Új privát üzeneted érkezett!

Babus úgy rontottam el az előbb, hogy véletlenül az üzenet elhagyására kattintottam, kösz így már rendben leszek. Eddig is úgy csináltam, hogy ki-be lépkedtem, és erről gondoltam én azt, hogy ez rossz. Köszi a segítséget.
Örülök, hogyha senki nem haragudott meg rám.
Mostmár tényleg megyek, hétfőn megint jövök hozzátok.
veronika_25
 
 


Tacsifül!
Hogy ne szorítanánk!Én is küldöm a hőfenntartó energiákat++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!

Henci!
Neked is+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

És egy picit magamnak is+++!Kép

Mindenkinek boldog hétvégét kívánok, hétfőn már eldől, hogy széna vagy szalma!

Vigyázzatok magatokra és a szerencsések a babákra is( KépKristófra isKép )!

Sziasztok!

Kinga
Kinga79
 


Tacsifül, Henci
Jövő héten pozitív teszteket szeretnénk! Le ne engedjétek csökkenni a hőiteket!Szorítok!!!

Rettenetesen álmos vagyok.
Jura
jura
 
 

 
 

Henci, Kinga, Vali,
hétvégére mennek a drukkok!KépKépKép Tessék hétfőn jó hírekkel jönni!Kép

Én is álmos vagyok.
Kóbor
kóbor
 
 


Még 40 perc és végre mehetek haza.Nem bírom ki.
Nagyon jó hétvégét mindenkinek, hétfőn találkozunk.
Puszi:
Jura
jura
 
 


Most én nem vagyok álmosKép
Pedig éjszaka alig aludtamKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


En allandoan almos vagyok. Kép A tegnap esti edzoterem utan szinte azonnal elaludtam... Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Jó hétvégét mindenkinek!
Puszi

Tündi
Vendég
 


De Kristóf álmosKép Mióta ideért ez a nagy szélvihar, azóta szundítKép Vagy csak megijedt és meghúzza magátKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Nem is baj, ha alszik... csunya viharos idoben jobb inkabb szunditani Kép

bgy
 
 


Sziasztok!

Olvasgatlak benneteket egy par napja es most van egy kis idom hogy irjak. Remelem tudtok nekem tanacsot adni. Johetek?
Mar van egy kisfiam, aki tiz honapos, es ugy egy honapja elhataroztuk hogy legyen meg egy. Nem akarok tul hosszu lenni de a lenyeg az hogy 6 honapos volt mikor megjott az elso m.-om, es naivan azt gondoltam hogy akkor most minden ugy lesz mint regen, oramu pontossaggal 28 napra megjon es kesz. Ezzel ellentetben ugy alakult hogy 28 nap, 30 nap, utana ket honap szunet, es ma ismet. Ma reggel meg csinaltam is tesztet mert meg voltam gyozodve hogy terhes vagyok, erre egy ora mulva kiderul hogy nem.
Normalis az hogy valakinek akinek vilag eleteben 28 nap volt, szules utan ez felbomlik es kaosz lesz? Sajnos tartok tole. Fogalmam sincs arrol se hogy mikor volt ovulacio es volt e. A masik meg az hogy a mostani menstruacio valahogy nem olyan mint eddig.

Tudom hogy rengetegen vannak akiknek az elso is nagyon nehezen megy, ugyhogy az en bajom itt elenyeszo, de kicsit ugy erzem hogy cserbenhagyott a testem. Akkor most a probalkozas marad, gondolom.

Rolunk egy kicsit:
Ildi, kisfiunk James januar 24-en szuletett kicsit korabban a vartnal, 2535 grammal.

MIndenkinek jo ejszakat,

Ildi
mandarin
 
 


Ildi
Szerintem teljesen természetes, hogy a szülés után átmenetileg felborul a ciklusod.
Nem szoptatsz még? De ha nem is, akkor is szerintem idő kell a szervezetnek, hogy átálljon. De az is lehet, hogy a (volt)szoptatás miatt még mindig magas a prolaktin szinted, ami akadályozhatja, hogy összejöjjön a baba.
Szerintem, ha már ennyire gondolkodtok egy kistesón, akkor keresd fel a dokidat, aki egykönnyen (egy hormonlaborból) kideríti, mi áll a hátterében.

Remélem kicsit azért segítettem.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ildi,
az én babóm 15 hós lesz, és még szopik, és emiatt elég összevisszák a ciklusaim, bár mintha mostanában kezdene beállni 24 napra. Ez tutira még a szopitól van. Ugyanazt kérdezném tehát, mint Babus, szoptatsz még? Mert az bekavarhat eléggé. Ha már nem, akkor tényleg érdemes egy hormonszintet nézetni, hogy rájöjjetek, miért ilyen összevissza a mensid. Egyébként nekem is pontosan 28 napos ciklusaim voltak a baba előtt. Én egyelőre még várok a vizsgálattal a szopi miatt, de már csak két hónapot, ha addig sem lesz baba, én is megnézetem a hormonjaimat.

Ja, elfelejtettem a KENYÉRRECEPTET:
670ml finomliszt, 250ml teljes kiőrlésű liszt, 7ml cukor, 8ml só, 9ml szárított élesztő, 30ml olivaolaj, 270ml langyos víz. Én mindig vigyázok, hogy az élesztő ne érjen a cukorhoz vagy a vízhez, amikor beleteszem őket, bár mivel én azonnal elindítom a gépet, lehet, hogy mindegy lenne. Az alábbi kenyeret lehet belőle sütni:
Kép Kép

Remélem, tetszenek a képek.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


ESIK NÁLUNK A HÓ!!!!!!
HURRÁ!!!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Orommel latom,hogy ma szerencsere nincs szukseged vigasztalasra. Meg most is bant, hogy mult heten nem voltam itt, hogy megnyugtassalak.

Vigyazz magatokra, es jo pihenest

Most csak ennyi, ugy erzem rokicazni fogok.

Pusz mindenkinek

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!

Irtam e-mailt!

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi
Nem kaptam e-mailtKép

Judit
Nehogy lelkiismeretfurdalásod legyen a múlt hét miattKép Kihevertük teljesen, jól vagyunkKép, de köszönjük, hogy így aggósz értünkKép Nagyon aranyos vagyKép
Sajnálom, hogy ilyen pocsékul vagy.Jobbulást!!!Kép

Babus+Kristóf, aki ma megkezdte a 29.pocakban töltendő hetétKép

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Mi ma kezdtuk a 9. hetet Kép
Ugy varom mar a keddet, hogy lathassam a kis babusomat Kép

Kepzeljetek, megint ejszaka egy korul hanytam. Ma meg mar ketszer. En mar nem birom, raadasul most meg a hasam is megy.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok lányok!

Én lennék Babus apuka. Gondolhatjátok, ha már nekem kell írni, az semmi jót nem jelenthet. Hát van benne valami. Ugyanis történt ma egy kis baleset. Babus bőszült kutyasétáltatás közben nem nézett kellően a lába elé és elesett, ráadásul pont úgy, hogy még védeni sem tudta a pociját, ezért egyenesen oda vágódott. Rögtön mentünk a kórházba, megviszgálták, ultrahang, stb. Megállapították, hogy minden teljesen rendben, de bent kell maradnia néhány napig. Megkért rá, hogy addig én tartsam a frontot, ti pedig nagyon drukkoljatok neki, hogy minden rendben legyen. Írjatok sokat, este majd kinyomtatom neki és beviszem, ettől biztos megnyugszik a lelke, mert most ezt nem mondhatom el. Drukkotokat előre is köszönjük!!!

Babus+Kristóf+Apuci Kép

Kép
babus2005
 
 


Kedves Babus apuka!

Ez borzaszto, annyira sajnalom, de nagyon nagyon orulok, hogy nincs semmi bajuk. Sok puszit kuldunk Nekik, es minel hamarabb terjen haza.
Nem is tudom mit lehet ilyenkor irni, annyira egyutt erzem Veletek.
Nagyon orulok megegyszer, hogy semmi baj!!!!

Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vigyazzon magara, es siessen hozzank, mert nagyon fog hianyozni!

Puszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Kristóf Apuci!

Szegény Babus! Már megint? Nagyon drukkolok Nekik, ne legyen semmi banj! Sok puszit küldök, és kívánom siessen hamar haza!
Neked kitartást és továbbiakban még kellemesebb, izgalmaktól mentes babavárást kívánok!

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Babus!
Nagyon megijedtem,hogy mi történt, de már jó kezekben vagy és ha megállapították, hogy minden rendben, akkor próbálj megnyugodni!Pici Kristófod biztos várja Tőled a nyugtató simiket, ezért csak semmi idegeskedés!Nagyon örülök, hogy nem lett semmi baj!!!Kép

Henci,Tacsifül?
Örülhetünk?Mi újság?Engedheti Judyt a zebrákat?Írjatok!!!

Nekem ma reggel leesett a hőm, így már csak órák kérdése a vég... KépLe vagyok törve mint a bili füle. Egyszerűen nem értem,mi a bibi.Pedig azt hittem most összejött, mert világ életemben nem volt még ilyen hosszú ciklusom(ma vagyok a 32. napon). Köszi, hogy meghallgattatok!

Kinga
Kinga79
 


Babus+Kristóf+ Apuci!!!!
Nagyon drukkolok naktek, hogy minden rendben legyen!
BabusKép
Most aztán már tényleg tessék óvatosabban közlekedni!!!
Remélem minél előbb újra itt leszen velünk!!!

KingaKép
Nagyon sajnálomKép! Előre az új hónapért!

HenciKép ValiKép
mi újság nálatok???????
Drukkolok!!!

LányokKép Lényszi mondjátok el a véleményteket a következőkről, de őszintén, nem kell szépíteni:

Ez a 36. cn-om, eddig 34 napos volt a leghosszabb, de mivel mostanában iszom a cickafarfos teát az utóbbi két hónapban rövidebb volt.
A hőm egész meglepő módom 37,3!!!
Reggel ismár befizettem az "adómat" a tesztgyártók kasszájába, de ismét negatív. Pedig igazi Vanda-féle dm-ben vásárol Clearblue-val csináltam. Igazából nem is vártam mást, mert ugyebár nincs esélyünk a spontán babóra.
Csak nem értem az egészet! Reméljük szerdáig megoldódik a dolog és megjön, hogy kezdhessük a lombikot!!!
Tényleg nem reménykedem és nem gondolom azt, hogy csoda történt, csak ezt most tényleg nem értem.
Lehet, hogy a ciklusom nem akarja várni a szerdát, hogy az legyen az első cn. és kezdhessem a fogigátlós hónapot??
Szóval, mit gondoltok???
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus!
Remélem már jobban vagy!!
Probálj nyugodtan piheni mert most ez a legjobb!!
Nagyo örülök neki hogy nincs nagy baj!!
Kristofnak sok poci simit küldök!!!
Neked pedig sok puszit küldök és kitartást kivánok!!

Zsófi+manó
zsófi76
 
 


Babus+Apuci+Kristóf!
Jajj annyira sajnálom ami történt.Kép
Annak viszont örülök, hogy nem lett semmi komolyabb bajotok.Mondtam Én neked mindig Babus, hogy Kristóf egy fitt baba.Kép
Nagyon vigyázz magatokra.Várunk mihamarabb vissza.Kép

Stella!
Nem lehet, hogy a stressz miatt nem jön meg.Mostanában volt min izgulnod.Szerdáig biztosan megjön, küldjük neked a mensihozó energiákat.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella!

Nálam is volt ilyen tavaly.
Egy vizsgálat miatt már nagyon vártam a menzeszt és addig eröltetem elméletileg mig 3 hetet késett!!
Azért szoritok neked minden esetre!

Zsófi
zsófi76
 
 


Babus!

Nagyon sajnálom, ami történt.
De biztosan minden rendben van Kristóffal, nyugodj meg.

Várunk mielőbb vissza és vigyázzatok magatokra!!!

Mea
mea
 
 


JudytKép ZsófiKép
nem tudom, lehet, hogy igazatok van. Bár nem emlékszem, hogy túlstresszeltam volna magam, inkább olyan belenyugvós volt a hangulatom mostanában.
Majd igyekszem lazítani és nem ezen agyalni!
Köszi az menzimeghozókat, jöhetnek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella !Kép

Én meg bízom a CSODÁBAN, hátha........

Szorítok!Kép

Mea
mea
 
 


Babus
Drukkolok Nektek!!!! Persze egy kívűlállónak most könnyű ezt mondani, de próbálj megnyugodni, hisz a doki azt mondta, minden okés! Akkor úgy is van! És Kristófkának sem tesz jót, ha anyucija idegeskedik. Szóval NYUGI és mennek a drukkok!!!

Kristóf apuci
Légyszi rendszeresen tudósíts majd minket arról, hogy hogy van Babus és a Picúr! Köszi!

Lányok!
Szerintetek mikor érdemes tesztelnem? Ma még mindig 37,1 volt a hőm. Szombaton kellett volna megjönnie, de hála Istennek nem jött megKép És remélem, nem is fog még 9 hónapigKép A Tündi-féle leírás szerint,ha a hő legalább 16napig fent marad (nekem pont ma 16 napja ilyem magas, bár ingadozik 37,4-37,1 között), akkor már lehet, hogy baba van a dologbanKép
Tüneteim egyenlőre nincsenek, illetve annyi, hogy fájnak a cicijeim meg szemmel láthatóan (legalább egy számmal) nagyobbak lettek. Meg szédölgök, de ez lehet a hétvégi mézes-fokhagymás torokfájás elleni kúra hatása is (fokhagyma eléggé le szokta nyomni a vérnyomásomatKép)

Ezvicc,Jura
Ti miből vettétek észre, hogy baba van a pocitokban? A menzi kimaradásán, hányáson, émelygésen kívül?

Kóbor
Nagyon guszta a kenyér! Neked milyen géped van? Már meggyőztem a páromat, hogy nekünk kell kenyérsütő gépKép Beleegyezett,de azt mondta, hogy kérdezzem meg a csetes csajoktól, hogy milyet érdemes venni meg gyűjtsek recepteketKép Szóval, akinek vannak kenyér receptjei nem küldene nekem?Kép

Ezvicc
Ma írok neked mailt. Ha van kedved máskor is írj nyugodtan, de inkább a kadekvali@freemail vagy tiborodor@netquick.hu cím bármelyikére. A vnet-es az a melóhelyi címem (egyedül vagyok az irodában, úgyhogy csak én olvasomKép) így azt csak hétközben tudom megnézni.

Dekupiztatok hétvégén? Én kicsit csalódott voltam tegnapKép Ki akartam próbálni a puffadós festéket, de valamit nem jól csináltam. Nem akart felpuffadni. Lehet,hogy keveset raktam a festékből vagy nem a megfelelő száradási idő után próbálkoztam a puffasztással. Nem tudom. Úgy letört, hogy máshoz hozzá sem fogtam és még este is azzal aludtam el, hogy milyen béna vagyok. Elhoztam egy tubust és majd ma bemegyek az eská boltba és megkérem mutassák meg, mennyit kell belőle felvinni meg mit ronthattam el. Valamelyikőtök már próbálta a puffasztó festéket?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali!
Nagyon jók a tüneteid.Kép
Mire vársz még?Tesztelj légyszi!!!
Nekem is érzékeny volt a mellem, és fennt volt a hőm.Semmi más tünetem nem volt.Kép
Már nagyon engedném neked a zebrácskát.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó reggelt LányokKép

Képzeljétek, szombat reggel vettem a DM-ben egy + Clearblue tesztet!KépKépKép Aztán tegnap ismét, egy másik fajtát, és az is +!KépKépKép

Nagyon jól szorítottatok nekem köszönöm szépen!
Viszont nem valami jól kezdődik, mivel tegnap a fogorvosi ügyeleten kötöttem ki. Úgy éreztem, több fogam is fáj egyszerre. Azt mondta ott a doki, hogy lehet, hogy a számon lévő herpesz vírus zavarja a fogidegeket. Nem nyúlt hozzá, ennek 5 napon belül el kell múlnia. Ha nem múlik, vissza kell mennem. Most arra kérlek benneteket, hogy azért szorítsatok, hogy ezt megússzam!
Még egyszer mindenkinek köszönöm, aki drukkolt nekem! Különben még hihetetlen az egész, nem is érzek semmit, csak ha a cicimet oldalt megnyomom, az érzékeny. Nem is szabad még beleélnünk magunkat, mert még nagyon az elején vagyunk.
Már van neve is a pocilakónak: Briós. Ez úgy jött, hogy amikor szombaton felhívtam a dolgozó páromat, hogy úgy néz ki, apa lesz, otthagyott csapot-papot és jött haza hozzám. Belépett az ajtón és azt kérdezte: Szóval akkor embriós vagy?
Fel akartam tenni a zebrás tesztem képét, de túl nagy, és nem tudom lekicsinyíteni.

Henci
henci
 
 


Sziasztok!

Babus
Nagyon sajnálom, hogy elestél, a lényeg persze az, hogy Kristófnak és neked sincs semmi bajod! Gondolom most milyen ideges lehetsz, de próbálj megnyugodni, ez nagyon fontos, tudod! Mi nagyon várunk vissza téged!!!! Kép

Kristóf baba
Ugye jól vagy odabent???? Anyuci és apuci most rettentően aggódnak érted, de én bízok benned, hogy semmi bajod nincs! Nem is lehet, hiszen te vagy A Kristófka Kép Egy igen stramm kiscsávó, egy igen stramm kismama pocijában Kép Ha meg is ijedtél picit, akkro gyorsan nyugodj meg te is, és jó erősen, sokáig rugdosd meg anyuci pociját, tudod, ez fontos neki, ebből tudja, hogy jól vagy! Gyorsan "gyógyuljatok meg", mert nagyon hiányoztok nekünk! Kép

Kristóf apuci Kép
LÉgyszi oltári sok pocisimit adj át a nevemben Kristófnak, és pocipuszit is küldök, tudod, olyan nyugtató gyógypuszit Kép Vigyázz nagyon Babusékra, és írj nekünk máskor is! Kép
És köszi, hogy megírtad a történteket!

Tündi
Vendég
 


Judyt
Sajnos holnap reggelig várnom(várnotokKép)kell! Ma megyek délután a dm-be és veszek egy +tesztet. Aztán holnap titokban, hogy a párom ne tudja, megcsinálom. Szerinted még nem korai? Hány napi késés után mutatja ki a teszt?
Én is borzasztóan várom már, hogy engedd a zebrácskát!Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


ValiKép
Nekem csütörtökön kellett volna megjönnie, és a szombat napközbeni tesztem már + lett. Úgyhogy hajrá, nagyon szorítok holnap reggel!

Henci
henci
 
 


Henci vagyis Jenci!
Látod bejött a névváltozás.Kép
Nagyon, nagyon örülök.Gratulálok.Kép
Kép

Vali!
Szerintem nem korai.Én is 3 nap késés után csináltam meg.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Henci!!!

Nagyon nagyon örülök, de jóóó!!!!

Gratula!!!!Kép

Mea
mea
 
 


HENCI! Azaz JENCI!

Hát ez fantasztikus!!!!!!!! Kép Ennél jobb hírek nem is jöhettek volna így hétfő reggel! Kép Gratulálok neked nagyon! Kép Látod, előbb kellett volna ebbe a topikba jönnöd Kép Dokiddal mikor tudsz beszélni? Vigyázz magatokra nagyon! Kép

Judyt Kép
Jöhet egy zebre Kép Húú, de boldog vagyok Kép

Kóbor Kép
A kenyér nagyon guszta Kép

Kinga
Sajnálom, hoyg leesett a hőd! Kép Nekem azt mondtátok 2 hete, hogy amíg nem jön meg, addig nem szabad feladni!

Vali Kép
Én a helyedben vásárolnék egy Vanda féle tesztet Kép NAgyon jók a tüneteid Kép

Stella
Én azt érzem veled kapcsolatban, hogy csodának kell történnie! Még ha orvosilag nincs is esély, tudjuk hogy másnál is volt már csoda, nálatok is lehetséges! Az jut eszembe, hogy az elmúlt hónapban nagyon egészségesen éltetek, sportoltatok, meg azt a sokmindent amit a párod evett a kiskatonák számát növelendő, mért ne hozhatná meg a várt eredményt? Enigma is írta, hoyg nekik is több volt már most, mint az előző inszemnél. SZóval én valahogy teljesen el tudom hinni és bízni abban, hoyg nektek lesz spontán babátok. A lombikot nem érzem ilyen erősen.

Tündi, aki a hétvégén kiromantikázta a gyertyát a cserépből, és van igazi üres cserepe Kép
Vendég
 


Lányok!
Én a hétvégén alkottam, már a karácsonyra készülődtem.Készítettem adventi koszorút és kopogtatót.Ha valakit érdekel, akkor itt megnézheti:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3691&page=3

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vali
A clearblue már nagyon korán kimutatja állítólag, úgyhogy nem korai a holnap reggeli teszt Kép mennek a drukkok!!!! Kép++++++++++++++++

Babásaink Kép
Hoyg vagytok?

Tündi
Vendég
 



Itt van a mai csodás táblázatunk:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok Kép
Rájöttem, hogy ez a névváltoztatás nem is rossz. Csak olyan hülyén hangzik hogy Jündi Kép A Jumbo elefént jut róla eszembe Kép Segítsetek kitalálni valami J betűset nekem is, mert ebben a ciklusban szükség lesz rá Kép Én meg valahogy ezt olyan erősen érzem, hogy nem gondolom, hogy merészség kijelentenem, hogy TUDOM most sikerülni fog Kép Ja persze, aztán majd összedől a világ..... de ezt a gondolatot elhessegetem Kép Ilyen nem lehet Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi,Mea!
Hova lett a kép a profilotokból?

Veronika!
Most néztema profilodat.Te is Nyíregyházi vagy?
Ja már kérdezni akartam, hogy nem akarsz felkerülni a táblázatba?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jaaajjj, ne haragudjatok, képtelen vagyok ma összeszedetten kommunikálni KépSzóval... Kép

Judyt Kép
Te nagyon ügyes vagy!! Olyan szépek ezek az új munkáid is! Kép

Henci Kép
Ne aggódj, kezeld a herpeszedet, nem lesz semmi baj! Szorítok, hoyg elmúljon mielőbb!!

Judit
Remélem, jobban vagy már te is! Ha hasmenésed is van igyál még többet, mert az is veszélyes lehet, még inkább kiszáradhatsz.

Vanda Kép
Látod, milyen sikeresek a tesztjeid? Kép

Na húzok dolgozni Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt Kép
Begurultam magamra a múlt héten, és levettem a képet Kép Mindjárt rakok fel egyet.......

Szia MAndarin!
Üdv itt, remélem, hogy az össze-vissza menzid hamarosan helyreáll és jöhet a kistesó! Kép

Tündi
Vendég
 


Babus!
Elöbb elfelejtetem irni hogy szinte megéreztem hogy valami történt!
Tudod megkértem a Kristofkát hogy fogja meg a manóm kezét!

Lányok!!
Teljesen rendbe jöttem!!
Ma olyan kivános vagyok hogy csak na!!!
Képzeljétek elmegyünk 4 napra kicsitt kikapcsolodni.
Már annyira várom, csak pici aggódás van rajtam.

Henci!
Nagyon nagy gratula!!

Judyt!
Nagyon tetszik a munkád!

Stella!
Azért én is bizom náld egy kis csodába is!

Zsófi+manó
zsófi76
 
 


TündiKép
ha csoda lenne a dologban, akkor a Vanda-féle tesztnek ki kellett volna mutatnia!!!
Nekem mindig csak várnom kell!!!!!!!
Már kezd egy kicsit elegem lenni!
A csodabogyók és a kicsit több mozgás, szerintem annyit nem változtat a párom állapotán. Enigmáéknál kicsit jobb ebből a szempontból a helyzet, ők tudnak milliókról beszélni!
Mi még ezerről sem!
Ha van babóm, mait kétlek, akkor az sokkal nagyobb csoda, mint hinnéd! Ez már az orvosilag sem magyarázható esetek közé tartozna!!!
Szóval várunk Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt
Nagyon szépeket alkottál! Pufifestékkel még nem dolgoztál?

Henci
Jaj, de jó!!!! Úgy örülök! Fogdd meg légyszi jó erősen a kezemet és ne engedd, hogy leessek a táblázat aljára! Holnap most már tutira tesztelekKépCsak nehogy koppanjak, mert a hormonok szórakoznak velemKép

Tündi
Köszi a drukkokat!Kép

Hétvégén napközben is párszor megmértem a hőmet (babonábólKép) és volt amikor 37,7 is volt. Ez normális, hogy így ingadozik a nap folyamán? Semmi extrát nem csináltam,csak pihiztem. Meg az is normális, hogy reggelente sem egyforma, hanem van amikor 2 napig 37,1 utána felmegy 37,3-ra utána egy két napig ott van, aztán megint leesik 37,2-37,1-re. Na, nem agyalok ezen. Fent van és kész! Holnap meg tesztelekKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


ValiKép
nagyon szorítok a zebráért!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok!
Köszönöm a dícséreteket.Kicsit el is pirultam.
Kép

Zsófi!
Örülök, hogy jobban vagytok.Hova mentek pihizni?

Vali!
Még nem dolgoztam a pufi festékkel.Olvastam, hogy nem jött fel.Próbáld meg újra.

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?