Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy érzem beteg leszek.Kép

Csak akkor veszélyes, ha láza van valakinek(babóra nézve)??? És ilyenkor is amikor megfogan???

Általában lázam nem szokott lenni, csak hőemelkedés + hányinger + torokfájás stb.

Félek.....

Nyugtassatok megKép

Juzsci!

Általában én is inkább pesszimista vagyok, nem is nagyon hiszem már, hogy most összejönneKép

Mea
mea
 
 


Babus
Írtó jól megszerkesztettétek a "Babus híradót", nagyon édik vagytok.És ha a doki azt mondta picit bent kell maradni akkor nem alkudozunk.Hiszen Kristófért kell tenni mindent! Lélekben mindannyian veletek vagyunk!

Stellácska
Én még mindíg úgy bízom a csodákban!Annyira szeretném ha egy ILYEN NAGY CSODA letaglózna benneteket!

Nálunk tegnap ugyanis tényleg csoda történt!
Elmentem a vérleletekért a dokihoz, minden rendben volt. Azt mondta ha már itt vagyok, ugorjak be egy ultrahangra. Nagy csend, a doki nézi de nem szól semmit.Úristen, nics babám, gondoltam. Doki: hány babát keressek? Én:1-et!
Doki: de én kettőt látok!!!!! Én: de hát másfél hete csak egy volt!!!! Doki: de most kettő van két dobogó szívecskével!!!!!IKREIM LESZNEK!!!!Méghozzá egypetéjüek. Lebegtem a boldogságban!(most is)sírva-nevetve rohanás haza apához. Olvassa a papírt: két élő embrió. Nem akarta elhinni.Azt hitte viccelek és én írtam a papírt.Aztán mikor újra bőgtem örömömben felfogta, hogy nem viccelek és már együtt sírtunk összeölelkezve, táncolva.Életem legboldogabb pillanata volt! Aztán gyorsan hívta barátainkat(náluk is ikrek lesznek, 2 hónappal már idősebbek a mi babócáinknál)hát ők sem akarták elhinni, hogy nekünk is ikrek és hogy ilyen egyszerre velük. És még mekkora öröm lesz ha megtudják a nagyik. Bejelentés pontos dátuma: dec. 5. Már nagyon várjuk.
Bocsi mindenkitől aki még nem babás és fájdítom a szívét, de veletek muszáj megosztanom a boldogságomat.
Jura
jura
 
 


Jura Kép

Ez fantasztikus!!! Kép Kép Kép Nagy lesz majd az orom a csaladban! Gratulalok nektek - ketszeresen is!!! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 

 
 

Jura!!!!!

NAGYON-NAGYON ÖRÜLÖK ÉS GRATULA!!!!!!!!!!!!!

De jó nektek!!!!!!!!!!!!

Zsófi+manó
zsófi76
 
 


Jura!!!Kép

Szuper!!!!Kép
Kettő egyszerreKép

Gratulálok!!!!

Mea
mea
 
 


Sziasztok lányok!

A keresztfiam pont kajál, úgyhogy addig irok nektek pár sort.

Csalódni fogtok, de nem teszteltem. Azért nem, mert reggel 36,9 volt a hőm a tegnapi 37,1 utánKép Ezért a tesztet már meg sem csináltam. Fájdogál a hasam, úgyhogy szerintem holnap tutira meg fog jönni. Megint játszanak velem a hormonjaimKép A párom pont tegnap kérdezte, hogy megjött-e már? Mondom, nem. Olyan rossz volt látni, ahogy felcsillant a szeme. Mindjárt mondtam neki, hogy ne "izguljon", biztos csak a bogyók kevernek be és azért késik:/

Szóval, ez van. Szerintetek azért még reménykedjek? Tegnap este csak úgy megmértem és 37,7 volt. Reggelre meg 36,9. Én már ezt nem értemKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Jura Kép
Ez óriási!!! Gratulálok Kép Kép Kép
Olyan jó, hogy ilyen boldogság ért titeket. Akkor tuti egyneműek lesznek Kép Ez aztán az igazi csoda!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jura Kép

Ez elképesztő Kép
Ha Judytnak is ikrei lesznek, akkor lassan átkeresztelhetjük a topicot ikressé. Kép

Nagyon gratulálok Nektek

Kép
zsuzsci
 
 


Jura!
De jo hirek ezek! En nem ertek az iker-temahoz, de van ilyen, hogy ilyen keson osztodnak az egypetejuek? Vagy mar ott voltak a multkor is valoszinuleg, csak nem vettek eszre?
Nagyon orulok, foleg hogy te is orulsz.
Nem emlekszem most teljesen, de neked mi az eloeleted kezelesek teren? Kaptal gyogyszereket, ezt-azt, hogy osszejojjon a babo? Akarom mondani babok?

Vanda
vanda72
 
 


Jura,
éljen!!!KépKépKép Két kis egyforma gyönyörűséged lesz!Kép

Vali,
sajnálom.Kép Pedig annyira drukkoltam! De azért még ne add fel!

Mea,
én úgy tudom, hogy csak a láz a veszélyes, meg aztán amikor megfogan a babó, utána kell idő neki, amíg beágyazódik, és addig még nincsen veled kapcsolatban, így a betegség nem bánthatja. A 38 feletti lázat viszont le kell nyomni. Jobbulást!

Jündi, Juzsci,
remélem bejön most nekünk ez a névváltoztatás, fogom a kezeteket!Kép

Móni,
ha a rendet csináló gyógyiktól fáj a hasad, akkor muszáj tűrni, de remélem, hamar elmúlik!

Annácska,
köszi a drukkot! Jobbulást, kúráld ki magad hamar! Remélem, hipp-hopp kilábalsz!

Judyt,
kíváncsi vagyok neked hány babód lesz?Kép

Jóbor
kóbor
 
 


Jányok!

Most elmegyek vizsgázni egyet Kép
Holnap jövök Kép

Pusza
Juzsci

Kép
zsuzsci
 
 


Jura Kép
Ez a hét tiszta meglepi, csupa fantasztikus nagy hírrel! Kép Komolyan csodálatos dolog történt veletek! Kép Gratulálok a babákhoz, most még jobban vigyázz magatokra!!!! Kép
Én meg vagyok az egyik legjobban irigykedő.... Kép
Nagyon várom ezt a dec. 5-öt, hoyg mit szól a családotok Kép
Ja tényleg, ha még Judytnak is ikrei lennének, az nem semmi lenne Kép

Jündi
Vendég
 


Babus!
Sok puszit kuldunk babocaval. Vigyazz magatokra, es ne akarj annyira hazamenni sajat felelossegre.
Nagyon hianyzol mar, a tanacsaid is!

Jura!
Nagy gratula az ikrekhez. Nagyon orulok! Hany hetes vagy most? Eddig, hogy-hogy nem latta a doki?

Stella!
En nagyon drukkolok Nektek! Ki tudja, talan pont most, amikor nem szamitottal, akkor jon ossze. Szerintem holnap tesztelj meg, ennyin mar nem mulik. Doki elott en csinalnek, es az eredmenyt meg tudod mondani neki.

Pacsiful!
Babus tuti azt mondana, hogy ez a ho is nagyon jo, nem kell 37 feletti. Nekem napkozben magas volt, aztan reggelre leesett. A hasam meg meg most is fajdogal. Azt mondta a doki, hogy ez normalis. Kulonben en is azt hittem, hogy meg fog jonni, es hat nem jott Kép

Juzsci!
Orulok,hogy elokerultel. Semmivel sem vagyok jobban sajnos, sokat hanyok meg Kép Remelem nem leszel beteg. Most jo lenne, ha itt lenne Babus, biztos ellatna tanaccsal. Szerintem osszejohet meg a baba. Bizzunk benne, en drukkolok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vali Kép

Nekem is ingadozott 1-2 tizedet, es volt 36.9 is... megis babas vagyok... nem mondom, hogy akkor biztos nalad is, hiszem a homerseklet egyedenkent valtozo... Maskor mennyire szokott leesni mensi elott?
Szerintem azert meg van remeny! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Ma vegre megnyugodtam. Lattam a babusunkat. Mar 21 mm, es dobogott a szive. Nalunk tuti csak egy baba lesz. Olyan nagy feje van a testehez kepest. Kepzeljetek, kocsival mentem, es legalabb husz percig tartott mig kialltam, mert nagyon keskeny a kapu, a kocsi meg eleg szeles. Mar majdnem sirtam. Elore hatra, elore hatra. Nagy nehezen eljutottam a korhazba, erre ketoldalrol jo szuken ramalltak, igy megint elment vagy husz perc mire kialltam. Nekem ez a tolatas nem megy Kép Meg csak 3honapos a jogsim, de az tenyleg igaz, hogy csak elore vezetesre szol Kép

Szoval boldog vagyok, megnyugodtam, hogy nem szivodott fel a babuskam.

Babus!
Jol szoritottad a kezemet,minden rendben van a babusommal Kép Azert nem engedlek el, szoritom, hogy hamar hazakerulj!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vali
Szerintem simán jó ez a 36,9 hő, ez még magas! Kép De ha ez megnyugtat, várjál holnapig és aztán ne csigázz bennünket tovább! Kép

Juzsci
Sok sikert a vizsgához!

Judit
Vezetésbe majd belejössz, ne izgulj Kép

Jündi
Vendég
 


Nagyon köszönöm mindenkinek a gratulákat!
Valószínűleg azért nem látszott a múltkor, mert pont UH. előtt pisiltem kb. 3 perccel. Mondta is a doki, hogy legközelebb teli hólyaggal menjek, mert úgy látni csak igazán! hát most úgy mentem.De még én is szeretnék utánna nézni a sejtosztódásnak. Egyébként holnap kezdük a 8. hetet.

Vali
Ne add még fel, kérlek! a 36.9 egyáltalán nem rossz, szerintem az lenne a baj, ha pl.36.4-et mértél volna!Szorítok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Judit
Én is utálok tolatni! Gratula a szép babódhoz!!!!
Jura
jura
 
 


Vali!

Olyan jó lenne ha holnap tesztelnél!
Utána 4 napig csak arra tudnék gondolni hogy babás vagy-e??!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Judit!

Gratula a babához!
Szép nagy baba!

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsofi!
Gondolod ez nagy baba? En azt hittem picike. Ma vagyok a 9+3 napon.Ehhez kepest nagy a baba? Nem lehet, hogy az Elevit miatt? Kepet sajnos nem tudok feltenni, csak videora vette fel. Nincs papir a korhazban Kép
Kulonben megijesztett a doki, mert azt mondta, ha igy hanyok tovabb, es fogyni fogok, akkor be kell fekudnom 2-3 nap infuziora. Ettol jol megijedtem, most rengeteget iszom. Nem szeretnek befekudni.

Tundi!
Megnyugtattal a tolatassal

Jura!
Neked mekkorak a babuskak?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Moni!
Valaszolt a doki. Nezd meg a tegnapi, es a mai hozzaszolasokat a Szuleszetek, Jahn Ferencnel. Nem akarom ide bemasolni, mert tul hosszu. A mai valasza nagyon erdekes. Regimodi modszernek tartja, es o is azt asztmat emliti. Nekem is ezt mondtak, meg csontrendszerre, de nem babara. Remelem tudtam segiteni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,
Köszönöm szépen, elolvastam és most nagyon tanácstalan vagyok. Csak úgy magamtól még sem merem abba hagyni, mert lehet, hogy azzal többet ártok, mint használok, másik dokihoz meg csak jövő héten megyek. Remélem addig nem okoz semmi kárt bennem.
Gratulálok a szép babódhoz, és sajnálom, hogy nem tudod megmutatni.

Jura,
Nagyon-nagy gratulaKépKépKép

Vali,
Szerintem még van remény, ez még nem olyan nagy leesés. Mennyire szokott leesni mensi előtt?

Jündi,
Jelentem, végre van időm ebédelni, eddig reggelire csak egy szelet piskótát ettem.

Móni

Kép
móni23
 
 


Moni!
Ne haragudj ram. Nem akartalak elbizonytalanitani! Nem ezvolt a szandekom. Ennyi ido alatt kulonben biztos nem art. Csak tobb honapos szedesnel van gaz szerintem. Mindegy, jovo heten majd kiderul, addig nem lesz baj!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit Kép
Örülök, hogy minden rendben van a babucival.
A tolatás miatt meg ne aggódj, előbb-utóbb bele fogsz tanulni Kép
De ezeket a csúnya gondolatokat azonnal elhesegetni.

Jündike Kép
Hogy állsz a pipálgatással? Ma mi a következő lépés?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jányok!

Köszönöm a vigasztaló szavakat!Nagyon jól esett!Olyan rosszul érzem magam.

Annácska!
Gyógyulj meg, csak egy megfázás lehet,nem? Ha szereted egyél sok mézet,igyál jó forró teát és takarózz be meleg pokrócokkal!KépA fertőzésedet már sikerült kikúrálni? Nem biztos hogy a hőd nem baba miatt van fenn,nem? Én drukkolok!

Jura!
Gratulálok!Ez hihetetlen!Csak úgy spontán ikrek?Nem semmi!Úgy irigyellek!Kép

Judit!
Biztos nagy élmény lehetett a videó!

Vali!
Remélem neked nem esik lejjebb a hőd,szorítok++++++++++++++++++++++++++++++++++!Nagyon sokat gondoltam Rád, azt hittem tesztelsz! Én kiváncsiságból azért teszteltem volna!

Kinga
Kinga79
 


Vanda
Nem szedtem semmilyen gyógyszert.Spontán ikerterhesség próbálkozásaink 2. hónapjában! Számomra hihetetlen!

Judit
18-mm-esek a babócáim. Olyan fura leírni a többeszámot!

Jura
jura
 
 


Kinga Kép
A fertőzésnek nyoma sincs, sikerült kilábalnom belőle Kép
A héten megyek dokihoz, remélem már a hormon eredményeim is meg lesznek.
Sajnos csak későn este kerülök ágyba, de akkor igérem rendesen betakarózom.
Baba sajnos tuti nincs, mert nagyon vigyáztunk ebben a hónapban a gyógyszerek miatt, úgyhogy kizárásos alapon megfázás.

Vali Kép
Nem gond az ingadozás, ez még nem is akkora mértékű. Nagyon bízakodó vagyok és drukkolok ezerrel. Küldök neked sok-sok + energiát Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kinga!

Sajnalom en is, hogy megjott, de most Babus is azt mondana, hogy ez a nap nagyon fontos lesz majd egy honap mulva, mert a terhes kiskonybe ezt irjak majd be: utolso mensi elso napjanak. Ne keseredj el. En nagyon remenytelennek ereztem. Pont egy eve probalkoztunk, mikor osszejott. Azt hittem mar sosem jon ossze.
Nem szabad feladni. Sikerulni fog, majd a kovetkezo honapban. A legfontosabb, szerintem, hogy megismerd a tested jelzeseit. En mar annyira vegigolvastam mindent a tuszorepirol, hogy pontosan tudtam mikor van. Se elotte, se utana nem szeretkeztunk, hanem csak egyszer, aznap, amikor szerintem a tuszorepi volt. Utana kb fel oran at ugy fekudtem, hogy parna popsi ala, labak fenn a falon, majdnem gyertyaban. Nem hittem, de osszejott. Raadasul a petefeszkem televolt cisztakkal, ugy volt, hogy nem is jon ossze a babus
Bocs, hogy hosszura sikeredet, csak segiteni szerettem volna

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!

Nem ugy értettem!!
Általában azt szokták mondani hogy ebben az idöben 19-24mm a jó!
Tehát a te babád szépen fejlödik!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Judit,
Persze, hogy nem haragszom. Inkább örülök, hogy így aggódsz értem. Nagyon köszönöm.Kép

Jura,
Neked sincs képed a babócákról?

Annácska,
Hát ez nagyon jó hír, hogy most már nincs fertőzés, akkor indulhat az éles akciózás?

Kép
móni23
 
 


ValiKép
ne add fel!!! Én átveszem a menzidet, küldd csak ide!!!

JuraKép
énis irígy kutya vagyok és nagyon gratulálok!!!
Hihetetlen mázlisták vagytok, ugye tudod. Az, hogy valakinek ilyen hamar összejön (ha jól emlékszem nektek a 2. hónapban, ugye?) és rögtön ikrek!!!
Hihetetlen, abszolut megértem, hogy boldogok vagytok!!!
GRATULA!!!

JuditKép
A vezetébe tényleg hamar bele lehet jönni, mindenki volt egyszer kezdő!!!
Gratula a szép babóhoz!!

JányokKép
megvettem a következő tesztet, de csak akkor csinálom meg ha fennt marad a hőm.
Most már tényleg elegem van az élet vicceiből!!! Ha nem vagyok babás, akkor tessék megjönnie, ha pedig babás lennék, akkor tessék kimutatni a teszteken!!!
Továbbra is tartom, hogy nálunk nincs csoda, csak csudahosszú ciklus, mert jó szivatni az ember lányát/jányát Kép!

Stella

Kép
stella9
 
 


Jura,
Ez akkor meg nagyobb csoda! A csaladban sem voltak ikrek elozoleg? Szamomra az egypeteju ikrek a vilag elso szamu csodai koze tartoznak. Annyira hihetetlen, amikor ket szinte teljesen egyforma emberke fejlodik ki ugy, hogy valaha egynek indultak. Tenyleg fantasztikusak!

Ezvicc Judit,
szerintem nem nagy ez a meret a babad korahoz kepest. Juraek a 8 heten produkaltak 2 kis 18 mm-es manot, nekem is a 8 heten volt 20 mm-es a babam. Ugyhogy nem orias a babad, es foleg nem az Elevittol. Szerintem az eElevitnek ilyenkor meg nem lehet centikben es dekakban merni a hatasat, inkabb csak kesobb. De akkor sem egyertelmu...

Vanda
vanda72
 
 


Lányok!

Olyan jó, hogy vagytok! Nagyon jól esik a biztatásotok! Úgyhogy egyenlőre NEM adom fel!Kép Hátha mégisKép Csak az bizonytalanit el egy kicsit, hogy:
az előző doki a 10.cn-os UH-n nem látott a PCO-n kivül semmi mást. Ennek ellenére mi végig akcióztunk a 10.naptól a 18.napig 2napontaKép Itt a cseten volt egy csaj, aki szintén PCO-s volt és annak ellenére terhes maradt. Az ő esetéből indultam kiKép Meg abból, hogy ugyebár a ciklus közepe tájékán jelentkező szúrkáló fájás az akár peteérést is jelenthet. A tüszőrepi utáni tartós hőemelkedés is azt jelenti, hogy ott a petesejt. Igaz?? Cáfoljátok meg légyszi, ha rosszul gondolom!!!
Szóval, akkor egyenlőre nem rakom túl mélyre azt a tesztetKép

Babus
Szoritok, hogy ha előbb nem, hétvégére már haza engedjenek! Nagyon hiányzol már nekünk!!!!

Ezvicc
Ne haragudj, hogy igéretem ellenére még nem válaszoltam, de se ma se holnap nem leszek munkában. Otthonról meg már este nincs hozzá energiám. Finisel az épitkezés és munka után minden nap rohanunk ki. De csütörtökön küldöm a dekupázs ötleteket!!! A baba mérete miatt meg ne aggódj! Az a lényeg, hogy egészséges legyen!

Jündi
Köszi és remélem tényleg nem esik lejjebb holnapra a hőm! Szerinted normális az, hogy reggel is más meg este is más a hő?

Bgy
Nem tudom, hogy máskor mennyire esett le menzi előtt, mert csak most kezdtem mérni a hőmet.

Zsófi
Holnapután nem leszel? Holnap tutira nem tudok jönni, mert szabin leszek.

Jura
GRATULÁLOK!!!!!!!! De jó, hogy mindjárt kettő picúr lakik a pocidban!!! Olyan irigyes vagyok!Kép

Még egyszer mindegyikőtöknek köszönöm a biztatást és léccci szoritsatok még egy pár napig nekünkKép
Csütörtökön jövök!

Puszi
Pacsifül

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Judit!
Köszönöm!Arra még nem is gondoltam, hogy ez a dátum ilyen jelentőséggel bírhat!De jó lenne!Ügyes vagy, hogy így meg tudtad állapítani a tüszőrepit,nem semmi!Majd ha ott tartok, megnézed a görbémet, hogy mikor lesz nekem?Én csak körülbelülre tudnám megmondani.
Mégegyszer gratulálok!

Stella!
Nagyon remélem, hogy pozitív tesztet vettél!!!Kép

kinga
Kinga79
 


Na Vanda, kellett ezt irnod, most azon izgulok majd, hogy picike a korahoz kepest. Persze csak viccelek, nehogy komolyan vedd! Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kinga!
A hogorbeben a csajok a specksok, en inkabb megirom, hogy en mit figyeltem.
Nem homeroztem rendesen, csak ritkan, a kovetkezo honaptol akartam kezdeni. Szoval a ciklus kozepe fele boszen meritsgeltem, de semmi 36,3 fole nem ment. Aztan a 18.nap mar azt hittem kihulok Kép A 19.napon reggel 36,9 korul volt azt hiszem, es olyan fura volt a huvelyvaladek, inkabb soknak tunt, es kiprobaltam a Billings modszert, ket ujjam koze vettem, es ahogy megprobaltam szethuzni olyan volt, mint a tojasfeherje. Hulyen hangzik, de fontos Kép Ja, es ugy gorcsolt, mintha meg akarna jonni. Ezt kulonben sosem figyeltem, nem is tudtam, hogy ezt lehet erezni, itt olvastam.

Mindenki, aki babat szeretne, nezzetek meg ezt az oldalt, nekem segitett: http://www.szexinfo.hu/upload/novedelem/document/csaladtervezes_term_modszerei.htm

Most talaltam vegre meg ujra

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!Kép

Köszi, jó az az oldal, amit írtál.Kép

Lassan megyek haza.

Lányok!Kép

Már a fejem is fájKép meg a pocim még mindig szúr, de elég erősen.
Ennyire érezni a középfájást???
Meg fel van puffadva a hasim alul, ez is normális???

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Hú, lányok, olyan szertelen vagyok, hogy elhagytam azt a telefonszámot, amit ti adtatok valószínűleg!

Egy nőgyógyász nőci száma volt, közel az Örs Vezér térhez!

Kérlek titeket, ha esetleg tudjátok adjátok meg megint!

Köszi, köszi, köszi!!!!

Kép

Kép
megann
 
 


Megann
Dr. Atalay Katalin
Szabolcs u.-i klinika: 350-4760, 350-4781
Zalán u.i magánrendelő: 220-0045, hétfő és csütörtök 14.00-tól. Ez volt a reklám helye!

Móni
2 hét múlva lesz kép a babóbkról!

Jura
jura
 
 


Lányok Kép
Lassan indulok haza.
Holnap találkozunk.

Mindenkinek további szép napot.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska
Olyan kedves vagy, hoyg így érdekel a pipálgatásom Kép A mai pipálás az "akciózás menzi után 2 naponta" ponthoz tartozik Kép
Nagyon örülök, hogy a fertőzést kiirtottátok, most már csak arra kell vigyázni, hoyg ne jöjjön vissza, nem? És jobbulást kívánok neked!

Móni!
Azt a kutyafáját! Szedsz egy rakás gyógyszert és alig eszel? Tessék reggelizni normálisan, legalább 1 kiflit vagy szendvicset nyomjál be. VAgy egy joghurtot, esetleg egy banánt vagy almát, ha nem megy a tömény kaja. Régebben én is alig ettem a munkahelyemen. Állandóan kaptam a fejmosásokat otthon, hogy mi az hogy nincs időm enni (pláne a reggeli kávé éhgyomorra után)? Hát igazuk volt, azóta nincs az a munka, ami ne érne rá 20 perccel később, mire eszek. Szóval légyszi figyelj erre oda, mert kikészül a gyomrod, aztán nehoyg arra kapjál gyógyszert! Aztán csúszik az egész project, pedig most végre tuti sinen vagy, és azt érzem, hogy ez a sok gyógyszer meghozza az eredményt hamarosan! Vigyázz magadra!!!!!!!!

Jura, Judit Kép
Azok a kis csodák a pocitokban ugye szóltak a mi babócáinknak, hoyg készüljenek, mert eljött az idő, hogy eljöjjenek hozzánk, többiekhez is? Annyira várom már, hogy ma is átmentem hisztibe így magamban Kép

Vali
Igen, a hő teljesen más este is meg reggel is. AMikor nekem is késett múltkor, mértem több este is, a tesztelés előtti napon is, és akkor mindig 37 vagy afölötti volt. Reggelre lement 36,8-9-re. Szerintem ez így normális, emiatt ne aggódj! Kép

Stella
Nagyon közel van az hoyg eldőljön, mizujs veled! Bocs, csak egy erős gondolat volt,nem merem megérzésnek nevezni, mert abban Babus nagy. De az biztos, hogy a dolgok léteznek anélkül is, hoyg nem hiszünk bennük. Egyébként elolvastam Lujza sztoriját, elképesztő ami történt velük, de TI hasonlóképpen megjutalmazódtok 1-2 babucival! Hogy mikor? Ehhez kevesek vagyunk, hogy meg lehessen jósolni. De mi hiszünk benne helyetted is! Én most nem tudom milyen energiákat küldök neked, ezt rád bízom, csak küldöm, küldöm, küldöm!!! Holnapra nagyon drukkolok nektek!!!!!!
Dolgozol majd vagy szabin leszel?

Jündi
Vendég
 


JündiKép
Tényleg ki fog derülni, muszáj!
Holnap még jövök délelött, azátn irány a doki!
Most már megyek haza!
Sziasztok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Én is futok haza (vagyis már 3-an futunk).

Jündi
Hát persze, hogy a babócáink ösztönzik a többieket,hogy siessenek hozzátok!

Sok puszi
Jura
jura
 
 


Jura!

Ezer hála és köszönet az infóért!
Holnap fel is hívom, hatha van még helye számomra egy két héten belül!
Köszi,köszi köszi!

Kép

Kép
megann
 
 


Üdv mindenkinek!

Holnap hazaengedik Babust, úgyhogy delutántól már ő boldogít benneteket, nem kell a hiradót hallgatnotok. Sikerült végigaludnia az éjszakát, így már a dereke sem fáj, már csak egyetlen nagy gondja maradt, hogy nagyon honvágya van, de mivel már csak egy éjszaka van hátra, valahogy csak kibírja.

Stella!

Babus a következőt üzeni neked:
"Nagyon azt érzem, hogy valami nagyon nagy csoda történt veled!"

További kellemes napot és jó levelezgetést mindenkinek. Örültem, hogy infókkal szolgálhattam, bízom benne, hogy legközelebb már csak február közepén kell rólam hallanotok, na nem azért, mert nem fogtok hiányozni, hanem mert akkor megyünk szülni! Jók legyetek!

Babus+Kristóf+Apuci

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Jányok!

Babus!
De jó, a Híradóban hallottam, hogy ma jössz haza!Kép Örülök, hogy már a derékfájásod is elmúlt, a honvágy pedig természetes! Képzeld el, hogy mi lenne, ha az idegen kórházban, idegen emberek között nem lenne honvágyad, húúúú!
KépKépKépKépKép

Stella!
Teszteltél?Vagy már doki előtt nem akarsz?Írj!!!Remélem Te is hiszel még a csodákban!

Vali!
Mi újság?Hőd fent van még?Küldök egy kis energiát+++++++++++++++++++++++++++++!
Tesztelsz?Vagy majd holnap?Annyira szeretném, ha sikerülne!

Annácska!
Remélem ma már jobban vagy!Kép

Kinga
Kinga79
 


Judit!
Köszönöm az infókat, nem is tudtam, hogy Te nem hőmérőztél!Milyen szerencsés vagy!KépA Billings módszert ismerem én is szoktam figyelni, de köszönöm a részletes leírást!!!

Kinga
Kinga79
 


Babus és családjaKép
köszi, hogy gondoltatok rám!!
Úgy néz ki, hogy az a csoda még várat magára, de csak egy picit!!
Remélem nálatok minden rendben!!!
Babus, mikor mehetsz haza??? Kristóf már biztosan hiányolja a billentyűzet hangját Kép!!!

Reggel mértem egy hőt: 36,99, ez nálam már esésnek számít. Úgyhogy ma vagy holnap jön a MikiKép!!
NEm is csináltam meg a tesztet, eltettem a későbbi szebb időkre!!! És eldöntöttem, hogy ennek a tesztnek mindenképpen zebrásodnia kell!!!

Végre eljött a 24-e!!! És lehet, hogy a menzim is erre várt!! Vagyis úgy néz ki, hogy nyertem egy hónapot, és ha fogigátlós protokollom lesz, akkor ma vagy holnap kezdhetem is és nem kell kivárnom egy megkezdett ciklus végét!
És ha így nézzük ez tényleg csoda a maga nemében!!!

ValiKép
nálad mi a helyzet??? Hőd? Teszt?
Drukkolok nagyon!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


BabusKép
Bocsi, most esett le, hogy holnap hazasjöhetsz!!!
De jó!!
De ezentúl tessék vigyázni a kutyasétáltatással és a lépcsőkkel!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


JudytKép

Nem tudnál feltenni nekünk egy táblicskut?
Nagyon jó lenne, előre is kösziKép

Jól vagytok amúgy? Remélem nincs túl sokszor hányingered???

Mikor mentek UH-ra?

Puszi

Mea
mea
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?