Új privát üzeneted érkezett!

Mikor mentek Rómába?? Mi is megyünk!!! Júli 9-20-ig megyünk Olaszországba, most hirtelen nemtom mikor leszünk épp Rómában (kocsival megyünk nagy útra) :D

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Július 12-16-ig, mi repülővel megyünk. Majd összefuthatunk. :D :D :D
Tök vicces, amikor 4 éve velencében voltunk, a Nagymammám is pont akkor volt ott. Most meg ti. tök jó. :) Mikor lesztek Rómában?

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Úgy tervezzük hogy 12-én délután érünk oda és 15-én reggel indulunk tovább. Tényleg fussunk össze :D
Hol lesz a szállásotok? Tudtok valami jót? Bár mi anyagi okokból asszem a kemping mellett döntünk, másképp egy vagyon lenne ez az út (így is az...).

Most hogy újraszámoltam, egy nappal több jött ki mint amit eddig terveztünk, így belefér még Capri is, amiről nagyon szépeket olvastam! Olyan jó kedvem lett :)

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Mi is kempingbe megyünk, de még nem biztos. Írok privit.
Téynleg fussunk össze. :) Ez tök jó. :lol:

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


(Írtam.)

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Válaszoltam :)

Avivával hogy állsz? Én ma csináltam, jól le is izzadtam... Mostanában nem megy a 3 naponta verzió, de igyekszem heti 2-szer megcsinálni.

Sütöttem ma kétféle sütit, egyik szezámmagos sós, másik túrós édes és mindkettő olyan amit az inzulin diéta szerint is lehet enni. Csak teljeskiőrlésű liszt van benne, minimális méz/barnacukor és képzeljétek, finom mindkettő :) Úgy örülök, nem ettem 3 hete semmilyen édességet...

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Aviva:
bevallom, másfél hetet kihagytam... Kicsit abból is elegem lett... összekaparom magam, és holnap tornázok.
Sütik: ügyi vagy. Egy szezánmagosat most szívesen elfogadnék. Nagyon szeretem a magokat.
A sütiknél milyen édesítőt használsz?

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Nem használtam édesítőt.

A sósba annyi barnacukrot tettem ami az élesztő miatt kellett.
Az édesben a tésztában van 5 dkg barnacukor, a túrós krémben 2 kanál méz van fél killó tórúhoz. Úgy voltam vele hogy ennyit megengedhetek magamnak. Így is számoltam hogy mennyit ehetek, és kibírtam :)

Nagyon idegenkedem a mesterséges édesítőktől, nem vagyok benne biztos hogy jobb az, mintha mézet eszek.

Hajrá az AVIVA-val, én is mindig ellankadok, de aztán mikor megcsináltam olyan jól érzem magam. Pl. most :D És én hiszek benne hogy attól álltak vissza a hormonjaim.

Azt ne mondtad még hogy mi volt a trombózisos vizsgálaton? Vérvétel volt?

Többiek, merre jártok? Csak nem hosszúhétvégéztek valahol? (Én is akarooook!)

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Igen, vérvétel volt, úgyhogy semmi érdekeset nem tudok mesélni. (Szerencsére.) 2 hét múlva lesz eredmény, amikor a Balatonon leszek. :?

Az édesítőt azért kérdeztem, mert annyi rosszat hallottam, róla. Lehet, hogy tényleg jobb a méz.

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


en nem hosszuhetvegezek, hanem dolgozok :?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Dolgozol? :shock: Bírom ezeket a multikat :( Szerencsére nálunk senkinek nem kellett bemenni...

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


zsoff: van mar eredmenye a vervetelednek?

kivel mizu amugy?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én megvagyok, csak kicsit elveszve. Munka ezerrel.

Jó kis randit hoztok össze a messzeségben. Mi nem nyaralunk, max. hazautazunk a szüleinkhez.

Megkaptam a szövettant. A tavalyiban nem volt semmi, de ebben 2 eltérés is van, de még nettel se nagyon tudtam őket értelmezni. Az egyik adat méhen kívüli terhességre utal, ami kizárt, a másik meg fogalmam sincs, de már csak 1,5 nap, s a kontrollon kiderül. A 2.-ról annyit találtam, hogy utána 4-6 hónapig nem lehet teherbe esni, de utána nem csökkenti az esélyeket.

Majd a hétvégén beszámolok a fejleményekről, addig nem is agyalok. Szerveztem egy csomó programot, találkozót magamnak, szóval nem fogok unatkozni. :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Én megvagyok. Hőm ramaty, LH negatív :( 24. napon vagyok. Alig várom hogy megjöjjön (ebben a ciklusban baba esélytelen volt), mert akkor elkezdhetem végre a closty-t. Addig is türelmetlenkedem.

Anyukám ma nagyon fölhúzott, kérdezősködött hogy "mi a helyzet"... Úgy utálom ezt, pedig tudja hogy nem miattunk nincs még babánk, de néha olyan tapintatlan. Kb. naponta meg kell hallgatnom hogy a terhes kolléganője éppen hogy van és mekkora a hasa. És ezt nagyon rosszul tűröm :((

Egész hétvégén az olasz utat tervezgettem, legalább ez leköt. Egész jól haladtam, Zsoff, írok is mindjárt erről magánban :)

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Most olvastam Veró amit előttem írtál. Kíváncsi leszek mit mondanak a kontrollon és remélem, csakis a legjobbakat. Ezek szerint pénteken mész kontrollra? Majd írj hogy mi volt, drukkolok!!!

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Bixi: A vérvételem eredménye még sajnos nincs meg, jövő csütörtökre ígérték, úgyhogy még 1 hét...

Veró: Nagyon kíváncsi vagyok, miket tudsz majd meg a szövettanodról. Megint elkezdtem agyalni, hogy lehet, hogy meg kéne szereznem az enyémet. Ez a doki is azt mondta, hogy semmi érdekes nem fog belőle kiderülni. :? Nem tudom. Ha nálad, 8 hetesnél találtak valamit, akkor 16 is találhatnak/találhattak, nem? :?

A hőm nekem is kész káosz. Mozog egy kicsit ide-oda,c de hogy ez mi a fenét jelent? Amikor az LH-t pozitívnak értelmeztem,
Azóta így ment a hőm: csomo ideig 36.3 volt, majd amikor szerintem pé-em lehetett, akkor lement 36.15, majd 36.35, 36.4, 36,5, 36.6, 36,6, és ma 36.4. Akkor most mi van??? (Ez a 27. nap.) Várom az ötleteket. :)

Zitus, hát ez elég tapintatlan volt Anyukád részéről... Megértem, hogy rosszul esett... :(

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Zsófi, sztem nem volt PÉ-d a hőd alapján. Bár én már semmit nem értek... Ma megint egycsíkosat pisiltem, hőm 36,5 (25. nap). Mindjárt elfogy a tesztem pedig úgy terveztem, 2 ciklusra elég lesz... Grrrrrr.

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Ma 36.7re emelkedett... De akkor miért megy fel???

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


ja, és ellőttem az összes LH tesztemet. :?

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Sziasztok!

Zitus! Anyukád nem tapintatlan, csak aggódik és drukkol Nektek. Én minden esetben megmondtam neki, mikor úgy éreztem, hogy ne beszéljünk erről a témáról, s legközelebb csak akkor került elő, ha én hoztam fel.
Mire leírtam, addigra visszagondoltam: a 2. után nem tudtam megúszni. A nevelt húgommal egyszerre vártunk babát, s az első időben elég nehéz volt leállítani, de pár hát alatt leesett neki a tantusz, hogy hagyjuk a témát. Főleg, hogy úgy összevesztünk a húgommal, hogy azóta se beszélünk (több, mint egy éve).

Szokás szerint hozom a formám: úgy néz ki megjön. Csak bírja ki, míg megjárom a nőgyógyászt, mert nem tudom mi lesz, ha nem jutok el ma hozzá. 3 és fél hete erre készülök. :(

A hétvégére elutazunk, így valószínű csak vasárnap jövök. :)

Veró

Kép
veroniks22
 
 


hello lanyok.

mi ez a csend? nyaraltok?
zsoff, nalatok mar szunet van ugye? uuuuuugy irigyellek most :)

kepzeljetek, voltam penteken MRen, 3 napig ment a hasam tole, de vegre megvan az eredmeny:

teljesen negativ a lelet, vagyis a vekonybeleimnek semmi baja, uh nem Crohnom van, hanem colitisem :) es vaz is inaktiv :D
nem gondoltam, h egy nap meg ennek is orulni fogok (marmint h colitises vagyok).

holnap megyek allamvizsgazni, penteken meg tukrozesre, szoritsatok!!!! :lol:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. :-) Jó volt egy kicsit vidéken, de túl gyorsan telt az idő...

Bixi! Mindkét nap gondolni fogok Rád!

Pénteken megjártam a kontrollt. Persze vizsgálat nem volt a Mikulásra való tekintettel. Majd legközelebb. A szövettanom negatív, amit én eltérésnek gondoltam, az nem az. "Pár" papírral gazdagodtam, azóta már időpontokkal is.

Vizsgálatok időrendben:
1, ciklus 3. napján hormonok vérből. Ez ma megvolt.
2, Andragógia jövő héten. Eredmény még aznap. 6000 HUF.
3, Hemofília 2 hét múlva. Eredmény még aznap.
4, 21. napon progeszteron és egyéb vizsgálatok vérből.
5. Genetika. Na ez az ami ciki. A Doktornő a Tűzoltó utcai genetikára küldött, viszont oda időpontot legközelebb NOVEMBER 24-re kaptam. Erre felhívtam az OGYEI-t, ahol HOLNAPra is tudtak volna időpontot, viszont abban maradtunk, ha meglesz minden lelet, akkor megyek oda. Díja a Tűzoltó utcán 14.000 HUF (alaposabb), az OGYEIben ingyenes.
6. Vissza a nőgyógyászhoz, ha megvan minden papír, vagy ha valahol eltérést találnak.

A megdöbbentő a genetika, még egyeztetek a Doktornővel, hogy jó-e az OGYEIs, mert a másik eszméletlen messze van, addigra én okokat és megoldást szeretnék.

Ha ezen vizsgálatok nem mutatnak semmit, akkor az immunológiai kivizsgálás következik.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, nem nyaralunk, dolgozgatok. Júli 8.-án megyünk majd nyaralni.
Zsoff most van Balcsin táborozni ezért van ilyen csönd.

Bixi! Szuper hogy jó lett az MR eredmény! De akkor azt nem értem hogy eddig Chron-nal kezeltek és nem is az a bajod? Ez nem félrekezelés így? Babaprojekt mikor indulhat?
Államvizsgán ügyes voltál? Ugye milyen jó túl lenni rajta :)

Veró!
A hemofília az mi? Vérelvadást néznek?
Nem értem hogy ha OGYEI-ben igyenes a genetikai vizsgálat, máshol meg pénzes akkor miért kérdés hogy hova mész? Ez a vizsgálat miből áll? Nekünk csak beszélgetés volt mikor mi voltunk. Én nagyon bírom az OGYEI-s genetikus nőt, szerintem irtó jófej! :)

Az anragógiától így utólag mit várnak? Az csak annyit néz, megfelelő-e a spermiumszám és milyen gyorsak (a férjem volt ilyenen). Sztem ha sikerül teherbe esni akkor nem ezzel van gond, de persze nem értek hozzá csak okoskodom :P
Kíváncsi leszek mit hoznak ki ebből, így utólag sztem nem könnyű bármit is mondani :(

Mi holnap megyünk az OGYEI-be a genetikushoz, múlt héten egyik reggel majdnem rosszul lettem, totál leeset a cukrom és csak a csoki segített, pedig előtte már 2 hétig nem ettem egyáltalán édességet. Emiatt megijedtem és most 1-2 gombóc fagyi befigyel a nagy hőségben. Holnap kiderül, szabad-e vagy mi a helyzet.

Szombaton megjött, de megint az a teljesen minimális fajta, szinte csak barnás nyák jön, meg egy-két csepp vér. És a doki a lelkemre kötötte hogy a closty-t csak rendes mikulás után kezdjem el, úh. plusz egy hónap várakozás... :(

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Helo.

Megvan az allamvizsgam :)
Jo tul lenni rajta, de valahogy az elso diplomamnal sokkal jobban orultem neki, most olyan semmi extranak tunik…..
A crohn es colitis gyogyszeres kezelese kb 95%ban megegyezik. Ugyanazok a gyogyszerek vannak, kiveve 1-2 olyat ami vagy csak a vastagbelben hatnak, vagy a vekonybelben ES vastagbelben egyszerre.

Azt kideriteni, h melyik van, azert a legfontosabb, mert a colitis csak a vastagbelet erinti, ergo a vekonybel es a tapcsatorna tobbi resze teljesen egeszseges es nincs felszivodasi zavar, fogyas stb.

Amikor aprilis vegen voltam UH-n, akkor a jobb petefeszkemen irtak le egy 2*1cm-es cystikus kepletet (peteeres gondolom), most meg a balban lattak. Uh ennek is tok orulok  ezek szerint mukodik mindketto 

Penteken tukrozes, meglatjuk mi a helyzet `belulrol`.
Altatni fognak mar elore parazok az utana kovetkezo halucinalas miatt.
Hnap meg meg kell innom 3 liter keserusavas vizet. Na az huzosabb lesz mint a vizsgalat maga.

Zit, sajnalom ezt a dolgot, meg h meg 1 honapot kell varnod.
Amugy mi ez a closty? Vmi peteeres stimulalo?

zsoff: en az ingyenes vizsgalatot valasztanam. (bar hozzateszem, nem egeszen ertem hogy mifele genetikai vizsgalat az, ahol csak beszelgetnek az emberrel........)

vero: nekem ennek a 90%a kinai amit irtal. mindenesetre szurkolok!

Tegnap meg ma olyan melegebbnek erzem a homlokomat, attol tartok osszeszedtem vmit
meg parom is hogy keszul a maratonra, es allandoan fut, meghult, uh remelem nem tole kaptam el valamit.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


hat ugylatom nem sok mindenkit erdekelt az elmenybeszamolom :?

na mindegy azert sztorizok tovabb:

tegnap megittam a 3 l borzadvanyt, viszonylag siman, ki is tisztitot.
ma megvolt a tukrozes, nem is halucinaltam.
semmit nem ereztem a vizsgalatbol, tok jot aludtam 8)

eredmeny:
a vastagbelem bal oldala gyakorlatilag nem mukodik mar a megelozogyulladasokbol megmaradt hegek miatt.
ezt leszamitva minden a legnagyibb rendben, nincs gyulladas, minden gyonyoruuuuu. a vekonybelembol is nezett jo par centit, az is tokeletes :D :D

es a legjobb:

INDUL A BABAPROJEKT, AZONNALI HATALLYAL
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Itt vagyok, de olyan izé volt ez a hét. Semmire nem volt időm...

Bixi, asszem ez a nap híre :) Asszem ilyen peteéréssel engem tuti megelőzöl, úgyhogy már előre irigy vagyok... :)

A Closty peteérés stimuláló, igen. Most abban bízom, nem kell már megenni mert közben összejön a baba :) De nehéz most már ilyenekben bízni.

Voltunk dietetikusnál (nem genetikus, a múltkor rosszul írtam), összeállított egy étrendet. A mérése szerint túl magas a testzsír %-om, emiatt még jobban csökkenteni kell a zsírt és a cukrot (eddig is alig ettem...), és növelni a fehérjét. Úgyhogy ez a fő projekt most, meg mozogni kéne nekem és a férjemnek is, ezen töprengek hogy mit lehetne csinálni amit tudunk együtt is és nem kerül egy vagyonba.

Meghívtak a régi kollégáim megint találkára. Tökre örültem neki, de kiderült hogy ott lesz az a lány akivel együtt vártuk a babákat és ráadásul hozza a kislányát is. Hát én őszintén nem tudom kibírom-e. Így nincs is kedvem menni sajnos. Tudom hogy az én hülyeségem, meg csúnya dolog az irigység, de mostanában rá sem tudok nézni még kisbabákra sem pedig úgy szeretem őket! :(

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


ne irigykedj zit,

te amint meglesznek a babaid elfelejtheted a nyugodet,
en viszont eletem vegeig beteg leszek, gyogyszert szedek es mar most 50% eselyem van ra, h ki kell venni a vastagbelem egy reszet. sztem ezen nincs semmi irigyelni valo.

a baba mindenkinek ossze fog jonni, es ti aztan gondtalanul elhettek.....

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi!

Azonnali hatállyal megy a drukk Nektek. :-D Én még mindig nem döntöttem el, hogy melyik a jobb nyavaja, de legalább már tudod mi a baj, s a szerint tudnak kezelni.

Zitus!

Meg kell tanulni elfogadni. Tudom, hogy szörnyen nehéz. Szerintem már írtam, hogy tavaly a vetélés után úgy összevesztünk a szintén terhes húgommal, hogy nem beszéltünk több, mint egy évig. Közben megszületett a kisfia, s hétfőn felvette velem a kapcsolatot, kibékültünk, sírtunk, beszélgettünk. Majd egy hónap telt el most a műtétem óta, s nem zavart a baba téma. Persze ehhez idő kell, s mindig lesznek hullámvölgyek. Az én trükköm most a túléléshez a kizárás: nem foglalkozom a témával, csak ha muszáj. Ide is azért jövök ritkán, mert nem akarok folyton ezen pörögni.
Az előttünk álló vizsgálatokról is csak annyit tudok amennyit muszáj, mert nem akarom stresszelni magam rajta, hogy mi mekkora hiba, gond lehet.
Most csak én és a párom vagyunk, ránk összpontosítok, a többi a jövő zenéje, s remélem kedvemre való muzsika lesz. :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 


ez a beszed vero, buszke vagyok rad :)

zsoff: te meg mindig taboroztatsz????
gyere elmenybeszamolni!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Visszatértem. :lol:

Bixi!
Gratula, hogy túlvagy ezeken, és hogy minken ok!!! :) Ennyi jó hírt. :D És gratulálok az államvizsgához is!!!
A továbbiakhoz meg HAJRÁ!!!
(Még annyi, hogy Veró gondolkozott az ingyenes/fizetős genetikán, nem én.)

Zitus,
én tuti, hogy nem mennék el arra a találkára. Tudom, gáz, de én még nem vagyok elég erős az ilyenekhez... :( Engem még az ilyen gondolatok is kiakasztanak. :( Sajnos. Pedig nagyon igyekszem. Nagyon!

Veró,
bennem is a kizárás taktikája fogalmazódott meg. Sajnos még nem mindig sikerül, de talán... Igyekszem nem gondolni erre annyit, csak amikor valaki felhozza a témát, vagy épp rosszabb passzban vagyok, megint elkezd összedőlni, ami már felépült... De sokkal intenzívebben megy a témával való "nemfoglalkozás".

tábor/szünet:
Egészen jó volt, sokkal jobb, mint amire számítottam. A szünetből még nem tapasztaltam semmit, mert ez az első nap, hogy itthon vagyok. (és a holnaptól még be kell mennem a héten...) Ráadásul úgy érzem, ez a tábor megfelelt 4 hét "sima" munkának. A gyerekekkel éjjel-nappal összezárva... Iszonyú nagy felelősség. Figyelni, hzogy ne essen ki a korláton, ne vágja el a kezét, ne fulladjon bele a vízbe,ne verje meg a másikat, ne unatkozzon, sőt, élvezze a tábort, ha várni kell a kajára, ne szedje szét az ebédlőt, ne hintázzon/billegjen a széken, ne essen le a mászókáról, éjjel feküdjön le aludnui, és ne randalírozzanak a folyosón/zuhanyzóban, az íjazásnál ne bohóckodjon, a lépcsőn ne ugráljon, a gyengébbet ne verje meg, a "bénábbat" ne cikizze, az idegenvezetésnél figyeljen/ne zavarjon, ne essen/ugorjon/lökje bele a másikat a tábortűzbe STB STB STB...
Ha szomorú meg kell vigasztalni, ha hiányzik az anyukája, meg kell vigasztalni, ha bántották, meg kell vigasztalni, ha elesik/megsérül, be kell kötni/el kell látni a sebét, a fél, meg kell fogni a kezét STB STB STB
Gyerekek is elfáradtak a tanév során, meg mi is, ráadásul sok volt a program, ott is egyre fáradtabbak voltunk mindannyian, mindenki egyre kevésbé tudott figyelni, mi nehezebben toleráltunk mindent, ők meg egyre kevésbé tudtak úgy általánosan koncentrálni, ezért egyre több kisebb baleset volt (elesések, poharak fellökése az asztalnál stb)
Ja, és alig aludtunk. Nekem kevés a 4-5-6 óra alvás egy héten át ennyi gyerekkel és ekkor felelősséggel. Ráadásul az utolsó nap 2 és fél órát aludtunk (versenyek értékelése, ajándékválogatás stb...). Rég voltam már ilyen fáradt.
Az is nagyon nehéz volt, hogy állandóan rámtámadt egy hülye gondolat, hogy mit keresek én itt? Tavaly, mikor itt voltunk táborozni, sokszor megfordult az a fejemben, hogy remélem, jövőre már nem tudok jönni... Próbáltam nem erre gondolni, csak kellet kis idő, hogy "megrázzam" magam.
A tanárok közül azok voltak ott, akiket szeretek, úgyhogy jó volt velük, de volt néhány, aki alkalmasnak találta arra az időt, hogy kérdezgessen (persze különböző időpontokban)..... de nem jártak sikerrel. Konkrétan az első kérdés után érzetem, hogy mindjárt sírok... Persze próbáltam visszatartani, de gyűltek a könnynek a szememben... Megértették, hogy mi van, de nekem órákig iszonyú nehéz volt utána, mert nagyon felkavartak. A szomorkodásra nem volt idő/lehetőség, mert a programok váltották egymást, nem volt lehetőségem, nem tudtam egy kis időre sem elvonulni, mert non stop felügyeletet vállaltunk be ezzel a táborral... Azokat a bizonyos gondolatokat persze nem tudtam elzavarni magamtól, úgyhogy duplán nehéz volt mindent végigcsinálni... De ez az én bajom. :( A tábor egyébként tök jól sikerült. :)
Még annyi, hogy a tábor előtti napon meg kellett volna jönnie, de nem így volt. Nem nagyon paráztam, hogy miért nem jön meg, de azért minden megfordult néhány dolog a fejemben. Mivel ez a ciklusom elég összevissza volt, gondoltam, belefér a késés,de mi van, ha más az oka... A hőm tök magas volt, és biztos vagyok benne, hogy volt pé-m is, úgyhogy AZ is megfordult a fejemben. Aztán szombat reggelre leesett a hőm, majd megjött. Egy nagyon kicsit csalódott voltam, de nem hergelmetm magam. Végülis az együttlétekkel elkerültük a pé körnéykét, úgyhogy nem tudom, miért reménykedtem, de mégis olyan jó volt egy pár napig azt hinni, hogy mi van, ha mégis... Na mindegy. Most volt egy 37 napos ciklusom... Ez egy kicsit fura, de ez van, az a vérzés kavart be, amit az orvos is tudott, de nem izgatta őt a dolog, most megpróbálok én sem parázni, eddig megy. :)

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Anyám.... Csak most vettem észer, mennyit írtam...

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


jol tetted :)
bocs, h osszekevertelek veroval a genetikus miatt. mar kezdem neha elveszteni a fonalat ki milyen dokihoz rohangal magamat is beleertve :)

huu erre nem is gondoltam, h atanarok reszerol milyen mas lehet egy tabor, nekem az emekeimben ugye az el, h milyen szuper volt mindig gyerekfejjel...
de azert orulok, h kicsit kimozdultal es itthagytad a poros varost, sztem azert valahol jott tett..

ne ma (es ez lesz egesz heten) nagyon unatkozok..
pentektol kerulok az uj helyemre, es most itt mar ott meg meg nem tudok mit csinalni, szoval ez eleg idegtepo lesz.
a heten vegre el kell keverednem uszni, szombaton lesz a Baloaton atuszas, eshat jo lenne nem megfulladni utkozben :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


lanyok,

az jutott eszembe, h vegul a multkori talibol nem lett semmi.
lenne kedvetek osszefutni?
vagy inkabb a nyaralasok utan?

mi aug 12-28ig nem vagyunk itthon, meg kb az osszes hetvegen, de hetkoznapok egyebkent jok.
kinek mikor lenne jo?
zit, ti ugye jul 9-20ig nem vgaytok? es ha jol emleszem zsoff te is valamikor akkortajt...
bocsnat lusta vagyok visszaolvasni....

szoval mit szolnatok egy delutani jegeskavezashoz valamelyik teraszon ha jo ido van? 8)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


vero: termeszetesen Rad is szamitunk :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi,
jöhet a jegeskávé!
Az lenne a kérésem, hogy ha lehet, július 5-ével bezárólag ejtsük meg a talit (csak addig vannak bérleteim). Na? nektek az jó?

És remélem, ezekben a gyerekek is az maradt meg a táborról, hogy jó volt stb. :)
Balatonátúszás... Hajrá, Bixi! 8)
Ahogy úszkáltam a vízben, eszembe jutott, milyen jó lehet annak,aki át bírja úszni... Kb. 300m után elég volt... meg a lábam is fázott. :?

Egyébként nem lőttél nagyon mellé a genetikussal kapcs., lehet, hogy gondolatolvasó vagy. :) Mosatnában szeretnék én is bejelentkezni genetikushoz. És nekem is fircsa, hogy beszélgetést takar a genetikai vizsgálat

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


julius 5 az jovohet kedd.
nekem ez het kilove teljesen, szoval reszemrol hetfo vagy kedd lehet
(az mindegy)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Nekem is mindegy, hogy hétfő/kedd.
Többiek?

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Sziasztok!

Benne lennék a taliban, de elsejéig nem jó egy este se. Utána 5 után bármikor.

Tegnap voltunk az andrológusnál. Igazából többre számítottam. 5 nap szünet után a férjem leadta a mintát, majd fél óra várakozás után mikroszkóp alatt megnézte az orvos a spermákat. Mi is megkukkoltuk, úgy se látunk többet ilyet. :-) A lényeg, hogy minden rendben, alakilag, mennyiségre és minőségre is. Így nálam kell keresni a hibát, vagy lehet, hogy csak együtt nem működik... :-(

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Sziasztok!

Most csak nagyon röviden: jó a hétfő vagy kedd kb. 5 után, szóljatok hogy melyik nap lesz a végleges.
Most rohanok nyaralást szervezni :)

Puszi

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Akkor a július 5. (kedd) mindenkinek ok?

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


(Nekem a kedd jobb, mint a hétfő.)

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


ok nekem a kedd, kb 17.30kor (ha ott talizunk mint legeloszor, az zitusnak ugyis kozel van :) )

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


közben nekem nem lett jó a hétfő, úgyhogy még jó, hogy a keddben maradtunk :)
Zitus, megírod Verónak, hogy hol is van ez a hely? (a hely nevére nem emlékszem)

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Jó a kedd! És írok Verónak!

Zsófi, majd írok magánt Rómával kapcs., csak melóhelyen nem túl jó babanetet olvasgatni (mindenki látja a monitort), este meg sosincs rá időm...

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Veró, írtam, tessék elolvasni :D

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Képzeljétek, megkaptam a trombózishajlamos eredményemet. Sajnos teljesen kínai... Június 8-án megyek az ogyei-be, remélem, okosabb leszek.

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Veró! Nemtom mi van az üzikkel, megtennéd hogy megnézed megkaptad-e amit írtam? A kimenőkben nálam nincs benne. Ráadásul először egy másik lánynak ment el, bár lehet hogy el se ment mert az sincs a kimenők között :)

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


hogyhogy kinai zsoff? nem verkepet csinaltak?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


ez nem sima vérkép, hanem ilyen genotípusok vagy micsodák vannak rajta. Allélok és társai... Van hozzá "magyarázat" is (már akinek...). Azt vágom, hogy vmi ok, de valahol sajnos van mutáció. Nem tudom, hogy mennyire rossz, rossz-e egyáltalán stb... Péntekig, amíg ki nem derül, h mi van, megtiltottam magamnak a parázást!

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Zitus!

Célba ért az üzid, válaszoltam is rá, bízom benne, hogy megérkezik előbb-utóbb. Este újra elküldöm, ha nem kapod addig meg. :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?