Új privát üzeneted érkezett!

Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrááááááááááááááá!
Én meg biztos vagyok benne, hogy nem vagy béna hozzá és sikerülni fog :-))))))))
minimaxi
 
 


Szia Lányok!
Minike! Én is hallottam valakitől , hogy az acril lakk gazdaságosabb és olcsóbb, mint a decu. Kép
Ánizs! A másodig réteg festéket szivaccsal vidd fel a felületre , úgy szebb lesz, és légyszi ne túlozz a 20 évvel! Kép Olyan csodás citromfás képet még nem láttam mint a Tiéd! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Timtim hajós képe, és minimaxi köcsögei is csodásak, meg persze az összes többiKép
Én csak ablakot dekoráltam a gyerekszobában, majd mutatom...
paat
 
 

 
 

Sziasztok!
na kész én teljesen kész vagyokKép
Stuci eddig is minden elismerésem a Tiéd volt de most aztán tényleg le a kalappal előtted. Ma próbáltam meg a falapokhoz keretet készíteni...hát mit mondjak! Nem eccerű az biztos! Aztán jött a megmentőm és szépen levágta nekem a darabokat és össze is ragasztotta-az OBI-s akciós ragasztópisztollyal! Szegény hitesem olyan aranyos volt zokszó nélkül segített!Kép Tudom, hogy nem szégyen a munka, de az élet érdekes dolgokat produkál...képzeljétek el ahogy ott ül és fürészeli a fadarabokat a jogi diplomájával!Kép Olyan rendes!Kép
Na jó befejezem a nyígást, a héten ha kész lesznek a képek majd remélhetőleg mutatom!
További jó alkotást mindenkinek!
abby
abby
 
 


OFFFFFFFFFFF:
Abby!
Nem tudtam megnyitni amiket küldtél Kép Elküldenéd mégecccer, mert igen kíváncsi vagyok Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Mini! Tényleg tetszenek a képeid és a többi is! Nem viccből mondtam ám!Kép

Lakkal kapcsolatban: Én például csónaklakkot használok és nagyon tuti az is! 1300ft volt 0.75 liter.
orsi21
 
 


Orsi!

Én meg igaziból köszöntem meg:-))))
A csónaklakk naddon jó, csak naddon büdi is :-(
Ezek az akril diszperziós lakkok annyival jobbak, különösen ilyenkor zárt ablaknál, hogy nem büdik:-)
Ezek szerint Te ugyanannyiért veszed egyébként a csónaklakkot, tehát láccik, hogy az is gazdaságos :-)))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Egy kis OFF: Nézzétek meg ezt: http://www.haziallat.hu/galeria.php?kat ... s=4&szam=0
és ha gondoljátok,akkor tudom ajánlani a "Suzy a babamacsekot" . Kép

Mini! Igen tényleg büdi a csónaklakk,már egyszer bekábultam tőle,mert nem volt eléggé nyitva az ablak. Én a 9.-en lakom és erkély sincsKép
Szóval köszi a tippet és olyan zizé lakkot fogok venni amit mondtálKép
orsi21
 
 


hogy kell belinkelni????
orsi21
 
 


Kép
Az előző cím helyett ez az:

http://www.haziallat.hu/galeria.php
orsi21
 
 


Era!Kép Köszöni a kisfiam a bókokatKép Vagyis én az ő nevébenKép
-----------------
Még egy kis off: Mától nyilasoknak van szülinapjukKép

üdv: egy nyilasKép aki ma születettKép
Na nem azért mondtam,csak....csak úgyKépKépKép
orsi21
 
 


Nyilas Orsinak nagyon boldog szülinapot!
Stucikám! Esküszöm, hogy kipróbálom ezt a szivacsos akciót! Húsz év múlva egye-fene én is felmegyek Budapestre egy szalvétatechnikás partira és megmutatom hogy tudok repeszteni!!!!

Csajszik! Vettem egy doboz matt akril festéket, hát bizony nagyon szépen lehet vele dolgozni. Azt hiszem Anykó dobta fel a témát, fehér-piros dobozban van, gyönyörűen lehet színezni is és nagyon szépen takar. Érdemes kipróbálni, ha fogyóban van a diszpersit készlet.

Faalaposok! Tegnap felhívtam néhány asztalost, de nem használnak sem rétegelt lemezt, sem MDF lapot, mert drága, mindegyik farost maradékot kínált fel nekem! Abby! Becsüld meg ezt a jó embert, az én exem faipari üzemmérnök, de még arra sem hajlandó, hogy a kapcsolatainál utánna nézzen nekem a keresett dolgoknak. Mindig ilyenkor jön a szöveg"Ügyes lány vagy Te Á.E., meg tudod Te szerezni!"
anizs007
 
 


Sziasztok!

Most megint rohannom kell, de úttörő becsszóKép este majd jövök mesélni és nézelődni, sok minden történt velünk mostanában...Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Orsi!!!!!!!
Isten éltessen:-)))
Nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!!!!
Pusza és torta hegyek!!! :-))))
minimaxi
minimaxi
 
 


Szép jó reggelet Hölgyek!

Orsika!Kép
és mindekinek mostanában van szülinapja, Sok boldogságot!

Ánizsom! Ne várj vele ilyen soká, mert lehet, hogy meg se élem. Kép

Abbyke! Csak nem a csiszolgatásra gondolsz? Mert nekem az volt a nagyobb meló.Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
No akkor minden nyilast is Isten éltessen!Kép
Stucikám arra gondolok meg az összes többi melóra a fával kapcsolatban! Nekem a keretek méretre vágása összeillesztése okozott nagyobb melót!
No de már 2 képem totál kész van és még vár félig készen jó pár!Kép
Majd ha kész mutizok!Kép
Szép napot mindenkinek!
abby
abby
 
 


karácsonyi táblás kép ez az eredeti német lapból fényképezett

karácsonyi képezt pedig én csináltam még tavaly télen. Most már szebben fogom elkészíteni, hiszen azóta rengeteget tanultam! Edit
anizs007
 
 


Kép Köszönöm szépen mindenkinek a jókívánságokat!Kép

Ánizs! Nagyon szépek a képeid! Karácsonyi hangulatom lett tőlük. Be is tettem karácsonyi zenét hallgatniKép Jah,és azt a festéket hogyé adják?Kép

Sztigris!Kép Na mesélj csak!Kép
orsi21
 
 


Orsi! Mivel én ugye távol vagyok a fővárostól, itt minden drágább! De így is az egy doboz festék 850 Ft-ba került és szerintem 1 lityis kiszerelés! Az van ráírva, hogy Tangó .... matt akril festék.
anizs007
 
 


Orsi!
Nagyon boldog születésnapok kívánok! Kép
Kép
Ma voltam a boltba, ahova képeket viszem. Csak néztem nagyot...mind elfogyott!!!! Ma is vittem és most is rohanok alkotni!
Apukám vágott ki nekem va cuccokat, a héten azt is meg kell csinálnom! Szóval el vagyok veszve, de azért mutogatni jövök!! Kép

Sztigris!
Írj a fejleményekről! Kép Mi újság?

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Akkora itt ma a csend, hogy kezdek aggódni:-(
Remélem már senki nem beteg, hanem éppen vad alkotásban van és hamarosan előáll az eredménnyel :-))))
Én tegnap este ezt a két deszkát alkottam:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3535&page=2&image=91594
http://babanet.hu/album/main.php?album=3535&page=2&image=91596
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Anyko!Kép Köszönöm szépen!Kép

Mini!Kép

Nagyon jók lettek ezek a deszkák! Látom neked is karácsonyi hangulatod kezd lenni,mint nekem.
Én is gyártok ám képeket meg hűtőmágneseket,csak olyan de olyan lusta vagyok bescennelni...

Puszi

Orsi
orsi21
 
 


Anyko. légyszi küld el a fél cicát, én is holnap adom fel amit kértél.
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti!

Nem kell más? Nem választassz még? Én két szalvit kértem, neked meg csak ezt a felet küldjem??? Ne máááár!! Persze ezt a felet magában is feladom holnap, hisz írtad, hogy nagyon fontos!
Válogass azért jó?
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szijjjasztok!Kép

Na, mostaztán idetelepszek a gép elé és kiírok magamból mindent!Kép

OFF:
Kezdem a nem túl jóvalKép: Niki(a lassan 10 hónapos lyánykám) szombaton valami úton módon kikapcsolta az egyik fülbevalóját és a szájába vetteKép...minden igyekezetem ellenére sem tudtam kiszedni a szájából, míg végül úgy döntött, hogy lenyeli.Kép Szo-hétfőig a baleseti sebészet napi "vendégei" voltunk, mivel a nyitott fülbevaló látszólag nem nagyon akart továbbhaladni a gyomrából. De végül a mi kis "trükkös baba"-nk(ahogy a dokik hívták) vasárnap estére "kitermelte" a nem odaillő testékszert.Kép Ha mással történne mindez, lehet el sem hinném...Kép

ON:
Viszont történtek jó dolgok is, sőt!!!Kép

TADADADAM!!!Kép

Saját magam menedzselése folytán lassan már 1 hete, hogy üzletben is árulják a képeimet!Kép A héten fogok menni egy másik üzletbe is igaz még csak mutizni viszem a képeket... + A 7végén szerencsét próbáltam a helyi piacon és lámKép eladtam az 1. képemet!KépKépKép Emellett sokan megálltak megnézegetni a képeimet és remélem az ünnepek közeledtével egyre többen vesznek is majd belőlük!Kép

Néhány fotó az eladásra szántak közül:
Angyalkás 1.
Angyalkás 2.
Angyalkás 3.
Boros (Continak ajánlva, ez most a kedvencem)
Sielő hóember (Paat után én is kiprószáltam ezt a műfajt)
Jegesmacik (itt már nagyobb volt a kihívás)
Rózsás
Szőlős

Majdnem elfelejtettem lefotózni őket, így némelyik már celofánban lett lekapva.
Ezek között még nincs benne a másik kedvencem...amit ugye eladtamKép

Lányok!Kép
Mindenkit bíztatok, hogy próbálkozzatok az eladással!

Anyko, Ánizs, Timtim, Orsi és mindenki, aki mostanában fúj gyertyát: Boldog szülinapot!Kép

Timtim!
Nagyon szépek lettek a képek!Kép Húú, élőben is megnézném az elsőt!Kép Mi a fényképkeret alapja? Már én is tervezgettem, hogy jó lenne valami egyedi fényképkeretet csinálni...

Minimaxi!
Csodásakat alkottál ismét!Kép Éshát a repesztéseid...hmmmm nagyon szépek! Mennyit vársz a replak után a 2. réteg felvitele előtt?

Orsi!
Engem érdekelne az egyiptomi kiöntőforma! És szabad ilyet titokban tartani!? Enyje-benyje...

Ánizs!
A repesztéssel kapcsolatban csatlakozom Minihez, kicsit legyen hígabb a 2. réteg, mert akkor szebb lesz!Kép És HAJRÁÁÁÁÁ! Várjuk a képeket!Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!

Sztigris!Kép

Hogy veletek mindíg történik valami...de az a lényeg,hogy túl vagytok rajta.

Az eladáshoz gratula!Kép
Képzeld én is eladtam 12 db hűtőmágnest és 2db képetKép
A férjem egy éjjel-nappali boltban eladó és bevitte oda őket. Most gyártom az utánpótlást.Kép
Egy kérdésem lenne. Hogyan kérdezted meg a boltban azt,hogy megveszik-e a képeidet? Én olyan béna és nyuszi vagyok megkérdezni....

Puszi

Orsi
orsi21
 
 


Sztigris!

Csak kiböjtöltem hogy ideérj :-))) De megérte:-)))
Gratulálok az üzleti sikerekhez:-)))!!! Csak így tovább:-)) nagyon szépek lettek az alkotásaid, nem csoda ha viszik, mint a cukrot:-))

Én a replakkal legalább két órát várok (de inkább kicsivel többet) a második festékréteggel.
Csináltam ma este is kettőt, szépen megrepedt ez is:-)))

Nem hiszem, hogy vígasztal, csak azért írom, hogy tudd sajnos nem Ti vagytok az egyetlenek akivel ez a fülbevalós balhé előfordult. Mielőtt Orsi lányom megszületett ( és ennek már 23 éve ) az egyik barátunk kislánya ugyanígy járt, szerencsére neki is természetes úton távozott, de ott is nagy volt a pánik :-( Ezen felbuzdulva nekem a lányoknak kb. 5 éves korban került a fülükbe fülbevaló:-))) Volt is sértődés belőle a keresztszülőktől, mert bár előre mondtam, hogy nem lövetem ki a fülét, természetesen fülbevalót kapott tőlük amit köszönettel elraktam a szekrénybe:-)) De inkább a harag, mint a baleset.
A keresztlányom bölcsijében be sem vették a gyerekeket fülbevalóval egyébként.
Én is bocsi hogy ilyen hosszan írtam érről. :-(
Az a lényeg, hogy nem lett nagy baj belőle:-)))


Na szép álmokat mindenkinek! :-))))
minimaxi
minimaxi
 
 


Orsi!

Neked is gratula az üzleti sikerhez :-))))
nyomjad az alkotást, reméljük, hogy most az ünnepek előtt csak javul a dolog.
minimaxi
minimaxi
 
 


Orsi!
Hát igen, mi velünk mindig történik valami!Kép De mostmár lehetne egy kis szünet...!

GRATULÁLOK az eladáshoz!KépKépKép Szupi!!!!KépKépKép

Én nem kerítettem nagy dolgot köré, egyszerűen elmondtam, hogy mindenféle gipszképeket készítek és hogy érdekelné-e? Kb. ennyi...eddig 2 helyen próbálkoztam és mindkét helyen nyitottan álltak a dologhoz...bár itt nálunk tudtommal még csak ketten csinálnak eladásra, de ők is csak most kezdték. Eleinte én is ódzkodtam a dologtól, de egyre többen mondogatták, hogy próbáljam meg és így vettem a bátorságot és megkérdeztem.Kép Szerintem mindenféleképp megéri legalább megkérdezni!

Szóval bátorságra fel!!! Kívánom, hogy hamar sikerrel járj és ezt a többieknek is kívánom!Kép

Jó éjt!Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Mini!
Édi vagy, hogy megvártál!Kép Általában nálunk csak ilyenkor van nyugi, amikor alszik a család.Kép
Köszi a dicséreteket és a gratulát is!

Na, mostmár tényleg szundizok...Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Jóreggelit Mindenkinek!

Sztigris!
Ez tényleg TADADAM! és húúúúúúú! Főleg a sielő hóember tundéri.
Szerencse, hogy kijött a fülbi magától, gondolom a gyermek is megvolt szeppenve rendesen főleg , hogy annyit voltatok a dokinál !?

Gratula az eladáshoz, itt nálunk nem veszi be egyik bolt sem. Kép hiába lett végig járva sz összes olyan ahol esetleg kilehetne tenni. Van 4 hobby bolt is de ott meg azt árulják amit Ők csinálnak.
Van ugyan egy ismerős aki járkál ovodákba zoknit árulni és az ilyen saját képeit. A múltkor vitt az enyémekből is és az összes olivásat eladta meg a kicsi tavasziakat. Most megy megint 3.-án remélem egy pár db. ekel újra. Kép

Tegnap alkottam , de fotózni nem tudok most és csak ezt tudtam a scennelbe betuszkolni. Kép
Kép
A többit majd később mutizom.
Szép napot és jó alkotást mindenkinek!

Kodácska! Mi van az ujjaddal? Gyógyulgat már?
szorgosstuci
 
 


Hoppá! Ez egy kicsit nagy lett, bocsánat! Kép


Minike!
Odaát már írtam ugyan , de azért itt is kijár a pirospont!
A deszkáid naggggyon hercigek lettek!Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
sztigris! Hát nem semmi egy csapat vagytok Ti!Kép De az a lényeg, hogymár otthon vagytok és nem lett belőle semmi komolyabb! Nagyon ügyi vagy az eladások miatt csak így tovább!
Én is csak buzdítani tudok mindenkit, próba cseresznye!Kép
Stuci gyönyörű ez a tigrincse! Honnan vannak ilyen jó ötleteid ehhez a formához, nekem olyan nehéz vele mit kezdeni!Ügyi vagy!Kép Szerintem nyugodtan Te is bemehetnél az ovikba, sulikba és megkérdezhetnéd, hogy karácsony előtt megengednék e, hogy kitégy néhány művedet. Legfeljebb adsz belőle valami százalékot a sulik számlájára. Mostanában már minden intézménynek van alapítványa, szerintem még így is megérné. De először nem kell felajánlanod, hátha anélkül is veszik!Kép Most az ünnepek előtt több helyen csinálnak vásárokat. Szerintem ne hobbyboltba vidd be őket, hanem ajándékboltokba, virágoshoz ott talán nagyobb lenne rá az igény. Tegnap én is gyártottam, lehet hogy ma fotózunk. Én az oviba viszem ismét, de tegnap a párom vitt be a m.helyére és már 2 nőci érdeklődöttKép Mondjuk az ultragagyi barbie-s kép izgatta a fantáziájukat, de már emlegettek valami olivásat is!Kép hátha....
Nem tudom Anyko hogy bírja ilyen energiával. Nekem azért kicsit fárasztó ha időre kell készíteni képeket és mondjuk többet is. Ezt úgy szoktam kiküszöbölni, hogy nincs 2 egyforma képem. Vagy a szali más benne vagy más keretet készítek hozzáKép
Szép napot!
abby
abby
 
 


Sztigris! Nagyon szépek lettek, és tényleg nagyon jó ez a hópettyes ötlet! Gratulálok, hogy beindult az üzlet! Fülbevaló - brrrrrrrr! Beleborzongtam! Hihetetlen dolgokat tudnak produkálni a gyermekek, készülj fel rá lelkileg!

Stuci! Emilkét írtam, de abból is kimaradt: A pakkodból ami már elindult feléd, kimaradt a szabásminta, ma küldöm!

Akinek még esetleg felkeltette az érdeklődését a téli kihajtós táblakép, és kéri a szabásmintát, jelezze!!!

Minimaxi! Nagyon tecccenek a deszkák! Repesztéssel még mindig várom a kellő lélektani pillanatot!
anizs007
 
 


Abby! Én meg nem győzök elég hálás lenni, hogy megleptél ezzel a formával! Kép Nagyon szeretem!
Sajnos itt minden oviba csinálják ezt és általában a vezetőnő , mert ugye annak van rá ideje és nem kell nekik a konkurencia.
Voltam ill. a Mamám mindenféle boltba itt , de már telített a piac és számla nélkül nem vesznek be semmit. Én meg azért nem fogok kiváltani papírt , mert nem biztos bejönne az eladásból a befizetni való. Kép Majd a Mamára kiváltom a nyugdíjasnak állítólag nem kell sokat befizetni.

Ánizs ! válaszoltam,remélem most nem tünik el az éterben az emilkém. Kép
szorgosstuci
 
 


Lányok ! nem ide tartozik , de! nem érdekel valakit Harry Potter 5 kötet egyben ? Vadi új kaptam , de engem nem érdekel annyira. Elég volt megnézni. Kép
szorgosstuci
 
 


Anyko, köszi hogy elküldted, én is feladtam ma és Ánizsnak is!!

Lányok, nagyon szépek ám a munkáitok, csak alig tudok jönni és dicsérni!!
Nekem is van üzleti sikerem! A sógórnőm ovikba jár gyerekholmit árulni és viszi néhány képemet, és már 5ezer pénz bevételem volt! Ráadásul a gyerekei néhány tanárának is a képeimből ad karira. Ja meg van az osztálytárs ajándékozás, arra is jók a kis faképek.

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Kép

A fülbevalós sztorira reagálva, a gyerekek "találékonysága" határtalan: én oviskoromban egy pici darab szagosradírt szippantottam fel, és csak napok múlva jött ki Kép az unokanővérem fia - 6 éves - a napokban egy pici darab fürdőszivacsot dugott fel az orrába, és nem szólt, csak 4 nap múlva érezték, hogy büdösödik a gyerek, akkor árulta el, és rohantak vele a dokihoz Kép De olyat is hallottam már, hogy egy kicsi gyerek a nyitva hagyott mosógép dobjába mászott bele, ami elfordult, és csak órák múlva tudták kimenteni...hát egyenlőre ennyi...nem elriasztásnak szántam, csak azért írtam, hogy van mire odafigyelnünk...

Most - még mindig off - MINDEN VOLT, VAN, LESZ ÜNNEPELTNEK: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!Kép

és még mindig off: Abby!! Ezt sem tudom megnyitni Kép Mit csinálok rosszul??

Stuci!
A munkáid: húúúúúúúú! Csak gartulálni tudok, nagyon egyediek, de ezt már talán írtam Kép Harry Potter: brrrrrr Kép

ON:
Az alkotások GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰEK!!!!!!!!! Gratulálok az üzleti sikerekhez is!!! Az enyémek is fogynak, sőt egyet már el is loptak belőle, ez már valami nem? Kép Ha minden igaz decemberben lesz egy karácsonyi kézműves vásár, ahol árulni fogok, ha elfogadják a referenciamunkáimat. Itt nagyon komolyan veszik az előkészületeket a szervezők, lemezen le kellett adni a fotókat, és ők eldöntik, hogy ki mehet. Most várom a választ.
Mutogatni most nem fogok, mert sorozatban gyártom az adventi gyertyatartókat, és bár két egyformát nem tudok csinálni, de nagyon hasonlítanak egymásra, nem untatlak vele benneteket. Ha lesz valami fantáziadúsabb munkám, majd mutatom.
Képzeljétek kaptam egy zacskó aranyport. Szerintetek ha összekeverem plextollal, akkor használható lesz?

Pussz: JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Köszi Jubika!
A Harryval én úgy vagyok mint Te ! Brrrrrrr

Az arnyport a decuragcsával szoktam használni , mivel plextolom nincs. De csináltam már úgy is , h. mikor még nedves a lakktól a kép akkor finoman ecset végéről pöcögtetve ráhintem , szépen beleragad és a 2. réteg lakk teljesen fixálja.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Mennyi gyönyörűségKép

Ánizs!
Most néztem a keresett szalvétáidat, abból a korcsolyázósból tudok neked venni! Mennyi kellene?

Bea
Vendég
 


Stuci!
Köszi az ötletet!

Abby!
Mégeccer köszönöm a meglepetés szalvétákat!! Kép

Mini!
Mi újság köcsög-ügyben? Utalhatom a pénzt?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Stucek!
Nagyon állat ez az állatos kép :-)))
Így mongyák ezt mostanában ugye tinik? :-))

És van Brühühü is:-( Én béna eltörtem az egyik keretet amit Tőled kaptam:-( Meg se érdemlem, hogy aggyál nekem valamit :-(

Hát lánykák a helyzet fokozódik és úgy látom kezd eluralkodni a karácsonyi láz :-))
Én is sikat várok tőle, hogy majdcsak elkezdik vinni az alkományaimat:-))) Lassan csörgedezve elindult valami:-)

Jubika! Remélem sikerülni fog az előzsűrit meggyőzni, mert ha ezekkel a szépségekkel nem kapsz helyet az Őket minősíti :-( De ez szerintem nem fordulhat elő. Jó lenne, ha a sok giccs helyett végre valami normális dolgokat is láthatna az ember a karácsonyi vásárban :-))
minimaxi
 
 


Jubika!

Pénz jöhet köcsög nincs :-))))
Na de viccen kívűl!!!!!
Szerintem jövő héten lesz meg csak minden, úgyhogy nem kell sietned vele :-)))
Ezt persze mindenkinek üzenem akit érint a népművészeti agyagedény biznisz :-))

Olvastad, hogy találtam neked létrás szalvit? Kell még egyáltalán?
minimaxi
 
 


Mini!
Igen, igen, igen....csak mire átfutottem ezt a folytatásos kisregényt, elfelejtettem írni...Köszi! Válassz cserét!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Stuci!

Akár hogy is állunk, a tigrises képért minden elismerésem! Kép

Szilvi!
Az eladásra készült képek nagyon jók lettek! Szerintem hamarosan készítheted az utánpótlást! Csak ne lenne ilyen hideg a piacozáshoz! Kép Brrrr.....

Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jaj csajok el kell újságolnom! Az újságos néni lánya Olaszországban dolgozik, és most kaptam 500 Ft-ért tőle egy 139 oldalal olasz decoup. könyvet, aminek 25 oldalán vannak ötletek, technikai leírások, a többi oldalak decoup. papír különböző mintákkal. A csaj magának vette 2002-ben volt 6 euro az ára, de mivel nincs ideje vele foglalkozni, most megkaptam!!!
De nem tartom ám meg magamnak, a cserepakkokba majd szépen elosztogatom a lapokat köztetek!!!
anizs007
 
 


Ánizs!
Húúúúúúúúúúú, de jóóóóóóóóóóóó nekeeeeeeeeeeeeed! Kép Néhány ötletet nem fotóznál ki nekünk is belőle? Kép
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ánizs!
Én a Pázmány Péter Kaotikus Egyetemen végeztem sekrestyés szakon, de én nem lennék ilyen önzetlen az biztos!Kép
Még visszavonhatod a felajánlásodat megbocsájtjuk!Kép Kicsit elkapkodtad Te ezt én úgy gondolom!KépViszont tényleg bescennelhetnél 1-2 jobb oldalt-nem a Fideszre gondoltam most!Kép Csemegézhetnénk mi is kicsit....
Jubi még1szer szivesen a szalit, jó lett volna többet küldeni, de csak ennyit találtam a Te keresettjeid között...pedig többet érdemelnél emiatt a Debrecen-Miskolc Tours miatt!Kép
Én itthon meg tudtam nyitni...nem tudom mit lehetne rá kitalálni, pedig szerintem megérné belekukkantanod!Kép Na jó nem szemétkedek...
abby
 
 


Sziasztok!

Remélem megkapjátok! Rossz a gépünk, a napokban cseréljük. Addig sajna nem leszek. Az mélek sem jönnek, nem működik.......

Nemsokára jelentkezek!Kép

Puszi addig is!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi és Abby! Nem kapkodtam el, komolyan gondoltam, hogy elosztom köztetek az oldalakat!
az ötleteket megpróbálom bescennelni - amint ilyen gép közelébe jutok-! Egyébként inkább lakber ötletekhez használja a motívumokat, szerintem Ti sokkal szebb tárgyakat gyártotok! De ott már 2002-ben keményen antikoltak, repesztettek a technikát is képekben közli.
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?