Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi: G-nek boldogat! :wink: Én is ezért szeretem ezt a pogit, mert nem lehet elrontani, pedig szinte mindíg próbálkozom-akaratlanul. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hali!

Babus,pisi szuper :D :D :D óóóóóóóóóóó,nálunk is minden apróságért nyafog Noémi.Bezzeg Balázs,naponta 10x vágja be a fejét az ablak sarkába,mert most kitárva vannak,és olyat szól neki,pici pityergés,de hamar abbahagyja.

Timi,azta,nem semmi a kiscsaj :shock:

Zsófi,tényleg könnyű a pogi?Még nem bátorkodtam nekiállni...lusta dög vagyok :lol:


Törpi,hű,micsoda programok :shock: valahogy megértelek :wink:
No,én meg azt hittem Emmával könnyebb :shock: Én is megpróbálok nem kiakadni,olyankor többre is jutok velük :lol:


Nem is mondtam,Noémi reggelre tiszta kiütés lett.Arcán is van kevés,de a teste tele van.Hívtam a dokit,mondtam,hogy milyen,ő nem aggódik az elmondottak alapján,augmentint már kapott egyszer,tehát nem attól,szerinte a betegségével függ össze.Most estére még durvább lett,de nem viszket neki.Lehet akkor hatnapos lázunk volt? :lol: Rögtön a Balázsét is átvállalta?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ó, sehol senki még ma?

Nyulasz: hogy van Nonó? Kiütések vajon mitől?

Alexa fél órája dumál meg énekel, de aludni azt nem sikerül, hanga meg mellette beájulva alszik. Remélem most már Manó is kidől, mert így szivatós délutánom lesz már megint.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Timi,én jártam itt többször is,de ellökdöstek a géptől,no meg nem is írt senk.

Köszi,Nonó kiütései szinte elmúltak,testén alig látszódik,arcán kicsit jobban,passz,hogy konkrétan mitől van :roll:

Alexa dumál még?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Alexa most már utazóágyban a mi hálónkban énekelget. :twisted: Próbáltam altatni, ringatni, simizni, lefeküdni vele a mi ágyunkra, mérgesen rászólni.....semmi! :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nemár,hát mi van vele?csakazértse?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Én nem tudom, néha megmakkan és nem alszik. Most úgy 5 perce elcsendesedett. Ha szerencsém van Hanga még alszik 1 órát, Alexa meg remélem így 3-ig nem kel fel! És K. délutános a változatosság kedvéért! Majd áthívom anyóst estére segíteni, mert már most rettegek a délutántól. Tegnap anyu maradt itt fektetésig. Hiába, eljött az a szitu, amikor egyedül kevés vagyok mindenre. Na, kiszaladok epret szedni, hogy jobb kedvem legyen. Jó lesz dagonyázni a sárban! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Mi már lassan 1 hete minden este epret eszünk.Persze nem a kertből :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: gyerekeknek is adsz? Én 1x adtam, semmi bajuk nem volt tőle, de így, hogy Hangát valami kiütötte nem merem adni. Pedig a miénk a kertből van. Kétnaponta degeszre eszem magam. Remélem jó sokáig lesz még! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Adom nekik is,de Noémi nem eszi.Lehet azért mert most szinte semmit,bár tegnap az őszibarck ízlett neki.

Ez csak átmeneti állapot,hogy kevésnek érzed magad,nekem is vannak ilyen hullámvölgyek.Aztán idővel sokkal jobb lesz!Könyvet olvasod?Neked mennyire tetszik?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: amikor ideadtad alig aludtam, mert egyre jobban érdekelt, amit olvastam, azóta este nem merem, nappal meg nincs időm. :D Jókat ír. A javát elméletben tudtam is, csak amikor itt van élesben a helyzet hiába tudom, hogy mit miért csinálnak és hogyan kéne lereagálnom, ha elfogyott a türelmem, akkor elfogyott. Az elejét kihagytam és mi korunktól kezdtem olvasni, ha jól emlékszem a bilis rész után hagytam abba. :? De igyekszem vele!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,hát igen,ha szakad a cérna,akkor szakad :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


na meddg aludtak?

Lkata,jobban vagytok?Mi lett a megfazassal?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Hanga 15.10, de kinyitottam az ajtót meg megsimiztem, hogy ébredjen, Alexa 15.30. Szerintem 8 előtt meg sem kísérlem a fürdetést. Viszont nagyon éhesek. Fél 4-kor túrókrémet ettek, 5-kor más ment a visítás, kaptak kekszet, de csak nem volt kerek a világ, úgyhogy meg is vacsiztak - nem akármennyit! Még a holnapi ebéd is veszélybe került. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


IKEA: az a rajzolos állvány 5000 helyett 3000 ma és holnap

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és a kedvenc plüsskuytusunk 1690 helyett 995 :lol: aszem elég nekünk az a 4 ami van :oops: :lol:
ma pihis napot tartottunk jött anyosom én meg leléptem vásárolni alvásidöben :lol: vettem friss tököt holnap csinálok is, ma baconos pipicomb volt petrezselymes krumplival hu nagyon falták csalamádéval :lol:
Nyulasz: akkor nincs már láz? lehet mégis vmi virus volt ha jöttek kiütések :? remélem ennyivel meg is ussztátok akkor :wink:
Timi: hu de buli van Nálatok akkor :? :lol: mi most csersznyézünk vééégre esznek vmit, eper nem kell nekik :? sebaj több marad nekem :lol:
kopaszi jo volt végül nem jött mindenki de majd legközelebb :wink: fagyiztunk a végén na akkor tudtam beszélgetni egy kicsit :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: köszi invitálást, megyünk majd szivesen :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Én most áthívtam anyósékat! De nincs nyugtom, Alexának 5 percenként eszébe jut, hogy neki most csak én kellek és keserves sírásba kezd, ha nem jöhet. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: jol tetted :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,akkor eleget aludtak :D mi lesz holnap az ebed,nogy ennyire eszik?

Babus,milyen a baconos pipid?
Huh,ide hozzank csak 10*10 centis jatek fer el.megint szelektalni kellene.pedig biztos jo moka a rajzolos tabla.te veszel?tokot rantod?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: spárgakrémleves, krumplifőzelék (ezt délután megfőztem) sertéspöri-ezt holnap főzöm. A lányok vacsija: rizs+ sültpipicomb egy kis levessel szaftosabbá téve, mert szárazon nem eszik, ezután jött a krumplifőzelék. Mindezek előtt a háztartási keksz, passz, hogy mennyi. Szerintem az idő teszi. Ha visszajön a meleg majd megint nem esznek. Szegény Alexával meg az első falatért meg kell küzdeni, mert nem hajlandó nyitni a száját, tol el mindent, még inni sem akar napok óta, csak a kubus üvegből (még jó, hogy mindíg teszek el belőle magamnak!) Kínszenvedés ez a fogzás neki. Most is bent voltam, szorítja a nyakamat, ha lefeszegetem magamról, hogy aludjon, akkor üvölt. :( Pedig kap nurofent, de sokat nem használ neki. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi nem gyenge amit írtál, ez a lift nagyon nagy szívás ti is magaslaton laktok
Alma koncert? én meg lezsíroztam holnapi kecskeméti gyereknapot hogy menjünk be a városközpontba, gondoltam hátha lesz alma koncert is :lol: :lol: :lol:
na meg is néztem mikor lesz itt :oops: :oops: , augusztus 28

Timi! nem is gondoltam, hogy Alexa ennyire ragaszkodó, szegénykém majdcsak kibújnak már azok a fránya fogak

nálunk megy a harc ha enni kell, alig esznek valamit, idegbetegség kerülget amiatt, hogy főtt étel szinte semmi nem csúszik le

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi,én is csináltam spárgakrémlevest,de valamelyikről maradt rajta fás rész,úgyhogy szinte ehetetlen lett,kb 1 centis szálkák voltak a levesben,kb mintha halat is tettem volna bele.Az csak most jutott eszembe ahogy írom,hogy szűrőn át kellett volna nyomnom :oops: :twisted: kiborítottam...

No én pont fordítva csináltam volna,a pörit ma,és holnap a krumplifőzit :lol: Valahogy azt frissen szeretem csak.De mivel apa nem igazán szereti,így ritkán van.De fincsi lesz az ebéd! :wink:
Fogacskához drukk!

Zsófi,bakker,be kellett törni az ajtót :shock: Jól összejött minden akkor,még lift sincs :roll:
Te ha nem altatnád őket,akkor egyáltalán nem aludnának el maguktól?Vagy próbáltad már?
Almáért irigy :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


hu nálunk az este lett a rémes :? ilyen se volt nagyon, de nem akartak elaludni, majd Laluka hányt egy minit na ezen felbuzdulva mégugysem hiszen kikerültek az ágyikobol amig anya takaritott :evil: lehet tulpörgettem öket a héten mert ma pihi volt :oops: :? vagy csak a hidegfront ezt hozta :?
Zsófi: juj most akkor milyen ajtot kellett betörni? :oops: o hogy pont most nem volt jo a lift :evil: :evil:
jo almázást :wink:
Nyulasz: ááá nem rántott, tökfözelék csak :lol: és a pipicombot anyum csinálta :oops: :lol: én csaka krumplit :oops: :lol: de sima sült pipicomb rá van tekerva bacon minimál füszerezés mert soso ugye a bacon és fokhagyma
igen vettem táblát de sztem csak szülinapra kapják :oops: :lol:
Móni: lehet jönnek az uj fogacskák azért nem csuszik a fött kaja :? probáltál vmi kedvencet is már ha van? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Akkor mára mindenkinek jobb napot! :wink:

Zsófi: bakker! Ez nem semmi!

Móni: Manó csak akkor ilyen, ha jönnek a fogak.

Babus: de ugye semmi baja Lalunak?

Nyulasz: én is fordítva csináltam volna, csak elfelejtettem kivenni a húst a fagyasztóból. Múlt héten csináltam először spárgalevest, akkor azt hittem elég, hogy elég csak a hártyát lekaparászni róla, akkor nekem is olyan volt, mintha hallal enném-jó szálkással, akkor átnyomtam szűrőn, most meg sikerült jól megtisztítani és jó lett, szűrni sem kellett.

Biztos, hogy a front is belejátszik, hogy megzizzennek a gyerekek. Enyémeknél biztos. Meg nálam is. 5-kor mentem Hangának cumit adni, mert sírdogált és nem tudtam visszaaludni. :evil:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

BOLDOG GYEREKNAPOT! :D

Babus,minit hányt?De semmi baja,ugye?Végül nyugis volt az éjszaka?
Noémi nem eszi a tökfőzeléket,pedig kicsinek szerette.Megpróbálom a rántott tököt,hátha.Csináltam nekik rántott afrikai harcsafilét,és azt sem ették,pedig a halrudakat szeretik,és azért ez klasszisokkal finomabb lett :roll:
Gyereknapozás?

Timi,ja,ezzel sokszor én is így vagyok,fagyasztóból elfelejtem kivenni a husit :roll:
Na,akkor ugyanúgy jártál a spárgával :lol: csak okosabb voltál :wink: És ették?Tettél bele valamit,vagy csak a krémleves?

Ja,lehet neked is egy cumi kellett volna :mrgreen:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: lecsó! Nyami! :D

Nyulasz: én üresen szeretem a krémlevest, csajoknak is úgy adom, k. levesgyöngyel eszi, vagy ha nagyon ráérős és kreatív vagyok, akkor kifliből-zsemléből-kenyérből (mikor milyen maradék van itthon) szoktam csinálni a krémlevesekhez fokhagymás-sajtos pirítóst. Szerintem ma is fogok, mert K. végre ma itthon van (csak éjszakára megy).
Cumi: :oops: :mrgreen: Nadeilyet! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


köszi Csajok, sztem semmi baja csak a nagy ugribugriban kijött pici :? utána reggelig aludtak :lol:
én nem nagyon akarom öket tömegbe vinni...igy átmegyünk Anyumékhoz délután :lol: sztem jövöre már biztos élvezni fogják, most nem esküdnék meg rá :oops: délelöttre meg takaritást terveztem :lol:
további szép napsütéses hétvégét Mindenkinek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja akartam mesélni Csajok kaptak egy kisebb dömpert gyereknapra, jaj annyira tetszik nekik :lol: utaztatják a legobabákat ezerrel :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Én meg építőkockát veszek nekik gyereknapra,azt a hagyományos fa kockát. Lehet alvásidőben eljutok.

Timi,jujj,úgy még finomabb a leves!


Babus,mi sem megyünk gyereknapozni,az lesz az ajándék,hogy 1hét szobafogság után kimegyunk a kertbe.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Mi sem gyereknapozunk, majd jövőre, vagy utána. Délután lemegyünk anyumékhoz, ott már tudom hogy kapnak valamit, mert névnapjuk is volt (idén még egyben "tartjuk"), mi nem csinálunk ebből ajándékozós ünnepet a továbbiakban sem, elég, ha a mamák kényeztetik őket.

Nyulasz: enyémeknek van fakockájuk valahol a szekrény mélyén, mert nekiálltak lerágni róla a festéket. És ahogy elnézem a hozzáállásukat, talán 18 éves korukban megkaphatják! :lol: Fejl. nuro főo. már csóválta a fejét, hogy lassan ideje lenne ám leszokni arról, hogy mindent a szájukba tömnek. Hát szerintem is! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Próbáltam módosíttatni a nyaralásunkat, de már nem lehet, mert teltházuk van egész nyárra, így marad az 1 szoba a csajokkal. Elkezdtem félni, hogy idén már nem fog működni az egyszobában alvás, de már nincs két egymásba nyíló szobájuk. Előbb kellett volna gondolkodnom. :evil:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,most volt a nevnapjuk?vagy mikor? Na en is olyan szallast keresek,ahol kulon szoba van,de ha mar igy alakult,ne bosszankodj,fogd fel ugy,mint egy jo bulit negyesben.

Megbszeltem apaval,ellesz nonoval delutan,en meg megyek a camponaba badaval kicsit bulizni :)

KépKép
noba
Budapest
 
 


bocsi az ekezetek miatt :oops: telorol igy gyorsabb.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: én jövő hétre tervezek camponázást, de gyerekek nélkül! Nincs kedved alvásidőben egyet valamelyik nap jönni? Nem vagyok egy shoppingolós típus, ált. gyorsan megnézem-megveszem amit akarok. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


de! Azt mikor tudod meg,hogy melyik nap?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Enyémek még mindig húzzák a lóbőrt :lol:
Vettem nekik fa építőkockát,azt ami kis húzható kocsiba van benne(tescoban),remélem tetszeni fog nekik :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: na tetszett nekik az építőkocka? Enyémeknek is olyan van, kiskocsira ráültek és húzni kellett őket, hamar ki is esett a kereke. :lol: Szerintem enyémek sosem lesznek elég érettek hozzá. :lol:
Szerda fél 2 körül?De még anyóssal meg kell beszélnem, mert K. nem valószínű, hogy hazaér addígra. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,en is kivancsi vagyok,hogy mikor kezdik gorkorinak hasznalni.amugy tetszett nekik. Szerdat mikor tudod meg tutira?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Holnap beszélek anyóssal délelőtt, csak el ne felejtsem!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,én már beszéltem anyóssal,apa sajna dolgozik,anyós bevállalta,de mondtam még nem tuti.

Zsófi,nemár,ez annyira gáz,sajnálom,hogy nem sikerült megnézni a koncertet.Várom a képes beszámolót!

Mi ugye Noémit nem vittük,apa elment vele hintázni,én meg a Balázzsal elmentem a camponába,busszal mentünk,jujj,de élvezte,aztán amikor meglátta azt a rengeteg körhintát,meg mindenfélét a campona elött,láttam teljesen ámulatba esett.Volt vizisí,vizibicikli meg egy-két dolog,amiket itt még sosem láttam :shock: Ahogy Zsófi írta kicsik vagyunk ehhez,ugye még az ugrálóvárba sem engedtem be a sok nagyobb gyerek miatt.Gondoltam felülünk az egyik körbe-körbe kisvonatra,csak az elöttem levő apuka sokkot kapott,amikor közölték vele,hogy az 500 csak a kislánynak,ha fel akar a másfél éves gyerek mellé ülni,akkor az már 1000.Na,hirtelen én is meglepődtem,és továbbsétáltunk.Nnemrég felültünk velük egy körhintára,de akkor nem kellet magunkra is fizetni.Végül gondoltam egy másikra felülünk,az egy mini hullámvasút volt,de élvezte ám,szóval megérte. A dodgembe akartam vele beülni,de végül nem mertem,mert annyian voltak,és azért nem kicsit üt,amikor nekünk jönnek.Így sétáltunk egy nagyot,és bementünk a camponába,vettünk neki baseball sapit,aztán a mekiben vacsiztunk,végül apáék jöttek értünk hazafelé menet.Olyan kis ügyes,semmi hiszti,asszem Noémt jövőre sem visszük gyereknapozni :lol: :lol: :lol:


Ja,és Zsófi,most így jobban belegondolva enyémek is most kaptak először és utoljára gyereknapra ajándékot...

Ó,és majd elfelejtettem,fél5-ig aludtak ma :shock: 1-től :shock:

Jó éjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Zsófi: sajnálom, hogy ennyit késtek. Bosszantó nagyon, mert kisgyerekkel az ember azért nem tud várni annyit, ha késnek.

Nyulasz: álomszuszékok! :D De jó volt nektek Badával tegnap! Sokkal másabb, ha 1 gyerekkel megy az ember valahová nem? Nálunk ez talán 1x fordult eddíg elő, de asszem be kell vezetni, mert együtt lehetetlen, meg nekik is biztos jót tesznek a külön-programok.
Még délelőtt hívom anyóst, mert dolgozik ma, mindenképpen szólok, ha beszéltem vele!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: hogy sikerült a hétvége? :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, köszi, egész jól alakult, családi nagyon jó lett végül, szombaton hatott a ráolvasásod :lol: :lol: :lol:

Most rohanok, fél óra múlva az állomáson kell lennem, 3 napig vendégem van Londonból, nem hiszem, hogy sűrűn fogok tudni jönni. Aztán ki tudja.
Egészséget Mindenkinek!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Torpi,a lombikos baratnod jon?lehet jottok is majd budapestre?ha jol emlekszem valami ilyesmirol volt szo :roll:


lanyok,en teljesen kivagyok a Balzstol,lassan indulatkezelesi treningre kell mennem miatta,baromi nehez turtoztetnem magam.mindent dobal,csapkodja a jatekokkal az uvegt,tukrot,butort,noemit,ha raszolok csak rohog,mint akibe a kisordog bujt.a fa asztal tiszta luk,meg az idegeim cafatokban,

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsofi,rakhatnal surubben kepeket,mert nem ismertem meg oket :lol: nagyon helyesek,iszonyat nagyot nottek,es latom milyen jo testverek :D B-nek mekkora haja van :shock:

igazad lehet,biztos noemi nagyon anyassa valasa hozta ki ezt belole,mert ha kulon vannak,vagy a jatszon vagyunk,akkor mintagyerek.csak o nem azt mondogatja,hogy anyaanya,hanem igy eri el,hohy ra figyeljek allandoan,csak szegenykem ezert mindig haragszom,meg buntiben van,majd megprobalok meg jobban ra figyelni.koszi hogy leirtad!

KépKép
noba
Budapest
 
 


egyenlore ugy nez ki,hogy Blelle lesz a nyero,nagyon tetszik a strandja,majd nezek szallast is.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Holnap ide kérek ajánlatot:

http://www.clubregatta.hu/szobaink/

KépKép
noba
Budapest
 
 


haho,
Nyulasz: én nem találok semmi jot :( most ugyan van egy apartman de az is 2 szintes azaz 2 család...deeee a kertböl a Balcsiba jutsz ;)
sztem mi csak aug végén megyünk nem birom én a höséget :oops: :lol: meg hely sincs ugye :(
pöpec ez a hajos nagyon :lol:
hááát tényleg az lehet amit Zsofi is it h Bazsi mindig azt látja h Nono anyaanya ö meg csk bünti...ügyi vagy a külön programmal :wink: nem hiszem h ez igy maradna tényleg csak figyelemfelkeltés lehet a dolgo mögött :wink:
Zsofi: hu mekkorát nöttek :shock: :shock: :shock: nagyon cukik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: kitartás! El fog múlni és Bada megint jó gyerek lesz! Szerintem is csak figyelemfelkeltés. Szálló jól néz ki!

Zsófi: azta mekkora nagyok! És B. göndör szőke fürtjei! :D Nagyon helyesek és látszik a képeken, hogy jótestvérek.

Mi tegnap strandoltunk itthon, amíg aludtak felállítottam a medencéjüket. Hát volt nagy öröm! A végén a csúszdát is beletettük. Majd a gmail-re teszek képeket, mert pucérakat nyilvánosan nem akarok.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?