Új privát üzeneted érkezett!

Orsi!
Örülök, hogy jól telt az éjszaka Kép Akkor most már biztos nem lesz semmi baj! Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Csak ilyet küldök, jó lesz? Ez a kicsinyitett változata az enyémnek, amik még most sülnek!


Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Na sziasztokKép

Baromi szélviharvan Óbudán is brrrrr. ma sem megyünk sétálniKép

ASndi,
Ez a pizza tök jól hangzik én si szoktam sütni a tésztáját meggyűrja a kenyérsütő gép ezen funkciója, mondjuk kinyújtani baromira utálom de nagyon fincsi mert olyan feltétek vannak rajta amiket mi szeretünkKép Nekem küldhetsz róla képet, legalább kedvet kapok a sütéséhezKép

Lujzika,
Segíts nekem hol veszitek Ti a babywassert Humana, úi. embernek kevés kint az ideje a tárygalások miatt és szeretne nagyon célirányos lenniKépKép szóval patika vagy hiper szuper? Mert itthon mindkét helyen kapható.

Hajni,
Tanulod már a kreszt? A kedvenc buktatós kérdések annak idejéna a zárt villamos pálya találkozása közúttal, ez tök jó úi. már akkor sem tudtam így most semKép Egyszerűen mindig a villamos-vasalónak van előnye és készKép

Zerko,
A közlekedős mutatványát már Anna is előadja kiváncsi vagyok melyik éjjel fog totál lemászni a légzésfigyelő párnákról. Ja Anna manó már fordul hasról hátra, vissza még nem megy a dologKép
Kika
kika
 
 


Andi,
és pont most nem műxik a fénypostaKép ÉÉÉÉhes vagyok!!!!
Szélvihar esővelKép Hálisten hamar elment, már csak enyhébb formája van itt a szélnek, az eső most nem esik.

Krisz,
a mai ugye csak egyszeres???

Meli biztos csak 4 után adja a helyzetjelentést...

H.
nalika
 
 


Andi,
Én egy tapló vagyok nagyon aranyos a kis druszánkKép

Pizza is kívánatosKép
K
kika
 
 


Kika,
ne is emlegesd nekem a villamost!!! Azt is utálom, aki kitalálta. A tesztkönyvet igyekszem tanulmányozni, úgy, hogy amit nem találok el, azt megnézem alaposan.

H.
nalika
 
 


Nálunk a TV adás is kiment Kép

Orsi: Gergő lábikája Kép Háztetők Kép Éjszaka Kép

MEli: mi lett a háztetővel???

Kika: hamarosan lemászik szerintem Anna is!
Amúgy nem az a mutatvány, amit csinál Edina. Ez csak azért jó, mert ő nagyon nagy súllyal bír, így ezek a mutatványok sokkal nehezebbek neki, mint egy manökennek!
Akartam kérdezni, hogy a Cillit BAng spray volt? ÉS súrolás nélkül kiszedte a koszt a járólap fúgájából? Oldotta a gumikesztűt is?

Andi: jól néz ki a kaja, pedig nem is vagyok éhes! Elfogyott már???

ZS.
zerko
 
 


Jó kis viharok tombolnak otthon, itt a reggeli hóesés után még most is süt a nap!

A mai hírünk: Eszter is hasra fordult, de még csak 1-szer, remélem, megismétli már többször is KépKép

Andi!
Jól néz ki a pizza! Ma volt az új Pizza Hut megnyitója Szegeden??? Ennek nagyon örülök KépKépKép

Kika!
Patika drága! Kb. 20-30 centtel drágább! A Rossmann-nál 90 cent, mi pedig egy Berlin melletti üzletközpontban vettük, az üzlet neve KaufMarkt, itt volt a legolcsóbb: 85 cent.

Hajni!
A mait még nem láttam, de mindjárt indulnom kell a foderába, majd ha hazajöttem, megnézem!

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

Lányok van valami ötletetek, hogy mit csináljak? Gergő mostanában állandóan felkéredszkedne, nem nagyon van el a kiságyban, vagy a járókában. Nem nagyon szeretném, ha rászokna, hogy állandóan kézben van, mert aztán úgy is marad. Persze tegnap kivétel volt, hisz az oltás, de most délután is állandóan nyekereg a járókában.Kép Közben meg semmi baja, mert ha odamegyünk akkor vigyorog.Kép

O.

avocado
 
 


Hú, de régen írtatok! Azt hittem megint olvashatok vissza, erre majdnem 1 órája senki nem járt erre.

O.

avocado
 
 


Orsi: játszál vele, beszélgessetek, énekelj neki! Okosodik, és unatkozik!

Zs.
zerko
 
 


Orsi,
nincs ötletemKép Talán a többiek okosabbakKép És ha leteszed valahova a kiságyon kívül, ahol nézegethet újdonságokat?? Biztos unatkozik..
Hú, ezt megfogalmaztamKép Na mindegy, már nem írom át.

H.
nalika
 
 


Nalika: d Kép
zerko
 
 


Zsuzsa
Állandóan énekelhetnék akkor, meg játszhatnék! Mert az is megvan, csak Ő egyfolytában el bírná viselni.Kép

Nalika
Sajnos a nappaliban nem olyan a bútor, hogy oda letehetném, ezért is vettük a járókát, hogy itt kint legyen velünk és ne unatkozzon a kiságyban. De úgy látszik itt is unatkozik, vagy csak zsiványodik?Kép

O.

avocado
 
 


Lujza,
KösziKép Bár szerintem tök mind1 mert ezek az árak az itthoni 1 1/2-es kiszerelésű 360 Ft-hoz képest még a patikában is olcsóbb.

Mucska,
Te hova tűntél?Pizzát árulsz a Kárász utcában?KépKép

Orsi,
Nem tudok én sem okos tanácsot adni. Nekem anno amikor megszületett Anna csak annyit mondtak, hogy már ilyen pici korban próbáljak meg vele következetes lenni és valamiféle rendszert vinni az életébe. Megszokta, hogy a kiságyban alszik el, délelőtt és du. is kiveszem belőle vagy a játszó szőnyegre teszem ki a szobájában és akkor én mellette tudok dolgozni vayg a kagyló hordozóba és hurcibálom mindenhova ha a konyhában vagy máshol ténykedek, e vannak olyan napok minta frontosak amikor semmi sem jó.
K
kika
 
 


Kika
Igen, a következetességet nálunk is ajánlották és működik is, de 1-2 hete változik Gergő és a napközbeni elalvások kicsit nehezebben mennek, ugye kevesebbet is alszik már. Elvan Ő a kiságyban is a forgóval, meg a járókában is, de úgy veszem rajta észre, hogy rövidebb ideig és jobba igényli a társaságunkat és nagyon szeretné, ha kivennénk.Kép
Ahogy Zsuzsának írtam játszás, éneklés van sok, de meg kell szoknia, hogy rajta kívül van más dolgom is. Igazándiból most ha alszik, akkor tudok csinálni dolgokat, az meg nem valami sok.Kép

O.

avocado
 
 


Lányok
Nemsokára meglesz az 1000 üzenetem!Kép

O.

avocado
 
 


Rendesen bele kell húznom.Kép

O.

avocado
 
 


Itt még mindig iszonyú szél van, rendesen félelmetes néha!Kép És egyedül fogok aludni.KépKépKép Nem szeretem a rossz időt! Tőlem lehet hideg, de eső, szél ne legyen, mert azt ki nem állhatom!

O.

avocado
 
 


Élünk még, a pizza elfogyott, de apának viharos a kedve Kép
Ha leraktam Annát, majd jövök.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok!

Senkinél nincs áram??? Kép

Hajni!
Passz!

Kika!
Hát a 360 Ft-hoz képest tényleg mindegy! Kép És ez legalább tényleg német! Én azóta nem bízom az otthoni dolgokban, mióta láttam, hogy a Humana otthoni változata más összetételű, energiatartalmú, mint az eredetié, és rosszabb az íze is.

Orsi!
Ez szerintem annyira babafüggő, időjárásfüggő!
Többnyire Eszter is elvan úgy, hogy elég ha csak beszélek hozzá, vagy leülök a játszószőnyege mellé, de van, amikor ő is nyűgösebb (pl. ha nem tudunk elmenni sétálni az időjárás miatt), és akkor ő is többet van kézben.
Rossz idő: ki szereti?? Kép Itt ráadásul szinte állandóan fúj a szél, és nagyon sokat esik is az eső. Kimondottan undorító tud lenni Kép

Többiek, hol vagytok????

Kriszta (akinek végre van megint normális frizurája Kép)

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!
Nem volt semmi ez a mai nap!!! Utálom a szeletKép Azt hiszem elmegyek gondolatolvasónakKép Négykor értünk haza, öt percre rá jött apa is, de én ma úgy elfáradtam, hogy semmi kedvem nem volt főzni. Szerintetek mit vacsoráztunk??? PizzátKép Na jó, én rendeltem, ma nem vagyok konyhatündér hangulatban.
Kriszta!
Voltál fodrásznál?

Kicsit olvasgatok, majd jövök...

Pusz
Vendég
 


Hú, nagyon gáz van, ha ennyire nem jöttök.
Én mostantól valószínűleg 9-ig Gergőzök, ha akkor még lesz valaki még találkozunk, ha nem, akkor puszi mindenkinek.Kép

Orsi

avocado
 
 


Lujza,
melyik Humanara gondolsz? Mi a tápszernek is a Humana HA 1-et használjuk. A cucc német a magyar cég csak a leírását ragasztja rá magyar nyelven, amúgy original német, a víz detto. Sőt azon még magyar nyelvű leírás sincs csak az, hogy melyik magyar cég hozza be.
Én más Humanakat egyenlőre nem imsertem, de ezek tuti németekKép
A vízet amúgy azért használom mert bp-n sajna nagyon erősen klórozzák a vizet és hát a forralással a klór nem túnik elKép Amúgy ennek a legkisebb az ásványi anyag tartalma és nátrium szegény ami nem mind1.Kép

Orsi,
Nem tudom mennyi idő Gergő bocs. Anna kb. ezt úgy két hete kezdte (ő 08.03.-án született) mármint azt, hogy igényli, hogy lásson vagy a közelében legyek. Aludni napközben már elég régóta kevesebber alszik sőt van úgy, hogy egész du. 5-ig semmit, de egyenlőre elég jól elvan úgy, hogy játszik magában is. Kell, hogy megszokja azt is, hogy magában játszik mert különben soha nem lesz el magában még később sem hiszen hozzászokik, hogy mindig valaki szórakoztatja. Amúgy az egyik gyermeknevelési könyvemben olvastm, hogy az egyedüli játékot is meg kell szokniuk, tanulniuk hiszen ebből fejlődik majd ki egy sor dolog pl. az, hogy magától ül majd le leckét írni. No de azért ez még odébb vanKép

Vasárnap jön az anyósom aki persze fullba kényezteti, ami nem baj mert a nagyiknak ez a dolga, de minden egyes moccanására odaugrik hozzá és ezt nagyon csippantja Anna. Viszont amikor elmegy akkor legalább két nap míg újból megszokja, hogy anya nem ugrik minden neszre, hiszen dolgoznom is kell, háztartás is van stbstb, de ha látom (inkább érzemKép), hogy engem igényel, akkor minden más le van sz@...
Szóval csak ennyit a nagy következetességrőlKép
K
kika
 
 


Merre van Amatőr és Nalika?
K
kika
 
 


AndiKép
Most néztem, hogy Anna jövő héten fél éves leszKép
K
kika
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, de extra szar napunk volt Kép Ugyanaz a helyzet mint Orsiéknál. Semmivel nem játszik, semmi nem jó, csak ha dumálok hozzá, vagy a kezemben van. Azt hiszem el kell kezdenem nevelni, vagy bekattanok Kép

Most már alszik hál istennek, pedig azt gondoltam ennek a napnak soha nem lesz vége Kép

Voltunk mi is köszönteni, kiskukac kivételesen nem sírt, csak nézett nagy szemekkel és vigyorgott.
Az idő is olyan mint a kedvem, sz..r Kép

Megyek vacsorát gyártani, aztán meg apával beszélgetni egyet, utánna még visszanézek.

Puszi mindenkinek!

Hugi

Ui.: nem beszéltem össze Andival, de ma mi is pizzát ettünk Kép
Amatőr
 


Kika
Gergő tegnap volt 3 hónapos.Kép

O.

avocado
 
 


Most mi voltunk vásárolniKép

Orsi,
ma megint mustáros-tejfölös husi leszKép

Krisz,
számolj!!!!! érted már???

Megyek is főzni, közben azért majd bekukk..

H.
nalika
 
 


Orsi,
bocs, mostanában elfelejtem az ilyet. Nagy gratula Gergőnek a 3 hónaphoz!!Kép

H.
nalika
 
 


Hajni
KösziKép

O.

avocado
 
 


Kika!
Az első 2-3 doboz Humana HA1 még nálunk is csak matricás volt, aztán egyszer csak magyarnyelvű lett az egész doboz. Direkt összehasonlítottuk (főleg, mert a doktornénink is mondta, hogy sokan panaszkodtak már), és akkor láttuk, hogy más az energiatartalom. Arról nem is beszélve, hogy a kakit úgy kellett kirobbantani a kiasszonyból. A vizet mi otthon még nem használtuk, mert az otthoni víz jó volt, az itteni vezetékes vizet meg se mertük próbálni, mert még felnőtteknek se ajánlotta senki. De a Nestlé Aquarell-től hasmenése volt Eszternek, akkor kezdtük a Humana-t.
Eszter meg 8-án lesz féléves Kép Hiába, öregszenek nagyon Kép

Bea!
Voltam bizony, 3 hónapja voltam utoljára, úgyhogy már rámfért! Pizza Kép Nálunk melegszendvics volt, végülis majdnem pizza Kép
Te láttad a képeinket?? Már az archivban vannak Kép

Hajni!
Azzal kezdtem én is! Akkor miKép van??

Hugi!
Hangulat Kép Elmúlik a front, aztán talán a tied is megjavul Kép

Andi!
Remélem, nálatok is elmúlik a vihar Kép

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Na sziasztok!

Mi élünk még, Anna játszik a kiságyban. Apa meg viharzik, de nem nagyon izgat a dolog.
Ma jól kiakasztott, igy most a kemény lányt játszom. Vagy megszokik, vagy megszökik.

Na mi van, mindenki pizzázott? Kép

Kika!

Igen jövő hét pénteken lesz a hercegnő féléves. BAromira telik az idő! Kép Fog is kapni egy fél tortát Kép

Orsi!

Gartula Gergőnek!!!! Kép

Remélem, hogy holnap jobb napom lesz, mert ez a mai extra sz@rra sikeredett.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Lujzika,
Ez tök fura, mert nekünk még mindig német nyelvű a tápis doboz, ezt nagyon nem értem. Hol vettétek itthon???? Ott a kalóriákban mi a különbség???
Milyen lett a frizud?

Hajni,
Jó az a tejfölös húsiKép

Orsi,
Gratula a 3. hónaphoz, ezek szerint előbb volt az oltás mint a 3. hó?

Kika
kika
 
 


Andi,
Ez a front ma mindenkire hatott ezek szerintKép
Lezsladtam a közértbe most délután és egy anyuka a majd 3 éves csemetéjével vásárolt. A kiscsaj dührohamot kapott mert anyuka nem vett meg neki vmit amit kinézett magának, levágta a földre magát a kiscsaj az anyuka pedig úgy ahogy volt végighúzta a földön. Én totál lefagytam, azt hittem nem jól látok, a pénztáros is csak vizslatta őket.
K
kika
 
 


Andi,
Mi van Apával?
K
kika
 
 


Kika!

Nem semmi dolgok vannak. Végig húzta a földön? Lehet, hogy az én szemeim is gúvadtak volna. Kép

Apa ma ilyen és kész. Nem foglalkozok vele, mert csak idegelem magam. Jól összevesztünk, aztán lesz ami lesz. Azért hülye én sem vagyok.
Majd elmúlik. Gondolom.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Rossz kedv Kép Akkor most megint sztrájk lesz? Kép

Kika!
Augusztusban az egész család nekünk hajtotta az eredeti tápszert. Próbáltuk egy csomó helyen, de akkor mindenhol csak a magyarnyelvű volt. Egy pár helyen hülyének is néztek minket, hogy nem mindegy??? De mondtuk, hogy nem. Már nem emlékszem pontosan, de mintha a magyarnak magasabb lett volna a kalóriatartalma, na meg jóval sz@rabb volt az íze is.
Frizura: hát nem olyan, mint otthon. Mondjuk most csak vágattam, de az otthoni fodrászfiú(vagy lányKép) sokkal modernebb frizurákat gyárt.
Meg majdnem dobtam egy hátast az árától is. 32,50 Euro. Úgyhogy festetni csak otthon fogok Kép

Orsi!
Én is, én is! Szóval boldog hónapfordulót +1 napot Gergőnek Kép

Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 


Tulajdonképp hosszú volna leírni és még nem tudom, hogy mi lesz a vége. Abból indult ki, hogy mi elmentünk itthonról a lánnyal. Apának meg nem tetszett. De legfőképp, hogy elvittük az autóját. Baromi érdekes helyen voltunk: a Tescoba, a dokinál, meg az autószerelőnél az ő dolgait intézni.
Most egy kicsit begárgyult. Nekem itthon kéne ücsörögni és nézni ki a fejemből. Ha főzök, mosok, takaritok az persze nem probléma. Ha vállakozását csinálom, az sem gond. HA hajnalban felkelek autót menteni, az sem. De nekem ma annyira sürgős volt itthonról elmenni, hogy bizti mentem valahova. Hát én marha mentem is. Neki meglepit venni karácsonyra. Hát most legszivesebben a fejéhez vágnám.
ennyi. De most nagyon pipa vagyok rá! Hát lehet menni pasihoz egy 6 hónapos gyerekkel? Normális???
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lujzika,
Ez tényleg érdekes, már bocs de nem bírok leszakadni a tápis dologról, úi. Anna már augusztusban -amikor még volt úgyan tejem de nem olyan sok, hogy elég legyen már akkor- ezt a tápot kapta és már akkor is német volt. Na mind1 ezek szerint jó a patika ahol veszemKép


Andi,
Ezek szerint ma nem vezetsz?Kép BocsKép
K
kika
 
 


Andi,
Azt gondolta, hogy pasihoz mentél???Kép
K
kika
 
 


Kika!

Hát ma nem az biztos! Kép
Azt csinál amit akar.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát tudod a félév alatt, már másodjára elmentünk itthonról a lánnyal! Kép Tudod én annyira jó csaj vagyok, hogy van egy pasim (de lehet, hogy több, ha sokáig ragozzuk) akivel egy év alatt kétszer találkoztam, csak rám vár, hogy azt mondjam reggel, hogy elviszem az autót, azonnal érj rá, és megyek, de viszem a 6 hónapos frontos gyerekemet is!

Meg egy 6 hónapos gyereknek otthon a helye. Úgy csinál, mintha világkörüli úton lettünk volna.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nem lehet, hogy Apa is frontos ma egy kicsit?Kép
K
kika
 
 


Na ne is ragozzuk tovább, mert berágok és a fejéhez vágom az ajándékot amit vettem neki. (Nox cd-t, mert egyszerűen nem lehet neki mit venni, mert mindene meg van).
De meg tudom úgy lóditani, hogy beszakad a feje, az tuti! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

Ez már nem frontos hanem hülye!
Remélem reggelre kialussza, mert gyorsan utilaput kötök a talpára.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nem semmi gondolatokKép

Krisz,
ha tudod, akkor tedd fel 5-re, csak a múlt péntekivel voltak gondok, de azt ugye ma megfejtették... Szóval a mai szerintem kétbalkezes, háromszög, négyszemközt....

H.
nalika
 
 


Mucska,
Hideg van az előzetesben, gondold ezt át.Kép
K
kika
 
 


Andi,
biztos az én hibámKép A múltkori pasi lehet a dologban, akinek megadtam a telefonszámátKép

H.
nalika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?