Új privát üzeneted érkezett!

Esztyx!!! én nem biztos hogy holnap tudok köszönni, így most teszem meg....bár csak hétfőn mész be, nem? és este csak itt leszek....de mindegy! szóval, ne izgulj, légy boldog, értékeld most még a pocakod mert ezután nem lesz, biztos akkor meg az fog hiányozniKép -én már most aggódom ezenKép tehát legyél erős!!!!!! minden rendben lesz!!! majd tájékoztass minket hogy mivan, és ha szeretnéd, biztos látogatni is tudunkKépKép

Vica, édesek a babókák!!!!! hogy tetszettek kedvesednek a fotók??

bagz, aki most maradt egyedül itthon, mert marcika felkerekedett és elment az éjszakába mulatozni, de valahogy most nem zavar, most sokatsokat voltunk együtt.......és nekem semmi erőm nem lett volna elindulni

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Orbis, épp beelőztél, én is itt leszek egy darabig! mi is aludtunk egy rövidet korábban. meg különben is...
b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


jaj, most akartam a kismama lapján elolvasni az imréről írottakat, és nincs......vagy csak én vagyok béééna???
b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 

 
 

Sziasztok!!!Kép
Én is az éjjeli baglyok táraságát gyarapítomKép Éjfél előtt sose kerülök ágyba, na de másnap se kelek föl 10-nél előbbKép Na és persze az éjszakai alvás se a régi már(bár én mindig pocsék alvó voltam), de ez azért már túlzás. De örömmel látomKép, nem vagyok ezzel egyedül.

Katy
Köszi, hogy felvettél a táblázatbaKép

Rékacs
Gyöngyösről megyünk, az M3-as felől, így útba esik a Mini-Manó, ezért benézünk oda. A Praxis után pedig talán megkeressük a Noémi által ajánlott Mária Bababoltot isKép Csak találjuk meg, mert nem vagyok egy nagy pesti tájékozódóKép

Az én párocskám elég jól tűri a Babanet függőségemetKép Egyszer még engedéllyel bele is olvasott, hogy mégis miről írogatok ennyit, és döbbenten kérdezte, hogy miért írok meg minden (számára) apróságot. Dehát, hogy is érthetné ő ezt meg, hiszen nem ő van itthon a négy fal közé zárva már hónapok óta.

Esztyx
Én is hasonló paramamiKép vagyok ám:

Babus+Kristóf, aki 6 perc múlva megkezdi a 31.hetetKép

Kép
babus2005
 
 


a kölök má megint őőrültmód csuklik!!!!!!!!!!! ezen a héten kb 6odszorra!!
-anyám persze megkérdezte hogy nem én csinálok-e valamit rosszul ha ennyit csuklik......köszi
b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzer!
Az én Bogyóm napjában többször is csuklik! Úgyhogy én sokkal rosszabbul csinálom azt a valamit Kép
Képzeld, kihalt a chat. Szóval most unatkozni fogok. Mert hogy aludni nem, az tuti. Kép
De ez izgalmas találkozó voltKép(A többieknek mondom: most futottam össze a chat-en az én régi védőnőmmelKép jó mi?)

Orbis(31+5, aki nem álmos!!!!)
orbis
 
 


én kezdek álmos lenni, de még nem fekszem le...irgumburgum nekem!!
b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Szokásomhoz híven, egy kis éjjeli irkálás. Kép
Férjecském nagyon jól bírta a mai napot, semmi fejfájás. És még Pomázra is eljutottunk 5db monapel pelusért amit jutányos áron kaptam meg egy kismamitól. Kép
Ettől megint teljesen feldobódtam, izgalomba jöttem. Úgy látszik így hatnak rám a pelusok.

Bagzer!
Hát igen én jól bírom alvás nélkül, de ne feledd, hogy már 2 hónapja nem dolgozom, pihenő programra raktam magam. Addig én is folyton aludtam, pedig csak napi 2 órát kellett melózni.
Egyébként jót nevettem az álmodonKép, bár neked biztos nem volt olyan vicces. Kicsit foglalkozz azért a kórház paráddal szerintem, hogy mire a szülésre kerül a sor már ne keljen vele törődni.

Orbis!
Igazából az én saram, hogy nem jegyeztem meg, hogy a képfeliratok a te érdemed, pedig észrevettem a csúszást.
Viszont mindenki indíthatna külön albumot a saját képeinek. (természetesen Pocak Tali név alatt)Így több kép fér fel meg mi is tudjuk majd, melyiket ki készítette. A félreértés egyébként abból adódott, hogy én „Lili bemozdulós képei” címet adtam az albumnak, és Orbis is ebbe az albumba rakta az övéit.

Esztyx!
Most akkor menjünk látogatni? És hova pontosan?

Babus!
Ha pontos címeket tudsz: www.terkepbenk.hu ez házszám szerint megmutatja hol van amit keresel. A Mária bababolt amit Noémi ajánlott a Nyugati és a Lehel tér között van, tehát nem a világ vége. cím: visegrádi u. 25.

Ma azt hiszem nem maradok fél négyig. Végülis 10-kor keltem. Kicsit már álmos is vagyok. De holnap még benézek mert Tominak lesz egy párórás egyéb elfoglaltsága.

Lili(37+1)roham léptekkel haladok a 40 feléKép

KépKép
savitri
 
 


Jó reggelt!!!

Vica csodaszépek a gyerekeid, de ki csodálkozik ezen egy reklámapa után!!!??Kép

Babus! Nem akarlak ledegradálni, de eszti szintű paramamaság bizony utolérhetetlen. Csak olvass vissza bármelyik oladraKép!

Tegnap elkezdtem a kistakarót. Szuper jól fog kinézni.
Ma elbattyogok a IKEÁba és veszek mikuláscsomagba valót,mert az én kis pasim imádja az ikeás gumicukrot. Így azzal lesz tele. Meg ugye ide jön a barátnőm mikulása is így arról is kell gondoskodni van!Kép
Lehet kapni ott mézeskalácsból díszt 295.-ért. és 20 szivecske van benne. NA azt fogok rakni a zacsiba,mert szerintem az tök jó annak aki nem fog sütni mézest. Nektek is javaslom,magamból kiindulva,mert tavaly sütöttem, de idén tuti nem! Bár aki februárra várja az végül is lehet nem is úgy gondolkodik mint én. mert én őszíntén szólva függőben hagyom az egész karácsonyt. szóval, ha itthon elszünk lesz fa, ha nem akkor ne m tudom mi lesz. bár lehet Zoli állít egyedül is ezt még nem beszéltük meg.

Na érezhető, hogy egyedül vagypok itthon? Babus erre mit mondana a párod, merte ezek aztán tényleg lényegtelen mondatok voltakKép

na mindenkinek szép advent második vasárnapját!!!
Rékacs 35+4

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Jó reggelt!

Mikor elkezdtem olvasgatni, még én voltam az első ma reggel, de lehet, hogy már valaki beelőzött.

Ollyan pocsék éjszakám volt, 2 pisi, kb. 10 felébredek-forgolódok-haspárnát igazítok-deanyanearraazoldaladrafordulj-rugdosások ellen küzdök, szóval szupi. Kép Még jó, hogy korán lefeküdtünk, mert Petim ma megint reggeliztet és 4-kor kelt.

Kikocs! Köszi a telefonszámot, szinte biztos voltam benne, hogy Te vagy az ügyeletes! Kép

Rékacs! A HVG-t én sem tudom olvasni, mióta pocakos vagyok. Egy-két cikk még megy, de aztán ennyi. A nőklapjával nekem sincs gond, főleg, hogy mostanában abban is vannak szüléstörténetek. Kép

Bagzer, Orbis! Az én Lilim is sokat csuklik, naponta többször is, de én úgy tudom, hogy ilyenkor nem én, hanem ő csinál rosszul valamit. Kép

Annyit beszéltünk a takarókról, hogy én is azt álmodtam, hogy a kislányomat most hoztam haza a kórházból és épp bugyolálom be a nem piros, de narancssárga plédünkbe (ami tényleg van). Kép

Tegnap este én is bedurciztam, mert kivettünk egy filmet és nem játszotta le a DVD, és persze már bezárt a téka addigra. Kép És akkor Apa felvetette, hogy mi lenne, ha olvasnánk. És én nem örültem, mert 2 hónapja ez a legfőbb elfoglaltságom, ha ő nincs itthon és inkább társasoztam vagy kártyáztam volna- VELE. De inkább engedtem, mert neki meg nincs rá ideje soha. Azért kicsit durci maradtam, és olllyan édesen hízelgett, hogy nem tudtam aztán haragudni rá csöppet sem. Kép

Babus! Én még nem írtam asszem, hogy üdv köztünk, mi mindenkit befogadunk, nemhogy még a jogosan (dátum szerint) ide tartozókat. Kép Tényleg, én is téli baba voltam. Kép

Esztyx! Én is búcsúzom, mert lehet, hogy pár napig nem tudok jönni. Kívánom, hogy minden úgy legyen, ahogy szeretnéd, hamar jöjjön a Babóca (az én Picurom druszája) és könnyen! Soksokpuszi!

Na, rendbe hozom magam kicsit, aztán puccba vágom a lakást, mert holnaptól jönnek a barátaink a ma 15 hónapos Barnussal, aki kipróbálja az összes szűz babacuccunkat(ágy, kocsi stb.).

Szép vasárnapot,
Katinka
épp ma 37 Kép
katinka
 
 


Na elszállt az egész szar, amit eddig írtam!
KépEZT HOGY UTÁLOM!De én voltam a béna!!!

Szóval jó reggelt, remélem jól aludtatokKép!!!
Én igen!Elmúltak a görcsök, úgyhogy NO PARA!

Vica!Csak csatlakozni tudok RékacshozKép!

Lili!
Tök jó Nektek, hogy már ilyen közel vagytok ahoz, hogy megismerjétek egymást a gyerkőccel!No de eljön majd a mi időnk is nem igazKép?

Mi sem csinálunk az idén nagy gondot a karácsonyból, mert a picire tesszük félre a pénzt!

Látom Ti is rákattantatok a mákos cuccokra!Nekem gyerekkoromban volt ilyen utoljára!

A csuklás nem problémás!Olvastam, hogy mostanra kifejlődött a tüdeje és megpróbálkozik a levegővétellel és ezért csuklik és ez természetes és senkinek sem árt!Bár lehet, hogy Ti is olvastátok!

Jól rám jött a vásárolhatnék, meg a babacucnézhetnék, és van egy sanda gyanúm, hogy Lacit nem nagyon lehet majd erre a programra rábírni,de még reménykedek, mert még alszik és hátha!OLYAN JÓ LENNE!

Na megyek el kell végeznem a reggeli intimtorna részemet!!!

Puszi, mindenkinek csodaszép vasárnapot!!!
Kép

Katy
31+4Kép
Katy
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!

Igazából egy ideje már fent vagyok, de a kis férjecském elment futni, én meg mosogatás helyett elolvasgattalak titeket Kép

Ma reggel azt híszem alaposan fejbekólintottam szegény gyermekemet Kép Megint elszámítottam az ajtó és köztem lévő távolságot, és rányitottam a pocakomra. Elég kellemetlen volt. Talán nem viselte meg nagyon, nem igazán méltatlankodott.

A kullancsra visszatérve: tuti az volt, belém is mászott, úgy kellett kiszedni szemöldökcsipesszel. És én is nagyon csodálkoztam, hogy ilyen hidegben meg ennyi ruhán keresztül hogy talált rám mégis. Azért még mindig aggódom miatta egy picit.

Jaj, a jövő hetem rééémes lesz. Az összes dokihoz meg védőnőhöz meg mifenéhez most van időpontom. Egyedül csütörtökön nem megyek orvoshoz. De pl. kedden kéfelé is.

Na megyek mosogatni. Meg asszem eszem néhány falatot. Na szép napot:
Orbis (31+5)
orbis
 
 


Sziasztok! Már én is fenn vagyok jó régen, csak megint problémájuk volt az otthoniaknak, és nekem kell lelket ápolni, meg 180 km-ről megoldani... Na, mindegy, azért eléggé gáz, hogy mennyire félti az öcsém az autóját, nem engedi, hogy őrzött parkolóban éjszakázzon, hanem nem maradhat itt Pesten a húgom éjszakára... na, jó, nem megyek bele, de eléggé kiakasztó...

Rékacs, én is néztem tegnap a Hajósandrást, és szerintem is kiakasztó az a nő, sőt, idegesítő is, meg szerintem még ostoba is. De az vicces volt, ahogy próbálta szegény hajósandrás kezelni a dolgokat. Az agglegénykonyha meg az elején a kis monológja egész jó volt szerintem... Kép Bár kicsit nekem mindig fáj, mikor kaját pazarolnak, ez nálam nevelés miatt van biztos. A mai napig nem tudok kidobni még száraz kenyeret sem...

Tök jó sokat írt mindenki, de valahogy nem nagyon jutnak eszembe dolgok, csak olyanok, amiket már más is írt. Meg biztos fáradt is vagyok most. Olyan öszetörve ébredek mostanában... Mondjuk az eszembe jutott, hogy én jó nagy feneket akarok keríteni a karácsonynak, mindenféle csiricsáréval meg dísszel meg mindennel, mert kettesben leszünk, és én mindig naaagy családi, rítusos-veszekedős hagyományos karácsonyokhoz voltam szokva, ahol apukám mindig a nappaliban faragja bele a plafonig érő fát a tartóba, és következő karácsonyig súroljuk a gyantát a padlóról, stb, és mindig kinn a kertben főzzük a halászlevet, meg karácsonyi éneklések a konyhában, meg ilyenek. Azért hiányozni fog, mert egyedül fogok énekelni, és Gergő nem szereti a halászlevet, meg ilyenek, és hogy azért ne hiányzozzon nagyon, mindenféle új hagyományt kell alapítanom Kép És fogok csinálni mézeskalácsot, ha valaki kéri, akkor csinálok másnak is, bár tavaly is jó rondák lettek Kép Meg habcsókot, meg karácsonyfa-díszeket, meg miegymást Kép

Egyébként azt hiszem ma találkoztam a férjecske első igazi önkéntelen apa-gesztusával. Én vallásos vagyok, ő nem. De nagyon aranyos, mert többnyire elkísér a templomba vasárnap, meg is lehet vele beszélni , hogy mi is volt, véleménye is szokott lenni. Na, mindegy. Az a szokás ebben a templomban, hogy mikor a Miatyánkot mondjuk, akkor megfogják a népek egymás kezét. De most valahogy külön voltunk mi ketten, és párocska megfogta a derekamat, a másik kezével meg a pocakomat, és én úúúgy meghatódtam!!! Mert annyira ő nem babázik, meg ok, hogy néha megsimizi a pocakom, meg beszélgetünk róla, meg ilyenek, de ez most olyan más volt, na...
No, most más nem is jut eszembe. Fáradt vagyok. Jön valami idő?

Kik.
30+3

kikocska
 
 


Sziasztok!

Na itt vagyok én is, az éjszakázásból nem lett semmi, mert megint úgy aludtam, mint akit fejbevertek Kép szerencsére.

Bagzerka!
Akartam már este válaszollni, csak Apu véletlen orvul kikapcsolta a gépet. Szóval asszem sajnos nem tudok menni csütörtökön tornázni, mert a végsőkig halogatott szemináriumi dolgozataimat végre meg kéne írnom, különben nem lesz meg a félévem, ami nagyon rossz dolog lenne. Jó szomorú is lettem emiatt, úgy mennék inkább veletek, de vígasztal a tudat, hogy milyen hiperjó érzés lesz, ha végre túl leszek ezen a herce-hurcán, akkor tényleg semmi dolgom nem lesz és tornázhatunk éjjel-nappal.
Képzeld, az a kreatív kis ötlet pattant ki a fejemből, hogy mi lenne, ha olyan talit csinálnánk, ahova viszünk kismsmtornás videokazit, akkor tornázhatnánk együtt sokan!
Azért megpróbálok kedden elmenni, de sajna nem sok esélyt látok rá Kép

Vica!
Szépek a gyerkőcök, tényleg! Osztom én is Rékacs iggen találó véleményét Kép

Megyek összekészítem a megírnivaló borzalmakat, brrr!

Aura
28+3
aura
 
 


mikor van a torna pontosan? Asszem én azért lehet, hogy elmennék... És egy kis szülésfelkéslzítő tanfolyam sem esne rosszul asszem... De függ az időponttól is..

kikocska
 
 


Ja, és még azt is el akaratam nektek mesélni, hogy az volt tegnap este, hogy maszírozgattam a pocakom egyik oldalt két ujjal, kis köröket rajzolgattam fel-le. És képzeljétek, odarendezte magát a kismanó, hogy őt nyomkodjam. És mikor a másik oldalt is elkezdtem karikázni, akkor nemsokára átvándorolt oda. Szóval ő is szereti, ha simizik a hátát, nem csak az anyja Kép Ez csk most jutott eszembe, hogy beindult a déli hancúr Kép

Ja, és VIca, gyönyörűszépek a gyerekeid!!!!!

kikocska
 
 


Sziasztok Csajok!Kép
Bocsika,de nem olvasok tegnap reggelig vissza,mert nem tudok olyan sokáig a gép előtt ülni.Már nagyon nyom lefelé picur és olyan mintha azonnal betojnék.KépRemélem lassan finiselünk.Kép
Különben szokta valaki a pocaktali postaládát olvasni??Van ott valami érdemes benézni.Kép

Eszti drága!Kép
Most csak neked írok megszólítva.Nagyon fogsz hiányozni!Ki fog engem megérteni,amikor türelmetlen leszek?KépSok sikert,könnyű szülést,jó babázást,jó egészséget,sok tejcsit,szóval minden jót kivánok neked!Aztán remélem majd kapunk fotót a manóról és szüléstörténetet is!Ne,hogy aztán elfelejts minket!SokSokSokSok Puszi!!KépDia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Képzeljétek!!!
Apa végre felhívott (mert megfogadtam, hogy én ugyan nem keresem) ééés, elmondta a másik nagyikezdeménynek a nagy hírt! Nagyon kis vidám hangulat volt ám a háttérben, amiből arra következtetek, hogy pozitív fogadtatásra számíthat az újdonsült kisunoka. Szóval, most itt örülgetek főleg, hogy kilátásba helyeződött némi családlátogatósdi is. (na az örömkköés mellet ettől valójában rendesen parázok) (amíg nincs Esztyx, valakinek tartania kell a parafrontot Kép )
Ez történt, és annyira izgatott lettem, hogy most nem tudok mit kezdeni magamal, mert szundizni akartam délután, de ez most elég halott ötletnek tűnik.
Kép ííígy örülök!!!

Aura+Erika (akinek már úgy néz ki teljes a nagymamakészlete Kép )
aura
 
 


Orbis! Ésmég többiek is!

Eszembe jutott a "babanet ellenes" barátnőd. Nem kívánom se neki se senki másnak ezt a helyzetet amiben én vagyok, de ha már mégis így esett, hát én nem hiszem, hogy lenne annál jobb érzés, minthogy megoszthatom veletek örömöm-bánatom. Mostmár, hogy így ismerjük egymást el se tudom képzelni hogy bírnék megbirkózni mindennel egymagam!
Szipp és hüpp, de jól elérzékenyültem megint!

Puszi mindenkinek!!!
aura
 
 


Na, egyedül maradtam a délutáni kakaómmal. Ez ideális körülmény babanetezésre. Kép Délelőtt voltunk a visegrádi u. 25-ben (amit Noémi ajánlott). Tényleg tök jó, és meglepően nagy a választék. Persze nem kádból vagy pelenkázóból amit kerestünk. Az egyetlen hibája talán, hogy kicsit kaotikus a bolt, így elég nehéz önállóan válogatni. Az eladónő pedig akit megkérdeztem, nem túl kedvesen kioktatott, hogy december az már a tél vége, azért nincs overallból választék és ezen a télen már nem is lesz. Kép Egy pillanatra még el is hittem neki és azon kezdtem gondolkozni, lám milyen felelőtlen kismama vagyok, hogy csak december 5-én jut eszembe téli cuccot vásárolni. Kép Aztán amikor meg akart velem vetetni egy 74-es bundazsákot akkor kezdett leesni, hogy itt nem az én agyammal lesz a probléma. Még tettem egy erőtlen próbálkozást, hogy elmagyarázzam neki, hogy engem nem érdekel hogy 4-5 hónaposan is bele fog férni, mert addigra május lesz, végül megvilágosodtam és faképnél hagytam. Hazafele a Brendonban viszont találtam a pelenkázóra sárga-fehér kockás szivacsos izét és most azzal boldog vagyok. Kép

Mi, akik pont karácsonyra várjuk a picurt, úgy terveztük, hogy idén elmarad a karácsony. De most már kezd elkapni az érzés, úgyhogy én biztos sütök mézest, meg gyártok csillogó gyöngyökkel díszített csokit. Ja és a férjemnek fél mázsa habcsókot. Sőt titokban már karácsonyfát is tervezekKép, bár Tomi még nagyon tiltakozik. A beigli viszont elmarad. Azt süssenek a látogatóba érkező rokonok. És ajándék se jut senkinek. Kép

Mák: nálam k begyhónapja volt egy ilyen mákroham. Mindennap ettem mákosgubát, vagy mákos búrkiflit. A városban szerintem a Frici Papa kifőzdéjében adják a legfinomabb gubát. Pedig én nagyon finnyás vagyok.

Orbis! Vigyázz magadra!
Biztos nem lesz semmi baj a kullanccsal.

Kikocs!
Őszinte részvétemKép ez az őrzött parkolós ügy egy kicsit erős…
Viszont apa pocakos gesztusa tényleg megható, én átérzem.

Dia! én olvastam a pocaktali ládátKép

Lili(37+1)

KépKép
savitri
 
 


KépKépKépAura!!!KépKépKépEz tök jó hír!!!KépKépKép

KépKép
savitri
 
 


Hahócsek!

Most érrrrrrrrrrrrrrrzékeny búcsúúúút veszek tőletek!KépKép
puszszipuszipuszipusziKép
remélem minél előbb szülökKépés akkor már
írhatom is nektek a szüléstörténetemetKép
sms-kapcsolatban maradjunk!!!!!!!!!!!!!
kedden kötnek be oxitocint, addig nem történik sztem semmiKép
No, most egy kicsit pityergek...nagyon szeretlek titeket!!!
Köszönöm a kilenc hónapot veletek!!!
pusz, eszti
esztyx
 
 


Sziasztok!
Aura!Kép
Bár nemtom miről van,de veled együtt örülök!Kép
Lili!Kép
Tetszik a babasarok?Vagy csak a képeslapot olvastad?Puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Eszti!
Na sikerült megríkatnod.KépNagyon fogsz hiányozni!
Puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Esztyx!
Nagyon fogsz hiányozni. Drukkolunk.
Dia!
a babasarkot nem láttam, de most utánanézek.

KépKép
savitri
 
 


Hello!

Jöttem mégis, bebújtam Apa mellé szundizni, de csak félórát kaptam Lilikémtől, aki ütemesen elkezdte rugdosni az oldalamat... Mióta felkeltem, azóta meg jó csendben van a kis huncut. Kép

Segítség-segítség! Megjött a Mikulás és azóta egyfolytában édességevés kényszerem van, de nem akarok egyszerre mindent megenni! Kép Az előbb lenyomtam két mandarinnal, de nem sokat segített.

Aura! Örülök az újdonsült nagyikezdemény örömének, biztosan nagyon sokat jelent Neked! Kép és szerintem ne parázz a családlátogatástól, pocakostul tuti el fogod bűvölni őket.

Kikocs! Nálatok aztán mindig történik valami a családban! Sajna az én szüleim sem problémamentesek (leléptek az albérlők tartozással) Kép, de én igyekszem minél kevesebbet foglalkozni ezzel, ha nem vagyok náluk.

Karácsony-téma: ugye mi is akkorra várjuk a bébit, szóval gőzöm sincs, hol és hogyan leszek akkor. De apa tuti állít fát mindenképp, kajáról és sütiről szerencsére ő is tud gondoskodni (éljenek a szakács-cukrászok!), meg szerintem a szüleimhez is átugrunk, ha úgy alakul. Én persze azt szeretném, ha addigra már hármasban lennénk itthon! Kép

Na pá, megnézem én is a pocaktali ládát.
Ja, és ahogy írtam, szerdáig nem nagyon leszek, mert itt lesznek a barátaink, szóval csak előre szólok, hogy -elvileg- még nem szülök. Kép

Tsók,
Katinka
37+0
katinka
 
 


Dia!
beraktam a képet a közös albumba, pontosabban nyitottam neki egy új albumot

KépKép
savitri
 
 


Lili!Kép
Köszi.
Karácsony:Hát nagyon remélem,hogy akkorra megszülök!KépSzóval mindenki nálunk fog összejönni.Tehát a nagyik sütnek-főznek és hozzák a finomságokat,mi pedig vesszük az inni valókat.KépPuszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


sziasztok, gyorsan benéztem, most értem haza, nem is aludtunk itthon. A lakás feje tetején, előbb rendet rakok,csak felteszek ide két képet.

Apa mint Mikulás a 7végén:
Kép

ezt most vettem a La Halle-ban 50%-os leértékelés van!
Kép
eszter2004
 
 


ez lesz az éjjeli fény, csak még nincs felszerelve,
Kép

ez meg a tapétacsik az ágy felett.
Kép
eszter2004
 
 


Esztyx! ügyes legyél és ne izgulj!!!!!!!!!!!!! hiányozni fogsz!

Aura, akkor majd máskor tornázunk, most foglalkozz a tanulmányokkal! ja, és örülök a nagyis dolognak!!KépKép -meg hogy te örülsz!!!!!!

Kikocs! tök jó a hasmegfogósdid! én is mindig elérzékenyülök ilyennél! a keddi torna fél 5-fél 6ig van, utána asszem egy óra az előadás. menjünk együtt!!

Eszter a la halle-ban most minden 5í%os? mert tök rég kinéztem ott kabit, most meg már meg is akartam venni, hát még ha le is lenne értékelve...

Savitri, vicces ez a mákmánia! de most én is érzem! a frici papában meg már úgyis rég akartunk enni, szeretjükám!

no, amióta olvasgatok, és írok, azóta tuti van ezer új hozzászólás..... így ezt gyorsan elküldöm...
bagz, ma betöltött 32

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Eszter

Nagyon klassz lesz a babaszoba, különösen a tapétacsík tetszik, nagyon édi

Lili

Köszönön a linket???asszem link, mindegy, a lényeg, hogy megnéztem és tök jók, azt a képet, amin a nevek is szerepelnek ki is mentettem. Mind nagyon helyesek vagytok, és sajnálom, hogy én nem tudok ilyen talikra menni

Noémi
Köszi a bíztatást, szerdán megyek megint ctgre és nagyonnagyonnagyon szeretném, ha már benn kéne maradnom

Babus

gyöngyösi vagy????Ez tök jó, mert alapjáraton én is, csak Hatvanba mentem férjhez. Te melyik kórházban szülsz majd? Én Pestre járok fel, és izgulok is amiatt, hogy rendben felérjünk.

Hulcsi 38+5

hulcsi
 
 


még mindig a lakást rakom rendbe, de közbe csak idenéztem. Kép Bagzer, én a Camponánál lakom, itt minden gyerekholmi 30-50%-al le van értékelve, 0 éves korra olyan sok nem volt, de már 3 honaposra igen, ami az ő számozások alapján 60-as körül van, tehát 1 hónaposan már jo. Azért érdemes megnézned, vagy hivd fel a közeledben lévő la hallét.
Na majd jövök később!
eszter2004
 
 


Megnéztem a postaládánkat! Ollyan jó érzés volt, hogy nekünk van ilyen közös izébizénk. Ma valahogy nagyon kis szentimentális lettem Kép
Ki is takarítottam ám, mert volt ott valami vírusoslevél figyelmeztetés. Gondoltam minek az nekünk Kép

Dia!
Nagyon szép a bébiszoba! A képeslap is szupi, köszönjük Kép

Eszter!
Apamiku csúcsszuper! Legjobb az új "dizájnos" napszemüvege Kép Kép Kép
Már három napja hajtok valami helyes éjjelifényt a LÁNYomnak Kép, te hol találtál ilyen turcsi-méhecskét?! Nagyon szép!
Rám úgylátszik csak a giccses műborzalmak tapadnak, így jártam a fejvédővel is, most most meg a lámpa. Segítség, üldöznek a ronda babaholmik Kép

Esztyx!
Nagyon drukkolok neked, és hiányozni fogsz, de jössz vissza amint otthon vagytok ugye!!!
Soksok puszi, és megyünk látogatóba, csak szólj és hipp-hopp ottleszünk! Könnyű szülést, tejcsit literszám, meg minden jót!!!

Aura
28+3
aura
 
 


Bagz!
Megint "elémugrottál" Kép
A következő alkalmat már nem hagyom ki tornából, becssó!!!

Kikocs!
Szerintem is megható ez a pocaktapi Képnekem eddig nem hiányzott, de most, hogy írtad asztoridat, meg, hogy Apa nálunk is kedveske volt, azért asszem nem utasítanám vissza Kép
aura
 
 


Most nézem, Bagzerka a becssó az becsszó akart lenniKép
Aura
aura
 
 


Aura, a becsszóra rájöttem, azé köszííííKép

Eszter, köszi, már úgyis be akartam nézni oda...
b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Aura, Kika-ban vettem, elég drága volt, de fábol van, volt többféle is, és zenél is. 5000 Ft volt.
Pusza!
eszter2004
 
 


Bagzerka, gondoltam, hogy azér' rájössz, csak rám jööt a nyüzsi, oszt' muszály volt írni vlmt és ez a hibácska épp kapóra jött Kép

Eszter, köszi, megnézem!
aura
 
 


Szia Hulcsi!Kép
Én is Heves Megyei lány vagyok ám!Kép
Aura!Kép
Köszi a dicséretet!KépJó esik ám.
Puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Na sziasztok!

Jól elmenteünk babacuccért, és tök jó, mert már csak tényleg a bútorok hiányoznak!Apának a hálámat próbáltam kifejezni, amikor mondta, hogy ja tudom én, hogy van ez,ez a fészekrakó ösztön mi?Jót nevettem rajta, mert ám tényleg ugrott minden szó nélkül!És most tök jó!
Kép

Aura!Úgy örülök Veled!Ez szupi!Meg ne paráz Te csak elkápráztatni tudod Őket, hát még ha ott van ErikaKép!

Esztyx!Minden jót Neked, aztán szép és egészséges babát!!!

Eszter2004!Hát nagyon komoly a Miku cucc apán!Szép dolgokat szereztél be!

Kikocs!Én is mindig olyan boldog vagyok, amikor rajta kapom az újdonsült apát, azon, hogy a maga módján készül Ő isKép!

Megyek pihizni!Mindenkinek millió puszi: Katy
Katy
 


Katy, köszi!
Majd igyekszem nyugis maradni, és az biztos, hogy ott lesz erika is, sőt asszem egyszerre három is, babácska, továbá a nagyi-és nagynénijelöltek is erre a névre hallgatnak Kép

Aura
aura
 
 


Dia

Nagyon örülök, ráadásul úgy látom a babád képe alapján, hogy egyidősek is vagyunk, mindössze 2 hónap a különbség Kép
Mióta laksz Pesten? mi is laktunk fenn 2000-ben, a munkám miatt, de 5 hónapig bírtuk.

Hulcsi

hulcsi
 
 


hú, emberek! asszemmost kezd nehéz lenni az élet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eddig tök jól bírtam! arról nem is beszélve, hogy ma, nagy hibát követtem el: ráálltam egy mérlegreKépKépKép le sem merem írni hogy mit mutatott........ még jó hogy csak januárban kell legközelebb védőnőhöz menni, ezért azt hiszem megverne....de legszívesebben én is ezt tenném magammal.....jaj, úgy szégyellem magam! pedig nem is eszem sokat mostanság! csak néha......

babó meg már nyomkod rendesen, szerintem most lett szűkös neki a hely! ahol eddig a kis csöpp sarkát nyomta ki, most a kis kerek popsiját adja....vagy lehet hogy a lába lett 10szer akkora??!

szóval elkenődtem ám rendesen! persze marcit nem mertem beavatni elöször, de aztán csak elárultam, és édes volt, mondta hogy majd babapottyantás után lefogyok, de akkor nagyon! az jó lenne..... azóta tiszta para lettem, ha rámnéz, megkérdezem hogy azt vizsgálja-e hogy dagadt lettem vagy sem.....

a hasam meg mintha szét akarna robbanni, meddig kell még ezt bíííírniii????????
áááááááááááááááááááááááááá
bagz, aki kezd megőőőrülni

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Olvasgatok napközben, de valahogy nem tudok annyira írni. Kicsit asszem megint kezd rajtam erőt venni a letargia, de majd biztos jobb lesz, csak holnap kell menni megint Óvárra, és ez elkeserített. Lehet, hogy a múlkori autós szitu miatt, amit írtam, de félek az úttól eléggé. Nem örülnék, ha bármi baj lenne. MIndenesetre már holnap jövök is haza este későn, de kell menni, na... Kép Nem lesz kispálya, annyira fáj mostanában a hátam, pedig sokat fekszem, nemtom mi lesz így. De azért vannak jó dolgok is, pl. nagyon örülök Aura, hogy örülnek nektek, és szerintem ne félj a találkozástól, úgyis megnyered őket. Ha meg nem, az se baj, nem? Attól még a gyereknek van nagyszülője, nem? Kép
És Eszter, jó miki lett párod Kép Gergő is majdnem lett ma, mert megkérték a templomban, de mondta, na neeem Kép És aranyosak a cuccok, amiket szereztél Kép Mi is összeraktuk ma a kiságyat. Meg beletettük a gyerek kutyáját, amit brútusz megpróbált kilopni azonnal Kép olyan jó ránézni... Gergő mondta, hogy majd szétszedjük, de mondtam, hgoy nem. Dehát még két hónap. Inkább beletettem az összes cuccot, amit szereztünk, eddig egy zsákban volt. Így most ugyanennyi helyet folglal, és nem szólhat senki egy szót sem Kép

Bagzer, tornaügyben szerintem hívlak majd, ha túléltem a holnapi napot Kép most már nem bírok tovább itt lenni, annyira fáj a hátam. Majd holnap reggel. Puszi mindenkinek, és jó éjszakát!

kikocska
 
 


Esztyx
Minden jót!!!KépKitartás!!!Kép

Hulcsi
A MÁV Kórházban, mert az itteni kórház az valami siralmas. 2 hete pedig sajnos mégis idekényszerültem, mert sikerült egy jókorát esnem, hasra. Szerencsére a rémületen kívül nem lett semmi baj, de 4 napig bent tartottak. Hát mit ne mondjak, életem legszörnyűbb 4 napja volt és akkor is csak saját felelősségemre tudtam hazajönni.
Szóval marad a Pest, és csak bízni tudok benne, hogy februárban nem fogunk ki olyan havas, jeges útviszonyokat, hogy késve érjünk felKép

Rékacs
Aki már régebb óta olvas más topikokban, az tudja, hogy sajnos szörnyű aggódós természetem van. Mást azt könnyen nyugtatgatok, na de saját magam?!
Minden korszaknak megvolt a maga parája, eleinte a vetélés, utána, hogy Streptococcusom volt és utánajártam mi mindent okozhat ez a baci, beképzeltem már mindenféle húgyuti vagy hüvelyi fertőzést, ilyenkor már másnap irány a doki, persze amint megvizsgáltak, már kutya bajom nem volt. Aztán jött a köldökzsinór-mániám(a Szülőszoba műsor óta), ez még azóta is tart, a koraszülésről ne is beszéljünk, a múltkori hasraesés erre még rátett egy jó nagy lapáttal, aztán van még a miért nem mocorog-parám, és az, hogy kinyílik a méhszáj, az folyamatos rettegés nálam. Most tartok ott, hogy mi lesz, ha még történik Vele valami szörnyűség, pont az utolsó hetekben, vagy ha szüléskor lesz valami probléma.
És én szadista, plusszba még minden rémtörténetet elolvasok itt a neten vagy újságokban.
Szóval...elég gáz vagyok ilyen térenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Bagzer ne keseredj el. Hány plusz kilonál tartasz? Ha nagyon aggaszt, akkor figyelj oda a szénhidrátokra. Pl. kenyér helyett egyél te is abonett-et, vagy ha kenyér, akkor barna (de a szine is legyen az). Egyél zöldséget az étkezésekhez, és inkább ásványvizet igyál ne rostos leveleket. Egyszerre ne edd tul tele magad, inkább folytatsd egy ora mulva. Hidd el, ez már sokat segit!!!

Ja még Bagzerem annyi, hogy irtam hogy én a dettol-t vettem fertötlenitésre a DM-be. Szoval azzal töröltem le az ágyat, nagyon büdi volt, de szellöztetéssel kiment a szag. Vagy menj gyogyszertárba és kérj klormentes fertőtlenitőt. Minden mást meg amit lehet moss ki, persze babás öblitövel, és vasalj, mert az fertötlenit.

Babus, nekem Pető Zsolt az orvosom a MÁV-ban. Ja, biztos hogy a Praxis-ba szeretnél menni? Katy-nek és Bagzer-nek nem tul jol az élményei. Nekem mondjuk szuper volt, de az én babám szembe fordult és vigyorgott. Nekik aludt...

Katinka, akkor ha már van telszámod, én már nem küldöm el. Kép

Kikocska, rájöttem hogy az oldalamban a szurás az nem lehet más, mint a hasizmok nyúlása! Na mit szólsz? Szóval no para. Jó sokat feküdtem a hétvégén, nagyon jol esett, bár sokat keményedek,de semmi görcs!

Figyu, nekem nem nőtt a hasam legalább két hónapja. Még mindig 97 cm. De ezen kivételesen nem parázom....

Noémi, köszi hogy aggódsz Kép, én csak 6 hetente megyek dokihoz, mert hogy problémamentes vagyok, legközelebb a 36. héten megyek.

Vica, gyönyörü a babád!!!

Bagzer, a csuklás az semmi! Csak nyelt a magzatvizböl és kész. Tök normális dolog ne aggodj.

Aura! Gratulálok a jó hirekhez! Imádni fognak!!

Kikocska, én is elkezdtem kör-körösen masszirozni a hasam, de nekem ne reagált igy rá. Majd most visszamegyek az ágyba és újra próbálkozom. Kép

Nem is lenne rossz ötlet hogy erre a "babaszobás" linkre mindenki felteszi a babaszoba vagy babasarok fotoját ha elkészült vele, hogy mindenki megcsodálhassa. Kép

Na azt hiszem mindenre reagáltam, és semmi nem maradt ki, hiszen én jegyzetelek szorgalmasan. Kép

Ja, apa-mikinek nagy sikere volt a gyerekek körében, abszolut hitelesnek bizonyult! Kép

Pusza,
Eszter2004
31+5
eszter2004
 
 


Na azt hiszem, babus személyében megtaláltuk Eszti utódját Kép

Eszti, nem tudom olvasod-e még, de én is minden jót kívánok!! Biztos ügyes leszel (hiszen megfogadtad Kép). Aztán írj valakinek sms-t, ha unatkozol, az a valaki majd felrakja ide és bemegyünk mindannyian Kép Szóval puszi, várjuk az értesítést meg majd a sztorit!!

Az jutott még eszembe, mézeskalácsügyileg, hogy nem akarunk esetleg valahol közösen csinálni egy nagy mézeskalácssütést? Olyan jó lenne. Meg készíthetnénk karácsonyfa-díszeket is. Pl ha valaki tud szalmadíszt fonni, és megtanítana engem is, azért én nagyon szeretném KépKép
No csak egy ötlet volt, ha valaki még esetleg ilyen szentimentális Kép

Aura, tényleg nagyon szupi a nagyi lelkesedése, és hogy apa is gondol rátok. Szerintem is imádni fognak!!

Kikocska! Én teljesen együttérzek veled. Én is meghatódom apa (nem túl gyakori) érzelem-kinyilvánításain. És holnap a kocsiban szerintem tegyél a derekad mögé egy kispárnát, úgy picit jobb. Én is sokat autókáztam mostanában, nekem jobb volt úgy.

Eszter! Tényleg állati édes az a méhecske. Mi is éjjeli fényt vadászunk mostanság.
Az jó ötlet, hogy a babasarkokat tegyük oda fel!! Ja, de azt tudjátok, hogy személyenként csak 3 albumot lehet nyitni? Úgyhogy nem lehet ám mindent külön rakni!!

Na asszem most más nem jut eszembe. Talán később, miután jóól bezabáltam (most azt fogom ám tenni). Ja, voltunk ma a baba dédijének a névnapján, és volt egy csomó süti, és mind-mind gesztenyés volt és én azt utálom. KépKép És azt kellett mondanom, hogy tele vagyok, és képes volt becsomagolni, hogy hozzam haza Kép Na mindegy, apa majd megeszi.
Pussssz:
Orbis (31+5)
orbis
 
 


Kikocs, nekem is sajog a derekam mostanság, és én is rájöttem, hogy ha a derekam alatt van valami,akkor mintha jobb lenne.
eszter2004
 
 


Sziasztok!

Nem semmi vissza olvasni titeket. Már nem is tudom, hogy mi volt az elején.
Azért nem voltam tegnap, mert neki állt apa takarítani és persze én se tudtam megállni, hogy ne segítsek neki. Ennek persze az lett a vége, hogy annyira megfájdult a derekam, hogy szinte mozogni alig bírtam. Olyan mintha beakart volna csípődni az ideg. Aztán félhullán nekiálltunk filmezni végre kettecskén. Olyan jó volt.
El is aludtunk rendesen. Ilyen már rég volt, délig aludtunk, aztán mentünk anyukámékhoz ebédelni. Jó dolgom van, ügyeKép
Utána meg jöttek hozzánk vendégek mikulásozni, meg hozzták az esküvői meghívójukat. Most mentek el és én gyorsan lecsaptam a gépre apa elött.

Képzeljétek, lemértem a pocim és 114 cm.Kép 2 hét alatt nőtt 1 cm. Az jó?

Dia! Köszi a tea infót!

Rékacs! Hogy-hogy mész csüt. és pénteken is a Shöpfibe? Nem találod ki, hogy én mikor megyek? Hát persze, hogy szerdán! HIHETETLEN valóban, hogy mindig elkerüljük egymást!!!Ez már türhetetlen!!! Mi még mindig nem láttuk a szülőszobát, mert mindig teltház volt.
De képzeljétek eddig nem volt úgy, hogy apás szülés lesz és most amikor voltunk ctg-n, bevoltak öltözve apuskák szüléshez és olyan bátorítást véltem felfedezni Petimbe, hogy magától kérdezte meg este, csak úgy spontán, hogy: tényleg bent lehet anélkül, hogy bármilyen előképzetsége lenne?Kép
Olyan jó, eddig én nem erőltettem, hogy bent legyen, mert eléggé nem bírja ezeket a dolgokat.

Tényleg apás szülése lesz mindenkinek?

Bagzerka! Nekem is csuklik napi 1x tuti, de álltalában többször is. Éjjeli 1 mindig megvan. Sőt köhögni is szokott, de azt ritkán.
Mindig mondom is neki, hogy: ducikám habzsolsz megint? Kis zabagépKép

Esztyx! Tényleg olyan érzékenyre sikerült a leveled, hogy apának, már csak sírva tudtam elmesélni, hogy mi újság van veled! Drukkolunk! Biztos nagyon ügyes leszel!

Megyek, mert megnézünk egy jó filmet és alszunk,mert mostanában olyan fáradka vagyok, hogy nem esik jó ülni.

Legyetek jók! Puszi mindenkinek!
Márti
35+3
hajdum
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?