Új privát üzeneted érkezett!

én is támogatom a privit :-) én már el sem olvasom,mert nem nekem szól...

georgia,
gratulálok a fülbevalóhoz... majd várjuk a képeket

lb,
nagyon édi kicsajod van.... hasonit rád :-)
megy a drukk kistesó ügyben, megvárlak,nem szülök meg addig :-)
Vendég
 


Bridget
Képeket szeretnék látni a fiacskádról :lol: :lol: :lol:
Nov-dec-ben költözünk Virginiaba (Hampton) :wink:

Közösségi oldalak
Én egyiken se vagyok rajta.
Jelent ez valamit? :wink:

Betty
Drukkolok!

Sekkib
Ha már írsz... legalább próbáld meg a helyesírási szabályokat kb. betartani!
Tiszteljük meg egymást ennyiben!
És teljesen mindegy, hogy ki, milyen országból ír!!!!

Bazsa
Ne várj rám... ne akarj megdönteni minden terhességi rekordot!
Pszichédet programozd úgy, hogy élvezni kell a várandósságot... akkor talán a hányinger is alább hagy!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok,

nem sokáig jutottam az olvasásban, de írok kicsit

Keresztelő megvolt, szép volt és nagyon ügyi volt Olivérkénk! :) majd részletezem ha kicsit több időm lesz, mert újra nagyon fáj a hasunk :(

Tyű micsoda "vita" indult meg, de örülök, hogy le is zárult! :)

Üdv újra itt régiek! :) meséljetek mi van veletek, Betty téged szoktalak olvasni!

Szerintetek hülyeség 2 óránként szoptatni? VAgy szerintetek gond? Olivér 2 óránként követeli, nem sok az neki???? mert nekem már néha sok, főleg, hogy túlszopizza magát mindig és visszajön neki, már 6100 g :)

most mennem kell mert sírás van

Zita

Kép
zitácska79
 
 

 
 

Zita
Nálunk is voltak olyan időszakok, hogy Chloe akár 1-1,5-2 óránként szopott... :wink:
Az, hogy visszajön, természetes... a kisbabáknak a gyomorszája nem zár tökéletesen...

Én úgy voltam vele... szopi komoly munka a babának... nem fog akkor dolgozni, ha nincs igénye rá...
Chloe mindig szopizhatott, amikor éppen erre volt igénye....
Aztán magától hagyta el.... ma már szinte mindent megeszik... önálló akarattal bíró NŐCI :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Tavalyi kép....
Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Réka!
Akkor nem is mesélsz mi volt?Ne mááár!Én kíváncsi vagyok!

Szrityi!
Nagyon jól írod! :wink:

LB!
Nagyon jól állsz hozzá a dolgokhoz....igazságos szerintem,ha mindkét felet meghallgatod!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Georgia,
biztos szép lett a fülcsije Virágnak.Lelle is sírt, mikor kilőtték neki, de hamar meg is nyugodott, és énis úgy voltam vele, hogy jobb most, mint később, és így már túl vagyunk legalább rajta!

Rekuja,
ENGEM NAGYON ÉRDEKEL MIT MONDTAK!!!!!!!!!!!!!!
Elhiszem, hogy nem akarsz most azonnal stimut, szerintem énsem vállalnám 7hónappal szülés után!
Nagyon édes a kép Szaffiról!

Lombikbaba,
egy tündérke a kislányod!!!!!Tisztára bele is szerelmesedtem! :D

Én személy szerint bánom, hogy a régiek elmentek innen!És nem azért, mert azt szeretném, hogy ne jöjjön senki új.Csak arra figyeltem fel, hogy egy jó ideje olyanok írtak csak, akiknek elsőre sikerült lombikkal a baba.Persze aztán jöttek mások is, de volt ilyen időszak, ha visszaemlékeztek!Valahogy furcsa volt nekem ez!
Persze az nagy öröm, ha valakinek elsőre sikerül, de legyünk őszinték, nem ez az általános!
És valahogy furcsa volt nekem ez..........
Ezért nem is nagyon irogattam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melinda84 2011.08.16 20:58-kor.

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Én teljesen megértem Gabit, hogy ritkán írt ide!
Énis elgondolkodtam, hogy írjak-e, mikor megszületett Lelle, mert az embernek nincs annyi ideje, és lehet, hogy az épp lombik előtt állók nem szeretnének mindig a babákról olvasni.Legalábbis én, ha most állnék neki a lombiknak, nem szeretnék mindig csak a babákról olvasni.
De ez a saját véleményem.
Aztán lassan csak olyanok lettünk itt, aki vagy pocakos, vagy babázik, vagy ha lombik előtt is áll, de már van babája.Így többször jöttem már baba témával, bár így sem voltam valami aktív tag. :oops:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Melinda

Jaj szegenyt ugy sajnaltam, de mikor haza ertunk nem voly gondd.
Viszont az almatol van 2 napja kaki.
Ugy orultunk neki.
Remelem beall majd szegenynek.

Rekuja

Szurkolok neked, a spontanhoz++++++++++++++++++!!
Holnap sutok almat neki a sutobe, es ugy adom reggel, azt mondjak ugy finomabb.
Vendég
 


Rekuja,
azta, tényleg sokat kell várni!
De addigra majd jön spontán a kistesó, meglásd!Nálatok miért kellett végülis lombikra menni?

Sztrity drága!
Egyetértek veled is! :wink:
Ölellek!Sokat gondolok Rátok!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Gabi,
énis így gondolom.Már bánom, hogy annó nem mentem, mikor hívtatok, csak valahogy babonából nem akartam akkor...... :roll:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Meli!
Egyre gondoltunk és egyet írtunk! :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol: Igen kár,hogy nem jöttél!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi, most már remélem, összefutunk valamikor a közörtnél, lenne miről dumálni :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Réka!
Csütörtök?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Georgia!
Amit írt Szrityi is és Meli is,hogy átalakult a TOPIK,már nem a lombikról szól/szólt,hanem a babákról inkább.Amikor én terhes lettem szépen lassan mentem el,ritkán jöttem,mert akkor még a régiek közül többen voltak itt és nem akartam senkinek a szívét fájdítani,pl Zsu (((()))),régiek tudják mire gondolok.......... :cry:
Angyal? :shock:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi

Nem Angyal hanem Anett.
Vendég
 


Igen, én teljesen megértem.Bennem is felmerült, hogy szép csendben elmegyek, de kíváncsi voltam a babára váró sorstársakra, akik még sajnos most is a "buszon utaznak", hogy mi történik épp velük.De sajnos ők szép lassan elfogytak, és nem azért, mert babásak lettek!
De kér is ezt feszegetni.Aki nem jön, én azt is megértem, és azt kívánom minden babára várónak, hogy minél előbb megkapja a saját kis csodáját!
Mert mindenkire vár valahol egy baba!Minimum 1! :wink:
Drága Zsu((((((((((((())))))))))Mi lehet vele???

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Gabi, privi ment.

Meli
Sose találtak kimutatható okot. Spermiumok nem buliznak a petesejtekkel. Mindkettőnknél minden oké, de egyszerűen semmit se kezdenek egymással :shock: ICSI kellett, ahogy én hívom, meg kellett apának erőszakolnia a petesejtjeimte :lol: Megtapadás jónak mondható, 3 beültiből két egyes terhesség lett, az első 7 hetesen elhalt :cry: Viszont ahhoz képest hogy 11, 8 és 13 petit erőszakoltak meg, csak 2, 2, 4 beültire alkalmas volt. Az utsóból maradt kettő fagyasztásra már nem volt alkalmas :(
És a legjobb, hogy érzékeny vagyok a hormongyógyszerekre :D Totál begolyóztam tőlük, de tényleg, volt, hogy 2 hét teljesen kiesett, egyszerűen nem emléxem 2009 decemberének a felére :shock: MEg napi 3-4 órákat aludtam mellettük, és nem voltam fáradt, pedig nálam a 12 a normál (no nem most).
Most viszont megyek, mert Cicalány holnap is anyát akar :)

Sztem attól még, hogy bebabásodunk, tudunk tanácsot adni, vagy magyarázni, vagy meghallgatni :roll: De mondom, nekem eszembe se jutott babátlanul fórumozni :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Bazsa,
hogy vagy?Hányinger elkerül már?
Valamikor a hónap végén mentek újra uhura, igaz?
És meddig vagy otthon?Vagy már dolgozol?Barnázás teljesen elmúlt?

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


jaaaaj, én is azt hittem már Angyliról van szó :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Réka!
Akkoriban itt egészen más társaság volt........ :roll: nem tudom megmagyarázni jobban,de más volt.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Rekuja,
akkor simán lehet spontán is babátok! :wink: Csak apa katonáit fel kellene buzdítani egy kis erőszakra!
De bármi lehetséges.Nálunk apa katonái csákányt vittek, és átvágták magukat az elzárt petevezetékemen, úgy fogant meg Lelle teljes titokban, a legnagyobb csodaként életünkben...... :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Rekuja hááát ööö...pedig általában mindenki babátlanul kezd el fórumozni... :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na én is megyek.......jó éjt mindenkinek! :P

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Mindenki másképp dolgozza fel a meddőséget. Én nagyon kevés emberrel tudtam erről beszélni, sőt, a kis angyalka babánkról addig nem tudtam, míg Szaffi meg nem fogant, túl nem voltunk a 12. héten. Nem vagyunk egyformák. Bennem fel se merült a fórum, pedig lehet, segített volna, de most már mindegy :) És pocakosan is, 7 hónapig zugolvastam a 2011 januári babavárókat, míg végül csatlakoztam november végén, 6 héttel Szaffi előtt. Nem akartam, hogy megszeressem őket, és ha valami van Szaffival, akkor arra gondoljak, most az én babám is annyi idős lenne, ezt csinálná stb. Nekem így volt könnyebb. Viszont az anyasában már nem vagyok ilyen görcsös, azt tudom lazán venni, és hosszú távon ez a fontosabb.

Bazsa El ne tűnj, mert nekem meg a te elsőre sikered ad erőt, hogy nekünk is menni fog negyedszerrel elsőre a tesó :lol: Ha a főnök nem hagy dolgozni, nyugodtan maradj otthon :)
Elvileg a leszívás/beülti időpontja a február, előkészületek ősszel meg januárban lesznek. Igen, ha minden jól megy, a jövő karácsonykor négyen leszünk (remélem, mert én rettegek egy ikerterhesség kockázataitól).
Anyukám szülinapján mész dokihoz, hozzon szerencsét! :)
Második anyuka a dokinéni, aki összehozta nekünk Szaffit :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Melinda
Nem irogatok en nincs ra idom mar a blogom se irom. :roll: En az en kis Minimmel foglalkozom 8) o az uj szerelmem :D Tudom a ciciztetes sok anyukanal gond en ezert is orulok ennek :)

Bazsa
Neked drukk 1000rel!!!! (En anno 5-11.hetig vereztem mert ikerterhessegnek indultunk :( ) De nalad ilyen nem all fent ugyhogy most mar fel labbal is kihuzod a buvos 12.hetig :wink: Ellenben veled nekem nem volt se hanyinger se rosszullet se kivanossag semmi 8)

Rekuja
Hanyas evjarat vgy? 8) Te is a budai kaaliba jarsz? 8) En ugy dontottem Mini 1eves koraig varunk hatha csoda tortenik ha nem megyunk a tesoert 8) :D Oldalszam 151-154 ahol az incidens van...nezd meg milyen mocskos szam volt anno :lol:

Lombikbaba
Kiscsajod a cicaval ngyon edi es az a szep ruhaaa :shock: :o Kar,hogy nem vgy FB-on van sok kepem ott.Ide mar azt is meggondolom betegyem-e :roll: Neked majd kuldok :wink: A regi lanyok egy masik tortenetrol beszelnek(kitiltas) de az nem kitiltas volt :lol: nem szerettek egy forumban(most ugyse irom ki 8) es en eljottem kesz...azota se beszeltem meg fujjogtam rajuklatod nem vgyunk egyformak :wink: Te ismersz regebbrol is a beultisbol...ott is volt almokfuto pont amikor te is jottel...emlekszel?Sosem irtam senkinek semmi olyat...en uriholgy vgyok :lol:

Anett
En is csak szopiztatas kozben vgyok FB-on amugy nincs idom :?

Bettykem
Pusszantalak a kedves szavakert jol esett :oops: :)

Gabi
Kerestelek telon meg skypeon es mailben is :lol:

Nekem erre nincs se idom se energiam csajok de ha nyilvanosan sertegetnek nyilvanosan megis vedem magam :twisted: uff

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Húúúúúúúú csajok, én csak kamillázok :roll: inkább nem is szólok bele ebbe :) csak annyit engedjetek meg, hogy én sem az elejétől vagyok itt, de hiányoznak a régiek, pedig alig ismerem őket, s én is gondolkoztam rajta, hogy írjak-e a babásodás, ill. szülés után, de úgy megszoktam az itteni társaságot, hogy nem tudtam elszakadni, én is írok másik topicba, vagyis az túlzás, mert szinte olvasni sincs időm :roll: :oops:
Régiek, ha van kedvetek, gyertek, bár már nekem sincs sok kedvem többet ide jönni! Ha csinálnátok egy zárt topicot (régiek), akkor szívesen csatlakoznék, ha nem bánjátok! :)

Lombikbaba
nagyon édi a kislányod, egy tünemény :) köszönöm a választ is a 2 órás szopival kapcsolatban, nálunk az a baj, vagyis nem tudom, hogy baj-e, hogy ő mindig 2 óránként szopizik, de most megpróbálom a 2,5 órára áttérni, talán az nem lesz annyira vészes neki, de az alatt a fél óra alatt végig ette a kezét :( úgy sajnáltam szegénykémet, meg persze a melleimet, amik full bedurrantak :?

Rekuja
biztosan sikerülni fog :) nagyon pozitív hozzáállásod van mindenhez és vicces sokszor, amit írsz :) s tök rendi vagy, hogy segítesz a kenguruban. Egyébként még sosem próbáltunk sem kengurut, sem kendőt sem, majd most meglátjuk, de szerintem a kis drágám ellesz benne, mert szeretne mindig rajtam csüngeni, de én a lombik és a terhesség alatt totál elgyengültem, mert sok volt a gond a terhességemmel és szinte semmit sem csináltam, így nem nagyon bírom el, s már 51 kiló vagyok :( a hátam így is fáj sokszor, de remélem könnyebb lesz kenguruval. Ha valaki tud nekem tanácsot adni, hogy hogyan lehetne hízni szopi alatt, szívesen venném, mert nagyon szörnyen nézek ki :( ami bánt is már nagyon :(

Betty, Bri
kár hogy ilyen téma miatt kellett jönnötök, de örülnék, ha hallhatnék felőletek :) bár ahogy írtam Betty téged olvaslak :) Bri téged meg látlak face-n :) legalábbis igyekszem nézni a képeket :) nem azért, hogy nyomozzak, de gondolom nem is feltételezed ezt rólam! :wink: nagyon édi a kis Minikéd, úgy tartanék már én is ott :) az én aranyom elég lusta :) még csak emelgeti a buksit, nem akar nagyon forgolódni, csak egyszer fordult hasra eddig.

Biztosan kihagytam pár dolgot, amihez hozzá akartam szólni, de még mindig van egy rész, amit nem volt időm olvasni... :roll:

Zita

Kép
zitácska79
 
 


huuu mennyit írtatok....győzzek csak vissza olvasni:)

Ármin tegnap tiszta dili volt...persze mert anyóséknál voltam vele, ahol rühell lenni vagy nem tudom,mint az anyja és lehet megérzi:))))katasztrófa amit anyósom művel...bele se megyek mert 1 oldalt tudnék regélni, megint idegbeteg voltam. mindennek direkt az ellenkezőjét amit én mondok, és hiába szólok rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hazajöttem vele, letettem a játszószőnyegre és csönd volt..ott meg semmi!

tegnap előtt fél 10től fél 6ig aludt hurrráááááááááááááááá!:)

ma meg hajnal 4től hasfájással küzd,én meg az altatásával.előbb 10 perce aludt rajtam,gondoltam leteszem a kiságyba,na ott 2 percet aludt.most megint rajtam alszik...én meg semmit nem tudok csinálni váááááááááááá.
holnap lánybúcsúba megyek reggel 9kor vasárnap du-ig Siófokra,gyerekkori barátnőm megy férjhez.esküvő jövő héten.

ha felforralom a vizet lábosban,az nem baj ilyen fehér darabok,szemcsék lesznek a vízen?

ugye lehet porszívózni az orrukat már?2 hete azt csinálom.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Most kaptam egy értesítést, hogy balhé van a topikban! Szeretném felhívni mindenki figyelmét arra, hogy a Babanet Társalgójának Moderációs Alapelveit figyelembe véve próbáljon meg társalogni a másikkal. Konfliktusok minden közösségben szoktak lenni, ez természetes, de azokat felnőtt ember módjára, személyeskedés és rosszindulat nélkül is meg lehet oldani.

Ne feledjétek el, hogy a netes kommunikációból hiányzik a metakommunikáció, ergo sokkal könnyebb bármit félreérteni, stb.

Szeretném arra is felhívni a figyelmet, hogy amennyiben a fentieket nem sikerül betartani, úgy komolyabb lépéseket kell tennem! Valamint arra is, hogy egy-egy ilyen konfliktus komoly és hosszú múltra visszatekintő ismeretségeket képes tönkretenni...

Örülnék, ha nem így történne. Annak is, ha sikerülne egymás között dűlőre jutnotok anélkül, hogy a topik és a topiklakók fele eltűnne...

(Mindamellett arra is felhívnám a figyelmet, hogy már van lehetőség ZÁRT topikok létrehozására is a Babaneten!)

És még egy üzenet az illetékesnek: sajnálom, hogy nem reagáltam előbb, nem kaptam meg a leveledet, most a chaten szóltak, hogy reggel bent voltál...

Ha kellek, ezen a mélcímen tuti megtaláltok: szilagyi.diana@pxb.hu

Köszönöm a figyelmet, kívánok további KELLEMES, EGYMÁST TÁMOGATÓ beszélgetést!

Dia

Szilágyi Diána
felelős szerkesztő
Babanet.hu

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Dia!

Köszönöm szépen, én kerestelek, írtam a szerkesztőkhöz is, de nem reagált senki, ezért mentem be a chatre.
Esetleg van arra lehetőség, hogy az utolsó 2 oldalt töröljétek? arra vártunk egyébként, mert ha nincs, akkor innen folytatjuk, de ha van rá mód, szeretnénk töröltetni.

Zárt topicot azért nem szeretnénk igazából, mert akkor senki nem tud hozzánk csatlakozni, aki ugyanebben a cipőben jár :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, ne haragudj, de ezt le kell egyeztetnem a főszerkesztővel, szóval, hétfőn tudnék választ adni rá...

A zárt topikhoz mindenki csatlakozhat, akit meghívtok a moderátoron keresztül - illetve, akit a moderátor felvesz -, így, ha közben figyelemmel kíséritek ezt a topikot is, az újak is tudnak csatlakozni. De egyébként, személy szerint jobb szeretem a nyilvános topikokat, azokban olyan infomennyiség gyűlik fel, ami egy idetévedő, hasonló cipőben járó embernek enciklopédia lehet...

Hétfőn jelentkezem, de ha gáz van, szóljatok, addig is elértek!

Szép hétvégét, élvezzétek a nyarat, míg lehet.:)

(Ja, hasfájás, hozzátápi ügyben tudok segíteni, ha igényt tartotok rá...)

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Dia

Előre is nagyon szépen köszönjük! :)
Mi is egyenlőre a nyitott topicnál maradunk, ha esetleg valami változás lenne, akkor mindenképp hozzád fogunk fordulni! :)

További szép hétvégét Neked is! :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kedveskéim, akkor most senki se lepődjön meg, de nekiállunk rendbe rakni a topikotokat.:)

Szóval, kis türelmet, addig lehet, hogy mindenféle bolondságot fogtok észlelni.:)

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


No, befejeztem. Kéréseteknek megfelelően gyakorlatilag az egész összekapást kiszedtem, ez több személyt is érint, és talán néhol emiatt most hiányosnak is érződik a topik, de csak így tudtam megoldani.

Remélem, hogy a jövőben nem kell hasonló abúzust végrehajtanom, és sikerül helyreállítanotok a békét itt.

Ha valamit bennhagytam volna, ami zavarja a szemeket, csak szóljatok.

További szép napot:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Dia,
köszönjük szépen a takarítást!!!! :D :D :D :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Halihó!

Dia!
Köszönjük! :lol:

Meli!
Látom lecsaptál egyből! :wink: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Nagyon szépen köszönjük Dia!!!! :)


Na most, hogy ez a dolog is elrendeződött, engedjétek meg hogy szóljak pár szót a topiccal kapcsolatban.
Szó volt róla, hogy a lombik topicnak lesz úgymond egy kistesója, ahol azok beszélgethetnek legfőképp, akiknek sikerült, vagy akik épp várják a bébit/bébiket.
Amiről beszéltünk is lányok, tudjátok: egy lombikos, akinek még nincs mondjuk gyereke sem, nem tud hozzászólni egy babás kérdéshez/és fordítva. És persze az sem elhanyagolható, hogy aki lelkisebb, annak esetleg "fájdalmas" dolog ezeket olvasni. Néztem a topicocat, általában mindenhol így csinálják. Külön vagyunk, de mégis együtt :) Nyilván, ha a másik topicban tud valamit segíteni az illető, akkor irány oda... :)
Nagyon régóta együtt vagyunk/voltunk - kisebb nagyobb kihagyásokkal...próbáljuk meg itt is/így is ;)

Továbbá várjuk az újabb csatlakozókat is, akik (sajna) lombikprogramra kényszerülnek, és mostanában kezdenek, vagy nyakig benne vannak, vagy kérdésük van a dologgal kapcsolatban....stb..vagy éppen tesztre várnak 8)

További szép napot Mindenkinek!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


:lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!!
egy ideig nem voltam,most jelentkezem:)
Már a szuri nagy részén túl vagyok, szerdán lesz a leszívás, a mai UH-on 17 szép tüszőt látott a doki,ma este adom be a tüszőrepit.
Egy kicsit félek az altatástól, bár nem tudom miért ,talán azért,hogy mi van ha nem ébredek fel :lol: :lol:

Szia betty!
Rég hallottam itt rólad,de a blogod folyamatosan olvasom:))

Cukigabi!
esetleg te tudsz segíteni,hogy mikor van a leszívás? 8-ra kell menni,de nem tudom,hogy itt is kell délig várni,mint az inszemnél,vagy előbb van?

EDI
ediii
 
 


Szia Edi! Én is rég hallottam felőled :)
húúúúú 17 peti?? :o szép teljesítmény, csak így tovább!!
az altatástól ne izgulj, az elején én is attól féltem a legjobban, most meg szinte csak azt várom az egészből :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ediii
Altatástól ne félj! Ma már nagyon korszerű gyógyszereket adnak! Kb. 15 perces hatása van a bealtató adagnak, emellett szokás adni nagyon erős fájdalomcsillapítót (morfinnál kb. 100-szor erősebb). Altatás alatt folyamatosan figyelik a szívműködésed, vérnyomásod, a véredben levő oxigén mennyiségét :lol:
És... ha valami szépre gondolsz, amíg adják be az altatószert, akkor ha ügyes vagy, nagyon szépet is álmodhatsz! :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Én mindig álmodom a 10 perc alatt :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Edi!
Hát én éjjel negyed 2 körül adtam be a repesztőt és másnap délután negyed 2 körül kerültem sorra.Neked mikor kell beadni?
Altatás:jaj mennyi badarságot beszéltem utána.... :oops:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok 8) :-) !

Szia Edii - épp csak lehunyod a szemed és már kész is :wink: ! Szuperjó hogy ennyisok petid van!!!

Lenne egy kérdésem :) (a harmadik stimumra készülök :roll: ). Mi a véleményetek arról, ha nem altatásban hanem helyi érzéstelenítésben szívják le a tüszõket? Tudtok errõl valamit (hatása a petesejtekre pl)...? Gondoltam kipróbálom :roll: (persze nem mintha tõlem függne...). Nektek megfordult már ez a fejetekben - vagyis hallottatok róla?

Puszi mindenkinek!
Vanili
csokoladevanilia
Budapest
 
 


Vani!
Én úgy tudom,hogy esélyes,hogy többet tudnak leszívni.És szerintem kérheted,ha akarod. :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Edii,
nagyon sok petikéd lett!!!!!De jóóóó!
Én mindig arra gondoltam, mikor altattak, hogy tuti nem alszok el, én majd kibírom, aztán már csak azt vettem észre, hogy fent is vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csoki,
szerintem is kérheted!Drukk a kezdéshez!Majd kérünk ám beszámolót! :wink:

Betty,
Neked is mennek a drukkok!

Gabi,
szemfüles voltam, gyorsan lecsaptam az első helyre! :wink: :lol: :lol: :lol:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Köszi csajok!!! Rá fogok kérdezni - hátha :) .
csokoladevanilia
Budapest
 
 


Sziasztok

Csak nem bírtam ki, itt vagyok én is ( Zsu )!

Szia Edii, az altatás tök jó :) Nyugi fel fogsz ébredni, és kipihent leszel! A 17 petihez gratula. A leszívásokat reggel fél 9től kezdik, ha jól tudom.

Vanili, nekem azt mondták, hogy jobb a leválás és jobban megtermékenyülnek. Nekem az utolsó ébren volt, szerintem kibírható. Akkor szokták ezt javasolni, ha nincs sok petike.

Mindenkinek drukkolok
suegirl25
Veresegyház
 
 


Én mindig azzal a gondolattal aludtam el, hogy a hülye anesztes már megint nem hitte el nekem, hogya jobb kezembe kell tenni a kanült, szóval megint előbb szétlőtte a ballban a vénámat, és csak utána tolta át a kis álványkáját a jobb oldalamra :evil:

Sok petikéhez gratula! Nekem Szaffi abból van, amikor a legtöbb (13) peti volt :) hátha nálaok is szerencsét hoz :) Ja, és az volt az egyetlen, ami utána is fájt, azt mondta a nővérke, hogy azért, mert sokat vettek ki, nemtom tényleg-e :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?