Új privát üzeneted érkezett!

na tessék, most csak velem van tele a topic Kép

benedek már annyira jol van, hogy panna ágyán keresztül felmászik a lányzo uj iroasztalára, mivel a székre nem tud, mert a panna ott ül.
le akartam fotozni, de a gépet elvitte a párom.

ja és még vmi.
azt hiszem szerdán volt mikor szoltam a gyerköcöknek, hogy irány az ágy, tente mindenki.
panna is bene is befeküdt a saját ágyába, majd bene meggondolta magát és átment pannához.
erre felbuzdulva tegnap este 1 ágyba fektettem le öket. se perc és elaludtak, olyan aranyosak voltak együtt.
persze az éjszakát ki-ki a maga ágyában töltötte.

na pá
megyünk apuékhoz, mert ma van a szülinapja.
most csak ebéd, ünneplés jövöhéten katalinnal együtt.
orsolya11
 
 


Sziasztok!

Orsi: hát nem irigyellek az elmúlt hétért.

Éjjeli szopi: Orsi nekem két ilyen gyerekem is van Kép Balu 1,5 évesen aludta végig az éjszakát, Zsoma 14,5 hós, és eszébe sincs. Legalább 2-3 ébredés van. Szóval én nem érzem fehér hollónak az említett esetet Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Laca válla másnapra meggyógyult, úgyhogy nem vittem vissza a dokihoz.

ÉÉÉÉSSSS tegnap éjjel végig aludta az éjszakát, igaz kapott félötkor szopit, de azt meg is érdemelte Kép Remélem, hoyg megmarad ez a rendszer, majd tudósítalak benneteket Kép

Orsi:
szép hosszút írtál Kép Kép
Valamelyik szerda jó lesz nekünk, csak most indul a vizsgaidőszak, kapásból jövő héten nem jó Kép Na, mindegy majd csak összejön a dolog. Hol a katalógus web címe??? Kép mindig csak ígérgeted....

Gabi:
megkérdezhetem, hogy milyen területen dolgozol?

Ma voltam először suliban, nagyon élveztem. A nagyi felutazott Debrecenből, hogy el tudjak menni erre az egész napos előadásra. Rendes Anyukám van Kép

Zsizsa:
a kis modell nagyon édes Kép

Hagnosz:
Már rég kivettük a rudakat, és használja is a lukat csavargásra Laca, de úgy látszik kalandvágyó a gyerekem Kép

Edit? Vera? Hol vagytok?
klarissza
 
 

 
 

Sziasztok!
ELvesztem, és a héten nem is nagyon leszek, mert megyek Amszterdamba 3 napra, amire igen sokat kellett készülni, még most fejeztem csak be az elöadásomat. Apa meg Romániában volt 4 napig, igy melegváltás lesz.
Botka most ugy kb 3 naponta szopizik egyszer, nem is gondoltam volna, hogy ilyen is van! Képzeljétek, többször az volt, hogy megkérdeztem töle reggel, hogy kérsz-e cicit, erre vigyorogva az ölembe vetette magát, aztán 2 slukk után kiköpte és távozott. De amikor rosszabbul ébred reggel, akkor szivesen bujik még. Remélem amig nem leszek, jó ébredései lesznek!
Amugy rendezödött az esténk. Talán emlékeztek, hogy 1/2 6 felé hazafelé a kocsiban elaludt rendszeresen és nem is akart utána már felébredni (kb 7-ig szoktuk hagyni aludni), tiszta nyügi volt, nem is igen vacsizott és hajnalban 5-kor viszont fent volt. Erre kipróbáltam, hogy amint hazaérünk (mondjuk 6) beszaladok, összedobom a vacsit, aztán felébresztem és rögtön kaja. Igy meg fel tud még ébredni egy kicsit, és fél 7-fél 8-ig jól eljátszunk, utána fürcsi és alvás. VIszont inkább 6 felé ébred már csak. Nem gondoltam volna, hogy ha kevesebbet hagyom aludni, akkor jobban felébred.
Orsi, ez "izgi" lehetett. Nem irigyellek.

Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


hi

klarissza:
mint mondtam a srác inkább csak igérget és b.... jönni, ezért én csinálom ide(nincs web cimKép)--amikor idöm engedi
de ma sokat fogok haladni, mert a nagyszülöknél vagyunk, igy van gyerekfelügyelet és net is.Kép
orsolya11
 
 


Orsi:
Hajrá!!! Kép

Laca az én székemen keresztül simán felmászik az asztalra Kép

Kép
klarissza
 
 


hi
na készen lettem, ma az utolso oldal szövegét is beirtam.

akkor most szép sorba felrakom a 11 oldalt.
Ha vmelyik képröl szeretnétek közelit, irjatok.(azok is megvannak, csak gondoltam nem rakok fel 100 képetKép)
szegény analogosokra gondolva.....
ime az 1.

Kép

1.oldal:
Padlópuzzle (baby activity)
12 különböző színű, nagyméretű négyzetében más-más figura található az adott témában.Minden figura kivehető és könnyedén környezetébe illeszthető. A négyzetek összeépíthetőek síkban vagy térben kockát, házikót formázhatunk belőlük.

Micimackó,
Disney klassszikusok,
Hercegnők,
"Jó éjszakát"-világító figurákkal
orsolya11
 
 


Kép

2.oldal:
Ablakmatrica (window colors)
A dobozban található: Az adott témához kapcsolodó sablonok, fólia és matrica festékek.

Mickey egér,
Micimackó,
Hamupipőke,
Pinokkió
orsolya11
 
 


Kép

3.oldal:
Walt Disney Rajzoló
-(play stencil)
A dobozban található: Az adott témához kapcsolodó sablonok, színezhető kis figurák, filctollak.

Micimackó,
Mickey egér,
Pinokkió,
Hamupipőke,
Bambi,
Hófehérke

-(play floor)
100x100 cm-es újra használható színező.
A dobozban található: zsírkréta, törlő, kép
orsolya11
 
 


Kép

4.oldal:
<font color="aa00aa">Walt Disney Színező játékgyűjtemény
(set colorone)</font>
Rajzolással és színezéssel Disney sok népszerű figuráját teheted szobád díszévé.
A dobozban található: adott témához kapcsolodó sablonok, zsírkréták, filctollak, színezhető poszter, puzzle

Bambi,
Mickey egér,
Micimackó(puzzle helyett a talpán megálló színezhető figurák vannak
orsolya11
 
 


Kép

5.oldal:
<font color="aa00aa">Walt Disney játékdoboz
(cofanetto)</font>
3 fiókos játéktartóban sok saját alkotáshoz találsz kellékeket. Késöbbiekben a kincseidet rejtheted el benne.

Hercegnős: gyöngyök, fonál, saját készítésű ceruzatartó, saját készítésű fényképtartó, levélpapir, boríték, filctollak, színezhető puzzle, hercegnőkről 2 nagyobb és 2 kisebb falraaksztható kép.

Micimackós: sablonok, színezhető poszter,, saját készítésű fényképtartó, saját készítésű ceruzatartó, falra aksztható 2 nagyobb és 2 kisebb kép, filctollak, szí nezhető figurák

<font color="aa00aa">Walt disney óriásbizsu
(superbijoux)</font>
Készítsd el és viseld kedvenc Disney hercegnőd ékszereit.Ebben a hatalmas csomagolásban megtalálod, amire szükséged lehet.
A dobozban található: különböző színű, formájú gyöngyök, fonalak, hercegnős korongok.
orsolya11
 
 


Kép

6. oldal:
<font color="aa00aa">Walt Disney Mozaik kitt
(mosaicolor kit)</font>
A színes gombákból elkészített képet kis figurákkal teheted még érdekesebbé. Valamint a formákat és színeket az előre elkészített sablonon gyakorolhatod.
A dobozban található: 4 színű gombák, gyakorló sablonok, "terepasztal", adott témához kapcsolodó figurák.

Micimackó,
Hercegnők,
Disney klasszikusok,
Mickey egér
orsolya11
 
 


Kép

7.oldal:
Mosaicolor (mosaic color)
Fantáziád szerint a színes gombákból készíthetsz képeket.
A dobozban található: " terepasztal", több színű gombák.

100,80, 120, 60 db-os egyméretű vmint 375 db-os több méretű gombák.
orsolya11
 
 


Kép

8.oldal:
Társasjátékok
Óriás Farmjáték:
70x100 cm-es tábla, 4 db plüss figura, színkocka

Játékgyűjtemény:
15, ill. 20 darabos játékgyűjtemény
Puzzle
Primi-puzzle
4 képből álló 4 db-os kétoldalú, színezhető puzzle

Mickey egér,
Hercegnők,
Disney klasszikusok
orsolya11
 
 


Kép

9.oldal:
Maxi Kétoldalas, Színezhető Puzzle
70x50 cm-es puzzle
12 darabos:
Bambi, Pán Péter2, Dzsungel könyve1, Dumbo

35 darabos:
Hófehérke, Mickey egér a parton, Pinokkió, Macskarisztokraták

60 darabos:
Donald kacsa a parton, Bambi, Hófehérke
orsolya11
 
 


Kép

10. oldal:
Maxi Kétoldalas, Színezhető Puzzle
70x50 cm-es puzzle

108 darabos:
Bambi, Donald kacsa a kertben, 102 kiskutya, Hamupipőke, Mickey egér a kertben, Dzsungel könyve, Donald kacsa a parton, Pinokkió
orsolya11
 
 


Kép

11oldal:
MEGA Kétoldalas, Színezhető Puzzle
100x70 cm-es puzzle

35 darabos:
Hófehérke, Mickey egér és Goofy, Bambi

60 darabos:
Dumbo, Mickey egér a kertben, Hamupipőke, Macsarisztokraták

108 darabos:
Pinokkió, Mickey egér és Goofy, Hófehérke
orsolya11
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan jöttem életjelet adni magunkról és már rohanok is, mert úgy néz ki a szerdai oltás most kezdi kifejteni hatását. Bömbike egész nap szörnyen nyügös, csak kézben hajlandó lenni.
Tegnap végre készen lettünk a pakolással. Hurrá!!! 3szobás a lakásunk.
Remélem még fogok tudni jönni, ha nem akkor is sokat gondolok rátok. Mindenki vigyázzon magára
Brigi és szörnyen nyügi Bömbi
bombomanyu
 
 


sziasztok

megjöttünk a hétvégéről. sajna amilyen szépen kijött a 10. foga Beninek, most annyira kínlódik két alsó rágófoggal. péntek éjszaka óta felborult minden, nem alszik, fáj neki, üvölt fél órát-órát, már nurofent adtunk neki végül. Nappal sem akar aludni, enni végképp nem szeret. Egyszerűen nem tudom már mit csináljak. Kép

Orsi
Örülök, hogy jobban vagytok! Engem érdekelne a 3. oldalról a play-floor. Mennyibe kerül és hogy lehet hozzájutni? Köszi.

zit
zit
 
 


Sziasztok!

Zsizsa: örülök, hogy Gabóca jól megajándékozott két órai nappali alvással. Maradjon is így!Kép.Tündéri modellpalántátok vanKép. Jujjj, szinte süt a tekintetéből a huncutságKép.

Zsófi: jó, hogy jelentkeztél, elég régen írtál már .Nagyon sajnálom ahogyan alakulnak a dolgaitok mostanában, drukkolok, hogy mielőbb helyreálljon minden. Zsizsa véleményét osztom én is , talán a tesóprojekttel így még én várnék egy picit, de természetesen ti tudjátok.Bilizéshez gratulálunk.

Barbi: rendőr sztoriKép. Ti pedig szófogadó szülők vagytokKép. Nagyon értelemes fiatok van, ez a buborékos stori nagyon tetszett. Hihetetlen mennyi mindenre tudnak figyelni!

Gabi: örültem nagyon, hogy írtál és gratulálunk az államvizsgádhoz. Csatlakozom a többiekhez, tényleg nem kis eredmény Zsolti mellett végigcsinálni. Büszke lehetsz magadra! Kép Meg mi is rád! Az eredményekről meg nem is beszélve. Ügyes csajszi vagy!Fogzásnál érdekes mód nálunk is szokott orrfolyás jelentkezni. Remélem jó hétvégétek volt és kipihented kicsit a fáradalmaidat .Apósodnak jobbulást , így ismeretlenül is.Hirtelen lett rosszul?


Zit: nem szerettelek volna megsérteni, ne haragudj, ha így érződött netán. Nem is szeretnék magyarázkodni, annyit viszont megjegyeznék, hogy én soha nem írtam olyat senkinek, ami nem szívből jött volna(aki ismer tudja milyen vagyok), sőt még feltételezni sem tudnám senkiről, hogy másképpen vélekedik. Nem vagyunk egyformák. Így azt , hogy Beni ügyes , értelmes fiúcska, szívből írtam. Esetleg azt érthetted félre, hogy én úgy vélem, hogy egy könnyen kibújó fog(aminek szintén örülök, még ha nálunk nem is így megy)nem a gyermek ügyessége, talán nagy-nagy szerencse kell hozzá és sok más. Ezért is jegyeztem meg, ha ez alapján mérjük, akkor Robó nem ügyesKép.Tényleg semmi szálka nincs bennem, szeretném ha benned sem lenne .A télről alkotott véleményem pedig viccnek szántam, nem gondoltam, hogy ez is félreérthető tud lenni. Mellesleg már én is telet érzek a faggyal és hóeséssel. Közben látom Beni ismét szenved a fogacskával, kívánom, hogy mielőbb rendeződjenek a napjaitok és térjen vissza minden a régi kerékvágásba!Fogacska pedig bújjon ki gyorsan és fádalom élkül!

Klarissza: nagyon örülök, hogy kezd Laca éjszakánként már nagyfiúsan viselkedni KépKépzeld nálunk meg ma aludta át Robó az éjszakát este 1/22-től reggel hatig. Pedig semmi előzménnyel nem járt kivételesen. Én meg nem győztem bemenni hozzá, hogy alszik e még, ahelyett, hogy aludtam volna. Olyan furcsa volt , hogy alszik Kép.Mi a kiságyból már régebben kivettünk pár rácsot és azon jön-megy, gondolom azóta ti is dolgoztatok az ügyönKép.MozizásKép.Kis Tituszunk nagyon édes még kicsit maszatosan is. Jól sikerült fotóKép.A szemein mindig elcsodálkozom. Gyönyörű!! Izgi lehet az asztalra mászás. Nálunk is előszeretettel gyakorolja Robó, az agyvérzés kerülget közben, hiszen pillanat alatt a székről felmászik az asztalra, nem győzők résen lenni.

Ann: Pedig tud ám Robó eleven is lenni, lassan átcsap rosszaságbanKép. Na meg amilyen ártatlanul néz a fotón, tud ő hisztizni is, mint a többi gyermek is. Kép

Tündér: remélem sok-sok pénz nyertek a lottón. KépGratulálok az új családtaghoz, jó nagy baba.

Hagnosz: micsoda jó hír. Barni is elindulKép.Gratulálok hozzá.Szemfoggal nem szenvedett sokat?Állítólag az nagyon tud fájni.

Gabi75: örülök, hogy örültél a képnekKép. Nálunk most nem vágatom rövidre Robó haját, úgyis olyan hideg van, legalább az is melegít egy kicsitKép.Nagyon értelmes Dávid, új szavakhoz gratulálok. Nálunk meg apát szokta néha tatának mondani. Mikor dolgozol akkor párod van otthon Dáviddal? Én azt hittem, hogy hozzátok viszik a gyermeket és ott vigyázol rá.

Orsi: jó hosszút írtál .Jaj, nagyon sajnálom és szörnyű lehetett amin keresztül mentetek. Volt vmi tünete a fülgyulladásnak, vagy miből állapította meg a doki? Fájlalta esetleg Bene ha a doki hozzányúlt? Szegénykém, remélem már teljesen tünetmentes! Hiszti nálunk is megy, főleg üzletben, ahol nem tud az ember elég kemény lenni. Hasonló tünetekkel jár, mint Benénél. Az orrfolyást meg én is a fogzásnak tudtam be. Utólag boldog szülinapot apukádnak. Hú, ezek a játékok és egyebek nagyon klasszakKépLehet minket is érdekel . Köszi, hogy tettél fel róla fotókat.

Edit. Végre írtál egy pár sort. Jó utat és sikeres előadást kívánok. Furcsa lehet, hogy Boti nem szopizik már annyit. Apa lesz vele még távol leszel?Estétek rendezősdésének örülökKép.



Engem meg Robó csak úgy megajándékozott tegnap este 1/2 22-től reggel 6ig történő alvásal. Nem sokat aludtam ettől függetlenül, mert vártam mikor ébred és nemgyőztem hajnalban bejárni hozzáKép.Jó mi?
Bárcsak mindig így maradna. HA nem is rögtön beáll, de örülök, hogy alakulgat a dolog.Már azt hittem Robó képtelen az ilyesmireKép

Jó vacak idő lett, igaz kicsit voltunk ma kint, délelőtt meg még festettünk Robóval,ujjfestékkel, de olyan ügyesen maszatolta a kis kezével. Teszek is fel egy kis képet az újdonsült Piccassótól.Lehet, hogy ezek a képek nagyon sokat fognak pár éven belül érniKép Kép Kép.


Kép


Mindenkinek szép napot és nyügimentes nappalokat-éjszakákat.

Anita
anita77
 
 


Brigi: azért óvatosan tessék rohangálniKép.Örülök, hogy háromszobás lett a lakás és Bömbinek üzenem, hogy küldöm a nyügiüző manót. Azért néha ha van időd írj, és mi is sokat gondolunk Rátok. Azért szülésig még csak írogatunk egymásnakKép.

Anita
anita77
 
 


Orsi:
Hát mi a férjemmel elég bénák vagyunk játékvásárlás ügyben, így aztán nincs is sok játéka Lacának. Jól látom, hogy ezek még koraiak a mi babáinknak? Vagy még ezt is bénán gondolom? Az bizti, hogy ablakmatricás csomi kellene, az ártól függően esetleg kettő, csak nemtom az árat még véletlenül sem belőni Kép

Zit:
Kitartás a fogácskák bújásához!!! Én most vettem észre, hoyg Panadolt is lehetne adni fogzási fájdalomra. Hál Isten nekünk még nem kellett, de valszeg én is adnék Lacának, ha ennyire fájna neki, mint Beninek Kép

Anita:
Gratula Robó alvásához!!!! Sajna azért nekünk becsúszik még egy-két nap, mikor nyöszörög ciciért és van mikor félórát sétálok vele mire újra elalszik, de nem adom fel a dolgot. A 6-8 ébredéshez képest sokkal jobb a helyzet.
Robó a festményét tessék bekereteztetni!!! KépUjjfestéket hol lehet kapni? Játékboltban vagy papír írószerben, vagy művészellátó boltban?

Brigi:
És sokat mocorog a pici? Úgy izgulunk már mi is a szülés miatt Kép
klarissza
 
 


Sziasztok, irok gyorsan,mert ez már nem igaz,hogy nem jutok ide sose!!

Orsi, végigolvastam a történetedet, nem volt semmi végi élni, de a lényeg,hogy most már gyógyulgat Bene!!! A játékok jopofik, nekem messzire vagy ehhez, de azért szivesen végignéztemKép

Klarissza, ez a Laca nem semmi!!! Megmutattam apának, ne hogy azt higyje, csak Ádám ilyen asztalramászó akrobata fenomén, ez most korosztályos sláger.

Anita, csudaszép a festmény, mi zsirkrétával szoktunk rajzolgati, az kicsit lassabban halad, de nagyon élvezi Ádám is! Extra gratula az átaludt éjszakáért, tudom nálatok ez mindig nehezen mentKép

Nekem megint kicsit be gyulladta torkom, pedig már azt hittem el fog múlniKép Én gyerekkoromban nem voltam ilyen érzékenytorkú,mint amióta felnöttem...
Igy tegnap apa uszizott Ádámmal, könyörögtem már pár hete neki,most beadta a derekát. És meglepöen jól ment neki, söt, egészen élvezte az egészet. A kicsi is és a nagy isKép

Kép

Kép

Ennyi idöt hagyott Ádám,már húzza is a kezemet. Ez a legújabb tudománya,ha valamit nem ér el, vagy szeretné ha segitnék, húzza oda a kezemet, szinte már csak nem mondja,mit szeretne...

Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok

Anita
Oké, nincs harag, tényleg félreértettük egymást, de eléggé olyan volt, na mindegy. Robó nagyon ügyes, hogy kezdi átaludni az éjszakát! Kép És jó a rajz, modern. Kép Tényleg, hol vettetek ujjfestéket?

Barbi
Nagyon helyes Ádám az usziban, olyan nagynak tűnik már. Kép

Klarissza
Kösz a bíztatást, de kezdek lemondani az én "régi" Benimről. Ma reggel hatkor úgy döntött itt az ideje felkelni. Aludtam vagy öt órát. Hihetetlenül rosszul érintett a dolog. Ráadásul nem javul a náthám, köhögésem. És ma van a második házassági évfordulónk...Jó lett volna ma kicsit pihentebbnek lenni. Beni beájult 10:20-kor, de 11-kor felébredt. Kép fél óra altatás után ismét visszaaludt, kíváncsi leszek mikor fog megint ébredni. Kezdek leamortizálódni. És utálom, hogy két napja esik és hideg van. Kép

zit
zit
 
 


Hahó!!

Mi is megvagyunk, megjöttünk SzegedrölKép

Minden babó nagyon ari a képeken!Kép

Bocs, hogy csak ilyen távirati stílusban, de Ilang nem akaródzik aludni, pedig én sem vagyok valami fényesenKép (Zit együttérzek)

Tegnap megkaptuk a 15 hós szurit, remélem nem lesz töle semmi extra bajunk.

Orsi!
Nem semmi amin keresztülmentetek, ezen a leíráson meg eldobtam magam, nem semmi, mikor volt idöd ezt mind ilyen pontosan leírni?

Anita!
Nem nyertünk sajna a lottón, de sebaj, majd a hétenKép

Barbi!
Az elsö fotón olyan a férjed mint John TravoltaKép
Elsö ránézésre azt hittem Ö azKép Gondoltam is magamban, milyen jól titkolodKép ezzel persze azt akartam mondani, (ha nem sértödsz meg), hogy jóképü, de ne izgulj elég messze vagytokKépKép)
Mellesleg szeretem Travoltát és a férjemet pedig imádom tehát nincs veszély!Kép

Na bocsi, most ennyi voltam...

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Még annyit:

Anita, szupi Robó müvész úr festményeKép, engem is érdekelne, hogy hol lehet ujjfestéket kapni?

Tündér
tündér
 
 


Lányok!

Egy kis humor, most kaptamKép (bocsiKép

Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


hi

zit:
irtam mail -t a profilodban szereplö cimre.
ha estig nem érkezik meg irj ide s átküldöm ujra.

anita:
épp ezaz, hogy semmi jele nem volt, ráadásul a hétvégén még fület is pucoltam nekik és meg se mukkant.
nagyon jo a rajz. és szép összefüggö, ugyes a gyerköc. benével nem mernék ilyet még, szerintem több festék landolna a szájában, mint a papiron.

klarissza:
neked is irtam mailt!
panna 8,5 honaposan (1. karácsonyra ) kapta az elsö puzzle-jét. azota már a 100 db-osnál tart.
benedeket viszont nem hozza lázba.

tündér:
hát egy jo pár napban, bár a betegségröl csak ugy folytak a mondatok, azt ripsz-ropsz megirtam, a többi az bizony idö volt. Kép

hoember........ Kép

na megyek a lányért s viszem tornázni.
este még benézek...
Kép
orsolya11
 
 


Orsi:
írtam Neked!

Tündér:
Kép Kép

Zit:
Laca is elég tündérke volt 1 éves koráig, de reménykedem, hogy visszaáll az alvása, az étvágya stb. Nálunk is jönnek az örlőfogak, de amiatt nem nyűgösebb érdekes módon.
klarissza
 
 


hi

megkaptam.
ok
akkor már csak azt ird meg melyikböl hozzak be a raktárbol.


jo8
orsolya11
 
 


Orsi:
2371: 1DB
2372: 2DB
És ha jól látom a 4 darabos puzzleból 3 féle van? Akkor mindegyikből egyet.
klarissza
 
 


Orsi
Örülök, hogy nem kellett kórházba mennetek, biztos,hogy otthon jobban gyógyult a picúr. Kép
A testvérem lánya volt a légzéskihagyásos, de csak egyszer fordult elő, azóta semmi. Ha esetleg még egyszer megtörténne, akkor mennek kórházba megfigyelésre.
A sógorom garvíroz, de nincs boltjuk. Megadom a számát mailbe és megbeszélheted vele.
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Vera:
ma az RTL Klub baba-mama delelőjében lesz arról szó, hogy kell szakszerűen kezelni a félrenyelt falatokat.
Ha otthon leszel, sz'tem nézd meg, hátha segít túllépni a félelmeden.

Tündér:
vasárnap mi is Szegeden voltunk Kép.

Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


<font color="ff0000">Kedves Emma!

Nagyon sok boldog névnapot kívánunk Neked:</font>

Kép

Zsoltika és Gabi

pgaboka
 
 


Orsi:
Nem baj, ha december 6.-ai hétem megyünk érte, addig muszáj lenyomnom 3 vizsgát KépKép
klarissza
 
 


Batkamano:
mi is boldog névnapot kívánunk Emmának.

Marcsi és Ákos

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Batka!

Mi is csatlakozunk az elöttünk szólokhoz!
Boldog névnapot Emma babának!Kép

Pussz

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Sziasztok!

Batka: Emmának mi is nagyon sok boldog névnapot kívánunk:

Kép

Többen is kérdezték az ujjfestéket.Mi a Rossman üzletében vettük és elég jó minőségű.Arra pont megfelel, hogy pingáljanak vele felügyelet mellett.Robcsi is itt először használta és lám , elég jól sikerült a képKép.

MArcsi, Dorki:: régen írtatok, mi van veletek mostanában?

Orsi: egy árlistát nekem is küldenél?KösziKépérdekes Robó nem annyira szájbavevős típus, inább mindenben belenyúl, megnyomkodja.Bene már teljesen jól van?

Tündér: jó a gifKép Kép.Ilang jobban van?

Barbi: látod nem csak mi véltünkfelfedezni hasonlóságot travolta és párod közöttKép.NAgyon jó az uszis fotóKép.Jobban vagy már?

Klarissza: hogyan alszik Laca mostanában? képzeld robónak csak az az egy este volt kivétel, azóta is ébred.Vizsgákhoz drukkKép

Zit: emúlt Beni hányása már? remélem jobban aludtatok és jobbak a nappaljaitok is.

Képzeljétek , mi meg röpke minitalin vettünk részt Hami bébiékkelKép. Sajna rövid ideig tartott, meg az időjárás is közrejátszott, de olyan jó volt őket látni. Hamit még nyáron láttam személyesen utoljára, de hihetetlen milyen kis nőies már. Kis csinibini szoknyácskában rávetette magát RobóraKép. Biztosan meg akarta melegíteni, mert nagyon hideg voltKép.Többet kéne találkozni !Robó haza sem akart jönni, annyira élvezte Hami és apukája társaságát, akivel nagy köröket tettek a babakocsival, természetesen tologatva.Természetesen Ann társaságát is élvezteKép.

Vacak, szeles idő van, úgy nem szeressem.

Lehet másoknál nem újdonság, de nálunk annak számított, hogy Robó tegnap mesenézés közben elaludt, teljesen egyedülKép.Minden napra tartogat mostanában meglepit, ami csak egy napra szólKép.

Többiek, merre vagytok? (nem sorolom, mert nagyon sokan vannak akik már nagyon régen írtak!)

Minden jót mindenkinek:

Anita
anita77
 
 


Zsizsa!'
GAbi tunderi tenyleg ugy nez mint aki tudna hogy ot most fenykepezni kell ,olyan kis bajos Kép

Klarissza!
Laca nagyon meresz am ott azon az iroasztalon!
Az enyem is maszna minden hova de en ugy rendeztem a lakast hogy ne tudjon,persze nekunk nincs nagyon sok butorunk igy konnyu volt.

Anita!
Robo tenyleg egy muvesz Kép,nagyon jo a kep az en kicsikem biztos hogy megenne a festeket mert o meg mindent a szajaba tesz.cipoket meg minden koszos finomsagot,olyan mint egy kis kutya mindig ezzel szoktam viccelodni.

BArbi!
ADam jokepu fiu lett,milyen nagy mar!Szoval tenyleg nagyon jokepu mind a ket fiu (remelem most buszke vagy KépRemelem te meg rendbe josz minel hamarabb!Nalatok is nagy a keszulodes a Halaadas unnepere?Ti mit fogtok csinalni?FErjed szabad lesz?
Nekem meg olyan rendes a no akinek a gyerekere vigyazok hogy mondta hogy mar nem kell menjek a heten ,csak 2 napot dolgoztam es kifizet egesz hetre Kép,sot ma a jatszohazat is fizeti Davidnak ha menni akarunk vele,mondtam hogy persze csak az a baj hogy eleg hideg van most kint (8 fok korul),vagy lehet hogy elszoktam a hidegtol?

Batkamano!
Emmanak mi is Boldog Nevnapot kivanok!


Kepzeljetek a fonoknom(akinek baby -sittelek)olyan aranyos hogy beajanlott egy masik csajnak hogy o nagyon szeret engem es most masik babara is kell majd neha vigyazzak,egyszer lattam a not neki van egy 8 hetes fia es egy 3 eves lanya,na de a lenyeg hogy tegnap felhivott hogy kuld nekem egy par 2evesre valo ruhat mert az o fia meg olyan soka lesz 2 eves addig David hasznalja es majd utana vissza adhatom neki(hat egy nagy taska vadi uj ruhat kuldott jo markasak ugy orultem neki KépTEnyleg szerencsem van ruha teren !

Na most rohanak mert DAvid felebredt itt meg reggel van es ma nem kell dolgoznom sot egesz heten nem KépKesobb jovok!


SZep napot!
gabi75david
 
 


Emmának boldog névnapot kívánunk!

Hanzika+Marcus

Kép
hanzika
 
 


Drága Emmának nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép
Bencike és Vera





Marcsi!
Köszi, de nem voltunk épp itthon.

KépKép Kép
76vera
 
 


Emmának mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!!!

Brigi és Bömbi
bombomanyu
 
 


Sziasztok,
Emma neveben koszi mindenkinek a koszontest, aranyosak vagytok Kép
Vera,
reg irtal, orulok, hogy elokerultel Kép
Es ez vonatkozik a tobbi megkerult baranykara is... Kép
Jo ejt,
batka
batkamano
 
 


hi

klarissza:
ok, rendben, szépen megvár itt titeket Kép

anita:
küldöm a mailt.
igen, hála jol van.

batka:
a naptár szerint ápr. 19-én is van emma nap (bene lett volna emmaKép) nem tudom ti mikor tartjátok, ha most akkor tündérszép emmánknak boldog névnapot kivánunk, ha tavasszal akkor is egy elönévnapot kivánok.
Kép

dorki:
köszi, megkaptam mail-edet. hivni fogom, s weboldalt megnézem.

vera:
most fogok válaszolni a mail-edre.
orsolya11
 
 


hi

vera:
ment
orsolya11
 
 


hi

anita:
neked is sikerült beirogatnom

na akkor most elmentem aludni

jo8
orsolya11
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi ez a nagy pangás???Kép

Sehol senki? Mindenki már a karira készül?

Na azért én tartom a frontot de azt nem ígérem, hogy magammal fogok beszélgetniKép

Na most megyek a dolgomra!

Szép napot!Kép

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Na mégis magammal fogok dumcsizni???Kép

Teszek-veszek, néha idenézek, de lassan teljesen elszomorodomKép

Na megyek és reménykedem hátha valaki benéz még ideKép

Szomorú Tündér
tündér
 
 


Tündér!


Ne legyél már olyan szomorú!Itt vagyunk csak kicsit a háttérbenKép.Ilang kipihente már az oltást?

Lányok:járt már vki esetleg a Póni nevezetű játék nagykerben?Bp, XIII ker.Szent István park. Amennyiben igen megírná milyen játékokat lehet kapni és érdemes e felutazni(áraik elfogadhatóak )???Köszi

Orsi :köszi a mailt, majd válaszolokKép!

Megyek, mert Robó mindjárt ébred és még mosogatnom is kéne.

Anita
anita77
 
 


hello, mi is vagyunk, csak olvasó üzemmódban.

Emmának utólag is boldog névnapot! egy fotót rakhatnál fel Batka, régen láttuk a kis királylányt Kép

többi baba is nagyon édes, részletek később...

mostanában erre futja Kép

csak nem akartam, hogy Tündér szomorú maradjon Kép
majd szombaton jól lefröcsöljük Kép

panu
panu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?