelhető orrszi? még nem is hallottam ilyet :oops:
mi is taknyolunk :? :cry:
Nyulasz: h vagytok?
Rana, Kata merre vagytok???
Móni: Ti mamáztok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tudtátok h elevenbe 20% kedvezmény van ikea family kártyával???
http://www.ikea.com/ms/hu_HU/ikea_famil ... ffers.html

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok,

megpróbálok visszakapcsolódni, jönni gyakrabban, bár ez nem tudom hogy fog menni, miután anyum kitalálta, hogy amíg csajok bölcsiznek, addig én ürítsem ki a tesóm és az én szobámat náluk, hogy ha végre eladnák, ne kelljen kapkodni. Nagy élmény lesz, tuti :?

Bölcsi témát hanyagolnám, nincs nagyon mit írnom újat Nektek róla, Emma remekül, Míra carabbul viseli. Itthon mindkettő elviselhetetlen, egymást gyepálják újra, és csak én kellek nekik. De naggggyon durván. Érthető. Ha változik a helyzet, majd írok róla, addig nincs mit.

Lexi, üdv köztünk, gyönyörű gyerkőceid vannak, szép család vagytok!!!

Zsófi, jobbulást!!! Tényleg én is azon agyaltam, hogy tuti rosszul emlékszem, de hisz nemrég voltak betegek. Szegény, mi fájhat neki ennyire, hogy ennyire vigasztalhatatlan? Nagy ágy kell. Minimum 200cm széles :lol: :lol: Én is gyakran tapasztalom :lol:

Babus, én jókat mosolyogtam, nálam bevált :wink:
Most hétvégén BP-re kéne mennem esküvőre, nem is tudom, mit tegyek, hogy merjek így elmenni, hogy mindenkit elutasítanak. Pedig de jó lenne apával kettesben, végre kicsit én is feltöltődnék. Itthon nincs sok időnk egymásra mostanában két ragaccsal a nyakamban :roll: :lol: Aztán én szenvednék a legjobban nélkülük :lol:

Nyuszi, hihetetlen Bada :shock: Hát nem irigyellek. Ha nem is pont így, de hasonló "agresszióval" küzdöttem nem egyszer én is. Tehetetlen az ember. És tényleg nincs két egyforma gyerek két egyforma megoldással. Én mai napig a határtalan türelemre esküszöm, ahogy Te is. Csak hát néha elfogy, és a bolt meg nem egy köpésre van :wink: Ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy Te ezt hihetetlen okosan tudod csinálni, mindig is becsültelek és kicsit irigyeltelek :oops: is érte. Én nem mindig tudok ilyen józan lenni, ha begőzöl a fejem :oops:

Timi, tudod, hogy igazi sorstársak vagyunk mi a lányainkat illetően. Még mindig csak az idővel tudlak biztatni. Néha nem tudom, mikor csináljuk jól, de a hozott anyagon átalakítani nem lehet, csak max egy kicsit finoman alakítani. Próbálkozzunk.
Lajos bá... :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: jó, hogy jöttél! :wink:

Nekem ma a fájós derekammal be kéne magam a puntóba a két gyerekülés közé préselni magam. Csak tudnám hogy fogyok le 2 óra alatt 20 cm-esre! :shock: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, asszem Emma eldöntötte helyettem a dolgot; fülfájással ébredt. Sír, fexik, tiszta nyögi. Bioptron lámpáztam, melegen tartom, most cseresznyemagos párnát melegítek neki. Nem tudom, meg lehet-e ezt úszni doki nélkül, nincs még benne tapasztalatom.

Timi, ha megvan a csodaszer, akkor szólj, kipróbálom én is :wink: derekad sajnálom :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?