Új privát üzeneted érkezett!

megjöttem a doktornőtől
minden rendben babócával
BPD:62mm
APD:65mm
OFD:71mm
FL 47mm

Kriszti

hétfőn reggel meg a védőnőhöz megyek

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Bkrisztika :)

Azt hiszem meg nem volt tema, ha igen, akkor szoljatok, hogy hol.
Azon gondolkodom, hogy kene vennünk parasitot, mert hiaba rakunk vizet a fütötestre, nekem igy is nagyon szaraz a levegö (minden ejszaka többször fel kell kelnem inni, faj reggel a torkom stb.). Ha nekem problemas, akkor szerintem a kisbabanak meg inkabb az lesz.
Akinek van tapasztalata, milyet erdemes venni? Olvastam, hogy a hidegparasito jo, lehetöleg ultrahangos, de ezen kivül mire kell odafigyelni? Milyen markat?

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Vásárlásaim eredménye... :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :wink:

Kép

Kép

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 

 
 

ÉN CSAK EGY TÁBLA CSOKIT ETTEM....EGÉSZMOGYORÓS FEHÉRCSOKIKA A MILKÁTÓL,AMI 300 GRAMM VOLT :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


LEO....AZT A MINDENIT...HÁT TE NEM SZAROZOL...(MÁR NE IS HARAGUDJ A MEGFOGALMAZÁSÉRT)

NÉHA REMÉLEM PIHIZEL IS KÉT VÁSÁRLÁS KÖZÖTT :D
HIÁNYZIK MÉG VALAMI?

UGYE HAGYTÁL VALAMIT A BOLTBAN IS? :lol:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Leo: ez tényleg komoly :D
Csajok, ha 120 körül van a baba szívverése, az baj? :(
kivancsika
Budapest
 
 


[quote="majga"]L írta:majgaEO....AZT A MINDENIT...HÁT TE NEM SZAROZOL...(MÁR NE IS HARAGUDJ A MEGFOGALMAZÁSÉRT)

NÉHA REMÉLEM PIHIZEL IS KÉT VÁSÁRLÁS KÖZÖTT :D
HIÁNYZIK MÉG VALAMI?

UGYE HAGYTÁL VALAMIT A BOLTBAN IS? :lol:


Még nem fosztottam ki teljesen a bababoltot :lol: :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Kiváncsika
120-160/min közötti szívverés az átlagos a babáknál...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Szuper, köszi :) végre valami megnyugtató :)
kivancsika
Budapest
 
 


Leo, hihetetlen vagy :)
Jöhetnek az ötletek, hogy mit erdemes venni :)

Nalunk meg nem is hallgattak szivverest ...

Az egyik ismerösünknel kiderült, hogy a babaja vesejevel valami baj van (ha jol tudom cisztasodott) es meg kell szülnie most, mert nagyon keves az eselye ra, hogy eletben maradjon, de akkor is folyamatosan dializisre lenne szüksege :( :( :(
(Nem tudom egyebkent, hogy ez miböl derül ki, de itt kinn szerintem semmi olyan vizsgalatot nem csinaltak, ahol a vesejet külön vizsgaltak volna)

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


juuuj, nagyon sajnálom, olyan szörnyű az ilyen :(
kivancsika
Budapest
 
 


Kiváncsika
Csak 120 alá ne nagyon menjen az a frekvencia!

Rokakoma
Lehet, hogy én vettem egy csomó felesleges holmit is :oops:
Csak olyan jó érzés volt vásárolni :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

(Baba veséjében levő ciszta UH-n látszódik. Ha egy-egy kisebb ciszta van, az még kinőhető, de ha sok van, akkor az baj... :cry: )

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Leo, biztos lesz mindene annak a babának? Nem kéne még egyszer elnézni a bababoltba a biztonság kedvéért? :lol:

Mammystic-es fotózás nem hoz lázba senkit? :) Én most tuti kihagyom...

Bkrisztike, gratula!!

Párásító: passz. Eddig a túl sok pára volt csak téma, meg a párátlanító. :)

Rókakoma, ez borzasztó... :( Hányadik hétben van az ismerősöd?

Minden csokit és fagyit majszolónak egészségére! :)

anabique
Budapest
 
 


Majga :D

Leo : én is én is én is!!! Mint a filmekben :lol: Nem félsz, hogy Mister Leo felrak az első repülőre és hazaküld? (költői kérdés)
Én éppen annak örülök (mint majom a farkának..), hogy szereztem az egyik szomszédasszonyomtól egy pelenkázólapot ..nem olyan drága, de miért vegyek egy újat, ha egyszer nem muszáj?... (az övé pedig a tárolóban porosodik..)
20140901114303
 
 


Rokakoma :(
20140901114303
 
 


[quote="anabique"]L írta:anabiqueeo, biztos lesz mindene annak a babának? Nem kéne még egyszer elnézni a bababoltba a biztonság kedvéért? :lol:



Még meg kell néznem egy-két kelengye-listát :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Brunhild
Ááááááááá... nem rak fel a hazafelé tartó repülőre... sokat kellene fizetni a túlsúlyra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


SEGÍTSÉÉÉÉÉG!!!!!

TOTÁL ELFELEJTETTEM MINDENT,AMIT VALAHA ANGOLUL TUDTAM....BABAHINTÁT SZERETNÉK NÉZNI AZ EBAYRŐL,DE NEM ÉRTEEEEM :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


HELP!!!!!!

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 



Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


KÖSZI...DE NEM ÉRTEM TOVÁBBRA SEM...NEM TUDOM,HOYG HONNÉT TUDOM,HOGY HOZZÁM MENNYI LENNE...

CIKI NEM CIKI,10 ÉVE NEM TÖRŐDTEM AZ ANGOLLAL...ÉS KIPOTYOGOTT MINDEN A BUKSIMBÓL....

NA MINDEGY...ÍGY JÁRTAM

MAJDCSAK MEGOLDOM VALAHOGY

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!

Szeretnek csatlakozni hozzatok, ha lehet!

Igaz, nalunk elso baba lesz, de mi is juliusra varjuk, igy jo lenne olyanokkal beszelgetni, akik hasonlo dolgokon mennek keresztul, mint en :lol:

Toncsi
toncsi24
Kecskemét
 
 


Én meg a netes vásárláshoz nem értek. Maradi vagyok, csak boltban szeretek vásárolni :oops: :wink:

Magyar netes vásárlásos oldalon nem találtál?

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Szia Toncsi!
Mikorra várod? Hányadik baba? Neme? Neve? Merre laksz? Hol fogsz szülni?
Szóval, írj magadról minél többet! :lol: :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 



Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Leo
Már a képeid nézegetése olyan örömöt okozott, mintha én magam vásároltam volna :lol:

Toncsi
Üdv a csapatban! Tényleg mesélj magadról még egy picit, hogy jobban megismerjünk. Gratula a babához :)

Brunhild
Teljesen igazad van a pelenkázóval kapcsolatban. Mivel nem terveztek több gyerkőcöt, ezért szerintem is érdemes elfogadni.


Mi is elég sok mindent fogunk most ismerősöktől, rokontól. Nem kell vennünk se kiságyat, se kádat, se kádállványt, fürdetővödröt, mellszívót, hordozókendőt. Azért ez nem kevés segítség. Babakocsit viszont mindenképpen újonnan veszünk, már teszünk le az Espiroról :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


LEO NAGYON IMÁDLAK!!!DE KOMOLYAN :D

AMÚGY VÉLETLENÜL TALÁLTAM...
ÉS MOST MADARAT LEHET VELEM FOGATNI :D :D :D

http://www.vatera.hu//graco_babydelight ... 62409.html

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Üdv Toncsí!

Addisz, én nem elfogadtam, hanem elkértem :) Ott láttam a tárolóban és megkérdeztem, hogy nem akarja véletlenül eladni? Tényleg szivesen kifizettem volna, főleg mivel tudom, hogy egyedül neveli 2 gyerekét.. De ragaszkodik hozzá, hogy ingyen ideadja, aminek örülök természetesen..de azért gondoltam veszek egy doboz csokit vagy valamit a gyerkőcöknek :roll: Kiskádam még hálistennek megvan, kiságyat (vissza)kapok, babakocsim már félig :lol: megvan, mérleget is kapok elvileg...És tegnap valami távoli rokonok Németországból ígértek egy zsák rózsaszín babacuccot :lol: :lol:
20140901114303
 
 


Majga :D Jól néz ki! Te vetted meg? Látom már le van zárva az árverés.
20140901114303
 
 


HÁT NANÁ HOGY ÉN :D ENYIMÉÉÉÉÉÉÉÉ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Leo: :lol: :lol: :lol: Ez nagyon komoly :)

Toncsi, üdv köztünk :) Írj még magadról :)

Voltunk cirkuszban, jó volt, lányok nagyon élvezték :lol: Fruzsinak ez volt az első cirkusza, teljesen le volt nyűgözve :D Most kidőlve alszanak :wink:

Mi holnap rokonlátogatunk, viszont vasárnap jönnek a szomszédaink/barátaink ebédre, az jó lesz :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Leo! Ennyi cucchoz simán kell még 2 gyerek! Én ugyanígy jártam,az elsőnél annyira eltúloztam, hogy részben azért is szerettem volna a harmadikat.

Brunhild! Én is elfogadnék bármit, de én soha nemkapok még egy zoknit sem, pedíg ugy tudok mindennek örülni.

Ma levezettem 250km-t. Pesten voltunk a Hajdu Krisztinánál.hát nem tudom! Biztos, hogy jó szakember és szerencsére mindent rendben talált, de látni semmit nemlehetett! A 4d-t be sem kapcsolta. Csak azt nem értem, hogy a genesisben akkor miért lehetett mindent látni?! A lényeg, hogy minden oké, kicsi fejű hosszú lábu kislány.
A nagylányommal voltunk, és utána jó sokat nézelődtünk.
Jól elfáradtam, de most tudok pihenni, mert a gyerekeket elvittem anyához és képzeljétek MEGKÉRDEZTE, hogy mivolt a vizsgálaton :lol: :lol:végre örömömben sírtam!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


majga,
300g-os csoki???????????? Nekem az két napi ch mennyiség kajában :cry:

Levi beteg lett. Csak nem jött össze, hogy a munka alatt ne legyen betegség. Annyi a szerencse, hogy hétfőn anyu szabadnapos, kedden meg én vagyok szabin más miatt, szóval ráér szerdáig meggyógyulni. Olyan antibiotikumot kapott szerencsére, amit összesen napi egyszer 4 napig kell beadni.

mrsleo,
nem vagy semmi!!! Ennyi mindent vásárolni :lol: Amúgy első gyereknek annyi mindenre szüksége van. Most a harmadiknál már azon gondolkodtam, hogy azért új cumisüvegeket ő is kap :lol:

bkrisztike,
gratulálok az UH eredményekhez. Nekem még keddig várnom kell, de utána héten meg megyek 4D-re is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


gydavid, ez csupa jó hír! :)

Hajdú Krisztina szerintem nem túl babamozi párti, viszont tényleg nagyon jó és nagyon alapos szakember! És ha baj van, akkor lelkiekben is sokat segít! De szerencsére Nálatok minden oké!

Bkrisztike: örülök, hogy midnen oké volt a dokinál!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Brunhild
A zsák rózsaszín babacucc nagyon jól hangzik ;)

Majga
Gratula a hintához, ez gyors volt! :D

Gydavid
De jó hírek! Végre anyukád magához tért! És a lényeg, hogy Katával is minden oké!


Mi holnap bringóhintózni megyünk a Margitszigetre barátokkal, már nagyon várom! Vasárnapra pedig kirándulást tervezünk, remélem bírni fogják a visszereim... :roll:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Majga, te nagyon gyors vagy és ügyes! :wink:

Gydavid, csupa jó hír! Én is szivesen el szoktam fogadni mindent... Csak az szomorít el, még így visszamenőleg is, hogy amikor első gyermekünket vártuk, és férjem egyik napról a másikra munkanélküli lett, autóhitel a nyakunkon volt, akkor senki sem adott semmit,ahogy írod-még egy zoknit se, pedig tényleg nagyon jól jött volna..első 3 hónapban textil pelenkát használtunk, és nem meggyőződésből, hanem mert nem volt pénzünk eldobhatóra :cry:
20140901114303
 
 


Olyan furcsa, hogy most már jóval a köldököm felett érzem a rugásokat..ezt még meg kell szoknom :roll: :lol:
20140901114303
 
 


Ja, hogy velem legyen tele az oldal :oops: ..vettem egy ilyen csajos ágytakarót :D (még nincs nálam, anyósom rendelte meg nekem)
Kép
20140901114303
 
 


NA MOST AKKOR ÉN IS...

KOMOLYAN KEZDEK AGGÓDNI,HOGY ROSSZ HATÁSSAL VAGYTOK RÁM...
EDDIG ESZEMBE SE JUTOTT,HOGY ÉN KISLÁNYT AKAROK,DE MOSTANÁBAN ANNYI CSINI CSAJOS CUCCOT RAKTOK FEL,HOGY MÉG A VÉGÉN ÖSSZEROSSZALKODOK MAGAMNAK EGY LÁNYKÁT...BÁR NEM TUDOM APA MIT SZÓLNA...DE MÁR MEG IS ÁLMODTAM...ÉS ÉN BIZONY 10 HETESEN MEGÁLMODTAM,HOGY A MOSTANI FIÚCSKA :roll:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


:oops: :lol: :wink:
20140901114303
 
 


majga,
nekem már van egy lányom, de néha annyira úgy érzem, hogy szeretnék még egy lányt. Apa nálunk benne lenne, de én sem leszek már fiatalabb, fel is kellene nevelni őket, max. ha ránk szakadna a bank..., vagy nem is tudom, gyerekkérdésben nem szeretek ész érvek (pl. anyagiak) alapján gondolkodni. Imádom őket és kész :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hát, Lányok, nálunk most ugyanez a téma, csak kisfiúval :) Apa nagyon szeretne egy fiút is, úgyhogy előjött már azzal, hogy Johanna születése után iziben vágjunk bele egy újabb babaprojekte, legyen kicsi a korkülönbség, ne essek ki annyira a munkából.
Jó lenne tényleg még egy gyerkőc, de bennem van a félsz.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Tegnap elkezdett fájni az egyik lábam, alul, vádli környékén, és mára sem múlt el. Kicsit mintha izomláz lenne, de nem sportoltam semmit. Ez mi lehet?

anabique
Budapest
 
 


Sziasztok!

Akkor irok egy kis bemutatkozast :lol:
24 eves vagyok, elso babank, aki - tobben is megerositettek hogy elegge jol lathatoan - kisfiu! 8) Most vagyunk a 24. het vegen, julis 19-re vagyok kiirva, ami nagyon klasszul egybevag az utolso mensi idopontjaval, ami nalam kesz csoda, ugyanis nekem sosem volt rendszeres a ciklusom, igy nem is tudtam hogy terhes vagyok amig egy rutin vizsgalaton az orvos meg nem mutatta a petezsakot :lol: Nagyon meglepodtem, mert bar szerettunk volna babat, epp egy meddosegi klinikara jartunk ezzel parhuzamosan, ugyanis PCO-m van, es azt mondtak gyogyszerrel fogok tudni csak teherbe esni :lol: :lol:

Kulfoldon elunk jelenleg, igy nem otthon fogok szulni sajnos, pedig jobb lenne a sajat dokim kezei kozt! :(
Mult heten voltam nala vizsgalaton (otthon voltam egy hetig) ahol azt mondta hogy - idezem- "nem valami fa..a a mehszaja" es rairt egy 2100-as erteket a papiromra, meg sok magneziumot meg pihit javasolt ( gyakran kemenyedek, ez lehet az oka), ugyhogy miota visszajottem kiirattam magam az itteni haziorvossal , es eltelt az elso hetem amit itthoni pihivel toltottem :lol:
Viszont itt is voltam uh-n a heten, ahol megneztek a mehszajat, es nem lattak semmi rendellenesseget, 37mm-nek mertek, szoval nem tudom hogy most mi az igaz??!!

Remelem Nektek problemamentes a terhessegetek, bar ahogy olvasgattam itt sok helyen mar a tobbedik Picurt varjatok, szoval Ti biztosan tapasztaltabbak vagytok, mint en, aki minden hulyesegen beparazik :lol: :lol:

Ti hogy alltok a babaholmik beszerzesevel?Bar ahol vannak nagyobb csemetek, biztos sok minden megvan mar, de azert megis, vasarolgattok mar? Mi csak a babakocsit rendeltuk meg, mar alig varom hogy megjojjon 8)


Elsore ennyit, igy is jo hosszura sikeredett :shock: :lol:

Toncsi
toncsi24
Kecskemét
 
 


Azt meg tudnatok mondani hogy hogyan tudok vonalzot csinalni??
Koszonom szepen!! :lol:

Toncsi
toncsi24
Kecskemét
 
 


Toncsi
www.lilypie.com
www.tickerfactory.com
www.csaladinet.hu
És még nagyon sok oldal....
Megcsinálod a vonalzót... majd a BBCode sort kell kijelölni, másolni...
Babaneten: bejelentkezés után lap tetején... profil... ott majd lesz egy téglalap, ahova be kell illeszteni a kódsort... engedélyezni kell az aláírás hozzáadását

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


[quote="anabique"]T írta:anabiqueegnap elkezdett fájni az egyik lábam, alul, vádli környékén, és mára sem múlt el. Kicsit mintha izomláz lenne, de nem sportoltam semmit. Ez mi lehet?


Lehet izomgörcs... magnézium, kalcium... :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Linácska
Levinek jobbulást!

Gydavid
Az a lényeg, hogy a kislányoddal minden rendben... és hogy anyukáddal alakul a kapcsolatotok :lol: :wink:

Majga
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brunhild
Nagyon csajos :lol: :lol: :lol:

Toncsi
Külföld merre?
Babaholmi vásárlással nekem már le kell állnom... lassan a csomagoktól mi nem férünk be a szobába :oops: :wink:
Méhszáj: UH-mérés és tapintási lelet között lehet eltérés. Magnézium és pihenés nem fog ártani :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Leo: Koszonom szepen, gyartok is egyet 8)
Igen, azt lattam hogy Te mar elkezdted a vasarlast, mi az ami hianyzik meg? Jol latom hogy kislanyod lesz?Nalad is elso baba?

Anabique: en is labgorcsre tippelnek, lehet az is hogy eszre sem vetted es meghuztad az egyik izmot esetleg?
Nagyon helyesek a lanykaid, mit szolnak hogy kisocsit kapnak??

Igen, en is ugy gondolom hogy artani nem fog ha betartom amit az otthoni doki javasolt, meg ha nem is olyan rossz a helyzet mint ahogy elsore lefestette 8) :lol:
Angliaban elunk, es sajnos itt nem vmi korultekinto a terhesgondozas, neha meg is ijeszt :shock:

Nektek vannak kemenyedeseitek egyebkent??
toncsi24
Kecskemét
 
 


Azt hiszem sikerult :lol: :lol:

KépKép
toncsi24
Kecskemét
 
 


Es azt hiszem kepet hozzaadni is :lol:

KépKép
toncsi24
Kecskemét
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?