Új privát üzeneted érkezett!

Jündi Kép

Hamarosan megtelik a csereped Kép
Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Pilis
Köszi köszi köszi! Még a hétvégében reménykedek, addig nem adom fel.

Mea
Most nem megyek progivizsgálatra, csak ha ebben a hónapban sem jön össze. Szóval valószínüleg menni fogok hamarosan Kép
Köszi a buksisimit, jól esik nagyon Kép

Stella
Tényleg, most hogy ilyen "brutális" Kép peteérésed van, a cicijeid is fájnak, mint menzi előtt szokott? Vagy most csak a pocid feszül a sok nagy leendő zigóta miatt? Kép És szabad most olyan akciósan szeretgetnetek egymást punkció előtt? Kép

Jündi
Vendég
 


Hamarosan mindannyiunk mellett egy ilyen apróság fog szuszizni Kép
Van aki mellett több is Kép
Kép

Kép
zsuzsci
 
 

 
 

Na jó befejezem, csak ezt az utolsót még hadd küldjem el Nektek Kép

Kép

Kép
zsuzsci
 
 


ZsuzsciKép

Úgy legyen!!!Kép

Mea
mea
 
 


Juuuuzsciiiiiiiii! Kép
Már úgy hiányzotál! Kép Hogy vagy?????
Köszönöm a bíztató szavaidat és a sok energiát is! Hajrá van rendesen, akció ma és vasárnap Kép
IGyekszem jobb kedvre derülni! Kép A cserepem az erkélyen még üres, de majd 2 hét múlva megnézem, hozott-e a gólya bele babucit Kép

Jündi
Vendég
 


JündiKép
Itt vagyok, csak sok volt a munka az elmúlt napokban. Olvasgattalak Titeket, de írni nem tudtam. Viszont most már nem hagyhattam szó nélkül, hogy itt szomorkodsz. Gondoltam most itt a lehetőség, hogy egy picit viszonyozni tudjam azt a mérhetetlenül sok optimizmust, bíztatást amit Tőled kaptam Kép
Velem semmi különös. Az elmúlt napokban eléggé fájt még a pocim, de tegnap óta semmi. A hasam őrületesen fel volt puffadva, gondolom a closty miatt. Most nem érzek semmit. A hőm ma reggel 36,8, hüvelyben 37.
Egy hét múlva kiderül, illetve előbb, mert a hőmérsékletemből fogok tudni következtetni, hogy egyáltalán van-e esély, hogy legyen valami.

Juzsci

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci!Kép

Annyira édik ezek a képek!

Neked ez az első clostys hónap???
Mikor mész Uh-ra?
Tüszőrepi előtt voltál?És milyenek lettek az eredmények?

Nagyon szorítok Neked is, hogy most összejöjjön!!!

Tündi!Kép

Tessék élvezni az akciódús napokatKép !!!

Mea
mea
 
 


Mea Kép
Nekem ez a második clostys hónapom.
Nem voltam olyan ügyes mint Judyt Kép
UH-n hétfő voltam csak, tüszőrepi előtt nem.
Tüszőrepi után maradt egy 18-25 mm-es, és egy 25-32 mm-es tüszőm, ami nagyon fájt. A doki azt mondta, hogy a többi megrepedt (fogalmam sincs ezt honnan veszi, ha előtte nem látott), ezek pedig fel fognak szívódni.
Még annyit mondott, hogy nem lepődne meg, ha most sikerülne, mert minden annyira jónak tűnik odabent. Vaskos a méhnyálkahártya, méhszáj kicsit nyitva, stb.
Pihennem kell, és fehérje dúsan táplálkozni. Mensi után UH kontroll, és vizsgálatok indulnak.

Juzsci Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Vali
Persze, hogy elfogadjuk!!!Kép Nagyon várjuk már!!!És köszönjük szépen előre is!!!Kép Nagyon aranyos vagy!!!Kép

Dorka
Én a Babymark ovulációs tesztet használtam. Nekem nem jött be. Folyton marhaságokat mutatott. Még akkor is két csíkos volt, azaz tüszőrepit mutatott, amikor UH-gal bizonyítottan nem is volt peteérésem.
De talán neked beválik ez a másik fajtaKép

Stella
Nagyon-nagyon drukkolunk hétfőreKép

Móni
Neked pedig a tüszőnézéshez drukkolunkKép Nem lesz még késő a 14.napKép Legalább szép nagy tüszőket fogtok majd látniKép

Judyt
Igen, holnapután már a 31.hetet kezdjükKép Talán már egy picit tényleg felgyorsult az időKép Az elején olyan lassan teltek a hetek, most meg nem győzök folyton boldog új hetet kívánni KristófnakKép Még 7-8 hét, és meg vagyok elégedveKép Persze kihúzhatjuk a 40.hétig is, de a betöltött 37.héttől már megnyugszom. Legalábbis a koraszülés részétőlKép

Pilis
A teljes szülőszoba röviden arról szólt, hogy az anyukának azt mondták az első UH-on, hogy beteg a babája és vetesse el. Ő nem vetette el. Elment pár hét múlva újabb UH-ra, kiderült, hogy 2 baba is van a pocijában, az egyik egészséges, a másik beteg, teljesen nyitott a hasfala. De az anyuka nem akarta elvetetni a beteg babát így se, hisz akkor veszélybe sodorta volna az egészségeset isKép
A beteg baba a 33.hétig húzta, akkor elhalt, az anyukánál beindult a szülés, meg kellett szülnie idő előtt a másik babát is, a halott babát pedig műtétileg kivették. De a szülők nagyon optimistán álltak a dolgokhoz, ők úgy vélték, hogy a halott kislány azért tartott ki ilyen sokáig, hogy a testvérét életben tartsa. Mert ha ő hamarabb elhal, akkor a tesónak is jönnie kellett volna ki.
Nagyon szép történet volt.
Csak nem kellett volna az az antibiotikum a terhesség elején és akkor talán a kisfiúnak se lett volna szívfejlődési rendellenességeKép

Tündi
Mi lenne, ha a következő hónapban(ami persze már nem leszKép, de ha mégis), nem mérnéd a hődet?! Úgyis mész dokihoz, ott úgyis kiderül, hogy van-e peteérésed, vagy nincs. Ti pedig akcióznátok mondjuk a 10.naptól a 20.napig kétnaponta. Így nem maradhattok le semmiről, és nem kell agyon stresszelned magad a hőd miattKép talán már ennyi sokat segíteneKép Tudod, nekem is abban a hónapban jött össze Kristóf, amikor először nem hőmérőztem. De te tudodKép

Képzeljétek, este csuklott KristófomKép Most előszörKép Legalábbis én most vettem észre előszörKép Percekig kattogott az alhasam, ott ahol a buksija is van, szép szabályos ütemben, még kívülről is érezhető és látható volt. Pedig már azt hittem, sose fogom megtapasztalni, mert a könyvek szerint már hetek, hónapok óta érezhettem volna, de eddig még sose éreztem ilyetKép Olyan muris voltKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Zsuzsci
Az miért jó, hogy a méhszáj kicsit nyitva van??? Én pont attól rettegek hónapok óta, hogy nehogy kinyíljon!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Tüszőrepikor kicsit nyitottabb a méhszáj, gondolom, hogy jobban feljussanak a fiúk. A természet jól kifundálta ezt a dolgot Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci
Végülis igazad vanKép Most jól beégett a mindig okoskodó BabusKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
De jól lehetett érezni a kis csuklását Kristófkának.Kép
Ha nem lenne nagy gond letudnád írni nekem, hogy a sóska mártás Te, hogy készíted el, mert Én eddig nem csináltam, mert nem vagyok oda érte, de tegnap a védőnéni nagyon ajánlotta, hogy egyek.Megpróbálom megerőltetni magam, hátha most megszeretem.Kép
Előre is köszike.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus Kép
Dehogy is égtél beKép Butus Kép
Teljesen természetes, hogy Te arra koncentrálsz, hogy zárva maradjon februárig, mi pedig még arra, hogy kicsit kinyíljon, hogy aztán izgulhassunk, hogy ne nyíljon ki. Kép

Na ezt jól megaszontam Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Móni!

Képzeld, mi is most költözünk új lakásba! Még a karácsonyt nem tölthetjük ott, de január elején úgy néz ki mehetünk! reméljük a költözés körüli hercehurca meghozza babát!!!

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


JündiKép
Meglesz az a repi, ne aggódj! Lehet, hogy egy kis Bond csemete kelt útra felétek és most éppen titkosügynököt játszik! Hajrá!!!!

Én is meglepődtem rajta, de most is fáj a cicim, de most biztosan a sok hormontól!
A hasam feszít, de ezt is meg lehet szokni.
Szerdán lehetett utoljára házas életet élni, most már gyűjtögetni kell a katonákat a nagy randira!
De nem is baj, mert szerintem néha úgy mozgok, mint most Babus. Próbálok óvatosan mozdulni, mert egy óvatlan mozdulattól nagyon bele tud nyilalni a fájás a petefészkeimbe!
Most már nincs sok hátra és ez megnyugtat!
Nagyon sokat számított az, hogy lejjebb vettük a stimus hormont, mivel már így is rengeteg a tüszőm. Ritkábban vagyok rosszul és nem is annyira!
REmélem azért minden rendben a srácokkal odabenn!!

JányokKép
mindenkinek köszönöm, hogy ennyit gondoltok rám(ránk) és, hogy ennyire drukkoltok!!
Ez rengeteget jelent most!!
Remélem a tüszők is érzik és minél többen meg akarnak majd testesülni, hogy esélyük legyen találkozni azokkal a nénikkel, akik virtuálisan bár, de asszisztáltak a születésükhöz!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!Kép

Igazán nincs mit megköszönnöd.
Ezért vagyunk itt, hogy biztassuk egymást, lelki támasz legyünkKép

Mea
mea
 
 


Juzsci Kép
Mindig csak az a sok munka Kép Tudom muszály Kép

Babus
Lehet, hogy ha most nem jön össze, nagyon bepöccenek és hagyom a fenébe a hőmérőimet Kép Az a baj, hogy én ilyeneket nem tudok eldönteni előre, hanem a pillanatnyi hangulatom határorzza meg. Hát majd meglátjuk Kép
Aranyos, hoyg Kristóf csuklott Kép Furcsa érzés volt? VAgy csak muris? Kép

Stella Kép
Nincs mit megköszönnöd, mi is legalább ennyit kaptunk tőled, ha nem többet! Kép
Örülök, hoyg jobban vagy, a cicifájás meg remélem enyhül hamarosan! Tényleg már csak pár nap, és ez olyan izgalmas lesz, talán mint még életedben soha semmi más! Kívánom neked, hoyg ne csak most és 2 hétig legyen izgalmas, hanem mind a további 9 hónap! Kép
Kár, hogy nem lehet szerelmeskedni, de ez nem is olyan nagy áldozat most a babucikért Kép Igaz? Kép
Te már tényleg nagyon előre mentél az ikrekért! Kép Nem húznál egy kicsit engem is kezemnél fogva? Kép
MÁR CSAK 3-at KELL ALUDNI!!! Kép
Énmiattam Bond csemete is lehet, ha már elindult Kép

Jündi
Vendég
 


Judyt
Sok vas van benne, az biztosKép
Én a megpucolt sóskát apróra vágtam, vajon megdinszteltem, adtam hozzá cukrot(attól függ mennyire édesen szeretitek) és egy kevéske sót. Csináltam habarást vízzel, ezt hozzáöntöttem a sóskához és adtam hozzá tejfölt(biztos lehet mással, pl. tejjel vagy tejszínnel csinálni, de én utálom a tejet, ezért maradt a tejfölKép)
Én így szoktam. Hozzá meg egy kis főtt krumpli és tojás. Biztos lehet extrábban is, én az egyszerűség híve vagyok.

Csak sajnáltam szegénykét csuklás közben, ennek ellenére mégis galádul kinevettem, mert elképzeltem, ahogy a pici kis testét dobálja a csuklás a magzatvízbenKép De azért simiztem közben, hogy ne legyen neki olyan rosszKép De így is eltartott vagy 3-4 percigKép Csak furi volt, hogy olyan gyorsan csuklott. De apuci ezt is megmagyarázta: kis test, kis tüdő, ígyhát tempósabban kell csuklaniaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Köszönöm a receptet.Biztosan kipróbálom.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi(JündiKép)

De szerintem ezen a hőmérő-eldobáson már nem is kell majd filóznodKép, mert ígértél nekem valamit a szülinapomraKép és hát illik betartaniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!Kép

De jó lehetett érezni, ahogy csulkik.
Én is szeretnék ilyen élményeketKép

Mikor csináltok új pocis képeket???Kép
4 D-s uh már nem lesz?

Mea
mea
 
 


JündiKép
hát húzlak én!!! Sőt, viszelk magammal, így: Kép
Fura, de nekem most külön jó, hogy tilos a sex, legalább pihenhetek.

BabusKép
mára én is sóskát terveztem, imádom! Jó érzés lehet, ha valaki csuklik benned! Biztos én is nevettem volna.
Kristóf, Te kis móka mester!

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
Neked külön mókás lesz majdKép Majd ha ketten egyszerre csuklanakKép Az lesz a nem semmiKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Amikor 10 voltam, akkor várta anyukám öcsémet és mindig mondta, hogy mikor csuklik és akkor mi odamentünk anyuhoz és nagyon csöndben figyeltük, hátha halljuk Kép de úgy emlékszem, hogy a mozgást azt éreztük. szép is volt az Kép

Stella! Kettő egyszerre! De jó, nagyon szorítok Kép

Tündi! Én csak egy hónapig mértem, utána csak egyszer-egyszer. Annyira idegesített, azért is hagytam abba. Aztán nézd, mi lett belőle...
pilis
 
 


Jányok!
Mindenkinek jó hétvégét.Kép
A kis cipellőket ne felejtsétek el kitenni.Kép

Kép

Puszi:
Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!

Egy órája úgy fáj a hasam, nem tudom mi ez, múlt hónapban ugyanez volt egyszer a moziban de azt hittem a popcorntól görcsölt be, de most is.
De nem mensi jellegű, hanem az egész egy nagy puffadt és fáj, alig bírok ülni az asztalnálKép

Mi lehet ez, bélgörcs vagy mi a fene?

Mea
mea
 
 


Vagy babaKép
A puffadás is egy gyakori tünete a koraterhességnekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Én sose jegyzem megKép Most vasárnap éjszaka jön a Milukás vagy csak hétfő este??
Mert ki szeretném tenni Kristófka hatalmas 17-es cipőcskéitKép is, hátha hoz neki valamit a Télapó, amiért ilyen jó kisfiú. Talán ha mindkét cipőcskéjét kirakom, akkor belefér majd valamiKép De nem tudom melyik este vaárható? És még valami ajándékötletet is meg kell még beszélnünk a Mikulással addigKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jujj, elírtam Milukás lett a MikulásbólKép

Kép
babus2005
 
 


Babus!Kép

Nálunk mindig 6-án jött esteKép de olyan 6-7 óra körülKép

De azt hiszem 5-én éjjel a hivatalos, nem lányok???

BabusKép

De az normális, hogy fel van puffadva de fáj is, alig bírok ülni???

Mea
mea
 
 


Nálunk 6-án reggelre szokott meglepi lenni a cipőkben!
Idán 6-án reggel mi elszünk a meglepik, mert elég korán kell indulnunk, hogy időben Tapolcán legyünk Kép!
Jó hétvégét mindenkinek!!!
Kedden jövök és regélek, remélem lesz mit!!!
Köszi mindenkinek a drukkokat előre is!!!

Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Szaisztok!

Én a szomszéd topicba szoktam irogatni, de azért gyakran olvaslak Titeket is. Tegnap már majdnem írtam, annyira tetszett Judyt képeslapja, de most Mea miatt meg is teszem.
Nagyon remélem, hogy a baba okoz ilyen tüneteket Nálad. Nekem kb. 2 hete hasonlóan kezdődött a bélgyulladásom. Fel voltam puffadva és egyre szörnyebb görcseim voltak, főleg éjjel. Szerencsére én babára nem gondolhattam (pont megvolt), különben azt hittem volna, most vetélek el.
Végül elmentem orvoshoz, kiderült, hogy mostanában van egy ilyen vírus, ami a bélrendszer gyulladását és erős görcsöket okoz. Amúgy nem lehet vele mit csinálni, elmúlik magától (igaz jó lassan, én még mindig itthon vagyok vele Kép)
De ha ez folytatódik menj el vele feltétlen orvoshoz!
Remélem én csak vészbagolykodtam és valami(valakiKép) más van a dolog mögött!

Üdv

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Stella
Nagyon-nagyon drukkolunk hétfőnKép
Aztán kedd reggel az első utad ide vezessen!!!Kép

Mea
Nem tudom, hogy fájni is kell-e, mert nekem ilyen tünetem se volt, csak sok helyről és embertől hallottam már, hogy maga a puffadás gyakori. De hogy fájdalommal-e vagy nélküle, azt nem tudom.

Azt hiszem akkor én kirakom a kiscipőket vasárnap este. Biztos ami biztos alapon, nehogy véletlenül lemaradjon a Télapóról. Csak szegény Télapó nem tudja, hogy mit hozzon egy ilyen ügyes, okos, aranyos...Kép nagyfiúnak. Szerintetek???

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok! Hűűű, mennyit írtatok tegnap este óta, alig győztem elolvasni.

Nekem a mai ultrahang szerint sincs pé-em (20cn). Jövő hónapban indul a gyógyszerezés, aztán meglátjuk. Még mindíg fél évet mond a doki a lombikra. Gondolom, amilyen vacakok az eredményeim nem akar túl korai időpontot mondani.
A lombik a párom miatt biztos, de most még várunk az eredményeinek a kontrolljára (1-2 hónap), mivel egy hónapja magas láza volt és az biztos rontott a helyzeten, bár az orvos szerint számottevő javulás nem lesz. Azért kell mégis várni, hátha a lombikhoz nem kell ICSI.

Babus: úgy derült ki csak másfél év múlva, hogy nincs pé, hogy akkor mentem el orvoshoz. Addig minden hónapban találtam valami okot, kifogást, hogy miért nem sikerült.(Most tréningen voltam ciklus közepén, most sokat dolgoztam és stresszes voltam, beteg volt a párom, sokat dolgozott a párom és nem voltuk eleget együtt, agyrázkódásom volt, vakbélműtétem volt, stb). Zajlott ám az élet rendesen Kép
Aztán 3 hónapja elmentem a dokimhoz és mondtam, hogy mostmár másfél éve semmi, ha januárig sem történik semmi, akkor vizsgáljunk ki. Ő nagyon jó fej volt, mert mondta, hogy ne várjunk januárig (ezzel nyertünk 2 hónapot Kép ). És aztán ebben a hónapban minden kiderült (vagy inkább beborult Kép).
De végül is a lényeg, hogy most már rajta vagyunk a úton Kép

wish
 
 


Babus Kép
Igen, dec 14-re én is szeretnélek megajándékozni azzal, hoyg betartom az igéretemet Kép
A Mikulás meg kiságyat fog hozni Kristófnak, de akkora cipőtök biztos nincs, amibe azt belerakja Kép A kis cipőcskékbe pedig biztos tesz neki a Miki pici meglepit KépJa igen, vasárnap este rakd ki, nálunk is így szokás Kép

Ha a haspuffadás lehet jele a terhességnek, akkor én minimum 3-as ikreket várok Kép Szinte egész héten könnyű kajákon meg lenmagon élek Kép

Pilis, Babus Kép
Ha "nem szabad" hőmérőzni és ez ilyen következményekkel jár, akkor biztos lebeszélem magam róla a következő ciklusban, ha egyáltalán lesz Kép

Jündi
Vendég
 


Aki már nem jön hétfőig, annak Boldog Mikulást!!!

Kép

Babus+KristófKép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Mea!
Bízom benne, hogy csak egy kis lúrkó rosszalkodik odabent. Az utcánkban az egyik barátnőm 1 hétre korházba került úgy fel volt puffadva a hasa, hogy nagyon fájt is neki, majd bent kiderült baba van a dologban. Azóta a eltelt pár év és most várja a másodikat, szinte egyidős terhesek vagyunk, és most is jelentkezett nála ez a tünet.
Úgyhogy csak jóra gondolj!! Kép

Babus!
A kiságy nagyon jó mikulás ajándék lenne Kristofkának ahogy Tündi is írta. Kép

Judyt!
A kismama előfizetésről annyit, hogy én tegnap felhívtam őket és már betelt az első 200 hely. Én is gondoltam rá, de azt hiszem így is megrendelem, mert sokkal olcsobb és úgyis megvenném minden hónapban.

Jó hétvégét mindenkinek! Kép

És jövőhéten várom a híreket, hány új babásunk van. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Szerintem már semmi esély, hogy kiságyat kapjon mikulásra Kristóf. Hiszen még mindig semmi hír rólaKép Remélem azért nem a Jézuska hozza majd a karácsonyfa aláKép Esetleg a húsvéti nyuszi, addig meg közöttünk alszik majd az ágybanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Szerintem az sem lenne baj ha a Jézuska hozná Kép A Nyuszi már csak nem vállja be Kép

Megyek haza hamarosan, úgyhogy elköszönök!
Kellemes Télapóvárást nektek!
Vigyázzatok magatokra!

Puszi

Jündi
Vendég
 


Babus Kép
Tuti nem is oly soká meg lesz az a kiságy, még ha nem is a Mikulás bácsi hozza Kép

Akivel már nem találkozom annak jó hétvégét!
Mára én is végeztem, de majd otthonról még benézek.
Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Pont most hívott unokatesóm, hogy 8.-án, szerdán meglesz a kiságyKép Azt mondta, majd holnap személyesen elmeséli, hogy miért.
Na de majd hiszem, ha látomKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,
Azt szeretném megkérdezni, hogy a closty szedésekor nem feszítettek a petefészkeid? Én ma vettem be az utolsó 2 szemet, de már tegnap óta úgy feszítenek, mintha kiakarnának durranni, szerinted ez normális?
Móni

Kép
móni23
 
 


Móni
Hú, erre már nem nagyon emlékszem. Talán nekem nem volt ilyen, mert gondolom különben emlékeznék rá. Nekem ha jól emlékszem tüszőrepi táján nyilalgatott a petefészkeimbeKép
De minden szervezet más, talán te érzékenyebben reagálsz a Clostyra és magára a peteérésre. Vagy mondjuk több tüsződ is érik meg és azért feszít. Mert nekem mindig csak 1 volt. Vagy a PCO miatt feszít, a sok kis ciszta mellé még nőnek a nagy tüszők. De ezek csak ötletek. Szerintem baj nem lehetKépNe aggódjKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


sziasztokKép
Babus: Mi is megyünk majd vásárolgatni igaz mi csak január vége feléKép)
Kiságy témában nem tudunk megegyezni szerintem jobb lenne az olyan amin van pelenkázó van ágyneműtartója na meg kis fiókjai szerintem ez sokkal praktikusabb mint ahogy a párom mondjaKép
Hogy külön kiságy na meg a pelenkázó Kép
Ha jól megnézed szerintem egy árba van Kép

Na meg a babakocsi, Kristófnak milyen lesz tudnál feltenni egy képet róla???
Számit az hogy hány funkciós?
Szerinted is jobb a kivehető mózeskosaras, mivel van kocsink így gondolom ebben vihetném őt ide odaKép)
Vagy nem? jaj nem tudom
egy csomo kérdésem lenne még ezzekel kapcsolatban
pl: Ruhácskák meg ilyenek de nem akarlak itt fárasztani!!!!
Megirod véleményedet???

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus!

Ez szuper! Csak nem kellett a Jézuskára várnotok. Már csak pár nap és megkaphatja Kristófka az ágyikóját. Kép

Edinka!
Én is pelenkázóval egybeépített kiságyat néztem. Szerintem is praktikus. Valamelyik nagy bevásárló (azt hiszem a megatoys hirdette) most 44000 Ft-ért adja. Nem is olyan drága, pláne mert fából van. Láttam már sokkal drágábbat is.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Edinka!
Ha meghallgatod egy öreg anyuka ötleteit...
Nálunk az volt a szempont, hogy ne kelljen külön járókát venni... Mi gyerekheverő méretű kiságyat vettünk, és ágyon pelenkáztam. Nem volt külön szekrény az ágyhoz. Ha most összejönne a tesó, az ágy megvan (bár 10 év nagy idő, főleg a pincében), de vennék rá pelenkázólapot.
Szerintem a mózeskosarat hamar kinövik, a kocsiba meg úgyis kell gyerekülés, amit hosszabb ideig ki tudsz használni. Inkább abból egy jobbat. Nekünk kétfunkciós babakocsink volt (azt eladtam), aminek a háttámlája több fokozatban volt dönthető. Én szerettem nézni a fiam, gy a tolókart úgy állítottam, hogy szemben legyek Danival. A kerekeket meg lefixáltam, mert szörnyűnek találtam az utak minőségét.
Ruhából ne vegyél sok kicsit, mert nem tudhatod mekkora lesz az Apróság. Nem biztos, hogy jó lesz rá az 56-os méret. Nekem 3-4db 56-os rugim volt. Volt kising, rékli, aztán már body is.
Még megtartottam néhány ruhácskát, a kedvenceket, hátha szükség lesz rá. Mindenesetre dolgozunk hozzá Kép.
Babakocsi is van, mert a keresztfiamét megkaptuk, mert ugye dolgozunk..., ők meg a sok költözés miatt nem tudták eltenni. Azóta ott jön a (nem tervezett) tesó, bár még fiatalka, de a babakocsi nem kell, újat vesznek.

Remélem tudtam segíteni.

Kriszta

mohácska
 
 


Mohácska és Nicol köszönöm
szépen tanácsotokat.
Babus: Hol vagy???
Végül is még rá érünk el dönteni, hisz még csak hétfőn leszünk 20 hetesekKép)))
dE ÉN MÁR úgyyyyyyyyyyyyy VÁSÁROLNÁK

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Ideértem végreKép Elég vendégvárós napunk volt maKép

Kriszta már elég jól leírt mindent, és mégiscsak ő a tapasztalt anyukaKép

Mi olyan kiságyat választottunk, ami pelenkázóval van egyben, ágyneműtartós és később heverővé alakíthatóKépnekünk ez tűnik praktikusnak és mivel a szoba elég kicsi, így külön jó, mert kisebb helyen elférKép
Ilyesmi lesz, mint ez itt a képen, csak natúr színben és kicsit újabb verzióban:
Kép

A babakocsi:
2 funkciós: dönthető, mindkét irányból tolható babakocsi
3 funkciós: plusszba még van hozzá kivehető mózeskosár
4 funkciós: autósülés része is van, úgy tudom
Nekünk kétfunkciós babakocsink van, bár utólag már bánjuk, hogy nem voltunk türelmesebbek, mert pont ugyanazt a babakocsit, pont ugyanannyiért láttuk egy másik bababoltban, csak 3 funkciós kivitelben, azaz volt hozzá mózeskosár is. De most már mindegyKép
25oooFt-ért vettük a babakocsit, 13oooFt-ért pedig vettünk hozzá egy pont ugyanolyan bébihordozót+autósülést egybenKép Így összességében is megérte és olyan mintha egy készlet lenneKép
Én, így még tapasztalatlanul is, azt gondolom, hogy a mózeskosárban történő szállítás nem biztonságos az autóban, hiszen abban nem lehet bekötni a babát, egy esetleges fékezésnél simán kieshet belőle, míg az autósülésbe be tudod kötni így könnyebb vele autókáznod. de a gyakorlottabb anyukák biztos jobban tudjákKép

A babakocsink amúgy ilyen:

Kép

Babus+Kristóf, aki 15 perce megkezdte a 31.hetetKép

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?