Új privát üzeneted érkezett!

SZIASZTOK!

Tényleg el vagyok havazva.
Mi lesz a miki talin, kapnak a gyerkőcök valami csomagot? Mennyi pénzt vigyek, majd. Kaját sütit valamit vigyek e?Mikulás lesz?

Emmáknak boldog névnapot.

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Lányok! Légyszi segítsetek: Hogy kell grízes tésztát csinálni? Még soha nem csináltam, és sehol nem találom leírva.

Köszi:
Nelli
hnelli
 
 


Tündér
írtam mailt
Andi
psandi
 
 

 
 

NElli
A tésztát főzd ki. Kevés olajon piríts grízt. Ha a gríz megpuhult, forgasd bele a forró kifőzött tésztát. Édesítheted porcukorra, lekvárral.

Andi
psandi
 
 


AndiKép

Köszi szépen.

Nelli
hnelli
 
 


AndiKép
És attól megpuhul, hogyha olajon pirítod? Csinálni még én sem csináltam, de úgy tudom, kell egy pici víz is hozzá, hogy megpuhuljon.

Tüni
tüni
 
 


SziasztokKép

Elli
Nem tudom, mit szólna Szandi a fakanál bábhoz, azért gondoltam vmi kisméretű sk csomagra. Ha nagyon akar bábozni, majd a Zsombiéval, ha ő már letette Kép
Viszont a süti-féléket nem kellene lestipi-stopizni? Csak hogy ne legyen túltengés az egyikből (mondjuk az édesből)...

Gombóc
Megy a drukk Nándi miatt!!! Doki mit mondott?

Leszter
KeményedésKép, pihenj, amennyit csak tudsz.
Alig ismertem meg Petrát a képenKép
Szekrénybe pakolás klassz, nálunk kipakolás van, utána beül a megüresedett helyre, magára csukja az ajtót és tök jól eljátszogat.Kép

Tündér
Szandi belázasodott annak idején a 15 hóstól, Zsombi nem.
Rácskitörés Kép
Hóemberes is klasszKép

Andi
Tempera is befoghatja, talánKép
Kép királyKépKépKép

Franyó
AFPKép

Tüni
Okés fürcsiKép

Kangi
Már miért lennél béna??? Most egyből eszembe jutott, amikor annak idején alufólia golyókat aggattál a kiságy fölé. Nekem ilyen soha nem jutna az eszembe
67 kg az sok?

Manócs
Gratu a 6-ik helyhezKép

Urszila
Festegető Julka nem semmiKép
Enyém Apa attól is a haját tépi, ha Zsombi egyedül eszik kanállal, kb. ugyanígy néz ki, mint JulkaKép
Családi képKép

Jó össze-vissza lett, mindegyKép

Nelli
Addig okés, hogy megpirítod a grízt, kifőzöd a tésztát, de a pirítás után a grízre kell vizet önteni, be kell fedni (már nem ég alatta a tűz) és megpuhul. Utána mehet a tésztára + ízesítés. Én így láttam anyukámtól, nagyon ritkán csinálok, mert enyém Apa kimondottan utálja (állítólag a kollégium miatt)

Megyek összepakolósat játszaniKép

Még egy kérdés: valaki videóra veszi a Mikulást a gyerkőcökkel? Nekünk nincs kameránk...

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


UrszilaKép
Ti is a veresegyházi medveparkban voltatok?
mekkorák a lurkók???????? Minivel is festettünk már, kb hasonlóan nézett ki utána, mint lyánykádKépKép

NelliKép
A pirítás után kell kis víz, különben nem puhul meg! Ez tuti!!!!!

LeszterKép
A turkálós ötlet se rossz, mondjuk én vettem egy overált az Auchanba ( nem vízálló) 1200 Ftért, azt akkor hordjuk, ha nincs sár, egyet meg kaptam, de igazad van, annak az anyaga jóval vastagabb, mint az Auchanosé.

Amúgy cipő ügyben mi ki szoktunk menni Ausztriába, vagy Pandorfba, vagy előtte (a szélmalmoknál, de nem tudom mi a település neve) vannak jó kis helyek, ahol vásárolni lehet. Pandorfban van Elefanten üzlet is. A Kiscsizmánk Polaris, azt is ott vettem, asszem 19 Euro volt. Tépőzáras, bakancsos az alja, piros-kék, szóval fiú-lány egyaránt hordhatja. Ha valaki karira akar vásárolni, akkoris megéri kimenni, sok jó cucc, olcsón. A gyerek szinte összes cipőjét ott vettem, mind nagyon jók.

Na már csak másfelet kell aludni, és apa itthon leszKép Végül is már holnap éjszaka Magyarországon lesz, hajnalba meg már itthon. Most, így belegondolva, nem volt annyira gáz, csaj jó sokat dolgoztam közben, így nem annyira nagyon hiányzott, csak kicsit nagyonKépKépKépKépKépKépKép Ha esetleg holnap utántól nem jelentkeznék pár napig, apával leszek eltelveKépKépKépKép

Na pusz, és megyünk ma Ikeázni, de jóKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Köszi a tanácsokat. Hát én nem tettem pirulás után vizet a grízre, de tényleg kell, mert így nem lett annyira puha. De nem lett olyan rossz.

ManócsKép
Apa hazajöveteleKép Persze, hogy megértjük, ha a lakás más helyiségében fogtok inkább tartózkodniKép

Nelli
hnelli
 
 


Láttátok a Tátrát? A nagyok csak télen jártak ott, éppen most kezdtem tervezni egy nagy nyári sátras gyalogtúrátKép

http://www.ujszo.com/clanok.asp?rub=online&cl=108934

NelliKép én is grízes tésztát főzökKép MegkívántamKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok

Toffi
oké, akkor stipistopi a sarki cukrászdaKép
Már előre úúútálomKép, megint az lesz, mint mindig, jön a sok konyhatündér a fini SK cuccokkal, én meg hozom a "Vanillin Cukrászda" feliratú csomagotKép
Mindig összemegy az önbizalmam ilyenkorKép pedig amúgy jócskán van belőleKép

Megvan a mikiruha, nem láttam, mert más vette meg nekem az Auchanban, majd ha megjött, lefotózom nektekKép

Manó2
Mikulás és csomag is lesz, kb 1000,-/gyerek, ha kapsz egy szlaszámot, arra el kéne majd utalni 700,-ot Norkának, ő veszi a fakanálbábot. A többit a helyszínen szedjük be.
Édes vagy sós sütit és italt a vendégek hoznak, egyéb tápokról Zsófi gondoskodikKép

Norka!
Akkor küldd a szlaszámot, hogy a jövő 7 elejére ott legyen nektek a pénz nagyja legalább!
Ja, és rendelj bábokat, egyelőre asszem 18, de biztos lesz még, csak kezdje el csinálni. Ha készlete van, akkor mindegy, csak nehogy hoppon maradjunkKép

Asszem tegnap este óta nem változott:
Tali -és csomaglista

Csucsuka 2db
Tüni 1 db
Toffi 1 db (+1 sk.)
Elli 1 db
Manó2 1db
Beu 1db
Andi 1db
Leszter 1db
Kaska 1db
Zulu 2db
Miszike 1db
Zsuzsó 2db
Tündér 1db
Andy 1db
Norka 1db

Kérdőjelesek
Ariék 2 db
Urszila 3 db
Franyo

pusza
e
ellimami
 
 


Hahó Csajok!!

Voltunk délelött shoppingolniKép Bejártuk az egész Camponát, vettem Apának ajándékot, képeslapokat, persze a hobby bolta is beszabadultamKép
Egy csomó mindent elintéztünk, úgyhogy egész jól állunk a karácsonnyalKép

Képzeljétek idén elösször, 3-asban leszünk szenteste, itthon!!!Kép Olyan jó lesz! Tiszta izgalomban vagyokKép

Manócs!
Megértjük, ha Apacukával töltöd az elköv pár napotKép De aztán nehogy egy hónapig távolmaradj nekem!!KépKép

Évi!
Édes a fotó Rólatok!Kép

Gombóc!
Mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen! Mokor mentek a vizsgálatokra?

Urszila!
Jók a fotók nekem föleg a 4-esben teccik! Ritkán látni benneteket ígyKép Maci édiKép

Toffi!
Na mi a helyzet sulifronton? Tágul már az agyad? Még mindig nagyon lefáradsz? Zsombi megkedvelte Csilla nénit? Tesék írni magatokról is, mert ez mostanában lemarad!Kép Hogy állsz a kreatívkodással?

Leszter!
Tessék sokat pihenni, még egy idejig 2in1-ban kell maradnotok!Kép Nálunk overall ügyben Anyós a kompetens, minden ruhánk szinte kivétel nélkül töle van, Ö turizza nekünk Szegeden. Soxor vadiúj szerkókat, C&A, H&M, MiniMexx és hasonló jó márkákat. Mi egyenlöre dzseki, gatyóban nyomjuk, de van már jó kis overallunk is szintén turis, azt hiszem, cirka 1500.-értKép

Tüni!
Remélem azért innentöl kezdve nem kell minden napodat vizsgálatokkal töltened! Látod-látod, helyrejött a fürdés is. Édes lehet, ahogy mondja, Tüz, nem bántKép

Andi!
Küldtem mail-t!Kép

Kangi!
Ne mondjál már ilyet, hogy béna vagy! Ejnye-bejnye! Miben nyilvánul meg Julcsi dackorszaka???
Bármi amit nem engedsz meg, vagy mondod neki, hogy nem szabad arra rávágja, hogy nem és elkezd sírni?? Ilang már most is ezt csinálja, pedig vagy fél évvel fiatalabb JulcsinálKép Ezek szerint ez csak rosszabb lesz?Kép
A 67 kiló meg sztem nem is sok. Úgyis ledobod a fölöst szülés után ebben én biztos vagyokKép

Zsuzsó drága!
Jó látni, hogy feltünsz néha de tessék ám egy-két képpel is meglepni minket!!

Maci, Nadine és akik régen írtak merre vagytok?

Na most ennyi megyek teregetni, meg szalvétázniKép

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Hú, most olvastam újra, Norka, lemaradt, hogy lécccíííí!
BocsKép
e
ellimami
 
 


Na, közben Tündér is itt járt, az ember egy percre teszi ki a lábát...Kép
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Hú , már ezer éve nem írtam, de gondoltam teszek fel egy képet Robóról Nektek. Jól vagyunk, beindult a fogzás, éjszakáink még mindig nem az igaziak, de reménykedemKép. Volt egy időszak, mikor hihetetlenül kevesett evett Robó, most kezd visszatérni ismét a szilárd kaják fogyasztásához.Elég sok mindent gagyog/mond már.Ja és benne is lakozik némi akarat, amit egyre sűrűbben kezd érvényesíteniKép.

Olvasni olvaslak mindig benneteket, csak sajna időm nincs mindig írni.Viszont a képek alapján látom, hogy óriási fejlődésen mennek kereszetül a gyerkőcök, olyan jó őket látniKép.Pocakos mamiknak , kistesókhoz gartulálok!

Na és a végére egy komoly fotó , komoly Robótól:

Kép

JA és a művészúr élete első műalkotását is megmutatom , amit sk készítettKép:

Kép

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Gomboc,
ezerrel drukk, hogy semmi komoly ne legyen Nandival! ++++++++++++++++++

Urszila,
Kép Kép mi tortent a Tatraban? ezer eve nem hallgattam hireket.
Csaladi fotok ellenben hangulatosak Kép Kép szerintem nem is nagyon maszatos Julka! Kép

Manocs,
elore is jo eltelest! Kép

Leszter,
Petra gyonyoru! Abszolut NŐ KépKép

Evi,
cukifalat IkerPetra Kép Kép az a sugarzo vigyor, amivel anyajahoz tud bujni Kép

Velunk semmi kulonos, terdem javulgat, kicsit faradt vagyok, de ki nem? Lanyzo kezd osszekapcsolni 2 szotagot, pl. a cipőt gyonyoruen mondja, magat meg "Vi la"-nak nevezi Kép Jatszoteren foldon molyolt es mondogatta: "ka bo", nem ertettem: kavics? bogyo? amig meg nem lattam a katicabogarat Kép

Kozben ketten lettunk Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Délelőtt IKEÁztunk, szokás szerint semmit nem találtam ami tetszene, ill. vettem egy guriga rajzlapot a Daninak, néhány képkeretet meg 100 db mécsest Kép Ja, és az Árkádban vettem festéket, ami elvileg befogja a fát, hát nagyon remélem!!!

Nelli
a receptet a google-ról vettem, én életemben 1x csináltam, de már nem emléxem, hogyan.

Elli
sarki cukrászda Kép
én lehet, hogy maradok a jól bevált sarki közértnél és a vaníliás karikánál (vagy összeszedjem magam és csináljak kókuszgolyót, olyat amilyet Sofkához vittem?)

Anita
édes Robó Kép és tiszta Picasso ez a műalkotás Kép

Valaki aki tud szalvétázni, segítsen légyszi!
Pl. egy e-mailben arról, hogy pontosan mit kell venni hozzá és mégis hogyan kell csinálni. Találtam egy jó oldalt a neten, de mintha kínaiul lenne... Köszi, ha megszán valaki Kép

Andi
psandi
 
 


Lemaradt, hogy Petra és Urszila-family nagyon tetszik
Andi
psandi
 
 


Andi!

Nem vagyok szakavatott szalvéta ügyben, most fogok én is 1.-re próbálkozni.

Kaptam leírást a boltban, vettem decopage ragasztót (asszem így írják), vettem spéci ecsetet, meg persze szalvétákat....

Majd meglátjukKép

Milyen oldalt találtál? Feldobnád a linket?

Tündér
tündér
 
 


Tündér
hosszú az a leírás? esetleg a lényeget nem tudnád nekem leírni? Legfőképp az érdekelne, hogy fára vagy üvegre hogyan lehet...
itt a link: http://www.utd.hu/giny/lap.hu/kisokos.htm

Andi
psandi
 
 


Hali Csajok!

Gombóc, nyugi, érezze Nándi, hogy nem olyan nagy a baj! Remélem tényleg csak valami kósza vírus, írj, ha tudtok már valamit! Meg azt is, hogy már kevesebbett hány! Tali lesz majd tavasszal is!

Takonykórral kapcsolatban a talin bizti bacicsere lesz, csak barihimlőt ne hozzatok, jó?Kép közösségi babák előnybenKép

Kangi, egész du alszik a lány? Úgy 3-tól 8-ig?? De jó NekedKépKép! Hát akkor gyertek később (nem 8ra gondolomKép), mint pl. Leszterék!

Leszter, ajándékozást majd még kitaláljuk, az én kisbuksimban valahogy folyamatos vendégjövés ködlik, de lehet, hogy mindenki betoppan 3-kor?Kép De a Mikulásnak akkor kéne jönnie, amikor már kissé oldódott az aprónép...

Kajával kapcsolatban, tényleg jó lenne, ha beosztanátokKép

Toffi, van vidió, digitális, CD-re írható, ha jók lesztek, akár be is kapcsolhatjukKép (van hozzá miniállvány is)

Urszilám, miféle törökök?Kép Viszont 3 évesnél öregebb manóknak még nemigazán van szórakoztató korosztályos játék... Ötlet? (Ez Toffinak és Arinak is szól)

Menek, szabni-varrni
Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Tündér és többiek Kép

Köszi a hiányolást, vagyogatok én, csak sok a dolog. Olvasni szoktam, írni már nem sok idő marad. Az örökmozgó másféléves lányomat szemmel kell tartani mert a lakás különböző pontjain eltűnik és mászik mindenhova ahova tud. Majd apát megkérem fényképezzen már la minkat, mert olyan rég raktam fel képet hogy el is felejtetek minket.
Amúgy a képeket meg szoktam nézegetni, mindenki nagyon aranyos rajta (Zsaninak különösen a maci tetszetta fán)
A kisebbik leányzó, Grétike egyre jobban ugrál odabent, most már kezdjük zavarni egymást, főleg hogy elérte a bordáimat és onnan szokott lendületet venni.
A lakásunk is alakul, igaz még nincs kész a konyhabútor, úgy néz ki idén csak a váz lesz meg jövőre az ajtók rá, de mire megszületik a pici remélem az is meglesz. De közben veszünk egy autót is, Egy skoda fabiat, Elli azt hiszem neked van ilyen autód. Van valami probléma vele, nem szeretnénk befürödni vele. Tegnap volt apája autószalonokban nézelődni, mert mi igazából a Fiat Pandat néztük ki, de sajnos a férjem nem fér el benne, pontosabban bepaííszrozza magát, de nem kényelmes neki. Női autó na, nem széles vállúakra tervezték.

Na robogok tovább, mert az én kis drágám még csak kifele pakol a szekrényekből, befele nem sajnos

Nadine, 10 nap múlva másféléves Zsani és 27hetes +2 napos Gréti

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Nadine,
Fabia kombim van, másfél éves, 2. tulaj vagyok...Szóval 1 év alatt én 6000 km-t tettem beleKép ami ugyebár nem sok, a kötelező szervizen vigyorogtak is rendesen...Szóval sztem szupi a kocsi, nem egy nagy vaszizdasz a műszerfal meg a dizájn, külsőleg nekem is jobban tecc az új Punto pl, viszont szuperül fogyaszt városban(nem véletlen a sok Fabia meg Octavia taxi), nem drága a szerviz, megbízható (VW motor) és még férni is lehet benne...Én csak ajánlani tudom. Ja, és amennyire tudom nem nagyon lopják (koppkopp)már ha van manapság ilyen kategóriájú autó.
Mi először családinak néztük ki, aztán apa mégis másikat kapott, én meg ezt. És imádomKép
Jó volt hallani felőletek, tökjó, hogy már neve is van a pocilakónakKép
e
ellimami
 
 


Halihó!

Nicsak, Nadine!Kép
De jó, hoyg már van neve a picurnak!Kép Az uncsitesómék kislánya is GrétiKép Szerintem nagyon ari ez a névKép
Jó, hogy jelentekztél, ismerös a gyermek utáni rohangálásKép
Autó: barátaink most tavasszal vettek egy fabia kombit, mármint a hosszút és nagyon szeretik. Könnyü vezetni, kényelmes, szóval csak jót mondtak rólaKép

Ellikém!
Ennél jobban már csak rajtam nevettek, hogy egy 3 éves autóm volt, amiben alíg volt 10 e km. Azóta eladtam, de aki megvette az jól járt vele(m)Kép

Andi!
Rosszul írtam, szal a leírást ott kaptam, elolvastam és ott kellett hagynom.
Szóval, bekened evvel a spéci ragaccsal a felületet, aztán ráteszed a szalvéta legfelsö mintás részét (ami szinte olyan mint egy vékony hártya) ráilleszted a felületre ahova fel akarod rakni, majd újra átkened ezzel a ragaccsal. Hagyni kell száradni arra nem emléxem viszont mennyi ideigKép
Talán bejelentkeznek a fökreatívok (Toffi, Maci, Sofka, ElliKép) és majd ök tovább finomítják a dolgotKép

Nelli!
Tényleg, hogy van Domcsi, rendbejött??

Na most ennyi, mert Ilang felébredt...

Tündér
tündér
 
 


Lányok!!!
Ezer bocs mikitalit le kell mondanunk. Apája most mondta, hogy pont ugyanaznap van van náluk a vállalati.
Ha már vásároltatok, abba természetesen beszállunk. Még egyszer bocs!
Majd jövök többet Kép

Gombóc,
mizujs?
zsuzsó
zsuzso
 
 


Elli
Én úgy gondoltam, hogy stipi-stopi sós falatokKép vagy stipi-stopi mittoménmi Kép, egyébként a Horváth cukrászda közelebb van, nem ?Kép

Tündér
Én is gyorsan kiharcoltam a külön szentestét rögtön abban az évben, ahogy feljöttünk Pestre, így olyan jóóóóKép És így háromszor ajándékozunk Kép
Agyam tágulgat, már nem terhel úgy le a téma, gondolom, megszoktamKép
Zsombi egész héten Csilla nénizik ("Csijja néni"), fixen hétfőn jön, meg eddig háromszor volt szerdán, amikor kimentem a melóhelyre "szakdolgozni" Kép
Mit írjak magunkról???
Kreatívkodással haladgatok, kicsit pepecs munka, de egyszer csak kész leszek, akkor dobok képet (egyelőre csak vágok hozzá néha)Kép
Én még nem szalvétáztam olyan nagyot, csak ujjbegynyi virágokat, az sikerültKép a teljes képek még rám is várnak...

Anita
Komoly Robó kész férfiKép
Első alkotás király, remélem, eltetted!Kép

Kaska
KaticabogárKép
Tátra: egy vihar letarolta nagy részét, de teljesen.

Andi
Én meg sem tudom nyitni azt az oldaltKép
A lényeg úgy van, ahogy Tündér írta, de állítólag nem mindegy a szalvétán való pacsmagolás iránya. Én úgy olvastam valahol, hogy a felragasztani szánt szalvi közepétől kifelé kell húzni az ecsetet, de az egyik kreatív boltban meg azt mondták, hogy ilyen egész szalvétásnál felülről lefelé rakjam fel a képet és úgy is kenjem le a ragasztóval.

Tényleg jöhetne erre egy dekupázs-tudósKép

Elhúzok, ha minden igaz, megyek este csajbulibaKép, a vacsi meg pizza lesz, hogy Apának is jó napja legyenKép. Megyek is elkezdeni, mert mindjárt jööön ...

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Elli,
itt is szólok (Csucsukának már írtam), mi is mennénk a Mikitalira a 3 csajjal. A csomag is érdekelne a két nagyobbnak, ha még nem késő. Csak futtában olvastam valami szlaszámról, ha lehet, a részleteket elküldenéd nekem az emilcímemre, mert ide nagyon ritkán jutok elKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Andi,

szalvétázással kapcsolatban szerintem a lényeget leirták a csajok. Én rendszeresn készitek gipsz alapra,szalvétás képeket,rokon gyerekeknek,családtagoknak,stb.
Megveszed a ragasztólakkot decoupage technikához.Ezt rákened az adott felületre,majd a szalvéta legfelső rétegét rásimitod és végül a tetejét mégegyszer átkened a trutyival. gusztustalanul fog kinézni,de ha megszárad tuti lesz.én az ecstkezeléssel kapcsolatban még semmit nem hallottam,hogy hogyan kell....egyszerűen ráteszem a szalvétát és felülről lefelé,majd ahogy éppen jön a lépés bekenem,a lényeg szerintem,hogy szép egyenletes legyen,de hogy te azt most lentről fölfelé vagy forditva,vagy középről indulva csinálod,szerintem mindegy.
Sokkal okosabb most gondolom nem lettél,meg a csajok kb ugyanezt irták. nem valami nagy dolog ilyet csinálni,majd meglátod. Kép Sok sikert hozzá!

Nadine,
jó hallani felőletek! Kép Gréti pocilakónak sok puszi. Zsaniról kép? Biztos őt se fogom már megismerni. Leszter Petrájánál is leesett az állam,mikor most megláttama képen,akkorát nőtt,biztos Zsani is.

Urszila,
török seregedet még meg se dicsértem. Kép azt hiszem én sikitófrászt kapnék,ha Petrát igy látnám,nyakig festékesen. Kép

na menek fürdetni,vagyis csak aszisztálni hozzá,mert apa fürdet. Kép Aztán még mécses tartó festés vár rám estére.

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


Sziasztok,
Megint eltűntem. De most már van gyors netem (és a mail címem is megváltozott), úgyhogy jövök majd. Reszkessetek!
Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a szalvis infókat, tehát akkor csak ragasztó kell hozzá, semmi más?? mármint ami spéci...

Na megjártam a dokit, 18 hetesek vagyunk, minden tökéletes szerencsére, bár néhány dolgot elfelejtettem, hogy mit is?:
- megkérdezni hány cm a baba
- képet kérni
- a végén fizetni...
ez utóbbi sajnos a dokinak is feltűnt és utánam szólt, hogy "valamit elfelejtett" én meg néztem, hogy mi van, talán ottfelejtettem a kiskönyvem, vagy mi? Kép mire a férjem odasúgta, hogy talán fizetni kéne.. Kép nem volt ám ciki, áááááá...

Toffi
csajbuli az igen Kép

Zsófi
szerintem mi is olyan 4 körül érünk majd oda...

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Decoupage technika leírása, ötletek, stb:
http://www.utd.hu/giny/lap.hu/kisokos.htm
(nekem sokat segített)

Réka,
nem felejtettem el az étrendet, csak nem találom... Kép De keresem! Kép

Valaki szerette volna megíni az új adatait a táblába, csak nemtom ki! Légyszi írjon!

Még egy hír: megint zebrás vagyok... Kép Aztán csak semmi gratula, majd esetleg szüléskor! Kép Megint ott tartok, hogy most kéne megjönnie, de semmi, teszt meg csíkos. De csak 4+1-nél járok, majd meglátjuk, mi lesz belőle. Álomkór és kajaundor már van! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Halihó Kép

Csucsuka Kép
Neeeem, nem 3-tól 8-ig, hehe Kép De nem tudom, hogy mikor ébred, lehet, hogy negyed 5kor, lehet, hogy f6-kor ... és f8-kor már vacsora ... f9kor fektetés ... nemtom, még érlelem magamban kicsit, jó? Meg a vállalatim is nemtom mikor lesz ...

Miszike Kép
Egyelőre: ejha! KépKépKép

Aggódom Gombócék miatt KépKépKép

Andi Kép
Tök jó, hogy minden oké!!! Nahát, de furi, hogy így utánad szólt a doki! Egyszer én is a lépcsőházban eszméltem, hogy nem adtam neki péncet, de a következő alkalommal mindjárt mondtam is neki, mire vihogott, és közölte, hogy sejtette, hogy nem fogok elsunnyogni Kép Mondjuk ez a tízéve dokim és nagyon jóban vagyunk. A szülészem lehet, hogy máskép reagált volna, bár mostanában mintha oldódna, pedig Julcsi legutóbb is nekiesett a steril vattának meg a frissen kifőzött kukucskaterpeszműszereknek KépKép ... és egyet sem sikoltott, hanem adott neki autós újságot KépKépKép

Tündér Kép
Nem nagyon szoktam én tiltogatni, inkább megpróbálom rávenni, hogy "inkább" mást csináljon (ezért az "inkább" szót ő is gyakran és szívesen használja Kép). Ha valamit oda (vissza) kell adni valakinek, akkor óbégat ...

Ég a gyomrom Kép Megyek, eszem savkötőt.

Gombócéknak továbbra is drukkolok ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Gomboc,
Mi ujsag Nandival? Remelem, jo hirekrol szamolhatsz be!Kép Drukkdrukkdrukk!

Urszila,
Gyonyoruek a gyerekek, mind egy szalig!Kép
A borzen vettem Petranak egy overallt, ami nem tokeletes, de jatszani teljesen okes, bar nem vizallo, es eleg vekony a kulseje, szoval nem fog sokat birni. (Es nem is biztos, hogy tel vegen meg jo lesz ra.) Igy most egy szepet, jot, eroset, vastagot szeretnek neki, az meg turiban nemtom, van-e. De 18e-t nem koltok ra, az tuti. Talan hetvegen megvesszuk a C&A-ban, 9500-ert.

Toffi,
Szekrenyben ulo ZsombiKépKépKép
Amig Petra alszik delutan, en is szoktam valamennyit pihizni, es ennyi ugy erzem, eleg. Az a durva joslofajas csak egyszeri dolog volt, legalabbis remelem. De holnap megyunk dokihoz, majd o megmondja, hogy birja a mehszaj.

Manocs,
Nagyon ugyesek voltatok a lanykaddal egyutt, hogy ilyen siman atveszeltetek ezt a honapot!Kép En tiszta depi voltam, mikor apa nemreg annyira nagyon sokat dolgozott, bar asszem, ebbe a terhesseg is rendesen belejatszott.

Tunder,
Jo lehet az a turi, ha ilyen jokat zsakmanyol anyosod!Kép

Kaska,
Vilcsi is ilyeneket mond mar? Nagyon ugyes!Kép Petra meg csak nagy ritkan mond valamit, de osszekapcsolni meg nem tud, pedig joval idosebb. Inkabb elmutogatja a dolgokat, es kozben halandzsazik.Kép Ja, es azt, hogy Petra, meg sem probalja utanunk mondani sem, nem hogy magat igy nevezne.Kép Ha ezzel probalkozunk, az van az arcara irva, hogy ilyen ertelmetlenseget o ugyan miert mondana???Kép

Nadine,
Nekem is nagyon tetszik a Greta nev, az egyik fo eselyes, ha lany lesz, bar apa meg nem bolintott ra.

Andi,
Gratula a kis tokeleteshez!Kép Es a neme nem latszott? Bar gondolom, biztos irtad volna.Kép

Miszike,
Jaj de jo, en ugy orulok a hirnek!!! Annyit gondoltam am Ratok, meg hogy Te is ugy szerettel volna mar kistesot, es megsem lehetett egyelore... es most megis!Kép Apa hogy fogadta a hirt?

Kangi,
Jeee, Petra is igy alszik, hogy delelott virgonckodik, a delutani jo hosszu alvas utan pedig mar csak 2-3 orat van fenn, es ezen mindenki ugy meg szokott lepodni. De talan nem lenne tul nagy eroszak, ha kicsit korabban fektetned le, es ha szukseges, rasegitenel, hogy idoben felebredjen, nem? En ugy megneznem a kis dumagepet.Kép

Szalveta-tema:
Csinaltatok mar orat? En vettem hozza cuccokat, de nem tudom eldonteni, hogy hogyan lenne jobb: ha egy egesz (negyed) szalvetat tennek ra, es csak ugy rajta lennenek a mutatok, vagy ha 12 kicsi kepbol, pl. viragokbol, lepkekbol lennenek a szamok helyei. Leccilecci, ha mar vannak ilyen muveitek, ugy megneznem, hogy melyik hogy mutat!
A masik kerdesem pedig, hogy ha egy fa dobozra, zsebkendotartora, ilyesmire nem egesz szalvetat teszek, csak kisebb mintat, akkor milyen festekkel vagy lakkal lehet lefesteni a fat, hogy szep faszinu, esetleg kicsit regies hatasu legyen a fa? En lazurfestekre gondolnek, de e fole tegyek meg lakkot is? Vagy eleg a lakk? Help!!!

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


HaliKép
Már most nem tudok aludni apa érkezése miatt, mi lesz holnap????KépKépKépKép

AndiKép

én az olasztancsimnak szoktam elfelejteni fizetni az óra után, de előre megbeszéltük, hogy szóljon, mert kb 10ből 1x jut eszembe a lóvé. Elég rossz arányKép
A kozmetikussal is így vagyok, háááát, talán, ha lenne ott egy ablak, amire ki lenne írva, hogy pénztárKépKépKép

MaciKép
Szió, tényleg rég voltál, remélem minden ok!

MiszikeKép
Azért a drukk megyKépKépKép

Apuék egy hónapja voltak a Tátrában, mondta, h elmehetnénk mi is, annyira szép volt. Nagyon gáz lett, és azt mondják, kb 100 év kell, hogy ugyan ilyen legyen. Ok, akkor majd 130 évesen megyek legközelebb. De tényleg gáz, szegény helyiek!

Az ikeában találtam "borotválkozó tükröt" tudjátok aminek harmónikás a szára és az egyik fele nagyít. Van egy típus, ami 4000 Ft, és egy ugyan olyat lehet most kapni, csak más a neve 1490ért, szóval apának vettem egyet karira, meg asszem pulcsit kap még, meg valami babás dolgot, hogy célozgassak a kistesóraKép Ti mit vesztek apucitoknak????
Ja asszem az ikeában veszek még pár ajándékot, szerintem egész olcsón meg lehet úszni.

Na puszka, mert még tanulnom kell:

Manócs ( aki igazán happy, mert apa péntek hajnalban érkezik, bi-bi-bíííííííííííKépKépKép
manócs
 
 


LeszterKép

Én mondjuk festettem órát (olajjal), én egy egész képet festettem rá, és csak a negyedek vannak kiemelve, az egész órák helyét kis vonalkák jelzik. Szerintem nem mutat annyira jól, ha csak kis képek vannak rajta ( legalább is messziről) Képet nem tudok küldeni, bocsi, csak a szám járKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Leszter Kép
Hiába fektetem korábban, nem alszik a kis komisz. Fél 1kor szoktunk enni, 2 tájt teszem le, f3ig kornyikál, aztán kitudjamikor ébred ... bár tegnap meg ma már n5kor fent volt. Mennék én szívesen amúgy.

Manócs Kép
Azt elfelejtettem írni, hogy maradék bútorszövetről van szó, a legnagyobb 2 méter hosszú, de inkább rövidebbek vannak csak. Ja, meg végmaradékok is (3-6 méteresek voltak múltkor, de az méterre van, mondjuk óccsóbb még úgy is, mint a normál ára lenne.

Na eldőlök.
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

MIszike
nahát! elég korán vannak tüneteid, nem lehet, hogy a múltkori baba mégis megmaradt?

Manócs
milyen hamar elment ez a 4 hét! most pár napig igazoltan leszel távol, de utána nincs mese, írnod kell Kép

Leszter
sajna a nemét nem láttuk, de ma bejelentkezek a középidős UH-ra, talán akkor látszani fog. Remélem!

Gombóc
mi van NÁndival??????

Mi holnap megyünk Keszthelyre 3 napra, remélem szép időnk lesz!

Andi
psandi
 
 


Sziasztooook!

Kuldtem mindenkinek mailt aki a Csucsuka fele listan rajta volt a Miki talival kapcsolatban. Ha valaki nem kapott levelket kiabaljon!!! Vagy ha kerdes van, akkor is!
Mi meg mindig betegen, ugyhogy lepek is....

Urszila
Ha Zsuzsi elvallalja, szerintem gyerekeknek elvezetesebb lenne ha o adna elo a tudomanyat! Kerdezz ra ok?

Pussz
Norka
norkini
 
 


Ja Elli!
Irsz majd Miki ruha mereteket? Nehogy kideruljon,hogy tehenen a gatya Kép Foto is johet Kép
Norka
norkini
 
 


Hahó Lányok!

Andi!
Ti nem mentek találkozni M-ékkel???
Jó kirándulást!!
OrvosKép

Miszike!
Nem mondok akkor egyenlöre semmit, vigyázz magadra addig is!Kép

Manócs!
Nem csodálom, hogy izgatott vagy! Húú azért ez jó szokott lenniKép Olyan mintha randiznátok, vagy valami ilyesmiKép Készülsz már? Tudod, forász ilyesmi, különleges kaja, stb?Kép
Tényleg akartam már kérdezni, hogy mit tanulsz Szegeden? A Jate-ra jársz?

Kangi!
Erre már én is rájöttem, hogy önmagában a tiltás nem sokat ér, fel kell kínálni valami mást helyette amivel el lehet terelni a figyelmüket. Egy idöben ez nálunk müködött, mostanában több dolgot kell ajánlanom mire valamivel révbe érekKép Ideig óráig perszeKép

Kaska!
Vilcsi ügyesen dumál! Azt mondom Ilangnak, hogy Anya és mindig magára mutatKép Még mindig fogalomzavar van nálunkKép Gondolom ez még alakulKép

Leszter!
Mikorra is vagy kiírva? Jó Neked, hogy pihensz amíg Petra alszik én akkor szoktam a legnagyobb pörgésekbe belekezdeni. Jó mondjuk én nem is vagyok uccsó harmados pocakosKép

Gombóc!
Voltatok vizsgálatokon? Mikor lesz eredmény?

Franyó!
Jó, hogy neked is megvan az AFP-d!Kép De gyorsan röpül az idö!

Norka!
Mi hír Felétek? Lassan te is AFP közeli idöbe kerülsz, nem?? Hogy van beteg Jázi??

Toffi!
Tegnap én is gyártottam, arany és piros kartonból csillagokat, már fel is aggattam. Persze ezzel még közel sincs vége a dekorálásnak, de már elöszedtem mindent tavalyról, meg azelöttrölKép Ja és már az adventi koszorút kiraktam az ajtóra. Kicsit még dizájnoltam rajta, de tök szép lett szerintemKép
Csijja néniKép Azért jó, hogy Zsombi így megbarátkozott veleKép

Képzeljétek amit Ilang kitört rácsot azt visszaraktuk, de arra ébredtem már ma reggel is, hogy mikor felébred, no kiabálás, csak stílusosan kiszedi azt a rácsot és kinn rohangálKép
Ennyit a békés reggelekrölKép

Na most megyek mert kissé nagy hangon ordibál a sarjam meg dolog is van...

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Látom Norka közben írtálKép

Ha nem gáz mi inkább talizzunk lóvéügyben, jó?Kép

Jobbulást Nektek!!

Tündér
tündér
 
 


Tunder
Persze! Kép
Bekes reggelek...hehe Kép
Milyen volt Erden???
Jovo7en AFP...ha egyszer bejutok vegre a dokimhoz.

Ja lanyok meg1 kerdes:
Lehet,hogy pont aznap jonnek pecsi baratnomek gyerkoccel (Jazival egy napon szuletett a kiscsaj). Nem lenne baj ha esetleg ok is jonnenek buliba? Meg nem 100%, de mivel az egesz csalad kivonul az esemenyre, nem szivesen hagynam itt oket egyedul Kép

Miszike
Kozben olvastam a zebracskad Kép Csak csondben: pihizz sokat es orulok!

Most ennyit birtam ulve...
Norka
norkini
 
 


SziasztokKép

Most megint csak úgy röptében jöttemKép

Buli klassz volt, ma értem hazaKép Fáradt is vagyok rendesen, na és a szemeim ...Kép Majd angolon referálhatok Kép

Norka
Méltem Kép

Miszike
Azért ennyit lehet? Kép

Megyek, mert odaég az ebéd...
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Norka kuldtem mailt!

Gomboc, hogy van Nandi?

Gyermekeim taknyosak, lazasak Kristof rondan kohog is.

Ari a kupi es dobozok kozul
ari
 
 


Sziasztok!
Már megint ezer éve nem jártam erre, pedig Dani taknyos, ezért itthon vagyunk kényszerpihenőn, csak elkezdtem takarítgatni és mindig találok valami újabbat. Azért a 35 négyzetméteres lakásnak előnye is volt.
Dani szobájára végre megvarrtam a függönyt, lassacskán alakul a kéró.

Olvasgattam, de azt is csak hébe-hóba, inkább nem reagálok senkinek, mert valakit úgyis kihagynék.

Mi sajna nem tudunk menni Mikibulira, mert barátnőm kisfiának pont aznap van a szülinapi party-ja, de mindenienk jó mulatást előre is.Kép

Voltam tegnap nődokinál. Elli neheztelése ellenére visszamentem a régihez. Kedves volt és úgy tűnt örül nekem, mondta is, hogy azt hitte megharagudtam rá, és mégegyszer bocsánatot kért, hogy sem a szülésnél, sem most a műtétkor nem volt ott. Igazából nem látom értelmét váltani, mert az új orvos, sem biztos, hogy ott lenne, őt meg legalább ismerem. Amúgy sincs szerencsém orvosok terén, mert az én régebbi nőgyógyászom, akihez 10 éve jártam, hirtelen meghalt, amikor 20 hetes terhes voltam.
Elvégzett egyébként mindeféle vizsgálatot, hogy kiszűrjük a fertőzéseket, és azt mondta, hogy ha minden rendben lesz, akkor karácsony-szilveszter újra zöld út.

Képzeljétek nem is meséltem még,hogy Dani egyik barátnőjének a szülinapjára játék orvosi kiskocsit vittünk. Tudjátok, amit lehet tologatni, és van rajta egy csomó kis műszer, lázlap... NA az egyik kis kütyüről nem tudtuk kitalálni, hogy mi lehet, ezért megkérdeztük az egyik orvos ismerőst. Kiderült, hogy koponyalékelő. Mit szóltok? Tiszta horror nem?

Nándinak óriási, Miszikének kicsit visszafogottabb drukk megy ezerrel!

Bocs, hogy önző voltam, megpróbálok megjavulni és bepótolni a hiányaimat!Kép

Szép napot,

Réka

ui: Azért egy képet felrakok. Így szerelünk mi itthon kettecskén:
Kép
muki
 
 


Hahó Réka!

Nem vagy önzö, azért nehéz felszedni a szálakatKép
Vízmértékes Dani édesKép

Na megyek a dolgomra mert így nem haladokKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér,
én is ezért szeretnék még várni a nagyágyba szoktatással, mert féltem a nyugodt reggeleimet. Kép A rács mögött legalább nyugton van a gyerek. Kép

Gombóc,
remélem nincs semmi gond!!! Drukk!

Andi,
orvosod elég furcsán adja elő Kép...
Nem hiszem, hogy ez a múltkori baba, nem élhette túl azt a nyolc napi nagyon erős vérzést... A doki is megvizsgált. És a tünetek elmúltak, amikor megjött (mellfeszülés, pociérzékenység...), csak azóta megint vannak Kép. Bekivel is hasonló volt, mint szegény Évinek, émelyegtem 3 hónapon keresztül Kép. De már úgy várom! Kép

Manócs,
tényleg, lesz valami extra program a fáradt utazónak (hastánc, stb...)? Kép
Kipróbáltad a tükröt (jó meg minden)? Mert enyém Apuci is erre áhítozik, ha ilyen olcsó, akkor kap karira!

Kangi,
annyit nevettem a szegény Julcsikán, aki csak üvegcseréppel és dróttal játszik! Kép

Franyo,
jó, hogy jó lett az AFP! Kép

Norka,
holnap ráér utalni, vagy ma kutyagolja a postára?

Toffi,
kompromittáló képek nem készültek a bulin??? Megnézném... Kép

Leszter,
óra ügyben: ha felmész a honlapomra, ott van olyan menü, hogy "Decoupage-os honlapok", itt tudsz keresgetni a csajszik munkái között, hogy ki csinált már órát. Elég időigényes, de út közben talán látsz jó ötleteket is.
miszike
 
 


Miszike
Siman raersz holnap!
DE
Milyen bábot kertek? Irj mailt legysziiiiii.
Norka
norkini
 
 


Töndér:léteznek olyna kiságyak, amelynek néhány rácsát direkt kiszedhetősre csinálják, igy keletkezik egy kiskapu, amin át ki tud jönni, ugyanakkor leesni még nem fog. Lánykád feltalálta ugyaneztKép. De gondolj bele, még mindig inkább ott jöjjön ki, mint fölfele átmásszon! (Ancsi egyszer már kiesett föntről)

Miszike. csendben drukkolok!

gore-tex: lehet, hogy Bálintnak kipróbáljuk, ha találunk! Ők már nem váltanak bent lábbelit, izzadós fajta, télire viszont muszáj venni neki valami bakancsfélét.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


hali,

Csajok segitsen valaki légyszi! Petrának szerettem volna az előbb só-liszt gyurmát csinálnik,erre nem találom ezt a kreativos könyvemet. tavaly még megvolt,hogy hova lett a fene tudja,a többi között nincs az tuti. Ráadásul,mire előhalásztam a dobozból ezeket a könyveimet,eltörtem egy gipszalapot.még szerencs,hogy nem volt megcsinálva szalvétával.
emlékszem a múltkor valaki már felrakta az arányokat,na én balga akkor direkt nem irtam le,gondoltam,ha kell előveszem a könyvem,amirőlmost kiderült úgye,hogy ki tudja hol van?!?!?

Valaki,aki tudja,irja fel mégegyszer,oksi?
köszi előre is.

Miszike,
nem is fontos elolvasnod....csak halkan drukkolok a háttérből! Kép

pussz
Évi
Évi24
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?