Új privát üzeneted érkezett!

Hajni!

Hát olyan 1/2 9-1/2 10 között. VAgy az még reggel?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika,
neked még sok hiányzik a következő fokozathozKép Pláne ha így haladszKép

H.
nalika
 
 


Andi,
az nálam még hajnalKép Esetleg ha apát hívod???

H.
nalika
 
 

 
 

Hivhatom én apát is ha úgy gondolod. Küld át a számát majd, ha nem gond. Csak ha találok, hogy tudjam, hogy mi legyen.
AZért szoktunk reggel menni babakocsival, mert akkor evett a lány és nyugtom van tőle. Délután már kétesélyes vele a kaja miatt elindulni. Olyankor csak autóval.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Eve!!!!

Hol vagy? Mi lett a szemésznél?????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
tudod én olyankor alszokKép Most hozzám tartozó pasi száma megyKép

H.
nalika
 
 


Nekem mindegy kié, csak tudjon a kérdéseimre választ adni Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
sose mosom le magamról, mi???

H.
nalika
 
 


Meg van!Kép

Remélem, hogy nem csinál úgy mint az enyém, hogy jó jó, de miért nem az asszonyt kérdezed? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ő is tudja, hogy alszokKép Ja, és nálam jobban szeret vásárolni...

H.
nalika
 
 


Mit vagy úgy oda. Te legalább őszinte vagy, mi meg játszuk a szende szüzet Kép Tudod én is szeretek járni a Tescoba. Utána valahogy olyan jóóóóó Kép Csak apa ne morogna utána Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hú akkor jó fej apád van. AZ enyém utál. Kép (vásárolni)

Bár hogy jó fej, az már abból is kiderült, hogy beiratott vezetni. Nálam már akkor ötöst kapott. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


AZt el is felejtettem, hogy most nem mást hivatsz fel ugye????? Kép Mert ezt már az uram nem venné be Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ennyire ne dicsérdKép Még a végén pont most jön ide beleolvasni az oldalbaKép

H.
nalika
 
 


Erről már írtam az előbb...
nalika
 
 


Az enyém alszik, mert hajnalban ellenőrzés és vérfürdő lesz.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Többiek??????????????????????????????????????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Annak idején a szám elvileg hozzád tartozott amit küldtél, csak a pasi nem aki a vonal végén volt.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


A szám nem tartozott hozzám, csak azt hittemKép
Most azért leellenőriztem még egyszer a számotKép Mert ha megint elírom, akkor aztán olyat kapokKép

Kika meg helyszínelKép

H.
nalika
 
 


Most megyek etetni, aztán még visszanézekKép

H.
nalika
 
 


Biztam benne, hogy most jó a szám. Mert ugye ebben az esetben még az sem tünne fel, hogy nem veletek beszélek. Férfi, férfi. Aztán lehet, hogy megkérdezné, hogy pont egy ilyen hülye szöveggel akarok ismerkedni, hogy melyik sorompót vegyem meg? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Azt hiszem én meg elhúzok aludni, mert mindjárt csörög az óra (2,30)
Apa meg úgy megy el, mint az elefánt. Tuti fel kell kelnem. Utána meg nem birok visszaaludni.

Szép álmokat mindnekinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Megjöttünk vásárlásból. Na nem most, csak hazaérkezés után fürcsi, hami, bepakolás a kocsiból, elpakolás..stb.

Ja, fél 10h-től 10h-ig egyfolytában dumált és kiabált, fel is hívtam anyukámat, hogy hallgassa már meg, mit művel az unokája. Könnyekig hatódott a mamaKép

Leányzó mától hangosan kacarászik, eszméletlen, meg kell zabálni.
Ma ő sem volt hajlandó aludni, max. 3 órát aludt összesen, így a Tescoban már kezdett hisztike lenni, de amikor felvettem vígan nézelődött és már nem volt semmi gondKép
Mondanom se kell, hogy megint úton útfélen megcsodálják, ennek még örülök is, de amikor tapogatni is akarják, na akkor villámokat szór a szemem és angolosan lelécelek a gyerekkel együttKépKépKép

AndiKép
Mi ma részegeskedünk, apa wishkyzik én meg bakers-t iszom.Kép Szép kis társaság mi???

KikaKép
Mail mentKép

Ja, kaptam gyönyörű virágcsokrot apától, meg egy csomagot (fürdősó, fürdőolaj). Mostanában ezekre vagyok beindulva. Egy forró kádfürdő, gyertyafény, illóolajok...KépKépKép aztán vezetés??!!KépKépKép Csak apának nem nagyon tetszik az eleje, azt mondja neki olyan érzése van a gyertyáktól mintha temetésen lenne. Hát nem illúzióromboló a drágám??? De így is imádomKép

Eve
Mi volt a szemészeten??? Vagy totál kidőltél az angolon???

Rami, LujzikaKép
Merre vagytok?

Bea belefulladtál a kukába??KépKépKép

HugiKép
AnyaistenKép Barátnőmnek is ilyen anyás a kisfia, úgy csüng az anyján mint egy kismajomKép Bár mostmár azért valamivel jobb a helyzet náluk, már apával is elvan, de az elején csak az anya létezett. (8 hónapos)
Határozottság: tényleg kell néha, mert a fejünkre nőnek, bár szerintem csak próbálgatják feszegetni, hogy hol a határKép Huncutkodnak a DrágákKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Na látom megint egyedül maradtam.
Megyek kipróbálom amit kaptam apától, aztán nézem a szülőszobát!

Puszi Nektek:
Meli
Bnm
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Kriszta, Hajni boldog hófordulót! Kép

Itt miden rendben , apa oda van Kép

Mi délelőtt sétálunk, mert nem esik az eső.


Meli!

apa Kép Nem hiszem,hogy az illúzióra vágytál Kép


Na megyek összekapom magam!

Szép napot!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép jó reggelt!

Andikám!
Nálad hat még a két nappal ezelőtti pezsgőzés??? KépKép
Nekünk csak 8-án lesz hófordulónk KépKép
Akkor ma dől el az alkalmazott sorsa???

Kika!
Ennél azért sokkal komolyabb indok kéne a harira KépKép! Amúgy nem tudom ám, hogy elértük-e már a 10 kg-t, mert mostanában nem volt méricskélés, itthon meg nincs mérlegünk Kép

Meli!
Gyertyafényes fürdőzés Kép És lett folytatás? KépKép

Hugi!
Anyaisten szolgálatban??? Kép

Hajni!
A gerincem elég tropa Kép De karizomgyakorlatokat nem kell külön végeznem, az biztos Kép

Bea!
Mit találtál a kukában?? Kép

Eve!
Nem jelentkeztél, hogy mi volt a szemészeten!!! Kép

Nem is írtam, tegnap vettünk egy digit gépet, csak még nem volt időm rendesen áttanulmányozni. Amúgy egész jó vétel volt, egy Kodak kisgép, van rajta video is, adtak hozzá mindent, amivel a számítógéphez csatlakoztatható, és kb. 30 e-be került.
Ha sikerül végre kipróbálni, küldök friss képeket is! Kép

Hisztimentes napot mindenkinek KépKépKép

K.

Kép
lujzika
 
 


Jó reggelt!

Itt vagyok ám csak Noncsi nagyon nyűgös mióta megkapta az oltást. Láza nem volt de nem bírok vele és semmit nem alszik napközben. Kép

Remélem minden baba és anyuka jól van. Kép

R.
chello
 
 


Kriszta,

nagyon jó áron vettétek a gépet. Kép Várjuk a friss képeket.

R.
chello
 
 


Na szép jó reggelt, vagy inkább pálinkásat?KépKép

Ma ötig aludtunk, majd hami 1/2 6-kor és azóta nyomja a szöveget, hol kacarászik (fogalmam sincs min?) hol hangosan kurjongat, de aludni azt nem. Pedig a szemei kezdenek egy igazi sanghai-hoz hasonlítaniKép
Én kidőltem, ez a krónikus nem alvás odáig jutatott, hogy tegnap este 8 körül elaludtam a kanapén és csak a fürdésre tudott a férjem lelket verni belém, de tök haszontalan voltam, azt sem tudtam, hol vagyokKép

Mindnekinek szép és hisztimentes napo4
K
kika
 
 


Sziasztok!

Hú az Kikának szólt!!!!!!!!!!!!!

Kika boldog hófordulót Nektek is!!!!!!!!!!!

Tudjátok hol jár az eszem Kép

Hajni!

Apával beszéltem, Te "apád volt" nagyon kedves volt, de nem volt semmi ami jó lett volna!

Chello!

Jó hogy előkerültél, mi már megjártuk a Tescot is! Kép

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika, ismerős ez a hajnali kajálás, nálunk is ez megy. Kép

Andi, ügyik vagytok! De ha már megjöttetek, hol az én levélkém? Kép


R.
chello
 
 


RAmi!

Valószinűleg a postaládádban! Vagy erre nem gondoltál? Kép


Menjetek sétálni, haláli jó idő van. Komolyan. Délután megint megyünk.
A.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi, megérkezett. Hogy én erre nem is gondoltam. Kép

R.
chello
 
 


Andi,
KösziKép

Most el sütni mert du. jönnek hozzánk és holnap is és vasárnap is, úgyhogy a hétvégén népvándorlás lesz nálunk.KépKép

Ramcsi,
mail ment.

Meli,
Detto
K
kika
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
De jóKép Várjuk a képeket!
3 Mb politikai szemetet! Annyira unom, hogy meg akarják mondani, hogy mire szavazzak!

Kika!
Pálinkásat!Kép
KialvatlanságKép Szerencsére Zsófi alszik éjjel, de a december nálunk nagyon zűrös, szerintem 1-2 hét, és én sem fogok kilátni a fejembőlKép

Rami!
Jó, hogy jöttélKép NyűgimanóKép Mostanában itt is van, szerintem ez a hülye időjárás is tehet róla.

Andi!
Te már megint milyen kis fürge vagyKép 9-ig megjárni a Tesco-t nem semmi. Alkalmazottal mi van? Kirúgtátok?

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!!

Mi ez a kihaltság??? Alig kellett visszaolvasnom...

Andi,
köszönjük szépen a Tescót is, meg a köszöntést isKép

Meli,
gyertyafényKép

Lányok,
akkor a ti gyereketek nem papagáj-típus??? Értem ezalatt, hogy az én gyerekem addig alszik reggel, amíg fel nem húzom a függönyt. Szóval, ha sötétet csináltok, akkor sem alszanak a csemeték??
Most nálunk is volt éjjeli etetés, mert a Tomcinak sikerült őt is felkeltenieKép Érzem is a ciciketKép

Ramcsi,
oltásKép Szegény lány: van neki elég baja, és még az oltás is. Bukás csökkent már???

Krisz,
légyszí igyekezz azzal a géppelKép

H.
nalika
 
 


Mi van lányok??? Kihalunk??? Egész nap csak frissítek, de sehol senkiKépKépKép

Pusz
Vendég
 


Én itt lennék ha hagyna a lány. De már megint itt a hiszti manó délutánra. Délelőtt jobb volt a helyzet.

Hajni, sajnos nem csökkentek a bukások. Ráadásul mostanában sokat csuklik és azzal még több jön vissza. Kép

Sajna mennem kell!

pusza,
R.
chello
 
 


Sziasztok!

Eszterkémet elvitte a kekemamája sétafikálni, így most egy kicsit ráérek Kép Bár vár még rám egy halom vasalnivaló is Kép

Rami!
Noncsika még mindig nyügi?? Kép Neki még nem jöhet fogacska??

Andi!
Na mi újság a dógozóval??

Kika!
Kialvatlanság Kép Eszterkém is ébredezik két napja éjjel 2 körül, de ő nem éhes, csak épp társasági életet szeretne élni, és egyfolytában magyaráz Kép
De mivel nem válaszolunk neki, egy idő után visszaalszik Kép

Bea!
Egy kicsit fázom én is a decembertől. Kíváncsi vagyok, a lánykám hogy fogja bírni először a repülést, aztán meg az otthoni nyüzsit. De remélem azért, hogy könnyen átvészeljük, aztán majd a január lesz érdekes!

Hajni!
Odáig már eljutottam, hogy a lemezt telepítettem a gépre, aztán este már talán fotózni is fogunk Kép
Nálunk nincs nagy sötétítés, sőt míg elalszik a kisasszony, egy pici fény is kell neki. De ez persze csak az esti elalvásra vonatkozik. Napközben, ha álmos, szinte simán elalszik.

Eve!
Látom, te se tudsz most túl sűrűn jönni Kép

Meli!
Gondolom, újfent skótoskodsz Kép

Hugi!
Te is jól behavazódhattál Kép Kekec-kukac akkor most nem tündérmalac??

Puszi mindenkinek! KépKép

K.

Kép
lujzika
 
 


Én itt vagyok az asztal alatt Kép Itt játszunk a lánnyal.
Eddig a portörlővel rohangáltam. EredménytelenülKép Annyira rohantam, hogy a port nem érte Kép


Dolgozó: lapát

Én is csak frissitek, de semmi, igy én sem irtam Kép


A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Legalább Te irjál máááááááá!
A lány elaludt, a fiúk oda ...
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na itt vagyok én isKép
Elkezdtem hétvégére a kaját meg a sütiket gyártani, ugyanis skótné az erejével is spórol, és a kenyérsütővel csináltatja meg a tésztát (szőke nő, az áram az drágább!!!KépKépKép). Szóval most dolgozik a gép és dolgozik a skótné is itt a billentyűzetenKép
Leányzó meg alszik. Nemsokára jön a dokibácsink és három szurit kapunkKép Szerintem ma este megint nem kell mályvateát innom, megteszi ugyanazt a hatás az izgalom.

Pusz:
Meli
Bnm
 


LujzikaKép
Most a gyertyagyújtogatás elmaradt, mert nálam megjött a télapóKép
Gyorsan lekopogom (kopp-kopp), hogy a nagyon régi-régi szolíd formáját mutatjaKép Nem hittem soha hogy egyszer ennek is így fogok örülniKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli!

Három szuri? Kép Szegény gyerek! Hát ezért egy kis hasi szaladást meg is érdemelsz Kép
Csak jó a gép mi?????
De ne tessék nagyon hangoztatni, mert ha a szegediek olvasnak bennünket és kedvet kapnak hozzá, Nektek végetek, mert csődbe jutunk Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Örülök, hogy csak Télapó jött nem özönviz! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


AndiKép
Hát a kenyérsütési technikát még finomítani kell, de belejövünk idővel, egyébként ízre minden tökéletes, csak a teteje esik egy kicsit be. Engem nem zavar, csak a páromat, túl maximalista a DrágámKép
Tegnap a fánktésztát csinálta a gép, minek dolgozzak, ha más megteszi helyettemKép

Apa kimenőt kapott, Komáromban van fürcsizni egyet (na jó orvosi előírásra), meg egy kis masszázs, meg szauna. Irigylem érte, régen jártam vele én is, de a leányzót nem hagyom senkire, úgyhogy én maradtamKép
Remélem azért az oltásra hazaér!!!

Pusz:
Meli
Bnm
 


Fürcsi, masszázs,szauna??????
Nem sok ez egyszerre? Hova engedted el az embert???Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Nem hidtem,hogy szombat délutánnál elöbb netközelbe kerülök.
Babám nem érezte jól magát,így nem volt szívem itthon hagyni.(Nem mentem suliba.)
Köszönöm érdeklődésetek a szemészet felöl.
Orsi bal szeme gyengébb mint a jobb, ezért ha elfáradt a kancsalítással próbálta ellensúlyozni, hogy jól lásson. Kapott szemüveget.Tegnap sikerült is megcsináltatnunk neki. Nagyon élvezi, hogy rendessen lát, így szívesen viseli. Reggel amikor felébredt azt mondta:"Jó regget anya.Hol a szemüvegem?"

Meli!

A romantikus fürcsit én is nagyon szeretem, bár mienk apa is ilyen. A legjobbnak tűnő pillanatokban vannak a legh...b megjegyzései.

Andi!

Nem semmi amin végig kellett mennetek a "dolgozótok" miatt.

puszi
E.
eve
 
 


Bocs!
Most mentem a mailre és látom, hogy Andi profin leírt mindent.KépKépKép
eve
 
 


Szia Eve!

Bocsika, csak az irtad, hogy holnap leszel. A lányok meg aggódtak értetek.Kép
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?