Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ancsa!
Hány hetes vagy most pontosan?Remélem már jobban vagytok és nem pecsételsz.
Nekem is volt ilyen a két kicsinél és meg vannak és szépek és okosak és.....:-)

Kicsidodi!Nem 13 hetes vagy most?

Voltam uh-on.Minden a legnagyobb rendben.BPD:21mm,CRL:55mm,12hetes és 3 napos.Ránk hasonlít,mert jó nagy orra van.
Most aggódok,mert a genetikai uh ahova bejelentkeztünk nem veszi fel a telefont sőt interneten se lehet őket utolérni.Hétfő 18 órára van időpontom.Mi van ha potyára megyünk fel?
ddia74
Mór
 
 


Kicsidodi: lányos rucik..na majd a 3. nál! :-) pihenj amennyit csak tudsz!

Honey: Te is pihenj!

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Dia!

9+5 napos vagyok ma,a sereghajtó :lol: Barnás valami van ,de se bugyin,se wc pspíron nem látszik,csak ha felnyúlok :roll: ,akkor van az ujjam végén,köröm alatt,nem sok.
Próbálok pihenni,de nem egyszerű Betti mellett.Tegnap lecseréltük a kiságyat,egy gyerekágyra,így legalább nem kell ki-be emelnem.Tökre élvezi,úgy örülök neki.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Kicsidodi:Mégegyszer gratu a kis kukishoz....tök jo hogy Te már tudod..

Dia:Csak nem lesz semmi gond,és nem potyára mentek majd fel.Probálgasd azért öket még...!!!!

Honey:Tényleg pihengess sokat,már amennyit a gyerekek mellett lehet/tudsz!!

Kaqk:Te hogy vagyol??

Mi:Hát sajna a lányom lebetegedett,reggel 9-kor telefonáltak a sulibol,hogy menjek le érte mert hányt.Hazafelé bementünk mindjárt a dokinénihez is.Valami virusos dolgot szedett össze :cry:
Megnézettem Milánt is mert ö köhög kicsit.Közölte a doki néni,hogy Milán is beteg/lesz!!!
Söt társulhat a hányás mellé még láz,és hasmenés is... :oops:
Szoval igy állunk most.
Arra gondoltam hogy valoszinüleg emiatt voltam szarul én is a hétvégén,illetve a hét elején.Nagyon sokat hánytam megint ,és a gyomrom is fájt.
Ma volt kint nállunk a védönö,és megerösitette az én gondolatomat....

Szép hétvégét kivánok Nektek elöre is....
Puszi lányok... 8)

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya: sajnálom. Jobbulást nektek!

Én jól vagyok köszi. :-)
Nálunk Emma beteg. Köhög csúnyán, de csak ébredés után, meg taknyos is. :-( de jó a kedve

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Betegeknek jobbulást!
Vendég
 


Ddia!

Ma töltöttem a 14.-et. Miért? :wink:

Vikianya!

Gyógyuljatok :( :wink: .
Mikor mész UH-ra?

Olyan kíváncsi vagyok, kinek milyen nemű lesz :D . Nekem pár nap alatt már annyira berögzült a kisfiú, hogy tök furi lenne, ha lány lenne :roll: :lol: . Jól alkalmazkodik az agyam :lol: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!!!

Én ma lépek a 14. hétbe....tök jol megy az idö... :)
Én majd április 18.-án megyek legközelebb uh-ra,remélem addigra már lát nállam is valamit majd a doki...

Éjjel szerencsére már nem volt semmi gond Bogival.Talán már tul is ment rajta!!!?? :?
Ma reggel már jo kedve van,és már veszekszik a Milánnal is... :P

Én jol vagyok most,már fözöm,egy adag ruha a mosogépben van már,és alig várom hogy készen legyek a fözéssel hogy kimehessek a kertbe.Most olyan "erejem teljében" érzésem van...!!! 8)
Kedvenc 80-90-es évek zenéji már szolnak...ez is jo kedvet csinál,illetve fokozza most...

Szép hétvégét...
Ki mit csinál ezen a szép hétvégén???

Puszi csajok... :lol:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Kicsidodi: Gratulálok a fiúúúúúúnak! Nekem azt mondták még nem látják!

Honey: Akkor pihenj!

Vikianya: Jobbulást!!!

Mi jól vagyunk, ebben a szép időben szinte csak kint:)

Pocim domborodik, hányinger jobb! A kombinált teszt kész, negatív.

Kép
mannababoca
 
 


kicsidodi: en is gratulalok a fiucskanak!! Remelem az en agyamat is hamar at tudom programozni ha fiu lesz mert en is kislanyra vagyok raallva. :D

vikianya: Jobbulast nektek! Mi is kint voltunk a zoldben jo messez a varostol mindannyian nagyon elveztuk. Jol elfaradtunk estere.

mannababoca: Orulok hogy minden oke nalatok is! Hany hetes terhes vagy?

Kép
Daisypath Happy Birthday tickers
imolax
Abaliget
 
 


Kép
Vendég
 


Carotta: jó korán keltél!!! köszi a táblát! :-)

Érezhetően kevésbé vagyok fáradt és nem is vagyok folyton éhes..:-) Kevesebbet eszem mint eddig :shock:

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok

Carotta: gyarapodunk a táblán :) láttam nekem hiányzik az életkor, én 29 éves vagyok.
Csak most látom h mindenkinek van már gyereke, Carotta neked egyedül lesz az első!!! ez nagyon jó...szeretem, mindenki rendelkezik egy jó adag tapasztalattal...igy majd szulés utáni előbukkanó kérdésekre, biztos lesz válasz is :)

Kaqk: De jó neked, h enyhűlt az étvágyad..nekem sajnos nem, és már a mult héten ketten megjegyezték, hogy gömböjödök, "milyen szélles lett a derekam, és a fenekem is nőtt..."...hát erre mit lehet mondani...ez van :) majd lemegy 2 gyerkőc mellett, ha Ádámmal lement 34 kg..

Olyan szép idő van nállunk is, folyton kinnt vagyunk, a hétvégén is kiruccantunk grillezni a szabadba, ahol egy nagy játszótér is van, és külön grillezőhelyek, asztalokkal...több család voltunk, kisgyerekek. Ádám nagyon élvezte, annyit szaladgált, vonat is volt, orahosszat a vonatnál töltött...kimaradt a déli alvás, 5kor értünk haza, az autóba aludt 30 percet, meddig hazaértünk, ahogy lezártam a kocsit felébredt, de annyira fáradt volt, h csak sirni tudott, nehéz délutánunk volt, aztán korán le is fektettem szegénykét.

Nállatok van a gyereknek kisállata?
én gondoltam vegyünk Ádámnak egy nyuszit a nyárára, mikorra én is ujból otthon leszek, csak aztán mi lesz mikor megnő, félek elvadul, meg ha valami baja lesz, Ádám biztos nagyon szomoru lesz...azt nem szeretném..milyen állatot jó inkább venni, h nem legyen se kényes...lehessen vele játszani

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Sziasztok!!!

Sajna nincs bogi jobban,nem is engedi a dokinéni suliba a héten.Söt azt mondta ha pár nap mulva nem lesz jobban akkor bekell mennie korházba is.. :oops: :cry: Remélem hogy jobban lesz ... :?

Carotta:Köszi a táblázatot,jo igy látni hogy ki hogyan áll... 8)

Hogy érzitek magatokat???

Én egészen jol vagyok,étvágyam van böven,kb. eddig 1-1,5 kg-ot hiztam.
Pocakom növöget,már kismama gatyot hordok.Másik is látják már a pocakomat,és jol megis lesik hogy kb."Ur Isten már a 3. -at várja!!??"
"ebbe a világba ???!!"
Hányni csak akkor hányok ha Bogi esetleges "balesetes" hányását kell takaritanom...Amugy szerencsére semmi....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya: sajnálom Bogit! jobbulást neki és +++++++++++++++h ne kelljen kórházba mennie!

Biceboca: jól hangzika grillezés, hv-n mi szalonnasütésen voltunk.:-) jaja jól bekajáltam.:-) Nekem is a derekam tűnt el és van pocim...mint Emmánál, gyanítom csajszi lesz, ők mennek a derékra is :-)
Én is 1-1,5 kg-t híztam.

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, én október 15-re ikreket várok. Van már egy 22 hónapos kisfiam, akivel itthon vagyok. Most 12 hetes +3 napos vagyok, de sajnos az uh szerint egy héttel kisebbek a babácskák, úgyhogy csak pénteken tudják megcsinálni a nyaki redő mérést.
Gratulálok mindenkinek a babákhoz!
Kicsidodihoz gratulálok a kisfiadhoz és láttam, hogy a Szent István Kórházban fogsz szülni, én is ott szeretnék. A kisfiam is ott született, de sajnos a doki akinél szültem októberre nyugdijba megy, igy már nem tudja vállalni a szülést, valaki mást fog ajánlani maga helyett. Te kihez jársz?
További szép napot mindenkinek!
praszlera
Etyek
 
 


praszlera: üdv köztünk! ikrek???? wowowowow nem semmi, vannak ikrek a családba?

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Kaqk: én 3 kg hiztam eddig, viszont nagyon nagy pocim van már, csütörtökön kell menjek 17.10-re uh-ra, hátha megmondja a doki ki lakozik idebennt :), nagyon-nagyon drukkolok.

Praszlera: gratulálok, huha ikrek !!! az nagyon szép, de ugyanakkor nehéz is lesz, de elmulnak a kisgyerek évek...utánna csak előny!!

Vikianya: jobbulást kivánok Boginak!! hátha összejön a javulás, s nem kell korházba mennie.

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Biceboca: már voltál 12 hetesen is? és most is vagy a 12 hetes uh kimaradt?
Kiváncsi vagyok, majd gyere mesélj!!!

én majd csak a 18 hetes UH ra megyek akkor talán kiderül... és majd utána szeretnénk 4 D re menni.

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


carotta: Köszia a táblázatot.AzÉn korom is kimaradt eddig:28.augusztusig :lol:
vikianya: Nagyon sok Pozitívat Bogidnak!!! Sajna mi is kezdünk betegedni.Vivinek is és Dorcsinak is fáj a torka és köhögnek :?
praszlera: Gratulálok Én is az ikrekhez!Na és persze üdv.itt. :)

Hát Én még nem tudom mennyit híztam de azt látom ,hogy nagy a hasam.Nagyon :? Mondjuk nekem mind a 2-nél már az elején nagy volt.Hát ez van.
Tünetek: Mellem még mindig!!!fáj.Na és csak növekszik a végtelenbe :shock: .Az álmosság még megven egy egy napon persze hozzá kell tenni,hogy éjjel még mindig nem alszok rendesen.Eddig ráfogtam,hogy Dorina miatt mert még fel fel kellt éjjel ne most már 1 hete ügyesen rászokott az alvásra.Tehát nem ez a gond! Viszon vannak nagyon szupi napjaim is.Ma is elmentem sógornömhöz(fodrász)befestette végre a hajam és vágott belöle.Hát jól esett végre :wink: :D
Na és ma van a 8.házassági évfordulónk. :D Nagyon fura.
Baba jól van remélem.egyre többet mocorog és egyre erösebben érzem ,nagyon édes!

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci: gratula a 8. évfordulóhoz!

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Köszönöm a gratulációkat!
Kaqk kérdésére válaszolva igen az anyukám iker és a férjem húgai is ikrek bár ők kétpetéjűek. Úgyhogy benne volt a pakliban, hogy nekünk is ikreink lesznek, de soha nem gondoltam, hogy tényleg bejön. Mikor megtudtuk a 8 hetes ultrahangon akkor teljesen sokkot kaptam. Utána egy napig bőgtem, nehogy félreértsétek, nem azért mert nem örülök nekik, csak a kisfiam miatt kezdtem el aggódni, hogy mi lesz vele. Nem elég neki, hogy tesója lesz és meg kell osztozni az anyán, hanem egyből kettő. De most már minden rendben a férjem azóta tiz centivel a föld felett jár, teljes ellátásban van részem, mikor itthon van, nagyon aggódik miattunk. A 8 hetes uh-n azt mondta a doki, hogy kétpetéjű ikrek, most pénteken a nő az uh-n nem tudta megmondani, mondjuk ez egy kicsit furcsa egy uh-s dokitól. Sajnos a babák egy kicsit kisebbek, ezért aggódunk egy kicsit.
praszlera
Etyek
 
 


praszlera: akkor nem csoda.:-) Biztos minden ok lesz velük, és a nagy tesó is ügyes lesz.

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Anyamci: sok boldog evfordulot! ezután is, minél többet!
Javulást a lányoknak!! megkezdődőtt a hűlés, szortyogás, köhögés időszaka. Minket még eddig kikerült...hátha igy marad:)
én sem tudok éjjelente aludni, nem tudom mi bajom, sokszor nem vagyok álmos


Kaqk: hat elméletileg most lesz az ugynevezett 12-es uh, mert csak mostanra kaptam időpontot. legutobb 7 hetesen voltam a dokinál.

praszlera: en csak drukkolni és biztatni tudlak. Szerintem a fiaddal nem lesz gond, elég könnyen tudnak alkalmazkodni, és nagyon fogja szeretni őket, majd ha nőnek, neki lesz a legszuperebb, még két tesó játszótárs :) neked pedig kitartást!
lesz segitséged, férjed, mamák?

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


biceboca: Hát ez az,hogy Én se vagyok álmos! :shock: Még napközben se tudok aludni csak szenvedek.Lehet már készül a tudat alattim az éjszakai szopikhoz :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


:) én is erre fogtam, már szoktat a szervezetem a későbbiekhez...

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Na de ennyire korán ?! Bár jobb hozzászokni,már túl jól éreztem magam ha aludtam :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Helló lányok!Voltam a 12 hetes ultrahangon és fiam lesz!!!!!
Mindent elolvastam de rohannom kell!
Olvasom amit írtok csak....ez a sok gyerkőc.Nincs időm meghalni se szerencsére!!!

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Ddia!

Gratulálooook:D!

Praszlera!

Üdv köztünk :wink: . Ikreeeek:D:D:D!
Nekem Dr. Siklós Pál az orvosom, a főorvos. Nagyon szeretem, szakmailag egy zsani, és emberileg egy tünemény. Csak ezt nem tartja elég nagy titokban, ezért rengeteg a betege, és folyton dolgozik, alig ér rá :? :wink: .


Én eddig 2-2,5 kilót híztam, de azt rögtön az elején. Kb. 2 hónapja semmit. De eleve túlsúllyal kezdtem még saját magamhoz képest is, szóval igyekszem odafigyelni, és kevés szénhidrátot eszem. Inkább husit eszem zöldségekkel, meg sok gyümölcsöt. Mostanába epret kilószámra :lol: . Most 64 vagyok, örülnék ha 70-72 fölé nem mennék, úgy össz 8-10 kilót híznék, de sztem ez csak hiú ábránd lesz, mert Botonddal 22-t híztam :twisted: . De abból csak 10 volt a terhesség, a többi 12 az utolsó héten jött fel, és mind víz volt :? . Szóval vízre mpst is számítok :? .

Nevekkel hogy álltok? Mi nagy gondban vagyunk :roll: . Még lehetőségek se nagyon vannak :oops: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Biceboca: köszönöm a biztatást, remélem, hogy jól fogja venni az akadályokat a kisfiam. Csak az első jó pár hónap lesz nagyon nehéz. Sajnos a férjem úgy dolgozik, hogy 10 napot távol van és 5 napot itthon, ez valahol jó valahol nem. Viszont családi házban lakunk és a szüleim a földszinten laknak és anyukám itthon van, úgyhogy szerencsére ő majd sokat tud majd segiteni. Na meg persze már az anyósom is bejelentkezett egy 3 hetes nyaralásra, hogy segitsen.

Kicsidodi: Dr. Sikló Pál, hát ő tényleg egy tünemény. Nekem nem ő volt a dokim, hanem a Várnai, de ő sajna nyugdijba megy, és majd most fog valakit ajánlani maga helyett. Viszont amikor a kisfiam születtek két éve, akkor ő farfekvéses baba volt. Az Istvánban pedig bevett gyakorlat, hogy a babákat megforditják, hát a kisfiamat is megforditották és azt a Siklós doki és a Várnai csinálták ketten, nagyon profin. Szó szerint átbukfencezett a gyerek a hasamban.
A hizás szerintem alkat és szerencse kérdése. A kisfiammal 13,5 kg hiztam. Most eddig még egyenlőre -2 kg vagyok, de nem félek, hogy nem fogok hizni, mert tudom, hogy majd hirtelen egyszer csak megugranak a kilók, főleg ikreknél azt olvastam, hogy 16-20 kg a normális. Hát el sem tudom magam képzelni 71kg.
Nevekkel mi elég hamar eldöntöttük, pedig először úgy voltunk vele, hogy majd akkor ha tudjuk, hogy milyen neműk, aztán a férjem, nekiállt nézegetni és igy két-két név van. Ha fiúk akkor Bendegúz és Marcell, ha lányok akkor Hana és Léna.
praszlera
Etyek
 
 


Huha ddia! gratulálok!!már két fiú vezeti a topikot!

Hizas: szerintem is alkat kérdése, én Ádámmal mint már emlitettem 34 kg-ot hiztam, és nem ettem reggeltől estig, hanem hirtelen nagy ugrássként, 2 honaposan egy hónapban 8 kg...stb most picit jobban állok ehez képest, de nagy reményem nincs...az vigasztal h nagy az akaraterőm, s akkor is visszafogytam teljesen, most sem fogom feladni!

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Dia: fiúcska! ez igen akkor 2: 0-RA VEZETNEK a fiúk :-)

kg: hát igen alkat kérdése. én 11kg-t híztam. szerencsém volt vagy nem tudom. :-) kórházból hazajövet már minden jó volt ami terhesség előtt. remélem most is ez lesz. :-)

Nevek már vannak terveben, a fiú az már 90%, de a lány névvel hadi lábon állunk..Emmánál is ez volt. a fiú nevek megvoltak...de lány..semmi.

jaj olyan kíváncsi vagyok hogy pocaklakó milyen nemű? :D
De gondolom a 18. héten fogom csak megtudni. addig nem lesz uh, 4d re majd olyan 22-24 hetesen szeretnénk menni, persze ha kibírjuk addig. a 12 hetesen jól megnézegették, gondolom ha látták volna mondták volna, a fiút hamar kiszúrják nem??

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


ddia: Gratulálok neked is a fiadhoz!!!!! :D

Nevek: Én a lányt már pár hónappal terhesség elött eldöntöttem: :lol: Mietta Hanna ha pedig igaza lesz a dokinak és fiam lesz: Na ez egy nagy kérdés! A férjem az ő nevét akarja: Krisztián. Én azt csak másodiknak. Ahztán kiegyezne ha Milán lenne.Na ezt a nagyobbik lányom nem szeretné.Ő velem együtt Bemcét szeretne.Nekem meg még az Olivér van,Azt hiszem ezen még vitázunk kicsit majd.De mondtam apának,hogy a műtőbe engem kérdeznek majd meg. :twisted: :D
Nekem a mai napom is egy nulla.Nincs kedvem semmihez! Most mértem a vérnyomásom ami elég alacsony úgyhogy iszok kicsi kv-t hátha erőre kapok mert így az ebéd vacsira se lesz kész :? Ti,hogy vagytok ezzel?Gondoltam arra is,hogy a tavaszi fáradtság is bele kavarhat most?!

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Ja!Hízás!Nekem ez érdekes dolog!Mielőtt terhes lettem a nagyommal híztam elég sokat.Egy bizonyos kg-nél terhes lettem rögtön.Pontosan nem tudom de 60-70 között.Aztán terhesen is nagyon!!!85 lett a vége.Szopi után lement 60 ra.Aztűn mielőtt Dorcsival terhes lettem akkor is visszahíztam.Amíg nem híztam vissza nem is lettem terhes :shock: Na vele is sokat híztam és ráadásúl ő 3 éves koráig szopizott,tehát addig nehezen ment le pár kg.Viszont utána pár hónap alatt kb.3 lement és 45 kg.lettem a végére!!!!18 évesen voltam ennyi :D Aztán tavaly elkezdtem visszahízni és most 60 nal lettem terhes.Viszont az első 3 hónapban rengeteget híztam.Most 68 at mért a védőnő :cry: De most már tudom az Én szervezetem ilyen és majd lemegy megint ennyit megér :wink:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Csilla vagyok, az első babámat várom októberre, szeretnék hozzátok csatlakozni.

Budapesten élek a párommal, nagyon várjuk a BABÁT, bár igazából még most csak állandóan alszok :)

Csillag

Kép
csillag2231
Budapest I. kerület
 
 


Csillag! gratulálok és üdv köztünk.

anyamci: hát ha a szervezetednek ez a jó, akkor biztos ez így jó! :-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


csillag: Szia! Gratulálok a babához és üdv köztünk :) Merre laktok Budapesten?
kaqk: Igen Én is ezt mondtam a másik meg az,hogy mind a 2 nél másabb volt az arány és valahogy ilyenkor már nagyobb darab voltam velük.Most pont jól érzem magam.Persze a 45 kg-hoz ez elég furi. :shock: :D De lesz ez még jobb is!

Próbálom üsszeszedni a neveket,hogy facebookon megtaláljalak titeket..Ha leírnátok még egyszer majd nagy segítség lenne :oops: :D
Én :Szabóné Domonyik Matriann néven vagyok fent.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok Ancsa vagyok.Viki invitálására jöttem,én már irogattam egy másik topikba,aztán kicsit eltüntem,most meg egy kicsit kihalt a topik.Tehát ha nem bánjátok csatlakoznék.
Szóval Vikianyuval koleganők vagyunk,és szinte pár nap külömbséggel vagyunk kirva.Ha akartuk volna se tudtuk volna igy összehozni.Én eredetileg szeptemberben szülnék,de a doki egy héttel kissebbnek nézte,ezért október 1. a szülés napja.
Azt hiszem ahogy a táblázatokat nézem én vagyok a rangidős köztetek a 38 évemmel.
ddia:Gratulálok az ikrekhez.Az eleje biztos nehéz lesz,de ahogy irod lesz segitséged.
Viki:Jobbulást kivánok Boginak,remélem már jobban van,és örülök hogy már te is kezdesz jobb bőrben lenni.
Hizás:Anyamaci 45kg????????én erről csak álmodni merek....Én kb.3 kilónál tartok,de a Rékával is csak 9 kg-ot hiztam.Most 71-ről indultam.Esélyem sincs (hálistennek)sokat hizni,mert én cukorbeteg vagyok,és inzulint kapok,tehát diétázom keményen.Irigylem is azokat akik azt ehetnek amit megkivánnak.
Fiú-lány:Halvány remény van arra hogy 2-1 arányban javitom a lányok arányát.Azt mondták a 12-es UH-on hogy mintha lány lenne.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

praszlera: en is udvozollek es gratulalok a pici ikreidhez :D

csillag: neked is nagy gratula es udv koztunk :D

ddia:gratula a fiacskadhoz. Mar en is kivancsi vagyok, hogy a fiuk vagy a lanyok lesznek tobbsegben.

Ami a kilokat illeti az eldo terhessegemet 55 kg-al kezdtem es 65 kg-al m entem szulni. Most meg 58,5 kg-al kezdtem jelenleg 60 kg vagyok. Kivancsi vagyok mennyi megy fel a vegere. Szerencsere eleg magas vagyok (172cm) igy remelhetoleg jol fognak eloszlani a plusz kilok.
A nevekkel mi is gondban vagyunk foleg ha fiu lesz. Eppen mondtam a ferjemnek, hogyha fiu lesz akkor nem lesz neve :D mert egyik nev sem tetszik amit el tudnek kepzelni a fiamnak. Nem tudom miert van ez. A lany nevek kozul nekem a Kamilla tetszik de a ferjemnek nem jon be ugyhogy meg gondolkozunk rajta.

anyamaci: engem Kiraly Imola neven talalsz meg a facebook-on es az iwiw-en is

Kép
Daisypath Happy Birthday tickers
imolax
Abaliget
 
 


Kaqk: már kb meg van a fiu nevetek...na es mik lennének? a 4 hét az még elég sok idő...én már most alig birom kivárni...de csak megtudjuk előbb vagy utóbb, főleg most jött rám ez nagyon, hogy eggyesek már tudják mi lesz....szerintem is a fiut hamar tippelik...a lány későbbre mutatkozik.....ezért izgulok ugy mára!!! 17.10 re kell menjek

anyamci: na akkor neked is elég jól ingadoztak a kg-ok...és ugy le is ment, nállam is igy volt..ez van...nem csak a kajától függ, énn pl pajzsmirigyproblémás is vagyok, meg az elsővel szedtem az elevitet, most azt mondtam nem szedek semmit...
Nagyon aranyos lányaid vannak, már kész hölgyek :) bejelőltelek

a nevekkel én ugy vagyok, h nem keresgélek ameddig nem tudom milyen irányban...a másik pedig...tényleg nagyon nehéz...amik tényleg tettszenek, azok a nevek foglaltak az ismerősöknek...meg probálom mondogatni magamban, az pedig azért furcsa, mert igazából majd a gyerek megszületése után azonosulsz a nevével és vele...találjon a családnévvel!nehéz eset vagyok én s a férjem is...ami nekem tettszik az neki nem, s forditva!brrrr

Csillag: üdv!!! és gratulálok...irj magadról többet!

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


én Mozes Dalma néven...
Imola: én két Imolát kaptam...profilképed mi? te a kislányoddal, vagy esküvői képetek?

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Biceboca: fiú már csak egy van , a befutó...már ha @-os a pocaklakóm.:-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Ancsa!

Üdv itt!
Én is cukorbeteg vagyok, immár 17 éve :roll: :? . Te mióta vagy cukros? I-es, vagy II-es? Mondjuk nekem már ez a természetes :P . Én Lantus+Humalogot kapok, és nem vagyok igazából diétán, mert már annyira ráállt az agyam, hogy mihez mennyit kell adnom, hogy bármit eszem-iszom, azt tudom úgy korrigálni, hogy nem látszódik a vércukromon :wink: . A dokim azt mondta, amíg tökéletesek az értékeim, addig nem szól bele a "diétámba" :wink: . Hála Istennek a cukraim nagyon jók (HbA1C-m 6,2 volt, Fructosaminom 210 :) ), de a terhességem legelején voltak kilengések, rengeteget kellett mérnem és korrigálnom, hogy ne legyen gáz :? . De már minden rendben :wink: . Neked hogy alakulnak?

A kislányodnál mi volt ezen a téren? Ő császáros volt?

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kicsidodi:Én II-es tipusú vagyok.A HaA1C-m most nem tudom mennyi,de a fructosaminom 180 volt.2006-ban volt egy vetélésem 21 hetesen,és senki nem tudta megmondani hogy mitől volt.Találgattak minden félét.Majd az év végén egy véletlen folytán kiderült hogy magas a cukrom.Na akkor már mindenki azt mondta hogy attól ment el a baba.2007 márciusban ujra terhes lettem,akkor már hivatalosan cuorbetegként,és már 7 hetesen inzulint kaptam.Szülés után csak diétáznom kellett,most meg már 8 hetesen megint inzulinos vagyok.Amugy Humulin R-kapok,és hetente ellenőrzik. Nekem is nagyon jók a cukraim,sokkal jobbak mint a Rékánál,és már kitapasztaltam hogy mi az ami emeli,és mi az ami nem.Elég jól kordában tarom,azért nem éhezek :lol:
Réka császáros volt,és koraszülött a 34. héten de nem a cukor miatt,hanem nem volt állitólag keringés a köldökzsinorban,és nem hizott két hét alatt semmit,és jobbnak látták kivenni.(még jó hogy két hetente jártam UH-ra)1490g volt

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa!

Sajnálom az előzményeket :(, de a lényeg, hogy Réka egészséges, és hogy a kicsi körül is most minden rendben :wink: . 1490?! :shock: Ééédes kicsi mazsola :oops: :) . Enyémgyerek 38 hetesen 4280 gramm volt, ezért lett császáros, nem a cukor miatt. Kifért volna belőle pont 3 Réka :oops: :lol: :lol: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Üdv az újaknak!

Ddia
Gratulálok a kisfiúhoz!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Üdv az ujaknak.szia Ancsa... :)

Bocsi hogy igy eltüntem,de Apa itthon volt 4 napot,és ilyenkor együtt a család.
Bogi szerencsére már jobban van,már 2 napja nem hány.
Tegnapra viszont rajtam is kijött a betegség.Egésznap csak hánytam,még a viz is kijött belölem,szoszerint semmi nem maradt meg bennem.Még éjjel 1-kor is a wc-ét ölelgettem. :cry:
Mára kicsit jobban vagyok,bár még nem sok mindent ettem eddig.Csak pár db. keksz,és egy kis joghurt,de bentmaradtak.... :)
Hizás???Hát én most kezdösuly alatt vagyok megint.Nem érem el az 56kg-ot sem....
Csak ne legyen semmi baja a pocaklakonak.
Én is nagyon kivi vagyok hogy milyen nemü lesz a pocaklakonk,és remélem hogy 18.-án ki is derül...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


biceboca: a facebook-on a kislanyommal vagyok a profilkepen, az iwiw-en pedig egyedul van (szoke, gondor haju kiscsaj)
Lattam en is a kepeidet az iwiw-en aranyos a kisfiad. Ajanlom, hogy nezd meg az iwiw-en feltett menyasszonyi kepemet...csak ugy erdekessegbol. :wink:
Remelem minden oke volt a dokinal aztan gyere meselj.

carotta:latom az en eletkorom is kimaradt a tablazatbol:28 vagyok meg Juliusig :wink:

vikianya:jobbulast!!

Kép
Daisypath Happy Birthday tickers
imolax
Abaliget
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet az Új tagoknak, tisztára jó, hogy bővül a csapat :lol:
Nálunk 80%, hogy LÁNYka lesz! Egy fotót kaptam, de DVD-ből még vágok majd ki párat.

Vikianya, jobbulást!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?