Új privát üzeneted érkezett!

zitaaaa,

isten bizony az elöbb láttam a vonalzódat,most meg megint nem.
hogy van ez?? én nem értem...
Vendég
 


Sziasztok!

Virág baba,
Isten hozott ezen a világon!Anyának gyors felépülést, sok tejcit, és az egész családnak boldog életet!!!


Zita,
már nincs sok hátra, mindjárt Te következel! :wink:

Ancsuka,
nekem nagyon hiányzol!Jó lenne, ha néha bejelentkeznél!
És a többiek is hiányoznak!
Sztrity, Zsu, Anygal,Betty, Gyancsi,Suzy............Veletek kezdtem, jó lenne néha olvasni rólatok! :wink:

Minden kismamának boldog babavárást, és minden pocaklakóra vágyónak mielőbbi babásodást!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Bazsa! most tettem fel a ruháimat a vaterára egy hónapja, el is keltek és 45 ezret kerestem....sztem írtam csak lemaradtál:) de pont ez bassza a csőrömet h nem tudtam magunkra költeni mert közbeszólt az eon 30Ft-os befizetéssel!:(((


én kijöttem a teraszra kivetkőztem magamból,és napozok, és laptopozok:) a mosógép megy:)

KépKép
dike
 
 

 
 

dike, de olvastam és maradt 15E amit magadra költhetsz :-)

gondolom babaruha van a gépben ;-)
Vendég
 


Sziasztok,

Melinda
Igen, már elvileg én vagyok a következő, bár Ancsuka már a kórházban van kedd óta, hétfőn kezdték az első ctg-t nála. Az én bébim nem igazán akar kijönni, dokim mondta, hogy nagyon szeret odabent.
S elnéztem a naptárat is és nagyon szomorú lettem :( azt hittem, hogy 8-án lesz anyák napja, de nem, 1-én :( szóval szerintem semmi esélyem még idén anyák napjára anyának lenni :( pedig tök jó lenne.
Szerintem senki nem fog visszajönni a topicba, én már azért nem írom, mert felesleges :roll:

Bazsa
igen, sajna ilyen a családom, a közvetlen, szóval a szüleim is, nemcsak a távoliak.....
Nekem a második műtétem csak bekukantás volt, ugyanúgy, mint neked, na akkor én is gyorsan felépültem :)
Nem tudom, hogy miért nem látod, s miért látod máskor a vonalzómat, szerintem ez babanetes hiba....

Dike
Jó napozást neked! De csak óvatosan, le ne égj! Vagy meg ne fázz, mert hiába van jó idő, olyan gyorsan meg lehet fázni :?

Én idebent punnyadok, tegnap nagyon elfáradtam, s nem sokat aludtam, úgyhogy most pihiztem egyet... de remélem estefelére gyűjtök egy kis erőt és tudok kicsit készülni a húsvétra.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


most msn-tem Georgiával, 3 óránként megy be a kórházba Virághoz, még pár napig bent fogják a kislányt.....

Zita

Kép
zitácska79
 
 


bazsa...ja de holnap viszem az autót szerelőhöz meg kell csinálni a záat 10 ezer...azt hiszem erre a hónapra kérnem kell anyumtól kölcsön:(

zita! mert őt hazaengedték?pusz nekik.

KépKép
dike
 
 


Dike
Igen, Georgiát hazaengedték, csak a picur maradt bent.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Georgia,

NAGYON SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK A KISLÁNYODHOZ, SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK HOZZÁ ÉS SOK TEJCSIT :-)
szrityi
 
 


Meli, Anett

Látom sokszor kerestetek...
Sajnos nincs mit írnom csak olvasok....

puszi
szrityi
 
 


igen,az itt is így van,hogy ha van vmi a babával,akkor az anyukának lehet hazamenni,baba marad...
nem lehet kellemes úgy hazamenni,h nincs vele a baba...
kitartást hozzá
Vendég
 


Giorgia!
Gratulálunk Virág baba születéséhez!Sok boldogságot,jó egészséget és rengeteg tejcsit kívánunk!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Egy percre beugrottam.
Koszi hogy szurkoltatok, es a sok gratulaciot.
Aki van iwiwen az latja a Virag kepeit, de Zitanak kuldtem at, es kertem tegye fel nektek ide.
A szulest elertetted Dike, a vege fantasztikus volt, de vegig eleg kemeny volt, mert infuzioval raerositettek.
A bebi infuziot kap, igenis megviselt, mert minden kaja elott megszurjak a sarkat, es sirogorcs kap el.
De tudom muszaly levegyek a vert, mert ugy vizsgaljak a cukrat.
3 orankent megyek etetni, amugy, a legnagyobb boldogsag az eletben!!!!!!!!!1
IMADOM!
Tegnap vittek le mellolem a gyerek osztalyra, megorultem.
De tudom enelkul baj lehet, kemenynek kell lenni es kesz.
IWIWEN vannak a kepek a Bikkes Virag megerkezett az album cime.
A zita pedig ugyis kirakja amit emailben kuldtem neki.

Majd jovok ha tudom, PUSZI MINDENKINEK!!!!!!!!
Vendég
 


Georgia! örülök h benéztél! már nézem is Virág képeit!!! kitartás drága!!!!!

KépKép
dike
 
 


Georgia! én nem találom a képeket az iwiwen:(

KépKép
dike
 
 


Georgia
Kitartást kívánok nektek! Hamarosan otthon lesz Virág is melletted! Még jó, hogy 5 percre van a kórház tőletek, így bármikor mehetsz hozzá!
A képeket nem kaptam mail-ben egyik mail címemre sem.

Dike
Pedig ott vannak a képek iwiw-en.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


akkor megyek az iwiw-reeeeeeeeeeeeeeeee
Vendég
 


én sem találtam képeket az iwiw-en :-(
Vendég
 


nem volt könnyü megtalálni,de megvaaaaaaan :-)
nagyon édi... istenem de cuki :-)
jajjjj de jó nekeeeed :-)
kívánom,h minél hamarabb rendbejöjjön és veled lehessen a nap 24 órájában :-)
Vendég
 


Íme Georgia Virágja :)
Kép

Kép

Kép




Mégegyszer gratulálok, nagyon szép a kislányod :) KITARTÁST NEKED!

Zita

Kép
zitácska79
 
 


nekem meg kb 1 hét a következö ciklusig és még semmi elöjel. bár ugye nem nagyon lehet nálam tudni,h milyen hosszú egy ciklus a vonalzón 37 napot adtam meg, és általában 32-40 napos cilklusaim vannak.
kb 1 héttel elötte el szokott már kezdödni a mellem fájni, bár volt már olyan is,h nem fájt semmi,csak úgy megjött,de ez 1 évben egyszer ha elöfordul.
csajok, komolyan mondom nem vártam még sosem ennyire hogy megjöjjön :-) úgy izgulok... itt most ma ünnepnap van,nem dolgozunk aztán hétfön is ünnepnap, és az jutott eszembe,h mi van most a napokban jön meg. hova megyek akkor? ugyanis az elsö napon menni kell már a hormon miatt. vagy akkor csak vért vesznek? Kinél hogy kezdödött el lombik?

zita,
nekem ismerösek már képek,de szivesen megnéztem újra :-) kis cukorfalat :-) annyira örülök Georgia sikerének :lol:
Vendég
 


bazsa
őszintén megmondom, én már nem emlékszem, hogy hányadik napon kellett mennem :? de szerintem kb. 5-6 napon, akkor volt uh, s akkor már elkezdtem injekciózni magam.... De ha gondolod megnézem pontosan neked, ha érdekel

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zita,
nekem azt mondta a doki,h már az elsö napon menni kell és ha jól emlékszem azért mert el is kell mindjárt kezdeni a hormonokkal. az inszemnél nekemis az 5. napon kellett menni valahogy.
Vendég
 


Bazsa
nekem így volt:
1-5. ciklusnap 150 egység Gonal minden nap
6-11. cn. 187,5 e. Gonal minden nap
7-10 cn. napi 1 Cetrotide
8-10. cn. napi 1 Luveris
12. cn. Ovitrelle

Az 5. napon volt vv E2+LH-ra és hüvelytisztasági vizsgálat.
UH: 5., 8., 11. napon volt
13. napon volt a leszívás és 15. napon a beülti.

Nem is volt olyan régen, de mégis utána kellett néznem :)

Remélem tudtam valamit segíteni.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Ja, és nekem nem kellett első ciklusnapon mennem, mert előre felírták már, amiket kellett adnom, legalábbis a Gonalt.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Mindenkinek Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!

Sok locsolót
! :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Kellemes Húsvétot mindenkinek!!!!


Georgia! egy tünemény, nagyon nagyon szép baba!!!

megjöttem a dokitól bpd 81mm a többi adatot nem tudom, most azt mondta h első fokban érett a lepény, fejfekvésű,átl magzatvíz, becsült súlya 1500g :shock: mondom hát ez nem vmi nagy?? azt mondta jó az.....hát mindenkiéhez képest kicsi...de már nem érdekel...az a lényeg minden rendben. méhszáj C3000.

ja és május 17 az első nst időpontja jupppppi:)

KépKép
dike
 
 


Voltam ma én fodrásznál, pedikűrösnél, napoztunk a barátnőmmel,aztán doki, meki,most itthon:) holnap megyünk Salgótarjánba rokonokhoz, majd csak vasárnap este jövünk haza.

KépKép
dike
 
 


köszi zita az adatokat,majd kinyomtataóm és összehasonlítom.

dike,
igazad van ne is érdekeljen,h a többihez képest mekkora, a lényeg,h egészséges...
jó rokonozást...

én is mindenkinek kellemes husvétolást...
én személy szerint nem szeretem a húsvétot,itt szerencsßére nem diivat a locsolkodás...
a gyerekekekkel tojást keresünk és ennyi elég is a húsvétból:-)
Vendég
 


Virág baba igazi cukiság! kitartást, nem lehet könnyű otthagyni a kórházban :cry: Remélem, holnap tényleg már együtt mehettek haza!

dike
Januári babavárók közt az egyik csajnak végig ilyen pici értékeket mondtak, és a végén 3400 körüli babát szült. Sztem e miatt ne aggódj! a bpd 81 mm pl tök normális méret, lesz az még 95 is a végére, ne reménykedj :lol:

Bazsa
Nekem a lombik 1 hónap fogamzásgátlóval kezdődött :lol: aztán vérzéstől fgtlenül a gyógyszerek elfogyta utáni x. napon kellett kezdenem az injekciókat, először valami S betűset, aztán egy P betűset, meg volt egy 3. is, na annak már a kezdőbetűére se emléxem. Hihetetlen, hogy törli a memóriám :shock: Nekem kb az 5 napon kellett mennem először uhra, utána meg mindig mondta a dokinénim, de kb 4 naponta, a végén talán 3. Punkció a 14-18. nap körül, visszaültetés kétszer a 3. napon, legutóbb az 5-en. Közben tel. be, hogy állnak a kis sejtkupackáink.

Ma van Szaffi első fogantatás-napja 8) Kapott egy gyönyörű hatalmas plüssméhit (imádja a sárga-fekete színű dolgokat nézegetni). Még mindig hihetetlen nekem ez, hogy Hókuszpók összeönt két üvegcséből vmit és egy villanás múlva ott a mi kis törpillánk :D
Ma elutaztunk 4 napra, a pici lánynak sikerült végigjelölnie az országot, 5 napja nem kakilt, de az úton 2x is. Egyik benzinkútban nem volt pelusozó, ott a presszóasztalon vakartuk a hátáról a kakit :o viszont 3 hónaposan már pucéran táncolt az asztalon :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


rekuja,
jól megmosolygtattál :-) aranyos lehetett...
Vendég
 


Dike
Sose feledd, hogy ez mindig csak becsült súly!!! Tudod nekem is azt mondták, hogy kicsi, aztán doki szerint egyáltalán nem.

Rekuja
Már én sem emlékeztem :) előkerestem a papírjaimat s arról írtam le, pedig csak 8 hónap telt el azóta :) ja, és nekem is először fogigátlót kellett szednem 1 hónapig.

Nálunk a húsvét úgy szokott telni, hogy lejárjuk az összes rokont, idén nem így lesz, anyuék, anyósék jönnek hozzánk, aztán aki akar majd jön, mi nem megyünk sehova, hál'Istennek :) ma esküvőbe megyünk :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


szép jó reggelt mindenkinek...

sehol senki...
ezek szerinte mindenki élvezi az ünnepnapokat :-)
remélem mindenki jól van...
mi tegnap állatkertben voltunk, nagyon elfáradtam, jó volt...
ma ebédre vagyunk hivatalosak a szüleimhez, aztán délután husvétolunk a tesóm kertjében, a gyerekeink ma keresik a tojásokat,mert tegnap nem volt itthon az egész család.

mindenkinek szép napot...
Vendég
 


Bazsa! jó kis progi!:)

mi is megyünk most anyósékhoz, du-tán barátokhoz.
velünk nem történt semmi különös.

Georgiáék hogy lehetnek?

Zita! semmi változás?remélem jól vagytok!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Bazsa
Jó program :) bár én örülök, hogy itthon pihizek.

Dike
Semmi változás, jó értelemben, székrekedés, aranyér továbbra is kínoz, sőt egyre jobban :( most már laeveloc szirupot vetettem be, az segít. Így nem tudom, hogy elkezdhetem-e a málnalevél teát inni, mert elvileg az meg hasmenésre van.....

Georgiáról nem tudok semmit...

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok

Csak beugrottam.
@ napja itthon vagyunk, elso ejszaka ejfeltol reggel 5ig sirdogalt, nem aludtunk, tegnap ejszaka aludt evett, jo baba volt, rengeteg tejem van, fejem a geppel, olyan a mellem mint a beton.
Imadom, olyan edi.
Zitanak mennek az ujabb kepek, itt mar levan tisztulva Virag, a szules utan.
Ha tudok jovok, de semmi idom.
Mindenkinek puszi, vigyazzatok magatokra, es a babakra!!
Puszi Georgia
Vendég
 


2 napja itthon vagyunk elirtam az elobb.
Vendég
 


zitácska
engem a málnalevél tea a ráírtakkal ellentétben meghajtott...

Georgia
kitartást! Én nehezen jöttem rá az elején, nekem a pici azért sírt sokat, mert éjjel fázott :oops: irreálisnak éreztem a pokróc+paplant a két réteg ruha fölé a 23 fokos szobában... Amióta "bedunsztolom" csak enni kel fel, akkor is többnyire én keltem. Mármint éjjel :) amúgy alig alszik.

Pici lány hazafelé is végigjelölte az országot, székrekedés ellen autózzatok legalább 150 km-t :D Persze megint nem volt pelusozó a kútban, ahol megálltunk :twisted: Kaptam egy tippet, aszerint cseréltem: pici anyósülésen, én a soffőrülésben, minden kézreesik, ülés lejtése miatt a pici le se tud gurulni (nekem már forgolódik). Vízhatlan pelusozólap azért kell, bőrülés ide vagy oda. Viszont lehet nyomni a fűtést ezerrel a pucér pisisre :D

Első kimozdulásunk nagyon jól sikerült, mind3an jókat aludtunk a sok friss levegő után, nagyokat kirándultunk (pici kenguruban), vártúráztunk (Léka és Szalónak), jókat ettünk. Összecsukós gyerekágy nem praktikus, mert nem lehet emelni az alját és marha nehéz padlószintről kivenni a csajt. Majd ha nő, jobb lesz. Viszont bő fél óránkba telt az "egy mozdulattal" összecsukása :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


nagyon elfáradtam,nincs eröm írni,holnap jövök...
Vendég
 


Georgia Virágja

Kép

Kép

Georgia
Neked kitartást kívánok! :) Drukkolok, hogy mielőbb belegyere, s tudd, hogy épp mi baja Virágnak! Nemsokára én is megtudom ezt! :) Szupi hogy sok tejcsid van :)

Rekuja
Az autókázás felnőtteknél is bejön székrekedésre? :) :lol: bár ma kicsit jobb, remélem így is marad :wink:
Remélem a málnalevél tea még meg is hajt :) de jó lenne :) S neked segített a szülésnél? Milyen szülésed volt?

Bazsa
Mit csináltatok, hogy így kiütötted magad?

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zitácska
Foggalmam sincs, segített-e a málnalevél-tea, de ha így volt könnyebb, háááát... Pedig alapvetően ezt a szülést hívhatják könnyűnek :oops: nehezen kezdtem tágulni, meg a magzatvíz zöld volt (ezt aszem már írtam), de aztán minden a nagykönyv szerint ment. "Csak" kb 1,5-2 óráig voltam "lőjjön már le valaki!" állapotban, na akkor minden elvem ellenére megkértem a dokit, nyomjon belém egy edát, de mondta, ez már a kitolási szakasz, nem lehet, úgyis csak egy óra van hátra. Na akkor ha lett volna erőm hozzá, fejberúgom, mi az hogy "csak" egy óra!!! De negyed óra múlva kint volt a csaj 8) Szerencsém volt, második tolásra kijött, az a rész már nem fáj, mert tudod, hogy mindjárt vége. De a legjobb fájdalomcsillapító az appa, még ha nem is tesz semmit, csak ott van és foghatod a kezét. Iszonyúan örülük, hogy "kierőszakoltam", jöjjön be, mert eleinte félt és nem akart, aztán saját bevallása szerint ez volt élete legnagyobb élménye.
Terhesen székrekedés ellen nekem a napi 1,5 liter mézes tea vállt be. A kórházba vigyél reparon kúpot, én stresszeltem magam az első kaki miatt :oops: addig meg nem engednek haza, amíg meg nem volt...
Azta, most néztem a vonalzódat, te mindjárt megszülsz! :D

KisVirág annyira imádnivaló! És milyen gyorsan megnő majd! Sokat kell nézegetni, hogy jól berögzüljön, milyen cuki pici :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Georgia! jaj de tüneményes a kis Virág!!!!örülök h otthon vagytok, h sok a tejed,kitartás,előbb utóbb meg lesz a sírások forrása! sok puszi neked is, és Virágnak is!!!!!!

most jöttem meg a fogorvostól,leszedték a fogkövet, jajj de rossz volt...azt mondja majd a 8. hónapba jöjjek vissza, mondom most vagyok abba....micsoda??és hol a hasa?nagyon pici...nem ősszel szül valamikor?mondom nem:)

utolsó babarucik is kimosva,és a pelenkák is....de abból ahogy látom még vennem kell majd.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Georgia
Néztem a képeket iwiw-en is :) csodálatosan szép kislányotok van! :) remélem azért lesz kis időd jönni is, persze most neked első a kislányod! :)

Rekuja
Nálunk is bejön apa a szülésre! Ő a kezdetektől fogva be akar jönni, s én is mindig is így szerettem volna.
Igen, viszek reparon kúpot, remélem nem felejtem el, mert tutira szükség lesz rá. Ma egész jól elvagyok, s lehet hogy még tényleg hashajtó is a málnalevél tea :shock: de iszonyat rossz íze van :roll: de mindent a cél érdekében! :)

Dike
Nálam nem volt vészes a fogkő leszedése, sőt nekem több fogamat is tömték terhesség alatt. Én a 20. hétben voltam, mikor fogkövet szedték le.
Nekem 22 db textil pelenkám van, de szerintem sok lesz :) s 3 db kifogót vettünk, ill. 2 kapucnis törölközőt! :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok!

Georgia,
nagyon édes a kislányod!Sok örömet kívánok Nektek!
Az első hetek nálunk elég nehézkesen teltek, de idővel szépen össze fogtok szokni!Gratulálok, hogy sok tejcid van!Becsüld is meg, nekem 1hét után már táppal kellett pótolnom, mert napi 1 étkezésre elég csak a tejem!

Zita,
tényleg már nincs sok hátra!!!!!!!!

Rekuja,
szerintem én még nem is üdvözöltelek!Üdv itt!
Jól értem, Ti mostanában szeretnétek majd kistesót?

Bazsa,
ti most hol is tartotok?Kezdhettek valamikor?

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


zita,

hát nekem is otthon kellett volna pihennem legalább egy napot...

georgia,
ez érthetö,hogy semmi idöd, ez így van jól...a lenyeg,h otthon vagytok ijndannyian, foglalkozz csak virág babával, neki nagyobb szüksége van rád most mint nekünk :-) de azért aranyos vagy,h kicsit beugrasz hírt adni magatokról :-)

rekuja,
mindig úgy megnevettetsz :-D fél órába telt összecsukni az egy mozdulatost :-)
megértem,h jót aludtatok a kirándulás után :-)

bazsa,
szedd össze magad, ne akarjál már mindig meghalni egy kis lóti futi után :-D (gondoltam válaszolok magamnak is :-) )

zita,
köszi a képeket georgia virágjáról, annyira édes...
hogy mit csináltunk? 4 nap ünnep volt,nem kellett melózni. az elsö 2 nap a növérem gyerekei voltak nálunk, voltam a városba shoppingolni az egyikkel, aztán bicajoztunk a folyóparton, elötte éjjel sokáig tévéztünk a csajokkal. aztán a 3. napon állatkertben voltunk, az is nagyon kiszívott, az egész napunkat igénybe vette, az utolsó napon pedig a növéreméknél voltunk húsvétolni, a gyerekek akkor keresték a tojást,mert a hugomék vasárnap este értek csak haza magyarból. és természetesen ilyenkor játszani kell a gyerekekkel, és mi volt a nagy ötlet? baseball-t kellett játszani. nagyon vicces volt,rengeteget röhögtünk,de a 4. nap végére már hulla voltam.

dike,
a fogorvos senkinek sem kellemes, az biztos :-) az én pérom,mint egy gyerek... el kell kisérnem és annyira be van sz..-va,annyire édes,komolyan mint egy gyerek :-)
nekem most rendben vannak a fogaim,uh ha terhes leszek,valószinü,h nem kell mennem,majd meglátjuk.
téma has: én láttam egy csajt itt a kórházban,aki állitólag 6 hónapos terhes volt ,de hogy hol volt a baba,azt elképzelni nem tudtam... van ilyen,h nem látszik vagy van olyan is,h az utolsó hónapban hirtelen indul be a növekedés.

rekuja,zita,

szerintem is csodálatos dolog az apás szülés. én nagyon szeretném,hogy a párom velem legyen,de ö még nem tudja,h képes lesz e rá. de majd teszek róla,hogy az legyen, mert szerintem is fontos,hogy ö is résztvegyen ebben a csodálatos élményben...

meli,

én most a ciklusom 34. napját nyomom és még nem jött meg. arra várok,h megérkezzen és kezdödhet a baba buli :-) a következö ciklus elsö napján kell megjelennem a dokinál és mehkezdödik az elsö (és remélem az utolsó ) lombikom.
látom neked is még friss babád van,erröl lemaradtam szerintem,uh így utólag szeretnék gratulálni hozzá, élvezd minden pillanatát... neked hogy jött össze?
Vendég
 


Dike
Fogorvosok vakok,nekem se látta a pocimat, amikor voltam, pedig rajtam már 14 hetesen nagyon látszott, ő meg 22 hetesen szedte a fogkövet. Szóval a fogorvosok csak orr és áll között látják az embereket :D
Én kb 20 textilpelussal nyomulok. 4 vadi új, a többit még a nővéremtől örököltem. Nekünk elég ennyi, de Szaffi ritkán pisil már a pelusozón (amióta turbó vagyok, meg tudom, mikor fog pisilni és akkor nem bolygatom). Kifogónk kettő volt, egyet sikeresen elhagytam a kórházban, meg van két türcsije, ezeket permutáljuk. Amúgy türcsin például imád pisilni, ott kell a leggyorsabbnak lennem.

Zita
málnalevéltea csak addig rossz, míg meg nem ízleled a laktoherbet :D Tényleg, az összes szoptatós tea pocsék. Apa szerint azért, hogy a nők jogosan érezzék magukat önfeláldozónak :D

Melinda
Hát, a mostanában szeretnénk kistesót egyenlőre csak a természet munkáját jelenti - a remény hal meg utoljára. Lombikot csak januárra tervezzük, akkor kb 18-20 hónap lenne a két baba közt. Ti akartok még következőt? Nálatok van remény a természetes útra?
Tejcsi nálunk se volt soha :( Megvizsgáltak alaposan, kevés a tejmirigyem, összefügg a meddőséggel, valami hormon alulműködés miatt nem alakultam ki kamaszként rendesen, de ez persze mind csak valószínűleg, meg álltalában, meg lehet hogy kezdetű mondatokban hangzott el :? De a kevés tejcsinek is örülünk, még most is minden szopi elött megissza ugyanazt a pár kortyot, mint az első nap. És a legviccesebb, hogy a tej mennyiségem tök független a trükköktől, szoptaníttól, tejfakasztóktól. Ha van kedve szopizni, megszívja rendesen, és lesz tej legközelebb, ha lusti, alig csöpög.

bazsa
Cuki, hogy beszélgetsz magadban. Pszichológus látott már? :D Vagy ott tanultad a magaddal beszélgetést? :D
Apa meggyőzésére tök jó tippeim vannak, nekem is be kellett vetnem néhányat. Az egyik legmeggyőzőbb az volt, hogy hol szeretne lenni, ha baj van, mellettem, vagy a folyósón, hogy utólag tudjon meg mindent? MEg az is jó trükk volt, hogy az ő barátait őelötte kérdezgettem ártatlan képpel a gyerekeik születéséről, és hát, nem mind azt mondta, hogy élete legnagyszerűbb élménye volt? Meg végtére is, így apa előbb látja a picit, mint te, szóval legalább valamit ő kap meg belle először :)

Mai vicces sztorim:
Felütötte fejét a koszmó, szóval az ajánlat szerint kis fürdetőkrémmel és puha fogkefével átfésültem a csajt az elmúlt napokban minden fürdéskor. Egyik nap apa nézi, nézi mit csinálok, majd megkérdi, mért vettem új fogkefét ehhez. Mondom nem vettem. Felnézek a polcra... hát nem appa fogkeféjével mosom a gyerek fejét!? :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


rekuja,

ne izgulj, annyira nem vagyok vészes eset,h pszichológushoz kellene fordulni :-D egyébként nem beszéltem magamban,csak véleményt alkottam a saját hozzászólásomról :-D

a sztoridhoz meg annyit, hiogy apuka meg napok óta nem érti miért habzik a szája :-D

szoptató tea téma: nem az édeskömény teát kell inni szoptatáskor? az nem olyan rossz,a múltkor megkóstoltam.
Vendég
 


bazsa
édeskömény tea a babák gázképződésére van, elvileg a babateában is az van meg kamilla. Hozzáteszem, dédmamám is ezt alkalmazta már, csak akkor még ő rakott a lábosba 1 szem köményt és pár kamillavirágot, nem vette a patikában. Szoptatós teák ánizst tartalmaznak, legalábbis ezt érezni ki belőle, ami nem is lenne rossz, csak az összhatás... de mézzel minden tea finom :D Sztem a Mecsek szoptatós tea egy fokkal ihatóbb, mint a Laktoherb, de gondolom nálatok azt nem lehet kapni :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


hupsz, bocsi a laptető miatt :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


itt az édesköményteát ítatják az anyukákkal és a borsmentát mondják,h mellözd.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?