Új privát üzeneted érkezett!

Edina
Tudom, hogy nem pestiek vagytok, de nézegetésre azért hasznosak a következő oldalak. Szinte minden megtalálható ezeken az oldalakon, ami a babának kellhet. Rengeteg fajta kiságyat, bútort, babakocsit és egyéb infót találsz itt:
http://www.minimano.hu/
http://www.babadiszkont.hu/cont.html
http://www.brumi-maci.hu/
http://www.babyfun.fw.hu/
http://www.kengurukid.hu/

Babus

Kép
babus2005
 
 


Amúgy engem nem fárasztaszKép Örömmel válaszolok, ha tudokKép
Csak nem tudom a többiek nem unják-e a babás dolgokat?!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Köszi szépenKép
Én is ezeken az oldalkon jártam!!!
Itt szoktam nézelődeniKép)
olyan jó érzés, de meg kell vallani hogy a mai világban aki babát akar fel kell kötni a gatyáját
ilyen árak mellettKép
De egy baba mindent megérKép)))
JAJ holnap nagyon szoritsatok megyek uh- ra 5 körül érek haza és majd rakok fel képet a babucirólKép))
Annyira szeretném már tudni hogy kislány vagy fiú leszKép))
De még nem biztos hogy meg tudják mondaniKép(((
De mindenesetre én megbeszéltem a babóval hogy azon legyen hogy megmutassa mit is rejteget a lábikója köztKép))))
Puszi mindenkinek
további kellemes vasárnapot

Kép

Kép
edinka
 
 

 
 

BabusKép
Az elöbb el felejtettem megkérdezni hogy a genetikait hasi vagy hüvelyi Uh végzik?

Kép

Kép
edinka
 
 


Hahó!

Edinka,
a 12. hét után általában mindenki hasi uh-t csinál. Érdemes elvinni a párodat.Kép Drukkolok majd holnap!Kép Remélem, megmutatja magát a babuci.Kép

Vásárlás ügyben leírom az én tapasztalataimat, hátha segít valamit.

Babakocsi/mózeskosár/autósülés: bizonyos mózeskosarakba (pl. a miénkbe is) be lehet kötni a babát, csak venni kell hozzá kiegészítő felszerelést, de szerintem is biztonságosabb az autósülés. Szerintem akkor érdemes olyan autósülést venni, ami rászerelhető a babakocsira, ha (amikor a baba még kicsi) sokat utaztok olyan helyre, ahol szeretnétek sétáltatni a babát, mert így csak az összecsukott kocsit kell a csomagtartóba tenni, az ülésben amúgy is a baba ül, és ott csak összerakjátok. Egyébként viszont érdemesebb egy jobbfajta, biztonságos autósülést venni. Mi négyfunkciós babakocsit vettünk, mert praktikusnak gondoltam, aztán a lányom fél éves koráig utált babakocsizni (utána is csak fokozatosan szokott rá), szóval éppenhogycsak párszor használtuk a mózeskosár részt, az autósülést sem szereltük soha rá az alapkocsira.Kép Amikor meglesz a második baba, neki mindenképpen meg akarom venni a legbiztonságosabb ülést, elvégre egy évig fogja használni, és a biztonsága a legfontosabb, erre nem akarom sajnálni a pénzt.

Ágyügyben nem tudok segíteni, nekünk kivitelezhetetlen igényeink voltak, ráadásul két kezemen meg tudom számolni, hányszor aludt a lányom a kiságyban.Kép (Kéretik nem megbotránkozni!Kép) De szerintem is praktikusabb az, ami később átalakítható, bár szerintem nem feltétlenül fontos, hogy egyben legyen a pelenkázóval.

Ruhák: kicsikből tényleg nem érdemes sokat venni, gyorsan nőnek a lurkók, meg aztán nem is tudhatod, mekkora lesz a baba, amikor megszületik. Szerintem vegyetek pár darabot, aztán miután hazajöttök, rájösz, hogy mik az igények, és akkor a párod tud még venni. Én csak bodyt használtam, kisinget és réklit nem, sőt, én még most is szinte csak bodyt használok, ugyanis az nem tud felcsúszni a derekán. Rugiból elöl patentosat vettem, bodyból meg oldalt patentosat és borítéknyakút, ugyanis ha nem szeret hason feküdni, akkor így nem nyomja a patent. A bodyk combrészét érdemes megnézni, hogy jól táguljanak. Rugiból szerintem az praktikusabb, ami a lába között is szétpatentolható (sok ujjatlan nem ilyen), így pelenkázáskor nem kell teljesen levetkőztetni.

Remélem, nem untattalak halálra.Kép

Mea,
tudom, hogy csak hétfőn olvasod, de leírom most: ne haragudj, de nem tudok keddig várni a teszttel, ugyanis úgy tűnik, hogy bekaptam valami női nyavaját, és ezért muszáj elmennem nőgyógyászhoz, viszont akkor már megcsinálom előtte a tesztet, hogy tisztább legyen a kép. Kicsit korai lesz, de remélem, mutat valami szépet.Kép

Most ennyi, megyek kreatívkodni.Kép

Jóbor
kóbor
 
 


Babus,
Igyekszem nem aggódni, csak nem tudom, mennyire van jó hatással a cisztáimra a closty.
Különben azt hiszem jól jött ez a lakás dolog, legalább eltereli a gondolataimat, már alig várom, hogy holnap meglássam milyen lett. Olyan jó lesz végre innen elköltözniKép

Jóbor,
Az eredményről remélem minket is értesítesz. Már nagyon kíváncsi vagyok.

Stella,
Nagyon drukkolok holnapra+++++++++++++++++Kép

Mea,
Te mikor tesztelsz?

Móni

Kép
móni23
 
 


Hahó!

Móni,
persze, hogy értesítelek benneteket az eredményről, de lehet, hogy csak a doki után. Én is kíváncsi vagyok, érdekes módon úgy érzem, van esély, lehet, hogy nagyot fogok koppanni.Kép

Vali,
elfelejtettem neked írni, hogy köszi a képeket, megkaptam még egy adagot, ha még van, küldheted!Kép Köszi!Kép

Jóbor
kóbor
 
 


Kép

Kép
móni23
 
 


Sziasztok Jányok!

Mindenkinek boldog Mikulást!!!

Kinga
Kinga79
 


SziasztokKép
Nagyon-nagyon drukkoljatok kb 2
óra mulva megyek Uh-raKép))
Hogy minden rendben legyen
ha hazaértem jelentkezek hogy mi volt a dokinálKép
Babas: Tegnap egész nap hol voltál remélem nincs semmi baj!!!!!!!!!!!!
Boldog mikulást mindenkinek
Edina és a picur aki ma 20 hetesKép)
sziasztok

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!Kép

Hát sajnos eljött mégis hozzám a Mikulás....
pedig annyira kértem, hogy ne jöjjön!!!Kép

Annyira görcsöltem tegnap, hogy ennyire csak egyszer eddig.

És ma olyan erősen van meg, az nem baj szerintetek???

Nem értem, pedig 14 napot visszaszámolva valóban akkor volt repi amikor előtte és utána 1 nappal csináltuk, akkor miért nem jött össze???

Van repim, jó a progi szintem, akkor miért nem?Kép

Tegnap eléggé elvoltam kenődve, de igyekszem összeszedni magam.

A legszörnyűbb, hogy tünetek alapján most is azt hittem, sikerült meg mmég a herpesz is!

Na mindegy, nem siránkozom, ma veszem be az első clostit.

Még egy kérdés, ha nem nálam van a gond és most mégis én szedem, bajom nem leheta clostitól ugye???

A páromat csak januárban szeretném elküldeni vizsgálatra, idén már nem traktálom vele.

Judyt!Kép

Neked is volt repid meg elég jó volt a progi szinted, és mégis kellett szedned a clostit ugye?
Ikerterhesség gyakran előfordul closti mellett???
Nálatok csak ennyi volt a gond, hogy clostit kellett szedned és amúgy minden ok volt?
Bocsánat, hogy ennyit kérdezősködök, csak most én is szedem és érdekelneKép

Mindenkinek drukkolok a zebrához!!!

Puszi

Mea
mea
 
 


Mea!
Sajnálom, pedig nagyon reménykedtem.
Nyugodj meg, tudom most nagyon nehéz.Nálunk minden rendben volt, csak résegítés képpen kellett szednem a closty-t.A dokim azt mondta, hogy 2 hónapig megpróbáljuk a closty-s hónapot, ha így sem sikerül, akkor csinál laparoszkópiát.
De szerencsére erre már nem került sor.
Igen elég gyakori az iker terhesség a closty melett, de ez nem törvényszerű.Ez attól függ, hogy hány db tüsző érik, és reped meg.
Például Babusnak egy tüsző ért meg, így egy baba sikerül, aki Kristófka.Kép
Nekem több tüsző ért meg és repedt meg, így most ikreket hordok a szívem alatt.Kép
De nálam a többi meg nem repedt tüsző ciszta lett, ami szerencsére már felszívódott.Kép
Remélem segítettem.
Akkor most hányadik ciklusnapon vagy?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok, mivel eljött hozzám is a Mikulás (egyébként mindenkinek boldog Mikit)
és megigértem magamnak, hogy feliratkozom hozzátok ha most se jött össze, hát megteszem (itt gyors a babásodási arány Kép )
23év, Dunaharaszti, 3 cnap, 32-37 napos ciklus, 2003 decembere óta probálkozunk és volt közben egy 9 hetes magzatelhalásom Kép
Felvennétek? Köszike: Krinyoka
krinyoka
 
 


Mea,
sajnálom.Kép

Nekem is negatív lett a teszt, pedig úgy reménykedtem, hogy jó hírekkel jöhetek.Kép Érdekes módon nem keseredtem el annyira, ugyanis még nem jött meg, a hőm is fent van (37,1 hónaljban ma reggel) szóval remény még van. Most viszont megyek a dokihoz.

Jóbor
kóbor
 
 


Kóbor!Kép

Nagyon nagyon szorítok!
Viszont a hőmérőből is elegem van, de rohadtul, ugyanis ma 37, 1 volt holott úgy megvan, hogy csak rohantam ki reggel, mert eláztam...

Úgy-hogy szerintem egy nagy baromság!!!
Hogy lehet fent, ha megvan és beteg sem vagyok???

Bocsánat, kicsit nyűgi vagyok még ma.

Judyt!Kép

Köszi az infokat.
Ma vagyok a 2 cn-en.
Amúgy a clostit ugye este kell bevenni, evés után vagy mindegy???
Nekem 5 napig kell szednem 1 db-ot.

UH-ra kb. 14-15. napon kell menni ugye???

Mea
mea
 
 


Mea!
Én 2*1-et szedtem.
Nem tudom, hogy ha 1-et kell azt mikor.
Én biztos délben venném be ebéd után.
Szerintem nekem is elég lett volna a napi 1 szem.
UH-ra a 13 cn-on mentem.Neked most mikor volt tüszőrepid?

Krinyoka!
Sajnálom.De ne add fel.
Felvettelek a táblázatba.Kép

Jányok!
Megvolt tegnap a bejelentés.Volt pityergés mindkét családban.
Képzeljétek el a párom Mikujától kaptam egy farmer kismamanadrágot.Annyira csini.Kép
Már legszívesebben felvenném, de a munkahelyen még nem akarom, majd csak jövőhétől.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Biztos tök jó lehetett amikor bejelentettétek. Képeslapnak örültek? Én is sirtam amikor láttam...
Nem adom fel egyébként, csak olyan fárasztó már néha ez a nagy akarás. Sajnos másra meg nemigen tud gondolni az ember.
Na de majd jövöre összejön. Kép
Krinyoka
krinyoka
 
 


Krinyoka!Kép

Teljesen me tudlak érteni, hasonló érzésekkel küzök én isKép

Judyt!Kép

Mosta 16. napon volt de mivel 13. nap péntekre fog esni, akkor megyek szerintem a 13cn-en az jó ???
Mert hétfő az már 16 cn lenne.

Nekem a dokim estét mondott, hogy akkor vegyem be, furi, de akkor beveszem akkor.

Ti mit szóltok ahhoz, hogy a hőm magas maradt???

Judyt!Kép

Örülök, hogy ilyen jól sikerült a meglepi és biztos nagyon jól fogsz mutatni a kertésznacidbanKép

Amúgy hogy vagy?Hoyg ézed magad?
Már megbarátkoztatok azzal, hogy két kis csöppség lesz egyszerre? Van benned még egy kis félsz???

Mea
mea
 
 


Judyt!Többiek, akik szedtek Clostit!Kép

Nektek volt mellékhatása a clostinak???

Mea
mea
 
 


Sziasztok Lányok!
Már hónapk óta szinte minden nap olvaslak Titeket. Mivel eddig előkészületi időszakban voltunk csak csendes megfigyelőként voltam jelen, de a november már a mi hónapunk is volt és máris szükségem lenne a véleményetekre. Ma vagyok a 32. napon, a hőm hüvelyben 37,1, lett egy jó nagy herpesz a számon, viszont produkáltam egy negatív tesztet. Szerintetek lefutott ügy, vagy reménykedhetek még?
Ha esetleg befogadtok, csatlakozhatnék Hozzátok?
Olyan jó olvasni, ahogy összetart ez a kis csapat és drukkoltok egymásnak.
Éva
évi79
 


Mea!
A 13 cn jó lesz az UH-hoz.
Egyébként nem kertésznacit kaptam, hanem sima farmert aminek állítható az oldala.
Ha felveszek rá egy felsőt (ing, pulcsi), akkor nem is látszik, hogy kismama nadrág.

Nekem csak annyi volt a tünetem a closty-s hónapban, hogy érzékenyebb volt a petefészkemnél, néha egy kicsit szúrkált.Semmi hányinger, amit többen éreztek.Sőt szerencsére, még most sincs.

Köszönöm a kérdésedet, nagyon jól vagyunk, így mi hármasban.Vagyis, ahogy az egyik leendő keresztapa mondta 2in1 (kettő az egyben) vagyunk.
Már csak egy nagyon picike félsz van bennem.
Szerintem ahogy megismertél engem, úgy tudod, hogy elég talpraesett vagyok, és meg fogok küzdeni minden nehézséggel ami az ikrekkel jár.Már a családdal megbeszéltük az akciótervet, hogy kinek mi lesz a dolga vagyis feladata, ha megszületnek a kicsik.
Már nem félek, hanem inkább büszke, boldog kismama vagyok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea!

Ne keseredj el, a Closti biztos meghozza az eredményt!!! Én is nagyon bízom benne, mert már olyan régóta próbálkozunk, de hiába. Nekem is ez az első Clostis hónapom, 2*1-et kell bevennem. Azt mondta a dokim, hogy teljesen mindegy, mikor veszem be. Lehet reggel este 1-1 szem, de akár este is bevehetem egyszerre a kettőt.
Csütörtök lesz a nagy nap, amikor tüszőlesőbe megyek. Szerintetek nagy baj, hogy akkor még csak a 10. napon leszek? Nem tudok máskor menni, mert pénteken nem rendel a dokim, hétfőn csak délután, de akkor nem tudok elszabadulni a munkahelyemről, kedden meg már a 15. nap lesz... Kép Na, mindegy...

Kóbor!

Még semmi sincs veszve! Főleg, hogy hónaljban mértél ilyen szép magas eredményt. Ebből még akármi lehet ám!!! Feltétlenül mesélj, mi volt a dokinál!

Judyt!

Klassz lehetett, hogy ilyen jól sikerült a meglepi! Anyukád nem neheztelt, amiért eddig titkoban tartottátok?

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Judyt!Kép

Büszke is lehetsz nagyonKép!!!

Olyan jó lenne, ha closti nekem is beválna.

Mea
mea
 
 


Boldog Mikulást Mindenkinek!

Mea Kép
Sajnálom, de kérlek ne add fel!

Kritonya Kép
Üdvözöllek a csapatban, mielőbbi babásodást Kép

Judyt Kép
Sokat gondoltam Rád tegnap. Most biztos nagy az öröm a családban Kép Anyud nem bántódótt meg? Milyen tündéri Mikulás jött hozzátok, tudta mire vágysz Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Évi77!Kép

Neked is ez az első clostis hónap?
Akkor szorítsuk egymás kezét, hogy sikerüljön most ennek ahatásáraKép

Mea
mea
 
 


Mea!
Annyira sajnálom!Kép
Nem tudom mitől lehet ilyen magas hőd menzi mellett, esetleg nem vagy megfázva?Attól lehetne hőemelkedésed!

Kóbor!
Még ne add fel, lehet, hogy korai volt a teszt!Én nagyon drukkolok!!!Kép

Krinyoka!
Nagyon sajnálom!Ez a Mikulás nem valami jó idén!!!Üdv közöttünk!Kép

Évi!
Persze, hogy befogadunk, aztán ne maradj sokáig!!!KépLehet, hogy neked is korai volt az a teszt, nem?Hányadik napon szokott megjönni?Mindig pontos?Tüneted van a herpeszen kívül?

Kinga
Kinga79
 


Annácska, Évi!
Nem neheztelt rám, pedig nagyon tartottam tőle.
Nagyon boldog volt, és csak annyit mondott, hogy "Én éreztem!".

Ja azt el is felejtettem, hogy a Mikulás a két kis csöpségeknek is hozott a cserép mellé két kis csoki mikulást.Kép
A párom úgy nevetett rajta.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea!

Oké, akkor szorítsuk egymás kezét nagyon!!! Tök jó, mert ha mindkettőnknek összejön - és miért ne jönne össze - akkor pont egyidős babások leszünk!!!

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kinga!
Mióta abbahagytam a gyógyszert 26-30 nap között jön meg, előtte sem volt pontos. Tünetem, ha ezt annak lehet mondani, hogy néha fájdogál a hasam, mintha meg akarna jönni...

Viszont elfelejtettem ami a legfontosabb, hogy mindenkinek szívből gratulálok, akiknek már kisbaba(ák)van a pocijában, a többieknek meg én is nagyon szorítok, hogy mihamarabb összejöjjön.
Éva
évi79
 



Mi van veletek? Már régóta nem írtatok?

Jura!
Már nálatok is megtörtént a bejelentés.Kíváncsi vagyok.Hogy fogadták?
Már nagyon hiányzol.Légyszi írj pár sort magatokról.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella Kép
Nagyon drukkolok!!!!!
Remélem minden rendben van és holnap egy vidám, optimista Stella jön közénk Kép

Edinka, Jóbor Kép
Mit mondott a doki? Már izgulok értetek!

Judyt Kép
Mesélhetek neked?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!

Most már lassan ti is próbálkozhattok, nem? vagy még nem járt le a két hónap tilalom?

Hajrá!
Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Annácska!
Hát persze.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok lányok!

Szombatn vége lett a bizonytalanságnak és elkezdődött nálunk is egy újabb reménykedős hónap!

Judyt
Légyszi most már javítsd ki a tábliban azt a fránya csíkomat. Ma vagyok a 3cn.

Mea
Ne keseredj el! Ha minden okés nálatok, akkor csak idő kérdése! A babák tudják mikor kell jönniük. Tudom, hülyén hangzik ez pont tőlem, aki szintén harcol az idő ellen és nem akar tovább várni, de muszáj másra is gondolnunk! A hőmérővel kapcsolatban egyetértek veled! Babusnak (is) igaza volt: nem szabad megbízni benne, mert átvághat. Hát nálam is ez történt. Szombaton reggel még 37,1 volt a hőm, rohadtul fájtak (még most is) a cicijeim és erre napközben megjött a Mikulás. Erre ma reggel megint mértem egy 37-et. Pedig a miki még mindig itt van. Na akkor ez most mi, ha nem sima átvágás?Kép



Lányok, ne haragudjatok, ha undorító lesz amit leírok, de szeretném tudni mi lehetett az. Szóval, szombaton annyira görcsöltem, azt hittem nem bírom ki. Aztán a betéten egyszercsak ott volt egy nagy(!) darab valami. Úgy nézett ki, mint egy darab bőr. Szerintetek lehetett az egy darabkája a leváló mnyhártyának?? Úgy megijedtem! Volt már valamelyikőtöknek ilyen tapasztalata?

Stella
Drukkolok nektek! Holnap remélem sietsz ide minél előbb!Kép

Annácska
Alkottam a hétvégénKép Egy Plúto-s bodyt a keresztfiamnak, egy rénszarvasos képkeretet, egy madárijesztős dekuképet és egy matricafestékes csikóhalacskát. Ha lesz ma a páromnak ideje, felrakatom vele őket ide az albumombaKép Te ügyeskedtél valamit?

Bgy
Hogy vagy? Régen hallottam felőled!Kép

Babus
A héten beszerzem a képkeretet és reményeim szerint jövő héten megy Kristófkának a meglepiKép Milyen színű a szobája?

Jündi
Mi újság veled???? Hőd?

Jóbor
Kép Küldök megint, csak el ne felejtsd kiűríteni a postafiókodat, mert visszajön a feladónakKép



Pacsifül

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Évi Kép
Sajnos, még nem járt le a két hónap tilalom, így csak a jövő hónaptól kezdhetjük a projektet. Már totál kész vagyok az állandó várakozástól, de a jövő évben biztos lesz babánk Kép

Judyt Kép
Köszi, mindjárt írok mailt Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 



Itt van a mai tábli:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda, Judit, Timi!
Már itt van az ideje a 12 hetes UH-nak.Kép
Ha voltatok már akkor légyszi írjatok, hogy mi újság veletek.Kép

Gyöngyi!
Tudom, hogy Te még nem tudsz menni a 12 hetes UH-ra, majd csak a 17. hetes-re.Mikor jösztök haza?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska!

Igaz, soknak tűnik a még hátralevő hónap, de gondolj arra mikor még Stella írta ugyanezt, mikor kiderült, hogy nekik a lombik a megoldás. Milyen hamar itt lett a novemberv 24. (ha jól emlékszem a dátumra)!Nektek is hamarosan eljön a várva várt hónap!Addig is felkészítheted a szervezeted gyümölcsökkel,vitaminnal, mozgással,tornával, hogy a következő babád minél hamarabb beköltözhessen!Én szívból kívánom Neked!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Vali Kép

Nem kaptad meg a levelem? Koszonom a sok otletet, hetvegen akartam hozza vasarolni 1-2 dolgot, de nem talaltam az itteni boltban... Kép Majd otthon jol bevasarolok belole, es akkor jovo evtol indulhat a kreativkodas! Kép

Judy Kép

Dec. 17-en megyek itt UH-ra, vagyis 13+2 naposan, azert az se olyan rossz! Karacsony elott megyunk haza, es jan. elso heteben meg otthon leszunk, tehat az AFP es tarsait megcsinaljak nekem otthon... Kép
Majd rakjatok fel kepeket, hogy en is gyonyorkodhessek a bebikben!!! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Tacsifül!Kép

Én nem akartam leírni, de ugyanez volt velem is.
Iszonyatos görcs vasárnap és nagy darabkák.

És én is kiváncsi vagyok, hogy ez normális -e???
De ugye ez nem korai vetélés???
Vagy az is lehet???

A hőmérővel én is úgy jártam mint teKép
Úgy-hogy lesza... már ezt a sok hülyeséget és leállok a görcsöléssel, beveszem ma a kapszulámat és reménykedek csendebn és próbálom élvezni az életetKép

Mea
mea
 
 


Gyöngyi!
Persze, az még nagyon jó időpont.Kép
Már nem emlékszem, hogy már elmondtátok a szülőknek?Vagy majd csak karácsonykor?

Mea!
Mi az, hogy sok hülyeség?
Teljesen kikeltél magadból?
Ejnye-bejnye.Kép
Ne légy már ilyen rosszkedvű.Gondolj bele, hogy nekünk 13 hónap próbálkozás után jöttek össze a kicsik.Tudom, hogy ilyenkor nagyon rossz, de próbáld meg magad összeszedni, mert ha ilyen kis rosszkedvű leszel elkerülnek a gólyák.
Én azt javaslom neked, hogy majd csak akkor kezdj el hőmérőzni, amikor a 13 cn-on elmentél UH-ra, hogy tudd mikor lesz a tüszőrepi.Ha nagyon idegesít, akkor ne használd.
Szorítok nektek, ne add fel.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judy Kép

Most hetvegen mondtuk el. Kép Penteken volt Apukam nevnapja, akkor akartam, de meg a bulin volt amikor hivtam, tehat inkabb szombatra halasztottuk. Nagyon orultek, Apukam meg meg is kerdezte, hogy akkor mostmar minden nevnapjara kap egy unokat... Kép
Jo lett volna szemelyesen elmondani, de addig mar nem akartam varni...

Gyöngyi

bgy
 
 


SziasztokKép

Edina,
Aranyos vagy, hogy hiányoltálKép Nincsen semmi bajKép Csak nem nagyon engedtek a géphez, mert valami esküvős videókazit írtak át apuciék DVD-re, és ehhez kellett a számítógép.
Drukkolok nagyon az UH-hoz, de tutira semmi baj nem lesz!!!
Képet este mindenképp várjuk!!!
Szerintem amúgy kislány!!!Kép

Vali
Nagyon-nagyon várjuk már a képet!!!
Kristóf szobácskája pedig világoskékKép

Stella
Gondolunk rád!!!

Kóbor
Egyetértek veled, a remény hal meg utoljára!!! Drukkolunk Kristóffal együtt!!!Kép

Évi
Szerintem te is simán reménykedhetsz még!!!Kép

Judyt
Nekem is olyan farmerkismaminacim vanKép

Mea
Először is sajnálomKép, de fel a fejjel, tudod, csak boldog kismamikba költöznek pocaklakókKép
A miértre nincs válasz. Nekem is volt a Clostytól tüszőm, meg is repedt, akcióztunk is, mint utólag kiderült, apucinál se volt gond, akkor miért csak a 3.Clostys hónapban jött össze??? Erre nincs magyarázat, ne is keresd!!! Ti mindent megtettetek, egyszer úgyis sikerül. Mert mindenkinek sikerül!!!Kép
Semmi bajod nem lesz a Clostytól akkor se, ha a párodnál van a bibi, max. fölöslegesen értek meg a tüszőid, ennyiKép
Valival egyetértek, ennyire azért nem szabad megbízni a hőmérőben, mint már sokszor írtam, engem is átvert nem is egyszer. Mivel most Clostyt szedsz és emellett úgyis lesz UH(és remélem nem csak tüszőrepi előtt, hanem után is!), így úgyis tudni fogod, mikor van tüszőrepi és mikor kell akciózni. Szerintem hagyd a fenébe a hőmérőt és hagyatkozz at UH-ra, 100-szor megbízhatóbb. Hisz láthatod is azt, amit hőmérővel csak sejthetsz! De nem akarlak lebeszélni róla, csak szerintem ez is fölösleges stresszforrás, ami ilyenkor végképp nem hiányzikKép
Closty-mellékhatások: én azon ritka kivételek egyike voltam, aki szinte minden mellékhatását megtapasztaltam. Híztam tőle, mert zabálhatnékom volt folyton, látászavarom is volt tőle rendesen, folyton apró kis fekete pöttyöket láttam, a hőhullám az kikészített, hol megfagytam, hol folyt rólam a víz. Talán ennyi volt, de ez is bőven elég volt. De ez ritka, hogy valakit így megviseljen. De mindenképp megérte!!!

Kristófka kapott a szobácskájába szőnyeget, egy nagyon aranyos sötétkék Micimackós szőnyegKép
És jött hozzá a Mikulás is, kapott egy Tigrises előkét és egy csörgőtKépKépKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Kinga Kép
Olyna aranyos vagy, hogy így vígasztalsz Kép
Az a furcsa, hogy most nem is foglalkozom a ciklus napjaimmal. Csak várom a következő mensit , na meg a karácsonyt. Pont akkor kell majd megjönnie Kép
Nálatok gondolom most megy az akciózás! Hogy állsz a tüszőrepivel, hővel?

Pacsifül Kép
Nekem nem volt időm a hétvégén semmire. Szombaton a nagypapám 90. szülinapját ünnepeltük, aztán meg egy gyerekzsúrra mentünk, ahol babázhattunk is egy kicsit. Vasárnap meg anyuka depizett délelőtt, délután meg Mikulás ünnepségen voltunk, így még feldíszíteni sem volt időm a lakást. De majd hamarosan elkezdek kreatívkodni.

Judyt Kép
Írtam levelet.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Gyöngyi!
Elhiszem, hogy jobb lett volna személyesen, de szerintem sem bírtad volna ki addig.
Biztosan minden rendben lesz az UH-n.Már gondolom nagyon kíváncsi vagy.Már biztosan szeretnéd látni a bucit, és hallani a szívecskéjét.
Kép
Nagyszerű élmény.KépMindenképpen vidd magaddal a párodat is, ha van rá lehetőség.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Bgy
Mikor írtad? Nem kaptam semmitKép Elküldenéd nekem a valtech@vnet.hu-ra még egyszer? Köszi! Nálatok nem lehet kapni dekupizáshoz cuccost? Ha itthon lesztek, mindenképp vásárolj be, hogy legyen mivel elütnöd az időt, amíg megérkezik hozzátok a PicúrKép

Mea
Én is gondoltam a vetélésre!Kép Nem tudom, mi lehetett az, de nagyon megijesztett! Anyósom mondta, hogy neki is voltak ilyen dolgai, de neki is a gyógyitól (ők 12 évig küzdöttek a második gyerekértKép). Szóval, nem tudom. Meg kéne kérdeznünk Babust.
Szombaton megfogadtam, hogy a hőmérőzést én is hagyom a fenébe és nem fogok most már annyira a projekten görcsölni. Még adok magunknak (meg a természetnek) időt és ha január közepéig semmi, akkor elmegyünk a Kaáli-ba.

Jündi
HOL VAGY???

Megírtátok már a karácsonyi lapokat?Kép

Jaj, képzeljétek! Pénteken megvettük a kenyérsütő gépet!Kép Úgy örülök neki!!!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Judyt!Kép

Jó jó igazad van, már nem mérgelődöm tovább.
Hisztis Timi, ejnye-ejnyeKép

Babus!Kép

Köszi a hozzászólásod, és nem fogok hőmérőzni, mert tényleg bekavart csak.
A clostiban bízom most, remélem beválikKép
További szép napot!
Kép

Mea
mea
 
 


Tacsifül!Kép

Én is arra gondoltam, hogy lehet, hogy nem tapadt meg és ezért van meg ilyen erősen.

Babus!Kép Ez lehetséges egyáltalán???

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy nem felejtettetek el.
Eltunesem oka eloszor a rosszul let volt. Nagyon hanyingeres, hanyos voltam, vagyok meg mindig. Aztan vasarnap elutaztam anyumekhoz Pecsre. Nagyon rossz lett a multkori vizeleteredmenyem, es anyum ki akarta deriteni mitol. A megengedett 5000 helyett 14000 volt a bakterium szam. Pecsett mas mertekegysegben mertek, ott 1000 volt a megengedett, nekem 2000 lett, igy ujbol le kellett adnom tenyesztesre. Mondjuk nincs semmi tunetem. Raadasul megfaztam, a torkom langol, a csontjaim fajnak. Gyogyszert nem akarok beszedni.
Tegnap volt a batyam kisfianak a kereszteloje, es a ferjem volt a keresztapa. Na majdnem arrol is lemaradtam. Elotte, utana sugarba hany...
Mar alig birom. Kiszaradni nem fogok, mert sokat iszom, csak nagyon legyengit. Remelem hamarosan vege ennek az idoszaknak.

Meg nem tudtam visszaolvasni, de nem is hiszem, hogy most menni fog, mert alig elek, olyan beteg vagyok, es meg kell irni meg egy hazit a fosulira ma.

12 hetes uh-ra csak jovohet kedden megyek (14)

Babus!
Jol vagy mar, ugye? Izgultam miattad! Mi volt nalad az a betegseg, amire antibigyot irtak fel? Streptococus talan? Remlik, hogy amikor idejottem, teged pont ezzel kezeltek. Ezt a vizeletbol deritettek ki, ugye?

Stella!
Veled mi ujsag? talalkozhattunk volna Kép

Judyt!
Ikrek, gratulalok! Azt hiszem en azota nem is irtam. Akkor mindenbol ketto kell? Lattam klassz iker babakocsikat.

Pilis!
Gratula a babahoz!

Akiknek megjott, annak fel a fejjel, majd a kovetkezo honap. Ne adjatok fel!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Annácska!
Nincs mit, ezért vagyunk egymásnak itt mindannyian!!!KépNekem pedig pont karácsonykor nem kell megjönnie!!!Eltaláltad, már napok óta akciózunk, mert most a 10. napon leesett a hőm, (ilyen hamar még sosem)lassan kúszik felfele, most vagyok a 14. napon, de még nem érte el a szokásos 37.1-et, így még beleadunk apait-anyait. Bár nem tudom mennyi sikerrel, mert kétszer is reggel voltunk együtt és nem este,ágynyugalomban,így állandóan attól féltem, hogy nem maradt bennem semmi,bár a fél órás gyertyázás mindig megvolt!

Szerintetek kell ettől félni, vagy hülyeség?

Kinga
Kinga79
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?