Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
ha gondoljátok, gyertek ide is. Kép

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/118983/129801.html?1100953634

Virág
virág78
 
 


Kodácska!
Részvétem ! Mosmáaztán halmozottan hátrányos helyzetű lettél.Kép
Legjobb lenne, ha 3 napig meg se mozdulnál! Kép Próbáld meg , hogy összeragasztod a 2 ujjad ahogy tegnap írtam és ne menetelj csak ha bilizni kell.
A herpeszre is írtam egy tuti receptet. A gyerek feje ellen nincs javaslat. Kép Nekem a kutya csinálta ue.-t csak nekem a fogam is kimozdult a helyéről . Most rádiós lett a fogsorom/ van 10 perc szünet a mettszőfogaim közt /pedig sose volt.
Küldök Néked egy kis felvidámítót. Gondolj bele ez is elég fájdalmas.Kép
Kép
Mostanáig a gpontomat öltöztettem új köntösbe , ez a mai alkotásom. Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Koda,
szerintem azért menj el dokihoz, hátha...

Lányok,
megcsináltam életem első repesztését, és az eredmény sajnálatos módon katasztrofálisan katasztrofális lett.Kép Középbarnára krémszínűt próbáltam, lehet, hogy ez volt a gond. Sok lakkot vittem fel, szóval az okés. De aztán ahogy kentem fel a krémszínű festéket, nem sikerült túl jól egymás mellé helyezni a csíkokat, voltak 1-2mm-es átfedések (nem is tudom, hogyan lehetne ezt kiküszöbölni), és ezek sajna nagyon látszanak, és ott jobban is repedt a festék. Másik problémám: ahogy húztam a csíkot, az elején nyilvánvalóan több a festék az ecseten, a vége felé kevesebb, na, ez is irtóra látszik, a színen is, és a repedések nagyságán is. Szóval borzasztó ronda lett.Kép Segítsetek, hogyan lehet ezeket a hibákat kiküszöbölni? Semmi ötletem nincsen, mert ugye nem lehet átfesteni azt, amit már egyszer lefestettem, de akkor hogyan legyen egyenletes a festés? Vagy keressek én is inkább olyan lakkot, mint Fifianyu, amit a második réteg tetejére kell kenni? És azt hogyan kell használni?

Brühühü! Segítsetek! Én karácsonyra már repeszteni szerettem volna, de lehet, hogy csak maszatolni fogok?

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 

 
 

Kép

Koda!
Hát nem vagy semmi! Jobbulást! Ugye karácsonyig minden bajod elmúlik? Na és ugye nem szerzel másikat? Kép

Fifi Bea!
Melyik télapós szalvit említetted néhány hozzászólással feljebb? Amit küldtél sok mikulásost? Nagyon keresett szali volt! Kép Köszönöm! Kép

Zsizsa!
Ha nemsikerült a képkereted, azért ne dobd ki. Nedves szivaccsal letörölheted a felső festéket és a rep lakkot! Eddig én így csináltam és újra tudtam repeszteni! Kép Ha meg nem akarod repeszteni, akkor találasz majd bele képet! Kép nem vész kárba a képkeret! Kép

Puszi!
AnykoKép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Kicsit off, de Kodával együtt vagyok Pechszériás isKép
Múlt héten rágó került Virág kocsijába, persze beleültettem, pár napja meg ellopták a lépcsőházból Áron 12-es BMX-ét. Indultunk bicajozni, és ment volna elővenni... Megmagyarázni egy ilyent 3 év alatt nagyon sírós dolog. Nekem. Ő még emészti...
Ma elvágtam az egyik bal ujjam és elégettem a jobbon egyetKép
És a tetejében semmire sem jutottam alkotásilag!!!!!!!!!
Ja, és délelőtt gatyát indultam venni, de a szülések óta kicsit stresszes a próbafülkeKép
Most nyugtatásképp lazítok a műveiteken, de a fele nem jön be, még ez a net is ilyen hülye, hát ilyen napot, megyek is aludni. El se kéne küldenem, de mindegy talán Kodát megvigasztalomKépKépKép
Szívesen a küldeményt, a könyvet is neked adnám, csak hát Déditől kaptam karácsonyra...
paat
 
 


Hahaah!
Bejöttek az oldalak!
Bea!
Nagyon helyes az a macis ládikó, néhány napja készült egy olyan képecske Áron ágy föléKép
Zsizsa!
Nekem ilyen akkor lett, ha túl híg volt a felső festék. Egyébként ha gyorsan áthúzod mégegyszer, tehát azonnal és nem a befestés után, akkor fog repedni, max kicsit kisebbet. Ez így sikeredett:
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=141065&index=5

Jubi!
Bocsi a könyves kérdésemért, kicsit eltévedtem. Jucus írhatta akkor, hogy vannak könyvrendelései
Ne haragudjKép
paat
 
 


Sziasztok lánykák!!!

Koda és Paat!

Részvétem :-((( Vigyázzatok magatokra, és mindenki gyógyuljon meg teljesen :-))))) és gyorsan :-)))
Itt a karácsony a nyakatokon, alkotni kell.
Talán valami vígaszt jelenthet a legeslegújabb alkotásom:-)) Ezzel most én is nagyon elégedett vagyok.
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=4&image=91009

Majd jövök még mert sok új készült, amint ez látható kicsit a karis kép mellett is de még száradnak, lakkozásra várnak, de ezt lefotóztam lakkozás előtt, mert nem bírtam ki, hogy ne mutizzam meg :-)))
Most repesztek nagyon sikerélményes a napom, mert tegnap repesztettem képet is kaspót is és nagyon jó lett :-)))

Zsizsa!
Én ezeket amik nagyon jók lettek bizony áthúztam kétszer is de nagyon gyorsan kell és amit már akár öt másodpercre otthagytál azt nem szabad áthúzni, Régebben én is "tököltem a festéssel" és akkor befuccsolt.
A második rétegnél nagyon gyorsan kell dolgozni és nem kell a tökéletes egyenletességre törekedni, mert a repesztés ha jó elnyomja az egyenetlenségek nagy részét.
Ez az én tapasztalatom, de biztosan segítenek Neked a nagy repesztők is:-)))

Na repesztek, hogy továnbb repeszthessek:-)))
Pussszzzzz mindenikinek
mini
minimaxi
 
 


Stuci!
Nagyon előkelő helyen vayg PlanettnélKép
paat
 
 


Hát nem sok látszik a fotón belőle :-(de ez egy része a repesztésnek
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=4&image=91017
Pedig tényleg jól repedt, de a fotómasina nem adja vissza:-(
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Újra itt Kép
Visszaolvasgattam, megnéztem minden művet, háááááááááát, nagyon de nagyon ügyik vagytok!!!
Anykó!
Ahogy beindultál, amennyi energiád van, irigylésre méltó!! Küldenél át neekem egy keveset?? kimerülőben vagyok... Kép
Paat!
A nagy tál szuper lett!! Hol volt ilyen szalvi? (Ánizs is kérdezte, lehet, hogy válaszoltál, csak átsiklottam afelett )
Koda!
Hát veled meg már megint mennyi minden történt Kép inkább az alkotásaidról számolj be legközelebb, jó?(mármint hogy ne történjen ezután veled ilyesmi...) Remélem hamar meggyógyulsz, és megmutizod, hogy mit hímzel!! És persze TESSÉK ORVOSHOZ MENNI!!
Stuci!
A könyvolvasós kissrácon kb 3 percig röhögtem Kép
Minimaxi, Jubi és persze mindenki, aki közbenjárt a köcsögjeim szállításához!
Átvettem a nyersanyagot Jubitól, és neki is láttam néhánynak, mutizom is az eredményt Kép
http://babanet.hu/album/main.php?album=3038&page=1&image=90999
innentől vannak a legújabb alotások...
Jubi!
Az itthon felejtett csokikat hétfőn feladatom a párommal néhány szalvéta kíséretével! A biztonság kedvéért ajánlva adjuk fel, szeretném, ha odaérnének...
Na, egyelőre enniy, ha eszembe jut még valami, akkor jövök.
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Conti!
Láttam egyiptomi gipszöntő-formát. Olyan jó arasznyi*arasznyi. Érdekelne?
paat
 
 


Ánizs!

Bocsi, hogy elfelejtettem, de a Borostyán melletti hobbibolt konyhás szalvétái kupacának alján volt! Rájöttem: alulról kell kezdeni a kereséseket. Ha valakiket érdekel, elmehetek megnézni, hogy akad-e még.Kép
paat
 
 


Sziasztok!

Nekem van egyiptomi gipszkiöntőm és el is tudom mondani hol vettemKép Nagyon tuti,van is kész kép belőle,de lusti vagyok bescennelni.Ha viszont valakit érdekel,akkor felteszem.

Zsizsa!

Valószínű híg volt a festéked. Én rájöttem arra,hogy ha híg a festék,akkor nem szórakozok azzal,hogy egyenletes csíkokat húzok,hanem csak rá pacsmagolom a festéket.Tehát nem,húzok egyenes vonalat,hanem jó bőven rácseppentgetek,és nagyon szupi lesz tőle a repedés.Viszont,tilos mégegyszer átfesteni,ha már megszáradt,amíg nem,addig lehet javítgatni.

Ui: Mindenki csodásakat alkotott!(Most sajna nincs időm egyenként kiemelni a műveket)

Orsi
orsi21
 
 


Lánykák!

Szóval, ha nagyon gyorasn 2x is áthúzom az ecsetet a repeszteni kívánt felületen, akkor még nem "csúszik" el a festék rajta? Ki is próbálom holnap. Jajjj...holnap nem, mert csak halkan, de 29 éves leszek! Kép

s miylen az a repesztőlakk, amit a felső festékrétegre kell kenni? Mi a neve pontosan? Ez tuti siker? Mert nekem tényleg nem jön össze a repesztés. Készült 2 képem így, amik elég randák letttek...de eladtam így is! Kép
Szóval repesztés ügyben felvilágosítanátok?
Köszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Paat,
ez a pechszéria szörnyű.Kép A biciklilopás a legszörnyűbb, én nem is értem, milyen emberek vannak.Kép Jobbulást az ujjaidnak!

Lányok,
köszi szépen, mindent kipróbálok, először is letörölöm, aztán újra megcsinálom, most már okosabban.Kép Egészen jó kedvem lett.KépKépKép Már látom, hogy legközelebb sikerülni fog!Kép

Köszi, köszi, köszi!!!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Anyko,
boldog szülinapot!
Kép

Mini,
elfelejtettem megkérdezni, hogy a köcsögökért mikortól lehet menni?

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Anykó!

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!Kép

Nekem meg 23.-án lesz...Kép Én már nyilas vagyok,te skorpió,ugyi?
orsi21
 
 


OFF: Ha estleg érdekel valakit,tettem fel új képeket a kis ördögfiókámrólKép


http://babanet.hu/album/main.php?album=3999
orsi21
 
 


Anyko!

Felülrepesztőre gondolsz?AMi a szalvéta felett is repeszt?A tuti a Stamperia két fázisú repesztője.Ez idáig mindenkinek megrepedt.2000-3000Ft körül van a két doboz ára és a kész munkára kell felkenni előszőr az I.réteget majd a II.-at.Megreped és a repedésekbe patinát tuszkolsz,hogy látszodjon.
pl:http://gportal.hu/portal/jucusmamus/image/gallery/szakacsosora.JPG

De nekem bejött a Südor felülrepsztője is,et egy fázisú de olajfestéket kell a repedésekbe tuszkolni,és ha látszatra nem is reped akkor meg kell kopogtatni és akkor aztán beindul.Ez másoknak nem jött be:
pl.:http://gportal.hu/portal/jucusmamus/image/gallery/angyalorab.jpg

Paat!

Mi volt a könyves kérdés?KÉpzeld másnap már el is adták az egyiket és újabb rendelést kaptam !

Ja és most csak ennyire telt tőlem:
http://gportal.hu/portal/jucusmamus/image/gallery/egeresdoboz.JPG

Eldugultam:

JucusKép
20170114224602
 
 


Hali jányok!

Mindenkinek köszi a gratulákat!

Gabi!
Ha nem a férjed csinálná azt az MDF lap marást, akkor egy mezei versenyzőnek kb mennyibe kerül egy ilyen?

Koda, és Paat!
Ejha lányok, hát vigyázzatok magatokra!
Azért szerencse, hogy nem a kezetekkel lett bármi is. Kép

Mini!
Nagyon profi lett a fakarikád! Ügyes vagy.

És persze mindenki ügyi volt megint, csak ,ha kicsit nem figyelek, nem gyözök visszaolvasni.

krimo

Kép
krimo
 
 


Szia Lánykák!
Megint szép alkotásokat láttam. Pirospontot mindenkinek! Kép
Orsi! Ez nem kérdés , tessék feltenni a képet!!
Repesztés! Én szivaccsal teszem fel a 2. réteget és akkor csíkos se lesz és szép homogén felületet kapok.

És most egy kicsit nagyon off leszek ahogy szoktátok mondani.
Kedves Anikó! Örülök , hogy olyan sokat jársz az oldalamra , de annak kevésbé , hogy a nyilt színen másnak tulajdonítod azt amit én csináltam.Örülj neki , h. Te olyan ügyes vagy és nem kell segítség a portál csinosításhoz.Első megjegyzésedre is válaszoltam , hogy igen segített a Planett /nem szégyellem/Igazán nem értem mire kellett a második beszólásod? Azért nem csak a Planett kezenyoma van "ezen az oldalon", tudod valamit már én is csináltam rajta.
Na erről ennyit!
Boldog szülinapot mindenkinek aki mostanában tartja!
Én is most menek a barátnémat köszönteni.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!!!

Stucek!
Nagyon csecse lett a gportálod:-))) Nem nagyon vagyok ám irígy rá csak amennyire bírok :-))))

A szülinaposoknak én is minden jót és szépet kívánok:-)))


Krimo!
Ha arra a kerek képeimre gondolsz, az nem fakarika, öntött gipsz mindegyik, és ha azt a "havas szélűt" kinagyítod oda is van írva, hogy az egy akkora gipsz amin minimális vágással egy egész nagy szalvi van :-))))
A Tőled szerzett fakarikák még feldolgozásra várnak, mert szárítgattam őket, de hamarosan ők is felöltöznek reményeim szerint valami szép "ruhácskába":-)))

Na menek, mert a gyermekem hamarosan megint vissza a koleszba aztán délután igyekszem alkotgatni :-)))
minimaxi
 
 


Persze megint kimaradt valami :-(

Jucus!
Gratula a könyvforgalomhoz:-)))
Az egérkék meg nagyon arik:-)))
minimaxi
 
 


Stuci!Kép
Valamit félreértettél! Planett most is segít nekem! Nem egyedül készítem az oldalam! Van, amiben segítségét kérem. Most is folyamatban van az ügy! Téged is medícsértelek és nem csak Planett-et! Abban pedig biztos voltam, hogy te is sokat dolgoztál a honlapon. A második beszólás??? Planett épp ott volt, amikor én is! Hű...azt hiszem soha többé nem írok senkinek az üzenőjére, mert csak baj lesz belőle! Kép Bár szerintem az önmagában elismerés, ha valakinek az oldalára sűrűn visszalátogatnak! Jelent valamit nem? Na mindegy! Azt hiszem megmaradok magamnak! És soha nem megyek gyönyörködni máshova! Kép Pedig sok szép oldalt látogatok sűrűn. Akkor lemondok róla! Kép Erről ennyit!

Jucus!
Köszi az infót. Meg fogom nézi valamelyik hétvégén a kreatív hobbyban. Remélem sikerrel járok! Kép Az egeres dobozkád pedig nagyon jó lett! Ügyes vagy!

Aki pedig felköszöntött...köszönöm szépen, bár nem egészen felhőtlen ez a szülinapom! Kép De kibírom! Kép
Megyek ablakot mosni és teregetni! Kép
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Mini!

Tényleg oda van írva! Kép Pedig totál fakarikának néztem! Na mindeggy a lényegen akkor sem változtat, ami szép az szép! (akármekkora is Kép )

Kép
krimo
 
 


Paat, érdekelne a gipszformaKép

Lányok bocs, hogy ide írok, de sürgősen kéne két macskás szali, amelyiken az ablakban ülnek függönnyel, meg a konyhapolcon, biztos ismeritek. Fél-fél kéne csak. A másik hiányom egy virágtündér, aki szászorszépet fog ilyen Ebből 2 db negyedre lenne szükségem. Segítsetek ha tudtok!
Bocsi hogy nem tudok jönni, de van egy-két megrendelésem és a bölcsit is most kezdtük két hete. Remélem most már több időm lesz!
Puszi,Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti! Szerintem van egy konyhapolcsosom. Felet tudok adni! Megnézem ok?
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Minimaxi!

Kérlek írd meg a számlaszámodat, hogy a köcsögök árát tudjam neked utalni!
Címem a profilomban.

Anyko!
Nagyon boldog szülinapotKép
( egy ívásúak vagyunkKépKép )

Era

Era
Kép
era75
 
 


MiniKép
Igen, nekem is kellene a számlaszámodKép Kösziiii!

PaatKép
Persze, a könyvet visszaadom, csak pár mintát kimentek belőleKépKép
És együtt érzek veled!! Akkor neked sem a legjobb napjaid vannak most..

Az ünnepelteknek sok boldogságot! AnykoKép Ne szomorkodj!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Arany Anikóm!
Azért ne csinálj magadból mártírt.Kép
szorgosstuci
 
 


Antónia!
Én nem mártíkodom! És fejezzük itt be! Jó? Te sem szólsz hozzám és én sem hozzád! Ha így megsértődtél, akkor a cserét is függeszük fel. OK? Én nem akarok ebből vitát! És még1x bocsánat, hogy megdícsértem az oldalad és ráadásul Planett-et is!
Ennyi!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Era, Koda! Kép
Köszönöm szépen a szülinapi jókívánságokat! Kép

Megyek is gipszet önteni,mert sosem leszek készen a képekkel! Kép

És bocsánatot kérek az előző és még egy hasonló hozzászólás miatt! Tudom, hogy nem ide tartozik és több ilyen nem lesz! Ígérem! Kép

Puszi nektek és a családotoknak! Jó éjt!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó!
Nekem úgy tűnik, hogy Te sértődtél meg,nekem a 9 is páros , ha Neked így "jó"(?) akkor nekem is. pusszantás!Kép
szorgosstuci
 
 


Antónia!
Ígérem utolsó hozzászólásom!
Nem én sértődtem meg, hanem te, hisz amúgy nem írtál volna! Kép Az értelmetlen vita miatt legyen köztünk mosolyszünet. Valahogy nem csípem az ilyet!
Jó éjt!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!


Jubika!

Emlékszel még erre a képre?
http://babanet.hu/album/main.php?album=3535&page=1&image=81101
Találtam szalvit egyetlen darabot, a köcsögökkel küldöm,:-))) meg azt a konyhapolcosat is ami már a múltkor is megvolt, csak elfelejtettem bepaklászni a csomagba :-(


Koda és Era!

Írok mailt a számlaszámmal, de időpontot, hogy mikor lehet elvinni a köcsögöket még nem tudok:-(
Amint biztos hogy minden meglesz azonnal szólok :-))))

Felpaklásztam a hétvége alkotásainak egy részét az albumba itt találhatók a végéig:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3535&page=1&image=91285
Sajna nagyon buzgó voltam és tegnap este fotózás előtt becsomiztam őket celofánba, így egy kicsit rosszabbul látszik, de azért remélem nem nagyon riasztó :-)))

Alkotásokban gazdag, vidám hetet mindenkinek :-)))
minimaxi
minimaxi
 
 


Na mi van itt csajszik ?
Sehol senki aki megcsodálná verítékes munkával készült alkotásaimat? :-(((((
minimaxi
 
 


De én láttam!KépKép Gyönyörűek!!!!! Nagyon tetszenek!!!!Szupik lettek!!!Csodásak!!!!Kép
orsi21
 
 


Na végre azt hittem ciánozás volt, kénytelen voltam provokatív lenni, de azért köszi Orsi :-)
minimaxi
 
 


Minike! Én is megcsodáltam és nagyon tetszett!Kép
Azért nem semmi mennyiségeket szoktál itt megmutizni nekünk! És ezek a repesztések! Nagggyon jók lettek! Gratula!Kép Hogy csináltad, hogy a kaspón és a vázán is sikerült? Nekem csak a képeken szokott jó lenni...milyet használsz?
Paat! Megjöttek a katikák még pénteken de sűrű volt a 7vége így azt hiszem még nem köszöntem meg! Ha láttad volna Lillus pofiját mikor megmutattam neki!Kép Persze Hangus is lecsapott vagy kettőre!Kép Szóval köszi, hogy küldtél belőle, aranyos vagy!Kép
Jubi! nincs semmilyen üzletünk, csak láttam nálad a keresett szalvik között azt a 2-3 db-ot és gondoltam küldök neked, hátha tetszik!Kép Nézegettem másnál is a wanted szalikat, de vagy nincs is -mint nekem- vagy olyanok amiket nem is láttam még...
Koda! Fődim hogy vagy?!Élsz még?!Kép
Remélem most már gyógyulgatsz! Nem szeretnék zavarni most főleg nem, inkább csak pihenj ezerrel! Sürgős neked a faalap? Vagy ráér 1 hét múlva is? Mert még úgyis kell keretet vágatnom a papánál ott a Déryné utcán az is még idő mire elkészül...szóval ahogy neked jó, majd jelezz vissza! És gyógypuszi!Kép
Már el is felejtettem miket akartam írni....
én most ezeket a faképeket készítgetem, ja és annyi ragacsot felvesz, hogy most áttértem a tapéta ragacsra és az is tuti. Elég lesz a decouval majd lakkozni! hát röviden ennyi...
majd még jövök!
abby
abby
 
 


Minimaxi! De igen megcsodáltam, nagyon szépek az alkotásaid és a repesztéseid is. Ez az, ami nekem még 2o év múlva sem fog sikerülni!!! Eddig minden alkalommal le kellett törölnöm, hogy valahogy kinézzen a keret, mert ocsmányul sikerült!

Anykónak nagyon boldog szülinapot! Akkor nem egyedül vagyok skorpió???!!!

A bágyadtaknak jobbulást! Ez az ifjonti hevület! Ugye!!! Aztán össze-vissza töritek magatokat!!!

Paat! Mivel nem hiszem, hogy mostanában odaérünk Sz.helyre, -bár ki tudja- ha belebotlasz egy ilyen szalviba légyszí ne hagyd ott a boltban, és tedd bele légyszíves a pakkomba!!! Köszi!

Hétvégén két nagyon szép és nagy képet készítettem a vasalós technikával - tényleg nincs gyűrődés a képen - csak Barna elvitte a fényképezőgépét és nem tudom mutizni. Pedig most meg vagyok elégedve magammal.
anizs007
 
 


Anizs írtam mailt! Vagy csak akartamKép? Nem ért oda? Mert akkor küldök egyet! Írtam már egy másik topikban a közösbe neked, de lehet nem vetted észre, azt írnám le mailben, hogy biztos célba érjen!
Én is skórpió vagyokKép

Nagyon szépek az alkotások! Mindenkié egytől egyik! Majd én is mutizok már, csak sajna elég rossz a képminőségem!
timtim
 
 


Abby!

Én már lakkozáshoz is vizes bázisú parkettalakkot használok, az én drága jó Lajosom hozott nékem festék boltból, kis 0,75 literes vödörkében van és 1300 ft körül van az ára.
Ennek konkrétan az a neve, hogy "Köber" vizes diszperziós akril poliuretán parketta és bútorlakk.
Mindent ezzel kenek lakkozás gyanánt és tök jó .
Azért írtam ilyen pontosan a márkát mert hasonló van 0,7 lityis üvegben 2800 pézér is :-(

Nem magamtól lettem ám ennyire okos:-( Stucek mondta a múlkoriban hogy Ő ilyenekkel lakkoz :-)))

Repesztő lakkot meg kétfélét használtam eddig, mindegyik jó vót, előszörre Deka, de abból annyiba került 50 ml, mint amit most használok de ez 100 milis, és Fevicryl Crackle Medium a neve, ezt a pesti Kreatív Hobbyban vettem a múlt héten, a képek ezzel készültek már.
Én semmi különöset nem csinálok vele, kenem a rapesztőt, aztán hagyom csontra megszáradni és aztán igyekszem gyorsan kenni a második réteg festéket, és ha elég gyors vagyok akkor viszonylag egyenletes lesz és eléggé fed is mert át húzom ám néha kétszer ugyanazt a felületet, de csak azonnal, később már nem megyek vissza.
Én úgy látom, hogy nem baj ha nem egyenletesen fed a második réteg mert a repedések miatt nem ciki :-)))
Na eldugultam, mert ma lassan csak rólam szól a topic:-(
Ige hirdetés átmenetileg berekesztve, a dícséretet, meg hálásan köszi :-))))
minimaxi
 
 


Jöttem is, azokkal, amik mostanában készültek, de még nem mutiztam meg:

sajna a kép minósége miatt nem látszik, hogy a keret egyik fele rózsaszín a másik fele drapp és az egész fehérrel van lemaszatolva, élőben sokkal jobban néz ki
http://babanet.hu/album/albumimages/3146/87410.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/3146/89485.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/3146/89487.jpg

koktél méret: http://babanet.hu/album/albumimages/3146/91321.jpg

fényképtartó keret:
http://babanet.hu/album/albumimages/3146/91323.jpg
timtim
 
 


Sziasztok!

Timtim!
Tényleg nem sok látszik a leírt színekből azon a képen, de azért így is nagyon szép!

Minimaxi!
Hűűűű micsoda repesztések!!
Nagyon szépeket csináltál! TetszikKép


Orsi!
Megnéztem kicsi fiad..olyan édes!!!Kép



Hát a hétvégén végül semmit nem csináltam, mármint dekupálást, így nem tudok mutizni semmit.
Most megyek is, amíg alszik a gyermekem alkotgatok.

Era

Era
Kép
era75
 
 


Minimaxi!
Nekem is nagyon tetszenek a repesztéseid! Nem semmi vagy! Én még mindig nem tudok repeszteni, de ami késik nem múlik!

Koda!
Megpróbálok nem szomorkodni, de ez az egész ház ügy teljesen kikészít. Emiatt nem vagyok most túlzottan boldog. És ahogy halad a dolog a polg mesteri hivatallalll...egy darabig nem is leszek! Kép Na de van azért jó is! A férjem ma hozza haza az új autónkat! Kép Eddig is volt és van is, csak az a cégautó és 2személyes!

Timtim!
A hajós koktélos a kedvencem! Nagyon jó lett!

Ánizs! Timtim!
Nem tudom, hogy pontosan mikor van a szülinapotok, de mivel skorpiók vagytok!!! Naggggyon boldog szülinapot!!!
KépKép

Feltettem az oldalamra az Ezüsttoll hobbybolt szalvikait. Csak egy töredékét, de szépek! Lehet venni is belőle! Kép

Megyek gipszet önteni, meg a karácsonyi topikba is írnom kéne! Kép
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Timtim! Nem jött át emilke!!!! Edit
anizs007
 
 


KépMinden kedves szülinapost az Isten éltessen sokáig!
Sok boldogságot!Kép
abby
abby
 
 


Ánizs!!!

Biztos, hogy sikerülni fog Neked is :-))))
Szerintem egyszer csináld meg valamire amit nem sajnálsz ha nem lesz jó és várd ki a végét, és meg fogsz lepődni.
Szerintem az a baj, hogy elriadsz a második réteg felkenésénél és nem várod meg az eredményt.:-(
Nekem is randa mikor felkenem, egyenetlen, csíkos, meg minden a második réteg festék, de mikor a repesztő elkezdi "tologatni" akkor eccer csak nem tűnik már olyan rossznak.:-)))
ha megnézed ezen a képen a keret jobb oldalának belsejét, ott látszik hogy pl, fele olyan vastag a fedőfesték, mint máshol, kvázi kétszer annyira látszik az alap, de szerintem ez nem baj:-)))
http://babanet.hu/album/main.php?album=3535&page=1&image=91287
Bízom benne, hogy ez nem a magam iránti elfogultság:-)))
Mert tudod ugye, hogy mindenkit nagyon szeretek, de magamért megszakad a szívem :-)))

Szóval szerintem csak egyszer bírd ki hogy nem törülöd le ! Lécci, csak az én kedvemért!!! :-)))
És várom az eredményt :-)))
minimaxi
 
 


Minimaxi! Na jól van, meggyőztél! Este kipróbálom, de szerintem én béna vagyok ehhez!
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?