Új privát üzeneted érkezett!

Dorka,
Ha rendszeresek a ciklusaid, akkor kb. felidoben van peteeresed. Az elott 2-3 nappal es utana 2-3 nappal elvileg eleg egyuttlennetek, 2 naponta. Mi is igy csinaltuk, semmi homerozes, semmi tudomany a PG53-on kivul, de az sem mutatott semmi ertekelheto eredmenyt. Megis az elso honapban osszejott a babank. Igy elvileg, ha mindkettotoknel minden rendben van, akkor jonnie kell az eredmenynek.

Sok sikert! Elevit boven eleg!

Judyt,
Gondolom, hogy a MagneB6 hozhatta meg nekem az eredmenyt, mert ra van irva, hogy hasmenest okozhat. Nekem a terhesseg elott volt rettenetesen lassu az emesztesem, es most lett sokkal jobb.

Vanda
vanda72
 
 


Gyongyi,

Kaptal tolem penteken levelet? Hogy vagy?

Vanda
vanda72
 
 


Vali,
nekem egyáltalán nem jött be a hajszárítózás, bármeddig csináltam. Hát, ez a rárakás festéktől is függ, én olyan 1-1,5 mm-es csíkot szoktam. Nekem nem nyomódott el a minta attól, hogy a visszáján vasaltam, mondjuk én ruhát csináltam, és ott alatta volt a ruha hátulja. Esetleg próbáld úgy, hogy aláteszel valamilyen összehajtogatott puha ruhát (ami bírja a vasalást), és úgy vasald. Mondjuk, szerintem a papírt érdemesebb mikróban kipróbálni, csak vigyázz, hogy ne túl sokáig legyen bent. Úgy drukkolok neked holnapra! De érzem, hogy jó hírekkel jössz majd!Kép Jaj, nehogy már ne gyere holnap, muszáj megírnod, hogy mi lett az eredmény! Szorítok majd nagyon!

Zsófi,
hú, biztosan nagyon jó lesz az utazás!Kép

Jura,
a kenyeremnek azért bevagdosott a teteje, mert bevagdosom.Kép Nem tudom, emlékszel-e, én írtam, hogy nekünk a kenyérsütőnk nem süti meg jól (megsül a kenyér, csak fehér marad a héja, elég gusztustalan), ezért a sütőben sütjük. Ott fincsi ropogós lesz. Szerintem, ha a kenyérsütőben sütöd, és fent vagy, amikor sütni kezdi, akkor bevagdoshatod előtte, és akkor így sül meg a tiéd is.Kép

Tündi,
oké, a Jóbor tényleg értelmes, de a Jündi meg aranyos.Kép Legyen ez a mi hónapunk, oké? Én nagyon drukkolok!Kép

Stella,
a párod nagyon aranyos!Kép A jányok megszólítás tetszik!Kép

Judit,
terhesség alatt kevésbé hullik a haj, nekem alig pár szál, pedig előtte elég sok. Mondjuk a baba születése után pár hónappal kihullott egy csomó, de addigra remélhetőleg regenerálódnak a hajhagymáid!

Gyöngyi,
a bőröm nekem is nagyon csúnya lett a terhesség elején, de az ötödik hónaptól olyan gyönyörű lett, mint gyerekkoromban.Kép

Vanda,
köszi a megszólítást!Kép Az én kenyerem elég nagy, szerintem próbáld akkor felezni, vagy kétharmadolni a mennyiséget, hátha úgy jó lesz. Kihánytál valakit.Kép Remélem, nem jóslat, és nem fogsz majd hányni!Kép

Dorka,
nekem a lányom jóval a félidő előtt jött össze (a 10. napon), pedig teljesen pontos 28 napos ciklusaim voltak még akkor. Szóval érdemes előtte is akciózni (meg utána isKép), vagy ha két hónapon belül nem jön össze, akkor hőmérőzni. Bár ha ráértek, akkor nem kell elkezdeni, csak legyetek együtt gyakran.Kép Szerintem írasd be magad a táblázatba, aki mostanában csatlakozik a csapathoz, mind zebrás leszKép (kivéve engem, hüpp-hüpp)!

Én is akarok zebrát!

Jóbor (csakazértisKép)
kóbor
 
 

 
 

Vanda Kép

Igen, megkaptam es pont 1 oraja lettem ideges, miutan a valasz eltunt valahol az internet utvesztojeben... Kép Most gyujtom az erot, az ujrairashoz... Kép
Hogy all a hanyingered? Remelem mar jobban vagy! Nalam tovabbra is az emesztesi problemak allnak elso helyen. Vagyis tulajdonkeppen csak ennyi problemam van. Kép

Dorka Kép

Csatlakozok Vandahoz, ha szabalyosak voltak eddig a ciklusaid, akkor felido tajekan mindenkepp legyetek egyutt 2 naponta - persze elotte-utana is lehet... Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Szia Dorka!
Köszöntelek itt Kép
Kérdésedre választ már kaptál, csak az a kérdés, hány naposak a ciklusaid? A normál 28 naposra igaz hogy 14. nap körül van tüszőrepi. Nagyjából a 10-12. naptól érdemes elkezdeni a 2 naponkénti akciózást a 20-22. napig. Ezen kívül amikor kedvetek tartja Kép Elevit elég, igen Kép Akciózás után javaslom a gyertyaállást 10-15 percig, akár fél órát is ha bírod. Valaki csak nagypárnát rak a popsija alá, valaki azon is alszik (mármint popsi a párna alatt). MOst hányadik napon vagy?
Aranyos a fotód Kép Mielőbbi babásodást kívánok!

Tündi
Vendég
 


Szeretnem a szoba falara felfesteni egy kepet. Nem akarok hozza festot hivni, mert nem akarok ilyenre kolteni. Inkabb egyedul csinalnam meg. Szoval a segitseg ahhoz kell, hogy mivel rajzoljam fel a falra. 1m szer 1m kepet szeretnek, es azt megsem indigozhatom. Na, ehhez kellenenek otletek.Rakok fel par kepet, meg nem dontottem , dontottunk Kép
Kép Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Vidd el a képet egy fénymásolócentrumba és nagyítasdd fel akkorára.Egyébként még diavetítővel is szokták ezt csinálni.Úgy, hogy a falra vetítik a mintát, és úgy körberajzolják.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jobor,
Miben sutod a kenyeret? Van valami specko edenyed? Es bekened valamivel a kenyered tetejet?

Gyongyi,
csak nyugi, semmi stressz! Majd akkor holnap kapom meg. Hanyingerem megvan, de hetvegen rengeteget aludtam es az eleg jot tett!

Vanda
vanda72
 
 


Nem is rossz, de honnan szerzek vetitot? Kép
Arra gondolsz, hogy a fenymasolocentrum felnagyitja, es azt rakjam ki? Azt nem nagyon szeretnem.
Az jutott eszembe, hogy valami olyan falfelulet kene, amit ha elrontok, akkor le tudjam javitani.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Pacsiful!

Nem kaptam meg az emailt, amit reggel emlegettel.
Nagyon varom!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vanda Kép

Oke-oke, csak kicsit idegesito, ha mar megirtad, es akkor szall el a dolog...
En itt sutoben szoktam kenyeret sutni, mert a gep otthon maradt. Sima teflonos edenyt hasznalok hozza - hosszukas es mely, olyasmi mint az ozgerinc, csak szogletes a formaja.

Judit Kép

Rajzold ceruzaval, azt le lehet radirozni utana... Vagy ragassz fel egy nagy papirt es rajzold arra, majd a papir hatuljan jo vastagon rajzold at a konturt es akkor mint egy levono at tudod kopizni a falra... Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyongyi!

Bocs, de nem nagyon ertem. Ragasszak fel egy nagy papirt, arra rarajzolom. Utana mit kell csinalni?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit Kép

Elkuldom emilben.

Gyöngyi

bgy
 
 


Judit!
Szerintem a vetítő a legjobb módszer, és ceruzával rajzold a kontúrt.A színezést Én temperával csinálnám.Azt meg vízzel le lehet rögtön mosni, ha netán elrontottad.Kép
De úgysem fogod elrontani.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Hogy rakom diara?
Talaltam egy not, aki fest a falra, de nekem nem nagyon tetszik. Ha erdekel valakit: http://www.mesefal.gportal.hu/

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Nálunk készítenek képet diára is.Ott ahol a digitális képet lehet előhívatni.De ha van a csalásban hagyományos diavetítő, és megveszed azt a diafilmet (pl. micimackó, hófehérke) amelyikből szeretnél rajzolni, akkor ezt kivetíted a falra, és máris kezdhetsz a munkához.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Köszönöm hogy ilyen sokan válaszoltatok!
Próbálkozni következő hónaptól kezdünk (valamikor karácsony környékén leszek félidős), mert januárban elutazunk 2 hétre, és előtte nem nagyon akartam teherbe esni. Igy elméletileg majd akkor kell megjonnie, vagy nem megjönnie.

Adataim: kor: 27 év, próbálkozás kezdete 2004 december, ciklus mostanában 25 napos (csak az utóbbi 3-4 hónapban, ezért elég mérges is vagyok, előtte tök normálisan 28 nap volt). Város: Bp.
A ciklusnap/hét az mit jelent?

Köszönöm a képről a kritikát. Idén nyáron készült az esküvőn.

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Judyt!

Azt megtudod tenni, hogy rakerdezel, hogy mennyibe kerulne egy kep diara felrakasa? kicsit hulyen fogalmaztam.

Dorka!
Jo problkozast, biztos sikerul. Az utazasok mindig jot tesznek Kép Nalunk is igy jott ossze

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,
Remélem meg tudod oldani ezt a kép dolgot, és biztosan nagyon szép lesz a babaszoba. A két kép közül mi alapján választotok? Ha egy picit beleszólhatok, akkor a Hófehérkés szerintem kislány szobába való.

Dorka,
Biztosan összejön jövő hónapban.
A ciklusnap/hét pedig azt jelenti, hogy most éppen hányadik ciklusnapon (a menstruáció első napjától számolva) vagy, a /hét pedig a babásoknak szól, hogy hányadik hétben járnak éppen.

Móni

Kép
móni23
 
 


Megoldodott a problema. A mesefal oldalon talaltam egy emailcimet, irtam, es rogton valaszoltak is. Egy nagyon kedves lany. Mondta a vetitos valtozatot is. Megkerdeztem, hogy a konturt mennyiert festene fel, 2000 ft megcsinalja.

Moni!
A hofeherkes szerintem is lanyos Kép De van meg egy csomo mas kep is. Ez csak minta volt.

Mindenkinek koszonom az otleteket. Ti olyan kreativak vagytok,ezert kertem Toletek segitseget.
KOSZONOM!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok,

Mi is babaprojekt elott, de inkabb kozben vagyunk, par honapja intenziven probalkozunk, egyelore sikertelenul.
Azt vettem eszre miota probalkozunk, hogy a ciklus 14. napja utan sokkal többet fajdogal a hasam. Eddig szinte sosem fajt a hasam, csak a mentstruacio elso napjan.
Most meg sokszor szurkal a hasam alja, illetve olyan érzés néha, akar a 20. napon is, mint amikor meg akar jönni a mikulás...a ciklusom kb. 29-30 napos.
Szerintetek normális ez?
Ugy erzem valami történik odabent minden honapban...de a baba mégsem akar megmaradni.
hm.
Mka
Vendég
 


Üdvözlet mindenkinek!

Babus apuka jelenkezem a legfrissebb hírekkel.
Volt ma Ultrahang, CTG, Szívhallgatás. Minden a legnagyobb rendben. Jelenlegi legnagyobb pánikja, hogy fáj a dereka egyszer a jobb, máskor a bal oldalon. Hiába mondja neki mindenki, hogy biztos meghúzódott, mikor elesett, nem nyugtatja meg. Pedig nem egy ember volt ugyanezen a véleményen. Szerintetek mitől fájhat a dereka?
Azt is mondta, hogy adjak tájékoztatást arról, hogy nem a Pesti kórházban van hanem itt Gyöngyösön. Nagyon bent akarják tartani megfigyelésen, de ő mindenképp ki akarja kunyizni, hogy hazaengedjék a saját felelősségére, mert már úgy hiányoztok neki, hogy nem bírja tovább nélkületek. De ehhez fel kell még hívnia a Pesti dokiját, hogy ő mit szól hozzá. Lehet, hogy azt mondja, hogy menjen fel Pestre és ott feküdjön be. Na akkor mehettek látogatni!!! Kép De erre nem sok az esély, mivel tényleg minden rendben van, úgyhogy csak semmi beleélés, nem kell már most kocsiba ülni! KépKépKép Ja igen, bevittem neki a leveleket, amit neki írtatok és nagyon boldog volt, hogy drukkoltok neki és hazavárjátok. Puszil mindenkit és jó babavárást/nevelést nektek. Holnap újra jelenkezik a Babus híradó! Kép
További kellemes napot nektek!

Babus(hírszerkesztő)+Kristóf(a segéd)+Apuci(híradós)

Kép
babus2005
 
 


Szia híradós apuci, hírszerkesztő Babus, és segéd Kristóf!

Ez nagyon aranyos tájékoztató volt, köszönjük!Kép Derékfájásra egyéb ötletem nincsen, mint ami nektek. Ha ilyenkor Babus méhe nem húzódik össze (keményedik), akkor tényleg csak izomhúzódás lehet. Remélem, hogy hamarosan hazamehet, de azért vigyázzon nagyon magára és Kristófra! Örülök, hogy a derékfájáson kívül minden rendben van!Kép Köszi neked a híreket, Kristófnak meg pocisimit küldünk!Kép Babusnak meg nyugtató energiákat, csak semmi pánik! +++++++++++++++++++++++++++++

Mka,
üdv! Érdekes, de nekem is többet fájdogál a hasam mióta próbálkozunk, de lehet, hogy csak azért gondoljuk így, mert jobban odafigyelünk rá, és így jobban észrevesszük. Egyéb ötletem nemigen van, szerintem nem babó, az kicsit furcsa lenne, ha minden hónapban megtermékenyülne a petesejt (már eleve ez fura lenne), aztán meg egyszer sem ágyazódna be. Drukkolok neked, hogy többször ne jöjjön meg, és akkor tudni fogod, hogy mitől van a szurkálás!Kép

Vanda,
a kenyeret téglalap alakú jénaiban sütöm, és nem kenem be a tetejét semmivel.

JányokKép,
úgy döntöttem, hogy (Henci és Tündi ötlete nyomán) ebben a hónapban Jóborként írogatok, és ha összejön a babó, akkor véglegesen nevet változtatok.Kép Ha nem, akkor visszatérek az eredetihez. Hülye vagyok, nem igaz?Kép

JóborKép
kóbor
 
 


Jó reggelt!

Babus, Apuci, Kristóf,
Annyira örülök, hogy a derékfájáson kívül nincs semmi gond, az pedig szerintem is húzódás, na meg akkora poci mellett nem csoda, hogy fáj a dereka. Babus, már nagyon hiányzol, és várunk haza, de amíg azt mondják, hogy bent kell maradni, addig tessék szótfogadni. Kristófnak és neked is küldöm a buksi simit.

Jóbor,
Jündihez hasonlóan, ha ez tényleg segít, akkor ezentúl téged is így foglak hívni, és ha ez bejön nektek, akkor engem a következő hónaptól tessék Jóninak hívniKép

Mka,
Szerintem is csak a jobb odafigyelés miatt érzed a szurkálásokat. Neked is nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg 9 hónapig.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Nekem sajnos ma reggel megjött!Kép Judyt kérlek légyszíves javítsd ki a táblázatban a cnapomat 1 napra!Eléggé el vagyok keseredve, de nem adom fel!!! Legközelebb pont karácsony napján derülhet majd ki, ha sikerül a következő hónap!Lehet, hogy a leendő babuci erre játszik?!Nagyon remélem!Most ez ad erőt!Mindent megteszek majd, hogy így legyen!

Vali!
Írj valakinek sms-t!Teszteltél?Mi vaaaan???
Annyira drukkolok!!!

Babus!
Kérlek ne aggódj!Az orvosok értik a dolgukat és minden vizsgálatod rendben van!Biztosan csak meghúztad a derekad az esés közben!Küldöm a gyógyító energiákat++++++++++++++++ugye érzed?Kép

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!Kép

Na lassan túl vagyok a termékenységi időszakonKép, ma vagyok a 18 cn-en.

De nem igazán tudom, volt e már tüszőrepim, mert 2 napja nem mértem véletlenül hőt, tegnap 36,7 ma meg 37 fok volt.

Lehet, hogy akkor volt(16 napon) bár én későbbre tippeltem volna olyan 19 nap környékére.

A hasam 1 hete fájdogál( középidős fájás, szurkálás)

Nektek is ilyen hosszú ideig szokott???

Puszi mindenkinek és sokan zebrásodjunk be!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Babus+Kistóf+ApuciKép
szerintem az a legfontosabb, hogy a mami megnyugodjon, bár Babust ismerve ez szinte lehetetlen.
BabusKép
hidd el a dokinak, amit mond. Nagyon fáj a derekad, vagy csak fájdogál?
Remélem hamar elmúlik! Pihenj sokat és beszéld meg a kissráccal, hogy csak az ijedség volt nagy, de nincs semmi baj!
Vigyázzatok magatokra!!!

ValiKép
reggel 6-1/2 7-ig csak neked szorítottam, remélem hamar tudunk majd eredményt is!!!

JóborKép
Minden segíthet, miért pont a névváltoztatás ne jönne be!!!

JányokKép
annyira tanácsatalan vagyok!! Még mindig semmi és a hőm is fent van (37,24°). Nem tudom, hogy most vegyek még egy tesztet és csináljam meg holnap, vagy teljesen felesleges.
Ha lenne baba, akkor a tegnapi Clearblue-nak ki kellett volna mutatnia, nem?
És mit mondjak holnap a dokinak? Írassam fel a gyógyszereket a lombikhoz és ha nem jön meg akkor jövő héten keressem fel újra? Most még úgysem látna semmit uh-val sem, ugye?

BabusKép
látod, hogy mennyira hiányzol, neked biztosan lennének valamilyen megérzéseid?

Babás kismamikKép
Nektek nincsenek megérzésietek az én esetemmel kapcsolatban??
Ilyenkor úgy szeretnék átlátszó lenni!!! Akkor tudnám mi zajlik bennem!!

Stella vagy én is írjak Jtellát???

Kép
stella9
 
 


Babus!Kép

Ne izgulj, biztos minden a legnagyobb rendben van!!!!

Elhiszem, hogy mennél már haza.

Puszilunk!!!Kép

Mea
mea
 
 


Stella!

Szerintem,pár nap múlva tesztelhetnél megint,ha még mindig fent lesz a hőd!Nem érzel semmi furcsát?Minden ugyanolyan mint máskor?Ha gondolod kérj tanácsot a dokidtól!

Mea!
Akkor valószínű, hogy tegnap volt a tüszőrepid!A szurkálást pedig még azelőtt érzed a megnövekedett tüsző miatt! Nekem is több napig szokott szurkálni. Nagyon drukkolok Neked++++++++!

Kinga
Kinga79
 


Köszi Kinga a drukkolást!Kép

Még most is szurkál, lehet, hogy még nem volt repiKép

Mea
mea
 
 


KingaKép
Semmi furát nem érzek. Ebben a hónapban nem a 20 nap környékén, hanem csak a 28.-on kezdödött a cicifájós korszak és most mintha máshol is fájna, mint korábban, de nem akarok beképzelni magamnak semmit!

Az is fura, hogy most nagyon ritkán tudtunk csak együtt lenni, mert ugye csomó mintát kellett leadnunk, amit 5 nap remeteélet előz meg Kép.
Szóval szerintem fizikai képtelenség, hogy baba legyen a dologban!!
Ez én nem értem!
Na jó, abbahagyon a nyavajgást!

Remélem tényleg meglep karácsonykor titeket az angyalka valami nagyon szép ajándékkal!
Mindent bele, drukkolok, ahogy csak tudok!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Egyébként ebben a hónapban kevésbé foglalkoztat ez a téma, mert eddig minden hónap csalódás volt, a múltkori túl nagy már nekem, úgy-hogy kicsit leeresztettem most.

De legalább elmentem dokihoz meg UH-ra és ott volt egy 18 mm-es tüszi, hátha meg is repedKép és hátha elkapja egy sperciKép

Jó lenne, de nem élem bele magam.Talán ciklus végén, meg ha késik legalább 4 napotKép

Tesztelni sem szeretnék most, mert már röhejes , hogy mennyit megcsináltam eddig.

Hát nálam ez van.

Remélem minnél többnek lesz zebrája most, olyan jó lenne még karácsony előttKép

Pusz mindenkinek!

Mea
mea
 
 


Stellácska!Kép

Téged lepjen meg a kis Jézuska egy édes pici babóval.

Én ezt kívánom Neked de nagyonKép

Annyira megérdemelnétek szerintem.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++
energiák nektek!!!!

Mea
mea
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Babus Kép
Nagyon vigyázz magadra. Örülök, hogy nincs semmi gond, nagyon erős fiacskád van.

Henci Kép
Gratulálok!!! Látom megérte a névváltoztatás Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Babus es csapata,
Orulok, hogy minden vizsgalat eredmenye megnyugtato volt! Derekfajasrol annyit, hogy nekem mar most faj, pedig sem pocakom sem nem estem el. En is csak azok taborat tudom erositeni, akik azt mondjak, hogy meghuztad! Nyugi, pihenj sokat! Sot, tudod mitol is fajhat meg a derekad? Attol, hogy mas agyban alszol, mint a megszokott, mas parnaval. En ettol teljesen ki tudok keszulni reggelre. nem tul puha az agyad? Mert az ilyenkor kifejezetten rossz a gerincnek.

Stella,
Olyan jo lenne, ha megtortenne veletek a csoda! Hogy en mennyire drukkolok es mennyire hiszek a csodakban!!!! Kép

Kinga,
sajnalom Kép

Jobor,
a nevvaltoztatas okos dolog ebben az esetben es teljesen bocsanatos "bun". Hajra-hajra!

A jenait sem kened ki semmivel? Es kb duplajara vagy triplajara no a megsult kenyer a masszahoz kepest?

Vanda
vanda72
 
 


Kinga,
sajnálom, hogy megjött.Kép

Móni,
Jóni.Kép

Mea,
drukkok mennek!Kép Sok-sok drukk!Kép

Stella,
én azért csinálnék a helyedben még egy tesztet, sőt, szólnék a dokinak, hogy nem jött meg, ő szerintem már láthat valamit uh-n, ha van ott valami. Egyébként a lányom úgy jött össze, hogy háromszor voltunk együtt abban a hónapban (karácsonyi előkészületek, szilveszter stb. miatt), a 7., a 10. és a 25. napon (tudom, hogy nekünk azért könnyebb volt), de azért ki tudja. De lehet, hogy csak azért nem jön meg, mert most már nagyon várod. Én a szívemmel babát érzek nálad, de az eszem tudja, hogy ez nem igazán lehetséges, szóval nem tudom.

Az én hőm még mindig lent van (már amennyire érezni lehet homloktapi alapjánKép), szóval fogalmam sincsen, éppen hol állok ciklusilag. Azért akciózunk, hátha...

Csatlakoznék a Minenkinek Babát Karácsonyra Mozgalomhoz!KépKépKép

Jóbor
kóbor
 
 


Vanda,
a jénait sem kenem ki, de amikor kiveszem a kenyeret a dagasztásból, utána kicsit átgyúrom, ezért kicsit lisztes lesz. Olyan két-két és félszeresére nő a kenyér, valahol a kettő között. Remélem, sikerül megsütni!Kép

Annácska,
hogy vagy?

Jóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!

Babus!
Nagyon örülök hogy nincs nagyobb baj!!
Légyszi nyugodj meg!
Már nagyon-nagyon várunk!!
Derékfájást elüzö energiákat én is küldök++++++!!!!

Stella!
Holnap a doki nem vizsgál meg?
Mertha nem is látszik uh. akkor is tapintásra lehet hogy tudd valamit mondani!!

Az én 7 megérzésem azt mondja hogy nem a menzit kéne várnod!
Talán nálad bejön a megérzésem!!

Zsófi+manó
zsófi76
 
 


Sziasztok Jányok! Kép

Mka
Üdvözöllek itt! Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön a baba! Amiket leírtál ,nekem is pontosan így van. Amig szedtem a gyógyszert, csak menzi első napján görcsöltem. Amióta abbahagytam, már középidőtől érzem, hogy valami van odabent. A tüszőrepedést érezzük meg. Én sem értem, hogy miért nem vagyok még babás, de minden hónapban reménykegdünk, bizakodunk.

Babus Család! Kép
Babusnak üzenem, hogy nem felejtjük el akkor sem ha csak 2-3 nap múlva jön. Az a lényeg, hogy teljesen rendbe jöjjön, ne csak fizikailag, hanem lelkileg is, megnyugodjon! Úgyhogy Babus hiányzol, de legyél türelmes magadhoz és ne aggódj!!!!!
Kristóf Apuka! Nagyon kedves volt a Híradó, köszönjük szépen! Továbbra is számítunk rád! Kép Kristófnak pocisimik folyamatosan mennek, oké? Kép

Jóbor Kép
Akkor én is Jündi leszek Kép Ha te bevállalod, akkor én is Kép

Kinga Kép
Nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!!! Annyira bíztam benne, és annyira szerettem volna, ha felettem marad mindenki a táblában! Kép Viszont jó, hogy már megtaláltad a kapaszkodót erre a ciklusra, és nem adod fel!

Mea
Ha a hőd már magas, akkor a tüszőrepid lezajlott már. Remélem, sikerült akcióznotok jó sokat, a dokibácsi tanácsára J Akkro most sajnos már csak a jó sok várakozás maradt. Nekem is ilyen sokáig szokott fájni az alhasam.

Jtella Kép
Szerintem csak kérj egy vizsgálatot a dokitól holnap Kép Illetve ha mondod neki hoyg mi van, akkor biztos magától is meg fog vizsgálni. Szabin leszel, vagy dolgozol holnap?

Jündi (aki tegnap fogorvosnál is volt Kép)
Vendég
 


ZsófiKép
holnap csak a receptekért mennénk a dokihoz. Nála úgy van a rend, hogy 12-13 között csinálja az uh-kat és utána kezdi meg a rendelést.
Én most nem megyek uh-ra, ugyhogy ha meg is vizsgálna, akkor is csak tapintással.
Majd megbeszélem vele, hogy írja fel a gyógyikat és a megjön elkezdem szedni, ha pedig nem, akkor jövő héten jelentkezek nála az uh-n. Most egyenlőre nem tudok okosabbat kitalálni!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok, bocsi a belekotyogásértKép
StellaKép
Nem gondoltál arra, hogy vérvételt csináltass az orvosoddal? Abból egyértelműen kiderülne a dolog sé most már biztos eredményt mutatna...KépEsetleg beszélj vele telefonon, mit javasolKép

BabusKép
Vandának igaza vanKép Én 3 hónapot feküdtem korházban és iszonyatosan kényelmetlen volt az ágyam...hónapokig tartott mire elmúlt a derékfájásom...

Mindenkinek nagyon-nagyon drukkolokKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Jündike Kép
Örülök, hogy egy újabb pipa került a listádra. Így tuti babád lesz Kép

Kinga Kép
Annyira sajnálom Kép Kérlek ne keseredj el nagyon, majd a következő hónap a tiétek lesz. Fel a fejjel.

Jóbor Kép
Nagyon jól hangzik a neved.
Köszi úgy ahogy meg vagyok. A hőm folyamatosan fenn van, de bztos nem baba miatt. Sajnos napok óta fáj a torkom, így most teát iszogatok és remélem minél előbb rendbe jövök.
Látom középiős vagy. Drukkolok nagyon!!!!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi!Kép

Szombaton meg tagnap este akcióztunkKép

A 15. és 17. napon, meg előtte is kb. 2 naponta.
Valaki azt mondta nekem, hogy jobb ha 4 napos legalábbKép

Megfogadtam kipróbálom, nem sikerültKép

De picit rosszul érzem magam, lehet, hogy beteg leszekKép

Akkor meg attól magasabb a hőmKép

Reménykedek.....

Tündi!Kép

Ti is akciózzatok szorgalmasanKép
Drukkolok, hogy célba érjenekKép

Mea
mea
 
 


Jányok!

Az elmúlt napokban csak csendes megfigyelőként vettem részt a fórumon. Kép

Babus Kép
Kitartást, biztos hamar otthon leszel, és már nem is mész februárig kórház felé. Na jó csak mozizni Kristófot Kép

Jündi, Jóbor Kép
Fogom a kezeteket. Már most tiszta para vagyok, hogy mi lesz, ha megint nem sikerült... Kép

JuditKép
Remélem most már tényleg vége lesz ennek a hányós mókának Kép

Mea Kép
Tarts ki, bár tudom nagyon nehéz, én is türelmetlen vagyok!

Stella Kép
Hát én is inkább a babahozó energiákat küldöm Neked, mint a mensimeghozókat.+++++++++++++++++++


Velem semmi extra. Uncsi várakozás... Bár akció dús Kép

Juzsci (ugye nem baj???) Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Sziasztok!

Stella,
Nagyon szurklok, hogy megtörténjen veled a csoda, szerintem beszéld meg a dokival, hogy vizsgáljon meg, háthaKép

Mea,
Reméljük nem leszel beteg és a hőd is fenn marad még jó sokáig.

Annácska,
Jobbulást kívánok!

Tündi,
Miért kellett fogorvoshoz menned? Remélem semmi komoly.

Kinga,
SajnálomKép, de majd a Jézuska hoz neked egy szép csíkos tesztet.Kép

Móni (akinek nagyon fáj a hasaKép)

Kép
móni23
 
 


Móni Kép
Köszönöm, igyekszem minél előbb kikúrálni magam.

Mitől fáj a pocid? Remélem nincs semmi gond.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Juzsci Kép
Már nagyon hiányoltalak! Kérlek, ne parázz már most, hogy mi lesz ha megint nem jön össze! Ráérünk ezen keseregni és izgulni majd a menzi előtti napokban. Most légy vidám, boldog, örülj az akciódús időszaknak, és ne feledd, hogy a babucik boldog anyucikba szeretnek beköltözni Kép
Igen, fogom a kezed, Jóborét is, és próbálj meg hinni velünk együtt abban, hoyg ez a hónap nekünk is sok örömet tartogat! Tudom, hogy nehéz, de bíznunk kell benne, ezzel bízunk magunkban is!

Jündi
Vendég
 


Annácska,
Nem hiszem, hogy gond lenne. Szerintem csak a hormon gyógyik, amiket kaptam, azok dolgoznak odabent és csinálnak egy kis rendet, hogy beköltözhessen a babóKép

Kép
móni23
 
 


Köszi Jündi! Kép

Sajnos alapból nagyon pesszimista alkat vagyok, de igyekszem ezt most levetkőzni.
És próbálom magamévá tenni a "babucik boldog anyucikba szeretnek beköltözni" mottót.

Juzsci

Kép
zsuzsci
 
 


Móni
Ettél ma már rendesen? Talán a gyógyszerektől fáj a hasad. Jobbulást kívánok!!!!!!!!!
Köszi a kérdésed, csak baba előtti ellenőrzésre mentem, hogy ha gond van akkor most csinálják meg mert babásan nem lehet. El is kell mennem egy röntgenre, mert lehet, hogy az egyik bölcsességfogam nyomja a többit, bár én nem érzem. Na mindegy, legyen rendbe ez is Kép

Jündi Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?