Új privát üzeneted érkezett!

Anett hírek:)

Megszületett Mihály, Levente, tegnap(tényleg tegnap) 17 óra 19perckor, 14,5 óra vajúdás után császárral. 3030dkg és 53cm. hosszú nap volt, de jól vagyunk!!!!!

itt is gratulálok,várom az élménybeszámolót!

KépKép
dike
 
 


Anett
szívből gratulálok a bébihez, sok tejcsit, boldog baba-mama napokat :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


váááááááááááááá
juhéééééééééééééééééé
hát kell ennél jobb laptetüüüüüüü???????
jajjjj de boldog vagyooooook
aneeeeeeett,
szívböl gratulálok a picihez, legyetek nagyon boldogok,sok sok tejet és élvezd minden pillanatát ennek a csodálatos dolognak...
libabörös lettem és könnybe lábadt a szemem...
Vendég
 

 
 

nálam a helyzet változatlan, még mindig érzem,h velem vannak,uh meg vagyok nyugodva...
csajok, én minden nap egyre közelebb kerülök hozzájuk,most már muszáj,h velem maradjanak :-)
Vendég
 


suzy,
üdv :-) látom te már több,mint 7 hónapja boldog anya vagy :-)

rekuja,
mindjárt itt a péntek,hogy állsz?
most nött ki a bölcsesség fogad??? nekem nincs egysem,de ezek szerint ami késik,nem múlik :-)

dike,
köszi az anett híreket!!!!!!!!
hogy állsz a tejfakasztással?
itt egy pár hasznos dolog,amit érdemes elolvasni szerintem:
http://magyar-videk.hu/nyavalya/tejfaka ... ismamaknak
Vendég
 


Anett Misijéröl vannak képek a facebookon :-) nagyon nagyon édes :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.29 08:45-kor.
Vendég
 


suzy,
üdv :-) látom te már több,mint 7 hónapja boldog anya vagy :-)

rekuja,
mindjárt itt a péntek,hogy állsz?
most nött ki a bölcsesség fogad??? nekem nincs egysem,de ezek szerint ami késik,nem múlik :-)

dike,
köszi az anett híreket!!!!!!!!
hogy állsz a tejfakasztással?
itt egy pár hasznos dolog,amit érdemes elolvasni szerintem:
http://magyar-videk.hu/nyavalya/tejfaka ... ismamaknak
Vendég
 


Bazsa! így van ahogy mondod, egyre közelebb vagy ahhoz, h kezedbe tarthasd a drágá(i)d:))
sehogyse állok,kipróbáltam mindent!

KépKép
dike
 
 


Anett
itt is gratulálok a kis Misikéhez :) szép hosszú baba :) nagyon sok tejcsit, jó egészséget, sok boldogságot nektek a picurkához! :)
Majd mesélj a szülésről, ha lesz időd, s végülis miért lett császár?

Zita

Kép
zitácska79
 
 


csajok,elkezdtem orálisan bevenni az utro-t,mert fáj ott lennt. ki van csípve meg viszket is néha...
Vendég
 


Anett
Sok szeretettel gratulálok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Bazsa
Drukkok mennek!
Pozitív hozzáállás nagyon fontos.... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


rossz éjszakánk volt fél 2től fél 5ig:((nem akart elaludni.
szerintetek a napi 1 kaki jó??....vagy még keresgéljek másik tápszert, addig sokat nyög,nyom egész nap,míg nem kakil...
ja amúgy tegnap megnézte a védőnő szájpenésze van, úgy h minden kaja előtt megy az ecsetelés,sírás...

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Anett!
HAtalmas gratula a kisfiadhoz!
Gyors felépülést, sok tejcit, és boldog életet kívánunk Nektek!

Dike,
ne aggódj a kaki miatt.Lelle már egy jó ideje csak tápszert kap, és napi 1xvan kaka, van olyan nap is, hogy egyszer-egyszer kimarad!Nálunk már hetek óta nem volt 1nél több kaka naponta!
Egyébként mi BEBA HA-t eszünk.

Bazsa,
háttérből követlek, és nagyon drukkolok!Mikor lesz eredmény hirdetés?

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


meli,
annyira szeretem olvasni azt a gondolatot ott a vonalzód alatt :-) jöhetnél sürübben is :-)
köszi a drukkot,szerdán lesz eredményhirdetés,julius 6 :-)
Vendég
 


Bazsa
igen, hál istennek nagy a boldogság :D drukk a két csíkos és jó magas hcg-ért :!: :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dike
jó a napi egy kaki, majd alakul az idő múlásával a pocakfájás és rendeződni fog a kaki dolog is hidd el, addig türelem :!:
nekünk is volt szájpenész, úgy jöttünk haza a kórházból, egy hétig kellett ecsetelni neki boraxos oldattal :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Bazsa,
akkor nagyon drukkolok, szerdáig!Akkor hány nappal leszel ET után?14?Előbb nem akarsz tesztelni?
A vonim alatti idézetet egy nagyon jó barátnőmtől kaptam, egy sikertelen lombik után.Nagyon sok erőt adott akkor is, és most is! :wink:

Suzy,
hogy Ádám milyen nagyfiú már?!! :shock:
Hisz nemrég izgultunk Érted a pozi tesztért! :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


meli,
nem tudom mi az az ET :oops:
19-én volt a leszívás
23-án volt a beültetés
juli 6-án teszt
és nem tesztelek elötte :-)
Vendég
 


ET = Embrió Transfer, vagyis beültetés :)

Gratulálok Anett! Önbizalommal teli nem parázós babázást!

Holnap költözünk, 4 napja dobozolok, zombi vagyok. Visszakívánom, hogy a kaki legyen a legnagyobb problémánk :lol: Ma vettük át a festőktől a lakást, gyönyörű lett! Apa jövő héten ugyebár nem lesz, lakhatjuk be a csajjal kettesben a lakást :( Bocsi, hogy nem írok mindenkinek, de apa pattog, hogy szét akarja szedni a wifit is :( nemtom mikor lesz megint netem, Bazsát követem mobilról, mennek a drukkok! Azzal, hogy Anett megszült, most csak Bazsában van baba? Nemtom követni :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


rekuja,
kívánom,hogy minél gyorsabban túl legyetek a költözésen...
isten bizony segítenék,ha ott lennék... bár csak a könnyü dolgokat vállalnám be,de segítenék :-)
Vendég
 


beszéltem tegnap Anettal, jól vannak,kicsi szopizik,ott van vele. nagyon irigykedik azokra,akik simán szültek és jönnek mennek, fáj neki a császár seb.kisfia el kapott valamit, antibiotikumot kap így 1-2 nappal tovább maradnak.úgy hiszem vasárnap vagy hétfőn jöhetnek haza...

KépKép
dike
 
 


ebben a szeles tizen akárhányfokos időben babakocsiba mibe kell öltöztetni Ármint? segítsetek..

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Ti hogyan vettétek észre a szájpenészt? én nem tekintgetek mindig a szájába, csak ha sír :) konkrétan nem nézegetem, hogy van-e, kellene nézegetni? én eddig nem vettem észre, hogy lenne neki. Mivel jár a szájpenész, mármint levert vagy van más tünete is, mint a szájban lévő fehérség?

Dike
a babakocsiban mindig melegebb van, mint konkrétan a szélben, ha behajolsz érzed :) én is tegnap jöttem rá, bár ennek ellenére tegnap így vittem ki: hosszú ujjú kombidressz, ujjatlan rugi, kocsikabát, sapka, nagyon vastag takaróval betakarva és tök jó meleg volt keze, lába mikor behoztam :) pedig neki mindig hideg.

Melinda
Nektek volt hasfájós problémátok?

A védőnő nekem azt mondta, hogy előfordul, hogy nincs minden pelusban kaki, sőt lehet napokig nem lesz, Dike én nem aggódnék a helyedben. Pocijját meg masszírozhatod, ill. tornáztathatod. Én még azt szoktam hogy felveszem, úgy mitn a büfihez, csak kicsit lejjebb teszem, hogy a szívemnél legyen a kis szivecskéje neki is :) s így tökre megnyugszik, közben jobbra-balra billegek, mintha hintázna :)

Tegnap tök jót csaviztunk :) annyira jól esett, szerencsére annyira nem volt meleg, bár a kocsiban szauna volt, főleg szopi közben. Doki bácsinál is jártunk, mert kiütéses a cicije, persze nem jött rá, hogy mitől, egyelőre nem írt rá semmit , csak testápolót, ill. szappanos vízzel kell lemosni. Valószínűnek tartom, hogy a málnától van, amit ettem :( mivel nem váltottam mosószert sem fürdetőt, semmit, más kaját meg nem ettem, ami irritálná, csak azt a k.... málnát , sorry :twisted: úgyhogy most nem eszek, s érdekes, mert többször is ettem, de rögtön nem jött ki rajta, bár a doki szerint 24-36 órát kell nézni, hogy mit ettem. S rögtön jött a tejjel, de kapásból leállítottam, hogy én már a tejet nem is ismerem, meg a tejtermékeket, mert nem eszek-nem iszok már 3 hetes kora óta.
Holnap leszünk 2 hónaposak! :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Dike
Mindig úgy öltöztesd a babádat, ahogy te vagy öltözve s még egy réteg, ha hideg van, legalábbis ezt szokták mondani az okosok :) közben meg figyelni kell a nyakát, hogy nem fázik-e vagy nincs-e melege

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Dike,
szerintem babája válogatja!Lelle például nagyon fázós, rajta ma ujjatlan bady, kisblúz, hosszú ujjú rugi van, mikor kivittem, akkor adtam rá egy kiskabátot, és egy takarót!

Zita,
sajnálom, hogy még mindig tart a pocakfájásotok!
Lelle is nagyon hasfájós volt, rengeteget üvöltött az első hetekben!Aztán a 7.héttől nekem már nem volt semmi tejem, így csak tápszert kapott, és egyik napról a másikra teljesen elmúlt a hasfájása.Azóta nem is volt ilyen gondunk!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!

Zita!
Rolinak is volt szájpenésze a sok antibiotikumtól amit kapott a kórházban,de különösebben nem volt semmi tünet a fehérségen kívül,csak annyi,hogy esetleg mivel viszkethet neki,így masszírozta a nyelvével.Olyan volt mintha enne valamit.
Mi is boraxos oldattal ecseteltük és amit nekünk direkt kihangsúlyozott a doki néni (bár reméljük nektek nem lesz),hogy ujjra csavart gézt itassunk át az oldattal és azzal "töröljük" körbe belülről a száját,evés után negyed órával.

Anett!
Gratulálunk!

Bazsa!
Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Anett
Gratulálok!!!!

Bazsa
Drukkok mennek!

Szájpenész
A száj nyálkahártyáján fehéres felrakódás, ha letörlöd, az alapja vérezhet is...
Borax-glicerinnel naponta többször alaposan le kell törölni. Fájhat.. Dentinox-szal be lehet kenni a száját belülről...
Jó, ha van otthon Canesten kenőcs, mert a gomba végigmehet az egész emésztőszerven, megjelenhet a popsin...
Szopis babánál anyuka cicijét is kezelni kell!!!!
És mindent, amit a baba a szájába vesz, sterilizálni kell!!!! (a kis kezét is sokszor, alaposan tisztítani kell... esetleg azt is lehet fertőtleníteni)

Dike
Ahogy fejlődik a baba, fejlődik az emésztőrendszere is... és nem lesz minden pelusban kaki... Legyen naponta egyszer, az már jó...
(csak anyatejet kapó babánál van az, hogy kimaradhat több nap is...)
http://www.kismamablog.hu/gyermekbetese ... mo-szeklet

Kép
Kép Kép Kép Kép
gigike78
 
 


Gabi! mi is úgy csináljuk,meg fülpiszkával..de kaja előtt:)

sztem el is tűnt neki.

Zita! pofazacskójában belül nézd h fehér e.kezelni kell,mert elterjed a szervezetébe,majd rá megy a popsijára.

KépKép
dike
 
 


Chloenak
Kép

Kép
Kép Kép Kép Kép
gigike78
 
 


sziasztok! fuu én egyre nehezebben bírom azz éjszakákat,pedig nem is vészesek...fél 2kor és 4 45kor kelt....meg 7kor nyüszögött,na mondom felkelek készülődni...aztán csak fél 9kor kelt, de én már akkor kávéztam, kisikálta, a beáztatott kakis cuccait,mostam,mosogattam,sterilizáltam,meg összekészülődtem....tervezek elmenni a bababoltba még mammos cumisüvegért a vizesnek,mert az aventos,és azt olyan nehezen fogadja el. de csak 10 fok van kint váááááááááá.
képzeljétek a jobb combtőnél a redőkbe sebes, vagy kipállott,v nem tudom, de látszik kicsit a husa,v mi...most jól behintőporoztam...mitől?csak az egyik fele..és nagyon figyelek h jól megtöröljem ott.

KépKép
dike
 
 


Dike
Hintőporral nagyon vigyázz! Csak nagyon-nagyon vékonyan szabad, mert különben összecsomósodik és az sérti fel a bőrt... egy kis popsikrémmel nem próbáltad bekenni?

Kép
Kép Kép Kép Kép
gigike78
 
 


Dike
nekünk is volt ilyen, olyan száraz volt és egy kicsit piros :arrow: a dokinő mondta, hogy ez gomba, nagyon hurkás volt Ádó és ott megtelepedett a gomba, Canestennel kentem és azt tanácsolta, hogy váltogassam a popsi krémeket, nappal a gyógyszertári felírt kamillás van, este pedig Sudukrém :!: ne hintőporozd, igaza van Gigikenek :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zita
kitartás, el fog múlni a hasfájás idővel :!:

Bazsa
megy a drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++tényleg nem fogsz tesztelni :?:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


de de most popsikrémmel kenem...ja nekem se tetszett a hintőpor..

KépKép
dike
 
 


no teszt :-)
csak vv...
Vendég
 


Sziasztok,

ma alaposan megvizsgáljuk majd együtt, hogy nincs-e esetleg szájpenésze babócánknak, mert szokott néha "rágózni", meg eszi a kezét, bár az nem hinném, hogy attól lenne. Egyébként a doki mondta, hogy gombás a feneke, azért pirosodik ki annyira, akkor lehet mégis van szájpenésze??? megkukkoljuk ma mindenképpen. Egyébként milyen, ha a szájpenésze rámegy a fenekére is? csak simán piros lesz a feneke vagy az milyen? nem akarom megtudni az tuti.

Cukigabi
Remélem hogy a "rágózása" nem azért van.... Bár most doki bácsi nem kukkantott a szájába, vagy lehet nem emlékszem, de szerintem most nem nézett bele neki. A védőnő meg segg hülye, felhívtam hét elején, hogy elmennék hozzá, mert aggódok a kiütése miatt, s szépen lerázott. Lehet, hogy el sem megyek hozzá a 2 hónapos vizsgálatra, mert az nem kötelező, s kapja be, utálom nagyon azt a nőt. S bevittem gyerekdokihoz Olivért, s a doki mondta, hogy nagyon figyeljek, hogy mitől lehet, mert ha nem múlik el, akkor gyógyszert kell felírnia, a védőnő meg láttatlanban leszarta a dolgot :twisted: :?

Hasfájás változó nagyon, de még mindig van nálunk... de tegnap ettem pizzát :) én csináltam, nagyon lightosra, és ittam cappuccinot is (tejből készült), semmi baja nem volt :) szokásos hasfájósság volt.

Gigike
én mindent sterilizálok, bár semmit nem kap cumisüvegből már, csak amíg kipróbáltuk a teát, akkor azt a tejtárolós dobozba adtam neki, s azt is sterilizáltam, a pelenkázó feltétet is állandóan fertőtlenítjük, s baromi sokat mosok, mert mindig lemossuk a fenekét és pelussal van megtörölve. Nagyon vigyázok, hogy nehogy valamit elkapjon. Én is kényes vagyok, s valószínű mindent örökölt tőlem kényesség tekintetében, pl. a bőrét is.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


nincs szájpenésze, megnéztük :)

Melinda
nekem a doki azt mondta, hogy tápszeres baba is lehet hasfájós, tök jó, hogy nektek elmúlt :)

Gigike
mivel kell fertőtleníteni a baba kezét? simán víz?

Tegnap voltam fodrásznál :) megszépültem :) végre.....

Egyébként ma du. hiszti van... nem tudom mi van vele, biztos az időjárás....

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok!

Anett,
hazaértetek már?Ha lesz majd egy kis időd, akkor írj pár sort!!! :wink:

Zita,
én Lellének nem sterilizálok semmit!Mikor Újak a cumisüvegek, vagy a cumik, akkor kifőzöm őket, de utána már csak elmosogatom!Akkor is tiszta lesz!Eddig még semmi problémája nem lett, és szerintem nem is lesz!
Igaz, ő most az első baba, de ha majd lesz kistesója, és Lelle már nagyobb lesz, úgyis meg fogja majd tapogatni a tesót, és tuti nem lesz steril a keze! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Zita! örülök h nincs szájpenésze! én most vettem ilyen kéztörlőt sima egyszerű alkohol mentes a bababoltba...de hát mindig elfelejtem vele törölgetni..inkább akkor jut eszembe,mikor a sógornőm gyerekei, koszos kézzel megfogják a kezét, akkor kifutnék a világból és én hülye meg nem merek szólni....na meg ha rajtunk kívül más megfogja..

KépKép
dike
 
 


Melinda
én mindig mindent sterilizáltam, cumisüveg meg ilyesmi, amíg használtam, meg a cicimet is le szoktam mosni szopi előtt ,de a kezét nem szoktam törölgetni, mosogatni napközben

Dike
én is ilyen kuka vagyok, de nem fogom hagyni, ki is akadtam a boltban, hogy az egyik eladó hozzányúlt az arcához, nem fogom hagyni, betegítse meg a saját unokáját, ne az enyémet, utána meg a húsokhoz nyúlkál a pultban :twisted:
én sem nyúlkálok hozzá koszos kézzel, s antibakteriális kézmosót vettünk külön nekem már terhesség alatt is azt használtam.
Egyébként én nem támogatom a babák mindenféle törlőkendővel való törölgetését, az is tele van vegyi anyaggal, akkor inkább már tiszta vízzel, a fenekét is szappanos vízzel mossuk, nem használunk törlőkendőt, csak ha nem itthon vagyunk, akkor használunk.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


ez speckós törlőkendő:)

Anettet kérdeztem, de holnap reggel lesz még nekik egy kontroll vérvétel és ha ok akkor holnap jöhetnek haza.


kisfiam 3660 huhuu 1kiló 20 deka egy hónap alatt. hossz ugyan az.

http://drbrown.hu/products/bottles.htm

ismeritek?holnap veszek Árminnak,hátha beválik...lehet nem is a tápszerrel van a gond, hanem a sok levegőtől amit nyel...mert rengeteget pukizik

nekem nem alszik jól háton,se oldalt,mindig csak hason szerintetek ez baj??,

KépKép
dike
 
 


Dike,
ha van légzés figyelőtök, akkor nem gond, ha hason alszik!Ahány gyerek, annyi szokás!A lényeg, hogy aludjon! :D Tejed mennyi van?Minden étkezésre adsz már tápot?

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


helló csajok :-)
még egyet kell aludni :-)
annyira de annyira izgulok...
nem teszteltem, még maximum holnap tesztelhetnék,de akkor meg már minek,hisz holnap remélem minél hamarabb megtudom az eredményt...
minek kéne tesztelnem eötte? ugyis az a biztos,amit a vér mutat ki és nem szeretnék becsavarodni,uh szépen türelmesen kivárom a vérvételt... türelmesen?????? legalábbis megpróbálom :-)
fél 8-ra megyek és most akarom a praxist éppen hívni, hogy megkérdezzem, mikorra lesz eredmény, de eddig még nem sikerült.
huuuuuu de izgiiiiii :-)
minden rendben lesz... mindennek rendben kell lennie... mert egyszerüen azt akarom...
Vendég
 


megkérdeztem, dél körül lesz eredmény...
Vendég
 


Bazsa,
holnapra ezer drukkkkkkk!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Várlak a hírekkel!!!!!!!!!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Bazsa
Csak miattad raktam ma össze netet, erre látom, "csak" 12 perc múlva van eredmény :roll: Bekukkantok késöbb, nagyon szurkolok!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Bazsa,
várlak énis a hírekkel!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


sikerüüüüüüüüüüült
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert most várjuk a doktornőt

Bazsa, ilyen hírekre jó visszatérni!!! Szívből gratulálok, jó hangos, hatalmas juhhhééééé!!!!! Szupeeeeeer!!! Jajj, nagyon örülök!

Majd igyekszem jönni. Tegnap végre hazajöhettünk, most szokjuk a helyzetet, de a lényeg, hogy nagyon-nagyon boldogok vagyunk! :lol: Misikét meg imádjuk, drága, édes kis tündér!

Szép napot!

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Anett,
én is nagyon örülök nektek :-)
majd azért ha lesz idöd,izgalmasan várom a szülési beszámolót, meg amit azóta történt...

hát csajok én magam sem hiszem el,hogy pozitiv lett az eredmény... annnyira boldog vagyok
Vendég
 


Bazsa, Anett, ilyen bejegyzésekért megéri szenvednem a nettel :D:D:D:D

Bazsa hatalmas gratula!!!!!!! Észre se vesszük és a te szülésbeszámolódat olvasgatjuk itt :D

Anett - mesélj, milyen volt!

Mi átköltöztünk, apa hétfőn elutazott, csajomnak 4 napja megya hasa és fogzik, ma megyünk oltásra, a mesterek válják egymást a lakásban, anyámék segítség címen folyton láb alatt vannak, az életem egy börleszkre kezd hasonlítani, de olyan Christopher More stílusban.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?