Új privát üzeneted érkezett!

szti!
én hangosan gratulálok :D mivel csak +an állni mindenhez. baj már nen lehet és kész. egy hónapja még magad alatt voltál, hogy már csak neked nem jött össze, azt most meg tessék! szóval tessék sokat pihenni, beszélni hozzá és dumáljátok meg, hogy legyen jó gerek :D mert nem adsz neki fincsi hamit, ha nem így lesz :D kap majd spenótot és nézhet :D

köszönöm a drukkokat, rámfér. saját magamnal már kicsit nehezebb ötleteket adnom, mert eléggé barnázom. valszeg a magas progi szint miatt. remélem legalább is.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Szti.

Gratulalok en is:)

Kép
monyo83
 
 


Szti! Gratula!!! :D
Háttérből szorítottam végig... :wink:

Etna! Neked is mennek a drukkok!++++++++++++

Monyo! Édes Noémi új vonis képe! :lol:

Rólunk:
Balázs tegnap volt fél éves. Édes gyerek. Bogival imádják egymást.
Teljes a boldogság.

Csináltattam féléves kontrollt, hormonok, meg terhelés. Hát iszonyat lett... :(
Hétfőn voltam Tűű dokinál, újra szedem a metet.
Apát is rendbe rakjuk.
Aztán ha megjön Piri, már talán esélyünk is lesz a 3.-ra! :wink: :D

Mindenkinek mennek a drukkjaim! Szemmel tartalak titeket! :wink: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

egy kép, ha nem baj :wink:
Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


lucuzs: Nagyon szépek a gyerekek. Szóval akkor gyúrtok a harmadik babára? Remélem a met rendbe rakja a hormonjaidat és akkor már semmi nem áll a tesó útjába.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Etna tiéd a laptető!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: Persze, pozitívan állok hozzá- Eddig is mondtam, hogy tessék odabent nagyon kapaszkodni. Szót fogadott. :D Neked is pozitívan ám hozzáállni. :)

Lucuzs nagyon jó a kép, árad belőle a szeretet. Szépek a gyerkőcök. Boginak milyen szép haja van. :o A met majd segíteni fog, aztán csak hajrázni kell. :wink:

Monyo köszi.

Xtina szép a pocakod.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


sziasztok!

köszönöm a laptetőt, de már lekéstem róla. éjszaka megjött, le is kell állítanom a gyógszereket. ez egy teljesen új helyzet, ennyire hamar még nem ért kudarc, bár hozzászokhattam volna 5 terhesség elvesztése után. jelen pillanatban nagyon dühös vagyok a sorsra, hogy más a tűzbe dobja a gyerekét, mi meg ennyit küzdünk érte. botikám most a legnagyobb vígaszom, bár igyekszem nem sírni, de azt hiszem ez egész addig fog csak sikerülni, amíg látja, ha alszik akkor talán kicsit könnyebb lesz, ha sírhatok. pont most csipog a telefonom, hogy szurnom kéne magam, hát a legjobbkor. nem tudom mitévő legyek, mert nem tudom, hogy mi okozza. kevés ideje szedem a metet vagy csak egyszerűen egy nulla vagyok gyerekszülés terén. bár azért nem dupla nulla mert ott van az én kis drágám. talán el kéne fogadnom ezt a helyzetet és nem erőltetni. nekem sincs tesóm, legalább mindent meg fogok tudni adni botinak. remélem legalább unokám lesz több, ahogy boti csajozik ez előfordulhat :)
na megyek eszem bánatomban valamit vagy nem tudm mit csináljak, hogy ez a nagyon nagy fájdalom elmúljon. ráadásul az egyik barátnőmnél láthatom, ahogy növekszik majd a hasa, mert pont tegnap lett + a tesztje. nem irigylem, csak fáj, hogy nekem meg nem fog, legalábbis nem terhességtől.
ilyen az élet, egyszer fent, egyszer lent.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna! Sajnálom... :cry: :cry: :cry:
Ne add fel! Eljön még a te időd, mikor mindenki irigykedni fog a kismama pocakodra!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

A gyerkőcök egyszerűen tündériek! :P :P :P

Szti,
gratulálok!Drukk a szívhanghoz!

Etna,
nagyon sajnálom, hogy nem sikerült!Nem akarok okoskodni, mert í miértekre a választ csak a Jóisten tudhatja!
Csak annyit mondok, hogy örülj Botinak, mert sokaknak 1gyermek sem adatik meg!
Aztán meg tessék folytatni a 3as kezelést, mert könnyen előfordulhat, hogy spontán jön majd a kistesó!Hidd el!Vannak még csodák!
Mesélhetnék róla!A mi kis csodánk itt szuszog az ágyon! :wink: Pedig nekünk tutira mondták, hogy CSAK lombikkal lehet babánk.De a sors máshogy döntött!

Monyó,
Nóci szépen növöget!Tesót szeretnétek?

Gota,
nálatok másik baba? :? Rebeka is szép nagy már!

Lucuzs,
már mondtam, de nem győzöm hangsúlyozni, hogy imádni valók a gyerekeid!
Örülök, hogy kaptál metet!És apának hogy megy a diéta?

Vicky,
végülis ti most szeretnétek kistesót?Vagy visszamész majd dolgozni?Barbus is igazi nagylány már!

Mi jól vagyunk, Lelle nagyon szépen növöget!Hihetetlne, hogy már lassan 2hónapos lesz!
Tejcim már sajnos nincs, úyhogy most újra neki kellene állnom a diétának!Csak annyira nehezen veszem rá magamat!
Pedig le kellene adnom 5-10kilót, hogy szuperül érezzem magamat!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Etna drága..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nagy ölelés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
xtina75
 
 


etna: Nagyon sajnálom. :cry: Jó hamar, még most volt a beülti. Lehet hogy Botika egyke marad, de az is lehet hogy tényleg spontán jön a csoda.

melinda: Most vissza megyek dolgozni szeptembertől és ledolgozom a min. időt hogy normális pénzt kapjak majd. Utána megpróbálom meggyőzni apát, hogy a tesó nem lesz olyan kis ördög fióka, mint Barbus (kicsit mozgásigényes a lányom, 1 percre sem áll meg nagyon). :D És aztán elkezdünk próbálkozni. Szerintem olyan 3-4 év korkülönbség lenne a jó. Sajnálom hogy már nincs tejcsi, a diétázás nekem sem megy valami jól, bár most 4 kiló minuszban vagyok a terhességem előttihez képest, de voltam ennél 3 kilóval kevesebb is, mikor haza jöttünk a kórházból. Szóval még lenne hová. Most a jövő hétre tervezzük, hogy elmegyünk mozogni egy kicsit, mert a gyerekek után rohangálás nem teszi ki a mennyiséget.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Etna,
el is felejtettem mondani, hogy nekem a 2.lombiknál hasonló volt, 10nap után megjött.Nem tudta megmondani a doki, hogy mitől lehetett.De utána a 2.ciklusban megfogant Lelle!Kb. a 33.cn-on! :wink:

Vicky,
ez jó, hogy meg kell győzni apát! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mennyi időt kell melóznod, hogy rendes pénzt kapj?1évet?

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


melinda: Állítólag 180 ledolgozott napnak kell meglennie, hogy jó legyen az átlagkeresetem. Csak ebbe szerintem nem tartozik bele a betegszabi és azt sem tudom, hogy a szabi hogy számít. Úgyhogy szerintem jövő ősszel térünk rá vissza szerintem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Köszönjük mindenkinek a drukkokat és a jókívánságokat itt is!

Lucuzs!
A te fiad meg már eszik??? :shock: Atyaég,hogy rohan az idő!Tündériek!

Szti!
Gratulálok én is,vigyázz magatokra!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy,
tessék jönni hozzánk is ám, és mesélni! :wink: :D Már nagyon hiányzol nekünk!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Vicky, nem ezt emelték fel 180 napról egy évre? (2010.május 1-től) Van ahol ezt olvasom, van, ahol azt :cry:

Kép
xtina75
 
 


Etna:

NAgyon sajnálom! Nem tudom akartok-e még próbálkozni vagy van-e rá lehetőség, de nagyon drukkolok!
És az is tutti, hogy a spontán babák a legkiszámíthatatlanabb pillanatban tudnak jönni
Ne add fel, nem elkeseredni, csak előre nézni!!!
etike
 
 


Xtina: Állítólag a biztosítotti időnek kell 365 napnak lennie és ebbe beleszámít a gyed és a gyes is. Szóval így jár a tgyás és a ledolgozott bérből meg számolják az átlagát. De ha nem gyerekkel van otthon az ember, akkor 1 év kell, azt hiszem a táppénz nem számít bele (ebben nem vagyok biztos).
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Etna,

szörnyen sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szti,

halk öröm!

Monyó,

rég jártál erre! jól vagytok? Kép?

Lucuzs,

szépek a gyerkőcök! Hajrá 3. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Meli,

pénz miatt visszamegyek dolgozni 1-2évre. gyűjteni akarunk, hogy a gyed 1,5évére normálisan kijöjjünk. pont mikor Rebeka fogant, utánna voltunk 2hétre Zakinthoson, és a megtakarításaink döntő részét elköltöttük. nem gondoltuk, hogy ilyen hamar összejön Rebeka! amúgy felfogtad már Lellét? mármint hogy van? nekem sokáig nehezen ment. most meg az a fura néha, hogy egy gyereknek azt mondom, gyere anyához, itt szaladgál a lakásban össze vissza, és állandóan "láb alatt" van.

Vicky,

szerintem jól tudod. legalább is nekem az év elején még azt mondták a melóhelyen, hogy fél évet kell ledolgoznom ahhoz, hogy a munkabérem legyen a tgyás és gyed alapja.

Kép
gota79
 
 


sziasztok lányok!
vagyok most már, csak rendbe kellett tennem magamban bizonyos dolgokat. a változás számomra nehéz dolog és most sok mindenen kell változtatnom, de tele vagyok tervekkel és így egy kicsit könnyebb lesz. átgondolni valóm is volt rengeted, kicsit tegnap "magamba szálltam" és eldöntöttem, hogy mit akarok. most már világosan tudom, hogy SZERETNÉK még egy gyerkőcöt, eddig változó volt ezzel a kérdéssel kapcsolatban a hozzáállásom. második dolog, hogy orvost váltok, nem fogunk ebbe anyagilag tönkremenni, ha van még államilag támogatott lehetőségünk. amúgy is csalódtam a dokiban és csalódtam az egész csoportban, mert semmi másra nem mennek rá, csak a lóvé lehúzására.
teljes erőből be kell dobnom mindent, hogy sikerüljön, mert nekem a fél gőz kevés ahhoz, hogy elérjem a várt álmot, sajnos. kezdetnek elkezdem a vérvételeket, hogy friss eredményeim legyenek és már tudom, hogy kihez fogok elmenni, jó orvosnak tartják, én is megpróbálom. remélem megnyitja nekem a kiskapukat, mert nem igazán bírnám lelkileg még a 4 inszemet, amit kötelező lenne megcsinálni.
rendes menstruációm van, de azért az eredményhírdetés napján kell tesztelnem egyet, ez kötelező, de totál biztos vagyok a dologban, 6. terhességem lenne, azért ismerem már a tüneteket sajnos. most gyanús volt, hogy a cicim nem jelez, pedig nekem az az első. kezdetnek elszívtam féld doboz cigit ennyit már 5 éve nem szívtam, de valahogy most kell nekem, hogy ne robbanjak szét ebbe a nagy csalódottságomban. de nem is értem, hogy hogy gondolhattam azt, hogy simán fog menni, botiért is sokáig küzdöttem, most meg rögtön akartam mindent, nagyon feltettem egy lapra az egész dolgot és +an álltam hozzá és jól pofára estem. amit máshogy csinálnék az az, hogy előbb el kellett volna kezdeni a tesó projektet,csak a kurva pénztelenség miatt mindig toltam az időt, hogy egy normális endokrinológushoz eljussak, elinduljon a fogyásom én ehelyett elpocsékoltam legalább 1,5 évet a hasztalan kúráimra. de most már azért hála istennek a fogyás is kezdett beindulni, ezt folytatom és megyek tovább ezen az úton. már május van, decemberig egy lombik tuti belefér, de talán kettő is. de lehet, hogy nem is kell csak egy, ezt már csak a jóisten tudja. utána még mindig van 2 hónapom ami szabi idő és valamennyi táppénzem is. visszamenni jelen helyzetben nem fogok tudni, mert elsők között lennék, akit kirúgnának. de addig még közel egy évem van.
köszönöm az együttérzéseteket, sajnos nálunk a természetes út kizárt, mivel a férjem eredményei is borzalmasak lettek, egy későn észrevett, illetve észre sem vették addig amíg gond nem lett, herevisszér miatt. az eredménye bőven indokolja a lombikot :(

azt szerettem volna kérdezni tőletek, hogy mivel kevés az időm és mindenképp kéne egy kis méregtelenítéssel egybekötött villándiéta is, hogy szerintetek nekünk ir-el lehet csinálni a turbó diétát? csinálta már közületek valaki? vagy marha nagy kárt tennék a javuló félben lévő inzulin eredményemmel? nem merek a rencz doktornőnek írni, mert minden kérdésért jön a 3 ezres szla. most már meggondolom az emailekt, nekem azt mondta, hogy írjak neki lombik előtt közöltem az eredményeket és távkozninak számították, szóval most már odafigyelek, nehogy egyszer csak jöjjön egy nagyobb szla :shock:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


etna: Megkérdezhetem hogy kihez jártál és melyik intézményben? Lehet hogy már írtad. Megrínád priviben ha van időd, hogy most kihez fogsz menni? A turbó diétát nem tudom, csak a 90 napost csináltam, de azt mondta a dokim, hogy nem hagyhatom el teljesen a szénhidrátot a met mellett, úgyhogy nem volt tökéletes. Nem tudom mennyi ch lehet ebben a turmixban, már én is gondoltam, hogy csak vacsi helyett ezt kéne inni, de megnéztem és rohadt drágának tartom.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Etna, szerintem ne csinálj villámdiétát, meg semmilyen mást, csak IR-eset. Neked az IR a problémád, erre kell fókuszálni... nekem fél év diéta után sikerült rendberakni a hormonjaim! Kitartást!!

Kép
xtina75
 
 


Etna,
elhiszem, hogy elkeseredtél!
Szerintem se csinálj turbó diétát, többet árthatsz vele, mint amennyi eredménye lenne!
És ne mond, hogy a spontán kizárva!Nekem volt 2 laparom, megállapították, hogy totálisan el van záródva mindkét petevezetékem.SOSEM lehet spontán babánk!Aztán megcsináltunk 2lombikot, sikertelenek voltak, és a 2.után 2hónappal spontán teherbe estem!Pedig 100%ra mondták, hogy nem lehet babám!Úgyhogy fel a fejjel!
Csináld a 3as kezelést, és ne siettesd a lombikot, mert a hormonkezelés sajnos sokat ront az IR-en!Nekem pocsékak lettek utána az eredményeim!
De fel a fejjel!!!!!!!!
Sikerülni fog!!!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Etna: Botikádnak boldog névnapot!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


köszönöm szépen vicky aranyos vagy!

nektek lányok meg a bíztatást, már kiheverőben, de a hormonok nagyon kiütöttek, megint egyfolytában zabálhatnékom van. szerintem kicsit iszom méregtelenítő teákat, hogy gyorsabban menjen ki belőlem, meg a vizesedés is elmúlhatna. az arcom tisztára fel van püffedve. mondjuk szó szerint megint evési rohamok vannak rajtam, adtam az inzulinomnak rendesen a hormonokkal.
szerintem írok egy szerelmes levelet rencz doktornőnek. tegnap ettem egy csomó fantaszeletet, msot egy ideig nem sütök, mert nem bírok magammal, ha láttom. olyan fincsi :roll:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


szti mizu????
etike
 
 


Sziasztok!
Wellnessezni voltunk, kirándultunk, pihentünk. Ma már meló. :?

Etna nagyon sajnálom a történteket. :( Fel a fejjel, meglesz Botinak a kistesó. :wink: Mióta szeded a metet? Kitartás. Sok puszi! Turbó diétát sztem is felejtsd el.
Én is Boldog Névnapot kívánok Botinak.

Etike nálatok mi újság? Poci nagy?

Én most beparáztattam magam. Lejjebb ment a hőm, és mintha a méhszáj is lejjebb lenne. Reggel a mellem sem mindig fáj nagyon, csak épphogy, napközben azért érzem. Vki nyugtasson meg. Tegnap délután 5kor alig bírtam nyitva tartani a szemem, és nem tudtam lefeküdni, vendégek voltak. Aztán rám tört a migrén. Fél 10kor feküdtem le.
Holnap megyek dokihoz.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti, nekem semmilyen tünetem nem volt az alvókán kívül! Néha feszült a mellem, de semmi hányinger, hányás, szédülés, SEMMI. Csak fél 7-kor álmos voltam, és max 10-ig bírtam ébren lenni.

Kép
xtina75
 
 


Xtina köszi szépen. Te akkor nem is és mértél hőt?
Tudom, hogy idegesítő vagyok. :?

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti, nem vagy idegesítő!!!! Ez tök normális! Én pl veled izgulok! Nem, én nem mértem hőt, én a hcg-nek hittem, és úgy voltam vele, hogy majd jobban elhiszem, ha van szívhang, addig csak csínján az örömmel. Mondjuk utána meg a 12. hétre vártam, majd a 20. volt a vízválasztó... végül a 24. héten kezdtem elkönyvelni, h tényleg gyerekem lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
xtina75
 
 


Xtina valószínűleg, ha nem kellene az utro, nem izgulnék ennyire, mert ugye akárhányszor felhelyezem, érzem hol helyezkedik el a méhszáj. És olvastam, hogy terhességnél fent kell lennie, alig elérhetően. Eddig így is volt. Most meg nagyon lent van, egyik napról a másikra, ezért kezdtem el parázni. Értem, hogy mindenkinél mások a tünetek, csak ahelyett, hogy erősödnének a már meglévők, inkább gyengülni látszanak. Melóhelyen majdnem bőgtem már. :(
Mi is csínján bánunk az örömmel, senki nem tudja még. Mindig van vmi időpont amire várni lehet :) Olvastam a levelet, amit írtál. Megkönnyeztem, nagyon szép! :wink: :wink:

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Köszi 8)

Mondom, nem a tünetek számítanak... most ki kell bírni kicsit... 1-2 hetet, és utána már látszik az UH-n... Az az érdekes, hogy 25 hónapig lestem magamon az összes tünetet, és elemezgettem, naponta leírtam, mikor mi van... a legbíztatóbb tünetekkel is láttam már csúnya véget, és saját példámból tudom, hogy a semmi tünetekből is el lehet jutni a célig :lol: A 26. hónap volt az, amikor semmit nem írogattam, semitt nem figyelgettem, elmentem vérvételre, mikor Arnold kérte, később elmentem UH-ra, mikor mondta, és lett magas hcg, szikhólyag, petezsák, szivhang, stb.

Kép
xtina75
 
 


Xtina persze igazad van. Estére már megjött az eszem. :lol: Ma már tudom, hogy minden rendben van/lesz. És kész! Kezdeti nehézségek mindig vannak, de pozitívan állok hozzá. Az is lehet, hogy a hormonok tettek be, már egy kis kutya láttán is bőgni tudnék, milyen aranyos. :D :D :D :D

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Sziasztok!

Szti,
énis hőmérőztem, mikor babás lettem, bár sokszor kimaradtak a mérések!De ahogy pozi lett a tesztem, azonnal elraktam a hőmérőt!Tedd ezt Te is!Hidd el, nem jó, hogy minden reggel stresszeled magad!Minden rendben van, és kész!!!!!!!!! :wink: :D
Mikor kell menned uhura?

Xtina,
nemsokára nálatok is eljön a várva várt nap! 8) :D

Eclipse,
akkor most belekezdtek a tesó projectbe? :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!

11mm-es petezsák, szikhólyag, 3mm a feje búbjától a kislábaujjáig. :) 6+5ös a terhesség. Amúgy maga a baba pár nappal fiatalabb (kb 5), amit mondtam is, hogy nem a 14. napon volt pé. És láttuk a szívverrését. Nagyon jó volt. Kérdeztem a dokit, hogy akkor ez már tutira az-e, mert hogy a 8. hét körül lehet hallani, és azt mondta, hogy igen! Létezik olyan vizsgálat amivel ez is meg lehtene "hallgatni", de ilyen "fiatal" korban nagy eséllyel káros a magzatra, azért nem csinálják.
És a másik legjobb, hogy még az asszisztenst is odahívta, hogy nézze meg a képet, mert nagyon ritkán lehet látni így az egészet, ahogy nálam. 100ból kb 10nél. A szikhólyag szabályos kör volt és a kölök meg 9 óránál helyezkedik el. Úgy néz ki, mint egy elfordított, 1 kiálló köves jeggyűrű!! :D:D:D Doki mondta, hogy a baba maga a brill.
Gratulált, hogy az esetemmel megcáfoltam az orvostudományt és természetes úton lehetett gyerekem. Úh jó volt. Kaptam képet is. Máj. 31-én kell mennem legközelebb, akkor kapok vmi kiskönyvet, aztán mehetek a védőnőhöz. Ma délután kell hívni, hogy mi van a progival.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti! Gratula!!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


szti!!

Hurrrááá!!!
Nagyon örülök!
Következő 6-8 hétben tessék vigyázni magatokra!!
etike
 
 


szti, gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon örülök neked!!!! 8)

Kép
xtina75
 
 


Köszi Csajok! Vigyázok, majd a 12. hét után lesz tuti az öröm.

Etike hogy vagy/tok?

Xtina olvastam, mi van. Sajnálom, remélem Tamara még min 2 hétig nem akar majd kibújni. Kitartás, drukkolok.[/b]

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Köszi :roll:

Kép
xtina75
 
 


Szti!

gratula :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

kép :?:

Kép
gota79
 
 


Szti!
Gratulálok!!!! Csodálatos!!!!
Üdv "Kismami"!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
mók
 
 


szti: gratula
xtina75: drukkolok nagyon!

Kép
horibol
 
 


Köszi, köszi, köszi! Ciki vagyok, de nem tudok scannelni :D, kép ezért nincs még. Hétfőn igyekszem.


Beszéltem a dokival, a progim leesett 108-ról 50-re, :? úh felemelte az utrot 3x2-re. Azt mondta még nincs baj, kedden megint vv. REmélem minden oks lesz.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


szti

Jól vagyunk köszi, a 22dik hetet tapossuk. Már mocorog a NAGYLÁNY! :)
Kicsit magas volt mostanában a vérnyomásom, de ezen kívül minden ok. Asszem nem lesz egyszerű ez a nyár ha ilyen meleg lesz. Már néha most is nehezen bírom.
Neked kitartást, nem lesz semmi gond, majd gyere a hírekkel!
etike
 
 


szti gratula!

etike!
nagylány? :D 22. hét? így könnyű :D már túl is vagy a felén :D lemaradtam szerintem, én még fiúnál tartok :oops:

nálunk szitu a következő: a mensi után 1 héttel 8-as bhcg, egy éppen-hogy beindult, de nem fejlődő terhesség. most várom a következő mensit, remélem utána már 0 lesz, bár nem tudom, hogy ki nézi meg a klinkán nem mondták, hogy menjek vissza. orvost váltok, mert egy vagyonért cserébe sem beszélni, sem találkozni nem tudtam az orvossal, a mi lett volna, ha kérdésekkel magamra maradtam. ha odafigyletek volna, akkor lehet,h ogy most én is kismama lehetnék :evil:
30-ára van időpontotm az új orvoshoz, remélem visszaadja a bizodalmam ebbe az egész dologba.

lányok, mostanában megint mindig éhes vagyok, a hormonkezelések óta, szerintetek ez el fog múlni?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Szabad csatlakozni hozzátok? Látom, nagyon aktív ez a topik :)

Múlt nyáron kezdték pedzegetni, hogy bár az inzulinommal minden OK, mégis PCO-m van. Akkor csodák csodájára teherbe estem spontán, ikrekkel. Sajnos decemberben a 16. héten elvetéltem...

Mmárcius óta újra próbálkozunk, és most szántam rá magam egy újabb kivizsgálásra, kerestem egy új dokit. Szerinte is PCO-m van sajnos. Holnapra nem vártam a mikulást, bíztam benne hogy hátha összejött megint spontán, de reggel picit véreztem. Bár a hőm még fönt van, ki tuja. Mindenesetre HA megjön, megyek hormonvizsgálatokra és további kivizsgálásokra. A doki megígérte, hogy ha nem jön össze spontán, gyógyszerekkel fogunk rásegíteni a teherbeesésre.

Van köztetek olyan akinek az inzulinja OK, és mégis azt mondják rá, PCO-s? Lehet hogy hülye a kérdés, bocsi :oops: Ilyen esetben milyen gyógyszert szoktak adni?

Úgy látom hogy nagyon sokatoknak összejött a gyerkőc (akár most, akár régebben), és ez olyan biztató!! :)

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Szia Zita,

Üdv köztünk!
Mi alapján mondta a doki a PCO-t? Ultrahang? Vérvétel?
etike
 
 


Szia Zita!
enyém insulin teljesen rendben volt. még a diabetológus szerint is... szedtem metet, nem használt. végül stimuláltunk :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Etike már mocorod? Hogy megy az idő! Örülök, hogy rendben vagy/tok. A meleget ne is mondd, én amúgy sem bírom. Hát még te pocakkal!! :shock: Kitartás. Dolgozol?

Etna melyik klinikára jársz? Annyit tudok, hogy a hormonkezelés eléggé rontja az IR-t. :( Hogy mikor fogsz visszaállni, nem tudom. Tudom, hogy minél előbb szeretnétek tesót Botinak, de én a helyedben megvárnám, amíg annyira javul a hormon és az IR, hogy zöld utat kapjatok, és hidd el , úgy sokkal nagyobb eséllyel indultok neki az egésznek. NEkem anno meg is mondta a doki, hogy amíg ilyenek az értékeim, addig tök felesleges bármi nemű próbálkozás, stimulálás, mert nincs értelme, és csak a csalódás van. Tudom, ezzel nem sokat segítettem, de a metnek is kell idő, mire hat, minimum fél év. Mióta szeded? És ugye diéta + mozgás. Amennyit javultál, a hormonnokal teljesen taccsra vágod azt a kis eredményt is. :cry: Kicsit magaddal foglalkozz, tedd rendbe magad. Persze ez most időhúzásnak tűnik, de nem az! Kicsi lelkedet is rendbe kell tenni. Saját tapasztalat. IGaz, nekem nem volt lombikom, de attól még mindenki uaezen megy át. :roll: Kitartás, megéri! :wink:

Zitus megírnád az értékeidet? Hormonok? Milyen gyógyszerre gondolt, amivel rá akar segíteni?

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?