Új privát üzeneted érkezett!

Jeanner, Zsanka
Boldog névnapot! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Köszi Carotta :D :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


carotta: Nah igen az ilyen védőnő valóban ...ő hogy is mondjam nem a legjobb :wink:
Az én csalódom is amúgy orvos család.Szintén Debreceniek és Vajaiak. De annyira nem foglalkoztat mert messze vannak.Meg nem csak ők lehetnek jó dokik.Én meg gyógyszerésznek tanultam itt Pesten az Irinyibe csak abbahagytam és más irányba mentem :wink:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 

 
 

Carotta!

Nekünk meg egész egyszerűen anyukám a gyerekorvosunk :lol: . Meg gyakorlatilag a mi körzetink is :P . Soha nem is látott minket a körzeti gyerekdoki, anyuhoz van leadva a kartonunk. A védőnő látogat, amikor kell, de tök aranyos, normális nőci :wink: . Viszont mióta tudja, hogy terhes vagyok, minden alkalommal elmondja, hogy a kicsivel nem lesz ilyen szerencsénk, nem lesz ilyen problémamentes, áldott jó gyerek, én meg csak bazsalygok, mert Botond is tök átlagos gyerek volt, csak nekem ha gondom volt, anyut hívtam, vagy neten utánajártam, a védőnő meg mire kijött, mindig csak arról tudtam beszámolni, hogy minden rendebn :lol: . Biztos meg lesz lepődve, hogy a második gyerekem is milyen "problémamentes" lesz, mert most se őt fogom hívni. :twisted: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Ja, védőlányka :lol: :
Anyum azt mondta anno, hogy szte nem szokott velük baj lenni sose, mert a fiatalok még tudják a szakmát, de ha nem, akkor készséggel utánanéznek. A véncsoroszlya védőnénik viszont azt hiszik, hogy tudják a szakmát, és eszük ágában sincs utánanézni semminek, sőt te vagy a renitenshülyekismama, ha vmit nem fogadsz meg tőlük. :? :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


dodi:Lehet anyudnak igaza van :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Kissé meg vagyok ilyedve, mert ma voltam betegszabadságot hosszabítani a nőgyógyászomnál, és mondtam hogy vasárnap óta rosszul vagyok, hányinger, környékez az ájulás folyton ha fel vagyok állva..stb, én mondtam neki, hogy amugy kissé gyenge szervezetű vagyok, első terhességgel is mindig vitaminhiányom, vérszegénység..ilyensmim volt, biztosan a sok betegeskedés+antibiotikum leszívott ...erre megnézte a babát, és azt mondta be kell feküdjek a korházba 2 napra kivizsgálás végett, mert a baba szive is furcsa volt...illetve nem ritmikus..vagy valami ilyensmi, odahivott egy másik dokit is ketten nézték, nekem meg semmi egyebet nem mondtak, csak annyit hallottam h a másik doki nagyon furán csinált, h ez csak 22 hetes terhesség?
most hazajöttem pakolni, s vissza is kell menjek, gondoljatok ránk, majd 3 nap múlva jeletkezem :(
bocs h nem irok senkihez, de el sem olvastam semmit...most nagyon nem tudom mire gondoljak, csak félek

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Dalma :Biztos minden rendben lesz!Ne gondolj semmi rosszra.Mi innen szorítunk neked++++++

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Biceboca! Drukkhegyek!!!++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem. nem volt netünk :-(

Dalma: +++++++++++++++++++ minden rendben lesz.

nekem 2 napja fája fejem! Iszonyatosan :-(

én is bicózom, de a védőnő javaslatára csak felügyelet mellett....:-) Azzal visszük a nagylányt oviba és hozni is azzal.... reggel eléggé elfáradok..du-án már jobban bírom, bár van hogy elalszok fél órára napközben!

Én még semmit nem vettem Dalmának... :oops: Nekünk is minden megvan ami Emmának volt..cumit, cumisüveget,..apróságokat kell venni. Ruhák megvannak, Emma szeptemberi, Dalma októberi....remélem ő is hasonló ütemben fog nőni és akkor jók lesznek...de azért szívesen vennék, veszek majd :-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Dalma!

Szorítunk, hogy minden rendben legyen+++++++++++++++++++

Ma voltam védőnőnél, nagyon alacsony a vérnyomásom,111/56, pedig ittam nem sokkal előtte egy jegeskávét... De gondolom jobb, mintha magas lenne...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Biceboca!

Gondolunk rátok, megy a drukk+++++++++! És ne aggódj, minden oké lesz :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Biceboca: drukk+++++++

Kép
horibol
 
 


Dalma ne izgulj, minden rendben lesz!!!!!!!

Én ma voltam genetikai uh-n. Minden rendben volt, viszont szégyenlős a drága, nem mutatta meg magát :( Én meg hetek óta erre várok. Na de legalább már mocorog :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ativerus 2011.06.03 16:32-kor.

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!!

Biceboca, nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen Veled és a Babával!!!!

Védőnő, a miénk szerencsére nagyon lelkes, örökké bombáz a különböző infokkal, havonta megyek hozzá, nem cserélném le semmiért sem, egy kis örömgolyó, de imádom :)

Ami a ruhákat illeti, minden héten veszek egy-egy darabot, vagy egy pindurka pulcsit, vagy egy kis nadrágot, de igyekszem visszafogni magam... :oops: :) Nagyon édes dolgokat lehet kapni, de most már jó lenne inkább a babakocsira félre tenni.... plusz az egyik ismerősömtől kapunk egy rakás téli cuccot, már csak ezért sem kéne vásárolgatni előre... :oops:

Végre eljutottam a kismama tornára, annyira de annyira jó volt :) nagyon jól esett végre teljesen átmozgatni magam, mostantól minden héten tudok majd menni :)

szép estét mindenkinek!!!

KépKép
buuni
Budapest
 
 


ativerus, szép a pocakod!! :)

zsanka, ami az alacsony vérnyomást illeti, nekem sosem ment eddig 95/60 fölé, pedig kv-t is szoktam inni, ennek ellenére nem tudok magasabb vérnyomást produkálni..... egyenlőre, de állítólag ez majd később változni fog, fene tudja....

KépKép
buuni
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszi a köszöntést :)

Bocsi, hogy csak most jövök, de tegnap névnapoltunk, ma meg dokinál voltam, meg melóztam is kicsit... :oops: :roll:

Doki szerint minden rendben, UH-n is minden oks volt... :) AFP is jó, szóval boldogok vagyunk :) Jó nagy a segge már a drágámnak, és még hol a vége!!! :roll:

Hoztam pár képet is:

Kép

Kép

Kép

Bocsánat, hogy nem írok mindekinek, de nagyon hosszú volt ez a nap, húzok aludni, holnap itthon leszek, majd normálisan visszaolvasok!!!

Ativerus, nagyon sajnálom, hogy nem mutatta magát a babus :( Samu sem volt aktív, de felköltötték :D anya forgására érzékeny :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vic01 2012.02.24 14:07-kor.
vic01
 
 


Na, visszaolvastam...

Dalma, nagyon nagyon nagyon drukkolok, de tuti minden oks lesz!!!!!

Carotta, az nem semmi :D de dodinak igaza lehet, hátha normális lenne, utána nézne, ha kérdeznél tőle..

Nálunk csak a férjem dolgozik eü-ben, nem orvos, fizikus, de nekem az is elég bőven :D

Vic, üdv itt :) frontokat én jól bírom, meleget néha kevésbé... álmos én is sokat vagyok, de csak elborulok és durmi kismackó van :lol:

Pralesza, nekem meg pont az a bajom, hogy a neten zömében csak ilyen pici rucikat találok...

Már nem tudom, mit akartam írni, csak úgy, hobbiból letiltott reggel a férjem SIM kártyája, most azt intézném, de a vodafon ügyfélszolgálat egyszerűen utólérhetetlen, szó szerint :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Vic, üdvözlet köztünk! Jó a kis korkülönbség a gyerekek között, nagyon jól összehoztátok :)

Jeanner, utólag is Boldog Névnapot!

A kisfiúhoz pedig fogadd gratulációimat :):):) Már nem is emlékszem, fiút akartatok? Eddig, ha jól látom, nagyjából teljesültek a megérzések és a szívek vágyai (85%).

Ativerus! Nagyon csinos a pocak :lol:

Buuni, örülök, hogy bevált a kismamatorna.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok csajok!Kéne egy kis segítség!szerintetek az Alíz az milyen név?Valakinek nincs valami jó ötlete a Kanyó vezetéknévhez?
judo86
Vizslás
 
 


Zsebbi, köszönöm!!!! Most jut eszembe, akartam neked írni, nem vette le a doki a kenetet, mondta, ha baj van, azt észre fogjuk venni... :? hát legyen úgy, én még mindig megbízom benne...

Judo, szerintem az Alíz nagyon szép :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!

Édesek a képek :D :D :D
És sok sikert a vodafon ügyfélszolgálathoz, pont most olvastam egy cikket:
http://www.femina.hu/hirhatter/ugyfelszolgalat_teszt

Vic üdv köztünk :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok!!

Jeanner!!
Nem tudok küldeni neked pü,nem engedi a rendszer!!Ha jó Nektek a hétvége vinnénk a vásárólt babacucokat!!

Csajok!!
Még rengeteg kislány babaruhánk van.Pár db Kisfiús is...))

Összeraktam egy 50 db-os kislány csomagot,56-62-68-as.
34 db rugi
7 db bady
2 kisnaci
2 kispulcsi
1 kisnaci+felső
1 db sapi
3 db hálózsák.

Minden nagyon szép állapotban. :D :)
linus999
 
 


Jeanner, ha a doki azt mondja, csak tudja már, hogy mit beszél! A végén úgyis le kell vetetni.

Judo, szerintem is szép név az Alíz.
Mi úgy választunk keresztnevet, hogy lehetőleg ne jusson eszünkbe róla egy kellemetlen ember (legfontosabb):) második körben pedig menjen a vezetéknévhez; harmadik szempont, lehessen becézni, mi ebben jók vagyunk, imádjuk túlkombinálni a neveket. Ha van már olyan nevű a családban, speciel minket az nem érdekel, amennyiben beleszeretünk egy névbe... remélem, sikerül valamit segíteni
http://www.nemokap.hu/kozer/lany.htm

Ennél van jobb oldal is, de most speciel ez ugrott fel.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!

Zsanka, így van, ezzel szívtam én is, hogy nem tudtam elérni senkit, máskülönben ki nem tettem volna itthonról a lábam... :? de mindegy, nagy nehezen csak elintéztem, férjemnek újra van telója :)

Zsebbi, ezt pont így gondolom én is :D

linus999, írtam privit :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Biceboca
Drukkolok, hogy ne legyen baj!

Carotta
Majd hívlak! :lol: :wink:

Kaqk
Egy közös bicajozás? :lol: :wink:
Carottával beszéltük, hogy ki kellene menni a Nagyerdőre bicajozni :wink:

Zsanka
Nézőpont kérdése, hogy alacsony-e a vérnyomásod.... Nekem általában 80-90/50 körüli... ezzel élek és megvagyok... :wink:

Ativerus
Szépséges a pocakod :lol:

Jeanner
Gyönyörű Samu :lol: :lol: :lol: :lol:

Vic
Üdv itt. Én most élvezem, hogy meleg van :lol: :lol: :lol:

Judo
Aliz nagyon jó név :lol:
Nekem olyan előkelő, olyan határozott csajszis :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap este nagyon meglepődtem, olyan aktív volt törpi, egész este csak mocorgott, forgolódott, annyira jó érzés volt végre ennyire egyértelműen érezni, hogy itt van velem :) nem cserélném ezt az érzést semmivel sem! :)

Délután megkaptuk az ismerősünktől a nagy rucicsomagot, tele van mindenféle téli ruhácskával, főleg hálózsák, pulcsi és kabát. Édesek nagyon, úúúgy fog fájni a szívem mikor majd vissza kell adni.... :oops: :)

Egyre jobban növekszik a pocakom, igazán jól jönne már egy szopipárna, hátha azzal kicsit könnyebben aludnék... Tényleg, van esetleg valakinek ötlete, hogy hol érdemes ilyet venni? Ha egyáltalán érdemes....

Nagyon szép napot Nektek! :)

KépKép
buuni
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Ma végre jobban aludtunk. Emma is aludt 9-7 ig. :-) A lábam sem zsibbadt annyira....nektek szokott?????? Este mikor aludnék akkor kezdi rá..lehet babóca nyom valamit????

Tegnap végre fodrásznál is jártunk, a család megnyiratkozott..és nekem sincs már lenövésem. :-)

Isophie: aranyos vagy...de reggel bicóval visszük emmát oviba meg du-án is azzal megyünk érte...és ez pont annyi amennyit kibírok....jól elfárad a combom..+ a fenekemet is jól elülöm..:-) de kedves ötlet!

Lassan megyek főzni..:-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Dalma.
Drukk. Biztos minden rendben lesz. Kitartás. Gyere a jó hírekkel :)

ativerus.
Csini vagy :) Mikor mész legközelebb dokihoz? Akkor már biztos szerencsével jártok és megmutatja magát :)

jeanner.
Nagyon szupi képeket hoztál :) Jársz az anyuci.hu-ra is? :)

vic. 01.
üdv itt és gratula a babához :)

buuni.
Nekem volt szopipárnám,de nem használtam,mert én fekve szoptattam. Az alvókámmal meg nem volt gond, most sincs, szóval erre sem használtam :D Viszont anyukámat akkoriban műtötték és ő azzal aludt, neki nagyon jó volt,imádta. Egyébként mi bababörzén vettük. De nézz szét a bababoltokban, vagy szerintem a neten is. Ott is lehet venni újakat.

Csajok, mit szólnátok majd egy zárt topichoz? Engem még most nem zavar ha esetleg vki olvasgat is, de azért ha megszületnek a topicbabák én jó ötletnek tartanám. Nem szívesen mutogatnám a képeinket nyíltan. :roll: :D Na? vélemény? :)

A másik kérdésem. Ki használt / fog használni légzésfigyelőt? Mi nem használtunk a lányommal, de igazság szerint nem is aludt a kiságyban. Most viszon majd szeretném ha a kistesó használná.Én nyugodtabb lennék ha lenne, de párom szerint hülyeség. Szerintetek? Tapasztalat?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


buuni: szopipárna nekem volt Emmával ( költsön ) alváshoz használtam..a hátamhoz tettem.....így félig meddig háton aludtam, de mégsem..:-)
szopizni fekve szopizott Emma, de Emmát néha ráfektettem összehajtott állapotban...:-)

Most is szeretnék egyet, egy barátnőm kölcsön adja.:-)

légzésfigyelő: mi használtuk, Emma első perctől a kiságyában aludt 90%-ban az oldalán, nekem megnyugvás volt hogy hallom ahogy levegőt vesz.:-) mondjuk az újra élesztést jó tudni hozzá..ha besípol.

Reni: zárt topic....akár itt is lehet a babaneten kérni hogy csináljanak egy privát 2011 októberi babák topikot ahova csak az léphet be aki kap jogosultságot.

ebéd kész. :-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


kaqk
Én is itt gondoltam. :) szoktam itt járni a chatre is, elég gyakran,és ott szokott lenni "apa" aki, a babanetnél dolgozik. Megkérem,hogy segítsen,ha gondoljátok :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Biceboca
Drukkok mennek!
Hogyan tudunk meg róluk híreket?

Zsófi, Kaqk
Hétvégén szalonnasütés a Nagyerdőn?
Jövő hétvégén meg pulykanapok lesznek a Kossuth téren.
http://iranydebrecen.hu/hu/hir/3890

Ativerus
Szépen növekszik a pocakod :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeanner
Nagyon helyes pasi Samu :lol: :lol: :lol: :lol:

Vic
Üdv a csapatban. Miért ne férnél be?
Nem lesz nagy korkülönbség a csemetéid között :wink:

Judo
Aliz nagyon jó név :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Buuni
www.szopiparna.hu

Kaqk
Kép az új frizurálól?

Reni
lehet zárt topik... nekem egyébként mindegy...
Képeket fel lehet tenni a gmail-ra is, ha ide nem akarod :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Dalma biztos minden rendben lesz, sok kitartást és írj amint tudsz, hogy mi van veletek.

Buuni: szopipárnám a Noelnál nem volt, akkor elég volt, hogy ha alváshoz párnával kiékeltem magam, viszont most ez már kevés, ezért a neten vettem egyet 4600 körül postával teljesen új és ráadásul nagyobb, mint az átlag ikres méret. Ma hozta meg a futár, de mi siófokon vagyunk, holnap este kipróbálom és majd beszámolok, hogy milyen.

Reni: nekünk volt légzésfigyelőnk, igaz a kisfiam többet aludt velünk, mint a kiságyban, de mikor betettem mindig bekapcsoltam és számomra megnyugtató volt. Egyszer volt, hogy az elem vacakolt benne és beriasztott. Én azt olvastam, hogy mikor a babák elfelejtenek levegőt venni, akkor megszólal ez a sípoló hang és ettől ők is megijednek és felébrednek. De lehet, hogy rosszul tudom?
Anita

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Tényleg erre nem is gondoltam, elfelejtkeztem a g-mailről. Na akkor végülis mindegy. Maradjunk így :D
A légzésfigyelőt meg még átgondolom,köszi a válaszokat

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Rapid!

Benirenata!

Mi használtunk légzésfigyelőt, és 2-szer be is sípolt :shock: :? . Sose fogjuk megtudni, tényleg nem vett-e épp levegőt, de én enélkül nem tudnám biztonságba a babámat :oops: . Botond sosem aludt velünk, max. néha megszoptattam az ágyban, de ő mindig a kiságyában aludt. Meg én magamban nem is bíznék, ha mélyen alszom, tuti nem kelek fel rá, hogy épp nem vesz levegőt (sőt, kétlem, hogy vki igen :roll: :oops: ) :oops: :oops: .
Két ismerősömnek is komoly refluxszal küzd(ött) a babája, egyiküknek azért volt mázlija, mert épp a kezében volt, mikor leállt a légzése (nem fuldoklott, csak hirtelen elájul, és nem vett levegőt) :( , neki szereztek be olyat, amit a ruhára lehet csíptetni, a másikuknak meg a légzésfigyelő jelzett jókor, így nem lett baj, de mondta nekik a doki, hogy itt életet mentett a figyelő. Kevés az ilyen baba (már mondom, nekünk élből kettő ismi is van), de ne ezen múljon. Anyum (gyerekorvos) egy éves korig mindenképp használtatta velünk...)

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Voltunk genetikai ultrahangon...kicsit meg vagyok ijedve...
A doki azt mondta, hogy minden rendben van a babával, de az agyánál chorioideus cysta van, ami nem gond, mert elég sok babánál előfordul ebben a korban,és fel is szívódik a 23.hétig, de utalhat down- kórra is. Ezért kedden megyünk genetikai tanácsadásra a MÁV kórházba Hajdú Krisztina genetikushoz, és ha javasolja, helyben meg is csinálják a magzatvíz mintavételt. Addig el kell döntenünk, hogy ha felajánlják, akkor kérjük, vagy nem...
Amúgy a doki szerint nem beteg a baba, 1.3-as volt a tarkóredője, most 5mm-es volt az orrcsontja, ami már látszódott a 12. hetes ultrahangon is, 1: 45 000 lett a kombinált- teszt eredménye és az AFP is normál értéket mutatott...
Mindenesetre kíváncsi vagyok, mit mond majd a genetikus, remélem minden rendben lesz....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok!Voltunk 4D-s ultrahangon. Kép

Íme a kislányunk!
judo86
Vizslás
 
 


Zsanka sajnálom, hogy így rádijesztettek. Utánanéztem ennek a cisztának,és állítólag minden kb 4. babónál előfordul, de az esetek többségében fel is szívódik magától. Én e helyedben megvárnám mit mond a genetikus és ha azt mondja, megcsináltatnám az amniot. Azért remélem megnyugtat, és minden rendben lesz :) Drukkolok Nektek!!!!

Judo nagyon szépséges a picilány :)

praszlera olyan aranyos, hogy két egyforma vonalzód van, hátmég hogy két egyforma bébid :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Lányok! Aki volt már 4D-n! Milyen volt? Mentek később is? Mennyi ideig tartott? Szívem szerint már úgy mennék, de a genetikai uh-on azt mondta a doki, hogy 30. hét körül érdemes. Ha rajtam múlna, megnézném havonta :) de valljuk be, nem túl olcsó.

Itt ülök a gép előtt és a babám egyfolytában mocorog :) annyira édes :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Nagyon jó volt a 4D.Mi a Brendon áruháznál voltunk a Váci út 168.
20 perc volt,mindent megnézett a hölgy rajtaMég egy ásítós kép is lett.Mi megyünk később is,mert mondták az ultrahangon,hogy a 25.héttől kezdi el felszedni a zsírt most még csak csont és bőr a drágaságom!Nekünk 11.900 ft volt.kaptunk egy dvd-t és egy cd-t 20 képpel.Nagy lcd tv-re vetítették ki. Kép
judo86
Vizslás
 
 


Köszi Judo, biztosan egy élmény lehet. Én még várok vele egy picit :) Édes az ásítós kép is :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Köszike!Én tuti megyek mégegyszer majd.
judo86
Vizslás
 
 


Csináltam én is vonalzót csajok!!Puszi nektek!
judo86
Vizslás
 
 


Judo :wink: Szép a vonalzód :) Majdnem egyidős a babánk!!

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vic01 2012.02.24 14:08-kor.
vic01
 
 


Sziasztok :)

Tegnap melóztam, be se tudtam nézni... :(

Zsanka, ne aggódj szerintem az ismerőseim 95%-ánál volt ciszta és felszívódott, nem lett a babáknak semmi, de semmi baja :) nagyon jó lett a kombid, meg a méretek is stimmelnek, nem hiszem, hogy amniot javasolna a Krisztina.. :)

4D, mi voltunk a 16. héten ugye, az nagyon jó volt :) csak kicsit hosszú, 30 perc... (élveztem, csak a hasam keményedett be...) elvileg a 25. héten megyünk újra, meg a 30. hetit is 4D-ben kértük... nagyon rossz, a barátnőknek mindig átkapcsol a doki pár percre 4D-be a sima vizsgálatnál, nekünk soha, pedig az a gép is tudná :( így mi fizetünk, mint a katonatiszt...

Sok sok babamozgást kicsit irigylem, Samu nagyon lusta, rengeteget alszik... nincs ezzel baj, az Isten tartsa meg a jó szokását :) csak néha olyan rossz, hogy már nem olyan kommunikatív...

Szopipárna: nekünk egyelőre nincs, én még szuperül alszom oldalt, de főleg a hátamon, meg a takarót gyűröm pocak alá, az is jó :) de majd szeretnénk, mert nem akarok ágyban szoptatni... vagyis nem fekve, úgy értem...

Légzésfigyelő: mi is akarunk venni, a védőnőnél van is kint plakát, hogy tartanak babaelsősegélyt, hogy mit is kell tenni, ha beriaszt a cucc, de bevallom, nem szeretném, ha riasztana... ettől függetlenül én is nyugodtabban alszom... az én férjemnek is az a véleménye, hogy felesleges pénzkidobás, de mindegy, ebből egy pillanatig sem engedek, a temetés többe kerül... (bocsánat, hogy ilyen morbid vagyok, de vele is közöltem, hogy a kiskádon hajlandó vagyok spórolni, vagy a peluson, de ezen nem!!!! [talán lehet azért is, mert amikor megtudták az ismerősök, hogy tartok ettől, végbe kellett hallgatnom a 21 rémes történetet a 2-6 hónapos halott babákról, akik csak úgy meghaltak...]) de persze az, hogy ez engem megnyugtat nem biztos, hogy már számára is szükségessé teszi, csak nekem minden ismerősöm, aki kisgyerekes azt mondta, hogy érdemes...

Én meg bízom nagyon a jó időben hétvégén, megbeszéltük, hogy megyünk állatkertbe :) nagyon mennék már, 4 éve ígérgeti a férjem, ideje most már asszem :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kaqk, majdnem elfelejtettem:

Samu egy olyan idegre szokott ráfeküdni, hogy a derekam szakad le majdnem, szóval szerintem simán lehet ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Dalma:Siess hozzánk a jó hírekkel!!! :wink:

zsanka:Neked is kitartást,nem lesz ott semmi baj :wink: :)

judo.Édes a kiscsaj :lol:
Mi is voltunk 14.héten.Most is készülök a 23-25 hét körűl.Már nagyon várom!Mi mind a 2 csajszival voltunk többször is és nagy élmény volt.

vic:Szia!Üdv itt,és gratula a babushoz :lol:

Mi a hétvégén elvileg a Margitszigetre készülünk strandozni.Persze ahhoz még elő kéne kotornom a pincéből a kismama fürdőruhám.A sima nem jó már se a mellemre se a pocakomra.Persze tavaly 50 kg-voltam még.Most meg kis bálna :lol: :lol:

Jah.szopipárna!Én is most veszek majd a vaterán.Nekem volt Dorcsinál és nagyon jó volt.Nekem is azzal aludni nagy pocakkal,később arra tettem néha szopi közben(és mivel császáros volt így nagyon jó is volt hogy valami tartotta az elején)Na meg használtuk pihenő párnának is míg picike volt,és nagyokat aludt rajta.Sajna a régit nem találom de elég olcsón van a vaterán új.Ahhoz képest,hogy annó több mint 5 éve (akkor jött be kb.divatba asszem)volt a bababörzén 5000.- :? most elég jó áron adják.
http://baba-mama.vatera.hu/szoptatas_et ... 56492.html
http://baba-mama.vatera.hu/szoptatas_et ... 79469.html

Amúgy mi jól vagyunk.Milán sokat mocorog,rúgdos.Készül a fociraEgyik éjjel nagyon édes volt.Nem tudtam aludni annyira rúgkapált.Rátettem apa kezét a pocakra ahol kapálózott és akkorákat kezdett rúgni,hogy apa is felkelt rá.Persze csak reggel mondta,hogy a kisfia már most felkelti
:D :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Légzésfigyelő: Mindenképpen!
15hós korig ajánlják! A fiamnál 3hós korában 3egymást követő reggelen, 7-8 óra között besípolt... Az első és harmadik alkalommal felébredt a sípolásra, de a másodiknál paskolni kellett a talpát és tenyerét, hogy magához térjen. A lányomnál sosem riasztott be. Szóval jobb félni, mint megijedni. A gyerek élete többet ért, mint 20-30ezer forint, amit légzésfigyelőre kiad az ember. Egyébként az esetek többségében már a sípolásra felriadnak a babák, de természetesen nem árt elmenni újraélesztési tanfolyamra sem, vagy legalább a neten elolvasni a teendőket, ha komolyabb baj lenne.

Szopipárna. Nekem is a szopiparna.hu-tól van - sokszor van akció, ha többet rendelsz, akkor olcsóbb, esetleg érdemes több embernek rendelni egyszerre. Remekül fel tudom polcolni a térdeimet vele, mikor alszok; vagy a hátamat tévézésnél. Szoptatásnál nem jött be, mivel zörög, engem és a gyereket is zavarta. Nagypárnát raktam alá, ha ülve szopiztattam; fekve meg automatikusan semmit. Szerintem egyet érdemes venni.

Én is megyek 4D-re a 24. héten (a legjobb állítólag a 26. hét), aztán a genetikai 28. hét (talán átkapcsol 4D-re kicsit), majd mozizni újra a 32. és 36. héten is. Addigra talán megismerhetjük kicsit az arcát, ugyanis nevet még nem találtunk a gyereknek :) :lol: :wink:

Zárt topik
Nekem mindegy, magamról nem rakok teljes képet úgysem se ide, sem a blogba, nehogy visszaéljen valaki vele. Ugyanezen oknál fogva infót is csak annyit írjatok magatokról, amit BÁRKI elolvashat!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?