Új privát üzeneted érkezett!

Mmzsó
Először tesztelni kell az ET utáni 14. napon, aztán az eredmény birtokában fel kell őket hívni és akkor megmondják mi a további teendő.
Kellemes zenehallgatást kívánok!:)

Zsuzsika
Gratulálok a 4 petikédhez, szép eredmény!:) Tudom az ember azt szeretné, ha mind megtermékenyülne, de ez a 4 petike is nagyon szép eredmény! :wink:
Örülök, hogy jobban érzed magad, mint tavaly!:)
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok,
Inek,
Köszi, h. megírtad az eredményt!
Kellőképp stresszelve a férjem-mert el-el pityergem magam-már ő mondta, h. sétáljak ki a tóhoz a kertünkbe "szellőzni".
Ezért is gondoltam, h. akkor ide is ülök, és írok pár sort...
4 embriót olvasztottak fel, és 2 szépen fejlődésnek indult. 8-8 sejtes állapotban kaptuk vissza őket!
Csajok, ha ez nem sikerül, többé nem megyek! Az tuti! :cry:
Inekkel jót beszélgettem, bocsi, h. ismét rizsáztam Neked! :oops:
Örülök a jó hírednek, jövő héten úgyis beszélünk!
Zsó,
Igazad volt, most tényleg normális volt Murber; bár a menses-szerű görcsöket nem kérdeztem, de a férjem is mondta, h. alaposabb volt, mint az 1-nél a prof.Körültekintőbb-fogalmazhatunk így is.
Menj relaxálni nyugodtan, én is azt mondom.
Most relaxációs szempontból Enya szól nekem is.
Egyébként pedig-magamra értve-ha akarnak úgyis megmaradnak, ha nem akarnak, a fejem tetejére is állhatom.
Röpcsike,
Hogy vagy? Persze, h. tudom, és köszönöm!
Boci,
Mi újság?
A bentiekről is pár szót.
Andi is tök rendes volt, Kati pedig hozta a szokásos modorát, "össze is szólalkoztunk"...na mind1.
Péter is tündér volt, kaptunk 1 "üvegcse"-szerűséget, amelyben a kicsik vannak a beültiig. Kékkel van ráírva, de szerintem ennek nincs jelentősége.(anno valaki ezt felhozta itt).
Alexia,
Ugyanakkor kell nekem is menni.
Zsuzsika,
Örülök a jó hírnek.
Remélem Csajok, nem hagytam ki senkit!
Puszi

mary80
 
 


Egyébként férjem mondta is Andinak, h. az 1-nél túl simán ment minden, most pedig...ezért fog sikerülni!
Nem is tudom, h. miért van, h. képes vagyok percekig bőgni, és rágódni, aztán pedig nem agyalni, és parázni...tudom, a hormonok...de már annyira félek az előzmények tekintetében... :cry:

mary80
 
 

 
 

Sziasztok!

Hétfőn reggel 7-kor lesz a leszívás! :)
Magától mondta a prof, hogy mindkét oldalon 3 vagy 4 tüsző van, de most nem mért egyet sem, viszont úgy sikerült bennem forgatni, hogy majd össze pisiltem magam, és még utána is fájt! De nem baj, mert mindjárt itt a hétfő!!!

Mary,
örülök, hogy felkeltél, és ne nagyon sírdogálj!!! :) Nem beszéltél lyukat a hasamba :D

Alexia,
örülök, hogy megismertelek, és tök jó, hogy ilyen lelkes vagy, és igenis érezd magad babásnak, hiszen ott vannak a pocakodban! :)

Mmzsó,
remélem jól sikerült a koncert, szerencsére nem áztatok meg! :)
Én is remélem, hogy a madár jó jel! :)

Kakukk,
én sem tervezem, hogy túl sokat feküdnék itthon, és nem is lesz rá szerintem lehetőségem, bár dolgozni tuti nem megyek, mert a 3 műszak biztos nem tenne jót.

Zsuzsika,
a 4 teljesen jó eredmény, és ahogy szeretted volna, hétvégén mész!!!! :) Tényleg, mennyit fogsz visszakapni?
inek
 
 


Sziasztok!

Látom, hogy mindenki sokkal aktívabb mint régebben :lol: :lol:

Nem tudom, hogy mi alapján döntik el, hogy 2-3 embriót kapunk vissza, nekem azt mondta a Murber, hogy 2-t kapok. Pedig 35 éves leszek és a 3. programban vagyok benne. Amikor említettem a férjemnek a 3 embriót, kicsit kikerekedett a szeme, és nem támogatta az ötletet, mi van ha mind a 3 megmarad címmel??? Meséltem az ismerőseimet.... jó példa. Ma főzök egy jót és takarítani fogok azért hogy holnap és hétfőn tudjak pihenni!! Kedden már bemegyek 4 órában dolgozni. Én ott jól érzem magam nem stresszes. 7-11 ig dolgozom így utána még pihenhetek.

MMzsó: milyen volt a koncert és a lencse főzelék?
Boci: mikor mész a következő programra?
Kakukkocska: Ma tesztelsz úgye? vagy már tudod a +++++ eredményt?? szorítok.
Mary: Ne görcsöljél kisbogár, nem lesz semmi baj!!! pihenjél, sétáljál.... éld az életed és gyere néha fórumozni.
Intek: Akkor hétfőn reggel jó korán kell oda érnetek, 7 kor nyitják az emeletet. szorítok!!!
Alexia: Akkor mostál a hétvégén??? és pihentél??

Puszi mindenkinek és legyetek jók!!!
zsuzsika76
 
 


Mary,
szuper,hogy jelentkeztél!Két 8 sejtes,az milyen jó!Akkor veled is találkozunk 27-én,én akkor megyek 2.vérvételre.Majd megbeszéljük,hányra,mert ti Alexiával nem maradtok még ott.(Én se,visszamegyek majd az eredményért).
De erre még nem gondolok,most inkább arra,hogy milyen szépek voltak,erősek és osztódnak most is remélhetőleg!

Min vesztél össze a Katival?

Inek,
éljen a hétfő reggel!Akkor lehet vagy 8 tüsződ,az nagyon szép!Nagy megkönnyebbülés utána,én legalábbis már nagy kínban vagyok az előtte lévő pár napon,semmi nem esik jól,úgy feszít.

Zsuzsika,
érdekes,hogy 2-t mondott,mert 3.-nál hármat szoktak...kérdezz rá,persze,csak ha szeretnétek 3-at.Nem babát,embriót...de tény,hogy ezzel vállalja az ember a kockázatot,mondjuk van olyan,hogy redukció,egyik ismerősömnek volt is,de nekem ez elfogadhatatlan.

A koncert szuper volt,jó volt találkozni a kollégáimmal,egyikkel jót beszélgettem is előtte és ő haza is hozott utána.
Szép este volt és az az Óbudai Főtér olyan hangulatos!
8-án újra játszik a zenekar,azt már én is elvállaltam,mert addigra jól bepárnázzák magukat,ha akarják,és nem lesz megerőltető.
Lencse után jött a stíriai metélt,nagyon szeretem,és az is jó fehérjedús.Túró,tejföl,tojás-ezek mind jók ilyenkor.

Kakukk,
most fogom fel,hogy már szombat van :shock: holnap meg vasárnap.

Képzeljétek,anyukám nyugdíjba megy,ma köszön el.Már van 1 unokája,de azért most dukálna neki néhány,nehogymá' unatkozzon :lol:
Vendég
 


Sziasztok,
Igazatok van, ha akarnak, úgyis megmaradnak, ha nem, akkor bármit csinálhatok, bár sokszor rám tör a sírás, nem vagyok én elég erős ehhez. :cry:
Tegnap este is 1 "kedves" ismerősöm, aki állandóan kavarja a sz...t, nekem esett telefonban-pedig közöm nem volt sem hozzá, sem a dolgaihoz-, mire közöltem vele, h. hagyjon ki a hülyeségeiből, de addigra úgy befeszült a hasam, h. már azért bőgtem,h. na, akkor most mi van? Már most nem úszom meg idegeskedés nélkül... :cry:
Tudom, ez nem számottevő probléma, de én már csak ilyen parás vagyok... :cry:

mary80
 
 


Mary,
az biztos,hogy jól teszed,ha megpróbálod megvédeni magad a rossz hatásoktól.
De azért ne aggódj,jó kis fészke van az embriócskáidnak!
Vendég
 


Zsó,
Igen, így van, köszi!
Majd kiderül...
Tudod az 1. beültinél 8-10 sejtesek voltak...majd akkor elhiszem, ha már a karomban lesz/nek...tudom, pozitív hozzáállás...
Egyébként Kati okoskodott az utro-val kapcs-ban, mire mondtam neki, h. az 1-nél nekem gél volt... :S
Zsuzsa mondta még az elején, amikor kérdeztem a felébredési esélyekről, ha 3. IVF, és elmúltál 36, akkor kapsz 3-at...ő tényleg ezt mondta!
Inek,
Izgulsz már?
Röpcsi,
Holnap jössz azért fórumozni?
Zsuzsika,
Köszi Neked is!
Boci,
El vagy veszve!
Alexia?

mary80
 
 


Mary
Szívből Gratulálok a két beültetett babykéhez! :wink:
Az idegeskedés, stressz nem tesz jót a piciknek, de van aki totális nyugalomba, kellemes környezetben van és úgy sem sikerülnek neki a picik. Ez tényleg olyan dolog, hogy hogyha megakarnak maradni a babák, akkor meg is maradnak, ha nem, nem. :roll:
De minden rendben lesz Mary, sikerülni fognak a babák!!!:)

Mmzsó
Örülök, hogy jól érezted magadat a koncerten, jót tesz az embernek ha kimozdul egy kicsit, ráadásul oda, ahol szívesen tölti az idejét. :wink:
Igen, holnap már vasárnap!:)

Zsuzsi
Jól csinálod, én is mindig előre kitakarítottam a lakást, hogy amikor a babákkal itthon vagyok már ne kelljen, max. port törölni, összesöpörni, könnyű edényeket elmosni.:)
Nemsokára beköltöznek a pocakodba a picik, de jóóó!:)

Inek, hajrá, holnapután itt van már a petileszívás!:)

Boci, merre vagy?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap nem tudtam jönni, mert reggel vacakolt a gép, utána meg sütit sütöttem, meg sétiztem, estére meg úgy kipurcantam. :( :D Nehezemre esik sokszor az állás, sőt még az ülés is, érzem, hogy feszít a hasam. :( De ha pihenek, akkor jobb. :)

Inek,
Sajnálom a madárle...-t, de biztos szerencsét hoz. :wink:
Viszont az nagyon jó, hogy hétfőn már lesz a leszívás. :) Bár jó korán kell mennetek... de a lényeg, hogy túlleszel rajta végre. :)
UH: ahogy az Urbancsek csinálta, azt én sose bírtam... már az is fájt, ahogy "belémbökte", az meg pláne, ahogy forgatta bennem... Murber valahogy óvatosabb a "behatolásnál". :lol: De a lényeg, most egy darabig nem lesz UH-od. :wink:

Zsuzsika,
Mikor volt a leszívásod, nem is tudtunk nagyon beszélni. :( De a 4 az nagyon jó. :) Próbáld megbeszélni (férjeddel is :wink: ), hogy 3-at ültessenek be, úgy nagyobb az esély. :) Azért csak óvatosan takarítgass!
Én még nem mostam, valahogy ma alábbhagyott a lendületem, majd este, meg holnap fogok mosni. Ma inkább pihengettem, meg itt van most nálunk Anyukám, vele beszélgetek. :)
Munka: Persze, ha Te szeretnél, és nem stresszes, lehet nyugodtan. :) (Én nem tudnám megoldani az Utro-golyózást se, meg stresszes is, így inkább nem dolgozok. :) Azt, hogy majd a 12. hét után fogok-e? Majd meglátjuk...) De azért csak kímélőn és nagyon vigyázz Magatokra. :wink:

Mary,
Sajnálom, hogy idegesítenek. :( De hülyékkel nem szabad foglalkozni! Persze, mondani egyszerűbb. :( De ne aggódj, nem lesz semmi baj, a babáid már jó helyen vannak. :wink:
És nagyon örülök, hogy egyszerre megyünk vérvételre. :) Legalább megismerlek személyesen is. :)

Zsó,
Örülök, hogy jó volt a koncert. :)
A 27-ét majd megbeszéljük, jó lenne talizni. :)

Kakukkocska,
Teszteltél?

Most ezt így elküldöm, mert már délután elkezdtem írni, de elküldeni meg befejezni csak most tudtam, most meg egy kicsit szédelgek. :( Majd holnap írok még.

Akit kihagytam, bocsánat, nem direkt, csak nincs erőm már itt ülni. :(
alexia9
Budapest X. kerület
 
 


Alexia
Milyen sütit sütöttél?
Nekem is a beülti után sokáig feszült a hasam!:)
Holnap tesztelek csak. :wink:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok csajok :)

Bocsi hogy nem jöttem minden nap olvastalak titeket csak erőm nem volt írni még nem pihentem ki a mult szombatot csak ma délután sikerült 3 és 1/2 órát aludnom :) nagyon jól esett!!! :lol:

nagyon szuper hogy ennyi " kismami van :) "

Alexia
üdv közöttünk :lol:
igen tesóméknál megvan a kisbaba nagyon édes :) kicsit sirtam is .
Szuper jó hogy ennyit fogytál :)
Én ezt a 3 is viszaszedtem a héten!
A 2 házasságomból nincs közös kisbabánk nagyon szeretnénk!
Kivették a bal oldali petevezetéket+ vezetéket a jobb oldali vezeték roncsolódott igy maradt a lombik!
Már 3x voltam az 1 nem volt mit leszívni mert tökre nem reagáltam a hosszú protokolra :(
a 2-nál rövid volt 4 szívtak le 3 termékenyült + 2 kaptam visza de nem tapadt meg :(
a 3-nál rövid volt 3 tudtak leszívni és 0 termékenyült meg :(

Letettem a cigit +annyira nem reagálok az injekciókra hogy én napi 10 ampullát szturtam be:(
felszedtem kb 15-20 kg igy sajna most 162 cm 89kg vagyok
Én most pihenek talán majd októberben megyek és utoljára ha nem sikerül nem megyek többet!!!
24-én megyek izotóp vizsgálatra megnézik mennyire dolgozik a májam+az epém :)
Röviden ennyi :)
Vigyázz a kicsikre pihenj ne dolgozz megerőltetőt :)

mary
Ne foglalkozz senkivel most főleg "idiótákkal " ne pihenj Te is és vigyázz a kicsikre!!!!Ne parázz!!!

mmzsó

tényleg jó ötlet lenni anyukádhoz föleg ha be is van avatva :) biztos jól fogod magad érezni :)

kakukk :wink: nagyon drukkolok :)

zsuzsika
nekem is csak" 2 adtak vissza" de az attól függ hanydik lombik + kor én a következöre betöltöm a 36-ot és akkor már 3 lkapok persze ha egyáltalán lesz.
Én nem mennék dolgozi az tuti :)

inek

sok sok tüszőt hétfőre :wink: :D

jó éjszakát mindenkinek nagyon sok drukk
boci35
 
 


Boci
Köszi! :D
Az izotóp vizsgálat miből áll majd? Már nincs messze ez a vizsgálat. Érzel egyébként valamit, fáj valamid?
További jó pihizést Neked!
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


kakukk

néha fáj sz epém tökre nincs anyagcserém van hogy 1 hétig sem megyek "nagy" wc-re :? és bármit eszem tökre felpuffad a hasam hatalmasra.

valamit vénába fecskendeznek és vinnem kell sajtos vajas zsömlét+ tejterméket és külömböző időben valami felvételeket csinálnak.
utánna meg aznap nem mehetek kisgyerekek közelébe valami sugárzásos téma miatt :(
boci35
 
 


Boci,
na,neked is megvan a magad története a fene egye meg... :(

Azt tudod,hogy az 5-ből még csak 1 lehetőséget lőttél el?Mert csak akkor számít próbálkozásnak,ha a végén megtörtént a beültetés.Nagyon együttérzek veled,rettenetes lehetett,mikor 1 se termékenyült meg...
Az izotópos vizsgálatkor radioaktív izotópot kapsz vénába,ezért nem szabad kisgyerekkel,kismamával találkozni aznap,mert sugárzol.Nálam is ezt csinálják évente 1x,csak nekem a csontjaimat nézik,mert a mellrák ott is adhat áttétet.De ha terhes leszek,nem lesz ez a vizsgálat mert akkor nem szabad,mint ahogy röntgent se ajánlott.

Röpcsi,
nagyon izgulok a teszted miatt,már biztos megcsináltad reggel!

Holnap reggel megyek Pécsre,lesz internet,úgyhogy jövögetek majd.Nemhogy a szüleim,mindenki be van avatva a lombikba,kollégák is sokan tudják,én ilyen kossuthrádió vagyok :lol: persze a rám bízott titkokat megőrzöm ám!
Vendég
 


Kitartás Csajok!
Mondom ezt én, aki annyira fél... :cry:
Röpcsike,
Várunk a hírekkel!Feltéve, ha meg akarod osztani!
Puszi

mary80
 
 


Röpcsiért én is nagyon izgulok,remélem,azért nem jön,mert pozitív a teszt és nem akarja elkiabálni,a rosszat már elkiabálta volna...
remélem,így van!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk mindannyian!! 2 kaptam vissza 9 osztódott állapotban. Majd július 1 és 4.-én megyek vérvételre.
Mindenkinek jó pihit kívánok és vigyázzatok magatokra!! A röpcsivel mi van?? Mikor jön közén elújságolni a hírt!! +++++++

A vasárnapi beültetésnél jobb nincs
:lol: :lol: Mindenki nyugodt, kedves, nem volt senki csak mi.

Inek: Holnap képzeld el 6 punkció lesz, mondta az Andi, biztosan nagyüzem lesz!!
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika,
jaj,de jó!Nagyon szépek lehettek!Jó pihenést neked is!

Inek,
de jó,hogy te vagy az első holnap,nem lesz még csúszás olyan kora reggel!Nagyon drukkolok!
Vendég
 


Köszi Lányok a drukkolást, szorítást, reggel teszteltem, sajnos ez is, akárcsak az elmúlt évek összes tesztje, negatív lett. :oops: :(
Nem tudom még merre megyünk tovább......
(Öt alapkezelésen, hat inszemináción, egy friss, egy fagyis, aztán megint egy friss és most is egy friss embrió beültink volt eddig. Mivel a második lombikunknál, ami fagyis volt, nem szóltak a sote-n, hogy 50 ezret kellene fizetnünk, különben elmegy a támogatásunk, nem fizettünk, amire a másik intézetbe hívták fel a figyelmünket, így még egy friss embrió beültink van + a két fagyis embriónk beültetése, akiknél már tudjuk, hogy + 50-et kell fizetnünk).

Igaz fiatalok vagyunk, de ha kezeléssel vagy anélkül, babaakarásra vagy teljesen másra koncentráltunk, mással voltunk elfoglalva, nyaraltunk, költöztünk, életmódot változtattunk vagy csak úgy kettesbe lelki dolgok nélkül elvoltunk a férjemmel stb. akkor se jött eddig össze a baba. Tudom, egyszer majd sikerül, persze, hogy spontán (habár eddig még halvány tesztnek se volt látszatja), valamiféle kezeléssel vagy örökbefogadással még nem tudom. Az eredmény után persze sírhatnékom volt, de közelről sem viselt meg ez az egész program annyira, mint az első vagy a második programunk. (Ekkor még a sote-n voltunk és az elsőnél igaz nem, de a másodiknál volt xar keverés a családba, ami rendesen rátett még egy lapáttal a negatív eredményre). A harmadiknál is bántott természetesen, hogy nem sikerültek a babák, de akkor valahogy sejtettem, hogy oka is lehet, így miután konzultáltam a kaális dokival és elmentem a lapar műtétre, ahol kiderült, hogy endom van, sokkal könnyebben, megelégedetten néztem előre, hogy végre találtak valamit és jól sejtettem, hogy oka lehet a babák meg nem maradásának. :D A műtét után mondhatnám azt, hogy próbálkoztunk, de végülis akkor voltunk együtt, amikor akartunk, nem foglalkoztunk a középidővel se semmivel, aztán persze egy, két hónap után középidő fele,-ben sűrítettük a dolgokat, de akkor se történt semmi. Utána jött az, hogy bejelentkeztünk erre a lombikra és a dokink igaz mondta, hogy nagyon tele van, de mivel az endo miatt, a műtét óta eltelt 4 hónap és az idő alatt sem történt semmi, pedig folytattam a sportolást is, fogytam kb. 17-20 kilót elkezdte most a kezelést.
Nem akarok nagyon negatív lenni, de amikor a család azt mondja, hogy hagyjunk ki egy hónapot, kettőt, egy félévet, egy évet, nem tudom egyszerűen őket megérteni, hiszen egy, két hónapot, félévet már kihagytunk, amikor nem műtöttek mással, nem költöztünk csak éltük az életünket és akkor se jött össze a baba, arról nem is beszélve, hogy még mielőtt orvosokhoz fordultunk volna 2,5 évig egyáltalán nem védekeztünk, buliztunk, melóztunk, tanultunk, hónap végén nem tesztelgettem, úgy voltunk vele, ha sikerül, sikerül, ha nem a baba, ha sikerül természetesen megtartjuk! De se akkor se kezeléssel vagy kezelés mentes hónapokkal, amikor a gyerektémával még szikrányit se foglalkoztam mert más dolgokkal voltam lefoglalva, akkor sem sikerült.
Ez tényleg úgy van, ahogy mondják, ha egy v, két v. több baba megakar maradni, akkor meg is marad, ha nem, hát nem, mindegy mit csinálok vagy mit nem csinálok!

Azaz igazság, hogy megfigyeltem és sajnos tapasztaltam is, hogy lehet valaki nagyon nyugodt vagy ideges, nem ezeken fog legfőképpen függni a teherbeesés.
Pl-ul: A második lombikunknál a családi xar keverés előtt, boldogan, nyugodtan kezdtünk bele a fagyis beültetésbe és minden szépen is haladt, míg nem kiderült az, ami most Marynél is, hogy nincs, egyszerűen nem is lehetett kapni azt a gyógyszert, vagyis tapaszt, amit felírtak, hiába, hogy elmentem a városba 10 gyógyszertárba (elsőként a sote körüliekbe) aztán felhívtunk 20 gyógyszertárat, gyógyszerész ismerőst, senki se tudott segíteni. És amikor felhívtam a klinikát, hogy sehol sincs, se vidéken, se itt a városba azt mondták délután mennyek vissza mert még tanakodnak, hogy mit adjanak helyette. A kezelés előtt, elején végig nagyon, de nagyon higgadt voltam, de amikor ezt meghallottam, hogy 2010-ben itt tartunk, hogy nem tudják mit adjanak és hiába, hogy családban dolgoztam akkor, még se mondhattam mindig azt, hogy bocsi igaz reggel is későn jöttem be, délután meg most ismét el kell ugranom, már kissé idegesítő volt.
Délelőtt 9-kor írták fel nekem annó ugyanazt a tapaszt, amit Marynek (már akkor mondták, hogy soha nem is lesz, azért csodálkoztam, amikor Mary írta, hogy neki is ezt írták fel) és igaz a gyógyszerért való utána járás is a program része, de nem így, hogy az ember sehol se kapja meg, majd amikor ezt jelzi még biztos választ se kap, hogy nem baj, elnézést, akkor jöjjön most vissza és felírunk egy másikat, még délelőtt és nem délután 4-kor.
Én sok kezelést végig csináltam a klinikán és nem akarom őket bántani, mert nagyon jó a klinika és jó dokik is vannak ott, de ha egy tapaszra 2010-ben azt mondja a szemközti és a M. téri gyógyszertár vezetője, hogy nincs és kivonták a forgalomból, nem is lesz, akkor utána való hónapokban vagy következő évben ne írják ismét fel! Mindig azt mondják ne stresszeljen az ember, de jelen esetben, hogy ne, hiszen nyugodt, a pénze meg van rá, párgyógyszertárba el is megy, telefonálgat a felírt gyógyszerrét, ahol biztosabb választ kap, hogy nincs mint amikor a klinikát felhívja, hogy nem kapott, amire azt a választ kapja, hogy még tanakodnak rajta, hogy mit adjanak.:(
Ez a klinika nagyon jó és nagyon sok barátnőmnek sikerültek itt a babái, de akinek fagyis beültije lesz, gondolja meg, hogy belevág-e, mert a klinika rendszerével, gyógyszerekről való tájékozottságával nagy baj lehet, ha egy év múlva is olyan gyógyszert írnak fel, ami már akkor se és most se volt kapható.
Senkinek se hullik a pénz és az idő az ölébe, de ha valaki belevág akár egy friss embrió, akár egy fagyis embrió beültetésbe, elvárhatja, hogy a számára felírt gyógyszert, ha az első gyógyszertárba nem is, de az ötödikbe minimum megkapja, vagy ha nincs akkor azonnal egy másikat felírjanak neki!

Bocsi, a negatív hozzászólásért, de a környezetünkbe kevesen tudják, hogy programozunk és aki tudja is, azaz eredmény után mindent mond, csak azt nem, amit az ember hallani szeretne.:oops:

Mindenkinek drukkolok!!!:):):) Hajrá babák!:)
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Drága Röpcsi,
nagyon-nagyon sajnálom,igazán nem erre számítottam,ahogy te sem!
:cry:
Vendég
 


röpcsi

nagyon sajnálom teljes bizakodással voltam idáig sikeredben :(
miért gondolom állandóan hogy most tuti :(
boci35
 
 


Röpcsike,
Nem is tudom mit mondhatnék... :cry: :cry:
Keress nyugodtan, ha úgy érzed!
Puszi

mary80
 
 


Sziasztok!

Kakkukocska, úgy sajnálom. :(
Sajnos, tudom miről beszélsz... Az endometriózist is, nekem is az volt (van?), és ezért is lenne fontos a baba, hogy az endo is "gyógyuljon", mert Mo-n ezt tartják kb. az egyetlen gyógymódjának... :o
Amúgy ha jó endo dokit szeretnél, aki ráadásul babára vágyó nőkre van specializálódva, akkor mondok nevet, ha érdekel, de már nem merem kiírni a nevét, mert sokan elutasítják... :( Pedig én is azután fogytam le, hogy nála jártam, és tudok egy lányt, akinek hosszú ideig nem jött össze a baba és Szerbiából (!) eljött Mo-ra a dokihoz és 3 hónap után babás lett. Meg van olyan is, aki mielőtt elment hozzá, több sikertelen lombikja volt, aztán miután a doki felírt neki gyógyszert, meg diétázott és sportolt, spontán babás lett. :) Szóval ha érdekel a neve, megadom, de nem akarok tolakodni.
Ez a baba dolog amúgy tényleg szerencse kérdése... :( Nem azon múlik, mennyit pihensz, vagy nem... :( Még az orvoson se mindig, mert egyik barátnőm fizetős helyre járt, nagyon odafigyelt rá az orvos, mégse jött össze neki a baba. :( Egy másik barátnőmnek viszont már az első próbálkozós hónapban spontán összejött a baba...
Fecsegek itt össze-vissza...
Sajnálom, hogy a család és az ismerősök nem támogatnak Téged se... :( Pedig az kéne, hogy igenis biztassanak, Melletted álljanak, így nagyon nehéz. :( Meg az a sok tudatlan ember a "jótanácsokkal"... :( Én is emiatt nem mondtam el csak néhány barátnőnek és anyukámnak, de ha mai ésszel csinálom, akkor csak a néhány barátnőnek mondtam volna el... :S
Amit meg a klinikán csináltak a tapasszal... :( Tényleg felháborító, hogy nem igazán jártak utána, hogy lehet-e kapni és már 1 éve se volt kapható, mégis felírják... :x
Bocsánat, kicsit hosszú lettem, de még így is maradt bennem indulat, de már nem akarlak itt fárasztani, így is elég a Magad baja. :(
Habár személyesen nem is ismerlek, és itt a neten is csak kevés ideje, de én is itt vagyok, ha valakivel beszélgetni szeretnél. :)
Fel a fejjel, hamarosan lesz babád. :)
alexia9
Budapest X. kerület
 
 


Zsuzsika,
de jó, hogy már otthon vagy a babákkal. :) Pihizz sokat. :) A 9 sejtes az nagyon jó. :) És mindjárt itt a júli 4., én is nagyon hajtom az időt. :wink:
Jó lehetett, hogy nyugi volt :), a holnapi 6 punkció az nagyon durva, futószalag... :(
Amúgy én ma mostam, meg takarítgattam kicsit, de a nagyrészét a férjem csinálta. :oops: :lol: Kímél minket nagyon. :wink:

Meg kérdeztétek milyen sütiket csináltam: túrósat a fehérje miatt, cseriset meg, mivel a mamám kapott egyik barátnőjétől sok cseresznyét. :D

Boci,
köszi, én is örülök, hogy ennyit fogytam :)
Sajnálom, hogy Neked az a 3 kiló visszament, de ez lehet ideg alapon is. :(
Biztos mihamarabb lesz közös babátok. :)
Jól veszem ki az írásodból, hogy akkor csak egy petevezetőd van, az is roncsolódott? "Üdv a klubban" :S Nekem egy sincs, a tavaly febr-i műtétemnél kiszedték. :(
Nagyon sajnálom, hogy a 3 lombikból egyik se sikerült. :( Azért jobban is "erőlködhettek" volna... :( És az a baj, hogy lehet, hogy a 3 lombiktól készültek ki a petefészkeid. :(
De nagyon drukkolok, hogy októberben sikerüljön a lombikod. :) Tehát így nem is kell majd menned többre. :D
Izotópos vizsgálat nekem is ismerős... Anyukámnak a pajzsmirigye miatt kellett... :( De azért is nagyon szorítok, hogy ne találjanak semmi kórosat. :)
Amúgy a plusz kilók lehetnek az epéd miatt is, nem? Rosszul hangzik nagyon, amiket írsz. :( De majd most szépen meggyógyítanak, hogy októberben teljesen egészséges légy a lombikra és tényleg biztos legyen a siker. :)
alexia9
Budapest X. kerület
 
 


Zsó,
Az jó, ha mindenki be van avatva, és így kímélni fognak. :wink: És annak is örülök, hogy néha majd benézel hozzánk. :)

Inek,
Hogy vagy? Gondolom nagyon várom már a babucikat. :)

Mary?
Jobban vagy ma már kicsit lelkileg?

Ja még tegnap akartam írni, de ezt végülis mindenkinek, csak Mary írta, hogy kötözködött vele a Kati. Velem hol ilyen, hol olyan... De Andi is... Pl. Kati mikor beadta nekem a szurit (megkértem UH után), akkor aranyos volt, megfogta a karom, bíztatott. :) De volt, hogy az Andi nagyon "miss" volt, mikor kértem, hogy adja be a szurit, és mondta, hogy majd a Kati beadja... Viszont a beültinél Andi volt benn velünk és nagyon aranyos volt, minden hülye :D kérdésünkre válaszolt türelmesen, mosolygósan. :)

És Nektek az új embriológusról mi a véleményetek?
Telefonban kérdeztem, akkor tök bunkó volt... :( Viszont személyesen meg aranyos volt. :) Sajnálom, hogy a Zsuzsa elment nyugdíjba, őt mindig olyan mosolygósnak láttam. :)

Murber és Urbancsek közötti különbséget már írtam, de zongorázni is lehetne. :D

Na megyek vacsizni, utána pihizni, majd holnap jövök megint.

Inek, reggel gondolok majd Rád, gyere majd mesélni. :)

Puszi
alexia9
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Olvastalak, csak nem írtam nem volt rá időm. Holnap megyünk, és köszönöm mindenkinek a biztatást, nagyon jól jön. Megint beparázta. 6 punkció 1 napra? Nagyon durva! Tényleg szerencse, hogy elvileg az elsők leszünk. Pénteken már nem kellett szúrnom magam a Menopurral. Tegnap anyukám beadta a tüszőrepit este fél 8-kor. És tegnap óta érzékenyem a melleim, ma meg még jobban. Ez normális?? Eddig senkinél nem olvastam, hogy ilyen tünete lett volna punkció előtt. Remélem minden rendben lesz!

Mindenkinek szorítok, és kívánom, hogy minél hamarabb jöjjön a vérvétel! (már aki épp itt tart, de elég sokan)

Kakukk,
Nagyon sajnálom, hogy így alakult, és érthető, hogy most tele vagy keserűséggel!!! Fel a fejjel, sajnos, sokkal okosabbat nem tudok mondani... :(

Zsuzsika,
nagyon szépen fejlődnek, így tovább! :)
inek
 
 


Én még nem találkoztam az új embriológussal,mármint látni láttam,de egy szót se beszéltünk.Zsuzsát én is nagyon sajnálom,mármint,hogy elment,de nagyon megérdemelte már...

Hát Katiékat lassan 2 éve ismerem,de én csak jót tudok mondani mindkettőjükről.Nem csoda ha néha nem ANNYIRA kedvesek,mert iszonyúan le vannak terhelve,én nem bírnék ennyi fele figyelni és a főnök meg ugyebár ha rendkívül finom modorban is beszél velük,de azért nagyon szigorú ám...múltkor a vérvételesek 1-gyel odébbírták a ciklusnapomat,na rögtön felhívta őket,hogy erre nagyon figyeljenek,nem szabad téveszteni...szóval feszített munka folyik.

A tapaszról:nem lehet,hogy Kakukk és Mary próbálkozása közt volt egy csomó fagyis beültijük és akkor volt tapasz és nem tudhatták?Na,mindegy,már biztos kiutáltok innen,mert folyton mentegetem őket,(pedig nem szorulnak rá),de én úgy látom,hogy alaposak,rendesek,max.a prof nem kedves.
Vendég
 


Inek,
igen,teljesen normális,ne aggódj,az ösztradiol is hat a tejmirigyekre,nem csak a progeszteron.Nekem is befeszült,aztán az Utrogestantól még jobban...Nem is tudok hasra feküdni.

Hajrá és ne félj,hát annyi kellemetlenséged lesz,hogy mikor végeztek a 3.-kal,akkor téged ki fognak tessékelni a pihenőszobából mert szükség lesz az ágyra,sajnos.De addigra tuti jól leszel!
Vendég
 


Sziasztok !

Most van a műtőben az Inek :lol: :lol: szorítunk neki!!

Röpcsi: Tudom, hogy nem sokat segít ennyi megpróbáltatás után, de nagyon sajnálom!! Fel a fejjel és tovább kell menni ezen az úton mert biztosan lesz még kisbabád/tok.

Tudod én is nagyon félek a kudarctól mivel nekem is a 3 protokollom és tudom milyen az ha nem sikerül!!Szeretnéd de nem kapod meg azt amire nagyon-de nagyon vágysz!! :cry: :cry: Az én körzetemben is van sok olyan nő, hogy csak úgy potyogtatja a gyerekeket minden megfontolás nélkül. Semmilyen anyagi alap és háttér nélkül, nekünk(nektek, itt mindenki)adottak az alapok de mégsem sikerül!

MMzsó, Alexai!
Tegnap mondta az Andi, hogy siker héten vannak túl, mindenki aki volt eredmény hirdetésen, annak sikerült!!! Hátha nekünk is sikeresen alakították a babákat!

Képzeljétek el, hogy júl 4.-én olyan eredmény hirdetésre megyek, hogy nem lesz se a Prof se a Murber dr mert kongresszusra mennek Svédországba. Leveszik a vért és majd a Kati modja meg az eredményt, aminek pozitívnak kell lennie!!! Még ilyenen sem voltam, hiányozni fog az a 4-5 órás idegesítő várakozás!!
zsuzsika76
 
 


Sziasztok,
Inek,
Várunk a hírekkel!
Röpcsike,
:(
Boci?
Alexia,
Mikor milyen a lelkem... :cry:
Zsuzsika,
De jó!
Úgy legyen!Ámen!
Neked mikor volt a fagyisod?
Zsó,
Nem tudom, h. köztünk volt-e fagyis beülti, de látod mit csinálnak az emberrel!
A M. téri patikában mondták, h. nincs személyesen is, ellenben Kati váltig állította, h. van...
Na bravo, sikeres kommunikáció-áramlás!
Tudom, Neked csak jó tapasztalatod van, és ezzel nem is bántani akarlak!
Egyébként nekem nincs olyan tünetem, mint Nektek, h. nem tudok hasra feküdni...pedig nálam is kellene hatnia az ösztradiolnak is és az utro-nak is...
:cry:

mary80
 
 


Mary,
nem mindenkinek egyformán érzékeny az emlőmirigyállománya a hormonokra,ezért nem érzed,hogy feszül a melled,de ezért még ne aggódj!Tudok olyan nőről,aki 3 gyereket hordott ki mellfeszülés nélkül.Másik oldalról meg nekem eddig minden kezelésnél feszült a mellem a hormonoktól,a végén meg nem lett semmi.

Képzeljétek,reggel mentem a délibe a vonathoz,és láttam egy csellista kolléganőmet leszállni a Moszkván (bocs,Széll Kálmán téren),szóval tudom,hogy ma mennek Sopronba én is játszanék szólót is,majd'megszakadt a szívem...de már elmúlt a rossz érzés.Ha sikerül akkor nem fogom bánni,megérte lemondani.Ha meg nem,akkor legalább tudni fogom,hogy nem rajtam múlt.

Inekért szorítok én is!
Vendég
 


Zsuzsika,
hát bizony jó lenne egy ilyen sikerszériába bekerülni...

Nektek szokott fájdogálni a hasatok?nekem pár napig nemigen fájt,most újra kezdte.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Inek,
Megy a drukk Értetek, már biztos otthon pihizel a babáiddal. :)
Az jó, hogy pénteken már nem kellett Menopurt kapnod. :) Végre pihizek egy kicsit a hasad, az én hasam még mindig egy kicsit tűpárna, egy helyen be is sárgult. :D
Hogyhogy Anyukád adta be a tüszőrepit? :-o Utólag nekem is mondta férjem, hogy ő is be tudta volna adni. :D De inkább a háziorvos asszisztense adta be. :wink: Olyan rendes volt, átjött este 10-re, hogy beadja. :)
A mellfeszülés normális, van akinek már hamarabb is feszült a melle. :-o Nekem nem feszült, én féltem is, hogy gond, hogy nincs semmi tünetem... de ezek szerint a sok tünet is jó (bár az több tüszőt jelent), a semmi is (az a kevés tüsző... :( ). :)
Te is hamarosan már a vérvételt fogod várni. :lol:

Zsó,
Kívánom, hogy Neked ne is kelljen mostanában igazán közelről megismerned az új embriológust. :wink:
Zsuzsát meg nem azt mondom, hogy nem érdemelte már meg a nyugdíjt, de nagyon sajnálom, hogy pont most ment. :( De biztos ez az új is ügyes, meg majd ő is biztos mosolygós lesz. :)
És azt is megértem, amit Andiról és Katiról írsz, nekem különösebben nem volt gondom velük, meg a főnöküket tekintve, tényleg, megértem, ha néha rosszabb napjuk van... :( Én nem is tudom, hogy bírnék ilyen főnökkel együtt dolgozni... :oops: Múltkor is akartam valamit kérdezni Anditól, pont ott ült mellette Urbancsek... Még szerencse, hogy jött a Kati, inkább tőle kérdeztem. :D
A tapaszt nem tudom, hogy volt, de azért furi...
És dehogy utálunk ki. :)
Abban, hogy a prof nem kedves, egyetértünk. :) Jó szakember, az tuti, de kicsit magának való... :( De ha néha hozzá kerülök se bánom, csak a baba(ák) sikerüljenek. :) Nem minden orvos közvetlen... van aki nem is szereti, ha túl sokat "bazsalyog" az orvos... Én azt szeretem, ha közlékeny, kedves, mosolygós a doki. :D Én ilyen vagyok. :)
Más: Megérkeztél már Anyukádékhoz? Milyen ott? Remélem, agyon kényeztetnek. :D Milyen finomságokat főzött Anyukád, mesélj, hagy csurgassuk a nyálunkat. :D

Zsuzsika,
Reméljük, hogy nekünk is ilyen sikeresen "csinálták" a babákat. :lol: Proféta szóljon Belőled. :wink: A kudarcra még csak gondolni sem szabad!!!!
Gyerekpotyogtatás... ezt én is írtam, engem is bánt... :( Barátnőm is, aki szült, már két éves a gyereke, csak azért, hogy ne kelljen dolgoznia és a pasit megfogja... ja és viszonylag friss kapcs-ba, ahol gondok is vannak... :S De nem akarok én irigy lenni, csak én is szeretnék legalább egy egészséges babát. :) Ugye, nem olyan nagy kérés ez? :wink:
Nem semmi lesz, az eredményhirdetésed. :D De talán jobb is lesz így, hamarabb megtudod a jó híreket. :wink:
És a héten már dolgozol? Utrozást hogyan oldód meg? Munka előtt rakod be? Mert utána egy órát kell vele feküdni, nem?

Mary,
Sajnálom, hogy nem vagy mindig jól. :( Megvigasztallak, ez a hormonoktól lehet. :D Én leszívás előtt végig sírtam, összevesztem mindenkivel, mondtam, hogy megyek vonat alá, begyógyszerezem magam, válni akarok, nem akarok több lombikot... volt ott minden. :D Most már persze nem így gondolom, lenyugodtam. :)
És nyugi, hasra én is tudok feküdni, néha feszít, nyillal csak a hasam. :) Sőt, a mellem se feszít, csak inkább mintha látszatra kicsit nagyobb lenne, de nem biztos. :D Szóval úgy látszik, rám se hat se az utro, sem az ösztradiol. :D De gondolj bele, a terhesség is mindenkinél más és más: van aki folyton hány, rosszul van, stb., van aki meg meg se érzi, csak 5-6 hónaposan veszi észre. :D
Nyugi, minden rendben van Veled és a babákkal. :)

Mindenki: Pihizzetek amennyit csak tudtok és ne erőltessétek meg Magatokat. :)

Puszi
alexia9
Budapest X. kerület
 
 


Alexia,
Tudom- a tüneteket illetően. Az 1. terhességemnél folyton hánytam-na, azt az ellenségemnek sem kívánom!
Viszont, h. minden rendben van-e?...
Görcsölget a hasam, a bélműködésem kezd helyre állni-mensi előtt ilyen csak, egyébként pocsék vagyok e téren... :cry:
Szóval, már magam sem tudom mit gondoljak...de ennyire korán nem szokta ezeket a dolgokat jelezni, csak menses előtt 1 nappal, és nem gondolom, h. holnap borulna minden, hiszen csak a 21. napon vagyok...

mary80
 
 


Sziasztok!
Minden rendben volt, nekem csak úgy elszaladt a délelőtt, teljesen elvesztettem az időérzékem. A párom, mikor vártuk a proft, és hogy mehessünk haza, csak járkált fel-alá, már nagyon mehetnékje volt, és unta a várakozást. Én meg olyan nyugodtan üldögéltem, egyáltalán nem tűnt fel, hogy meddig vagyunk. Talán fél 1-1 fele jöhettünk el.
5-öt tudtak leszívni. Hát nem túl sok, én azért többre számítottam egy kicsit. Minden rendben volt, köszi, hogy gondoltatok rám!!!!
A műtőben még álmodtam is valamit :lol: Jó volt ott aludni, bár ez számomra is egy cseppet fura... Elég hamar jól voltam, és tényleg, Zsó, mielőtt a harmadik bejött volna, megkért Kati, hogy menjek ki, ha jól vagyok. Már szólt előre, nagyon aranyos volt. És azt is mondta, hogy ha nem vagyok jól, akkor keresnek osztályon valami ágyat, ha úgy érzem, ne kókadozzak ott a padon. :D Hát erre szerencsére nem volt szükség.
Tényleg kell feküdni az Utrogestan után 1 órát??? Eddig még nem volt, és a papírt még nem olvastam el...

Zsuzsika,
tényleg érdekes eredményhirdetésed lesz, de ez a mostani neked a hétvégékről, és a nyugiról szólt. (leszámítva 1-2 napot, amit ott töltöttél) Miért lenne ez most is másképp? :)

Mary,
egyáltalán ne aggódj, hogy nincs mellfeszülésed, nem kellemes érzés nekem . És minden ember, minden terhesség teljesen más!!! De ezt te is tudod. :)

Alexia,
azért anyu adta be, mert képzett nővérke, igaz már jó pár éve nem dolgozik az egészségügyben, de ezt csak nem fogja elfelejteni, hogy kell beadni :) Szóval szerencsém van, hogy nem kell ügyeletre mennem.

Tényleg mindenkinek köszi, hogy gondolt ma rám!!!
inek
 
 


El is felejtettem írni, hogy a páromat leküldtem, hogy vegyen magának valamit a büfében, igyon egy kávét, mert már tényleg nem bírta, és pont akkor hívott be a prof! :lol: Meg ia kérdezte, hogy hol van a párom? Mondtam hogy pont most ment le egy kicsit... Van érzékem az ilyenhez ugye??

Bent a műtőben beszélgette Katika, meg az anesztes (Vera, ha jól emlékszek a nevére) Hogy holnap is 5 altatás lesz az osztályon!!
inek
 
 


Hű,de nagyüzem van most az ARO-n!

Inek,
elhiszem,hogy többre számítottál,de ez is nagyon jó ám!Az a lényeg,hogy legyen 2 embriód,többet most úgysem kaphatsz...de 1 is elég,csak tapadjon meg!

Utro után nem kell feküdni,nagyon jól fel tud szívódni a progeszteron,jó kis kapszulában van.Jó mélyre kell tenni,lehetőleg a méhszájoz.

Mary,szerintem kizárt,hogy beülti után ilyen hamar jelentősége legyen bármi tünetnek,nyugi!

Itt vagyok már Pécsett,sőt már egy 6 hónapos kisfiúnál is voltam látogatóban,olyan aranyos volt,meglátott és mosolygott :wink:
Anyukámnak ma térdműtétje volt,holnap jöhet haza.
Vendég
 


Inek,
Szerintem jó kis csapat!
Ma pedig megtudod, hogy mikor lesz a beülti, ugye? :)
Drukk!
Egyébként nem irigyellek a mellfeszülés miatt, hidd el!
Csajok,
Ti kaptok bromo-t?Mert nekem most nem adtak, az 1.-nél viszont igen!
Alexia,
A tegnapi görcsöket írtam, ma reggel pedig olyan nyilallásokat éreztem, h. a párnát szorítottam, komolyan! :cry:
Pedig a fájdalomküszöböm elég magas!...
Röpcsike,
Várom, h. írj, ha tudsz!
Többiek?

mary80
 
 


Mary,
reméljük,ezek a nyilallások azért vannak,mert ott furakodnak a babák. :wink:
Én azóta folyamatosan szedem a bromot,amióta oda járok,és minden kezelés alkalmával rá is kérdeznek.Naponta felet.

Inek,
már biztos izgulsz,én is veled együtt,majd írj,ha telózál!
Vendég
 


telóztál-csak vacak ez a billentyűzet
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Már nagyon nagyon izgulok, percenként az órát lesem, hogy mikor telefonálhatok már, mikor lesz már végre 2 óra!!!

Én is szedem a bromot, mondták a legelején, és mikor ezt most elkezdtük, akkor a prof mondta, hogy akkor innentől kezdve szedjek este egy felet. mondtam neki, hogy eddig is szedtem, akkor azt mondta ne hagyjam abba :D

Mary,
reméljük, hogy ez a nyilallás tényleg jó jel! Igen, kettőkor tudom meg, hogy mikor lesz a beülti, már nagyon várom!

Mmzsó,
anyudnak jobbulást, épüljön fel mihamarabb a műtétből!
inek
 
 


Inek,
Mindjárt 2 óra!
Na, jó, ezt nélkülem is tudod... :)
De tényleg várjuk a híreket!
Na, most akkor én megint nem értek már semmit-ld. bromoc., na, mind1.

mary80
 
 


4, azaz 4 megtermékenyült! de jó! :) :) :) :)
Csütörtökön kell menni fél 9-re beültetésre. Csak így is folytatódjon.
Péter is azzal kezdte, hogy nagyon jó híre van. És ez tényleg jó hír...
inek
 
 


Inek,
De jó, tényleg! :)

mary80
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Zsó,
Anyukádnak jobbulást! :) De legalább túl van a térdműtéten és majd tud szaladgálni az unokák után. :D
Ne fájjon a szíved a koncertért, Te most a babáiddal pihizel. :) Megéri, hidd el. :)
Néha nekem is fájdogál a hasam, tegnap is hirtelen felálltam, és úgy belenyillalt. :( De aztán hamar elmúlt. :)
Én azért fekszek az Utro után, hátha hatásosabb. :D
De jó Neked, hogy tegnap babáztál is. :) Édes lehetett a kisfiú, ahogy mosolygott Rád. :) Látod, már ő is érzi... ;)

Inek,
De jó, 4 az 5-ből, ez nagyon-nagyon jó, nagyon örülök. :) És holnap láthatod is majd a babáidat. :) Telóval fotózzátok le a képernyőn őket. ;) Mi elfelejtettük... :( De az agyamba belevéstem a babáim képét. :) És hamarosan úgyis kapok róluk újabb képet. :) De azért egy jó ötlet Nektek. :)
És nagyon örülök, hogy a leszívásnál minden rendben volt. :) Ez jó, hogy pont akkor küldted le a Párod, mikor sorra kerültetek. :D
Ja és ez a jóalvás... ezt már sokaktól hallottam, hogy ilyenkor jót alszanak. Én szerintem annyira görcsölök, hogy "úristen,csakfelébredjek", hogy még álmodni is elfelejtek. :D De örülök, hogy Neked ilyen pozitív volt, hogy még arra is emlékszel, hogy álmodtál közben. :)
De jó, hogy Anyukád képzett nővérke. :) Így tudott a szuriknál is segíteni akkor. :)
Mondjuk engem a férjem szurizott, a 2. után már tök profi volt. :D A beültinél beszélgettük is, hogy annyira belejött a szurizásba, hogy kialakít itt az ARO-n egy sarkot, ahol szurizza a lányokat/asszonyokat, akik nem tudják magukat szúrni. :D
És tényleg jó nagyüzem van most az ARO-n... Gondolom szabi előtt még jó sok leszívást/beültit le akarnak zavarni. :D

Utro: Én a neten olvastam, lehet, hogy a hüvelykúpoknál írta vki, hogy utána feküdni kell egy órát... Én az Utroval is ezért fekszem inkább... Aztán hatást semmit se érzek, néha félek is, hogy jól, elég mélyen helyezem-e fel... Meg azért kifolydogál... De az akkor, beülti után is folydogált, és Andi mondta is - mivel mondta neki, hogy vmi folydogál -, hogy lehet az Utro is ahogy olvad, meg vmi vizes vacakkal fecskendezték fel a babákat, az is folydogálhat, szóval megnyugtatott. :D
Jaj, meg nekem az is úgy fáj, ha tüsszentek. :( Szabályosan belegörcsöl az alhasamba. :( Ha köhögök az meg pláne... :(

Mary,
Az tényleg nem lehetett jó, h az 1. terhességed végighánytad. :( (Ezzel kapcsolatban megkérdezhetem, Neked akkor van már gyereked? Hány éves/ek?) Most biztos nem így lesz, ezt az időszakot, a babavárást most jól fogod viselni. :)
A görcsök lehet, hogy tényleg a beágyazódástól vannak. :) Amúgy én ma vagyok a 21. napon, tehát tényleg fej-fej mellett haladunk. :) De a 21-22. napon, főleg az Utro mellett, meg se jöhet, szóval ne aggódj, minden rendben lesz. :)
Én is fél Bromot szedek, esténként kell, mondta a prof., hogy azért mert szédülést okozhat. Na én mikor első este bevettem, másnap hajnalban férjem keltett szurizni, na már akkor nagyon szédelegtem és fekve se múlt... aztán kb. fél óra múlva hánytam is. :( Aztán végül be tudtam vonszolni magam munkahelyre, de késtem kb. fél órát... de kimagyaráztam, hogy a busz lerobbant (mert tényleg :D de nem amiatt késtem ugye :D). :D Erre a hülye főnököm közölte, hogy akkor be se menjek... mert hogy aznap az altatóorvosok miatt csak egyig voltam.:S De azért bementem, nem tudtam jobbat...
Amúgy nem mindenkinek írták fel a Bromo-t. Az a magas prolaktinra van, azt írja a betegtájékoztatója. Azért megnézném az eredményeimet, de hát nem mondanak semmit, engem ez azért zavar. :( Mert sokan, van, hogy felírja nekik a prof. a Bromo-t és nem szedik be, mert erős gyógyszer... Azt nem tudom, hogy nekik összejött-e a baba... De azért jó lenne, ha közlékenyebbek lennének, tudni, hogy nem hiába tesz az ember dolgokat...
De szeretném, ha már 29-e lenne... :)

Kakkukocska, Zsuzsika, Boci????? Mi újság Veletek?
alexia9
Budapest X. kerület
 
 


Inek,
ez remek!Nagyon jó arány!Akár még fagyasztás is lehet belőle!

Képzeljétek,ma felhívott egy barátom,hogy mi a helyzet,mondtam,hogy hétfőn derül ki,sikerült-e a lombik,erre ő elmesélte,hogy babát várnak,hát most már örülnek,de először elég bosszúsak voltak,mert egy nagy utazást kellett emiatt lemondani.Mindjárt ki is osztottam,hogy nem szégyelli magát,ölükbe hullik,amiér más az életét adná,és bosszankodnak?!És,hogy nekem ne mondjon ilyeneket,mert olyan,mintha egy kést forgatna bennem,de nem nagyon fogta fel...idióta!
Vendég
 


Zsó,
Nem semmi ez a barátod... :( Én az ilyet úgy nem értem meg... :( Utazni majd babával/kisgyerekkel is lehet később... De akinek az utazás fontosabb, mint a baba... :S
Na nem is bosszankodok ilyeneken, bár már én is itt tartanék, hogy lemondok dolgokért a babáért... Mert a családtól ezt kapom meg, hogy a gyerek lemondás, meg áldozatot vár... Mondja ezt anyu, meg a mamám... Akkor ők minek szültek???? Na tényleg nem rugózok ezen tovább, én sok mindenről lemondok a babáért, sok mindent meg is teszek érte, bizonyítja ezt a lombik is, másnak meg az ölébe hullott/hullik és olyanokat mond, hogy nekem a bicska kinyílik a zsebemben. :(
Na nyugi, ne is törődjünk ezekkel az emberekkel, a lényeg, hogy a mi babáink jó helyre születnek és nagyon fogjuk szeretni őket. :) Azt nem ígérem, hogy sose fogok kiakadni és panaszkodni, max. megválogatom, hogy kinek. :D
alexia9
Budapest X. kerület
 
 


Alexia,
Látod, nekem ez a projekt nem ment simán...majd jövő héten megkérdem a bromo-t, és majd kapom a lecseszést, mint a Gonap-nél, amikor is elfelejtették ráírni a papíromra, h. adni kell...na, ezt most honnan kellett volna/kellene tudnom? Nem én vagyok a doki, tudtommal! Ha kell szednem, akkor majd elkezdem! Nem is idegesítem magam rajta...
Különben is, a Férjem mondta is, h. innentől úgy tekintjük, mint 1 norm. terhességet-mármint a beültitől-nem különbözik semmiben!
És úgy is tudom, h. nem lesz semmi baj!
Amúgy az 1. terhességem missed ab. volt 7+3-nál műtöttek... :cry:
A 2. pedig grav. extra/méhen kívüli/, akkor ugrott a bal p.vezetőm, a jobb pedig elzáródott, ezért maradt a lombik!

mary80
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?