Új privát üzeneted érkezett!

HoppKép Stuci neked is kösziKép Meg akit még kihagytam...Kép
orsi21
 
 


Jó reggelt!
Az időjárás megint depis itt nálunk, én meg már harmadik napja készülök kiszabni és megvarrni egy selyem blúzt , de annyira utálom ezt a fajta anyagot , hogy elmondani nem tudom.Kép

Orsi! Próbáld meg a Pecsát.
az itteni bolhapiacon 1780 Ft. egy asztal 1 napra és reggel hatra ott kéne lenni.
Sajnos nem merem megreszkírozni mert félek, hogy úgy járok mint pár éve a sógy.mécsestartóimmal.
Akkoriban még csak 500 volt az asztal , ott fagyoskodtunk a Mamival egész nap és még a bérletidíjat se tudtuk kiárulni.
Szép és termékeny napot mindenkinek! Kép
szorgosstuci
 
 


Zsizsa!

Írtam mailt!!!!
Ott vannak az átvételi lehetőség paraméterei :-)))
Ha valami nem ok, akkor hívj, vagy írj :-)
Pusz
minimaxi
minimaxi
 
 

 
 

Sziasztok csajszik! Hallot valaki a Dianetikáról??? Ebben van egy olyan módszer, amit auditálásnak hívnak -tehát meghallgatás- és pont az a lényege, hogy a problémák gyökereit megkeresse, előhozza, és rámutat, hogy a testi tüneteknek mi a lelki okozója. Mert mint tudjuk, minden betegség psichoszomatikus eredetű.

Na, örülök, hogy tetszettek a képeim még így is, hogy nem az eredeti színt adta vissza a fotó. Negyed szalikat persze küldöm, egészet sajnos nem tudok, mert úgy cseréltem ezt a szalit.

Tegnap délután babáztam, unokanővérem unokáját látogattam meg. Hát valami felemelő érzés volt a 6 hetes babát a kezembe venni. Mert felvettem! Akárhogy is jöttek apja villámló tekintetei a hátamba, akkor is a kezembe kellett vennem!!! Olyan régen volt, amikor babázhattam!

Na tegnap olyan festéket vettem, hogy ezüst gyöngyház, flitter gyöngyház! Nagyon szép hatást lehet vele elérni!
anizs007
 
 


MohácskaKép
Köszi a lámpás tapasztalatotKép És felkapcsolva hogy néz ki? Mennyire érvényesülnek a minták?

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!
Orsi! Bocsi azt kifelejtettem, hogy ez a főtér Kecskemét főtere! Kép(és próbálkozni kell, valahol biztos neked is van 1 hely, csak meg kell találnod! Amilyen ügyes vagy biztos sikerül.) A barátnőm is úgy árul, hogy az anyja mutogatja. Szerencsésebb is, könnyebb is, több pénzt is keres, mint én.(megrendelései is vannak)
Anna
annaa
1133
 
 


Az elöbb lemaradt tegnap esti munkám:
-ez nem túl jól sikerült fotó-
Kép
annaa
1133
 
 


Sziasztok!

Kaptam egy jó ötlete ahhoz, hogy hogy fényképezzek, hogy ne legyen fényes, amit fotózok. Szóval a vakut, egy sima vékony fehér papírral, vagy a szalvéták maradékával (fehér) le kell takarni, és akkor nem lesznek a képen ezek a fehér világító foltok. Próbáljátok ki.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Hali!

Anizs! Nagyon szép a két képed, a narancsos meg a körtés. Gratulálok.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Mini,

valami hibát jelzett ki a freemail a levelednél, és nem tudom elolvasni.Kép Elküldenéd még egyszer? Köszi!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Makrancos/Évi! Köszi a tippet, kipróbálom!Kép
Sikerült feltenni az oldalamra, vaku nélkül, -egész másKép Képhttp://gportal.hu/picview.php?prt=28267&gid=137866&index=64&PHPSESSID=37f4f111ab 41474076476e5660ea88a2
annaa
1133
 
 


Zsizsa!

Galamb röpül újra, remélem, most nem fújja el a szél :-(
minimaxi
minimaxi
 
 


Markancos! Köszi a tippet, tényleg komoly gondot okozott eddig, hogy fehér folt volt a kép közepén a vaku! Köszi a dícséretet!!

Anna! Ugye nem véletlen, hogy beleszerettem?????
anizs007
 
 


Bocsika nagyon el vagyok maradva dícséretekkel:-(

Orsi!
Az a keret eccerűen lenyűgözött, azt hittem valami spéci márványozás, de nagyon szépséges:-)))
És nagyon passzol nekem a kép világához :-))))



Annaa!

Szép az almás csendélet, és ez már akkor is látszott, mikor benne volt a fényfolt :-))) Én nagyon szeretem ezeket a zöldséges, gyümis csendéleteket, meg általában a szép konyhai képeket.
off.
Én most nem alkottam, hanem köcsögöztem, szétcsomagoltam mindenkinek, hogy lássam biztos nem szúrtam-e el a rendelést, meg azért, hogy ne megint Jubikának kelljen kínlódni vele.
Meg már itthon is kellett ezt azt csinálni, hogy ki ne pakoljanak a dilimmel, és persze azért kell dolgozni is.:-(

De azért hamarosan nekiveselkedek, és folytatom alkotói tevékenységemet is.

Addig is mindenkinek sok gyönyörűséget:-)))
Pussszzzzanás
minimaxi
minimaxi
 
 


Stuci!
Megoldódott már a lemezes problémád?
Ha nem, akkor írd le a dolgot nekem mélben, és a párom megpróbál segíteni!
..hogy a kérdésedre válaszoljak: Köszönöm szépen, én jól vagyok!Kép

Abby!
Tartsunk össze! Egységben az erő! Most hirtelen nem tudok több ilyen munkásmozgalmi jelmondatot Kép, de ezek most ideillettek.

Anna!
A képed meseszép! Gratulálok!

Orsi!
Nagyon el tudod találni a kereteket!!

Zsu!
Írok mélt!



Off: hát lányok, egy kisebb jegyzetet kellett készítenem arról, hogy kikért, milyen problémákkal kell imádkoznom! Kitöltitek a napomat! Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!Kép világ proletárjai 1besüljetek!Kép
csal azért jöttem, hogy mutassak egy oldalt amit a neten ajánlottak 1másnak az emberkék, nagyon off, de karácsony előtt talán jól jön néhány alapötlet http://www.clothdollconnection.com/FreePatterns.html
Minike! nekem is kellene a pontos összeg és akkor este átdobjuk a zsétKép Ja és nem lehetne a füles kis köcsögből esetleg egy db-ot kérni...ja hüle vagyok most írtad, hogy csomagoltál már
Jó felejtsük el, bocsiKép
na most is rohanok, menünk az oviba...most pipa vagyok rájuk is de az már nagyon off lenne valóban...
abby
abby
 
 


Abby!
Attól függ melyik füles kisköcsögre gondolsz?
A talpas kaspóra, vagy a bödönből a legkisebbre.
Ha van itthon akkor még hozzá tudom rakni, de nem biztos, hogy van.
Az összeg eddig:3000 Ft kereken.
H van + köcsög akkor annak az ára jön hozzá.
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Ma nem öntöttem gipszet, nem dekupáltam...szóval csak ezt a képet tudom mutatni, ahol Dani belepréselte magát egy kinőtt bodyjába, csak azért, mert Micimackós Kép...a háttérben pedig én telefonálok..

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

StuciKép
Nagyon köszönöm a szalvétákat! A pénzedet sajna már nem tudtam elutalni Mininek, már elment a pénz addigra. Természetesen meghálálom, nem marad viszonzatlanulKép

MiniKép
Neked meg köszi, hogy ennyit bajlódsz velünkKép

Makrancos ÉviKép
Hogy micsoda ötleteid vannak! Tudod milyen nyűgtől szabadítottál meg ezzel a vakus dologgal?Kép
És köszi a bíztatást, de most még teljesen elképzelhetetlen, hogy én menjek az alapanyagokért..Kép Szegény férjem ment el tegnap is képkeretért.

AnykoKép
Neked is szerencsét az egynaps kiképzéshezKép

JubiKép
KöszönjükKép


AnnaKép
Tényleg nagyon szépek a képeid! Megnézegettem az oldaladatKép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anna!
nagyon tetszik a képed! Én is most vettem ebből a szalvétából! Kép

Koda!
Köszi! Egy kis szerencse sosem árt! Te jól vagy?

Lassan elkészül az órám és egy üzenőtáblám! Majd mutizom! Addig is csak olvasgatom , miket irogattok és lesem a képeket! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Orsi!

Na akkor belöllem sem lessz pszihológus Kép
Sajnálom is, de látom, hogy magaalatt vágja a fát. No mindeggy.
A bolhapiacra nem gondoltál? A Pecsába? Igaz ott is le vannak foglalva a jobb helyek, de azért be lehet jutni.

Ma gipszet öntöttem, de nem volt sok kedvem, csakhát megígértem. Kép

krimo

Kép
krimo
 
 


Sziasztok! Köszönöm mindenkinek, örülök, hogy tetszett!Kép))

Koda! Köszi, hogy jártál nálam!Kép Én is meglestelek ám...Képnagyon szépeket készítettél, főleg az a csipkés...-az valami mese.Kép
Anna
annaa
1133
 
 


Mini,
köszi, megérkezett.Kép
Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!
Stuci!Kép
Köszönöm szépen az ötletet,valószínü elmegyek oda is próbálkozni fogok.A párom azzal rémíszgetett,hogy hajnal 4 -kor már ott kell lenni,mert különben nincs szabad hely.Kép

Krimo!Kép

Neked is köszi!Kép
Most lehet,hogy hülyének fogsz nézni,de hol van a bolhapiac??? ( Elvileg én szentendrei jány vagyok,csak egy éve élek Pesten.Kép )

Puszi
Orsi
orsi21
 
 


Szia Lányok!

Végre kinyögtem magamból tegnap azt a selyem blúzt. Soha többet nem vállalok ilyet. Kép Brrrrrr, de utálom!! Kép

Annaa! Nagyon szép a képed! Ilyen szalit még nem is láttam! Kép

Jubika! Megpróbálom összefogalmazni a problémát és küldöm majd. Előre is köszi a segítséget! Aranyos a férjed! Kép

Koda! Ne törödj vele, ajándék!!!!! Kép)

Krimoca! Most már húzzál bele és alkoss! Hogy akarod szépre nevelni a gyermeket, ha pont most lazsálsz?Kép))Így aztán nem fogja az anyatejjel magába szívni a kreativitást. Kép)Csak a szülés idejére kapsz felmentést! Kép

Orsi! Sok helyen van a városban bolhás , én a Palota és Újpest határán a felüljáró alattiról írtam.

Szép napot és jó alkotást Mindenkinek! KépMa már én is alkotok , mert van 4 lovas képre rendelésem. Azéezmáááávalami! igaz?
szorgosstuci
 
 


Ja! Van még az új szalikból! Nem kell senkinek?? Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Stucikám dehonnem!Kép Én tegnap nézelődtem nálad és azt hiszem nem adtam le a megrendelésem...szóval jó lenne a köv.ből:állatok: x23, Kert 03 már elfogyott de ha egy negyed is lenne akkor nagyon hálás lennékKép, M03, M07, M13, M06, Ü23, Ü25
Ha van még belőlük akkor kérnék. Előre is köszi aztán jelezz vissza hogyan rendezzük a bótot!
Minikém drága hagyjuk a kis köcsögöt...olyan kellett volna mint amit rendeltem is nagyot csak a kisebb verziója, de ne is foglalkozz vele, mert már ez is sok amit szenvedsz miattam!Kép Ma még hobbybltozom 1et addig a hitesem átutalja a zsétKép És Te is jelezz vissza légyszi, hogy most miben utazolKép Milen szalikra bux mostanság!Kép
No most lépek mert lassan megyünk a nagylányért az oviba. Jubi neked is hamarosan válaszolok!Kép
abby
abby
 
 


Abby!
Nekem van belőle háromnegyed, hozzárakom a csomihoz :-)))
Pusza
minimaxi
minimaxi
 
 


Mini!:Ö
nem rég Jubinak csináltuk itt a glóriát, de most már én úgy látom hogy fölötted is eszméletlenül ragyog egy!Kép
Nagyon köszönöm!
És írj Te is hogy nálad mi a sikk mostanában!Kép Légyszi!
abby
abby
 
 


HELP!!!Kép
Leírná nekem valaki a lehúzható szalvétatechnika hozzávalóit, lépéseit...mindezt a lehető legszájbarágósabban? Kép Lehet, hogy nem is így hívják? Tudjátok, amit az ablakra lehet ragasztani...Kép
Előre is köszi a segítséget,
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi, megy emilben:-))) Beszkenneltem a kreatív katalógusból Neked :-))))
minimaxi
 
 


Bocsi lanyok de ha akarja még valaki eztet a lecincálható dekupot akkor vagy felteszem a portálra, vagy aki kéri elküldöm mail-ben
Pusza
minimaxi
minimaxi
 
 


Mini!
Örök hálám!!! A fiúk ablakát szeretném feldíszíteni vele - és hát rám jellemző módon az utsó pillanatban jutott eszembe Kép

A sok mécses, meg köcsög készítése közben, már nem is emléxem, mikor csináltam utoljára képet. Hát most végre
ez született.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Minimaxi
Engem is érdekelneKép Jöhet mail-ben is!
köszi,Timi
timtim
 
 


Jubi!
Jó nagy kép:-))) Olvasható?
Sok sikert, és remélem megmutitod az eredményt :-)
Timi!
Repül a galamb hozzád is , ablak kinyit:-)
minimaxi
minimaxi
 
 


Jubi !

Nem tudod még melyik napon jön apukád?
minimaxi
 
 


A vízcsapból is én folyok ne nyissátok ki :-(

Jubi!!!
nagyon szép a kép :-)))) Nem is láttam még ilyen szalvit nagyon teccik, és tök szupi a keret hozzá :-))))
minimaxi
 
 


Mini!
Tényleg jó nagy méretű képet küldtél, de elboldoultam vele! Még egyszer köszönöm!!!

Ma beszéltem Apuval, és még nem tudja pontosan, hogy a jövő hét eleje hogy alakul, de mihelyst tud valami biztosat, szól...én meg neked Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Jubi,
nagyon tetsssz a képed. Kép

Mostanában nincsenek termékeny napjaim. Kép A fiam rájött, hogy ébren tud maradni akár egész nap is! Kép

Tegnap és ma is csak egy képet tudtam kreálni. Ma egy macisat csináltam, de nem tetszik, mert nem sikerült szabályosra a kereten a két szín elválasztása. Ti ezt, hogy oldjátok meg? Lehet szabályosra szabadkézzel, vagy csak nekem remeg a kezem??? Kép
Mutizom:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3965&page=2&image=93416
http://babanet.hu/album/main.php?album=3965&page=2&image=93856

Lányok, már mindent tűvé tettem bagolyosos szalvétáért!!! Nincs valakinek véletlenül???

Gabi
k_gabi
 
 


Orsi!

Hát akkor a Pecsa sem mondott semmit ? Kép Az ott a vidámpark környéke, leginkább a közlekedési múzeumhoz van legközelebb, és a böcsületes neve Petőfi Csarnok Kép Úgy tudom valami helypénzt kell fizetni , nem lehet túll sok, de tán hívd fel őket, van honlapjuk Kép

Stucim virágom!

Há hogy ne lenne mán krejativ, csak ragad rá valami belőllem is Kép Selyemblúz Brrr éljen az alkalmi szezon Kép
Vasárnap fix alkotok valamit, majd mutizom, de szerintem ne számits valami világrengetőre Kép

krimo

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a tippeket piacügyben!
Krimo! Ma voltam ott egy mozgássérülteknek rendezett rendezvényen,mert anyósom sajnos sántít,és ő kapott meghívót.Eladtam 2db képetKép És sok-sok hűtőmágnest!KépOtt van egy piac,ahol a helypénz 800ft.Csak azon rökönyödtem meg,hogy a vásárlóknak 100 ft a belépő!!!!Néztem nagyokat,ilyen fizetős piacot még nem láttam soha.

Off: Ezen a rendezvényen direkt nem jelöltek ki parkolóhelyet,mert ugye a mozgássérültek ingyenesen parkolhatnak.Megyünk ki a férjemmel a kocsihoz valamiért,erre látjuk,hogy 10ezerre megbüntettek.De az a szomorú,hogy az összes mozgássérült autóst is!!!Ja,meg egy mentőt is!!!Szerencsére nem kell kifizetnünk a bírságot,mert csak bemutatjuk a kártyánkat és kész,de akkor is...milyen világ ez ahol ilyeneket művelnek....
Bocsánat,de ezt le kellett írnom.

Orsi,aki picit szomorú az emberi gonoszság miatt...
orsi21
 
 


Sziasztok!

Ezt el kell meséljem! Békéscsaba egyik főutcáján téli kirakodóvásár van. Mindenfél e kézműves dolgokat árulnak. Kint volt egy fickó, aki a felesége által készített gipszképeket árulja. Meglepően szépek a képek!!!!!!! Viszont most kapaszkodjatok meg!!!! 350.-/db!!!!!!!!!!!!!!!! Ez a negyed szalvis kép ára. A feles pedi 600.-/db!!!!!!
Majdnem dobtam egy hátast! Kép

Mentem is!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Hát, Anikó, szerintem ez naaaaagyon kevés. Mégha csomaggal veszi a szalvétát, tapétaragasztóval ragaszt, meg egyéb olcsóságok... akkor is!
Veled szemben viszont van egy személyes bűnömKép
A lefűzendő számlák között megtaláltam a szalvétás csomagodat! Azt hittem, hogy már egy hete legalább feladtam!!!!! SzenilisedemKép Bocsánat, lehet, hogy így 30 felé már... Vagy csak kismamaamnézia, de hétfőn postanyitásra ott leszek!!!
Annál is inkább mert a tiédet már megkaptam, köszönöm szépenKép

Ma egy csomó dolgot csináltam, de vakuval nem szeretek fotózni. Majd reggel a párom!

Olllan repesztett rózsás ingyom-bingyom készlet így télvíz idején, amit tökre öröm volt csinálni, csak minthogy nem illik a kéróba, majd eladom! Mondom ezt én, akinek két hónapja nincs bátorsága bemenni egy boltba semKép
A művek meg csak gyűlnek...
Anyko!
Neked a boltban kérnek vmi papírt?
paat
 
 


Anyko!
Szerintem az az ár nagyon kevés...munkadíjat akkor szinte alig számol fel az a nő. Háát nem tudom...eleinte én is szerénykedtem...aztán valaki mondta, hogy ne dolgozzak már ingyen, mert az egy dolog, hogy magamnak is örömet szerzek egy-egy új művel, de hát aki megveszi az is örül neki. Én most 6-700 ft-ért adom a normál negyedes képeket. Szerintem ez reális. Sőt a múltkor valaki meg is jegyezte, hogy "milyen olcsó!" Kép

Paat!
Kiváncsian várom a tőled szokatlan rózsásokat Kép

Lenne egy kérdésem:
Ma délben felhívott egy barátnőm, hogy készített egy tálcát hat alátéttel, és már három hete lelakkozta, de még mindig ragad. Azt kérdezte mivel kenje át, ami megszárad hamar, és nem fog ragadni. Nekem fogggalmam sincs Kép Van valami ötletetek????

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Anyko! Ez a 350ft tényleg nagyon olcsó,nem tudom hol éri ez meg neki.

Jubi!
Ötletem sincs erre sajna.Nekem sose ragad semmi,pedig csónaklakkal lakkozom le a dolgaimat.


Lányok!

Van ötletetek hogyan adjak postára 13db hűtőmágnest,hogy ne kelljen rengeteg postakölcséget fizetni?

Puszi!
Orsi
orsi21
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Pufi borítékban, egyenként is becsomagolva???
A lényeg, hogy levélként menjen, mert én csomagban adtam fel nem olyan régen 6 db konyhai edényfogó kesztyűt (tehát súlyra nem volt nagy), mégis fizettem érte 800 Ft-ot. Az ablaknál már nem volt pofám visszakérni.Kép

Jubi!
Az ilyen tárgyakat én is csónaklakkal lakkozom, de ilyen gondom még sosem volt. Nemtom a barátnőd mivel lakkozott, de esetleg megpróbálhatná ezzel átkenni. Viszont megvan rá az esély, hogy az előző lakkot esetleg oldja a csónaklakk, vagy valamelyik komponense. Szvsz. egy pici helyen csináljon egy próbát.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata!

Köszi szépen az örtletet!!!

Ja és természetesen nem postakölcség,hanem postaköltségKép Bocsi már fáradt voltam.Kép

Orsi
orsi21
 
 


LÁnyok!
Ez a 350.- akkor is kevés, ha mindent lopnak hozzá. Bár így swem volt tömeg a képeknél. Tuti, hogy itt a Viharsarokban wezt is drágálják. Viszont a 700 ft-os kürtöskalácsért hosszú sor állt. Kép Úgy látszik első a pocak! Kép
Nekem most abba kellett hagynom orvosi utasításra. Kép De szerencsére van még itthon annyi, hogy a jövőhéten tudok tartani egy karácsonyi gipszképvásárt. Kép

Jubi!
A szobabicikli meg van már? Kép Ügyes vagy! Az én alkotásaim egy rakás gyerekcuccra alakultak át! Kép

Paat!
Nehogy gondot csinálj ebből! Majds fewladsosd, ha amúgy is mwennél a postára! Kép

Mindenki jó volt? Tudjátok....ma jön a mikulás! Kép
Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó!

Én és a picifiam olyan jók voltunk,hogy már tegnap eljött hozzánk a mikulás!Kép
orsi21
 
 


Sziasztok!

Húúúú, csak eljutottam hozzátok!Kép Gyorsan végigolvastam az elmúlt hetet és ismét megállapíthatom, hogy hihetetlen kreatív volt mindenki!KépKépKép Ja, és ismét leesett az állam néhány alkotás láttán, de ez már természetes!Kép

Minimaxi!
Ezek a repedések!!! Még mindig valami FANTASZTIKUSAK!!!Kép Hogy csinálod, hogy ilyen egyenletes? Nekem csak annyi bajom van a repesztésemmel, hogy túl színátmenetes. Ugyi a végére már alig marad festék az ecseten, így halványabb lesz. Ha meg ismét belemártom a festékbe és úgy húzom tovább, akkor meg meglátszik, hogy honnan folytattam tovább...Tényleg te milyen ecsettel(széles és rövidszőrű?) repesztesz?

Ánizs!
Jól értettem, hogy vasalod a szalvikat a feles gipszalapra? Eddig én nem mertem kipróbálni...pedig itt vár rám jónéhány kiöntött feles kép.Kép És, hogy teszed rá az ilyen nagy szalvit? Fóliás módszerrel?

Orsi!
Szorítok, hogy sikerüljön valahol a képeladásod is!Kép

Stuci!
Örülök, hogy gazdira talált néhány képed, csak így tovább!Kép
Köszi az infót a még mindig csudaszép tigrincses képről!Kép Úgy irigykedem, hogy milyen szépeket tudsz így nyomtatni...nekünk sajna nincs nyomtatónkKép

Nyomtatós lányok!Kép
Amúgy milyen nyomtatóval lehet szépen szalvira nyomtatni? Azt hallottam eddig, hogy a tintasugaras sokkal szebben nyomtatja a színeket, mint a lézer, de viszont ha szalvira nyomtat, akkor a tintasugaras könnyen ekmosódik, amikor dekupálod.
Szóval tapasztalatokat kérek!Kép

Anyko!
Sajnálom, hogy abba kell hagynod egy időreKép, remélem azért nem hagysz fel teljesen vele!Kép

Képárakhoz: ez a 350 Ft nagyon kevés! Nem tudom, hogy érheti meg neki? Ha csak nem valahol rátalált egy kupac készre becsomagolt gipszképre...Kép
Én a koktélt 500, negyed normált 600-ért adom, de megjegyezték nekem is, hogy milyen olcsón adom. Pesten ue. akár 1000-1200 Ft-ért is eladható, de vidéken lehetetlen lenne ennyiért eladni. Ráadásul kiszámoltam 1 negyedes kép anyagköltsége mindent beleszámolva nekem max.150-200 Ft, összesen max. 1/2-1 órát időzök 1 kép elkészítésével és ezt adom 600-ért. Szóval nekem így is van rajta hasznom, de nekem ez csak hobbi és örülök, hogy valamennyi visszajön abból, amit már erre elköltöttem.Kép

Holnap vissza kell adnunk a kölcsöndigitKép, de este talán sikerül feltennem az utolsó ledigizett alkotásaimat. Bár az itt látott gyönyörűségek után már nem is merem megmutizni az én kis egyszerű képecskéimet...na, jó azért megmutizom!Kép
A 7végén megint kimentem a piacra és csak úgy kapkodták a képeimet, röpke 1 óráig voltam kint és 7 képet vettek tőlem!KépKépKép Tomi anyukája bölcsiben dolgozik és ő is szeretett volna bevinni néhány képet eladásra, de én "próba cseresznye"Kép alapon kivittem szombaton a piacra azokat is és mind elvitték!Kép Így most gyorsan megpróbálok újakat csinálni, hogy a bölcsibe is jusson.Kép Időközben kezd néhány egyedi megrendelés is befutni hozzám.Kép Azt hiszem többek között az a szerencsém, hogy jön a karácsony...Kép

Na, mennek kell, mert felébredt a legkisebbem és engem kéret...Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?