Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Merre jártok?
Ma egy kicsit voltunk a párommal a medveparkban, tök jó volt, de nem is ez a lényeg. Akkora a hasam, hogy az egyik kisfiú mutatta az anyukájának, hogy kisbabája lesz a néninek. Én mondtam, hogy már akkora, mintha legalább 5 hónapos lennék!
inek
 
 


Sziasztok!!
y utólagosan nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked :)
Csajok nagyon sajnálom hogy nem sikerült :cry:

Mar
Mindig azt mondom ez olyan mint egy "társas játék" valaki mindig kiesik ki előbb és ki később, van aki gyöztes! Én általában már az elején kiesem :(
Reméljük meg lesz gyözets a jövö héten :lol:

Szerintem nem a pénz dominál a dokiknál Én soha nem adam és nem is fogok nem sikerül az ismerőseim adnak és nekik sem sikerül! Nem kerülnek soha előrébb és ugyan olyan mogogorvák velük mnt velünk éppen milyn cipő van a proffon és a murbin :)

A Bromocriptint én is szedtem este egy 1/2 et de amint nem sikerült abba is hagyam.

Inek
ezek szerint már te is a 2 házzasságodat taposd :)
én is !nekem is van 1 fiam az első házasságomból. 19 éves.

Alexia
2 fiú vizslánk és egy csajszi van.
2 hete született kisbárányunk nagyon édes majd megpróbálok feltenni róla képet :)

a vizsgálaon nem volt semmi feldolgozza az epém rendesen a kajákat úgy hogy megyünk tovább :(

Tök beteg voltam a héten szerdától péntekig lázas voltam hasmenésem is volt és tökre nem volt semmi erőm fájt a fejem és szédültm :( valami járvány van a faluba tök sokan igy vannak én meg benyaltam! de már jól vagyok.

jók legyetek :)
boci35
 
 


Sziasztok,
Boci,
Köszönöm!
Remélem már jobban vagy!
Inek,
Úgy legyen!
Megy a drukk, mint ahogyan Zsuzsinak is!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2011.07.03 10:54-kor.

mary80
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi is kalandoztunk tegnap:megvolt az esküvő+lagzi,ahova készültünk.
Nagyon jól éreztük magunkat,ki zudtunk kapcsolni,táncoltunk,beszélgettünk régi barátokkal...
nagyon sokáig nem tudtunk maradni pedig jó lett volna,de a férjem egész nap dolgozik ma is,és egész héten.

Boci,
örülök,hogy az epéd rendben!Sajnálom a betegséget,gyógyulj meg egészen!

Inek,
hátha mégis ott az a baba (vagy2 :wink: ).olyan nehezek ezek az utolsó napok!Drukkolok nagyon!

Zsuzsika,
neked holnapra szerencse fel!

Mary,Alexia,Kakukk,hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Mmzsó: Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a lagziban, ezeken az eseményeken akkor tudja az ember jól érezni magát, ha: nem a tesója nősül, vagy ha nem jár úgy mint mi, hogy 150 emberből 7 embert ismertünk, és a gyerekemnek egyetlen játszó társa nem akadt és szét unta az agyát.....::)) Inek és Boci ti tudjátok milyen ez !! Ti meg majd megtudjátok!!:))

Elvittük a nagylányunkat a táborba Biatorbágyra, majd pénteken jön haza és nem is telefonálhat!!! Nagyon hosszú lesz ez a hét!!

Inek: Miért nem tesztelsz, ha ennyi tüneted van? Lehet mutatna már valamit!
Mary: Hogy van a kis lelked?? Gyógyulgatsz már?
Alexia: Tudsz a Beáról info-t??? Nagyon eltűntél, úgye nem estél depresszióba?

:roll:

Holnap reggel megyek és lecsapoltatom magam... mindenki szorítson nekem, hogy megfelelő info-t mondjon a Katika!

Jó éjt nektek!
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika,
nagyon szorítok!Várunk a hírekkel!Lehet,hogy csak esetefelé nézek be,mert ma a keresztfiamék jönnek!(Barátnőm,a nagyobbik fia a #fiam,és az öccse.)

Mary,
örülök,hogy benéztél és remélem,jobban vagy!
Vendég
 


Zsuzsika én is nagyon, nagyon szorítok! :D Gyere mesélni, remélem jó híreket kapsz majd! :wink:

Mmzsó
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a lagziban! :D
Te szabin vagy már?

Mary
Remélem jól vagy, vagy jobban vagy! :D Nem felejtettem el, amit ígértem, nem voltam most gépközelbe, de írom és küldöm.
Privit már küldtem! :wink:

Boci
Sajnálom, hogy nem az epéddel van a gond, vagyis örülök neki, hogy nem kell kivenni, de akkor most hogyan tovább? Milyen vizsgálatra mész?

Inek
Nem tesztelsz? Nagyon bíztatók a tüneteid! :wink:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Hétvégén elvoltunk a barátainknál névnapot ünnepelni, jó volt nagyon, a kis ünnepelt (5 éves) is jó sokáig fennt volt! :D

Kíváncsi leszek erre a hónapunkra. Kéthete gólyák által lakott településen jártunk, annyit madárkát és fiókát láttunk, amit egy egész évben biztos nem, az ovu előtt, alatt és utáni napokon is jól elvoltunk. Nem néztem, nem számolgattam semmit, csak most esett le, hogy az akcióknak most könnyen pelusos vége lehet! :wink: :lol:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Boci,
igen, így van, második. Az első házasság, ez viszont "csak" együttélés, többet nem megyek férjhez :lol:
Jó, hogy az epéd rendben van, de akkor mi lehet a baj?

Zsó,
örülök, hogy jól éreztétek magatokat a lagzin, csak kár, hogy hamar haza kellett mennetek.
Tényleg nagyon nehezek ezek az utolsó napok! Ááááááá!

Zsuzsika, nem tesztelek, mert nem akarok negatív tesztet látni. Szerintem csak hyperstimu esete áll fenn. Meg is kérdeztem ma Katit, hogy meddig normális, hogy ekkora a hasam. Kikérdezett, de nehéz légzésem nincs. mondta, hogy ha rosszabb lesz, vagy ha gondolom, akkor ír beutalót lentre az ambulanciára, megvizsgálnak, UH, vérvétel. Mondtam, hogy még nem kell. Úgy vagyok vele, hogy ha szerdán azt mondja, hogy sajna most nem jött össze, és még mindig ilyen leszek, akkor kivizsgáltatom magam.
Ezek a táborok olyan nehezek!!! Örülsz, hogy jól érzi magát, de közben nagyon hiányzik is!

Kakukk,
nem tesztelek, leírtam miért :)
Jaj, szorítok a gólyák miatt, hogy jót jelentsenek!
inek
 
 


Zsuzsika,
nagyon várlak ám, hogy mi újság!!!
inek
 
 


Inek
Szerda nemsokára itt van! :D

Zsuzsika
Én is nagyon várlak már!!! :D Gyere ha tudsz.......
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, azaz igazság, hogy már szombaton délután nem bírtam tovább és teszteltem. Azóta lebeg annak a lehetősége, hogy talán.... Már nem merek semmit elkiabálni, mert fájdogál a hasam, nem bírom az autózást, ülést, fáj a mellem. Bár ezek a tünetek normálisak, attól függetlenül, hogy 200 felett volt a Hcg-m szerdán még fel kell szaladnom egy vérvételre és telefonon megbeszéljük a többit, remélem és tudom, hogy ez az érték DUPLÁZÓDNI FOG!!!!!
Ha minden jól megy akkor 15.-én kell UH mennem!

Egyébként annak a hölgynek akivel együtt volt a punkciónk, annak is sikerült!! 1 nappal előbb volt a beültije és ma már 480 volt a HCG értéke!!! :lol: :lol: :lol:

Tudjátok én most nagyon félek és csak nagyon bízok a Jó Istenben!!Ennek rendben kell lennie, egyébként végtelen nyugalom van bennem, nem idegeskedem.
zsuzsika76
 
 


Köszönöm a drukkokat!! Nagyon jól esett!

Nektek is sikerülni fog!! :lol: :lol: :lol:
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika,
Jaj, de jóóóóóó!!! :) :) :)
Biztos szerdán is jó híreket kapsz!!!
inek
 
 


Sziasztok,
Röpcsike,
Hogy vagy?
Privit sem kaptam! :(
Inek,
Reméljük, nem lesz semmi baj, és jó hírrel jössz!
Többiek?

mary80
 
 


Sziasztok! Ajánlottak ma Titeket, gondoltam benézek. Elég sok ismerős van közöttetek. :lol:
Ma voltam az első vérvételen. A hétvége elég rossz volt, főleg tegnap. Nagyon fájt a hasam, úgy, mint amikor mejön a menszesz. Volt folyásom is, ami eddig mindíg azt jelentette, hogy nem sikerült. Volt sírás is, hogy a 4. nekifutás sem jön össze. Erre ma mintha elvágták volna, semmi. Na most mi van? Alig várom a szerdát, hogy biztosan megtudjam az eredményt. Most ugyanis megint ábrándozom....
rabne77
Újszász
 
 


Zsuzsika,
ez óriási!Végre valaki!Gratulálok!Szuper!

Röpcsike,
igen,a suliban szünet van,a júniusi koncerteket nem csináltam,most 8-án lesz egy koncert,Óbuda Főterén,este 7-kor,gyertek,Liszt!
De egyébként nem dolgozom,szombaton megyünk Balcsira,majd augusztusban lesz 1-2 koncertem már.

Rabne77,
üdv.itt!Én tudom,ki vagy!Jó,hogy jöttél!Te megismersz a nickemről?múlt héten SMS-eztünk.Nagyon drukkolok neked szerdára!Nagyon!!!!
Vendég
 


Szia Zsó! Simán! Csúnya lenne, ha nem. A héten csütörtökön mégy immunprofilra?
rabne77
Újszász
 
 


Rabne,
:lol:
nem,már voltam múlt héten,elég gyorsan töltötte ki a doki a papírokat,úgyhogy hiába álltam mögötte a számítógépnél,nem láttam pontosan,miket kért,de az biztos,hogy sokmindent,és levett 8 cső vért.Szerda körül hívom,hogy talált-e valamit.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak röviden jöttem, hírt adok magamról. :oops: Nem depizek. :D Inkább nagyon is lefoglalom magam, meg most már a munka is beindult, így nem sok időm jut netezésre. :( De azért olvasgatni szoktam, igyekszem holnap este hosszabban is írni. :)

Zsuzsika,
De jó, örülök, hogy magas a hcg-d. :) Drukkolok, hogy szerdára megduplázódjon. :)

Amúgy szerdán én is megyek, a zárópapíromért bemegyek, olyan 10-11 körül érek oda, Zsuzsika, Inek, lehet, hogy talizunk. :)

Most bocsánat, hogy csak ennyit írok, de fáradt, álmos vagyok. :(

Jó éjt kívánok mindenkinek! Puszi
alexia9
Budapest X. kerület
 
 


Mary,
köszi a biztatást. Éjszaka veled álmodtam, de annyira zavaros volt, hogy csak erre emlékszek, Ja, és hogy egy egyszerű terhességi tesztet nem tudtam megcsinálni, mert álmomban annyira bonyolult volt! :D

Rabne,
szia itt! :)
Én tegnap este sírtam el magam, mert annyira nem jól voltam, a párom már fel akart vinni a klinikára. megmozdulni is alig bírtam, annyira fájt a hasam, meg mindenem... szerdán a lelkemre kötötte, hogy vizsgáltassam meg magam... majd meglátjuk...(ugye milyen szófogadó vagyok? :D)

Zsó,
akkor pont (állítólag) visszatér a jó idő, amikor mentek! :)

Alexia,
örülök, hogy sikerül lefoglalni magad! Szerdán akkor valószínű fogunk találkozni!
inek
 
 


Inek,
feltétlenül szóljál,de ha ma is rosszabb lenne,akkor még ma!

Alexia,
örülök,hogy nem "depizel" és lefoglalod magad!Hamar eljön az ősz és a siker!Beáról tudsz valamit?
Vendég
 


Zsuzsika
Micsoda meglepetés!!! Gratulálok a magas hcg értékedhez!!! :D
Szerdáig tuti felmegy még jobban!!! :wink:

Inek
Igaza van Zsónak, ha ma ugyanúgy érzed magadat, mint tegnap este vagy még rosszabbul, akkor inkább menny be a klinikára.
(Nem ijesztegetésképpen mondom, de egy régi fórumos társunk is lombik után nagyon, de nagyon rosszul volt, többször szólt is dokiknak, akik végül elküldték kivizsgálásra, majd 2 napot végül bent is tartották. A lombikja egyébkét sikerült!)
Vigyázz magatokra!!! :D

Alexia
De, jó, hogy jelentkeztél!!! :D
Én is most nagyon elvagyok foglalva, meló és egyéb ügyintézni való, de nem is baj, nagyon jóóó figyelem elterelő! :wink:

Mary
Bocsi, akkor ezekszerint kiestem az időkvótából és azért nem sikerült elküldenem. :oops:
Megvagyok, bízakodok most a spontán babába!

Zsó
Micsoda nagy szám lenne a mi 0-as hcg értékünk helyett egy többszázas! :roll: Biztos, hogy egyszer lessz majd! :D
Lehet, hogy eltudunk menni Óbudára még nem igazán tudom a hét hátralevő részét...
A nezzo csatornára kapcsolva mindig eszembejutsz! :wink:
Jövő héten, vagy is amikor visszajöttök a nyaralásból meglesz már az eredmény! Remélem kiderül valami vagy pedig minden rendben van. Egyébként nekem is nagyon sok kémcsővel vettel le annó és múltkor néztem a leletemet és nagyon sok értéket megnéztek akkor és ez tök jó!

Boci
Van valami buli kilátásba???

Rabne77
Üdv. közöttünk! :wink:
Neked is a 4. nekifutás? :( Na, de ez most tuti sikerülni fog! :wink:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Kezdő fórumozó vagyok itt, bár Zsót, Zsuzsikát és Alexiát személyesen ismerem a SOTE-ról. A többiekkel is biztosan találkoztam már ott. :)

Azért írok, mert gyakran olvaslak Titeket, és láttam a nevemet többször megjelenni: "Tudsz valamit Beáról?" formában. :D

Kedves Zsó, sajnos nekem sem sikerült az első beültetésem, emiatt nagyon szomorú lettem. Egyszerűen "megjött" az eredményhirdetés előtti napon. :cry: Szeptemberben megyek újra. Pedig annyira reménykedtem. Amíg itthon pihiztem a beültetés után gyakran olvastalak Benneteket, és úgy érzem, nagyon hasznos volt. Tényleg több dolgot meg lehet itt tudni, mint a rendelőben. Neked pedig köszönöm a sok biztatást, amiket a váróban mondtál és őszintén remélem, hogy a következő alkalommal Neked is sikerülni fog!!! Kíváncsi vagyok azért, hogy a vérvételedből milyen következtetést vonnak majd le. Tényleg, csináltattál már hormonvizsgálatot? Azt hallottam, az is oka lehet a sikertelenségnek.

Zsuzsika, szívből kívánom, hogy Te legalább javítsd a statisztikát és SIKERÜLJÖN! :D Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!Vigyázz nagyon magadra!

A többieknek is kitartást, erőt és jó egészséget kívánok a továbbiakhoz, hogy ne adjátok, ne adjuk fel! Lehet, hogy lesznek kérdéseim, mert ősszel fagyasztott embriók lesznek beültetve és fogalmam sincs, mi fog velem történni. Kapok-e még valami hormont vagy hogy ilyen esetben mennyi ideig tart az eljárás?

Üdvözlök mindenkit: Bea
bea111
Budapest XV. kerület
 
 


Bea, Rabne,
Üdv. a Klubban!
Röpcsike,
Várom, ha lesz időd!
Inek,
Kitartás!Nagyon szorítok!
Boci,
Merre jársz mostanság?
Zsuzsi,
Aztán ügyesen!
Mmzsó, Alexia,
Hogy vagytok?
Bea,
Igen, a Gonapeptylt kell elkezdeni a 20. napon, majd-nekem rá következőleg 11. napra kellett mennem-vérvételre, és kaptam 1 tapasz receptet, amit nem lehetett sehol sem kiváltani! De erről Kakukk is tudna mesélni! (csak Zsuzsinak köszönhetem, h. neki még akadt pár darab). Majd ezt gyógyszerrel helyettesítették, majd újabb vérvétel, és UH. és aztán beülti. Beülti előtt 2 nappal Utro.
Röviden ennyi, ha nem veszed tolakodásnak, hogy leírtam.

mary80
 
 


Kedves Mary, köszönöm szépen, hogy ily gyorsan leírtad, mit várhatok szeptemberben. A tapasz dolgot olvastam itt a fórumon, de akkor még nem tudtam, miről beszéltek. Majd most megtudom. :D
Örömmel veszem, ha megosztotok velem infókat erről. És szívből remélem, hogy egyikünknek sem kell már sok tapasztalatot gyűjtenünk ezen a téren, és hamarosan a várandósság gyönyöreiről konzultálhatunk. Valahogy én annyira bizakodom, úgy érzem, az ősz jobb időszak lesz! :lol:
bea111
Budapest XV. kerület
 
 


Zsó, Kakukk,
holnap mindenképp szólok, mert megint délutánra rosszabbodik a helyzet, úgy mint tegnap :( De én ma már tuti nem megyek sehova, mert addigra csak ügyelet lenne, én meg ügyeletre nem megyek, annyira nem vagyok pocsékul...

Boci, Kakukk,
Buli??? lemaradtam valamiről?? :D

Bea,
szia, én emlékszek rád! :)
1 nappal előbb volt a beültid mint Alexiának, ugye?
Sajnálom, hogy nem sikerült, de majd az őszi fagyis! :)

Mary,
köszi hogy gondolsz rám! :) Mi újság veled?
inek
 
 


Bea,
szia,de jó,hogy jöttél!A rossz hírnek már kevésbé örülök,nagyon drukkoltam és bíztam benne,hogy sikerül!
Majd a fagyibabák!Hányan vannak fagyasztva?
Ne szomorkodj sokáig,na,majd találkozunk valószínűleg!Én is szept.végén kezdek majd,remélem.

Nem tudod,mi lett azzal a szőke lánnyal,akivel együtt volt a leszívásotok?Ő volt aznap az első,kedves fiatal csajszi,a nevét nem tudom.Neki is nagyon szorítottam,jó lenne tudni róla!

Mary,
köszi jól vagyok,remélem,nagyjából így marad,tavasszal átestem egy nagyon komoly mélyponton,olyat többé nem szeretnék,de úgy érzem,kicsit rajtam is múlik,úgyhogy igyekszem.
Legszívesebben holnap mennék újra,de tudom,kell a pihenés,mert ez a stimu megerőltető a szervezetnek.
Szerintem holnap felhívom a belgyógyászt,remélem,nem mond valami szörnyűséget...
Te hogy vagy?

Inek,
akkor szólj feltétlenül és mi meg nagyon várunk a hírekkel!

Zsuzsika,
téged is,de érted már kevésbé izgulok,jó lesz az,mehetsz majd UH-ra nemsokára!
Na,ebből is látszik,hogy a hasfájás nem biztos,hogy rosszat jelent,lám,Zsuzsikának is fájt... :wink:
Vendég
 


Szia Zsó! Köszönöm a biztatást. Szeptemberben akkor biztos találkozunk. Nekünk még 6 babánk van lefagyasztva. Legszívesebben mindannyiukat megszülném... Istenem, ha rajtam múlna... Az egy kicsit elkeserített, hogy mos is kell majd hormoninjekciókat kapnom. Azt hittem, már nem kell... :cry:
A szőke lánynak pedig, akit kérdeztél sikerült. Megfigyeltem, olyan 5-ből 1 lehet a sikeresek aránya.
Nektek fagyis lesz vagy újra kezditek?

Nem tudjátok, hogy a TB hány lombikot finanszíroz?

Inek, nekem Alexia után 1 nappal volt a beültetésem. De ettől függetlenül biztos, hogy találkoztunk már! :) Neked mikor lesz eredményhirdetésed?
bea111
Budapest XV. kerület
 
 


Bea,
de jó,örülök annak a lánynak!Hát igen,ő még csak 28 éves és várható volt,hogy könnyebben sikerül neki.

5 lombikot finanszíroznak.
Nekünk még csak 2 fagyibaba van,ez még kevés,jó volna hozzá még legalább 2,most viszont nem tudtunk fagyasztani sajnos.
Ne aggódj,Bea,a fagyis hormonkezelés kevésbé megterhelő,mint a stimulált.Nem fognak úgy feszíteni a petefészkeid,ami olyan kellemetlen volt.Nem lesz peteérésed,csak a méhnyálkahártyát építik fel,hogy jól megtapadjanak az embriócskák.
Vendég
 


Bea,
tényleg, de rád gondoltam!!! :)
Tök jó, hogy a szőke lánynak is sikerült! Ő szemüveges göndör volt? (őt már viszont lehet keverem valakivel...)
inek
 
 


Zsó, akkor legközelebb azt a 2 fagyis babát teszik be Neked? Miért nem tudtatok legutóbb fagyasztani? Kevés petesejted lett?

Inek, a szőke lány szerintem nem göndör. De hogy szemüveges? Az lehet. :roll: "Jól" megfigyeltem, ugye? :D De valószínű ugyanarra a személyre gondolunk!

Egyébként lehet, hogy a kor tényleg számít.
bea111
Budapest XV. kerület
 
 


Bea,
nem,megint stimulált ciklus lesz,mert 2 fagyi az még kevés,úgy értem,a túlélési arány 50-70%,ezért volna jó gyűjteni még hozzá néhányat,4-5-tel már érdemes nekifutni.
Most 7 petesejtből 6 volt érett,ebből 4 embriónk lett,hármat ültettek be,1-et meg nem tudnak fagyasztani.Ezért nem lett most fagyasztottunk.

Szerintem a szőke lány olyan loknisan hullámos hajú volt és szemüveges.Vagy kontaktlencsés mert így is úgy is láttam.Szerintem egyre gondolunk mindhárman.

Inek,
hajrá holnap!
Vendég
 


Képzeljétek, az éjszaka 2szer is közölte velem Kati hogy nem sikerült. Az egyik alkalommal vmi tök ismeretlen doki volt és tele volt az osztály ággyal. Mindegyiken feküdt valaki. :-D egyszer meg reggelre megjött, de kiderült h ez is csak álom volt. A tudatalattim nagyon dolgozik :-D (telről írtam)
inek
 
 


Inek nagyon drukkolok!!! :D :wink:
Az álombeli rossz hír közlése könnyen lehet a valóságban jó hír! :D :) Nagyon drukkolok!!! :wink:
Tudom más tészta, de eszembejutott, hogy én nagyon sokszor a suli kirándulások előtti éjszaka azt álmodtam, hogy másnap reggel elaludtam vagy elfelejtettem hátizsákos cuccot vinni vagy lekéstem a buszt vagy a vonatot. :oops: Persze a valóságban soha nem aludtam el, mindig oda értem a megbeszélt helyre és mindig ott volt nálam a háti tatyómba és feltudtam szállni a többiekkel a buszra vagy vonatra.:)
Szóval az álmok könnyen csalhatnak! :lol:

Mmzsó
Gyere mesélni majd, hogy mit mondott a belgyógyász doki!:)

Üdv. az ujjaknak!!! :D
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Csak bejelentkezek, megígértem. 500 a mai hcg, és a hétfői pedig 200. Szóval jöhetek jövő hét pénteken uh-ra! :-D
inek
 
 


Sziasztok!!

Mindenkit üdvözlök, szépen nő az ismerősök száma!

Bea! Nagyon sajnálom, de ezt nem tudjuk előre szabályozni ezt a folyamtot, majd legközelebb sikerül!! Fel a fejjel és pihenj sokat!

Inek! Nagyon örülök a sikerednek gratulálok, akkor pénteken irány az UH.

Mmzsó, Röpcsi, Mary: Nagyon aranyosak vagytok, hogy ti is szorítottatok nekem és biztos, hogy a céljaitokat ti is nemsokára eléritek!! :lol:

Rabné: Veled mi van? Mennyi lett a hcg?? Képzeld el találoztam a 43 éves hölggyel, a nevét nem tudom, talán Ő is nyerőre áll!!

Ma voltam vérvételen és annyit mondott a Kati, hogy nagyon-nagyon jó az értékem!! Tehát nagyon bízom benne...... Jövőhét Csütörtökön megyek majd UH-ra.
zsuzsika76
 
 


Inek és Zsuzsika,

gratulálok nektek!Jöhet az UH!Örülök nagyon meg persze picit irigy is vagyok,mármint nem rossz értelemben!

Inek,
és a kellemetlen tüneteiddel mi a helyzet?

Rabne,
téged is várunk a hírrel,remélem,sikerült neked is!Tudod,nem akarunk ősszel találkozni,megbeszéltük! :wink:
Vendég
 


Inek,
neked is fájnak a melleid?
Vendég
 


Inek, Zsuzsika
De örülök, hogy Nektek legalább sikerült a program! :D De jó valami pozitív hírt is olvasni! :D Biztos szépen felmegy mind a kettőtöknek a hcg értéke és nemsokára az uh vizsgálatkor már láthatjátok a picikéiteket! :wink:
Gyorsan elrepül ez a párnap! :D

Hétvégén férjem egyik barátjáéknál voltunk névnapozni és úgy elcsodálkoztam, hogy milyen nagy lett már a kisfiúk. :shock: Szeptembertől megy majd nagycsoportba, utána meg jövőre suliba.
Átfutott az agyamon, hogy a mi gyerekünk/gyerekeink már sulisak lennének, ha annó pár hónapon belül sikerültek volna. Egy percre visszatekintve olyan gyorsan elmúlt ez a 7,5 év, pedig sokszor voltak olyan hetek, hónapok amikor mintha megállt volna nálunk az idő....
Egyszer tudom, hogy sikerül majd nekünk is, de azért amikor körülnézek a barátaink közt, ahol már mindenhol van gyerek, ritkán eszembejut, hogy milyen lenne ha már nekünk is lenne egy kis ovisunk vagy sulisunk.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Rabne
Én is drukkolok és szorítok, hogy Te is jó hírekkel gyere!!! :D
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Köszönöm szépen nektek a sok biztatást, tudom, hogy most nektek nehéz, mert már én is átéltem többször is azt az élményt, hogy "neki sikerült de nekem miért nem"? Én mennyivel vagyok rosszabb mint Ő????
Tudjátok, most nekem is nagyon nehéz időszak következett volna be az életemben, ha ez most nem sikerült volna, mert az októberi babánk most születne meg.
Ebben az a furi,hogy az öcsémék kislánya is pont 2 hét múlva fog érkezni. A gyerekek teljesen egyidősek lennének! Bármennyire is nem vagyok irigy, de nagyon nehezen viseltem volna..... Tudjátok miért!

Persze most nagyon boldog vagyok( félek még, hogy minden sikerüljön). Várom a tesómék kisbabáját és csendesen szemlélni fogom a dolgokat. S látni fogom azt, hogy én mi mindent fogok másként csinálni mint a sógornőm :lol: :lol: Nekem már van 10 év gyerek nevelési tapasztalatom!!
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika,
annyira aranyos vagy!Komolyan nagyon jólesett,amit írtál!De nehogy mentegetőzz!
Mindent értek,amit írtál.Én már annyiszor mondtam ilyet,hogy "miért vagyok én rosszabb"és lehet,hogy még fogok is elkeseredésemben,de tudom,hogy ez egy teljesen rossz kérdés!Mert nem azért vannak a nehézségeink,mert rosszak volnánk,hogy miért,azt persze nem tudom pontosan,de hogy Isten nem ver se bottal,se mással,az tuti!

Képzeljétek,felhívtam a belgyógyászt,aki azt mondta,hogy az immunra és egy másik vizsgálatra-amit nem értettem- levett vért nem vitték el akkor csütörtökön,így "megrohadt" hétfőig,1 szó mint 100 holnap reggel megint megyek,le kell venni a vért.Jó,mi?
Vendég
 


Na, itt vagyok hazaértem :)
Köszönöm mindenkinek, hogy gondolt rám :) Kicsit lelkiismeret furdalásom is van miattatok :( Annyi ideje próbálkoztok már... de higgyétek el, nektek is sikerülni fog!!! (bár én még nagyon aggódom a két UH miatt, az egyiken, hogy lássunk valamit, a másikon pedig halljunk)
Képzeljétek Kati nyakába ugrottam mikor megmondta :D Sejtem mit gondolhatott :oops:

Zsó,
ez szörnyű! Mi az hogy nem vitték el? Ez elég durva!
Kellemetlen tünetek: Kati írt beutalót a lenti vérvételre, de csak miután itt levetettem a vérem :D A fehérvérsejt magasabb, mint kellene, 11,7 (ref: 5,00-8,00), de a vérsüllyedés 10 alatt van. Szóval megbeszéltük, hogy nincs nagy gáz, a fehérvérsejt amiatt is lehet magasabb. hogy sikerült. Valószínű ezért is szívódik fel a folyadék lassabban. (és csendben jegyzem meg, de ha ez az ára a babának, akkor 9 hónapig is elviselem) A melleim még mindig fájnak újra, de csak mától. Volt egy pár nap, amikor alábbhagyott...

Zsuzsika,
nagyon örülök, hogy emelkedik neked is a hcg! Akkor az időzítés most pont jó! Én is nagyon félek még. Örülök, de iszonyatosan félek.

Kakukk,
hogy gyorsan repül el??? ugye csak viccelsz!!! Addig halálra fogom magam aggódni!! De nem panaszkodok, üssetek le ilyenkor!!!

SENKI semmivel sem rosszabb, mint a másik!!! Nem tudni, mi miért történik sajnos!!!! De előbb-utóbb mindenkinek lesz oka örömre!!!
inek
 
 


Sziasztok!

Zsuzsika, Inek! Jajj, de örülök nektek!!! :D Végre már jó híreket olvashatok! Szorítok nagyon, ti pedig vigyázzatok magatokra! Kíváncsian várjuk az UH fejleményeket!
Lányok, nektek mik a tüneteitek? Hogyan kell érezni, amikor bent vannak? Fáj valamitek? Nekem a Zsóhoz hasonló tüneteim voltak, amikor nem sikerült, vagyis a mellemen éreztem. Meg hát megjött.

Inek, neked ez hányadik próbálkozás? Nektek fagyasztott volt vagy friss? Bocsika a sok kérdésért, de mindent tudni szeretnék! :lol:

Zsó, sajnálom a vérvételi tortúrát! Hidd el, egyszer vége lesz a rossz időszaknak. Valamiért ezen át kell mennünk, ki tudja, miért. Ahogy már írtam is, én az őszben reménykedek. Valahogy azt érzem, hogy az egy jó időszak lesz és sikerülni fog. Bár a többiek számára ez a mostani is jó időszak. Szerencsére. :D
bea111
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok lányok! Köszi, hogy gondoltatok rám! Sajnos nem sikerült :(
Volt sírás, picsogás. Totál beleéltem magam, hogy ez a 4. ennek sikerülnie kell. Hát nem. Nem tudom felfogni, miért nem tapad meg.
El vagyunk keseredve mindketten.
Mehetek dolgozni hétfőn. Most még kitaláltam, hogy a jövő héten elmegyünk a bükki füvesemberhez, hátha van valamilyen gyógynövénye, ami segíthet majd a megtapadásban. Meg hátha jó az endometriózisra is valami.
Csinálom tovább a fülakupunktúrát is, aztán ősszel nekifutunk megint.
Gratula Inek még egyszer, és Zsuzsikának is.
rabne77
Újszász
 
 


Rabne,
nagyon sajnálom!Na,ugyanezt nem értem én sem,hogy miért nem tapadnak meg,már 10 embrió elveszett bennem,belegondolni is borzasztó!
Ősszel együtt futunk neki és sikerülni fog!

Inek,
örülök,hogy rendben vagy,nincs nagy gond!ne félj,most már minden jó lesz!Akinek ilyen szép a hcg-je,azzal nem lesz probléma.Nem csak 1 UH van?És azért csak jövő héten,mert akkor már látszik,hogy pulzál a szíve.Hallani még nem lehet.
Vendég
 


Rabné,
tényleg nagyon sajnálom, tényleg nagyon bíztam benne, hogy 15-én az UH-on találkozunk! Hétfőn te is mondtad, hogy ez most másabb, hogy te is elkezdtél bizakodni. Most már elárulom, hogy neked ezerszer nagyobb esélyt adtam, mint magamnak! Többször szerepeltél az álmaimban is! Menjél el a füvesemberhez, hátha! És azt se hagyd abba, amit eddig csináltál, hisz látod, most már fagyasztani is lehetett! Tényleg ősszel fagyasztott lesz?

Zsó,
Jövő héten az UH-on még csak a petezsákot lehet látni, a pulzálást nem. És utána szokott lenni még egy, amikor már a pulzálás is kivehető, esetleg hallható. Onnan tudom ilyen biztosra, hogy tegnap ezt Katival megbeszéltük.

Bea,
köszi szépen a sok drukkot! Neked, Zsónak, Rabnénak, Marynek, Kakukknak, Alexiának, Bocinak (hú, remélem nem hagytam ki senkit!) is sikerülni fog ősszel!!! Nekem szép a HCG eredményem, de még nem akarom elkiabálni, nem akarom túlságosan biztosra venni, hisz annyi olyanról hallani, hogy felszívódik, nem fejlődik tovább, esetleg üres a petezsák... szóval még nagyon nagyon sok minden közbejöhet... ha esetleg mondjuk elkezdenék pecsételni, engem az infarktus vinne el (ami elképzelhető, hisz az első nagyfiammal a második kimaradt ciklus idején pár napig volt pecsételős vérzésem)
Nekünk két sikertelen inszem után, ez volt A lombik. Nem szeretem kimondani, hogy első, nem is sűrűn tettem. Tipikus tünetek, hát olyanok voltak, amiket utalhattak erre is, arra is. A melleim fájtak, volt, hogy nem tudtam aludni sem tőlük, de ez az utolsó napokra enyhültek (következtetés: tuti nem sikerült) majd most megint elég érzékenyek. (Hogy mennyire mirigyesek, erről inkább nem írnék, mert nem tudom megállapítani...) A hasam megnőtt, valószínű a stimutól, pedig sok fehérjét és folyadékot fogyasztottam, és délutánra, estére iszonyú érzékeny volt, fájt, a kezemet sem tudtam rátenni, mert azt is éreztem. Volt hogy szédelegtem, hogy ez most az időtől, vagy vérnyomás, esetleg cukor, azt nem tudni. Ja és a legfontosabb. Vasárnap este mikor az Utrot raktam fel, éreztem, hogy valami megváltozott, felpuhult a méhszáj. Eddig azt sem tudtam, hogy hol is van, melyik is az pontosan, de így annyira egyértelmű volt. Mondtam is a páromnak, hogy valami megváltozott. Most vagy azért, mert sikerült, vagy azért, mert meg fog jönni. Én inkább az utóbbit hittem el. (Katinak elmeséltem, és azt mondta, hogy igen, ez így szokott lenni, ilyenkor felpuhul) Szóval számomra ez volt a legfontosabb tünet. De minden ember más és más, minden terhesség más és más! Van akinek ilyen tünetei, van akinek teljesen más tünetei vannak.

Bocsánat, ha egy cseppet hosszúra sikerültem :oops:
inek
 
 


Csajok,
Örülök a jó híreknek!
Inek,
Nem hiszem, hogy én megyek még valaha is...
Hétfőn este ezt is átbeszéltük a férjemmel, hogy ketten is eléldegélünk...
Tudod, megkaptam a napokban, hogy gondolkozzam el, miért alakul így az életem, hogy nincs gyermekem...ez nagyon mélyre taszított, és míg élek, visszhangozni fog bennem...
Tudom, az ilyenekkel nem kell törődni; de mi van, ha tényleg igaza van?... :cry:
Többiek,
Remélem jól vagytok!
Ne haragudjatok, hogy most nem név szerint írok!

mary80
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?