Új privát üzeneted érkezett!

Törpi: akartam még mondani ha segitség vagy vmi anyag kell angolos szoljál ám :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus köszönöm, itt a nagy forgatagban meg is feledkeztem róla :oops:
beszélek apával, mikor tudnánk menni, egyedül szerintem nem indulok el,
mert még sosem jártam arra
nekem csak Pestre meg vidékre szól a jogosítványom :roll: :roll: :oops:
a telefonszámod még a régi?

őő.... vagyis nem is találom, majd írok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reunion 2011.07.04 13:09-kor.

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: igen uaz :wink: gyertek nyugodtan :winkvagy kopaszizhatunk is ha bejön a joidö na majd kitaláljuk beszéld meg Apával :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Törpi: juj de ügyik vagytok :lol:
Móni: elküldtem priviben :wink:
Zsófi: hu kitartást a hétre :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus, köszi :wink: rémlett nekem, hogy Te profi vagy, de hát távoktatást azért mégsem akartam kérni. De ha nem megy valami, szólok, köszi!!!!!

Móni, ügyi vagy a hétvégével. Szerintem mindenki így csinálja, ha egyedül van, programokat szervez. Csak így lehet túlélni. Az uncsi 4 fal között ez reménytelen és érthető is szerintem az ő részükről is.
Ha hiszti van én is viszem őket hamarabb fürdeni, attól mindig kicsit helyre rázódnak. Tegnap még fél9-kor is itt pörögtek, mint két veszett egér, nem hittem, hogy lesz belőle alvás egy órán belül. Aztán mégis.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hát Csajok, én tudom, hogy rohadtul el vagyok kényeztetve, de be is golyóznék, ha egy hetet egyedül kéne levezényelnem. Egy-két éjszak még oké, bár azt se szívesen, na de egy egész hét :shock: Asszem befogom a számat, mert igencsak könnyű dolgom van :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: megbirkoznál a feladattal hidd el :wink:
profi nem de tényleg szoljál ha tudok segitek :wink:
reggel elvitték a zebrát végre abbol lesz uj motor egész jol fogadták Csajok be vannak zsongva az uj mocira :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


milyen motort találtál?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi: Neked akartam még irni, hogy nagyon átérzem amit irtál :( én már régebben de a csuszirol kaptam el Tamit és még mindig elöttem van a kép ahogy vetödök vagy mi csak h elkapjam :? és h h tudott leesni mikor ott álltam mellette :? de lényeg a lényeg nincsen semmi baj és kész :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


azt a simát, Nyulasz mondta h van itt egy bolt uannyi mint Timi vaterása jo lesz még most nyáron sztem aztán majd tavaszra vmi bico

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


aludtak fél orát :evil: pisilni kellett...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hú mennyit írtatok, pedig csak elrohantam bevásárolni! :lol:

Crocs papucs szerintem a kínaiban van legjobb áron és semmiben sem különbözik a "rendes" boltitól. Én ma vettem csajoknak 990-ért.

Babus: te tanítasz angolt? Mert ha igen, akkor szeretnélek megkörnyékezni! :wink:

Móni: te egyedül bevállalod velük a dechatlont? Hát le a kalappal! Komolyan!

Zsófi: kitartást a hétre! Szerintem sosem lehet megszokni, hogy nincs egy hétig otthon apa. Én tutira megzizzennék, vagy legalábbis ennél is sűrűbben ontanám a panaszáradatot.

Törpi: ma vettem bugyipelust a kisasszonynak, kíváncsi vagyok este hogyan bűvészkedi le magáról. Illetve szeretném, ha nem sikerülne neki! Enyémek vadmotorosok. Iszonyatosan nyomják, ha van jó terep, de nyaralni nem visszük. Vagy lehet, hogy mégis, majd meglátjuk, mert babakocsit már nem viszünk.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, mi babakocsit nem, de motort tutira viszünk.
Ha hozzánk jöttök van kettő 3-as Nektek, max Zsófiéknak kell hozni, nehogy balhé legyen belőle. De ha gondolod, hogy helyhiány miatt maradna otthon a moci, akkor az itt-tartózkodás idejére oda tudjuk adni a 3-asainkat, azt a csajok csak bent használják.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi: mocit sztem is vigyétek nyaralni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi, van egy üres szobánk, ahol tudnak aludni a gyerkőceid, csak egy utazóágyat kellene hoznod, mert nekem csak egy van.
Van helyismereted, tudod, hogy Szhely és Gencs között csupán 10 perc van, az alatt enyémek még csak bekómálni sem igen szoktak.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Van még egy kiságy, rattan, Emma sokáig abban aludt, igazából abban is lehet aludni. Na majd ezt megbeszéljük még. Mert hát a gyerkőcök a főnökök, meg ahogy Ti a programotokat alakítani akarjátok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


kész a holnapi ebéd,majd reggel olvasok :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Süt a nap :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus,örülök,hogy sikerült a mocit megvenni :D Milyen színű lett?

Timivel beszéltük,hogy ha gondolod lennénk a tanítványaid. :lol:

Törpi,jó,persze tudom,hogy a lányok is autóznak,Noémi is,de érdekes,a kukásautóval ő nem játszik.Szerintem én is megzizzennék 1 hét alatt egyedül velük :shock: :oops: :lol:

Móni,köszi,közben vettem ilyen papucsot,tegnap Noémivel elmentem érdre,mert Timi hívott,hogy ott van

Timi,szerintem is motor kötelező a nyaraláshoz :D Hű,mindjárt itt van :D
Képzeld,volt 1 db 20-as papucs a deichmannban.Rápróbáltam Noémire,és pont jó.Félretettem,és elmentünk a kínaiba,ott egy 21-est rápróbáltam,majd közölte,hogy nem jó,másikat! :shock: :lol: De tényleg rátok jó lett a 21 és 22-es? :roll: mert végül Badának is vettem 23-ast a deichmannban,de nem tud benne menni,mert icipicit nagy,,úgyhogy cserélhetem kissebbre.Így viszont remélem nem növik ki nyaralásig,mert úgy láttam Noémi sem bírt menni abban,ami nem pont akkora mint a lába.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz, Timi: jaj de cukik vagytok :wink: tök jo lenne amjd megbeszéljük h meg tudjuk-e szervezni nálunk azért bonyi a gyerekfelügyeletlogisztika :?
moci piros lett (pedig rozsaszint akartam :oops: csak nem volt egyforma más volt a kereke és tuti vita lett volna :oops: )
de nagyon klassz kellett már a nagyobb :oops: ki is probáltuk kopaszin tegnap :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,ja azért 6 gyereket kell összehangolni :roll: Pedig tök jó lenne.Ha ovisok lennénk már,akkor könnyebben menne azért. :(

Előző is piros volt ugye?És nem tudott rózsaszínből egyformát hozni?

KépKép
noba
Budapest
 
 


igen én is arra gondoltam...az megkönnyitené a dolgot :lol:
de hozott rozsaszint (mondjuk akkor indult el mikor Apa odaért mert elfelejtette :? ) csak a kereke más szinü volt igy elment még1x Apa meg ott várta már tök ideg volt :evil: :oops: :lol: de mindent a Lányaiért ugye :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


de jo a piros az volt elözö is, csak ha már lehetett választani elöjött a rozsaszin mániám :oops:
mit föztél???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


mig nem volt lanyom,nem is ismertem ezt a szint kozelrol,hogy rozsaszin :lol: azota nekem is maniam.

Este sutottem tarjat,meg majonezes krumplisalit csinaltam,most reggel meg egy paprikaskrumplit a gyerekeknek.de az meg nincs kesz.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: Alexának pont jó a 21-es, Hangának 22-es picit nagy, de a 21-es kicsi. :shock: És H. sem tud benne menni. :lol: De nagyon tetszik nekik. :D

Tényleg jó lenne ezt az angolt megszervezni, jövőre bátrabban mennék külföldre nyaralni. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


nyamiii :wink:
Timi: meglátjuk :wink: nem tudom mi lesz nálunk h összejön-e a csana 2 délelöttre...akkor lehetne pl. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nálam meg férj ill. anyósfüggő, de ha neked megvannak a fix napok, akkor én már tudok alkalmazkodni. :wink:

Nyulasz: nyamiii! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz ok, az jó, mert én nem ismerem ezt a fajta cipőt és nem tudom mennyibe kéne kerülnie

Babus! Angol oktatást vállalsz?
Nekem sem ártana felhozni magam, csoportos oktatás? :lol: :lol:
lányok milyen szinten vagytok?
nekem van nyelvvizsgám, csak 8 éve nem szólaltam meg és olyan mintha sosem tanultam volna

Most rendeltem én is új kis cipőket, de más fajtát, kicsit drágább, de jobban tetszettek ezek a fajták, és most 299 Ft-ért számolt a Paypal 1 fontot
http://www.ebay.co.uk/itm/LEATHER-BABY- ... 7914b3d621

http://www.ebay.co.uk/itm/SOFT-LEATHER- ... 76c048949d

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babus,en is akarok 2 delelottre csanat,akkor jo lenne ugyanazon a napon :lol:

Timi,valoszinu nem tartja a labukat,igy ha picit nagyobb,akkor nehez meg benne menniuk,de belejonnek.azert delutan ha tudok elmegyek badaval probalni.es kepzeld kaptam nononak olyan tescos rucit a ket darabost,vettem hozza leggingst,de az nagy,igy ma azt is cserelem.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Teljesen ki vagyok én ezen akadva, hogy megveszünk egy cipőt tök drágán és 2 hónap alatt kinövik

A falcon szandiból 20-ast vettünk és most ha mászkálnak benne már szinte lelóg az ujjuk róla, apa meg kijelentette ő nem hajlandó újra kiadni 2X8000 et a cipőkért amit 1-2 hónapig hordanak

pedig nekem most a pediped az álmom nagyon tetszenek és az is 8000 ha nem több (vagyis több :oops: :twisted: :twisted: )

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: én abszolút kezdő angolos vagyok. Valamikor 10 évesen tanultam, amit akkor tanultam azt ma is tudom, ami abból áll, hogy tökéletesen el tudom mondani angolul, hogy nem beszélek angolul! :lol:

Nyulasz: jó csereberét mára!

Na, húzunk kifelé, mert idebent megőrülnek teljesen én meg jó sz@rul vagyok, már hetek óta nem aslzom éjjel rendesen, ver a víz fáj a fejem. Nem tudom mi lehet velem. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni: hu de csinik tök jo áron volt akkor :wink:
Nyulasz: na akkor kereshetünk együtt csanát :wink:
na megyek mert sose indulunk el :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Papucs Mírának is kicsit nagy, de megtanult benne menni simán. Mi az hogy menni? Futni, csúszdázni, mászókázni...

Angoltanáromnak is van két gyerkőce, a szerencse, hogy kb egy időben alszanak a gyerekeink, így én megyek hozzá, amíg az enyémekre dédi vigyáz, övét meg a csodás kiejtésem és mélyen búgó altom ringat álomba :lol: :oops: Na meg az sem utolsó, hogy a szomszéd utcában lakik.

Ha valakit érdekel nekem van két 22-es Asso téli cipőm. Ez a márka alapból kicsit nagyobb, de érdemes mérni. Alig volt a csajok lábán, februárban újítottuk be őket, ha valakinek még rémlik. De mivel ez még korai gondolom nyár közepén, akinek esetleg esélyes lenne a dolog, az tartsa észben, és szóljon, ha aktuálissá válik a probléma.

Na megyek angolozni :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: stipistop Asso cipők! :wink: Legalábbis egy pár, mert az Alexának talán még jó lesz télen, a 20-as asso szandit most nőtte ki.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


nana nem ér emlegetni a telet :lol: :lol: :lol:
juj én sztem megint olyan aldisat veszek nekünk nagyon bejött :lol: a tavalyi is tök jo állapotban van mondjuk nem is hordtuk sokat a betegségek miatt :? :cry: és a gyönyörü wedze overálunk szintén igy járt :cry: de most abbol is lidlialdis lesz sztem :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: az tök jo h ilyen közel van tanár és alvásidöben mész ügyi vagy :wink: na én ilyet nem merek, tegnap fél orát aludtak mert pisilni kellett :? :lol: ha irtam már bocsi :oops:
jaj CSajok én agybajt kapok :oops: a hisztinyafimittommi kombotol amit Lányaim lerendeznek ha nem ugy van vmi ahogy azt Ök kitalálták :? :evil: egyik nap még hánytak is ugy behergelték magukat, probálom elterelni a figyelmüket de nem mindig megy meg már nincs is néha törelmem :oops: :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: ne már hogy a te két angyalod ilyenekre képes! :shock: Olyan hihetetlen! Téli kinőtt cuccokat ha aktuális lesz tessék fotózni és engem értesíteni először!
:wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus, ne haragudj, de én sem tudok hinni Neked :wink:

Hát erről a pisilni kellről még nem tudok nyilatkozni, remélem nem gyakran lesz ilyen nálunk sem, mert én sem leszek túl vidám tőle.
És ilyenkor alvás előtt is elmennek pisilni, és mégis ébrednek? Vagy hogy megy ez szobatisztáéknál? :lol: Sajnos el sem tudom képzelni, pedig már igencsak ácsingózok utána.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Lemázsáltuk a népet. Hát jól éreztem én a különbséget! Hanga 10,4 kg, Alexa 9,5 kg. Másfél hónap alatt Hanga fél kilót hízott, Alexa meg 80 grammot. :shock: Holnap majd magasságot is mérek, mert most már arra is nagyon kíváncsi vagyok! A bugyipelus bevált, Manó nem veszi le, csak a bodyt patentolja ki. Kezdek arra gyanakodni, hogy azért mert kicsi rá és zavarja, hogy feszül. :? Már várom az új bodyszállítmányt, remélem hamar ideér!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nem mondod, hogy kinőtte a body-inkat? :shock: :shock: :shock: :shock: Én is mértem tegnap csajokat, Míra 91cm és 12kg, Emma 90cm és 13,8. Maradt a majdnem két kilós difi.
Bugyipelushoz-ötlethez gratu!!!! Csak győzd pénzzel. Vagy nem drágább, mint a sima pelus, és én vagyok eltévedve? :wink: D hát mondjuk a napi ágymatrac mosásnál minden többet ér :oops:

Ma is belepisilt Míra a bilibe fürdés előtt. Talán mégsem érettségire lesznek szobatiszták :roll: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, megnéztem csajok 18 hós súlyát (igaz, csak 19 hónaposat találtam), de Míra volt kb olyan súlyban, mint Hanga. Kis nádszálkisasszonyka lesz Alexa is, mint Noncsi? :D
Magasságot sehol nem találok, de 81 és 86 között lehettek valahol.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: de bizony kinőtték a kedvenc pillangós bodykat is. Még rájuk tudom adni (muszáj is, mert nincs nagyobb még), de nagyon feszülős. Alexa kb. fele annyit eszik, mint Hanga, illetve eszik ő annyit, csak sűrűbben kevesebbet és még édesszájú is. Centire nagyon kíváncsi vagyok, de az holnapra marad, szerintem nagyot nőttek, májusban voltak 79-80 cm-ek.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja! És Alexának május óta 2 méretet nőtt a lába, mert akkor még jó volt rá a 19-es asso cipő, most meg abból is a 21-es kell.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Míra nagyon ügyes! meglesz az a szobatisztaság még érettségi előtt! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus írtam, nem mertem fél 8-kor telefonálni, gondolom nálatok is szertartás van ilyenkor

Törpi! de ügyes Míra, és hogy kezdtétek? minden este fürdés előtt ráültettétek őket hogy ismerkedjenek vele?

Timi! van olyan tuti mérlegetek ami mér dekát is, vagy babamérlegen mértél
mi csütörtökön megyünk oltásra, én is kíváncsi leszek Laurára hogy mennyi

reggel észrevettem, hogy Rékának megint nagyon össze van tapadva a kisajka, úgyhogy gondoltam előzzünk meg egy jó kis nyári húgyúti fertőzést, bejelentem őket nőgyógyászatra
hát a heim pálban október 5-ig nincs rendelés :twisted: :twisted: :twisted:

mindegy mondták a madarász utcai rendelőben vannak, és nem kell bejelentkezni
el is mentünk, de ne tudjátok meg mi van ott
a váróban le van szakadva a plafon, omladozik az egész épület,
és hát az orvos kritikán aluli
már megbántam hogy elmentünk,
ráadásul fájdalmat okozott a Rékának, én meg majd belehaltam, mert láttam mit csinált

Móni
KépKép
reunion
 
 


most küldött a dm emailt hogy 4000 Ft vásárlás felett júliusban extra 100 pontot adnak

tök jó, mert most vettem 4 nagy csomag liberót, meg mosószereket, és nem szóltak, hogy akció lesz pedig 600 pontot jóváírhattak volna :twisted: :twisted: :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reunion 2011.07.05 20:52-kor.

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi! nálunk a kis játszón is van egy fiúnak ilyen járgánya, de senkit nem engednek a közelébe sem
szerintem jobb lenne mindenkinek, ha nem azzal jönne, hiszen a játszón mindig a más cucca az édesebb...

rendes pedálos bicóra pályázik Benyus?
tegnap láttam, hogy futó bicikliből van ilyen picur méret is

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hali,vagyok én is,de már nincs erőm olvasni.
Ma elbátorkodtam két gyerekkel egyedül Érdre,kicseréltük Balázsnak a papucsot,bementünk a Dm-be,bár vissza kellett raknom a pelust,mert a kocsiban hagytam a pénztárcám,nézegettünk buszokat a végállomáson...szóval van remény,hogy az ember közlekedjen velük,bár hátizsákos menet,és csomag csak akkora lehet ami befér,hogy a kezüket tudjam fogni,de már ha kotorászok valamiért a táskában legalább nem szélednek szét. :lol:

Holnap jövök,jóéjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Móni,asszem angolból még nem vagyunk egy szinten,nekem 8 éve sem volt nyelvvizsgám. :lol: De abban egyet értek,ha nem használod,akkor nagyon elkopik a tudás,én tizenixéve tanultam magántanárnál,de a headway könyv 11 -ik leckéjéig jutottam.Viszont azóta én sem használtam csak egy rövid ideig,de az is már vagy 8 éve volt.
Nagyon szép cipik,szerintem kb 1 hónap múlva már nekünk is kellene fog új.Majd segítesz?
Na igen,ebben a korban nem túl gazdaságosak a gyerekek,én 6 ezerre lőttem be a keretet fejenként,az se kevés 2 havonta,de a cipőn nem akarok nagyon spórolni,ez kb középár.Nekünk nagyon bejöttek a deichmannos baren schuhe cipik.Dm :roll: nekem sem szoktak előre szólni...de köszi az infót!
Madarász utca :twisted: szegény Réka :(

Törpi,milyen ügyesen megoldottad te is az angolt :D
Akartam írni a múltkor,hogy neked egyformán szeretnek motorozni?Nálunk az a baj,hogy Noémi megy mint a veszedelem,Balázs meg hol megy,hol nem.Együtt még nem vittem ki őket motorral,de külön mentünk már a játszóra,Noémivel 6 perc alatt ott voltunk,Balázzsal csak azért 20 erc alatt,és nem több,mert végül megkértem inkább gyalogoljon :roll: Így azért nehézkes,még bébitaxin azért húztam Badát,ha Noémi már nagyon elöl volt,de így nem tudom.Ráadásul a motoroktól nem is hallani,hogy mikor jön autó,így meg mint egy paranoiás,egyfolytában forgolódok,hogy legalább lássam,ha jön.
Szobatisztáéknál :lol: :lol: :lol: lassan ti is! :wink:

Babus,overál nekünk is volt wedze,vettem is,meg örököltünk is,de alig volt rajtuk,mert az aldisban sokkal könnyebben mozogtak,nem olyan vastag.Én is maradok ennél.Viszont a cipőt nem tudom milyen lehetett az aldis :roll:
Hát a hiszti :( Nálunk Balázs kezdte,de nem gyengén adja elő.Földönfetrengős...

Timi,tényleg,én is a bugyipelust akkor kezdtem Noémire adni,hátha azt nem veszi le,elviekben le tudja,mert ugye a nadrágot is leveszi,de azt nem vette.Aztán elmaradt nála...

Zsófi,szerintem akkor 92-es esőrucit vegyél!Én csaka 98-ason akadtam ki a múltkor,azt hittem már akkorák vagytok :lol:
Ha a szülőket nem zavarja,akkor ne szólj rá B-re,ha beül a dodóba.Tényleg marhák!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni: hivjál nyugodtan bármikor ha tudom felveszem :wink: o este fél nyolc nekünk még simán jo ám :oops: :lol:
mikor jártok erre?
doki :( ooo :( hihetetlen :(
Zsófi: 23-24-25 most a méret :lol:
na mit is akartam még :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?