Új privát üzeneted érkezett!

Gabi!
Én mindig utólag ragasztom rá a mágnest, mert ha csak belenyomod, akkor nem lesz olyan tartós!

Koda!
Írtam neked...

Mini!
Elnyerted a megtisztelő REPESZTŐMŰVÉSZNŐ címet!!! Kép

Anna!
Én gyakori látogató vagyok nálad, ismerem a gyönyörű munkáidat! Kép

Abby!
Ezt az "ákosostakarítást" Kép én is kipróbálom! off: elolvastad a dogáimat?...vagy annyira szörnyűek, hogy inkább nem is reagálsz rájuk? Kép Én a tiedet még mindig nem tudtam megnyitni, pedig nagyon szeretném őket olvasni. Milyen Word-ben lette írva?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szent szalmazsák!!!!! Micsoda alkotások ? Csak hüledezek itten !
Mini! Menek hozzád rep. továbbképzésre.Nekem még sose sikerült ekkora. Kép(

Kodácska! Megértelek! Én is ebbe szenvedek , kisérő nélkül nem tudok utcára menni , pláne utazni.Képes vagyok a egy nyitott piacon is beájulni. Igaz , hogy én semmiféle pirulát nem vagyok hajlandó beszedni ez ellen mert félek, hogy rászokom.

Lányok! Segítsetek! Lementettem lemezre a nyomtatni való képeket és most ha beteszem a lemezt azt mutatja a NC., hogy 500 Mb foglalt de , hogy mi van rajta azt nem látni . Most mit csináljak? Aki ért ehhez a témához kérem írjon egy emilt , hogy mi a teendőm? Befogok agyasodni , ha eltűnt a sok szép képem. Kép( Előre is köszi!!!
szorgosstuci
 
 


Lányok!

Nagyon jók az új alkotások!Kép Mindenki nagyon ügyi, most nem sorolok neveket.Kép

Egy kérdésem lenne: mielőtt a repesztőlakkot rákenitek a cserépre, kentek alá valamit? És ugye a köcsög alját nem csináljátok meg, vagy igen? Ti mennyi ideig vártok a lakk felrakása után? Ha dobozt csináltok, a belsejét is megcsináljátok, ha nem, akkor azt milyen színűre festitek?

Bocsi, ez közel sem egy kérdés volt.Kép

Köszi előre is!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 

 
 

Zsizsa!

Ha megnézed az előbb felrakott linkemen, igen lefestem, hagyom teljesen megszáradni a festéket, aztán repesztőlakk, amiket a portálon látsz minimum 4 órát száradtak (nekem sz a tapasztalatom, hogy minél türelmesebben várok a lakk száradásával annál szebb a repedés, de állítólag hat óránál többet nem szabad, mert akkor szintén nem reped. Ezt nem tudom, csak olvastam, mert ennyit még nem vártam) és aztán festék, szintén teljes száradásig várni, aztán azalvi, aztán lakk:-)))
eccerű, és főleg gyors :-(

Én lekenem,(de azt nem repesztem, csak vagy az alap, vagy a fedőszínnel bemázolom) sőt le is lakkozom az alját is a köcsögöknek.
minimaxi
 
 


Zsizsa!
Én nem festem le a köcsögök alját...csak hogy ellentmondjak Mininek Kép ...és volt már, hogy a replakk után egész éjjel - minimum 8 órát - száradt, és utána festettem a felső réteget, és még akkor is repedt !! Dobozt még nem csináltam, pontosabban egyet még régen, de annak nem csináltam semmit a belsejével, sőt még a tetején sem alapoztam a szalvéta alá. Ezt még anno Anyunak csináltam, majd lefotózom és megmutatom...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Én is hagytam már reggelig száradni a replakkot és repedt . Csak nem akkorát mint most a MiniMűvésznőnek! Kép
szorgosstuci
 
 


Szerintem - nagyságához híven - hívjuk inkább MaxiMűvésznőnek! Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubikám! Tőkkélettessenn igazad van!Kép

Hódolatom MaxiMűvésznő!!!
szorgosstuci
 
 


Jubi! Stuci! Na mennyetek a tuggyátok hova:-)))) Én csak itt pedálozok, hogy megközelítsem a színvonalat amit Ti prezentáltok :-(
Én max. művészinas lehetek még mellettetek :-)))
minimaxi
 
 


Ne szerénykedjen máááá aranyoskám!
Kép
szorgosstuci
 
 


Jubi!

Köszönöm a segítséget, a koktélt elkérném, ugyanis nagyban Ági ma vett nekem. Ha már azonban van koktélban is, akkor lenne a gyűjteményemben vésztartalék Kép.

Köszi - Kriszta

mohácska
 
 


SziasztokKép

MiniKép
Apááááám! Ezek a repesztések! Még jó, hogy ültemKépKép Baromira tetszenekKép

StucikámKép
Kapok megleit tőled??Kép A cserepekkel jön együtt? De örülök neki!!
És te is??Kép Részvétem. Én tudom, miket élhetsz át..

AnnaKép
A szent családos képedbe bele vagyok esve! Tökéletes!!KépKép

AbbyKép
Gyere már át hozzánk isKép Van Ákos cd itt is...meg ablak is..Kép

ÁnizsKép
De jó neked, hogy ilyen szomszédaid vannakKép Sajnos nekem már kell gyógyszer. Az okot tudjuk, de azzal már nem tudunk mit kezdeni....

Most ennyire futotta. Bele kell jönnöm újraKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Köszi a dícséretet:-))) Jó hogy egyre többet vagy velünk megint :-))))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Aki kérdezte a hűtőmágneses dolgot: Én mindíg utánna teszem fel a mágnescsíkot,arra még nem is gondoltam,hogy közben kéne. Egyébként már csak hűtőmágneseket csinálok,ezzel álmodom is...de nem panaszkodom,legalább ezt veszik nem úgy mint a képeket. Ma is 2 helyen kérdeztem meg de egyik se venne be ilyen képeket,mert azt mondják,hogy nekik is van és amúgy se veszi meg a kutya se.Pedig én csak kérdeztem,még a képeimet meg se mutattam nekik.Talán ez volt a baj.Teljesen elvették a kedvemet a képkészítéstől.Mondjuk azt nem értem,ha ennyire nem viszik a gipszképeket,akkor miért árulják 1200-1400-ért...
Bocsi a panaszkodásért,abba is hagytam.

Mini!Kép Csudijók a repesztéseid!!!

Koda!Kép
Úgy látszik ez sajnos már népbetegség kezd lenni.Én is járok egy "pszichopatához" Kép
De én depis vagyok már elég régóta.Volt egy jó kis gyógyszer ami használt,de a terhesség miatt abba kellett hagynom.Na meg attól függő is lettem. Ha nem szedtem,rosszul voltam.Most meg kaptam egy tök más gyógyszert ami semmit se ér.Kép

Puszi mindenkinek!

Orsi
orsi21
 
 


Mohácska!
Várok egy címet, ahová küldhetem a koktél almás szalvétát Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


OFF:
Kedveseim!
Most így visszaolvasva a napot elszomorodtam. Ilyen komoly problémákkal éltek - és ki tudja még hányan körülöttünk, akikről nem is gondolnánk -, és az én legnagyobb gondom a havi számlák befizetése...

Koda, Stuci, Ánizs, Orsi!
Aki szeretné, hogy imádkozzam érte, hogy meggyógyuljon, írjon nekem...

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Te nagyon ari vagy, én is meglepődtem kicsit.
Szerintem abból baj nem lehet.
Én meg küldök egy puszit a hasatokra! Remélem az is segít.

krimo

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek az elismerést. El sem hiszitek mennyire jól esik( én ugyanis jelenleg önbizalom és ön becsülés hiányban "szenvedek", sőt újabban rosszul is vagyok-szédülés, fáradság stb. Kép -, de remélem nem komoly és nem kell orvoshoz fordulni Kép). Mindenkivel eggyütt érzek és jobbulást kívánokKép Kép Kép
Minimax! GYÖNYÖRŰEKET ALKOTTÁL!!!(csak semmi szerénykedés!)
Anna
annaa
1133
 
 


Sziasztok!
Nem is tudom én se, hogy mit írjak most....sokat töprengtem, hogy írjam e vagy sem, de itt most olyan őszinte kis csapat van, hogy na! Szóval sajnálok mindenkit aki ezekkel a bajokkal szenved. Nekem is van ismerősöm aki pánikbeteg és volt olyan aki a kismamadepresszióba esett bele...nem könnyű 1ik sem!Kép
Hogy rontsam itt az átlagot akkor leírom, hogy nekem meg daganatom van...Kép Nyáron vettem észre -a fülem mögött mirigyállományban egy daganat- és kissé kiakadtam tőle... most 7végén is mennem kellene a dokihoz ha bent lesz..de a bizonytalanság a legszörnyűbb, hogy nem mondanak szinte semmit... no de erről ennyit
tegnap este is csináltam egy rakás képet de sajna nincs gép így nem tudom mutizni, pedig van 1-2 ami tetszik még nekem is!Kép
És ami még lényeg, tegnap kinyomtattunk sima papírra egy képet, lefújtam fixatív lakkal és tapétaragaccsal fölragazstottam a fára. Aztán lakkoztam mikor megszáradt és nagyon szupi lett!!!Kép Szóval nem kell itt görcsölni vele próbáljátok ki nyugodtan. Persze Ti ezt már tudtátok, de nekem olyan élmény volt! örültem neki nagyon, hogy sikerült!Kép
Szép napot!
abby
abby
 
 


Abby!
Úgy felcsigáztál, alig várom, hogy lássam!

Azt hiszem, mindenkinek meg van a maga baja. És mindenki lehet mélyponton, de tudni kell átlátni, mert vagy így -vagy úgy, de egyszer vége lesz és a sok rossz után már csak jó jöhet!Kép Kép Kép
Anna
annaa
1133
 
 


Sziasztok! Végre felengedett a szerver, már alig vártam, hogy jöhessek nézelődni!
Jubi! Köszönöm! Írni fogok!

Mindenkinek jobbulást, és kitartást ezekben a hetekben és várjuk a karácsonyt!

Krimo gyerek! Cupp nektek és nagyon vigyázz magatokra!!!!

Exem mindjárt átküldi a hétvégén alkotottakról a képeket, és akkor jövök ezerrel mutizni!
anizs007
 
 


Sziasztok!

Én még sosem szalvétáztam, most tervezem elkészíteni az első műveket, és ehhez kérném a tanácsotokat. Először is a gyerekszobába szeretném én megcsinálni a lámpát. Arra gondoltam, hogy veszek sima fehér rizslámpabúrát, és azt dekorálom ki. Csinált vki már ilyet? Hogy mutat ez, hogyha fel van kapcsolva a villany? Második körben pedig faliórát szeretnék csinálni ajándékba. Ha vkinek van már hasonló alkotása, akkor szívesen venném, ha leírná nekem lépésről lépésre (tökre szájbarágósan), hogyan csináljam (jöhet akár mailben is). Ajánlott előszörre ilyenekkel kezdeni?

Az archívot már elkezdtem olvasgatni az elejétől, és szuper ügyesek vagytokKép Egyszer majd biztosan én is, de attól még fényévekre vagyunkKép

Segítségeteket előre is köszi!

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Köszike a hsz-eket szalagmágnes ügyben. Kép

Minimaxi,
nagyon teccenek a tányérkáid, legjobban az orange-s.

Ánizs,
hol vannak már a képek???

Tegnap nem voltam formában. Csak egy képet csináltam, de nem tetszik! A keretet sárgával és barnával akartam lekenni, de lakkozás után, ahogy a fény ráesik, olyan mintha aranyozott lenne. Kép Ő az:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3965&page=2&image=93388

Jó munkát mindenkinek!
Gabi
k_gabi
 
 


Gabi!
Tényleg olyan Kép

Tüni!
Lámpabúrát még nem csináltam - de folyamatosan tervezem Kép. Szerintem nyugodtan lehet rá dekupálni...de biztos van itt olyan, aki konkrétan meg tudja mondani neked.
Órát is csak egyet készítettem eddig: ő lenne az. Az óra maga az IKEA-ból származik. Nem alapoztam, csak felragasztottam rá a mintát, száradás után krétáztam egy kicsit (porpasztellel, ronggyal dörzsölgetve) - ez nem igazán látszik a képen. A krétaszemcséket hajlakkal rögzítettem, végül pedig átkentem az egészet dekupraglakkal. Szerintem egyszerűbb, mint egy képet megcsinálni Kép Nem kell hozzá a gipsszel bíbelődni. Remélem tudtam segíteni! Bár ha te gyerekórát szeretnél, akkor nem sokat érsz vele Kép Viszont vannak itt többen is, akik készítettek már gyerekórákat. Ugye lányok? Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Este felragasztgattam a már kivágott előkészített szalvikat a már bemutatott repesztésekre. Ez lett belőle:
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=190157&index=1
innen lépegetve a végéig. Nem olyan sok, mint amennyinek látszik, csak egy köcsögről több nézetből van kép :-(
Most megint kicsit szabdalnom és festenem kell, úgyhogy nem nyomulok újabb képekkel ma már :-)))

Tüni!
Van egy dekupázs lap a startlapon ott mindent megtalálsz lépésről lépésre, meg persze itt is ha olvasod az archívumot. Szerintem ezeket kellene megnézned és ha elakadsz akkor persze itt mindenki nagyon szívesen segít:-)))
Hajrá! Sok sikert :-)))
minimaxi
minimaxi
 
 


Mini!

SOS! Mennyivel tartozok neked? Egyszerűen nem tudom kiszámolni. mennénk a postáraKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

2620.-
pusssssssz
minimaxi
minimaxi
 
 


HúúúúúúKép
Ez a gyorsaságKépKép

PusszKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szerencsésen jött össze, hogy épp itt ültem és frissítettem, mert délelőtt végig magamon, illtve házon kívűl voltam :-)))))))
minimaxi
 
 


Szia Lányok!
Nem tudom ki találta ki , hogy egy társaságban csak 1 témáról lehet beszélgetni, de én örülök ha egy kicsit többet is megtudunk egymásról.
Talán az is segít , ha nem csak fényezzük egymást , hogy "jaj de szépet csináltál", hanem másban is próbálunk segíteni és tanácsot adni.Sokszor az is elég ha kibeszélheti magát az ember.
Nekem ez már gyerek korom óta van , csak akkor még nem volt neve és a szüleim se vittek vele sehova.
Jubikám , a munkanélküliség és a szl. befizetések nehézsége még rá is tesz egy lapáttal. Megköszönöm ha mondasz értem , bár nem tudom segít-e?
Krimocikám! Rajtad meg behajtom! Kép)
Abbykém , okosat nem tudok mondani , csak, hogy a remény hal meg utóljára. Tehát reménykedjünk , hogy nem komoly.!

MaxiMűvésznő! Annyira irígy vagyok , hogy azt el sem tudom mondani! Kép

Még senki nem válaszolt , hogy hova tűnhetett a lemezemről az anyag? Kép

És, hogy egy kis vidámat is mondjak ; ÚJ SZALVIK a portálon! Az érkezés sorrenjében tudom a kéréseket teljesíteni mert csak 2-3 db.-okt kaptam.
Futás válogatni csajszikáim! Kép
szorgosstuci
 
 


JubiKép
Köszi, pont valami hasonlóra gondoltam (csak a lámpából akarok gyerekmintásat).

MinimaxiKép
Neked is köszi. Sajna most nincs időm az archívot bogarászni, ezért gondoltam, hogy így gyorsabb lenne...

Lámpáról továbbra is várom a tapasztalatokatKép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Tüni! segítenék de nem tudok! Kép Még nem csinyáltam.Kép
szorgosstuci
 
 


Koda , Ánizs !
Holnap indul a szali felétek!
szorgosstuci
 
 


Mini!
Vasárnap óta keresem a számlaszámod, és nem találom! Kép Sajnos ez is egy cetlin volt - többi ezer fontos dolog mellett Kép Elküldenéd nekem mélben? És a pontos összeget is?
Egyébként a narancsos tálad nagyon guszta!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, mostanában csak annyira van időm, hogy megnézem miket csináltatok. Nagyon jók.

Ezekre jutottam:KépKép
akriszti
 
 


Na végre megkaptam a képeket, de mivel telefonnal csinálta a drága, szerintem nem adja vissza a színeket:
narancsos
körtés csendélet
Szóval holnap reggel megjön Barna, és megpróbálom az ő f.gépével lefényképezni, és újra feltenni.
anizs007
 
 


Sziasztok!

Jubi!Kép

Nagyon kedves vagy,köszönöm!

MiniKép
Nagyon jók lettek mintával is a köcsögök,és tálak,vázák,miegyebek.Kép Nekem a virágos váza tetszik a legjobban.

KrisztiKép

Nagyon arik a képek! A mécsestartót milyen formából öntötted ki? Úgy értem,van ilyen gipszkiöntőforma?

-----------
Jaj lányok,úgy fáj a fejem...valószínű a primitív szomszédaim miatt,akik reggel 8 óta fúrnak és kopácsolnak.Csak tudnám mit lehet ennyit kalapálni...De legalább szólnának előre egy nappal,hogy mit akarnak művelni,és elmegyek itthonról.De annyi eszük nincs.Engem legalábbis úgy neveltek,hogy szóljak ilyesmi miatt előre.
Bocs az off-ért.
Ezt mutiztam már?
Kép
Puszi mindenkinek!

Orsi
orsi21
 
 


Ánizs!Kép

Nagyon szupik a képek,főleg a körtés!!!!
orsi21
 
 


Sziasztok!

Jó pár napig nem voltam és azóta rengeteget alkottatok! Csak ámultam és bámultam.

Én is beteg vagyok! Vagyis javulófélben. 4 napja rettenetes fejfájás gyötört. minden kijött belőlem, amit ettem ittam. Elmentem tegnap a dokihoz és csodát tett velem. Kiderült, hogy a legfelső nyaki csigolyám felett annyira le van tapadva az izom, hogy az erek el voltak szűkülve és nagyon kevés oxigén jutott a fejecskémbe. Na ezt az izmot fellazította röpke háromnegyed óra alatt....de azt hittem, hogy lerugom a fejét a dokinak, annyira fájt. De esküszöm, hogy amikor befejezte az izomlazítást, egyik pillanatról a másikra elmúlt minden bajom.

Koda!
Én a jövőhét végén megyek egy 1napos psichiátriai kezelésre. Tudod, ez olyan, mint a filmekben. Nagy terem közepén körben ülnek az emberek és kibeszélik félelmüket, bajukat, bánatukat egy doki felügyeletével. Azután pedig regressziós hipnózisra kell mennem, hogy kiderítsék, mik okoznak félelmet és feszengést. Sokan azt mondják, hogy ez a tökéletes gyógymód és persze mindez gyógyszerek nélkül. Eddig 1 kezelésen túl vagyok és megdöbbentő, hogy mennyit változtam. Már sokszor azon veszem észre magam, hogy vigyorgok, mint a tejbe tök, minden ok nélkül. Eddig ilyen nem volt. Meg sem tudtak nevettetni. Szóval fela fejjel!
Bocs, hogy off voltam! Kép

Van jó hír is! Megnyílt egy újabb kreatív bolt Békésen. És húúú.....annyi szuper dolog van ott, hogy mersztegettem a szemem. na és a szalvéták... Kép Vásároltam is, pedig egy időre be kell fejeznem a dekupit..orvosi tanács...max csak magamnak! Sokat kell pihennem. Csak semmi plussz munka. Kép
Azért most épp egy órát csinálok. Magamnak! Kép Ha kész, mutatom. Mostanában csak falapra dolgozom. Nagyon tetszik! Kép No meg ingyen van! Kép

Ha valakit érdekel..az egyik netes barátnőm is felhagyott a gipszöntéssel és el akarja adni a sablonjait. Sok még ki sincs bontva. Teljesen új! Ha küldi a képeket, akkor fel fogom ide tenni! A csaj pesti!
Most be is fejezem! Megyek megmasszázsoltatom magam! Pihenek! Kép Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Jubi!
Lécci értem is Kép irtóra mélyponton vagyok sajna... irigylem azokat, akiknek volt merszük elmenni szakorvoshoz.. bár anyukám és a tesóm bíztat, félek attól, hogy az eddig amúgysem jó véleménnyel lévő anyós és társai Kép még hangyásabbnak tartanának...és ugye ők megmondták...stb, na, ehhez éppen nincs kedvem... maradok ilyen...

Amúgy mindenki, akinek volt ebben a depis időben alkotni, nagyon szépeket csinált Kép
Már képzeletben én is készülök a karácsonyra, de nem tom mennyi energiám lesz hozzá Kép

Pussz mindenkinek, fel a fejjel, lesz még szép idő, tavasz... stb...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


SziasztokKép

Orsi, igen van;) Danon - Éden - Édes Kettes...

AKriszti
akriszti
 
 


Hellóka csajszik!

És most, hogy így kb egy hónapja rá sem néztem a szalvikra, meggyőzött két csajszi, hogy feltétlenül nállam kell pepecselniük vasárnap. Kép
Olyan kis lelkesen készülnek, hogy még az is lehet, hogy én is csinálok valamit Kép

Szerintem ez a pocsadék tél, kicsit rá is dob az ilyen nyűgökre nem? Az eggyik kolleganőm is totál le van pukkanva, mondjuk mindig is enyhénszólva is pesszimista volt. Mondtam neki, ne a rossz dolgokon rágódjon, hanem próbálja meg azt a pár kis jó, és szép dolgot megtalálni a hétköznapokban, ami adódik, és annak örüljön.
És ezt mindenkinek javallom Kép
pussz néktek!
krimo

Kép
krimo
 
 


Szia Zsu!
Nekem a nyáron egy házassági válság mellé, még kijutott anyósom ... is. Én is mindig csak nyeltem, én voltam a "jó kislány", de ez odáig fokozódott(mármint az ő ellenszenve: már meg sem szólalhattam, mert bármit mondtam ő a plafonon volt), hogy kitört belőlem és "elmondtam" a sérelmeimet, véleményemet- ő is az övéit-. Azóta, mintha kicserélték volna.Kép Kép
Neha kikell állni magunkért. Képzeljétek, még a férjem is kiállt mellettem!- és ez nagy szó, mert az ő anyja "szent" és sérthetetlen.-mindig azt gondoltam, hogy egy ilyen vitában én egyedül és csakis alul maradhatok.
Szóval vannak még csodák, és fel a fejjel!
Bocs, de ezt muszáj volt leírnom.

Minimax! nekem is a virágos váza tetszik a legjobban, de mind szép!Kép

Ánizs! A narancsosba beleszerettem! Nincs még 1/4 olyan szalid?Kép?

Szorítsatok légyszi! A hétvégén kint voltam a piacon, elég szépen vitték a képeket és az történt, hogy az egyik árus fel ajánlotta, hogy bent a főtéren az egyik sátrában árulja őket! Ma vittem neki 31 db-ot, nagyon izgulok! Sosem gondoltam, hogy a karácsonyi vásáron az én munkáim is kaphatók leszek.Kép
Anna
annaa
1133
 
 


Sziasztok!

Krimo!Kép
Amit most fogok írni,azt nem okoskodás képpen,sem pedig bántásképpen nem szánom.Sajnos egy depressziósnak hiába mondják,hogy lássa meg a szép dolgokat az életben,hiszen éppen az a betegsége,hogy nem látja őket.(Ezt a dokim mondta) Kép

Anna!Kép

Hová jársz ki piacozni?És kell érte fizetni?

Pussz

Orsi,aki el van keseredve,mert még nem talált a képeinek boltot...Kép
orsi21
 
 


Szisztok!

Én nem piacra vittem, egyszerűen anyu vitte be a munkahelyére. És majdnem mindent eladott Kép.

Orsi!
Nagyon tetszik az olivásod! Hogy készült a keret?

Tüni!
Nagyon egyszerű rizslámpára dekupálni, mint, ha képet készítenél (mondom én KépKépKép), de ha el akarod tenni, mert lecseréled, nem lehet össszecsukni. Mi az oviban csak dekupáltuk, nem feltettük le.

Az én párom is pánikbeteg, de már nem súlyos, szerencsére. 17 éves kora óta szedi a gyogyikat, azóta nagyon sokat javult. Persze ehhez kellettem én is.
Én azt gondolom, hogy ebben a mai világban már az a csoda, ha valaki teljesen egészséges!!! Én is anyagi és anyós gondoktól szenvedek, de a babrikálás kikapcsol. És úgy gondolom, hogy ha nem dohányzom, nem iszom, nincs semmi káros szenvedélyem, akkor ennyit megengedhetek magamnak.
Koda!
Már fél siker, ha tudsz alkotni! És azokhoz alapanyagot is kell venni Kép, és ahhoz közlekedni is kell KépKép! Sikerülni fog!

Mindenkinek jobbulást kívánok!

Kriszta

mohácska
 
 


Szent szalmazsák!
Nem is gondoltam volna , hogy mindenki ilyen kórságos. Van itt valaki a Krimocán kívül aki nem pánikos? Azért az jó, hogy mi legalább lefoglaljuk magunkat . Kép)

Ánizsom! Nagyon csecsések a képeid!! Pirospont Neked és Orsinak is ! Kép)

Jó éjt lányok !
szorgosstuci
 
 


Hihetetlen, hogy a dekupi topic mit ki nem hoz az emberekbőlKép Örülök, nagyon, hogy így kiállunk 1más mellett és bátorítjuk a másikat, ez is rettentő sokat segít. Jubi értem mondhatod nyugodtan, mert szerintem segít, sokszor már csak az ima...és én magammal szemben mindig is szűk markú voltamKép De a többiek érdekében csatlakozom a dologhoz, jövök Jubikám erősítésnek!Kép
Minikém! nem nagyon jutok szóhoz a narancsos az tuti és a váza is gyönyörű! nekem is van ilyen szali és már nagyon szemeztem vele, de tényleg jól mutat elkészítve is! Gratula!
akriszti mécsestartója is nagyon jól néz ki, nem tudom nekem nincs bátorságom így az egészet bevonni, pedig olyan jól mutat!Kép
Ánizs nagyon szépek, nekem is jól jönne egy olyan negyed narancsos, egy egész meg aztán pláne!Kép
Orsi! Az olivás pedig az 1ik kedvenc szalim, szóval klassz lett és az a keret! Hogy készült pontosan?!
Jubi! Az 1ik dogával már kész vagyok, de az idővel kell harcolnom, most csináltam a sok képet de majd véleményezek hamarosan!
Szép álmokat
abby
abby
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a választ a kérdéseimre!Kép Megcsináltam a dobozkát, és szerintem tök jó lett!Kép Igaz, hogy nem egyenletes a repedés, az egyik oldala jobban, a másik kevésbé repedt, mivel a festékfelhordási technikám még nem alakult ki (külön köszönet a szivacsos tanácsért, nagggggyon bevált!!!), de szerintem nyugodtan lehet ajándékozni, és nekem nagyon tetszik.KépKépKép Majd ha ragasztottam rá képet is, megmutizom.Kép

Szóval köszi, köszi, köszi!KépKépKép

Mini,
akkor péntektől lehet menni a cserepekért?

Lányok,
sok-sok pozitív energiát küldök mindenkinek, akinek szüksége van rá, nálam ugyanis mostanában túlteng a jókedv.Kép Pontos oka tudomásom szerint nincsen, bár lehet, hogy a karácsony miatt van, meg persze a dobozka is rátett egy lapáttal.Kép Szóval töltekezzetek belőlem!Kép ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Jaj, én butus, elfelejtettem leírni, hogy nagyon jókat csináltatok! Kivétel nélkül mindenki nagyon ügyi!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

MohácskaKép és AbbyKép

Köszönöm a dícséreteket!Kép A keret pedig úgy készült,hogy lefestettem a szélét sötétbarnára,a többit világosbarnára,majd levágtam egy pici kocka alakú szivacsot és azzal pacsmagoltam be,a sötétbarnával.Kép
Én is köszönöm mindenkinek a bíztatást,és tényleg jól esik,hogy így ismeretlenül is törödtök velem,velünk.
---------
Egy kérdés: Tud valaki Pesten,vagy környékén olyan piacot ahová csak úgy kilehet ülni árulni? Mert hiába mennék én ki a józsefvárosi piacra...vagy a békásira...ott törzshelyek vannak,és még megfizetni se tudnám.KépSzóval valakinek valami ötlet???

Puszi
Orsi
orsi21
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?