Új privát üzeneted érkezett!

Fifi,
Elfelejtettem mondani, hogy jó a pasiKép csak kár, hogy kevés a foga és hmmmm. enyhén ápolatlanKép
Szerintem ilyet nem is kell importálnunk a Keleti környékén tuti van belőle egy két példány. na jó ennyire nem barnák, de el lehet intézniKép
K
kika
 
 


Sziasztok!

Apa könnyekig hatódott, hogy ennyi csajszi kívánt neki boldog névnapot KépKépKép!

Bea!
Jó a csávó, de sajnos túl öreg hozzám Kép Hát erre lassan el lehet mondani, hogy több füle van, mint foga! Kép Nem is akarnám tőled elvenni Kép !!

Eve!
Szegény maci Kép! Jobbulást neki is Kép

Andi!
Ne törődj vele, Meliéknek ebben a hónapban nem lesz hófordulójuk, marad a gyerkőc 3 hónapos Kép

Hajni, Ramcsi!
Hogy sikerült a bökdösés???

Hugi!
Hát nálunk meg apa az isten, az se sokkal jobb, amikor nagy az apahiány !!

Lino!
Köszi szépen, én is megkaptam az oldalt KépKép Nagyon jópofa lett!!

Puszi a többieknek is!
K.

Kép
lujzika
 
 


Na végre!
Már azt hittem ma meg sem tudlak Benneteket "látogatni".

Köszönjük szépen a gratulációkat.Kép Ennek örömére ma produkáltunk jó pár "majdnemhasrafordulást".(a kis felsőteste oldalra néz, de a hasa az már jó irányba van, a kezünk még útban van egy kicsit, de szerintem hamarosan ezt az akadályt is legyűrjük)Kép

Bea!
Tuti az új pasid!!Kép

EveKép
Reméljük a fogdoki nem ilyen csodálatos fogtechnikusok legmerészebb álmait is meghazudtoló fogsort varázsol a párodnakKépKépKép

LinoKép
Szóhoz sem jutok, hogy Te milyen ügyi vagy!Kép

Lujzika-apának én is boldog névnapot kívánok.Kép

KikaKép
Nincs vihar, ne is legyen!!!

Viszont a kenyérsütéssel hadilábon állok. Segítsetek!!!
Az alapprogramon (3h) nagyon szépen megkel és a sütés megkezdése után pedig elkezd összeesni, jobban mondva a közepe beesik, ez mitől van???

Próbáltam megint a gyorsprogramot (1:40h), hát a közepe az totál nyers maradt, mit csináltam rosszul????

Hát így a büdös életben nem veszem át az Andiék helyét!!!!!!!!!KépKépKép

Sógornőmékről megint van egy jó sztorim, érdekel Benneteket (gyerekkel kapcsolatos megint).Kép

Pusz:
Meli
Bnm
 

 
 

Meli!

Én nem tudok segiteni a kenyérsütővel Kép
A rossz sztori is lehet tanulságos!

Holnap már a keze se lesz útban.Kép

Az enyém gyerek meg néha elfelejti, hogy kell a hasáról a hátára fordulni. Még jó hogy azt tudta hamarabb. Remélem,hogy nem kezdünk visszafejlődni, mert megnyúzom. Kép

Nekem meg arany dolgom van! Apa süti a palacsintát! Kép Én meg csak odaülök és zabálok.
Reggel megyünk a Corába, mert üres a hűtő. Délután meg doki néni : méreckedés.
Most bizti, hogy nem kell izgulnom, hogy legyen kaki délelőtt. Bár a mi dokink nagyon meg lesz elégedve, csak én fogom kevésnek tartani a súlyát a lánynak. Szerintem nem érte el még a 7 kg-t sem. De formás kiscsaj. Na majd megtömöm mérés előtt sok sok főzelékkel. Most témyleg kiváncsi vagyok. Amúgy nem nagyon izgat, mert nem éhezik. Annyit eszik, amennyit akar.
Na most elhúzok zabálni! Legalább én hizzak. ( a kacsák már hápognak)
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Meli!

Az én tapasztalatom szerint, sok vizet teszel hozzá azér esik be!
Nálunk is rossz volt de. a net.Kép10 percenként lekapcsolt, utánna + nagyon lassú volt.Kép
Én is várom a storyt!

Valaki!

Elküldené nekem is az oldal címét??
Lééééééci,KépléccciKéplllléciKéplécccciiiiiKép

puszi
E.
eve
 
 


Megvolt az első hibátlan tesztem!!Kép

Az oltás is megvoltKép Szép kis duplaKép Súlyunk nuku, de a dokinéni már tudja, hogy nekem nem írhat fel tápszert, így ecsetelte a főzelékkészítéstKép Azt csak csendben jegyzem meg, hogy a tej termelődésének mikéntjéről fingja (bocs!) sincs....

Bea,
nekünk is a második fajta etetőszék vanKép

Andi,
hápogás itt is vanKép Nem kell mindent tudnod (hónapok)Kép

Meli,
nyugodtan mesélj... kenyérsütéshez nem tudok hozzászólniKép

Kika,
lehet, hogy Petikém apja is ezt a könyvet olvasta??? Annak idején mondta, hogy majd a gyerek 6 éves kora után fog vele foglalkozni. Röpke 2,5 évet csúszott csak a dologKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

teszt: ügyes vagyKépKép!
szuri:KépKépKép
Látom felétek is jó doktornénik vannak. A miénket is le kellett váltani a tavasszal, mert 3 hétig vacilált, hogy a gyereknek tüdőgyuszija van vagy hörghurutja!( Pedig 2 doki is megmondta egyértelmüen, hogy az elsö.)KépKép
E.
eve
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóó!!!KépKépKép
eve
 
 


Eve,
tüdőgyulladásKép A mienk ilyenkor inkább elküld szakrendelésre, nem vállal kockázatot.

H.
nalika
 
 


Hajni!

Ő 3 hét után küldte el a gyereket rötgente és antibiotikumot se adott addig.Pedig tudta, hogy aki kint volt nálunk az ügyelettől megállapította a tgy.-t. Szóval nem hiába váltottuk le.
eve
 
 


Hajni!

Elfelejtettem kérdezni: hogy van a kis oltásos??
eve
 
 


Na mi van! Andi mégiscsak új topikot nyitott???KépKépKép

Hová tünt mindenki????

Kezd gyanus lenni, hogy ha vagyok mindenki eltünik!!!KépKépKépKépKép
eve
 
 


na jó!!!Beszüntethetitek a sztrájkot!!KépKépKép
Most már visszajöhettek, megyek szunyni az ovodás mellé!!KépKépKép

Puszi: Eve
eve
 
 


Nem tűntem elKép Találtam egy blog-ot, feszt röhögök rajtaKép
http://www.timurlenk.hu/blog/index.php?lap=alap.html
Most mennem kell, mert az oltásos nyavalyog...

Pusz
nalika
 
 


Sziasztok,
Hát vészhelyzet volt ezért tűntem elKép Mármint a tv-benKép
Megint kiírtak egy két arcot a sorozatbólKép

Andi,
Ne parázz már a súlya miatt, szerintem tök jól van ahogy van. Gondolj arra, hogy így mozgékonyabb és sokkal hamarabb éri el azokat a mozgásfelődési mérföldköveket (húúúú de szép)Kép mint azok a babák akik mondjuk ebben a korban 8 kg körüliek. Amúgy a kövér gyerekek sokkal sérülékenyebbek és nehezebben mozognak ill. később kezdenek el pl. forogni. Anna így van jól ahogy van, egyenletesen gyarapszik és ez a lényegKép


Nali,
Ez melyik oltásotok volt????


Meli,
Arányokat és a sorrendet ha betartod akkor csak két dolog lehet: sok a folyadék vagy nem jó az élesztő(mondjuk "bedöglik".)

Hugi,
Már megint hova tűnt?????

Bea,
nekem is ez a második jön be.

Megyej szunyálni mert egy nehéz nap éjszakája után vaygunk é még nem tudom mi vár rám.
Jó éjt
K
kika
 
 


Én még persze, hogy fennKép
Aki gyors nasit akar, annak tudom ajánlani a kikevert túrót háztartási kekszszel (ezt hogy kell írni? Segítség!!!) Nagyon finom és nagyon gyorsan kész vanKép

H.
nalika
 
 


Orsi,
te hol vagy mostanában???

Jó éjt mindenkinek!!!!

H.
nalika
 
 


Sziasztok!


Lemaradtam a pasiról Kép

Kukac háborog. Ez a gyerek tiszta dinka. Rájöttem miért ébred fel. Beszorul keresztbe a kiságyba Kép Így jár aki több mint 60 cm Kép Aztán meg sipákol. megyek leitatom teával, aztán gyüvök.

Szép napot mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Hát ez nem volt egyszerű menet. A végén etetés lett belőle Kép
Andi úgy irigyellek a határozottságodért! Hogy csinálod???

Meliék hófordulóján jót röhögtem Kép Akkor mikor ünnepeltetek? Eszembe se jutott idáig hogy milyen fura 31.-én születni Kép

Hisztimentes napot!

Hugi
Amatőr
 


Sziasztok!

Hát én tegnap bepalacsintáztam és el is aludtam,mOst még alszik mindenki, de én is most ébredtem fel. Elhúzunk a Corába, met semmi nincs a hűtőben még reggelire sem.
Utána gyüvök! Kép

Hugikám! Miért vagyok határozott?

(Eddig tudtam visszaolvasni)
De ha hazjövök olvasok, mert látom, hogy szépen dolgoztatok tegnap. délután meg doki néni, utána meg jövök dicsekedni.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok
Nálunk hiszti van a köbön, hajnalban másfél órán keresztül próbáltam visszaaltatni de elég mission impossible volt.Kép Ez egy nagyon jó napnak néz kiKép
Mindenkinek hisztimentes napot, majd jövök ha tudok.
pusz
K
kika
 
 


Sziasztok

Kika nálunk is ugyanígy telt a reggel. Kép Mi a fene ütött ezekbe? Most kiraktam az erkélyre aludni, mert már tisztára bekattantam tőle.

Andi az éjszakai etetésre ill. nem etetésre gondoltam határozottság kapcsán. Lehet hogy tényleg össze kell szednem magam, mert most nagyon besokalltam. Kép

Hugi
Amatőr
 


Sziasztok lányok!

Látom, garázdálkodnak a hiszti manókKép Nálunk tegnap délután járt, de szerencsére gyorsan elviharzottKép
Este apával a Gumicsizmán garázdálkodtunkKép, hát valami eszméletlenKépKépKép Letöltöttem egy pár képet, de nem igazán szalonképesek...azért elküldjem???

Andi!
Van egy gyönyörű, egészséges gyereked!Kép Nem teljesen mindegy, hogy hány kiló???

Hugi!
Kitartás!!!Kép

Meli!
Örülök, hogy tetszik!Kép Majdnem hasrafordulásKép Meglátod, pár nap és sikerülni fog neki!!!Kép

Kika!
Küldöm a jótündéreket:
Kép
Jó gyereket varázsolni!Kép

Kriszta!
Keresztgyerkőcöt birod még? Annyira rossz?

Hajni!
Gratula a teszthez!Kép Petid apja nem egyszerű?Kép

Eve!
Az eszem megáll!!! Hogy lehet egy doki ennyire felelőtlen???

A pasimat, akármekkora sikere is volt, nem adom!!!Kép

Pusz
Vendég
 


SziasztokKép

Bocs, hogy így eltűntem, de nem volt időm jönni, a másik topikra futotta csak. Látom kaptatok honlap címet, szuper lett, nem? Nekem nagyon tetszik!Kép
Linónak mégegyszer köszi érte!Kép

Csak átfutottam a dolgokat, láttam a szuperpasit!Kép
Bea
Először rendesen frászt kaptam!Kép Ha ilyeneket küldessz rosszakat fogok álmodni (már amikor álmodok, mert ezek alatta pár órás alvások alatt már arra sem jut idő.Kép). Gergő 2 napja elég ramatyul alszik, nem csak ciciznim kel fel, hanem azon kívül is és úgy kell visszaaltatgatni, amit szerencsére a párom átvállal. Így is elég kóma vagyok.Kép Ráadásul nap közben ölbebabát játszik és aludni nem nagyon akar. Most az előbb sikerült leküzdenem álommanót, de szerintem fél óránál nem lesz több.

Ma vagyunk 15 hetesek!Kép

Mindenkit puszilok, remélem még tudok jönni.

Orsi

avocado
 
 


Hova tüntetek, csajok???
Egy kis vidámságKép :

Kép

Kép

Kép

Pusz
Vendég
 


Ugy látom, hogy az enyém gyerek ma kivétel. Megszállta az angyal A Corában, mint egy nevető kis tündér, itthon kacagó mászó rosszcsont Kép
Csak épp hogy átolvastalak benneteket.
Mindnekinek pusz, reagálások a doki után. Vettem a gyereknek egy puzzle játszószőnyeget és oda van érte. Azóta kúszik mászik kacag stb..Kép

Tök jó, mert utáltam, hogy pléden van a gyerek, mert oda Ginó is odafészkel és annak nem öröltem. De ez kerüli Ginó, csak mellé fekszik.
Anna most elaludt, ahogy felébred megyünk méreckedni. Kiváncsi vagyok nagyon. De akármit is mérnek nem idegesit. AZ a lényeg, hogy vidám boldog legyen.

Utána még lehet, hogy apát becsalom a városba (bár ez nehéz menet lesz) és iszok egy pohár forralt bort. Ez az évi szeszmennyiségem össz visz. Meg megnézem a tesóékat, hogy megy e a vásár. Tudjátok árulja a gyönyörű kerámiáit a kézműves vásárban.

NA majd jelentekezem részletes beszámolóval és válaszokkal.

Mindenkinek hatalmas pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Én ezt találtam tegnapKép
Kép

Andi,
miért izgatod magad a súlyával???
A Tescóban nem jártál??

Orsi,
grat a 15 héthez!!Kép

Kika,
mi hány hetesek is voltunk tegnap??Kép

Bea,
zárda???

Mindenkinek hisztimentes napot!!! Nálunk még hat a kúpKép

H.
nalika
 
 


Valakinek a hisztimanója nálunk vanKép Vigye vissza!!! De azonnal!
Andi!

Forralt bor??????? De jó neked!Kép Pont egyik nap mondtam apának, hogy mire vágyom: egy pohár konyakra és egy jó szivarra! Na ez most úgy jött ki, mintha alkoholista lennék! Pedig nemKép Csak ugye én két év alatt két terhességet csináltam végig, most meg szoptatok, és már annyira jó lenne kicsit nagylánynak lenni!!!Kép Nem úgy, azt még nem váromKép
JátszószőnyegKép
Tesód milyen kerámiákat gyárt???

Hajni!
Ez sem rosszKép
Zárdát 3 körül kell hívnom.

Pusz
Vendég
 


HAjni!

Most voltunk a Tescoban a listával, de itt semmi nincs már belőle. AZt mondta, hogy hétvégén kapnak árút abban talán lesz. TAláltam egy ismerőst aki azt mondta, szól ha jön az árú.

Megittam, a forralt boromat is, igy már nem csak a lánynak van jókedve Kép
Eszek és is a lány is és jövök!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na szóval a sztoriKépvagy inkább KépKép

Kiderült, a minap, hogy nem olyan régen nézték a kislánynak a vizeletét és bacikat találtak benne. A sógornőm meg teljesen le volt döbbenve, hogy mitől.
Persze nekem rögtön bevillant ismét egy kép, ami történetesen nyáron történt nálunk, hogy kint az udvaron pisiltette a kislányt, szerencsétlennek folyt a lábán meg a kis seggén, de ez az eszement már húzta rá a bugyit, vagyis törölgetés nuku. Ez nem csak az udvaron bevett módi, hanem otthon is. Wc után kezet nem mosunk, úgy ahogy evés után sem kell fogat mosni!Kép Ja és mint említettem már egészségügyet végzett a drágám és ott is dolgozik, most gondold el, hogy egy ilyen kezei közé kerülsz.
Szóval Bea, mondtam én hogy az Isten állatkertjéből Te nem láttál még minden fajt, ez egy külön példány! (szerintem elkülönítve is kellene tartani).

KÉPZELJÉTEK!
A leányzó még mindig nagyon próbálkozik a hasrafordulással, egy kicsit segítettem Neki, vigyorgott, körbenézett és hasról átfordult hanyatt (amit még sose csinált, csak lestünk a párommal)KépKépKép A kis huncut! Erősen titkolta, hogy ő bizony ezt már tudná, ha sikerülne hasra fordulniaKépKépKép Eddig nem nagyon szeretett hason lenni, szerintem mostmár fogKép

AndiKép
Ne idegeskedj! Szép formás és egészséges a lányod, ez a lényeg!!!!!!!!
Én is akarok menni vásárolni, de még mindig nincs készen a kocsink!Kép Tegnapra ígérték, állítólag ma meglesz, bár még a műhelybe nem sikerült beállni vele, hogy az utolsó simításokat elvégezzék rajta (délelőtt vitték vissza a fényezőtől). Komolyan mondom már lassan becsavarodok, másfél hete autó nélkül vagyunk...Kép
Mondtam is a férjemnek, hogy ha meghozták, megyünk, mindegy hogy hova, csak valahova el.
VásárolniKépKépKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Na ettem, de a lány még alszik.
Felvettem Hugi stilusát: délelőtt Cora, délután Tesco és vásár a belvárosban Kép Forralt bor jó volt, hét végén megyünk megint, Kép csak visszük a babakocsit. VAlamibe kell, hogy támaszkodjak Kép

Anna 65 cm 6850 gr. Doki néni szerint minden értéke tökéletes. Nagyon meg volt elégedve. JAnuártól kapja, az agyhártyagyuszis oltást. Kép


Bea!

Szentesi feketekerámia (népművészetileg zsűrizve) és gyertyákat önt. Nagyon szépeket tényleg.


Orsi!

Gratula, mi is most lennénk hétfordulósok. Azt tudom , hogy Ramiéktól 6 héttel vagyunk öregebbek Kép


És az én lányom még a dokinál is egy angyal volt. NAgyon büszke anyuka vagyok! (ÉS a doki néni engem is megdicsért, hogy látja, hogy nincs elkapatva, de sokat van vele foglalkozva) Kép

Hugikám!
Azt mondta a doki néni, hogy igenis kell a szigor , mert most alapozzuk meg, hogy a jövőben nyugtunk legyen. SZóval kapd össze magad és halgass az okos kis fejecskédre, és csak úgy csinálj, ahogy jónak látod! Kép

Anna ébred, majd jövök.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Túl vagyok egy jó kis szunyókáláson, olyan jól esett!!!Kép

Meli
SztoriKép Tiszta horror! Én nagyon háklis vagyok az ilyen dolgokra, állandóan mosom a kezem, utálom ha valaki az ellenkezője! Szegény gyerek!Kép
Kocsi: meg tudom érteni, mi is féllábúnak érezzük magunkat, mikor nincs.Kép

Andi
Gratula a lánykádhoz! Nagyon szép méretek!Kép

Most mennem kell, mert nyűgi van.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Hát ezt nem hiszem el!!!!!!!
Hova lettetek???
Bnm
 


Én élek még csak vigyorgok. Jöttek ismerősök és bepezsgőztünk. Igy csak sejtem, hogy mit irok Kép De a kedvem az jó Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na szép, egy kapatos csajszi meg én!!!KépKépKép

M.
Bnm
 


Na hova lettél, csak nem leestél a székről???Kép

M.
Bnm
 


Mi is élünk, csak hozzánk + beköltözött a hiszti manóKép.
De. Orsi volt hisztisKép.Utánna az apja, mert nem tudott a lánytól aludni az éjszakai meló utánKép.
És végül belém költözött amikor ők már nem látták szívesen.KépKép
eve
 
 


Andikám, tegnap nem azt mondtad, hogy + volt az éves adagod???KépKépKép
eve
 
 


Lányok, ma bepótoltam az elmúlt éveket Kép

Apa egyáltalán nem iszik egy kortyot sem. És ugye ökör iszik magában. Én meg egy jó nagy marha vagyok , nem ökör Kép

Szóval az ismerősünk szeret iszogatni. Nem volt mivel kinálni. De igy nekem is kellett inni. Hát nem nagyon találom a betűket, apa meg felajánlotta, hogy a gyereket is megfürdeti, csak a szegény gyerek túlélje Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok,

Nagyon hisztisen indult a a napunk, de minden jó ha a nap vége jóKép Most alszik a fürcsiig.
Délután valamelyik kedves szomszéd fúrt, így Annaát felzavarta alig bírtam megnyugtatni annyira sírt,Kép kiderült nagyon fél ettől a fúró hangtól.Kép

Nali,
Tegnap voltunk 17 hetesekKép Csak azért tudom ennyire pontosan mert akkor született, mármint kedden és minden héten keddi napon van mázsálásKép így azért nem nehéz megjegyezniKép

Andi,
Na para anyaKép megynugodtál? Teljesen jók a méretei a ggerkőcnek, szóval nem igazán értem mi az aggódalom tárgya, hogy ki mit mond azt pedig tudod.....! Azért van az embernek két füle, hogy az egyiken be a másikon pedig kiKép
Amúgy szerintem elég rosszul nézne ki a kis druszánk félévesen majd 10 kg-osan, mint egy kis Michelin babaKép No gondolj bele.... Ő pont így jó ahogy van, egészséges, okos és gyönyörűűű, mi kell még??????Kép

Bea,
Ez a majd két éven belül 2 terhesség ismerős, érzi is a szervezetem. Nem véletlenül mondják, hogy minimum kell egy másfél év a köv. terhességgel.

Hugi,
Merre csavarogsz???

Meli, Rájöttem (már egy ideje töröm a fejem) honnan emléxem rád, anno egy topicban topicoltunk, na melyikben????KépKép
Segítek:Kép Onnan indult Doris, Karmen,Vanda stb. na?????

Kika
kika
 
 


Andi!

Nagyon redes "apátok" van!!!KépKépKép
Ja! elfelejtettem írni, hogy:EGÉSZSÉGEDRE!!KépKép


Meli?? Hova tüntél???

Többiek merre járnak????
eve
 
 


Remélem Arra vált, bár holnap lehet hogy lesz macskajajj. Kép
KIka: nem vagyok paraanya, de azért izgultam, hogy fejlődjön szépen. De még meg is dicsértek. Azért jól esett. Mehet már a spenót is, karfiol is. Még jó hogy utálom a spenótot.Kép


Gyerekek! Itt azért kezdi a lazaság felütni a fejét! ( hú a betűk nem ott vannak ahol tegnap Kép)

Tessék rendesen irni, mert bekeményitek!!!!!!!

A:

Andi
Kép
mucska
 
 


Eve!

Nem volt ilyen rendes mindig. De 15 éve nem ivott semmit és nem is eszi meg azt amibe van szesz. Igy védekezik. Nálunk szilveszterkor is gyerekpezsgő van.
Egyszer egy szülinapra vettem pezsiket a boltos meg megkérdezte, hogy gyerek zsúr lesz ? Nem mondom a férjem szülinapja Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


NA mi van! Egyedül maradtam? Kép
Persze, mert nektek csak az úri lány jó, a kicsit kapatos, internetfüggővel már szóba sem álltok! VAgy jön a GYIVI? De most harisnya van a gyereken Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nálunk mindig gyerekpezsgő vanKép Már apukámék sem szoktak mást venni....
Most vacsi, aztán majd jövök.

H.
nalika
 
 


Szia Hajni!

Még csak futólag talizunk ma.

Hétvégén jön árú, akkor megyek a listámmal, remélem tudunk szerezni. Én eddig nem hallottam erről csak a szegedi topikban is odáig voltak a csajok, hogy azt akarnak venni. Utána jöttél te.
Ha lesz akkortelcsizek, hogy mi legyen!!!!!

Jó vacsikát! Remélem addig nem borulok le a szék mellé, mert nem sok kell hozzá! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nálunk is mindíg gyerekpezsi vanKépKépKép
Mi egyáltalán nem szeretjük az alkoholt.

Andikám! Nekünk így is tökéletes vagy!KépKépKép

Most megyek fürcsizni, oztán ha a Panka hagy akkor jövök.KépKépKép

puszi:

Eve
eve
 
 


Lányok!

Ma már sok lesz a tökéletes jelzőböl.Kép Egyszer meg talizok valakivel és csodálkozni fog hogy ki ez a tökkelütött hülye Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
néha ki lehet rúgni a hámbólKép
Köszönöm, hogy megnézedKép

Bea,
hova tűntél???

Asszem holnap már nem megyek tanfolyamra, az úgyis csak valami bónusz nap, nem kötelező...

H.
nalika
 
 


Hajni!

Tudod a Tesco után mindig jól vagyok Kép
Egyébként meg 10 perc séta innen, szóval közel van. Igy gyakran bejutok. Szóval nem gond. Csak ma apát is vonszoltam magammal Kép

Ti aztán haladtok a tanfolyással! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?