Új privát üzeneted érkezett!

Kisbarack!mi volt ma na?remélem jó híreket kaptatok!

Zsófi! annyira sajnálom,kitartást!!!!!!!!!!!!!!drukkkkkk

Visszavittük ma az utazóágyat,nem cseréltettük ki ,mert mindegyiknek ilyen szar volt a matraca,visszakaptuk a pénzt.
sötétítőt sikerült venni,micimackós,nagyon tetszik, majd ha fent lesz lefényképezem.
szőnyeget,lámpát nem találtunk....se a kikába se az ikeába. De lámpa az holnap meg lesz,mert itt Móron már múltkor kinéztem egyet,és az olyan jó:))
szőnyeg...az meg majd lesz...
meg vettem egy kis szennyes-vagy játéktárolót(ki minek használja:),egy lepedőt a kiságyba.

fáj a hüvelyem mellett,jobbra valami,talán csont,nem tudom,főleg ha megyek...nem tudom mi lehet,már 3 napja.

KépKép
dike
 
 


Zsófi, kitartás, drukkolok!

Én Fruzsival hat hétig szedtem a cordaflexet, és iszonyatosan fájt tőle a fejem az első napokban, de utána gondolom hozzászoktam, vagy nem tudom, de elmúlt. Jobbulást!


Én holnap megyek védőnőhöz...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Zsófi,drukkolok,hogy minden rendben legyen veletek.Nekem alapból magas a vérnyomásom,mert vérnyomásmérő-fóbiám van,meglátom és felmegy.A legmagasabb Lehelnél 156/80 124 pulzussal volt,most olyan 143 körül van,de volt 150 is.Itthon szoktam 117 és 125 között mérni,ilyenkor ellazulok,próbálok másfele nézni.Lehelnél minden nap írtam,a védőnő pedig nézte a pisit,ami negatív volt.

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 

 
 

Voltam védőnőnél, öt hét alatt híztam 20 dekát :lol: Így most a kezdő súlyomhoz képest 3 kiló pluszban vagyok, a 12. heti lefogyott súlyomhoz képest 5 kiló pluszban. Megnéztem, Fruzsival ilyenkor még 5 kilót híztam a végéig, azzal megbékélnék :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Ma már egy kicsit jobb hangulatban vagyok! :lol: Most jól érzem magam, és a vérnyomásom is oké...ha ez így maradna, akkor az tök szuper lenne! Azért a keddi flow miatt még szurkoljatok ám!

Szemi!
Köszi Neked is a biztató szavakat! Remélem Veled is minden rendben lesz, de hát miért is ne lenne? :D

Panndi!
És Neked is köszi! :wink: Ma már nem fájt a fejem a Cordaflextől 8) remélem nem is fog...
20 deka :?: :?: :?: :?: :?: Ezt hogy csinálod? Nekem valahogy nem sikerül :shock:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Jaj ezek kimaradtak:

Kisbarack!
Mi van Bori kezével? Remélem rendesen forr!

Dike!
Hol vettétek azt az utazóágyat? Még jó, hogy visszaadták a pénzt! Biztos gyönyörű szobája lesz Árminnak! :D Ügyik vagytok! :wink:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Dike, Zsófi köszi a kérdést, úgy néz ki, megússzuk sín nélkül, ha minden igaz 12.-én leveszik a gipszet.

Dike nagyon kíváncsi vagyok a szobára, ne felejtsd a fotókat!!!!!! Nálunk vasárnap lesz a nagy átalakítás, eljönnek a sógoromék és segítenek apának a cipekedésben. Utána az enyém lesz a főszerep, lehet díszítgetni, csinosítani , pakolászni:) .

Zsófi de jó, úgy örülök, hogy jobb a kedved és főleg annak, hogy jó a vérnyomásod. Szuper!!!!

Panndi 20 deka??? Ilyet le se írj többet :shock: :D :wink: . Hogy csinálod? Pedig még csokit is eszel. Én meg sanyargatom magam és mégis minden nap több a súlyom, pedig állítólag nem vizesedem. Persze azért az túlzás, hogy sanyargatom magam, de próbálok odafigyelni a kajára, főleg a kenyér és az édességek terén próbálok visszafogni.
Persze biztos ez alkati dolog is, én midkét gyerkőccel 20 kiló körül híztam és már látom, hogy most sem úszom meg kevesebbel, egyelőre 12 kilónál tartok.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Zsófi, örülök, hogy ma már szebb a világ :)

dike, fotó engem is érdekel!

kisbarack: 12-e mindjárt itt van! Amúgy a hízás szerintem is alkati kérdés, én a lányokkal sem híztam sokat, és hamar le is ment szülés után minden. Az igaz, hogy kenyeret nem eszem, abonettet szoktam enni, és este már igyekszem nem enni, de cserébe meg sok édességet eszem :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Zsófi! kikába és visszaadták a pénzt!

kisbarack! fogok tenni képet amint minden megvan,holnap felkerül a bordür, a lámpák. szőnyeg még nincs,sötétítőt a varrónő varrja. hu de jó lesz akkor nektek is vasárnap:)

panndi! régen én is ettem abonettet,most is megpróbáltam valamelyik nap de áhh nem bírom....nem esik jól.

KépKép
dike
 
 


egy kis előzetes. a lámpák,polc,matricák,micimackós sötétítő még nincs fent,meg a szőnyeg sem. azokról később:)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép bordűr

Kép

pocak 2 nap híján 29 hetesen

Kép

Kép

ahh nem is adja vissza úgy mint élőben:(

KépKép
dike
 
 



KépKép
dike
 
 


Szép estét Nektek!

Dike!
Ez nem szép, hanem gyönyörűűűűűűűűűűű :D :D :D
Csudaszuper szobája van Árminnak! :lol: :lol: :lol:
Most kedvet kaptam én is a szobakészítéshez... :wink: :wink: :wink:
És nem utolsó sorban a pocak is szépséges!

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Dike nagyon tuti a szoba, igazán szépen és igényesen berendeztétek. A pelenkázófeltétet hol vettétek? Nekünk is kb ez a méret kellene, de csak a kisebb változatot találom mindenhol.

Zsófi hogy vagytok??? Vérnyomásod rendben van?

Szép vasárnapot Mindenkinek!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack,zsófi! köszönöm!!!!!!

kisbarack! a kikába vettük, ott van ilyen jó nagy...ebben a mintában és talán 3 színben.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Dike, szuper lett a szoba! Én is már fészekrakó hangulatban vagyok. Helyette itt zsigerelnek ki a munkahelyen... :evil:

Én múltkor a mini manóban vásároltam be. Ott is csudaszép dolgok vannak, érdemes benézni. http://www.minimano.hu/
20140503222551
 
 


sziasztok!

jó volt a felkészítő,szülésznő beszélt sok mindenről, majd egy jóga oktató, aki különböző kényelmes pozíciókat mutatott a vajúdáshoz,már amennyire kényelmes lehet.meg én voltam pont az alany és masszírozási technikákat mutatott.

holnap védőnő, csütörtökön pedig a 3. nagy uh.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Ismét a kórházból jelentkezek, ráadásul abból az ágyból amiben a múltkor is voltam...

Ma reggel és délelőtt folyamatosan 160 és 170 volt a vérnyomim és már nagyon szarul voltam...muszáj volt bejönnöm.

Holnap uh meg egyebek, majd jelentkezek, hogy mi volt. Ma csak vizsgálat, gyógyszeremelés és NST volt.

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Zsófi tegnap gondoltam rád, képzeld, délután olyan furcsán éreztem magam, fekete pontok kezdtek úszkálni a szemem előtt, megmértem a vérnyomásom és 139/79 lett. Tudom, hogy ez alapjában véve nem olyan magas, de az én 100/60-asomhoz képest az, és vacakul is voltam tőle. Drukk nektek, hogy minden rendben legyen, pihenj sokat--bár mit is tudnál csinálni egy kórházban :) --és jelentkezz gyakran!!!!

Dike biztos hasznos volt a felkészítő. A pocidra nem is írtam, hogy igencsak kikerekedett, növöget benne Ármin legény :wink: . Köszi a pelenkázós tippet, megnézzük a Kikában.

Tinus kitartás!!!

Ma délután megyek az esedékes kötelező UH-ra, lesz 4D is :D .

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Zsófi, remélem minden rendben veled, jelentkezz, ha tudsz.

Kisbarack, te is vigyázz magadra. Engem is mindig figyelmeztetnek, hogy mérjem a vérnyomásom, mert egyszer magas volt, de mindig elfelejtem...

Végre én is voltam tegnap szülésfelkészítőn. Most csak még nagyon kezdetekről volt szó, táplálkozás, vizsgálatok, terhes torna. De megnéztük a szülőszobát is. Apa majd májusban jön velem, mert akkor lesz egy együttszülésről szóló foglalkozás. Már minden idegszálam erre van kihegyezve. :)
20140503222551
 
 


De jó Tinus, hogy Ti is voltatok szülésfelkészítőn. Amikor Borit vártam, én is jártam és nekem a szülőszoba látogatás volt a legemlékezetesebb.

Tényleg Csajok, apucik bent lesznek a szülésnél vagy inkább kint várakoznak majd? Hogy tervezitek? Nálunk eddig mindkétszer bent volt apa, a 2. alkalommal meccset néztek a dokival miközben én vajúdtam :roll: :D . 8)

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack! kíváncsi vagyok mi lesz ma az uh-on neked!hozzál képet ha kapsz! nekem is 100 körül mozgott mindig terhesség előtt,és ma is 134 volt,de úgy nem érzem magam szarul...
nálunk bent lesz apa! mi ápr 19.én megyünk szülőszoba látogatásra:)

Zsófi! jajj drága annyira sajnálom h be kellett feküdnöd,de ott jó kezekben vagy! kitartás!jelentkezz!!!

Voltam a ma védőbe,huu megkönnyebbülésemre nem 73 vagyok, csak 70:D ez most jól esett,többre számítottam:) szívhang,vérnyomás,pisi ok! bár terhesség előtt 100 körül mozgott mindig a vérnyomásom, most 134.
1 hónap alatt 5 centit nőtt a hasam a védőnő mérése alapján!

Ma feltettük a sötétítőt,a lámpákat,dekorgumikat...mutatom,már csak szőnyeg kell:)



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a kötelező UH-ról, minden okés, azt leszámítva, hogy Julcsi harántfekvésben van. Remélem be fog fordulni, mert ha nem, ezer% császár. Ami persze nem baj, a lényeg, hogy egészséges legyen, csak ha mát két gyerkőc kibújt simán, Juli is jöhetne így.

Kaptunk fotót, beszkenneltem, nem a legjobb, de csak látszik valami:).
Amúgy 1800 grammos a kisasszony, 32 hét 2 naposnak számolta a gép a méretek alapján. A fején nem a keze, hanem a lába van :D

Kép

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Dike fantasztikusan gyönyörű ez a bababszoba. Hát a lámpák.......nagyon tutik!!!! :wink: Igazi pasis birodalom. :)

Ezek szerint akkor nem is híztál olyan sokat? Mennyiről indultál?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack! de gyönyörű Julcsi!!!!!!!és milyen nagy baba!:)))

nem e???? 12 kilónál tartok nem elég,???58ról indultam(a lombik szurik miatt):(?:))) csak két hete ráálltam a mérlegre és akkor voltam, 69.7..és azt hittem h ma minimum 72 leszek,de nem:)

KépKép
dike
 
 


Dike, nagyon tuti a szoba.

Kisbarack, cuki a lányzó. Fúú, mostanában állandóan ilyen farfekvéses császározós történeteket hallok. Hétfőn megyek uhra kiváncsi vagyok nálunk mi a helyzet.
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Na ettől a kórházi levegőtől mindig jobban leszek 8)
Vérnyomásom: 110-120 között mozog, ezáltal a flowmetriám is tökéletes lett tegnap :wink: Azt mondta a doki, hogy a magas vérnyomástól reflex szerűen összehúzódtak az erek a zsinórban, ezért volt a múltkori áramlás rosszabb. De ha a vérnyomásomat szinten tudják tartani, akkor minden oké :D
Ezenkívül az egyik laborértékem magasabb lett mint kéne, így most antibiotikumot kell szednem, mert burokrepedéshez vezethet, úgyhogy tényleg jobb, hogy itt vagyok...
Most volt főorvosi vizit, és pénteken hoznak ide a kórházba kipróbálásra valami extra hiper-szuper ultrahanggépet és a főorvos mondta, hogy engem is megnéznek rajta :lol:
Hát rólam ennyi...

Dike!
Nagyon széééééééééép az Ármin szoba :D

Kisbarack!
Jaj de édes Julcsi :wink: Itt is van egy kismama akinek hasonlóan fekszik a babája :roll:

Tinus!
Nálunk is faros a bébi, de mondjuk engem akkor is császároznának ha koponyás lenne, úgyhogy tökmindegy... :roll:

Mindenkinek köszönöm a drukkokat! 8)

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Nah reggel még azt írom, hogy faros, az előbb meg kiderül, hogy koponyás lett...délben megint voltam uh-on.
Áramlás még mindig szuper, becsült súly: 1142gramm.
Vérnyomás most 140... :roll:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Zsófi ügyes ez a Milán legény, hogy befordult. Maradjon is így. Bár nektek tul.képpen teljesen mindegy gondolom.
Az a kismama azért van kórházban, mert harántfekvésű a babája? Vagy valami más is van? Nekem amúgy azt mondták az UH-on, hogy még simán befordulhat Julcsi, és mondott egy példát is az uh-os nő (aki amúgy szülésznő is, ez a másodállása), hogy volt olyan eset,amikor az anyuka már a műtőasztalon feküdt császárra várva, mert faros volt a babája, és ott az asztalon derült ki, hogy közben befordult a bébi,végül simán született. Szóval még van remény :D .

Összeraktuk a pelenkázót (ami eddig komódként üzemelt, csak a feltétlapot kelett rászerelni), kicsit díszítgettük tegnap Borival, ez lett az eredménye. Persze még közel sincs kész minden, hiányzik a polc fölé, a kiságy sincs összerakva stb... De azért egy kicsit beljebb vagyunk, kezdhetjük bepakolni a rucikat.

...és képzeljétek, apa meglepte a picilányát egy babahintával, arról is csatolok fotót :D .

Kép

Kép

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Lányok, Ti is fáradtak vagytok? Én mostanában olyan vagyok, mint egy alvajáró, iszonyú hamar elfáradok, egy kisebb séta is kimerít. Lehet közrejátszik a tavaszi fáradtság is? :roll:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack! nagyon aranyos a díszítés,a pelenkázó is tetszik! apa nagyon kis kedveske!nagyon jó a hinta!én igen, hamar elfáradok,lábaim kezdenek el fájni...nem úgy h álmos leszek.

zsófi! de jó h befordult!szép méret!:)

én ma voltam dokinál: átlagos magzatvíz,2 fokozatú méhlepény,fejfekvésű,1340g. minden rendben van.
vettem a Brendonba chicco betétet,meg sudukrémet, 890ért a Dm-be meg 1200volt :shock:

KépKép
dike
 
 


Dike, a betét az az orvosi papír szerű chicco gyermekágyas betét (2600 Ft körüli)? Én is nézegettem, de így a webáruház képein keresztül nem tudom elképzelni, hogy jó-e :roll:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


igen az, nekem,meg más forumon többeknek azt mondták a szülésfelkészítőn, h jobb mint a tenna.

KépKép
dike
 
 


Lányok!29+3 naposan nem baj hogy kettes fokozatú a méhlepény érettsége? utána olvastam...és hát nem vmi fényes:(

KépKép
dike
 
 


Dike, nekem Marcival a 26. héten már II. fokban érett lepényem volt, a 35. héttől III. fokú volt, 40 hét 2 napra született a fiam 4150 grammal és 60 centivel. Vond le a neked megfelelő következtetést :wink: :) . Nyugi!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Kisbarack!
Nem azért van kórházban, mert haránt van a babája, hanem mert alig van magzatvize és már 37-38 hetes.
Valóban nekem tök mindegy, hogy fekszik Milán :roll:
De cuki kis kuckója lesz Julcsinak! :D És az a hinta szuper! :lol:

Dike!
Nagyon jól tetted, hogy nem Tenát vettél! Itt nagyon utálják a szülésznők! Az nem darabos vérzésre van kitalálva, hanem vizelettartási gondokra...
A lepényhez nem értek, nekem azzal még nincs gondom elvileg...

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


kisbarack! köszi:)

képzeljétek,tegnap előtt volt előtejem, rá volt száradva a mellbimbómra,meg a melltartóm is fehér volt:)
éjjel nagyon szarul aludtam, rengeteget keményedett a hasam, pedig nekem nem is szokott, és a derekam is fájt...remélem csak a bolond időjárás miatt.
olyan jó most a terhesség, azaz most érzem igazán a mozgolódását,megy az egész hasam,hullámzik,tök jó:)
ma én is voltam fodrásznál melíroztatni:)

KépKép
dike
 
 


Nemrég jöttem uh-ról, íme a legújabb sztárfotóink 8) 8) 8)

(az alsó képen a lábacskája látszik)

Kép Kép

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


De jó képek Zsófi, naaaaaagyon édes kisfiú Milán, szép baba :wink: . Ezek már az új, profi géppel készült képek? Hogy vagy amúgy, meddig leszel bent?

Csajok tegnap én is nagyon vacakul voltam, nem kaptam levegőt, olyan fullasztó érzésem volt, plusz a fejem is nagyon fájt. Ma már jól vagyok, ebből gondolom, hogy ez a hülye szeles idő okozhatta ezt a rossz közérzetet, Dike, neked is biztos ez volt a bajod. Bár ma is iszonyatos szélvihar van, de biztos a változás előszele készített ki minket :? .

Dike köszi a betétes infót, Zsófi neked is :wink: , akkor megveszem.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Tényleg Lányok, kinek van már babakocsija??? Ha van, milyen? Én nagy babakocsi fun vagyok, kipróbáltam már néhányat a gyerekekkel. Zsófi, nektek emlékszem PP P3 van, szép zöld. :wink:
Nekünk van egy jane szettünk, és most örököltünk egy cybex kocsit is, ez olyan sportosabb kocsi, meg kisebb is, de teljesen lehet dönteni az ülés háttámláját, így már az elején is tudjuk használni.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


zsófi! ajjjj de szép baba:))))

kisbarack! a babakocsi volt az első amit megvettünk, én be is linkeltem,azaz tettem róla fel képet.:) neonato

ilyen csak más színű:)

http://neobaby.hu/index.php?&lap=xarukmut&xxazon=233

KépKép
dike
 
 


Köszi a csajok!

Kisbarack!
Betét téma :oops:
Most olvastam, hogy a Chicco betéten nincs ragasztócsík (aztán nemtom igaz-e), úgyhogy inkább Always night-ot vegyél. Az volt nekem is Dorkával anno.
Hú de jól emlékszel a babakocsinkra :wink:
Nemtom meddig leszek itt, most is 150/80 volt a vérnyomim :?
Igen ez a hiper-szuper új gép, de el is vitték, csak továbbképzést tartottak a dokiknak rajta. Egy pécsi orvos uh-zott, az itteni dokik meg körbeálltak :lol:
De nagyon jóóóóó volt...1,5 órát néztek.

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Befejeztem a napi munkát, már csak heti két délelőtt maradt, így többet tudok én is jönni.
Látom, mindenkire rájött már a fészekrakás :D , hát én is pakolok ezerrel, és közben morgok és vezényelek, hogy mit kell még csinálni. (amit én nem tudok egyedül). Szerintem a család már marhára unhatja, de most úgy érzem, nem nyugszom, míg kész nincs a babaszoba, aztán a köv. project a lakás többi részének nagytakarítása, mert arra úgysem lesz idő egy ideig. Szóval erre a röpke 8-10 hétre megvan a program.
Amúgy nemrég voltam uh-on, és csücsült a baba, kezdek ideges lenni, mert a 18. héten voltam utoljára, akkor mondták lánynak, most meg ugye nem látszott, és mindent lányosat szereztünk be, a szoba is az, szóval most először várom a köv. uh-ot, ami a 36.-on lesz.
A nagylányom pedig összeszervált egy streptococcust, torokgyuszi formájában, itthon van még egy hetet, és nyűglődik, mert még pár napig nem engedem ugrálni, meg játszóterezni. A babának meg lassan örülnöm kell, ha nem lesz két feje és hat lábujja, tekintve, hogy az összes létező veszélyes fertőzést hazahordták a gyerekeim (emlékeztek, volt bárányhimlő is...).Azt mondták uh-on, hogy minden oké, de azért én már várom, hogy megnézzem, átszámoljam.... :?

Zsófi kitartás, még egy pár hét kéne a babának. Kaptál tüdőérlelőt, vagy azt csak kifejezett vészhelyzetben adják?

Holnap Pécsett bababörze a vásárcsarnokban, hátha érdekel valakit. :)

Judit

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


migej! szegénykéim..ennyi nyavaja!jobbulást a nagylányodnak! akkor nem fogsz unatkozni 10 hétig:)

gyere többet, ha már tudsz!

KépKép
dike
 
 


Tényleg Dike, már emlékszem, hogy mutattad a babakocsit, de az már olyan régen volt :D .

Zsófi 1,5 órát néztek, de jóóóó!! Te is láttál mindent a tömegben ami körülvett? :wink: Köszi a betétes infót, amúgy én is filóztam rajta, hogy van-e ragasztócsík a hátán, bár szerintem egy ekkora betétnél (36 cm hosszú) szinte mindegy. Eddig én is always night-ot használtam, az elején duplán :roll: , lehet maradok ennél. A Tena nekem sem vált be.

Migej de jó, hogy írtál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most akkor már nem ér nem jönni!!! :wink: Jobbulást Mirának!!!!

Ez a hülye szél kikészít :evil: :? .

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Zsófi, hogy vagy?
Jó az UH kép :)

kisbarack: Nálatok is szép lesz a szoba :)

migej: jobbulást a lánykádnak!

Én Tena-t használtam az első pár napban, nekem a Tena hálós bugyival nagyon jó volt együtt :) De csak két napig kellett kb, utána már jó volt a sima éjszakai.

Nekem nagyon beindult a hasam, Apa nem volt itthon három napig, tegnap este jött meg, és nagyon ledöbbent, hopgy mekkorát nőtt :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi fotó a pocakról???? :wink:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Igenis :)

Kép

Tényleg sokat nőtt! :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi határozottan nőtt! Az előző képhez viszonyítva tényleg jócskán nagyobb. Milyen vékony vagy még mindig, őrület.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Panndi! nagyon szép a pocid,és nagyon jól nézel ki!

KépKép
dike
 
 


Én is mutatok egy pocakot, ami egy nap híján 31 hetes és a mérleg +13 kilóval mutat többet a kezdősúlyomhoz képest :?

Kép

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?