Új privát üzeneted érkezett!

Jeanner
Drukkolok!

Én is megyek ma UH-ra....
Vendég
 


Én se bírtam,ki :D Tegnap elővettem a régebbi beutalót az uh-ra amire csak dátumot és terhességi hetet kellett íri :lol: most indulok én is uh-ra :D

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


de jó napsütésés napounk van ma is :)
ez most nagyon kellett, mert pazarul meg vagyok betegedve, kemény láz, hűlés, orrfolyás...alig aludtam már 2. napja, pihenni semmit sem tudtam egész hétvégén, tegnap is betegen egyedül Ádámmal képvisletük a családod konfirmáláson, apának beindult a hétvégi szezonmunkája, ugyanis zenész is mellékesen :roll:

Udv az ujaknak!!!most már nagyon sokan vagyunk :lol:
Ancsa: most már értem, nagyon aranyos Réka, kis szöszi
Reni: nekem is szimpatikus a kép!!!

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 

 
 

Sziasztok!

Mennek a drukkok mindenkinek aki Uh-ra megy.Én csak Május 10-én megyek legközelebb addig várnom kell :cry: :cry:

Szerdán megyek leveszik az AFP-t.

Reni:Nagyon csinosak vagytok!!!!!!Igazi kis huncut szeme van a lánykádnak...

Bicebóca:Jobbulást neked.Próbálj meg azért a lehetőségekhez képest pihenni.Igyál jó sok citromos teát...

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk :)

Biceboca, jobbulást!!!!

UH-soknak drukk!!!! :) ez kinek milyen UH volt amúgy? nekünk 12. heti...

És mi:

Baba jól van, baromi aktív volt, de sehová nem tudom feltenni a videót, mert elfogyott a net :( (stickünk van...) de hoztam képeket :D

Úgy néz ki, kukaca lesz :D

Poci 13+1:

http://kepfeltoltes.hu/110418/pocokpoca ... es.hu_.jpg

Babuci:

http://kepfeltoltes.hu/110418/kismano_w ... es.hu_.jpg

Kuki alakú köldökzsinór :D

http://kepfeltoltes.hu/110418/kukifot__ ... es.hu_.jpg

Amúgy már nagyon aktív volt, itta a magzatvizet, szopizta az ujjait, kapirgált, pörgött, imádom :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ancsa.
Nyugi, én is csak május 12-én vagy utána való héten megyek a dokihoz. Majd még fel kell hívnom, hogy pontosítsunk.

jeanner.
Nagyon jó képeket hoztál :)
De mi az,hogy 13+1? Még csak holnap leszünk 13 hetesek.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Jeanner
Gratulálok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


eddig még nem sok mindent írtam de folyton rohanok (egyetem, vezetés, háztartás plusz egy másik fórum). Dobok egy képet a babáról.[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1303150135.2061.jpg[/img] Babánk [/img]

Kép
horibol
 
 


Gratulálok az UH-khoz:D!

Jeanner, neked meg a kukishoz külön! Sztem elsőre a kukis az igazi :wink: :lol: :lol: . (Bocsi a lányos anyáktól, maradiak vagyunk) :oops: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


szia jeanner! Én is a Margitban szülök, ha picit csúsznak a bébik, lehet, hogy talizunk :) Melyik dokihoz jársz?

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok,

sajna az egész hétvége dolgosan telt, ezért sem volt nagyon időm írogatni. A terhesség kezdete óta olyan boldog voltam, hogy kimaradok mindenféle hányingeres rosszullétes akármiből erre tessék. Péntek délután óta egyfolytában érzem a hasam, olyan, mintha reggeltől estig tele lenne, közben éhes vagyok, de ha eszem rögtön hányingerem lesz, ráadásul tegnap még a buszról is le kellett szállnom, olyan rosszul lettem, szerencse, hogy nem egyedül voltam. Nem számítottam erre, jobban mondva kezdtem örülni hogy megúszom kellemetlenebb tünetek nélkül... de kisbéka dolgozik odabent rendesen, és most már gondoskodik róla, hogy minden perc róla szóljon :)

jeanner, nagyon édesek a képek, gratulálok!!! :)

carotta, most vettem csak észre, hogy nem írtam le a koromat :) 23 éves vagyok

ami pedig az Uh-t illeti, én majd csak máj 17én megyek, addig meg lehet izgulni, de nagyon :)

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!!!

KépKép
buuni
Budapest
 
 


Sziasztok!!!

Bocsi hogy tegnap nem jelentkeztem,de nagyon gáz volt a napom.
Tegnap én is voltam uh-on.Pocaklako tökéletes méretekkel rendelkezik,mindene megvan,hallottam a kis szivverését is,olyan volt mintha életemben elöször hallottam volna ilyet,kicsit könnybe is lábadt a szemem.Sajnos nem mutatta meg hogy mije van... :oops:
Nállunk nem ugy csinált mint Jeanner-nél,mert összevolt zárva a kis térde.Doki rázta,de semmi...azt mondta a doki legközelebb egyek vizsgálat elött 1 kis csokit,az felélénkiti a babát...
Amugy szépen mocorgott,nállunk a fejét fogta a kis kezével.
Egyre sürüben érzem mocorogni,de igazábol este aktivabb... 8)

Jeanner:Garu a kukishoz,én is annak látom...Jok a képek amugy,ari a pocakod is.. :D

Buuni:Sajnálom a rosszulléteket...édes teher,ahogy mondani szokták...

Szép napot mindenkinek... 8)

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Reni, én már régen nem 25-ére vagyok kiírva, 22 az aktuális dátum és méret szerint is annyi, de én maradtam a 23nál, bár szerintem hamarabb fog jönni :D

Ativerus, még nincs dokim, csak a vérzés miatt beestem egyszer és azóta úgy kezelnek, hogy oda tartozom... most akarok választani, de még hezitálok... te kinél szülsz?

Vikianya, sajnálom :( mi babánk is szégyellős volt, mikor kiszúrta, mit kukkolunk, egyből összecsukta a lábát :D talán majd legközelebb :)

Buuni, akkor nem unatkozol... :D hányingert sajnálom :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


kaqk:Emmának nagyon sok Boldog Névnapot Kivánunk!!!!!!!!

Viki:Örülök,hogy minden rendben volt.Ezek szerint szégyenlős a baba lehet hogy bejön az álmod????
Valamikor összefuthatnánk már???!!!

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa:

Én is remélem hogy azért volt szégynelös mert kislány... :)
De hát majd csak a 20.heti uh-on derülhet ki legközelebb...
Igen tényleg összefutahatnánk...na de mikor ,és hol???

Te érzed már a babodat mozogni??

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Neked mikor lenne jó?????????

Megmondom őszintén,hogy a 14. héten éreztem valami mocorgást,de azóta semmi...Talán tegnap történt valami de azt is csak akkor éreztem amikor délben lefeküdtem,és nyugalomban voltam.Remélem hogy ez már a babóca...

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Hát a héten sztem már nem jön össze.Ma délelött jo lett volna.Holnap Szili délutános,de menni kell a védönöhöz.Csüt.,péntek nem jo.Hétvége nem jo.Talán jövöhéten kedden.Szerdán nem jo,mert Apa akkor itthon van/lesz.Jövöhéten csütörtökön kezd Bogi vissza a suliba,addig a törpökkel tudok menni,utána pedig a Milánnal,és akkor délelött lenne jo...
Na ez kicsit zagyva lett,de remélem érted....!!?Neked mikor lenne amugy jo???

Már lassan sztem érezned kellene a babát,bár mindenkinél más...Én Milánt a 18. hét környékén éreztem rendesen...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok én szavaztam csilumilunak.Nekem tetszenek!
Most vagyok a 15.héten és én nem érzem a magzatmozgást.
Ki érzi köztetek tutira?vikianya és kicsidodi érzi.Még valaki?

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Ddia, néha én is érzem, de még csak nagyon ritkán...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner.
Értem, akkor egy kicsit le voltam maradva :)

dia.
én még tutira nem tudnám megmondani,hogy őt éreztem. Nekem a lányommal a 16. héten volt először. De akkor olyan volt,mintha kis buborékok pukkantak volna ki a hasamban. Akkor már egyértelműen tudtam, hogy ő az. Most viszont ilyet nem éreztem, csak vmi mást, de nem tudom 100%-ra mondani,hogy igen,ez ő volt. Szerintem korai lenne. Bár azt mondják a 2. babát hamarabb lehet érezni. nem tudom :) :roll: Mindenesetre ha tuti lesz, csak azt a dátumot fogom megjegyezni :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!

Köszi Emma nevében! :-)

Mi jól! Kétnapos nagytakarításon túl..végre!
Pocaklakó, vagy ahogy Emma hívja "hópehelyke" néha mocorog, nem érzem minden nap..vagy csak nem veszem észre?? :oops:

UH-k hoz gratula!!!

Mi majd csak 3 hét múlva megyünk! :( Pedig már nagyon kíváncsiak vagyunk! :-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


hello,

az a nagy helyzet, hogy 2 hét múlva valószínűleg tulajdonosváltás lesz a munkahelyemen, és nem biztos, hogy az új tulaj igényt tart a munkámra. az még odáig rendben van, hogy nem rúghat ki, de milyen opciók jöhetnek számításba?
ha valamelyikőtök esetleg kicsit jártas a témában, légyszi keressen meg priviben. csak azért a privi, mert a többieket nem szeretném az ügyes-bajos hülyeségeimmel untatni... előre is nagyon köszönöm, ha vki tud ebben segíteni, ha mást nem csak tipp formájában, hogy hova tudok fordulni, ha ilyen jellegű segítségre van szükségem! kösziköszi! :)

egyébként nagy ritkán én is érzem, hogy ott a kisbéka a pocakomban, egyik este a párom dudorgott a hasamnak és akkor kezdett el "mocorogni" :) nagyon nagyon jó pillanat volt!! :)

KépKép
buuni
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én tegnap jelentettem be e munkahelyemen hogy babát várok. Egész jól fogadták, ahhoz képest, hogy 2 hónapja dolgozom ezen a helyen. Továbbra is szükségük van rám, annyit mondtak, hogy kb. 4 hónap alatt kell megtalálniuk azt, aki átveszi a helyem. Kicsit aggodalmaskodtam, és megnyugtattak,hogy most a baba a legfontosabb és vigyázzak magunkra. Úgyhogy most happy vagyok, úgy érzem, hogy lassan, de végül minden meg fog oldódni....
jeanner, nekem nincs konkrét orvosom, azt tudom, hogy Dr Burik Zoltánhoz fogok járni terhesgondozásra, de valószínűleg a szülés az ügyeletes orvosnál lesz. Egyenlőre ez a terv.
Lányok, ti fogadtatok orvost?
Babamozgásról annyit, hogy már nagyon, de nagyon várom, de egyenlőre még semmi. Bár a 12 hetes ultrahangon is bökdösni kellett, hogy produkálja magát. Lusta mint az anyja :lol:

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


ativerus.
Szia. Nekem volt és van is fogadott orvosom. Én nem is lennék nyugodt akkor,ha nem lenne.
Amikor a lányomat szültem akkor elég sokszor benézett hozzám az orvos. Mondjuk én duplán bebiztosítottam magam,hogy ne legyek egyedül,mert a párom is ott volt a szülésnél :lol: Bár 9 hónapig azt hallgattam,hogy ő bizony nem lesz bennt velem a szülőszobán, aztán csak összeszedte magát és bejött :D Abszolút jó emlékeket hagyott benne :) Most is bennt lesz.
Na de jól elkanyarodtam a témától. A lényeg, hogy szerintem vagy szülésznőt vagy orvost mindenképp kell választani, ugyanis,(lehet,hogy csak a mi kórházunkban) ha nincs egyik se csúnyán mondva sz.rnak a fejedre. Pl. bnőm nemrég szült ott, és reggel 6-tól este 6-ig hagyták vajúdni, aztán, bár kitágult, rájöttek,hogy a baba rosszul helyezkedik, nem tudja megszülni spontán, ezért vitték császározni. :? Szerintem ha lett volna fogadott orvosa,már rég mentek volna a műtőbe és nem kellett volna feleslegesen kínlódnia. Ráadásul alig néztek rá míg vajúdott.
De mondom ez csak saját vélemény, és csak magam miatt mondott, hogy én nyugodtabb vagyok,ha van mellett egy doki aki végigkísérte az egész terhességem. :)

Egyébként magával a kórházzal nincs gond, baba-barát meg minden, csak egyes dokik hozzáállása a munkájukhoz elszomorító...

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!

Kaqk, dettó, én sem mindig érzem, belőled táplálkozom, így nem kapok pánikot :D vasárnap már nem éreztem, ma megint nekiállt toporzékolni odabenn, hihetetlen :D mi felhúzható, zenélő muttyot akarunk venni, lehetőleg 8000Ft alatt :D

Reni, egyet értek, sajna a Margitban nagyon meg kell gondolni, kinél szül az ember... vannak olyan tajbunkók, hogy olyat keresve is nehéz találni másikat (neveket nem írok, akit érdekel, írjon privit, küldök "fekete listát") Ti pontosan kornak megfelelőek vagytok?

Ativerus, én mindenképpen akarok fogadni dokit, már meg is van, hogy kit, csak vállaljon... tudom, hogy neki érdemes fizetnem, a pénzemért ott lesz végig és lelkiismeretesen jár majd el... :)

Buuni, nem semmi szitu, azért drukkolok, hogy minden jól alakuljon!

Mi jól vagyunk, csak nagyon fáj a hátam, de már kezdem megszokni... :( meg most a hasam is, de nem görcsöl, csak mintha a szerveim le akarnának szakadni... :( nem kellemes, de majd elmúlik, biztosan a sok ülés :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner: :-) mi az a zenélő mutty? :oops:

Ativerus: nekem is van fogadott orvosom, bár konkrétan még nem beszéltük meg vele hogy vállalja e..na majd erre is sort kerítünk, Emmát is nála szültem, család barát...:-)

Fáj: nekem meg a szemérem csont meg ott lent a csontok izmok ez az fáj, nem a hasam görcsöl..csak nem tudom már a tágulás lenne?????Emmával ezt talán mintha később érezném...mintha szét akarnék szakadni...főleg a sokat ülők...

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Kaqk, nekem a derekam fáj, azt hittem, a súly, de mondták, hogy a csontok mozognak... mondom király :D

A zenélő mutty az a felhúzhatós játék, ami zenél. Amiket eddig találtunk, nagyon drága volt mind :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: a kis ágy fölé???? akkor értem. Mi kaptuk Emmával..majd azt jól elővesszük! :-) forog, zenél, sőt távirányítós :lol: :lol:

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Ööööööööö, nem, hanem ez csak ilyen felakaszthatós, húúúúúúú, ilyen :D

Kép

Nagyjából :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner.
Igen, teljesen átlagos, korának megfelelő :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Ja..na megértettem. ..nekünk ilyen nem is volt..mármint Emmának...vagyis valami elefánt szerű plüss vmi volt azt lehetett felhúzni...azt a hordozóján használtuk...az ágyba nem igényelte.

Kép

ilyesmi van nekünk.........ezek 3990.-Ft

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Jesszus mária!!!! Nekem már az 1500-tól is égnek állt a hajam, de akkor ezek szerint az reális ár, sőt, olcsó :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nekünk van ilyen felhuzos is ,és forgos,zenélös is az ágy fölé!!!!
Valahol elvannak ásva,de majd elökeresem öket.... :D

Fájdalom:Nekem is van/vannak.Hasam szokott jobb oldalon lent fájni,arra irtak fel most magnéziumot.És "ott" lent nekem is szokott fájni.arra azt mondta multkor a védönö,teljesen normális dolog,tágulnak ott a dolgok...De azt egyre ritkábban érzem,szerencsére...,mert olyan mintha szétakarna repedni.... :oops:
Nekem vasat is irtak most fel,mert az érték alatt van.Bár azt kellett szednem Bogival,és Milánnal is,kész csoda lett volna ha most nem kellett volna...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha nem bánjátok :D
Ma voltam a 12. heti genetikai ultrahangon, szerencsére minden rendben van a babával. Azért nem mertem eddig írni Nektek, mert a jobb petefészkemnél volt egy baromi nagy, 7 cm-es ciszta, de szerencsére teljesen felszívódott, a mai ultrahangon már nem is lehetett látni! Hát a babókám jól aludt az ultrahang alatt, pedig bevetettem a csoki-kóla párost, de úgy látszik nem nagyon használt :D
Röviden magamról: 27 éves vagyok, Budapesten a MÁV kórházban fogok szülni, elvileg október 30.-án. Nem terveztük a kisbabát, de nagyon örülünk, hogy így alakult. A héten csináltatom a kombinált tesztet, remélem nem lesz semmi gond, lehetett rendesen látni az orrcsontot, a tarkóredő 1.3mm, azt mondta a doki, hogy az teljesen rendben van. Szerintetek sem sok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Szia Zsanka!!!

Üdv. köztünk,és Gratu a babocához!!!!!
1.3mm az egyaltalán nem sok..nyugi,sztem ha baj lenne akkor szolna a dokid.

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!
Üdv: zsanka :) nekem 1,5 mm volt és azt mondta a dokim,hogy tökéletes
:wink:
ativerus: Igen nekem van fogadott orvosom.Mind a 2 lányomat ő hozta világra(császárral) mind a 2-nél komplikációk voltak így nekem biztonságot ad,hogy tudom valaki ismeri a terhességem.
Babamozgás:Fúúúúhhh át bizti emlékeztek,hogy még én hoztam fel.Már elég korán éreztem,hogy mocorog aztán egyszer csak abbamaradt utána uh után megint kezdte és most megint volt 1 hét,hogy semmi de full semmi.Aztán tegnap óta megint éreztem ma pl 3 pici rúgását is
:)
jeanner: az 1500 az nagyon olcsó ezekre a jétákokra.Sajna ez mind mind 3-felett kezdődnek :?

Nekem szokott görcsölni is a pocim,gondolom olyankor nő.A szemérem csontom nekem is kezd már fájni.Az első terhességem alatt pl meg is repedt de szülés után összefort mikor már nem volt akkora súly rajta.
Na és a cicim le akar szakadniii :( pedig nem fájt kicsit se egyiknél se.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Zsanka
Üdv itt!

Orvos/szülésznő
Nekem van választott orvosom. És szülésznőm is lesz :lol: :lol: :lol: :lol:
És esetleg még a tesómmal egyszerre is szülhetek... elvileg 10 nap van köztünk :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, nekem olyan furi, amiket írtok a babamozgásról :roll: :oops: . Az én bébim konkrétan rúg :roll: :lol: . És már kívülről is látszik, ha beindul :lol:. Persze épphogy, de apa is látta már :wink: . Én "pukkanást" sose éreztem, bár lehet, hogy erre mondják, amit én is érzek/éreztem. Most már naponta többször érzem :wink: . Biztos azzal is összefügg, hogy ilyen nagy a méhem is, meg a baba is a korához képest, meg hogy ilyen magasan van alapból a méhem másokéhoz képest. Ufó vagyok :oops: :lol: .

Meg persze szinte listavezető vagyok :wink: . Mármint időben. Elvileg Október 1. a dátum, de már az uh-n is korábbra mondják, és sztem tuti, hogy korábban jönne magától is, meg ugye nekem program csaszim lesz, és sztem azzal nem várják meg a 40 hetet.

Ativerus!

Nekem van fogadott dokim, ugyanaz, aki Botondnál. Anyum főnöke, nagyon szeretem, csak elfoglalt. De nekem szinte kötelező is a fogadott doki, a cukrom, meg a komplikációk miatt jó ha tudják a kórtörténetemet :wink: . De ha nem lenne ez a szitu, akkor nekem nem lenne fogadott dokim! Csak szülésznőm! A fogadott dokid is tud bunkó lenni (sokaktól hallom is, hogy szoktak is), és én szándékosan több különböző dokihoz járok UH-ra, mert több szem többet lát. Más a technikájuk, más a rutinjuk. Sok esetet hallottunk már, hogy egy bizonyos doki végig nem vett észre ilyen, vagy olyan rendellenességet. Sztem ha többen látják, erre kisebb az esély.
És úgy hallottam -másokkal összevetve- ,hogy nem a rendeléstől függ az uh hossza, hanem a dokitól, hiába magánban csinálja, hiába rendelésen.
A szülésznő sokat van veled elvileg a szülésnél, a dokid hivatalból kb. 15 percig varrással együtt. Ha komplikáció van, egy doki sem attól teszi majd függővé a szakértelmét, hogy kapott-e előre pénzt, vagy sem. Rutindolgokat meg mindegyikük pöpecül megcsinál :wink: .
Szóval ha nincs olyan problémád, amiért külön kéne magándoki, akkor sztem felesleges. Ugyanannyi pozitív és negatív szüléstörténetet hallottam magánosoktól is, mint "sztk"-soktól...

Benirenata!

A bnőm ugyanígy járt, mint a tied :( . 12 óra vajúdás után, eltűnt a méhszája, de hiába nyomott, a baba elakadt. Vitték a műtőbe, ott derült ki, hogy magas-egyenes állású volt a baba. Volt fogadott dokija (egy tüneményes nő), és szülésznője is, aki fél órával utánuk be is ért a kórházba, és végig rendelkezésükre állt, foglalkozott velük. Szóval ez sajnos egy olyan komplikáció, amit nem látnak előre, sőt, még akkor sem, hiába csinálnának uh-t vagy bármit. Nikit többször vizsgálták, és úgy sem derült ki vajúdás közben. Ez sanjos szívás :( .

Zsanka!

Üdv:D! 2mm-ig tökéletes a tarkóredő, 12-13 hetesen :wink: . Nekünk is 1,5 volt, Botondal 1,6 :wink: .

Carotta!

A tesód 10 nap eltéréssel van kiírva?! :shock: De király:D! Ezt meg hogy csináltátok?! :lol:
A másik topicomban két sógornő szült ugyanabban a hónapban, mindketten topictagok :lol: . Ergo a két fiútesónak egyszerre lett babája. :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Szia zsanka. :) Üdv itt.

kicsidodi.
Én hangsúlyoztam külön, hogy azért választottam dokit,mert abban a kórházban elég sok a bunkóci, és mivel a lányomat is már ennél a dokinál szültem, ő tud rólam mindent, és én is tudom róla, hogy velem kedves, nem várja el a pénzt (persze azért szoktam adni, de volt már rá példa, hogy azt mondta, ha kell neki,majd szól. persze nem szólt) és jó szakember. És ő tényleg nem csak akkor jött be hozzám, mikor már jött a kitolási szakasz, hanem többször rámnézett, pedig neki közben rendelése is volt. És nem csak 15 percet volt bennt varrással együtt, már csak azért sem,mert nekem csak a varrás volt 45 perc :oops: :D A szülés 4 óra.
Egyébként abban igazad van, hogy sok dolgot nem lehet előre látni szülés közben, és biztos ez történt a bnőmmel is. :?
Amúgy nálunk a kórházban úgy működik, hogy a dokim ő megvizsgál, és az ultrahangot egy szonográfus végzi (mindig más) és ezzel a papírral amit ott adnak,megyek a dokihoz. Persze azért van mikor a doki is rámnéz uh-val, de ritka.
Még annyit, hogy nyílván lehetnek rossz tapasztalatai azoknak akiknek volt dokijuk és fordítva. De én magamból kiindulva, jobban érzem magam, hogyha ott az én orvosom :)
Aztán nagyon remélem, hogy a mostani szülésem is jó emlékeket fog hagyni bennem, csakúgy mint a lányomnál, doki téren is :wink: :oops: :D
(Ez mind csak vélemény ne vedd kötekedésnek, bár nem hiszem,hogy írtam olyat, de inkább elkerülöm, hogy félre ne értsd :D )

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Zsanka :) Tarkóredő miatt ne aggódj, nekünk 1,8 volt, azt mondták, csodálatos :) (bár mi 13+1-nél voltunk...)

Anyamci, akkor legközelebb nem habozok megvenni, lehet megkérem páromat, hogy ugorjunk ki minibe, vagy nem is tudom... :? vagy nézek itt Vácon :D

Carotta, ezt jól kiszámoltátok :lol: vicces lenne, ha tényleg együtt szülnétek :)

Én ma megyek ahhoz az orvoshoz, akit választani szeretnék, remélem elvállal, majd tőle megkérdezem, van-e olyan szülésznő, akivel együtt szokott dolgozni, az a baj, hogy kétfelé fizetni nekünk már nagyon sok lenne... :(

Dodi, dehát akkor te már a nagyon sokadik hétben vagy (én innen sajna nem látom), nem csoda, hogy a pocakod is nagy :) bár már nekem is terjedelmes, tegnap találkoztunk egy kedves ismerősünkkel, és odajött gratulálni, mondta, hogy már nagyon látszik, hogy babát várok :)

Képzeljétek, kaptam tegnap egy mintaétrendet + edzéstervet kényelmes kismamáknak, mert már nagyon mozogni akartam, tegnap megcsináltam a pilates gyakorlatokat (szerdán az van, 30 perc), és annnnnnyira, de annnyira jó volt :) életke is feléledt idebenn, már egyre nagyobbakat rúg :)

Nekem most mensi görcseim vannak éppen, vagyis mensiszerű, de az az elejétől van, meg néha, főleg éjjel mintha szét akarna szakadni a hasfalam... a görcsök miatt már nem aggódok, mivel eddig is volt ugye, a hasfalszakadás aggaszt, mert néha kimondottan fáj, de azt meg betudtam méhnövekedésnek... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner: Nézz körűl a vatera.hu -n ott is találhatsz nagyon jókat jó áron :wink:
Nekem a sógornőm járt rosszúl a dokijával szülés közben. Őt is hagyták órákat és a végén életmentő császár lett belőle.Nem tágult és nem történt semmi csak fájásai voltak és beragadt a baba.Na és persze nem a legolcsóbb doki volt :? 100.000 volt a szülés amit persze nem adtak neki oda és a varratszedéshez már máshoz ment

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Na igen... én megbízok a dokimban 1000%-ban, tudom, hogy nem hagyna ott... amikor vetélésnél bementem, hogy vérzek, segítsen, otthagyott csapot papot, NST-t, mindent, hogy ellásson... pedig nem fizettem neki, nem ismert, csak ügyelt, én meg csak beestem... persze nálunk is van olyan, akinek fizethetsz bármennyit, mert olyan, amilyen :?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szerencsére az én dokim nagyon korrekt.Anyagilag is meg minden téren..(bár legelső alkalommal most bunkó volt nem is akartam többet menni hozzá,de aztán meggondoltam magam és nem bántam meg.Végül ráfogtam,hogy rossz napja van)
Nála 10.e minden alkalommal a vizsgálat is uh-val és képpel.Viszont szüléskor már nem kér pénzt és elfogadni is alig akarja.A 2.nál pl visszaadta,hogy vegyek a gyereknek valamit inkább mert ő már kapott..

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci, ez ritka, tényleg jól ki kell fogni az ilyet!!!! :) szerencséd volt :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Reni!

Ne viccelj, a véleményünket/tapasztalatainkat kérdezték, leírtuk. :wink:

Körkédés: Levetetitek az őssejtet? :roll:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


kicsidodi: Igen úgy néz ki.Pont a héten beszéltük,hogy jó lenne...Na és nem is drága ha úgy vesszük és sose lehet tudni mikor fog jól jönni...
jeanner: Igen szerencsém volt és jó doki is.Sok betege is van..

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Kicsidodi, most mi is azon agyalunk, hogy le kéne vetetni, de beszélni kéne ezzel a krioval hogy akkor ez hogy van, mennyibe kerül pontosan, milyen opciók vannak még, meg nekünk is ki kéne találni, hogy miből is fizetjük ki :? nem állunk rosszul, de olyan hűűűűűűű, de fényesen sem, és sajna csak úgy repkednek itt a százezrek, hogy nem győzöm kapkodni a fejem... a férjem meg mindenre csak azt mondja: nem számít... :lol: nem a francokat!

Kivel vetetitek le?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Babácskánk egészséges, gyönyörű...kukacos :lol: :wink:

Orvos
Nekem van választott orvosom. Hozzá megyek mindig, már beszéltünk arról is, hogy szülni is nála szeretnék...
Szülésznőt még nem tudom...

Őssejt
Nem vetetjük le... nincs feleslegesen annyi pénzünk...
És olyan nagy értelmét se látom... :?
Vendég
 


Sophie, gratulálok a kukachoz!!!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hali!

Őssejt: Mi Emmánál is levetettük ( részeltekben fizettük 2 évig, így nem volt olyan gáz ) Most is le szeretnénk vetetni. sejtbank-nál. Kicsit nőtt az ára, de "visszatérőként" kedvezményt is kapunk...így kb ugyanannyi mint 4 éve.

Üdv az újaknak, és gratula az UH-k hoz!

[/b]

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?