Új privát üzeneted érkezett!

Lafi: mi volt H baja?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, most dupla petéim vannak, amit nem is értek, mert ez spontán pé, se gyógyszer, se semmi, de minálunk nem lesz kistesó (még), pláne nem ikrek.
H mandulái durrantak be, illetve nem is tudom, mert ugye mandulája nincs, de nem is ez volt a legfőbb probléma, mert ospennel megoldottuk, hanem 4 napig 40 fokos láza volt, de ezt nem kell ecsetelnem Neked, Te is tudod, milyen ez...:( sajnos. Hányás, rosszullét, sírás, no alvás. Mindemellett napközben én dolgoztam...Minden szar volt igazán. Nekem munka nulla alvás mellett, otthon gyerek és nem én voltam vele, és minden percben telefonáltam, mi újság.Dokink nem volt, a helyettesítő meg nem ismerte H előéletét és a betegségre adott reakcióit. Így extra nehéz volt. Aztán 6. napra jobb lett és végül meggyógyult, de csak az algopirin segített , se a kúp, se panadol, se nurofen, algopirin meg felnőtt gyógyszer, de már nem érdekelt, a legfontosabb a lázlevétel volt. Bármi áron. Meg a fürdőzés segített napi 2*1 óra folyamatos fürdőzés.

Eredményeim:
*Glucose terhelés 0 perc 3.92 mmol/l

Glucose terhelés 120perc 5.45 mmol/l

Insulin terh 0 perc 12.81 mIU/l

Insulin terh 120 perc 69.83 mIU/l

A cukor jó lett, tökéletes, még a 0 p inz is elfogadható, bár egy éve 10 alatt volt, de a 120 p gáz, igaz 5 éve 180 volt, aztán ment lentebb, de szülés után 15 volt, utána is 40-ig ment csak fel, de ez, ez egyre vacakabb:(((vagy megszoktam 5 év után a metet és csere kell, vagy passz.

Baba, édes:)
lafead
 
 


Hanna: menten elájulok a képtől:)

Sajnálom H.t! Remélem, többet nem lesz ilyen rossz a helyzet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

jók a képek :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafi: hűűűű
Édes kis manóm. Nem semmi lehetett. Hála, mi a Szt. Lászlós kaland óta jól vagyunk.
És mikor jön a tesó?

Baba, Orsi: köszi. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csajok :)
szült valaki az istvánban? vagy a szt imrében?
köszi

képünk nem sok, meg hát enyémek már óriásiak :) Liliről van frissebb a blogban a szülinap kapcsán.
http://vkorsi.blogspot.com/

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hanna, hát nem volt semmi. Megedződnek ezek a gyerekek, de a bölcsi azért elég nagy sokk nekik. Örülök, hogy ti is alakultuk, nektek sem volt semmi:(
Aztán a sok betegség után egyre kevesebbet betegek, mert kétségtelen, az első évben többet volt beteg H, most meg 1 év után, és az nem rossz statisztika. De azért ultra szar így látni:( Egyébként meg félek a szeptembertől. Új közösség, új bacik. Ami meg irritál, hogy beteg gyereket a szülő lepasszint a bölcsibe, hadd kapja el más is, csúcs. Minden szülőin megkérem őket, hogy ha nem is az én kölykömet védi, védje legalább a sajátját, hogy nem hozza be betegen, mert saját magát fertői felül és az rosszabb lesz. persze értem én, nem tudja megoldani, de talán ha 2 napig otthon marad, egyszerűbb, mint utána felülfertőzve 2 hétig. Mindegy. Én mindig egészségesen vittem be, csak betegen hoztam el.
Kistesó úgy 2013-ra van betervezve, kivéve, ha máshogy adódik a munka miatt. Mivel szeptemberben sulit kezdek, így amíg az tart, nincs tesó, meg itt van az ügyv.iroda is. Ráadásul most H-t szeptembertől fejlesztőbe adom, ahol egy évig vele kell lennem, szóval halmozott okok arra, hogy nincs tesó. De lesz:)

Orsi, Nani sztimrés volt asszem.
lafead
 
 


Orsi: Rani Szt Imrében szült.
Azta, Lili milyen nagy már. Boldog szülinapot neki!

Lafi: kis tini vagy még. :lol:
H.-ot nagyon sajnálom, hogy ennyit szenvedett. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lafi :)
milyen fejlesztő?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


[quote="hanna30"]
írta:
hanna30
Lafi: kis tini vagy még. :lol:


Hahahaha:)
Köszi a köszöntéseket itt is Neked és a többieknek is:)

Orsi, nem tudok jobb szót rá, nem olyan fejlesztő, mint pl korababáknál a szó szoros értelmében, hanem mint a Gekko de nem odaviszem, mert az kissé drága, hanem a Tétényi útra egy helyre egy pedagógushoz, aki a Lük- termékekkel és egyéb ilyen termékekkel fejleszti a gyerekeket természetesen játékosan.
lafead
 
 


Sziasztok!!

Csak egy kukk gyorsan.
Gratula az uj kismamihoz, de jó hogy egyre többen vagyunk!!!

Orsi én a Sz. Imrébe szültem.

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok, segítségért jöttem.

Egyik barátnôm beültetés után van és rosszul érzi magát.
Tudjátok melyik bp-i kórházba kell mennie a panaszaival?

én már sajnos nem emlékszem.

köszönjük elôre is a segítséget!

Kép
lona1
 
 


Szóval az a gondom, hogy nekem már volt 2 császárom - Lili is úgy született, mivel ca. 10 óra vajúdás alatt sem tágultam semmit sem, a végén már nem mérhető fájásszünetekkel -.
2 császár után a kórházak 99%ában a protokoll az, hogy betöltött 38. hét után a császáros napon császár, és ez az, amit én iszonyúan nem szeretnék. Nekem minden gyerekem spontán indult, azt gondolom, hogy az, hogy egy gyerek mikor születik meg - egészséges terhességről beszélve - alapvetően az ő döntése, nem jó, ha csak úgy kirángatjuk, amikor a doktor bök egy napot a naptárban.
Itt helyben esélytelen hogy akár csak a terminust is megvárjuk, a sote2es dokim sem igazán akarja bevállalni, ezért szülnék inkább olyan helyen, ahol nyíltabban állnak ehhez - a nyugaton sokkal kevésbé elterjedt - protokollhoz. A hab a tortán az lenne, ha vajúdhatnék is valamennyit, mert azt gondolom, az nekem is, neki is jót tenne.
De minimáltervnek elég lenne az is, hogy ne programcsászározzanak terminusig. (Terminus utánit meg tudom, hogy sehol senki nem vállal, de bízom benne, hogy a gyerek sem akar addig maradni :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


[quote="lona1"]
írta:
lona1Egyik barátnôm beültetés után van és rosszul érzi magát.
Tudjátok melyik bp-i kórházba kell mennie a panaszaival?

én már sajnos nem emlékszem.

hívja fel az orvosát első körben. Mi a panasza?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nem tudja a Szmatona mobilszámát. A kaáliban már nincs senki.
Az elôzônél is kórházba került túlstimuval és most ugyanúgy érzi magát. Fáj a veséje, hasa.

Kép
lona1
 
 


Lona: szerintem bármelyik kórház fogadja ebben az esetben.
A nőgyógyászát nem éri el?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, köszi!
nem tudja a számát...
az a baj, hogy legutóbb ahova bekerült itt bp-en, azt mondták nem tudják mi az a fehérje infuzió :shock:
reggel mennek a kaáliba, addig talán nem lesz baj.

Icsilya, most látom, hogy úton van Csongor :D
Gratulálok!

Ne haragudjatok, hogy csak így a semmibôl felbukkantam.

Kép
lona1
 
 


Lona :)
az ET transzferes papíron nincs rajta valami? úgy rémlik, hogy anno nekem volt, hogy ilyen esetben melyik KHba lehet menni - ahol jó esetben tudják is, hgy mit kell tenni -.
Krizsa dokim amúgy sote2 párti, tehát én helyből azt mondanám, hgy ott talán tudnak mit kezdeni vele ill. a sote1en van ugye reprodukciós központ - vagy volt - tehát ott is járatosabbak.

Köszi, igen lesz egy Csongorunk október végén, remélem, minden jól alakul :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya,
én is emlékeztem, de aztán mikor elôkotortam a papirokat kiderült nincs rajta kh név. Azóta kiderítettük, annó amit nekem szóban mondtak kh-at, már nincs kapcsolatban a Kaálival sôt nem is fogadnak kaális pácienst, de ez olyan sztori ami nem nyílvános fórumra való.
Most arra programozza magát a barátnôm, hogy reggelig nem lesz rosszabbul, akkor pedig már úgy is mennek a Kaáliba.

Négy gyerekes család lesztek, hihetetlen :D

Kép
lona1
 
 


:) akkor jó, hogy nemcsak én emlékszem így :)

inni iszik? fehérjepor van otthon?
bár ugye egy idő után már az kevés segítség. Szerintem ha nagy a gáz éjjel, akkor menjen a sote1-re igaz hogy teltházas, de ott a nődokik már mindent láttak.
Reggel meg 7től van a kaáli -gondolom még mindig-, menjen azonnal oda.

---
jah hát a 4 gyereket még emésztem én is :D :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lona: emlékeim szerint az AEK fogad!
Hívjátok fel.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Én azt mondanám, hogy BBC ÉS SOTE: fel kellene hívni! Abból senkinek nem lehet baja! Szorítok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lona, hogy van a bnőd?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt, na, pörög a topik?? de jóó!

Hanna, az inzud klassz, és milyen hozzá a cukor?
szép nagy már a fiacskád!

Lafi, én is pénteken megyek a mensbe! Kaptam előbbre időpontot, felhívtak, hogy tudok e menni? Naná,hogy tudok, addig anyum vigyáz Izára. Én délidőben megyek. Te?
Sajnálom H betegségét. Örülök, hogy meggyógyult.

Baba, nagyon cuki Fanni! az a fintor! :D

Icsi, én szt.Imrében szültem idén januárban. Szuper hely! Rani is "odavalósi". :wink:

LOna, mi lett a barátnővel?

Skrisz rég volt errefelé.
nani72
 
 


Köszönjük a sok segítséget!

Jelenleg a Kaáliban van, többet egyenlôre nem tudok.
Amint van hír megírom.

Kép
lona1
 
 


Sziasztok!

Baba:

Nagyon cuki Fanni

Icsilya:
Gratula a meglepi babához

Lona:

Barátnőd rendbe volt éjszaka?

Bols:

Peti babának boldog névnapot, remélem most tartjátok.
nikó
 
 


Sziasztok!

Nani: köszi szépen.
Cukor: 5,1-6,4-4,6 Ez jó?
Hétfőn megyek a dokimhoz.

Lona: remélem, minden oké lesz.

Lois: holnapra egy kalappal!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, az értékek a jó tartományban vannak, sok doki erre "áment" mond, de aki szakértő diabetdoki, az azt szereti, ha a 120 perces cukor magasabb, mint a 0 perces, vagy legalábbis ugyanannyi.
Milyen dokihoz mész? nőorvoshoz,endokrinológushoz, vagy a kaaliba?
nani72
 
 


Nani: nődokimhoz megyek vissza, de ő ért hozzá.
Innen indultam:
Glucose terhelés 0 perc 4.88 mmol/l
Glucose terhelés 120perc 7.45 mmol/l
Insulin terh 0 perc 12.96 mIU/l
Insulin terh 120 perc 68.53 mIU/l

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


ahh terheléses cukorvizsgálat, az lassan nekem is jön. Bízom benne, hogy most is rendben lesz, mint anno Lilivel volt. (A fiúkkal ugye 180 gramos diétán voltam)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!!


ÚÚÚ, hogy pörög most a topik! :D

Nagyon édik a babás képek, olyan szépek ezek a büdös kölkök. :lol:

Lona nagy drukk a barátnődnek!!!
Gyere a hírekkel!

Icsilya terheléses cukor fújjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, még nekem is elöttem van de nagyon rá kell készülnöm. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Képzeljétek lehet, hogy meg van a baba neve!!! :lol:

Úgy néz ki Nadin Jázmin lesz.

Vélemények? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Annyi kiderült, hogy nincs túlstimulációja. Ultrahangon megnézte a dokija és nem látott semmi erre utaló jelet. Nem tudni mitôl fáj megint a veséje és a hasa, mint legutóbb (az bmc-s lombik volt). Akkor kórház lett a vége és majdnem intenzívre került. Reméljük most jobban lesz és egy baba vele marad.

Köszönöm az ô nevében is a sok segítséget, érdeklôdést és törôdést!

Visszaolvastam egy oldalt :oops:
gratulálok, Rani, Keny, Icsilya(mégegyszer) az újabb babákhoz! Boldog, gondtalan babavárást kívánok!

Rani, mindkét név nagyon szép. A Jázmin nagy kedvencem.

Kép
lona1
 
 


Nani, nekem is úgy adtak ip-ot, hogy jó-e vagy szeptember.Naná, hogy jó.fél9-re megyek.

Hanna, a cukrodat egy doki úgy értelmezné, szuper, de egy diabos azt mondaná, vagy endokrinológus, hogy a 0 perc magas kissé, persze tartományban van, de a 120-hoz képest magas. ez nem ir, de utal rá, hogy ir lesz belőle megint :cry: ha nem vigyázol, én szedném erre is a metet, talán egy mini adaggal kezdve és ezáltal kordában tarthatod. Szerintem.

(hogy is hívtam annó a mini adagot???valami madárhoz hasonlítottam, de nem rémlik :oops: )

Lona, drukk a barátnődhöz.

Rani, szép név.

Lois, milyen vizsgáid vannak még?Hanyad éves vagy?Mik vannak hátra?Én is beülök a padba, megint...:)
(most ezzel a sok hsszel bepótoltam a több havi lemaradásomat, de nem jöhetek ennyiszer :? )
lafead
 
 


Sziasztok!

Hanna30 megkaptad az ajándékot a Babanettől?
Gratula, hogy te nyertél múlt héten!!:))

Rani, gyönyörűek a nevek! Mármint így együtt is.)

Én csapatépítő tréningen voltam, a család vigyázott Dorkára. Hát alig vártam, hogy hazajöjjek, úgy hiányzott a párom és a kislányom! Olyan édesek voltak, ahogy vártak engem a vasútállomásom, sosem fogom elfelejteni ezt a szép pillanatot:))

Lafi: én még nem ismerlek, de üdv:)) Szóval, a kislányomnak is ilyen mandulagyulladása volt (bár neki még megvannak). Napokig volt ez a 40 fokos láz, amit te is írtál. Borzalmas volt! 3-szor mentünk vissza a dokihoz, figyelte a kislányt, hátha nem kell antibiotikum. De végül is muszáj volt. És lám, attól pár nap alatt rendbejött. Addig enni sem evett, pedig nagyon jó étvágyú amúgy. Úgy NEM akartam apára hagyni, és csapatépítő tréningre utazni, hogy ilyen beteg. Már majdnem lemondtam az egészet, de aztán az anbitotikumtól pikk-pakk rendbejött és elkezdett enni. De így sem voltam ám nyugodt: legszívesebben hazarohantam volna hozzájuk.
Vendég
 


Jó estét Mindenkinek! Visszajöttem kicsit. :D Köszönöm a hiányolást.
Eszti mellett nem lehet laptopozni. Melózás van, és Esztizés. Eszti még mindig nem beszél értelmes szavakkal. Mostanában állandóan azt mondogatja, hogy háámm. Gondolom nem azért, mert folyton éhes. :wink: Egyszer mondta, hogy gyeje, és egyszer, hogy nem. Ennyi a szókincse. Éjszakáink most elromlottak. Egy hete szinte minden éjjel felébred sírva, és vagy visszaalszik, vagy nem. Kissé fáradtak vagyunk ettől. Napközben nincs vele gond. Páromat kirúgták a bankból, érzelmileg a padlón vagyok. Jobban megvisel engem, mint őt. Majd csak túlleszünk ezen is.

Dorkaanyu, azt hallottam másoktól, hogy Aloe First-tel simán befújhatod a gyerek torkát, ha be van gyulladva, sokkal gyorsabban gyógyul.

Orsi, gratula a negyedik gyermekhez! Igazán tiszteletreméltó, hogy ilyen klasszul helytállsz. Négy gyerek! Nem semmi!!! :D

Rani, nekem nagyon tetszik a névválasztásotok! Gratula a kislányhoz.

Keny, nagyon szép a kisfiad. Gratula a kis kukacoshoz is!

Baba, mennyit nőtt már Fannika! Harapást hamar kinőtte Eszti. De az elmúlt hetekben megint előfordult, hogy játékból megtámadott. :wink: Mostanában inkább csapkod a kezével, pelenkázáskor meg rúgdal. Azt hiszi jó játék. Valamelyik este torkon és gyomorszájon rúgott. :?

Szia Lafi, üdv itt újra. Rég nem láttalak. Tanuláshoz drukk!!

Lois, én már nem bírnék vizsgázni. Totál le vagyok merülve.

Heni, nagyon szép a kiskrapek. Bölcsi dolgok megoldódtak? Megszokta Olivér, vagy kivetted?

Nani, Izáról nincs friss kép?

skrisz72
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Kriszta, de jó, hogy jöttél!:))) Sajnálom, hogy a párodat elbocsátották, remélem, hogy hamar talál másik állást és minden rendben lesz.
Juj, nem mondod, hogy ez a nagylány Eszike!:)) Nagyon szép, imádom, jól néztek ki!!!
Sokat gondolok rátok, jó lenne, ha tudnál máskor is jönni!
Vendég
 


Sziasztok!

A párommal inszeminációra készülünk, mert tavaly novemberben hererákot diagnosztizáltak nála, amit kiműtöttek, idén tavasszal pedig kissebb dózis kemót kapott. Előtte jártunk spermabankban a biztonság kedvéért, de úgy döntöttünk nem várnánk tovább (mivel kemo után 1,5 évet tanácsos várni a természetes úton történő megtermékenyítéssel) és inszemináció céljából felkeresnék a Szegedi Kaáli Intézetet. Egyenlőre még csak itt tartunk, mert előzetesen szeretnénk utána járni, hogy működik ez az egész.
Ha valaki hasonló cipőben jár, vagy járt kérem ossza meg velünk a tapasztalatait!
Előre is köszönöm!
chelsea950
Kiskunhalas
 
 


Dorkaanyu, Esztikém egy kis húsgombóc. Mi csak dömpernek hívjuk itthon. :lol: Tegnap mondta a párom, hogy most már ne adjak neki enni semmit a kötelező kajákon kívül. Fél, hogy kövér kislány lesz. Most 15 kg, 85-86 cm.

skrisz72
 
 


Sziasztok!!

Köszi lányok a nevekre írt kommenteket! :wink:

Skrisz sajnálom a párod, hogy most nincs melója!
Nyugi tuti hamar talál valamit!
Esztike gyönyörűséges, igazi khercgnő ezen a képen!
Milán pár szót ugyan mond a legujjabb az autó :lol: , viszont csak 6 foga van és már nagyon rég nem nőt. :roll:
Most nekünk se jók az északák sokszor felsír, lehet, hogy valahol még is a foga jövöget?!

Dorka rossz lehetett távol dorcitól, de legalább jó helyen volt és tuti kényeztették! :wink:

Chelsea üdv itt köztünk!
Inszemem nekem már nagyon rég volt nem is igazán tudom, hogy megy ez most.
Nagyon drukkolok nektek, gyere a hírekkel!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszönöm, oké!

Ma tervezem felhívni őket, úgy olvastam elég sok a várakozási idő:((
chelsea950
Kiskunhalas
 
 


Sziasztok Csajok!

Húúú mennyit írtatok nem semmi!

Rani!
Nekem tetszenek a nevek a Nadin ritka lehet még nem is hallottam :lol: Milán cuki a 6 fogával :P , majd jönnek a többiek is reméljük gyorsan áttörnek és nem fog sokat szenvedni!Milyen lett az AFP-d?

Twist!
Szegény Dorcika, jajj nem is tudom milyen lehet ha ilyen beteg egy kislány :cry: Gondolom nem is nagyon tudtál kikapcsolódni a csapatépítőn...Építkezés, ház, hogy áll?

Skrisz!
Backi szegény férjed, sajnálom, de fel a fejjel tuti talál állást, ne szomorkodj Te se önts bele lelket és bíztasd!!!
Esztike hatalmas nagylány, és gyönyörű azok a szőke fürtök megeszem!!!De szeretnék én is kislányt!!!Jó angyon ez a közös fotó rólatok :D

Baba!
Fannika tüneményes, és mekkora már :shock: elöttem még mindig az a kis csöpplány képe van amikor taliztunk :lol: Harapás nem lehet túl jó, de az tuti, hogy le kellene szoktatni, nehogy másokat is megharapjon.Persze azt nem tudom, hogy kell.
Fogakkal hogy álltok?Cicid rendbe jött már?

Icsilya!
Gratulálok a spontán babucikához!!!!!Nem semmi 4 gyerek :shock:

Hanna!
Fiad nagggggyyyon dúrván jóképüüüüüü!!!!!
Lányok reszkessetek :wink:

Lona!
Barátnődnek minden jót!Azt hallottam valahol, hogy aki túlstimus tüneteket produkál beülti után az nagyobb eséllyel babás, reméljük itt is lapul egy-két kisbaba!!!!!+++++++++++++

Nani!
Iza minnyá fél éves nem semmi rohan az idő:)

Chelsea!
Üdv itt, biztos nagyon jó a szegedi Kaáli ott jó helyen lesztek!Ha van elég számú spermátok inszemmel jó eséllyel esel teherbe, ha nálad nincs semmi gond.Szorítok++++++++++++

Lois!
Jó vizsgázást!!!

Nálunk minden oks, Kornél élvezi a Balcsizást :lol: Sokat dumál, de semmit se érteni belőle :lol:
És képzeljétek kedden betöltöttem a 12.hetet és láss csodát elvágták a rosszulléteket, 11+6-on még tök carul voltam, most meg 3-om napja semmi :lol: :lol:Hétfőn megyek kombi tesztre remélem rendben lesz a kicsikém!

KépKép

Kép
keny
 
 


Köszi Keny!

Nem tudjátok véletlen, tényleg minimum élettársi papír kell, hogy megcsinálják az inszemit?
Nálunk még csak eljegyzés volt :D
chelsea950
Kiskunhalas
 
 


Keny köszi az AFP jól sikerült!
Felhívtak, hogy minden ok.
Gyere mi volt a kombin!!

Chelsea szerintem csak egy ottani nyilatkozatot kell kitölteni aláírni.
Tőlünk se kértek papírt.(szerintem :roll: )

Kép

Kép
raniko
 
 


chelsea, rég volt inszemem, 2007-ben az első, és a bp-i kaali élettársi papírt kért, amit ( akkor még) a kerületi közjegyzőnél csináltattunk meg kb. 15 ezer ft-ért.
Ma már a polg.hiv. is elvégzi úgy tudom. Hívd fel őket.
Inszemre nem kell várni, azt bármelyik hónapban kezdhető. ( a lombiknál van várólista, de az is dokifüggő)
nani72
 
 


sziasztok,

Skrisz! na végre, hiányoltalak.
Esztikéd csodás nagylány. Úgy látom van súlya, de mindig szerette a pocakját. Jól néztek ki!
Sajnálom a mh. elvesztését.....
( vannak fotók, de tudod milyen bendzsó vagyok, nem tudok kicsinyíteni) :)

Rani, grat a jó afp-hez.
Név: Jól cseng így egybe a vez.névhez.Jázmin név most nagyon menő,szép.

Keny, gratula a 12. héthez, és hogy elhagyott a róka!

Dorka, csapatépítés??? te dolgozol már? vagy csak "behívtak"?

Hanna, a kezdeti leletedhez képest ez az új lelet gyönyörű! Jöhet a tesó?! :wink:

Izácskám falánk.
Tegnap akkora hisztit csapott uzsonnaidőben!! CSak néztem. Ez a gyerek olyan,mint 1 álom, kivéve ha éhes! :lol: Kapott 200 ml tejcsit, oszt lenyugodott.
Pedig tízóraira bevágott egy nagy banán+kb. 20 szem meggy mixet, kb. 50 ml teával, ebédre meg házilag gyártott krumpli+s.répa+cukkinit, min. 250 ml-t.
Hiába, ha jön a kajaidő, akkor nincs mese!
Lassan fél éves, és amekkora gyerek, talán már nem elegendő neki a 0-s tápszer sem. Egyébként is nála mindent korábban "vezetek be", így se kövér, és nyúlik mint a rétestészta. Szerintem már megint nőtt, mert eltűnik róla az a kis combhurka is. :D
Már a 74-es ruhákat hordja. :shock:
nani72
 
 


Chelsea!

Nálunk csak élettársi papír volt, és az elegendő.Amúgy Bp-i Kaáliba inszemre nincs ill nem volt várólista.És az én időmben 2008-ban fizetős volt 45000+a gyógyszerek.Az előzetes vizygálatokat bárhol elvégeztetheted állami intézetben tb-re, de a konzultátión mindent el fognak mondani, csak kérdezz tőlük bátran.

Nani!
Iza nem semmi ennyit eszik a kis beles:)

Nani!
Afp szupi!

KépKép

Kép
keny
 
 


Most meg anynit írtok, h. nem lehet visszaolvasni+reagálni:)).
Gyorsan pár szó: Lona, nem leehet,., h. a veséjével van gond?

Jázmin: szép, nekem is tetsz..

Keny: 8650 g és 75 cm. Tej-ügy: gnd továbbra is.

Rani, örülök, hogy jó az AFP!

Skrisz: válaszoltam.

Dorkaanyu: vacak lehetett a kislányod nélkül...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szasztok!

Most hogy leírtam, hogy jó az AFP-m kaptam kézhez postán.
Hát én egy kicsit aggódom.
A biológus azt mondta minden ok, most is beszéltem a géndiagnosztikával.
Azt mondták az AFP már nem alkalmas Down szűrésre csak a nyitott gerinc szűrésre és az nekem nagyon jó lett.
A 12. heti kombi tesztem is jó lett ott a Down a lényeg, viszont a mostani szűrésnél az AFP MOM csak 0,66 lett.
Volt valakinek ilyen alacsony???? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?