Új privát üzeneted érkezett!

Etna,

én a terhesség alatt végig szedtem a metet, endos dokival megbeszélve. következő terhességnél szintén szedni fogom, és szoptatás alatt sem akarom majd abbahagyni. én terhesség alatt nem híztam semmit, nem tornáztam, nem diétáztam (bár tudom hogy ez nem jó). az első 6hónapot végig hánytam, minden reggel, így egy étkezés kimaradt. eddig 7kgot fogytam, ez jött vissza a terhesség végére, még 4kg plusz. szülés után 17kgot fogytam (jaj de szép is volt). az, hogy köze volt e vagy sem a hízásnak a met nem szedéséhez azt nem tudom, de szülés utáni 4 hónapban 14kgot híztam. így terhesség előtti súlyomnál voltam. elkezdtem a metet, semmi súly változás. elkezdtem járni hetente 1x tornázni, diéta nuku, -3kg.
irtam még privit is!

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!

Vki tudna segíteni tüszőrepivel kapcsolatban?
Kedden reggel kb 8.30kor kaptam szerda 24körül voltunk együtt. Ez 40 óra, nem 36. Gondolom az nem gond. Viszont a hőm még ma reggelre sem esett le. Lehet, hogy a szuri hatására sem repedt meg??? VAgy ez még normális?

17. napon reggel kaptam a szurit, akkor volt 20mm-es tüszőm.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/c ... 44000_.png

Köszönöm.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Sziasztok!

Etna,
ne aggódj, hogy nem fogytál sokat!Mikor kaptam a metet, nekem sem indult meg gyorsan a fogyás.Volt, hogy 2hónapig stagnált a súlyom!
A terhesség alatt én szedtem a metet!Ragaszkodtam hozzá.És most is szedem, szopi alatt!Én 15kilót híztam a terhesség végére, mondjuk vizesedtem is!Szülés után 1héttel -14kilónál tartottam!
Ja, és szégyenlem, de terhesség alatt egyáltalán nem tartottam a diétát, sokszor bűnöztem, de a cukrom sosem ment 7fölé!Bármit megehettem.Azt nem tudom, hogy a metnek volt e köszönhető, de én hiszek benne!

Szti,
hát, elég érdekes ez a görbe!Ha megkaptad a tüszőrepit, akkor tuti meg fog repedni, ne aggódj!Lehet a hőd kicsit később emelkedik majd meg!

Szoktalak olvasni benneteket, de sajna már nem érek oda, hogy írjak is!
Minden babára várónak kitartást, és mielőbbi babásodást!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 

 
 

Meli köszi szépen. Hogy vagytok? Egy kis beszámoló azért jöhetne néha napján. :wink:

Ettől a ciklustól már hüvelyben mérem a hőmet, 5percig digitális lázmérővel.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Etna,

jelöltelek iwiwen. kicsi a világ, egy a munkahelyünk, csak én Nyháza.

Meli,

azért ha időd engedi szólj hozzánk :wink: :wink: :wink:
és képet is szeretnénk :D :D :D :D

Kép
gota79
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek, valamint kevés bűnözést. Én majd meghalok személy szerint a csokiért, de tartom magam. Le kéne lőni a húsvéti nyuszit, hogy ne hozzon több csokit nekünk. :D

a húsvéti nyuszi meghozta nekem is az ajándékot, rencz doktornő válaszlevelével, aki az eredményeimet látva megemelte a meforal adagomat. most már 3x1,5 500 mg-os az adag. na erre nem számítottam, azt mondta,hogy örül, hogy 10 alá ment az éhgyomri inzulinom, de még mindig nem az igazi. május 6-án várható kb-ra a beültetés időpontja, első uh ápr. 29, ettől teszik függővé, hogy mikor lesz a végleges dátum. az estrofem gysz olyan mellékhatásokat okoz a meforallal együtt, hogy csak pislogok. még jó, hogy csak 2 hétig kell szedni. :roll:

természetesen nem marad el a húsvéti köszöntésből boti sem, úgyhogy az ő képével kívánok szépet és jót mindenkinek.

gota!
tényleg kicsi a világ ami a munkahelyet illeti, mennyi anyagot küldtem nektek :D rebi fényképei nagyon tutik iwiwen. amit meg írtál priviben tök igaz. én nem is látlak súlyosnak, szerintem pont jó.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Kép

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


etna: Fiad nagyon vagány! Jó lett ez a kép, mindjárt csinálok én is Barbusosat a nagyiknak. Majd felteszem, ha kész lesz. Örülök, hogy javulnak az eredményeid.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Kész is lett.

Kép
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Etna,

köszi. amúgy most elkezdtem lenmagot enni, hihetetlen, mennyire nem vagyok éhes tőle. teljesen telíti a gyomrom.

Vicky,

Barbusnak hihetetlen kék szeme és szőke haja van. Ilyen kereteket hol lehet szerkeszteni?

Kép
gota79
 
 


Gota: A képeket a www.ladyj.hu oldal alapján csináltam. Itt vannak keretek és program is, amivel meg lehet csinálni. Leírás is van hozzá.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak a gyerkőcök!

Gota,
köszike, jól vagyunk.Lelle növöget!Annyira hihetetlen, hogy így rohan az idő! :shock:
1éve ilyenkor épp a 2.lombikunk ment...........Nem gondoltam, hogy 1évre rá meg itt lesz ez a gyönyörű csöppség!

Lányok!

Ki van most akcióban?Látom épp pang a topic, de majd felpörög újra, higgyétek el! :wink:
Zebraeső várható idén is! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Kép Lelle 1hónapos

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!

Velem minden OK, betöltöttem a 18dik hetet!!
Gyönyörűek a babák, és hihetetlen mennyire telik az idő!

szti mennek a drukkok aztán gyere a hírekkel!! Ez tényleg a csodák éve!!!
etike
 
 


Etna,
szurkolok a beültihez!

Vicky,
Barbi gyönyörű!

Meli,
Lelle szintén meseszép királykisasszony!

Mollika ma 6 hónapos. hihetetlen, hogy szalad az idő, még csak most született... sikerült kizárólagosan szoptatnom idáig, őgyhogy holnaptól kezdődik a hozzátáplálás :D
Kistesót szeretnénk, kistesót szeretnénk... de még nem volt mensi...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyos az összes kiscsaj, kissrác! Öröm rájuk nézni. :D

Én csüt-ön megyek nődokihoz a tüszőrepi után 9 nappal progi, hcg és méhnyálka miatt. Bizakodom benne, hogy jó híreket kapok.

Mindenkinek mielőbbi babucit kívánok!

Etike lassan már félidőnél jársz. Mikorra is vagy kiírva pontosan? Én igyekszem. :lol:

Etna megy a drukk, hogy máj elején minden összejöjjön!

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Xtina Arnoldnál mikor tudom meg a vv eredményét? Csüt-ön 17re megyek hozzá progi+hcg+méhnyálkahártya vastagság. CSak ha netán kell vmi utánpótlás, mennyit kell várni, mire megkapom?[/b]
Nagyon édes Tamara az új uh képeken. :wink:

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti, ha csüt du leveszik, az sztem másnap délutánra van meg! Ha megvan, hívd Arnoldot a mobilján azon nyomban! (Én péntek este 7-kor hívtam, és tök rendes volt, elmondott mindent, megnyugtatott, biztatott, és keddre behívott)

Köszi a dicsit, rendes, szép gyereket sikerált összehozni, ha sokáig is tartott :lol: Kíméli anyáját, szépen fejlődik, befordult fejvégbe, csak maradjon is így... :wink:

Kép
xtina75
 
 


Xtina köszi az infót. Tényleg nagyon szimpatikus Arnold, nem bántam meg egyáltalán, hogy váltottam.
Tamara már most azt csinálja, amit kell. :wink: Különben is, jó munkához idő kell. :lol: :lol: :lol:

Lányok én most itt tartok a ciklusban.elvileg jó úton haladok, nem? CSak hosszabb lesz a ciklus, ahogy nézem És remélem legalább 9 hónapos. 8)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/c ... 62400_.png

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Sziasztok!

Örülök hogy sokan előkerülnek néha! Én szenvedek mert a gyógyszer ellenére+diéta,és még mozgolódom is,nem nagyon fogyok,sajna.... :(

Viszont Lilla is betöltötte a fél évet,és persze hoztam egy fotót!!!!
Ö is "csodababa".... :wink: Kép

Kép
mók
 
 


mók,

Mondják, hogy azok a gyerekek, akikre sokat várnak, mind nagyon szépek... ismét egy iskolapélda :wink: 8)

szti,

Drukkok :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
xtina75
 
 


Mók,

Lilla gyönyörűséges baba! Én most elkezdtem enni a lenmagot, alig vagyok éhes!

Szti,

mennek a drukkok!

Meli,

Lelle csodaszép baba! De rég volt ilyen Rebeka!

Zazzy,

babázol már?

Etike,

lassan félidő!

Kép
gota79
 
 


Vicky,

küldtem emailt!

Kép
gota79
 
 


na sziasztok csajok!

megjöttem a dokitól, a méh nyh 13 mm vastag már most a 10. napon! ez nagyon szép eredmény. a estrofem gyszt le is csökkentette csak napi 1 kell, mert nagyon vizesedem tőle. a bokám olyan csajok mint szülés előtt volt (én szerencsére csak akkor vizesedtem) beülti szerdától péntekig bármikor várható, de szerintem csüt lesz belőle. a szar az, hogy kb a 8. hétig kell ezt a szar gyszt szedni, pedig azt hittem, hogy beültikor vége. :twisted:
az ikreknél 16 mm volt a nyhám, remélem most nem lesz annyi, nekem elég egy baba, azt ki tudjam hordani, az a lényeg! szóval jó hírek, de még mindig nem gondolok bele, így legalább nem parázom.

terhesség alatt max 6 kg-ot hízhatok az orvos szerint, na arra kíváncsi leszek, nem vagyok egy rubint réka, aki 5-öt hízott a - 20-ra :o

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Megvannak a nődokis eredményeim. Uh alapján határeset vagyok, a méhnyálkahártyám lehetne vastagabb, most csak 7mm. 1 hét alatt 1 mm-t nőtt, nem sok. Főleg, hogy most olvasom Etna már 13mm-nél tart. :wink: Tudomásom szerint minimum a 10mm ideális, de javítsatok ki, ha nem vagyok képben.
A HCG növekedést jelzett, és a progim is emelkedőben van. De nem szabad előre örülni, mert lehet, hogy még a tüszőrepi van bennem, azért lettek pozitívak az eredmények. Azt mondta, mivel kicsi vagyok (ő kb 5cm-vel magasabb:D), tovább tarthat, hogy kiürüljön a cucc.
Úh jövő kedden megint vv, akkor okosabbak leszünk. Elvileg akkor már meg tudja mondani, hogy vérzés lesz-e szerdán v csütörtökön. LEgalábbis remélem.
Azt még nem is mondtam, hogy pénteken lesz az 5éves évfordulónk, és hát mi is lehetne a legszebb ajándék. :)

Etna neked gratulálok, hogy ilyen jól haladsz. Sok sikert, megy a drukk 1000rel. :wink: :wink: :wink: Hát 6kg az valóban nem sok. :shock:

Mók Lilla nagyon cuki! 8)

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Gota: Akkor ezek szerint neked csináltam képeslapot. Ne tudd meg mit agyaltam. Már át is küldtem egy másik csajnak mire közölte, hogy szép a gyerek, csak nem az övé. :D Remélem tetszik.

Etna: Én nem tornáztam RR-ként, csak szigorúan diétáznom kellett. 160-180 gr.-os szénhidrát és nekem ezzel 0 hízás sikerült. Drukkolok.

Xti: Neked is men ek a drukkok. 10 mm az ideális, vagy afölött, de láttunk már mást is. Jó lesz az.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky,

köszönöm még egyszer. akkor ezek szerent a fórumot csak utólag olvastad :lol: :lol: :lol:
de ebből is látszik, csuda jó szíved van, ha így is megcsináltad!

Etna,

drukkolok!

Kép
gota79
 
 


Vicky,

ja igen, nagyon jó. már elő is hivattam szülőknek és nagyszülőknek is. és persze magamnak is. már ki is tettem.

Kép
gota79
 
 


Gota!
Köszönöm kérdésed,nem,még várakozó állásponton a fiatalúr :roll: Én meg tűkön ülök :lol: Tegnap végre elindult valami,méhszáj is kinyílt,de nagyon ritkák a fájások.Minden nap kontroll van,hétfőig kaptunk haladékot a befekvéssel,ha nem változik semmi,de remélem,fog! :wink:

Ne haragudjatok,hogy most csak ennyi :oops:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Szti,

Mennyi az a magasabb hcg? Nekem is volt a tüszőrepesztőtől, 3...

Lányok, kérek egy kis rámgondolást, elkezdtem kinyílni, bár a doki szerint csak kicsit, de aztán meg szigorú fekvésre ítélt... a fene se érti. Részletek a blogomban...

Kép
xtina75
 
 


Xtina drukkolok, hogy nem legyen semmi probléma. Ahogy írtad is, ha nagyobb baj lenne, biztos nem akkorra rendelne vissza. Pihengess, feküdj. Amúgy bírsz huzamosabb ideig feküdni? Én nem, úh nem "irigyellek". Férjed megtanul főzni. :) Biztos nem lesz gond. :wink: Gondolok rád/rátok.

Nem mondta mennyi az a magasabb hcg, a progim 29. Majd kedden megkérdezem.

Viszont kezd feljebb menni a hőm. Nem élem bele magam, 1-2napot kivárok, akkor mit mutat a lázmérő. Ráérek kedden/szerdán is reménykedni, ha úgy alakul.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti, köszi. Huzamosabb ideig feküdni: igen, tévézek, netezek, és óránként 5 percet felkelek: wc, zuhi, kiülök a teraszra, összedobok egy szendvicset, stb.

Tegnap pl elkezdtem összerakni a kórházi csomagot, minden órában pár perc pakolás...

Drukkolok neked nagyon!!!!! +++++++++++++++++++++++

Kép
xtina75
 
 


Xtina!
Drukkolok én is!Majdnem ilyen idős voltam,amikor be kellett feküdnöm,most meg nézd meg :twisted: Szórakozik velem a fiam :D

Kép
Kép
zazzy
 
 


zazzy, holnapra frontot mond! :wink:

Te mennyi ideig voltál a kórházban?

Kép
xtina75
 
 


xtina!
mennek a drukkok!
remélem, nagyon nem gáz a helyzet (én 23. héten kezdtem nyílni, majd a végén 2 hetet 2333as méhszájjal szaladgáltam a kórházba, hétvégéztem a kedvessel... mégis úgy kellett beindítani :D)

mondjuk azt nem értem, hogy ha a bor puhítja a méhszájat, akkor miért? talán akkor szigorúan kerülni kellene, nem???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


julcsi, hát ez jó kérdés. Talán a görcsök elkerülése miatt..?

Kép
xtina75
 
 


Xtina!
Rosszul fogalmaztam :oops: Végül nem kellett befeküdnöm,csak necces volt a helyzet.De akkor még álmomban sem gondoltam,hogy ez lesz a vége.

Julcsi!
Nyitott méhszájjal még lehet apázni???
Bár amennyi mindent én már próbáltam,én már beletörődtem,hogy egy gyerek tényleg csak akkor jön,ha akar :roll:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy: Drukkolunk nagyon. Várjuk már a fiatal urat.

Xtina: Nekem is hamar elkezdett nyílni a méhszájam. 24. héten nyílt a külső, 28. héten már kinyílt az összes. Én egy hetet töltöttem kórházban, megkaptam a tüdőérlelőt, az eleve 2 nap. Mondjuk azt mondta a doki, hogy szülésig már nem is mehetek haza, de egy hét után megesett rajtam a szíve, meg jöttek az ünnepek is. Utána feküdtem, de sokat mászkáltam dokihoz. A 37. héten szültem, akkor már 3 ujjnyi volt. Remélem te is legalább eddig kihúzod.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


zazzy!
én akkor már 2 hete bent feküdtem... majdnem betöltöttem a 38. hetet, amikor a dokim hazaengedett hétvégére, hogy próbáljuk meg kicsalogatni a pockot :) kérdeztem, hogy ez AZT jelenti? mindent szabad? azt mondta igen, de azért ne vaduljunk :evil: ... 2333as méhszáj, egész hétvégén sex... és a gyerek meg bent maradt :? :D pedig a doki hazamenetel előtt úgy megvizsgált (meg volt hozzá egy nst-m 10perces keményedésekkel), hogy ő még aznap estére visszavárt :D

xtina!
ha felpuhul a méhszáj, sztem könnyebben nyílik tovább... hiszen szülésnél annyira örülnek a dokik is és a szülésznő is annak, hogy fel van puhulva, hogy ihaj!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Zazzy,

kitartást, mennek a drukkok!

Tina,

vigyázz nagyon magatokra! sok pihi!

Szti,

++++++++++++++++++

Kép
gota79
 
 


xtina!
én profi vagyok a méhszáj kinyílásban, engem be is kellett varrni a 21. héten, annyira nyíltam. a 2. gyerkőcnél is be fognak. nekem mindig meg kellett emelni az ágy végét, hogy ne legyen túl sok súly a méhszájnál. 32. héten jóslófájásaim voltak, szerintem én is nyíltam volna, ha nem vagyok bevarrva. valszeg ilyenkor nőnek egy nagyot, azért van sok ilyen eset. nézd a + oldalát legalább pihizel, utána úgysem fogsz :)
bort nekem is kellett innom, sőt a kórházban mindenkinek ott volt az ágya mellett, mint a kocsmában :) de én a végén már nem ittam, mert olyan gyomorégésem volt tőle, meg mindentől. azóta sem ittam, de elvileg bevált. bár sokan ellenzik, az apró görcsökre jó+antioxidáns hatása miatt több dologra is. ezt azért kevés kórházban használják, de ahol én szültem és a dokim is nagyon javasolta.

ha nekem most sikerül, akkor az tényleg isteni csoda. a férjemnek pénteken felmondtak, csődeljárás van a cég ellen, 11 éve volt itt. ennél rosszabb időben nem is történhetett volna. véletlen ráállatam a mérlegre kb -5 kgnál tartok. igaz nem eszem péntek óta, mert nem megy le kaja a torkomon. az ember addig nem tudja ezt, amíg át nem éli. boti miatt aggódom a legjobban. még jó, hogy jó szakember és jó szakmája van, már volt is 2 helyen elbeszélgetésen, mind a két helyre fel is vennék, ha elfogadja, de sajnos a fizetés mindkét helyen kevesebb lenne. már azon gondolkodtam, hogy le kéne állítani a programot, de a doki azt mondta, hogy azt csak úgy nem lehetséges. a mai világban már nem csodálkozom semmin, egy jól menő étterem csődbe megy? :roll:
ráadásul pont bent volt boti az apjával és úgy mondták meg neki, emberséges a főnöke. és tudja,hogy mi előtt állunk. de mondjuk ez nem érdekli . a törvény meg csak az anyát védi lombik esetén. :? szóval ma elmegyek uh-ra és nem tudom mi lesz tovább. na jól kipanaszkodtam magam, bocsánat!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna: Sajnálom az urad melóját. A méhszájzárást nekem is mondta a doki, de a végén azt mondta, hogy inkább ne piszkáljuk. Nekem a 20. héten még "csak" rövidült a méhszáj. Remélem a második gyereknél nem lesz ilyen, mert nem igazán tudnánk kigazdálkodni a 17 hét táppénzt. Kíváncsi leszek nálad hogy alakul majd. A párodnak meg csak lesz valami jó meló.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Etna,

sajnálom férjed melóhelyét! de ezért ne adjátok fel, főleg ha van más kilátásban!

Zazzy,

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!

Csak híreket hoztam ;)
Zazzyék már bent vannak a kórházban. Holnap lesz UH, aztán indítják, reméljük Áron addig úgy dönt, hogy ő inkább kibújik magától :)

Üdv: Betti

Kép

Kép
bettica
 
 


zazzy: Nagyon drukkolok!!!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


zazzy: drukk

Kép
horibol
 
 


Zazzy! Csuriban mindenem!!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Zazzy-hír: már megy az infúzió ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Már a burokrepesztésen is túl vannak...

Kép

Kép
bettica
 
 


Most jött a hÍr :D

"A mai nap úgy döntöttem, hogy véget vetek az egyre fokozódó izgalmaknak és 4300gramm súlyommal, 55centiméteres termetemmel megérkeztem a nagyvilágba. Anyukámmal együtt jól vagyunk. Áron"

Tiszta szívből gratulálunk! Remélem simán ment azért minden és a nagyfiú megszületéséhez nem kellett komolyabb beavatkozás.
Sok boldogságot az egész családnak és sok-sok tejet az új trónörökösnek :D

Kép

Kép
bettica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?