Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Noémi!
Jobbulást!!!KépKépKép (gyógypuszik)

KépKép
savitri
 
 


Lili!Kép
Köszi ,hogy szorítasz.Meg Katinka neked is köszi.Meg mindenkinek köszi.Kép

Ja!Edwig!
Elfelejtettem írni,hogy én anno rákérdeztem a dokimnál,hogy mi a véleménye a málnalevél teáról és a homeos bogyókról.Szedjem?Ne szedjem?
Válasz:Ő semmi jónak nem elrontója.Mivel ezek természetes szerek nem minősülnek gyógyszernek,ezért a babának se ártok vele.Az,hogy e mellett még a szülést is könnyebbé teszi az csak kifejezetten jó neki is nekem is a babának is.Szóval HAJRÁ!!Kép

UI:Ma nem tudom mennyit tudok jönni,mert takarítok+ főzök mert este anyósék jönnek vacsira.KépMindenkinek sok puszi.Dia 38+2

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Hűűűűűűűhaaaaaaaaaaa!

Az ember lánya gyanútlanul dolgozik kicsit, aztán utána meg órákat olvashat...Mindenre válaszoltatok már- szlogen jön most.

Láttam a képeket és szuperek, nagyon furcsa a nevekhez arcokat társítani! A 16-os képet (csoport+aláírás) rongyosra nézegettem, de agyi kapacitásom csak néhány név-arc összefüggést raktározott el..Kép A közeli képek tetszettek legjobban, no meg a sütis...Kép A képekből lejött a hangulatotok, úgyhogy a sárgaságom nem csökkent..

Esztyxre úgy szeretnék valami megnyugtatót írni, de annyira nem megy most. Meg a többiek is hasonlókat írtak, ami bennem kavarog. EGyik pillanatban mondanám, hogy türelem, meg minden, másikban meg háborgok, hogy irgumburgum a pasasnak. Úgyhogy nem tudom eldönteni, mit írjak. Talán csak annyit, hogy nagyon remélem és főleg kívánom nektek, hogy a baba születése után valahogy normalizálódjon a dolog.

Kikocska-Tündérke, de jóóóóóóóó!!! Szerintem is!!

Katy!
Én is szoc. munkás vagyok ám, képzeld. No meg közgazdász, de az elferdülés volt..

Edwig!
Valami ilyesmit sejtettem (ez tényleg pontos jé?) én is, agykontrollosat. Voltam én is tanfolyamon, meg autogén tréningen, nekem ez jobban tetszik, de a lényege végülis a kettőnek ugyanaz. Szóval programozol. Eszembe jutott, hogy lehet-e vajon így kikérni a baba véleményét a nevével kapcsolatban? Hogy melyik tetszene neki? Mi felolvasnánk, ő meg akkor rúgna egy irdatlant, amikor az övé jön.KépKép Ki kéne próbálni. Hetente a kismamatornán szoktunk relaxálni, akkor szoktam hozzá beszélni. (Egyébként is, de akkor "bétában=ébren")
Van két tapasztalatom ezzel a kapcsolattal.. A legelső UH-t meg kellett ismételni, mert állítólag nem lehetett tarkóredőt mérni még. (A doki volt a lusta, de akkor még azt nem tudtam.) A 18. heti meg rossz AFP után történt, szóval izgultunk. Na, előtte szépen megkértem többször, hogy mindent nagyon mutasson majd meg a vizsgálaton. Így is történt, a kislánysága is állítólag biztos, hát talán sikerült. Aztán jóval még előtte, úgy a 3-4. hónap táján egyszer otthon relaxáltam és úgy beszéltem vele, ez volt a legelső alkalom. Ezt-azt mondogattam, hogy fejlődjön stb. meg azt is, hogy majd milyen lesz, ha kibújik.. Erre akkora szédülés fogott el, hogy azt hittem, leesem az ágyról. 360 fokos!! Biztosan tudtam, hogy ezzel azt akarja jelezni, hogy ő még ott bent nagyon jól érzi magát, nem akar a kijövetelről még gondolkodni sem!! Azóta nem is hoztam ezt elő, csak bíztatom, hogy minden hasznosat szedjen ki belőlem, meg növögessen, ahogy kell. Most kezdtem el finoman arról beszélni, hogy majd februárban, ha majd neki is jó lesz, akkor kibújik. De ettől már nem ijedt meg.Kép Ha majd nem dolgozom, igyekszem több párbeszédet folytatni vele, hátha megbeszélhetem, hogy ne legyen hasfájós meg ilyenek..Kép
ttika
 
 

 
 

Ja, majd elfelejtettem, tegnap kirúgtam a hámból!! Céges bulit szerveztek, ettünk-ittunk, beszélgettünk, röhögtünk. Fél 9 tájban indultam haza, szépen komótosan sétálgattam. Nagy elégtétellel gondoltam, hogy na, végre én érek haza később, nem a párom. És buliból ráadásul! Kép Aztán már majdnem hazaértem, amikor felhívott, hogy én hol vagyok, mert ő hazafelé tart már a kondizásból. Végülis kettesben sétáltunk a végén haza, így is jó volt nagyon, de az elégtétel elmaradt....hehehehe

Ma de. bő két órán át osztottam az észt két ügyfélnek-érdeklődőnek. Biztosan nagyon okosakat mondhattam, mert a végén megkérdezték, hogy meddig akarok gyesen lenni, és hogy akár az én végzettségemmel is dolgozhatnék majd náluk..Mondtam, ha nem a hivatalban dolgoznék, akkor persze. Mire ők, hát biztosan váltanék megfelelő ajánlat esetén. Bólogattam. Persze az egész a világon semmit nem jelent, de azért jólesett.

Ma megyek védőnénihez, kíváncsi vagyok, mennyit gyarapodtam. Szerintem sokat, mert irrrrdatlan mennyiségű kaját tudok magamba pakolni mostanában!

Na,mindenkinek puszi, vegyetek bérletet BKV-ra (akinek kell), mert nálunk legalábbis 5-én szokott lejárni és az hétvégén van. Szóval ne mondjátok, hogy nem szóltam.

Klottika (juj, most elárultam magam) persze, hogy Ttika
ttika
 
 


Hahó!

Köszi a megnyugtatást a parafilmel kapcsolatban. Igazából nem a tartalma miatt ijedtem meg, én imádom az ilyen filmeket és sosem okoznak pszichés félelmet, vagy szorongást. Inkább az volt a gáz, hogy moziban néztük és olyan erősek voltak a hangeffektek, hogy jól összerándultam, mint miokr az ajtó mögül kiugrik valaki, hogy megijesszen. Na és attól rettegtem, nehogy a bébi szívrohamot kapjon, vagy ilyesmi. Hű, így leírva már elég zagyvaságnak tűnik az egész Kép

Esztyx!

Egy csomót agyalok azon, hogy most akkor mi is van a pároddal. Amikor írtad a vizsgázósdit, kicsit már én is besokalltam, aztán olvasgattam a hozzászólásokat és a végére azt fundáltam ki, hogy lehet, hogy nem szép tőle, hogy így magadra hagy, de el tudom képzelni, hogy sejtelme sincs róla, hogy ez neked valójában milyenérzés. A árok sokszor nagyon elbeszélnek egymás mellett és ebben az a legrosszabb, hogy mindketten meg vannak róla győződve, hogy a másik tökéletesen érti, mit akar az egyik, csak dafke nem azt csinálja, közben pedig egyikük se cette a másik valós üzenetét. Remélem ez nem volt túl kusza. Azért írtam ezt, mert lehet, hogy a párod meg van róla győződve, hogy a legjobbat teszi neked/nektek, mert máshogy értelmezte a mondandódat, mint ahogy azt te gndolod, és most nem érti, hogy miért vagy mégis kiakadva.
Pl. Lehet, hogy azért vállalta be most a vizsgáját, mert túl akar lenni rajta, hogy aztán ne kelljen mellőletek elmozdulnia, ha a babamegszületik. Nem tudom, hogy ez most mennyire segített, annyira szeretnélek én is megvígasztalni!
A náthádra, pedig jó sok citromos mézes tea, ágyban fekvés és pihi!
Jajj, és remélem mondanom se kell, hogy rohanok én is a kórházba, csak szólj!


Megyek kötni egy kicsit, pussz,
Aura 28+1
aura
 
 


Sziasztok! Már meg is jártam a hadak útját, megint szereztem kisruhákat, most az Aura által felfedezett turiból , csak az a rossz, hogy nem merek nagyonkislányos meg kisfiús rucikat venni, és így egy csomó szépet ott kellett hagynom Kép De azért egy kis hosszúujjú rózsaszínvirágos pólóval kivételt tettem, MUSZÁJ volt elhozni, főleg 300 pénzért Kép Legfeljebb lepasszolom Aurának Kép

Noémi, remélem ma már kicsit jobban vagy! Meg Esztyx, remélem neked meg nem komoly a betegség. Bár a láznak burokrepesztő hatása is lehet Kép Bár az nem jó mégsem, mert a babának is árt a pici szívének, meg minden... Kép

Roma témában én annyit mondanék (mert ugye nem lehet, hogy ne szóljak bele én is Kép) hogy szerintem vannak jó emberek, olyanok, akiktől félek, és rosszak. És nekem az az "elméletem", hogy cigánynak lenni egy életmód, életvitel, stílus. És tökmindegy, hogy valakinek milyen színű a bőre. És igyekszem tiszteletben tartani, hogy most kitalálták, hogy ők romák... Amit nem érek igazán, mert szerintem semmivel sem kevésbé pejoratív, és attól még hogy valaki nem roma származású nekem még lehet cigány...

Aura, szerintem az ijedezés nem feltétlen árt, ha az ember közben jól is érzi magát. Már mondjuk abból indulok ki, hogy a barátnőm gyakran szokta mesélni, hogy az anyukája onnantól fogva, hogy megtudta, hogy ő fog születni, folyton moziba járt, merhtogy majd nem teheti meg, és minden Hitchcock filmet megnézett (remélem jól írtam szegény nevét...) És barátném most lett jogászdoktor, 3 nyelven beszél felsőfokon, talpraesett, egyedül pasiproblémái szoktak lenni, de az kinek nincs? Kép Ja, és nagyon szeret aludni Kép Tényleg, nem tud valaki állást egy ilyen kvalitásokkal rendelkező fiatal hölgynek ? Szegény munkát keres, nem feltétlen akar lenni jogász, igazándiból bármit szívesen csinálna Kép

Katinka! Nagyon drága vagy! Kép Ölelés érte!
És jó, hogy nem szültél a nagy idegeskedésben. Azért tök jó, hogy ennyien vagytok már a finishben... Egyébként minden szülni akarónak nagyon drukkolok. Bár Katinka meg Csilla még egészen türelmesen... Kép és bocsánat érte, de még mindig Esztyx-nek drukkolok a legjobban, valami miatt muszáj kivételeznem vele... Kép Remélem nem bántok meg vele senkit! Mindig várom, hogy mikor jön már sms vagy olvasom itt, hogy akkor most már királyság van Kép

Dia, nem sok újat írtál, így elég nehéz reagálni rád... Kép De azért ha leírom a neved, az már jólesik? Kép

Tuti, hogy volt még valami, de elfelejtettem. Na, mindegy. Olvasok egy kicsit, aztán próbálok szunyálni is, elég korán keltem ahhoz képest, mint mostanság szoktam, és még azóta nem volt megállás... (6-kor)

Kik. 30+1

Ja, Orbis, velem az a a baj, hogy gyakran írok és sokat Kép Lőjetek ám le nyugodtan, ha már untok...

kikocska
 
 


Na!
Azt hiszem, végre behoztam a lemaradást. Nagyon drágák vagytok mindannyian, hogy így megdicsértétek a madárkámat. Egyébként improvizáció volt. Még csak vázlatot se készítettem.

Kikocs!
Ha komolyan gondoltad, én szívesen megszabadítalak a 70-80-as évek lámpabúrától. Még el is megyek érte, imádom az ilyesmit.
Szerintem nyugodtan irkálj bármennyit bármikor, nem is olyan rég olvastam, hogy Kikocska-Tündér. Már nem tom ki írta.

Ttika!
A Raffai könyvében (Beszélgetések a kisbabámmal) én pont egy olyan névválasztás történetet olvastam, amit leírtál. Az egyik anyuka pont ezt meséli a könyvben. Ja és akinek ilyen jól megy a kommunikáció a babájával az azt is megbeszélheti, hogy kb. mikor jöjjön ki. Állítólag (e könyv tapasztalatai szerint) egy csomó babát meg kell győzni arról, hogy itt kint se lesz rosszabb. A baba megfordításában is segíthet az ilyesmi.
Kicsit irigyellek titeket, hogy ez nektek így megy. Én ugyan sokat beszélek hozzá, de ritkán kerülünk egy hullámhosszra.

Lili(36+6)

KépKép
savitri
 
 


Mivan? Mindenki eltünt?
Ilyenkor úgy nekikeseredek.
Megyek improvizálok egy sünit a falvédőre.

KépKép
savitri
 
 


Orbis meg Rékacsutólérők!!Nálunk már két baba fogant mióta mi babázunk, és a barátnőm, aki most volt itt, szintén teljesen beindultKép Lehet, hogy Orbis ötlete nagyon jóKép

Csilla, lehet, hogy kezdődik valami, inkább valakiKép Hát nem tudom. Én nem vagyok látónéniKép De jó jel mindenesetre, nemKép?


Esztyx, igen, van abban valami, amit Aura Jrt. Meg lehet, hogy Csilláéban is. Azért kérdeztem, nálatok marad-e fesz, vagy nem is tudom, mert egyszerűen nem látom át a helyzetet. Tegnap elmondtam Péternek, mire ő mondta, hogy ő is fog vizsgázni január 12-én is pl., de én ezt tudtam előre, és én is mondtam, hogy persze, nem lehet nem tervezni, mert lehet, hogy előbb, lehet, hogy később születik, lehet, hogy akkor. Ki tudja. Szóval ez egy nehéz kérdés. Az más, hogyha beindul a szülés, nyilván oda jön, és nem vizsgázni, és meg is teheti, mert Pesten van. Szóval ez benne van azért majdnem mindannyiunknál a pakliban. Katinka is ilyesmit írt, nem, hogy Siófokon tanul a férje, és azért már ő is mindennapos... Na már annyi félét írtunk, szerintem el se tudod olvasni. Nem baj, töri az agyát mindenkiKép És figyel rádKép A betegségért meg nagyon nem irigyellek, nem szívesen szülnék bedugult orral... Viszont én talán jobban vagyok, köhögök, de fölszakad, és tömöm magamba óránként az Echinacea cseppet, és szerintem az gyógyít meg. Köszönöm az érdeklődéseket, nagyon jófejek vagytokKép Gyógypusziktól gyógyulok így virtuálisanKép

Most elküldöm, mert talán már írtatok azóta.


Noémi
33+5
vghnoémi
 
 


Úgylátszik, mindenki alszik... Lehet, hogy én is fogok. Lili, jó sünizéstKép

Kikocska, te meg nagyon ügyes vagy, hogy hamar hazaértélKép

Na puszi, most nem írok többet.
N.
vghnoémi
 
 


úgy belealudtam a gyilkossági helyszínelésbe, hogy csak na. Most ébredtem. Elég hideg van, és eléggé nyomi lettem. De nagyon jól esett. És még nem is maradtam le sokról, mert szegény Savitri türelmes. Lámpabúrát megtudom a férjemtől, remélem nem lesz ellenvetése Kép Bár nem vagyok benne biztos, hogy ezt akarod... Lehet, hogy megkérem, hogy fényképezze le, és felrakom, ha még nem vitte el senki a pincéből. Hihihihi, ez még viccnek is jó Kép Kép Kép Kép Egyébként én rájöttem, az a titka az eltűnésnek, hogy én írok. akkor mindenki abbahagyja Kép Na, jó, igyekszem nem magamra venni.

Viszont óóóóriásijódologra ébredtem még!! Gergő írt emilt, hogy nemhivatalosan tudja, hogy meghosszabítják a szerződését májusig, utána megmég lehet, hogy még tovább, de nekem a május az már tökéletes, csak annyira lenullázódtunk, hogy a babaszületésbe elfogyna minden tartalék, és ha nem talál azonnal valamit, baj lenne. De így királyság, meg májusban könnyű is melót találni. Decemberben mindenhol hajrá van, január-februárban meg pangás... És még péntek is van, és tökjó, hog y hétvééégee jeje. És talán végre adnak áramot a karácsonyi dekorációnak, és akkor mehetünk sétálni. Valamit elronthattak, mert már 2-szer is láttam, hogy égnek a lámpák a fákon az andrássyn, de nappal... Én azt hittem adventra csinálják ezt, de lehet, hogy csak a 2. gyertyával gyújták meg a fényeket. Hogy mégtöbb kedve legyen a népeknek ajándékot hajtani. Jaj, ezt úúúgy szeretem. lehet, hgoy pénzpocsékolás, meg ilyenek, de akkor is.

Jaj, most eszembe jutott egy nagyon vicces. Aura, lehet, hogy te is ismered, és szoktatok ilyent csinálni, és szívből remélem, hogy nem az ismerősöd, rokonod, akit, akiket írok... Na, mindegy. A lényeg, hogy van Móváron egy új telep, ahol csak családi házak vannak. Kis csodapaloták többnyire, gyakran nem is magyarokéi. Nagyon sok sznob van ott, tudom, mert csináltunk oda annak idején egy-két függönyt, és rettentő dolgok vannak. Na, mindegy. A lényeg az, hogy 4 éve minden karácsony előtt az szokott lenni a program, hogy elmegyünk egy tele autóval, és megnézzük, hogy díszítették fel az emberek a házukat. Mert az szerintem még belefér, mikor egy-egy égősorral az ember feldíszíti a fenyőfát a kertjében, meg ragasztgat az ablakára-ezt-azt. De nagyon sokan ebben a negyedben igggazán túlzásba viszik. Mondjuk én már a villogó bigyóktól sem tudnék aludni éjszaka. És vannak olyan házak, ahol a komplett faállomány fel van villanyozva, a kutyaóllal, házetetővel, garázsbejáróval, satöbbivel együt. Tavaly a csúcs két felfújható kivilágított hóember volt még a komplett díszkivilágítás mellé, egy 3méteres, meg egy kicsi, és még szarvasok, meg mittomén mi... Kár hogy nincs fényképem, mi nagyon jól mulattunk. Ugyanis egymást próbálják a népek mindig túllicitálni. Minden évben egyre durvább a dolog, és egyre többen szállnak be. Én tényleg nem tudom, hogy tudnak így aludni hetekig. Inkább csinálnának a szívükben karácsonyt... Na, ez leírva nem hangzik olyan jól. De azért nekem hiányozni fog idén, hogy nem megyünk haza. Ez is már rítus lett. Mióta pesten vagyunk azóta apuék már jó előre ki szokták nézni, hogy kik a legállatabbak, és külön arra megyünk. De egyébként meg a szépen megcsináltak olyan jó karácsonyi kedvet csinálnak, hogy még Kép ÚÚÚÚÚGYSZERETEMAKARÁCSONT!!
na, uff, beszéltem.

Kik.
30+1

kikocska
 
 


Szia Kikocska, dehogy tűnik el mindenki, írj csak, hiszen mindenki szeret! És én is aludtam, tök jól, de egy sms felébresztett, és olyan bénán megijedtemKép

Én is szeretem nézegetni au ilyen túldíszítős bigyókat, nem semmi.Kép

Gergő meg szupi! Péter is májusban fog munkát keresni, de Pécsen. Kíváncsi vagyok, milyen lesz. Már beadta az önéletrajzát, de akkor fog belehúzni.

Olyan sötét van, és én úgy szeretnék menni vásárolgatni, meg turkálóba, meg akartam is írni, hogy nincs-e kedved eljönni velem Aura turijába. Mert engem is érdekelne a dolog. De nem gyógyultam még meg a kutyafáját, és nem is tudom, mikorra fogok. Na majd aktuálisan még egyszer felteszem ezt a kérdést. Esetleg többen is mehetnénk, mondjuk tali előttKép

Na most eldugulok. Olyan sötét van, még fel kell ébrednem.

Noémi
33+5
vghnoémi
 
 


Hű, mekkorát aludtam! De látom ti is. És én is egy kicsit nyomi lettem tőle, meg valami hülyeséget álmodtam, de aztán csörgött a telefon. Aztán meg nincs tej a hűtőben, hogy a délutáni netezéshez forrócsokit igyak. Tiszta zavart vagyok.
Kikocs!
"Egyébként én rájöttem, az a titka az eltűnésnek, hogy én írok. akkor mindenki abbahagyja" Képezt a következtetést én is levontam pár nappal ezelőtt amikor nem voltál itthon, csak magamra vonatkoztattam.
Én tavaly beszereztem egy triplaégősoros giccskrisztust. Rendkívül gusztustalan, ezzel teljesen lenyűgöz. Most majd a babaszobában lesz mert szép szinesen tud villogni, meg világítani, meg elhalványulni, újraerősödni. A baba biztos szeretni fogja. A látogatók meg majd biztos kiakadnak.Kép

Nálunk egyébként, férjem zenekara dec.10-től már nem vállal koncertet, merthogy én 25-re vagyok kiírva. Aztán meg egész januárba se mert az egyik tagnál meg január elejére jön a baba. A babátlan tagok nehezen értették meg a dolgot, de az én drága férjem a sarkára állt. Szinte a másik csávónak is ő harcolta ki a januárt.Kép

Noémi!
Örülök, hogy gyógyulsz.Kép Ne felejets el sokat inni és irreális mennyiségü c vitaminnal bombázni magad.
A fentebbi sorokat minden náthásnak ajánlom.

Lili(36+6)

KépKép
savitri
 
 


Lemegyek tejért. Tarthatatlan ez a kakaómentes állapot. Még felöltözni is hajlandó vagyok emiatt. Pedig tényleg olyan sötét van. Ezt utálom a legjobban a télben. Viszont mindjárt napforduló!KépKépKépUjjé! Onnan már hosszabbodnak a nappalok.

KépKép
savitri
 
 


Kikocska!

Asszem tudom melyik részről beszélsz, ha az amelyikre gondolok az még Karácsony csiricsáré nélkül is elég durva Kép és dehogyis sértődök, hála a jó égnek senkim se lakik ott. Majd felhívom a családom figyelmét erre a jó kis programra!Kép

Erről jut eszembe, amíg kisebbek voltunk a hugommal, nálunk az volt a szokás, hogy "Anyajézuska" díszítette a fát, mi meg addig Apával kocsikáztunk a városban és mindig arra mentünk, amerre mi mondtuk, a hugié volt az jobb, enyém a bal oldal, menet közben bekukucskáltunk minden ablakba, és az győzött aki több karifát tudott összeszámolni. Imádtuk ezt a játékot!

Most megyek vásárolni Apával (az enyémmel) padlószőnyeget, hú, de izgi Kép

Pusszancs, Aura 28+1
aura
 
 


Lili és Kikocs! Szerintem azért érezzzük úgy, hogy abbamarad az írogatás, ha jövünk, mert mi mindig itt lógunk -majdnem. Ha már hárman vagyunk, tudunk így rogatni, miután sikeresen felébredtünk, de egyedül olyan lassan telnek a félórák, mikor senki se ír.Mi meg írogatjuk nagy unalmunkban az oldalakat, és a szegény munkás, rohangálós többiek győzik végigolvasni, mit csináltunk eglsz nap.Kép

Lili, jó forrócsokizástKép Iszom, mint a kisangyal, eszem a C-vitamint meg minden.

Az volt a nagy felfedezésem a talin, hogy milyen mély a hangodKép Ezt még nem mondtam.Kép

Noémi
33+5
vghnoémi
 
 


Lili
Megint átkotyogok már ide a tavaszi babás topikbólKép
Most olvastam egy másik topikban, hogy mi egy kórházban és egy dokinál fogunk szülniKépKépKép
Örülök, hogy te is elégedett vagy veleKép Nekem is nagyon szimpi, csak azt furcsállom, hogy nem nagyon szeret belsőleg vizsgálgatni (méhszáj, meg ilyenek), mindig ki kell tőle kunyiznom, hogy mégis nézzük már megKépVeled is így van?
És olvastam, hogy eddig szinte senki sem javasolta neked a fizetős szobátKép Hát én ezt tennémKép Nem mindegy azért, hogy 3 anyuka 3 babával össze van zárva egy kis szobában, ahová senki, még apuka se jöhet be, el kell viselni az esetleg kellemetlen szobatársakat. Vagy jó pénzért ugyan, de 2 ágyas saját szobád van, ahová akárki bejöhet hozzád, ott is alhat akár az apuka, van benne hűtő, tévé.
De te tudodKép

Babus, aki azon az osztályon dolgozikKép

Kép
babus2005
 
 


Na, voltunk ebbel sétálni. És ahogy baktattam a szőrmester után (teljes címe: Szőrmester, Nagyvárosi szagértő és Hivatásos érdeklődő, fedőneve B. ügynök), az jutott eszembe, hogy 3 hete vagyok itthon, és mostanra érzem magam úgy, hogy ember vagyok, aki képes dolgokat véghez vinni. Nem esik annyira nehezemre menni az eb után, sőt, rá is húztunk a szokásos sétára, mert én szeretem a téli estéket, meg sötét délutánokat ilyenkor decemberben, mert valahogy a karácsony-várás jön tőle. És egyátalán nem fulladtam ki, pedig telefonon is beszéltem közben. És délelőtt is magamtól dönöttem úgy, hogy a deáktól lesétálok a Kálvin térig, és nem villamosozok. Igaz, kicsit bicegtem, mert ezektől a sétáktól néha kismanó úgy dönt, hogy belehelyezkedik oda, ahol régen a májam volt, most nemtom, mi, és eléggé szúr... Kép És még a nagy séta után még volt energiám babaruhát is elmenni keresni. Ezzel kapcsolatban, IGEN, Noémi, megyek veled szívesen nagyon, bár egyszerre csak egy ember fér oda, mert egy nagy kosárban vannak összegyűjtve a bébiruhák. És ha valaki akar venni nagy vastag kezeslábast, levegőztetőt, vagy hogy hívják, szerintem menjen, mert volt 5-6db 68-as, 1500-2000 ft körül, csak én nem mertem megvenni, mert félek, hogy mekkora lesz az a baba, mikor megszületik, azt lehet, hogy nem is tudom majd használni... De vannak itt decemberi meg januári manók is Kép
na, megjött férjecske, úgyhogy pusz Kép

Kik.
30+1

kikocska
 
 


Noémi, asszem,nem lehet ellenvetésed, hogy 1-ig,amíg Savitri és én, én nem írtunk, addig nem volt 3 óra úgy, hogy ne történjen semmi... Kép Nasebaj Kép Gergő is bealudt itt mellettem, pedig most ért haza a munkából, szóval ma ilyen alvós nap van.

Esztyx, miújság? Mindig úgy reménykedek, hogy mikor nem ír egy darabig, hátha baba lesz belőle... Kép

Babus, engem jobban megnyugtat, ha a vadiúj gyerekemhez nem jöhet be idegen. Inkább más se. Mert ugye a családtagok bacija ellen van védettsége, de a másokéi ellen... Arról nem is beszélve, hogy mondjuk a téli vírusos időszakban elég sok bacit be lehet hozni... És sok a gátlástalan ember, aki nem gondolkodik... Na, mindegy. Ez nekem a véleményem.

Aura, biztos egyre gondolunk. Halászi felé az új negyed a májuselsejés park után, csak a másik oldalon Kép És nálunk is ugyanez volt, mikor kicsik voltunk, csak mi gyalog mentünk mindig, és megnéztük az összes felégőzött karácsonyfát a városban, ami akkor volt a magyar utca elején, meg a főposta előtt, ez a kettő Kép és mi is lesegettük, hogy hova ment már a Jézuska Kép

kikocska
 
 


Visszaértem. Rossz a lift. KépEgy hete javították. Kép Akkor egy hétig nem volt lift egyáltalánKép Én legfelül lakom. Kép Igaz, az csak a negyedik.
A nagy lihegés közepette rájöttem, hogy most jobb lesz egy narancsos limonádé. A csoki majd később. Megfigyeltem, újabban ez két fő táplálékom: narancs/mandarin és csoki (energia és vitamin dúsKép)

Aura!
Mi is ezt játszottuk régen az öcsémmel, csak mi a nagyihoz menet. Kép

Babus!
Nahát, Képnagyon örülök annak amiket írtál. Én is így gondolom a fizetős szobát. Jó, hogy egy bennfentes is ezt állítja. A doki engem se vizsgált még meg belül, egyszer se. Igaz én csak a 6. hónap végétől járok hozzá és soha semmi panaszom nincs.

Kikocs!
Látom beérett végre a munkamentes élet. Nem véletlenül győzködted úgy Eszter2004-et. Kép

Lili(36+6)Aki egész este itt lóg majd, mert férje koncertezni megy. De legalább csak Pestre.

UI: szoktátok nézni a Spektrumon a Miből lesz a cserebogár? című filmet?. Tök jó. A gyerekek fejlődéséről szól. Ma is lesz 20:45-kor.

KépKép
savitri
 
 


jaj, ébredés óta próbáltam, és mostanra értem a végére...tök rossz, mert mindenki itt elégedetlenkedik, hogy nincs itt senkisem, én meg itt vagyok, csak még olvasokolvasok.....

navégre!

ma olyan béééna napom van/volt, mindent többszörös nekifutással kellett csinálnom, mert mindent félbehagyrtam és elfelejtettem!! mosás, teregetés, tűzcsinálás -a kiskályhába-, zene keresés az interneten, ilyen fontos dolgok, de úúúgy elhúúzódtak...ja, meg közben logót tervezgetek, szépen, lassan, komótosan......
nem könnyű...

jaj, milyen turkálóról van szó??? engem is érdekel!!

és sikerült beállnom a sorba, ma fájós füllel, torokkal ébredtem! remek! azóta narancslé, meg narancs az eledelem, meg gyapjú pulcsi meg meleg tűz a hátam mögött...

rögtön elalszom...ez egy ilyen nap lehet.....
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Én is reménykedek, hogy Esztyx lehet, hogy azért tűnt úgy, hogy megfázott, mert szülni kezdett. Bár ilyenről mé nem hallottamKép De ki tudja....

Péter meg nem jön haza. Ugye kiírta mára az orvos, de minek?! Annyira útálom az egészet. Biztos tök rosszul lesz, mikor hazajön. És ideges lesz, hogy nem tudott jönni. Mert persze csak két órára ment be. Hát ez már enyhén szólva letelt. Na mindegy, leírtam, mert nem tudom mással megvitatni a pillanatnyi dühömKép

Én most nem értem. Babus nem azt írta, hogy jobb a külön szoba? Meg Kikocs is? Akkor miért tűnik úgy,hogy Kikocs vitatkozik Babussal?Na ez egy nagy talány.

Lili meg nem jött meg a tejvásárlásból.

N.
vghnoémi
 
 


Jajj, mindenki beteg. Egyébként nemcsak itt, hanem máshol is. Ez szörnyű.

Lili visszajött, tévedtem. Én is szeretem a narancsot.

Azért ez furcsa, hogy nem vizsgál meg belülről benneteket a doki.

N.
vghnoémi
 
 


Kikocs! a bacikkal teljesen igazad van, bár a babának sajna csak az egész szűk családra van immunitása. Az az arra akivel a mama és majd ő is egy háztartásban él. Jó hír: ebbe a kutyád is bele tartozik.
Viszont ezek az érvek is a fizetős szoba mellett szólnak, hisz a melletted fekvő mamák bacijai ellen nincs védettsége a kicsinek. Mindenesetre a babák legveszélyeztetettebb időszaka pont az a 4 nap a kórházban.
Az én döntésemben főleg azon van a hangsúly, hogy a férjem bent aludhat velem, míg a másik verzióban a babával is csak a folyosón találkozhat és velem is. Ott meg ugye megfordul pár ember, nem is a legegészségesebbek.

Lili(36+6)

KépKép
savitri
 
 


különszobásdi: Aura, nem tudod hogy az imrében van-e ilyen lehetőség, és mennyi??! mert engem is érdekelne!!

én is csokimániás lettem újra.... mert az első kb 5-6 hónapban nem is kívántam, és nem is engedtem meg magamnak....de most ezt mind behozomKép

én ma nem mozdulok ki, úgy döntöttem, hátha meggyógyulok.... de így megint le kéne küldenem marcit bótba...... mi legyen........

b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Kikocska
Idegen nem megy be a fizetős szobábaKép Az a te kis lakosztályod, ahová CSAK az megy be, akit te szeretnél. Pl. csak az apukaKép De ha te úgy akarod, akkor az egész családod. Ez csak rajtad áll, hogy te kit engetsz be. Különben kulcsra zárod az ajtót és készKép (na jó, a nővérkéket nem zárhatod ki, ők másik oldalról, másik ajtón jönnekKép)
Míg a sima 3 ágyas szobában mások is vannak rajtatok kívül és nyílt titok, hogy az apukák igenis beosonnak oda egy-egy gyors babasimireKépTehát oda inkább beviszik a bacikat, mint a fizetős szobábaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Lili
Még valami. A babát semmiképp nem viheted ki a folyosóra. Hivatalosan csak üvegen keresztül nézheti az apuka, márha 3 ágyas szobába mész. Az más kérdés, hogy mint írtam az előbb, illegálisan be-be szaladhatnak az apukák a szobába, ha a szobatársak falaznak neked. De irgum-burgum, ha meglátnak a nővérekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


ezt annyira nem szeretem ezt a tiltósdit a kórházakban.......... mért nem rajtam múlik hogy, ki és mikor....

kicsit betörtnek érzem magam, bevallom.... főleg hogy tegnap voltunk a tanfolyam lemaradt részén, amit marcim nem tudott múltkor meghallgatni....és fáj a szívem...

b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!

Sikerült végig olvasnom Benneteket! Nagyon irigy vagyok a tali miatt, hogy Ti igen én meg nem.
Ma voltam ismét CTG-n, meg csináltunk Uh-ot is és meg is vizsgált. Minden ok, de mégis van gáz. Dec. 10-re vagyok kiírva az pont jövő hét péntek. Igen ám de a dokim közölte, hogy jövő hét szerdán el kell mennie és szombat este jön haza. Ez nagyon fasza. Pedig én mindig kérdeztem, hogy ugye nem megy sehova decemberben és nem, síelni is márciusba jár, de ez valami orvos konferencia. De akkor is!!!! Jó lehet, hpogy pont nem fogok akkor, vagy lehet hogy korábban ,de ez nagyon bosszantó. Persze lebeszéli azzal a dokival, akiuvel szokták egymást helyettesíteni. Én 18 éves koromban voltam először nőgyógyásznál és akkor is a mostani orvosomnál, soha senki másnál nem voltam és tessék. Nagyon mérges vagyok!!!!!!!
Puszi Nektek
smille
 
 


Bagzer, küldd le Marcit. Ne hagyd, hogy elhatalmasodjon a dolog, mert Edwig is két hétig húzta, mert nem pihent. És akkor majd egyeztessünk turi ügyben, de én csak a jövő hétre leszek járóképes szerintem...
És lehet, hogy én is gátlástalan bacihordozó voltam kedden, ahogy Kikocska írta...Kép Ugye nem? Aznap este jött ki rajtam. Nem is merek jönni többet, ha én fertőztelek meg benneteketKép

N., aki most parázik... Bár ezt nem fogjuk kideríteni. Péter nekem 5 nap után adta át, és együtt leheltünk. Bár külön ágyban aludt, meg nem puszilgatott. Csak nem kaptátok el ti 3 óra alatt úgy, hogy nem is aludtunk egy ágyban, meg nem is puszilkoztunk, illetve csak Katyval véletlenül, de ő nem beteg. Na kimonologizáltam magam.
vghnoémi
 
 


Sziasztok!

Tönkre ment a gépünk, így másfél hét után csak most tudok újra bekapcsolódni.Olyan sokat írtatok, hogy képtelen vagyok visszaolvasni, de remélem, hogy mindenki jól van.

Én már nagyon sokat kínlódom, már várom a végét.Alig bírok mozogni, már minden csontom fáj.
Szerdán voltunk dokinál, meg ctg-n ahol mindent a legnagyobb rendben találtak. A baba jó nagy lesz, állítólag, most kb 3 kg fölött van. BPD: 94mm
Találkoztam a szülésznőmmel, nagyon kedves...biztosan tök jó lesz minden.

Na jó, egyenlőre ennyi, mert nem vagyok képben milyen téma aktuális most Kép

Hulcsi 38+3

hulcsi
 
 


még nincs babó, csak
bretegeskedés ezerrel...lázas is vagyok
asszem...Kép
esztyx
 
 


Esztyx jobbbulást!! gyógyítgasd magad!!!

fránya tűz, csak nem akar égni!!!!! grrrr
b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Hulcsi, én kérdezném tőled, hogy a Szabolcsba milyen házassági anyakönyvi kivonatot kérnek? Mármint milyen régit?
És hogy ugye az ott adott hálóingben kell szülni.
Már azt hittem, baba is lett, azért nem írszKép Ki a szülésznőd? És mennyit illik neki adni? Bocs, hogy ennyit kérdezek...

Esztyx, azért mérd meg a lázad, mert én is úgy éreztem, hogy van, és kiderült, hogy mégse. Ez a vírus, ha ez az, teljesen ártalmatlan, csak nagyon kellemetlen. Az orvosi zsálya tea jó torokfájásra, meg a sós vizes gargarizálás.
A mézes tea meg nekem nagyon jól felszakítja a köhögést, és jobb a közérzetem is tőle.

Na ennyi:
Noémi
33+5
vghnoémi
 
 


Babus, én a 2 ágyas szobát úgy értelmezem, hogy 2-en vannak benne. Hogy a másik az az apuka, az nem jutott el. Akkor bocs, és visszaszívok mindent Kép

Noémi, nem lehetsz gátlástalan bacihordozó, mert nem voltál beteg, mikor jöttél. Ettől függetlenül lehet, hogy tőled kapták el a népek, akiknek irgumburgum, mert nem esznek elég zöldséggyümölcsöt a hétköznapokon, holott kellene (az vicces lesz, ha holnapra én is kidőlök a napi min. fél kiló gyümievésemmel Kép)
Ja, és nyugodtan dühöngj nekünk. Vagy legalábbis nekem Kép

Bagzer, Aura-féle turi a Keletinél van. Szívesen megyek akárkivel, de mondjuk 1-2 hét múlva, mert most én kiválogattam alaposan, ami érdekelt, hátha addigra lesznek újak megint Kép Bár, ha jobban meggondolom, azért szeretem a társaságotokat, szóval megyek bármikor Kép Na, szóval a keletinél van. Ha az ember a Keletinek háttal áll, akkor a jobb oldalon van, ahol a 7-173-as megállók (voltak? vannak még?), annál tovább a Blaha felé kicsit, de még a Fiumei-Rottenbilleres felüljáró előtt. Keletitől haladva van a Főnicia cipőbolt, aztán egy kávézó, és utána a turi. Régi, sárga alapon pirossal van kiírva a táblára, hogy használtruha. Figyelni kell rá, mert el lehet mellette menni... ÉÉÉs, most versenyfutás, hogy ki ér oda előbb a babaruhákért Kép Biztos jó népszerű turi, mert jó sokan voltak benn munkaidőben is.

Smille, tarts ki, vagy szülj gyorsan Kép Elég rossz lehet, ha csak ebben a dokiban bízol, és elmegy. Ha ez vigasztal, tudtommal a babák kb 20%-a születik a terminus napján. Szóval nem sok esélye van...

És doki engem is csak akkor vizsgál meg, ha valamit panaszkodom. Eddig a citológiával együtt 3-szor. Nekem nem hiányzik. Szerintem a babónak sem.

Bagzer, én is béna vagyok. Most vettem észre, hogy koszos ruha van a mosógépben, és nem tiszta Kép És ne érezd magad rosszul a kórház miatt. Tök jófej vagy, hogy ennyire szíveden viseled a párod kívánságát, és biztos ő is ezt teszi, és pl. lemegy neked most csokiért Kép Ne fájdítsd a szíved, és ne is gondolj rá, inkább készülj a kórházi szülésre, és szívből remélem, hogy kellemesen csalódsz majd!

Ja, csokizabálók figyelmébe ajánlom, ha a lehel téren jártok, a bankautomatával szemben a piacon (ott, ahol a kofák kezdődnek kb) van egy édességbolt, ahol a 300gr-os óriási milkacsoki 460 pénz, és nagyon finomak vannak. Ugye én alig eszek édességet, de a Triolade nevűt, ami fehér-tej-étcsoki rétegekből van, még én is eszegetek, ha van itthon.

kikocska
 
 


Kösz, KikocsKép És jól leírtad a turit, szerintem így megtalálható. Te bejárod az egész várost? Mindenhol vannak infóidKép

És jön haza Péter, úgyhogy elbúcsúzom. És nem dühöngök, hanem résztvevőn szenvedek vele...Jó feleség vagyok?Kép

Bagzer, próbáld meg gyufávalKép
Noémi
vghnoémi
 
 


Esztyx, viszont ha van lázad, akkor háziorvost kérdezd meg feltétlen, hogy van-e teendő. Csak azért mondom, mert anyósomból kiszedték a babát, mikor belázasodott. Anyósom sokat szült problémásan, vannak történeteim Kép

Hulcsi, fő téma a "szülniakarok asszem" Kép Meg a drukkolunk. Már vagy két hete nem lett baba, és be vagyunk sózva. A finiselők meg pláne Kép

Már megint baromira ráérek, mert Gergő felébredt, aztán felment a galériára aludni. Brútuszkutya is alszik itten, minnyá felteszek róla egykét képet, hogy hogy alszik Kép szerintem mulatságos Kép

kikocska
 
 


Katinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ne haragudj, annyira szétszórt vagyok ma!!!! nagyon köszi az apaságis infókat!!!!!!!!!

Kikocs! köszi! a turkálót majd megnézem! különben én is tudok jót, az astoriánál van egy udvaron, kicsi de tök jó....ha háttal állsz a dunának, akkor jobb oldalon, kb az első kapu, a gyógyszertár elött bemész a zokniárusok közt és ottni!

igen, igazad van, marcim teljesmértékben kiszolgál mostanság!! kis tündérke! mondjuk ma reggel elfelejtette a corn flakes-emet....de kaptam helyette joghurtokat. szóval igyekszik a srác!

csokit meg tegnap nem ettem, mert elötte igen sokat, de ezért ma már lehet, marci is megengedteKép

ja, elküldtem anyámnak a linket a talis képekkel, mire azt reagálta hogy az arcom mintha fel lenne fújva.....kösziiiiii. hát valójában télleg, én is látom.....

b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Anyósom lázas volt mindkét terhességénél közben, nem lett semmi baj, kapott gyógyszert. De le kell vinni asszem, és Esztyx, ha van, mindenképp menj orvoshoz.

Kikocs, és ilyenkor mikor fekszik le? Nem alussza ki magát?

Én is tudok még turit, ahol van gyerekruha, a Kálvintól a Szabó Ervin Könyvtár fele bal oldalt a Ruhagaléria. Azt is meg kéne nézni.

Bagzerka, a tűz begyulladt? Anyukám is szokott ilyen kedveseket mondani. Azt nem mondta, hogy mintha fel lenne fúvódva a hasad?Kép Amúgy tök jól nézel ki, nekem pl. jobban élőben, mint a képeken. Bár ott az arcodból nem sok látszik. Péter tegnap azt mondta, profik a macskás képek. Ő ért ilyenhez, mondtam, hogy persze, mert te profi fotós vagy. Úgyhogy meg lettél dícsérve. Nagyon.
Noémi
Péter még úton van hazafele.
vghnoémi
 
 


Na, adok nektek brútuszkutyát. Egyre jobbak a pózok, ahogy helyezkedik, de most már marad ez a kettő kép... A fotel az ő fotelja, ebben lakik, mert nem bír máshogy élni Kép Meg most már a plédet is megkapta, mert nagyon szeret takaró alatt aludni. Fel van téve a foteljára, és akkor aláfúrja magát. Ez ma reggel így sikerült neki:

Kép

Most meg így alszik, kiskutyamagzatpózban, és gyanakvóan néz a szeme sarkából, mert azért a zoomra felébred Kép

Kép

Noémi, a 76-os troli megállójában lakunk. Annak a vége a keleti, és a Lehel tér is 3 megállóra van Kép minden szombaton ott vásárolunk be. De egyébként nagyon szeretem járni a várost, csak mostanság nem megy már annyira. Kép És igen, begyűjtöm az infókat, és használom őket Kép És megosztom veletek, hátha más is szereti az óriásmilkát óccsón Kép

kikocska
 
 


Sziasztok!

Akkor most leírhatnám a szokásot, de tnyleg... félhéttől...na mindegy....már végre a végére éretm, és el is feljtettem mindent, amit akart közbenKép

Eszti! Hívd fela dokidat, hogy láz esetén mi újság, meg a pasidat, hogy lázas vagy...hogy tudja!!! Meg aludj sokat!!!!

Ma voltam reggel ctg-n. Nem volt semmi különös. Szépen vert a szívecskéje, és semmi kedve nem volt felkelni.
Aztán voltam dokinál is , minden oksi. Bár azt mondta, most m,ár nyílhatok. De én nem szertnék, mert ha 2005-ös a ygerek akkor mindig egy évvel fiatalabb, nem?Kép

Lili! Azért elég furcsa, hogy nem ujjaz meg a dokid. Akkor honnan tudja mi újsáé a méhszájaddal, mert azt elmonhatom, hogy semmit nem éreztem mikor kinyillt. Mondjuk neked már ideje, hoyg kinyíljon!!

NA, megyek megmosom a hajam, úgy, hogy befekszem az 120-as kádunka. Vicces lesz!!

AJ, sajnáljatok elrepült a férjecském LondonbaKép!!!

Kikocs! Helyes Brútusz!

Rékacs(35+2)

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs szegény Kép De akkor legalább betársulsz hozzánk írni. Vagyis nem, mert hétvégén azért nekünk is van társaságunk... De azért mindig benézek sokat, úgyis megy a gép Kép

Noémi, Gergő lefekszik időben mindig, ésmikor hazajön, nem is szokott aludni, de most megint felébredt, és nem is szólalt meg, csak mutogatta, hogy végevan, és eltűnt a fürdőben. Fáj a feje szegénynek. Vagy beteg lesz, vagy front van... Szegény... Megápolom.

kikocska
 
 


Apa jött, és már ment is koncertezni. Terv szerint lerészegednek a színpadon, mert mindig azt hiszik róluk, hogy részegek, pedig nem. Most meg jól megmutatják milyen az ha tényleg részegek. Büdös lesz és kezelhetetlen, és délig fog aludni, meg fájni fog a feje. Kép
A holnapi vásárlás tuti elmarad. Szombaton az olcsóbb bababoltok mind bezárnak 13h-kor. Kép
Tényleg nem tudtok valami tuti praktikát másnaposságra?

Babus!
Végleg meggyőztél. Eddig se nagyon hajlottam a 3 ágyasra.

Bagzer!
Én úgy tudom a Szent Imrében is van ilyen lehetőség. A szépség hibája az, hogy a helyszínen kiderülhet, hogy foglalt minden szoba. Ez a MÁV-ra is igaz. Kép

Smille!
Ez olyan szar! Én ezt viselem a legnehezebben ebben az egészben, hogy pont a legfontosabb része ilyen kiszámíthatatlan. És akkor még az orvos is. Beszéld meg a babával, hogy várja meg a dokit.

Noémi!
megjöttem ám és már jól ki is dühöngtem magam, csak pont egyszerre írtunk. KépNe aggódj azon, hogy ki kit fertőz meg. Zsúfolt városban élünk. Azzal a bacival valószínű mindegyikünk találkozott, csak épp rajtatok talált valami gyenge pontot. Mindenki vitaminozza magát aki még nem beteg! Aki meg már igen az azért!

Esztyx!
De jó, hogy előkerültél! Azt hittem azért nem írsz mert anyudéknál vagy.
Jön a hidegfront!!! Legutóbb is akkor kezdtek úgy potyogni a babák, emlékeztek?
Úgyhogy türelmetlenek, van remény! Kép

Kikocs!
Már épp akartam kérdezni milyen kutyád van. Nagyon drága! Nekem sose engedtek állatot a szüleim, most meg már én is felelőtlenségnek tartanám. És a férjem is kikötötte, hogy majd csak ha házunk lesz.(szüleim is ezt hajtogatták, aztán sose lett házunk. Kép) Majd ha a gyerek könyörög, akkor megpuhítom és lesz egy csomó cica meg kutya meg alligátor meg zsiráf. Kép

Szerintetek felelőtlenség a 37. héten, egyedül, autóval, éjjel a közeli Tesco-ba elmenni? Mert ezt tervezem, hogy Mikulás csomagot állítsak össze titokban.

Lili(36+6)

KépKép
savitri
 
 


Szegény RékacsKép!!
Engem az egész kilenc hónap alatt nem nagyon vizsgáltak. Se ez a doki se a másik. Egyébként sincs szerencsém az egészségügyben dolgozókkal. Biztos érzik, hogy nem bízom bennük. A dokim egyébként kedves, bár néha nekem is úgy tűnik nem vizsgál túlságosan. Azért se kerestem mást mert az is ilyen lenne. Egyszerűen ez az én formám. Reméljük nem is nagyon lesz rá szükség a szülésnél se.

Lili(36+6)

KépKép
savitri
 
 


Megyek, nézek tv-t, nemsoká kezdődik a Spektrumon az a film, amit már írtam, hogy milyen klassz.

KépKép
savitri
 
 


Nahát, most látom, hogy már felhasználóvá minősített a Babanet.KépKépKép

KépKép
savitri
 
 


sAVITRI, CSEREbogaras filmet én is írtam már, és hiába ismétlik 4-szer egy héten,eddig még csak 2-t láttam a 4 részből... Kép Ha jól vagy, és nem paráznék a tesco-tól, de én már hónapok óta nem bízom magamban vezetésügyben Kép

kikocska
 
 


Na sziasztok!

Hazajöttem az intimtornáról, hát nem semmi ez az egész! Így végig hallgatva Kriston előadását ,még gázosabb a dolog, vagyis nagyon késztetve érzem magam, hogy folyamatosan tornáztassam magamat!

Kikocs!
Legalább ilyen ebet képzeltem el Nektek!A neven, amit pluszba adtatok neki, sokat nevettem, mert nálunk is hasonló a helyzet, csak a cicánk inkább különböző mesterségekkel ékeskedik, mert mindenben szakért, ahogy Bagzerék macskája isKép!

Noémi!
Engem látod nem fertőztél meg, úgyhogy nem voltál az és punktumKép!

Én állandóan meg akarom nézni azt a dokumentum filmet, de mindig lemaradok rólaKép!

Smille!
Meg tudlak érteni!Nekem ez a legnagyobb parám, hogy nem lesz itthon a doki, amikor megindul a szülés (Ő is símániás)!

Rékacs!
Én ilyenkor mindig visszafelé számolom a napokat, a szerint, hogy hányat kell még aludnuKép, kitartást!

A segítségeteket szeretném kérni!Sűrgősen szeretnénk eladni egy digitális fényképezőgépet, és nincs ötletem, hol lehetne ezt jó áron, hamar eladni!Az internetre gondoltunk, de nem ismerünk semmilyen ilyen oldalt!
Segítenétek?
Bagzer, Neked biztos van ötleted!

Na megyek TV-ni!

Puszi:Katy
31+2Kép

Kép
Katy
 


Noémi, köszííííí....

Savitri! melyik piros takarót vettétek? mert én az összeset hosszasan áttanulmányoztam.... végül én a piros, bordó, narancs, sötétrózsaszín kockás mellett döntöttem, de mivel az nagyember méretű, kipróbáltuk, hát a cica és a mi kedvencünk lett. szóval lehet hogy picur újat fog kapni.... de elöször a sünis kicsit néztem neki, az piros az egyik oldalt, és fehér a másikon. de annyire nem teccett. meg volt apiros rojtos. no, én ennyit láttam legalább!
-hú, másnaposságra én nem tudnék tanácsot adni, nekem azok szörnyűűk voltak! egésznapos fejfájás...iszonyúúú, örülök hogy most nincs ilyen-ja, de, ha frontos migrénem van, akkor, ja és én hányok is egész nap...hehe
-ja, állítólag a narancslé jó a másnaposság kezelésre! mert a sav az jót tesz...vagy mittomén...rajtam nem sokat segített, bár vedeltem...
-tesco, szerintem nyugodtan indulj neki ha kedved van!!! biztos nem lesz semmi!!! csak óóvatosan!

Kikocs! édes a kutzus, nekünk is a cicó tök édes pózokban alszik...mint egy ember...meg úgy is viselkedik...

bagz, aki aludt egy kicsit és most ébredt....és éééheeesssss

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Katy!!

a startlapnak van egész olyan oldala ahol aprót lehet feladni, én az est.hu-n, meg most a babás helyeken szoktam nagyban hirdetni magam.....leginkább sikertelenül...dehát az a fotózás......brühühüüüüKép
Kép
b, akinek csak 3 csatornája van, vagy 5, de lényegtelen, mert soha nincsen semmi rajtuk....

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?