Új privát üzeneted érkezett!

24 hetes pocak :) Képen nem tűnik akkorának, mint amekkorának érzem. :roll: :lol:

Kép Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke
Nagyon szép pocak! Nekem képen is akkorának tűnik :lol: Én a közelében sem járok a tiédnek, ennek ellenére néha úgy mozgok estére, mint egy pingvin :lol:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Még egy kérdés: jól látom, hogy ez nem kismama naci, hanem sima farmer pocak alatt gombolva? (remélem nem kérdeztem hülyeséget :oops: )

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Csöppke, képen sem tünik kicsinek! :lol: De nem is csodálkozom, hiszen olyan vékony vagy, valahol el kell férjen az a baba :D
20140901114303
 
 


addisz ez sima derékban gumis farmer :) NewYorker-es. Egyelőre abszolút kényelmes, ha árulnának még, tuti vennék. :)

Akkor csak nekem csalóka a kép. :lol:
Jövőhét kedden kiderül, mekkora benne Sebibaba ... délelőtt 4D, genesis :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Én már keresztelő ruhát nézek Bruninak :oops:
(szeretném még az idén, augusztusban megkeresztelni)

http://www.babavar.hu/gyerekruha/alkalmi-unneplo-ruhak/csipkes-kislany-kereszteloruha.html

CSöppke: De jó! Várjuk a képeket! :D
20140901114303
 
 


Csöppke
Így már értem :lol:

Brunhild
:D

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


20140901114303
 
 


:oops: Csöppke, most esett le: Gratulálok a 24. héthez! :lol:
20140901114303
 
 


bejegyzés törölve..

(azt hiszem jobb, ha lefekszem)
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Gratula a babakocsihoz. minden jó, ha jó a vége! Nekem tetszik...és szerintem sem böszme :D

Gydavid!Az első lépés megvolt! Hajrá!

Csöppke! Szerintem neked van a legnagyobb pocakod.

Leo! Nagyon szép a szoba!

A többi reagálnivalóra nem emlékszem, mert sok napot olvastam vissza, bocs attól aki kimaradt.

jjucuss
Eger
 
 


Bepisilés!

Az éjszakai bepisilés lányoknál 5, fiúknál 6 éves kortól "kóros".

Több oka lehet. Érdemes elvinni Enuresis szakrendelésre. Pestem biztosan van valamelyik kórházban.
Egyszerű vizsgálatokkal sok mindent ki lehet deríteni. Vérvétel, vizeletvizsgálat(pl. fertőzés irányában), hasi Uh.

Pl. megnézik a reggeli vizelet fajsúlyát. Ebből rögtön eldől, hogy tud-e koncentrálni a vese. Ha nem, akkor egy nap este 6-tól nem ihat és úgy is megnézik. Ha koncentráltabb a pisi, akkor csak túl sokat iszik este. Ha nem koncentrál, akkor orrspray-t kap, ami eldönti, hogy nem-e éjszakai ADH (hormon)-hiány áll fenn.Ha erre reggelre koncentrált a pisi akkor ezt a sprayt kell használni. Ha nem, akkor hasi UH kell vesebetegség irányába.
Ezek mellett lehet hólyagbeidegzési zavar is a háttérben. Ez eldönthető, ha a gyerek elkezd pisilni és a vizelés megindítása után beszéltetjük. Ha a vizelés megakad, beidegzési zavar lehet, ami gyógyszeresen kezelhető.
Ha minden negatív akkor jön a pszichés okok feltételezése.Persze ez az egész dolog összetettebb, csak szemléltetni próbáltam 1-2 lehetséges okot és a diagnózis felállítását.


Szerintem ezek nem vészes dolgok, én belevágnék,ha hajlandóak egyáltalán foglalkozni ötéves kisfiúval.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jjucuss 2011.03.29 22:40-kor.

jjucuss
Eger
 
 


Lehet egyénileg is fejleszteni. Pl. este korlátozni a folyadékbevitelt. Lefekvés előtt pisiltetni. Ha napközben pisilnie kell, biztatni, hogy tartsa még egy kicsit (hólyagkapacitást növeli, edzi a hólyagot). 2-3 óránként elküldeni pisilni, akkor is ha nem kell neki (akaratlagos szabályozás fejlesztése). Jutalmazás a száraz éjszakák után. Ilyesmik.

10 éves kortól van a Pisi stop készülék, ami berreg, ha megindul a pisilés. Nagyon jó hatásfokú és nem esik vissza.

A korábban leírt gyógyszerek hosszú távon alkalmazva is biztonságosak.

Ennyit tudok a témáról. Szerintem nem kell félni, nem drasztikus vizsgálatokkal kezdődik az okok kiderítése.

Homeos bogyót nyugodtan próbáld ki. Éncsak attól félek, hogy hosszú idő amíg eredményt hoz, ha hoz egyáltalán és a család kudarcként élheti meg.

jjucuss
Eger
 
 


Jjucuss, köszi, ennyire részletesen még senki sem magyarázta el! gyerekorvos annyit mondott még tavaly, hogy 5 éves korig "normális", utána urológushoz kell vinni :( Ez nem hangzott túl jól... De amiket te írsz, az nem olyan vészes. Egyébként este nem szokott inni(éjszaka sem ébred meg soha, tehát nem is iszik), lefekvés előtt pisil, napközben pedig folyton küldöm pislini, és magától is megy közben persze, de hiába. És nem tudja tartani, mert ha úton vagyunk és szól, hogy pisilni kell, ugye nem lehet azonnal gatyát letolni és pisilni, kell keresni egy megfelelő helyet..1-2 percnél tovább nem tudja tartani, mondja is, hogy már nem tudom tartani, bepisilek..:( (és látom, hogy tényleg erölködik, szenved, hogy tartsa) Persze az is lehet, hogy azért nem tudja tartani, mert utolsó pillanatban szól, de ezt nem tudom eldönteni, amióta szobatiszta igy megy ez: vagy azonnal pisilünk, vagy befolyik..
A homeós cseppeket ki fogom próbálni, ha nem segít, marad az orvosi vizsgálat..
Nagyon köszönöm a kimerítő választ! (el is mentem magamnak)
20140901114303
 
 


CSÖPPKE ÉS JUCUS GRATULA A 24.HÉTHEZ!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára majga 2011.03.30 07:12-kor.

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Brunhild, tök szép a babakocsi! Remélem, használat közben is minden rendben lesz vele!

Csöppke, szerintem is óriási a pocid!!! :) És nagyon formás!!

Indulunk uh-ra, drukkoljatok!

anabique
Budapest
 
 


Köszi:) És természetesen szorítunk!!!
20140901114303
 
 


Brunhild,
a Heim Pálban van enuresis rendelés a nephrológián, ha jól emlékszem szerdára van kiírva.
Így képen tényleg nem tűnik nagynak a babakocsi.

Csöppke,
szerintem így képen is nagynak néz ki a pocakod :lol:

Anabique,
várjuk a képeket! Én jövő keddre halasztottam védőnőt, orvost, mindent, aztán 13-án megyek 4D-re.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

tegnap voltam "terheléses" vérvételen, meg viz. vizsg. és most végre minden oké az utóbbiban, reméltem, hogy nem vár rám újabb antibiotikum kúra. Viszont a vérvétel csak cukor volt, nem teljes vérkép, pedig a protokoll szerint teljes vérképnek is 26. héten kell lennie :? nektek nem volt most teljes vérkép??

Lina
Tegnap bent voltam a gazdaságisnál, és nekem is azt mondták, inkább áprilisban írassam ki magam b.szabira és valami betegséggel, ne terhességgel:( ezt teljesen nem értem, meg nem szeretem ezeket a machinációkat... és új dokinál ezzel kezdeni... ha egyszer tényleg itthon kell lennem valós okkal, akkor minek ez a macera??? Próbálok azért keresgélni, hogy hátha le van írva vhol, hogy ha áprilisban kezdődik, de átnyúlik májusra, akkor maradhat b.szabi, de még nem jött ki a törvény...
Még nem beszéltük meg a szülésfelkészítőt. Ti akkor mindenképp a szombatot választjátok?
Majd a táblázatban írj át légy szíves öregebbnek... :(
Most nem a Fecskébe mentek 4D-re?? a dátumból gondolom.

Bruni
Jó az a kocsi! Jól döntöttetek!! :)

Gydavid
Örülök a jó fejleményeknek!!!

Csöppke
Nagyon aranyos és hatalmas a pocakod!!! de tényleg ilyen vékonysághoz kell is!

Jucus
Megy a tanulás???

Leo
csodaszép a kiságyatok!!! Tényleg jól belehúztatok!

Ana
Drukk az UH-hoz!!

Addisz
Ja, ha Luca ruhái is benne vannak a két csomagban, akkor azért az más! :) remélem, hamar találsz lakást!

Majga
Reméljük, anyukáddal minden rendben lesz!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


gil,
azért mondta a gazdaságis, hogy ne terhességgel, hanem bármi mással maradj otthon, mert akkor tök mindegy, hogy áthúzódik-e vagy nem, az csak a veszélyeztetett terhesség miatti keresőképtelenségre vonatkozik. Én is úgy beszéltem meg a háziorvossal, hogy kiír más miatt, és akkor tuti nincs gond, nem kell most megszakítanom a munkát, aztán meg májusban még két hetet dolgozni.
Amúgy ha kb. 260000 alatt van a fizetésed, akkor összegben is tök mindegy, ha felette, akkor nem. Neked a napok megvannak, hisz eddig folyamatosan dolgoztál. Nekem ezért kell jobban figyelnem, mert én még most szedem össze Levi után a 180 napot.
4D-re a Bérczi Ildihez megyünk a kötelező 28. hetes UH-ra. És igen, úgy néz ki, hogy egy szombat alatt szeretné apa letudni a szülésfelkészítőt. Lehet én is jobban örülnék neki, mert a kórházban annyian vannak, és olyan meleg van, hogy mindig rosszul lettem a végére.

Húúú a táblázat, most egy kicsit elhanyagoltam, hogy alig vagyok otthon, de hétvégén rendbeteszem, és fel is teszem. Az újakat még bele sem írtam :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


KÖSZI MINDENKINEK A DRUKKOKAT.

GIL NEM ANYUKÁM,HANEM A MAMÁM....

ÉS TELJESEN KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE....MAMÁMAT A HÉTEN MŰTIK,MÁR CSAK A PACEMAKERT VÁRJÁK.ROHAMLÉPTEKBEN FOGJÁK ÁTSZÁLLÍTANI A HONVÉD KÓRHÁZBA,AHOL MŰTIK,MAJD KÉT NAP MEGFIGYELÉS ÉS VISSZAVISZIK A BEL-RE AHOL MOST VAN.
AZ A LEGSZARABB,HOGY RENDESEN EL VAGYOK TILTVA...POCAKOSAN NEM ENGEDNEK BE HOZZÁ...MÁR SÍRÓGÖRCSÖKET KAPOK...12 ÉV UTÁN,MOST BÉKÜLTÜNK KI PÁR HÓNAPJA...ERRE TESSÉK...

MOST ÉRTEM VISSZA A SULIBÓL,NYÍLT NAPOON VOLTAM...HÉTFŐN IRATOM BE A NAGYLEGÉNYT :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


majga,
miért nem engednek be pocakosan? Mert azt, hogy engem a fertőzőre nem engedtek be anno, azt megértem, na de egy belgyógyászatra??? :shock:
Dabason fog suliba járni a nagyfiad? És ha jó a vonalzód, és tényleg ma van a szülinapja, akkor sok boldog szülinapot kívánok neki. De ha csak nem állt át, akkor sem maradtam le nagyon, ugye? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na megjöttem. A rossz hír, hogy képet egyáltalán nem kaptam, mert Berci végig befelé fordult, meg aludt is a vizsgálat alatt. A jó hír viszont, és ez a fontos, hogy az uh szerint mindene rendben van és szépen fejlődik. Kicsit továbbra is nagyobbnak mérik, most csak 3 nappal, és elsősorban a buksija miatt, mert az "kerekebb" az átlagosnál. Lehet, hogy olyan lesz, mint Lilla. :) Most 67,7 mm a BPD-je, a súlyát pedig 887 g-nak becsülték. És továbbra is fiú, így legalább a rucikat nem fölöslegesen vettem... :D

Nekem meg vesetágulatom van a jobboldalon, ami állítólag gyakori terhesség alatt, mert Berci pont ráfekszik valamire (nem tudtam megjegyezni, mire :oops:, csak a hasonlat maradt meg: mintha elnyomna egy slagot, szent ég, ezt így kell írni!?). Mindenesetre eddig sosem nézték a vesémet, szóval meglepett, de állítólag szülés után ez is rendeződik.

Legközelebb 6 hét múlva megyek, májusban! :shock:

Panndi, te mikor mész ma orvoshoz?

Csöppke és Jucus, gratula a 24. héthez! :)

Gil, nekem most volt vérvétel, cukor mindenképp, de azt hiszem, teljes labor is, egybe. Hétfőn lesz eredmény, akkor majd kiderül. Nem tudod megkérdezni az orvosod a laborról? Én is úgy tudom, hogy ilyenkor aktuális.

Majga, reméljük, nem lesz semmi gond, nagyid hamar felépül, és ismét láthatod hamarosan!

Brunhild, szerintem simán lehet, hogy azért nem bírja a fiad tartani, mert az utolsó utáni pillanatban szól. Nálunk Lilla csinálja néha ezt, hogy ha nagyon belemerül a játékba, és egyszer csak szól, akkor kb 20 mp-ünk van, hogy rohanjunk a wc-re, lehúzzuk a gatyóját (ilyenkor nem megy már neki egyedül...) stb, különben bepisil. Amúgy meg rég szobatiszta már.

anabique
Budapest
 
 


És még két hír: Lilla szuperül van, Pannát pedig felvették a zenetagozatra!!!! Kép

anabique
Budapest
 
 


Ana
Húúú, szívből gratulálok Pannának!!! :D De jó, hogy már tudjátok!
És Berci már majdnem egy kiló?! Azta mindenit!
Akkor ma egész napos vigyorgás engedélyezett! :lol:

Majga
Miért nem engednek be a belosztályra? Van most valami fertőző betegség?

Gil
A 26. heti labor nálunk is teljes vérkép és terheléses cukor kombinációból áll.


Egy hét kihagyás után nem finom a munka...:) De ez legalább azt jelenti, hogy Luca oviban van. Remélem most tovább húzzuk, mint legutóbb (akkor 2 nap volt...), pláne, hogy jövő szerdán felvételi :roll:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


FERTŐZŐ BETEGSÉG NINCS...EGYSZERŰEN KÖZÖLTÉK ANYUVAL,HOGY KISMAMÁT NEM LÁTNAK SZÍVESEN.

UZSOKI I.BELEN VAN A MAMA A KARDIO RÉSZLEGEN...NEM ÉRTEM...HÁT OTT NEM LEHET ELKAPNI A SZÍVBAJT!!!!!NAGYON SZOMORÚ VAGYOK :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

IGEN DABASON JÁRUNK MAJD SULIBA.ÉS HÉTFŐN VOLT A SZÜLINAPJA :D SZÓVAL NEM VAGY ELKÉSVE :D

KÖSZÖNJÜK MÉG EGYSZER A KÖSZÖNTÉSEKET :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Majga
Ha megnyugszik tőle a lelked, akkor szerintem nyugodtan menj be! Nagymamám március elején volt kórházban (Margit, belgyógyászat), ott épp tombolt a hányós-hasmenős vírus, de nem volt más, aki bemenjen, csak én. Vettem egy-kétszáz forintért néhány maszkot és már a kórház bejáratánál feltettem, így látogattam őt minden nap! Kitiltani nem tudnak, ha nincs éppen látogatási tilalom, ez a Te döntésed.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Köszi Addisz! :)
Hú, nálatok 1 hét múlva lesz a nagy nap? Nagyon drukkolok!!! Örülök, hogy Luca végre meggyógyult!

anabique
Budapest
 
 


Ana
Igen, még egy hét és utána még néhány nap az eredményhirdetés... :roll:
Én persze jobban izgulok, mint a gyerek... De kiderült, hogy idén nagy a túljelentkezés itt is, szóval nem egyértelmű, hogy bekerülünk, a körzetes sulit viszont nagyon nem akarom.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Ana, gratulálok, meg a gyógyulás is jó hír :)

Brunhild: nekem is tetszik a babakocsi :)

csöppke: szép nagy a pocakod :)

Mi ma 3/4 6-ra megyünk dokihoz.

Fruzsi ma is volt csanában, meglátott ebédénl, elkezdett vigyorogni, és kiabált, hogy "Ott van, látom!" :lol: Egyszer sem sírt, ügyesen játszott, mindent megevett, és választott magának jelet, így gomba lesz :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Lányok!
Lehet, hogy ez tök hülye kérdés lesz, elnézést érte, de nem vagyok otthon a témában :oops:
Mi a különbség a bölcsi és a családi napközi között? Ez utóbbiban nem minden nap viszik gyerkőcöket vagy rövidebb időre?


Panndi
Fruzsi nagyon ügyes :) És a gomba szuper jó jel, Luca is az az oviban ;)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Gomba :)

Én csak a mi családi napközinkről tudok nyilatkozni: a fő különbség, hogy fizetős :? Itt főleg 1-4 éves gyerekek vannak, nagyjából ketté szedve, vannak a nagyok, a 3-4 évesek, és vannak a kicsik, 1-2, és 2-3 évesek. Itt sokan járnak csak heti pár napot, de olyan is van, aki hétfőtől péntekig reggeltől délutánig jár.

Nálunk összesen két bölcsi van a városban, és rengeteg gyerek, több oldalas vagyonnyilatkozatot kell kitölteni, ha szertenéd, hogy felvegyék a gyereket. Nekem amúgy nem is szimpi hely :roll:

Nálunk nagyon sok családi napközi van, mivel ovi is kevés van, gyerek meg sok, így sokan ovi helyett is csanába járnak (lásd Zsófit).

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi elég jól leírta, a családi napközi tulajdonképp olyan, mint egy magánbölcsi vagy ovi. Nálunk ugyanez a helyzet, kevés a bölcsis és ovis hely, ezért virágzik a családi napközi "piac". A pénzedért cserébe viszont elég sok mindent kapsz: kisebb létszám, sokszor ugyanolyan képzett, de jobban motivált személyzet (pl óvónők a bölcsiben), több figyelem, jobb minőségű étel, extra foglalkozások. Nálunk már a bölcsis korú gyerekeknek is tartottak különböző foglalkozásokat minden délelőtt, volt pl matek, környezetismeret, kézművesség stb, nyilván nekik való szinten. De olyan családi napközi is van a közelünkben, ahol lovagolni meg úszni viszik a gyerekeket.

anabique
Budapest
 
 


Óvónők a bölcsiben: mármint képzett óvónők a családi napköziben, akik bölcsis korú gyerekekkel foglalkoznak.

anabique
Budapest
 
 


Ja, és még annyit, hogy Panna és Lilla is jóval több verset és dalt tanult a családi napköziben a bölcsis éveik alatt, mint most az oviban... Ha megengedhetjük magunknak, Berci is tuti ide fog járni.

anabique
Budapest
 
 


Én is elégedett vagyok a csanával, Zsófi is szereti, meg úgy tűnik, Fruzsi is :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, Ana
Köszi az infókat! :) Közben utánaolvastam a dolognak a neten, és úgy láttam, hogy a fő különbség a létszám, illetve az, hogy 14 éves korig (!) lehet járni csanába, akár ovi és suli mellett is.
Azt is írták, hogy főleg vidéken, ott is leginkább kisebb településeken jellemző, ahol kevés a bölcsi, ovi.
Nekem sokkal szimpibb ez (azok alapján, amiket itt tőletek olvasok mindig), mint a bölcsi. Úgy tervezem, hogy heti 1-2 délelőttöt dolgoznék majd Johanna mellett (de csak kb. 2 éves korától), de bölcsibe nem szeretném vinni, ezért is érdekelt a téma. Majd utánanézek, hogy felénk van-e ilyen.
Ti mennyit fizettek egy hónapban?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, mi augusztusig jártunk, szeptembertől már nem, és most nem emlékszem a pontos összegre, de később megnézem neked. Most rohannom kell.

anabique
Budapest
 
 


Köszi, Ana! Közben megnéztem 2-3 óbudait is. Az árakon azért ledöbbentem :shock: Kb. annyit keresnék a heti pár órával, mint amennyiben ez kerül.. Mondjuk sok minden változhat még addig :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Ha jól látom, ma mindenkinek jó napja volt :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.05.30 19:31-kor.
20140901114303
 
 


Addisz,
ahova Levi jár csanába, ott nem képzett a nő, aki vigyáz rájuk, vagyis nem ilyen irányú képzettsége van, de hivatalosan nem is kell. 4 pici van összesen. Nincsenek kimondottan foglalkozások sem, de mindig csinálnak valamit, játszanak...
Nálunk bölcsi sincs, majd talán májusban nyílik. Szóval vagy otthon maradsz a picivel, vagy csana. Mi a budapesti árakhoz viszonyítva keveset fizetünk, 25000Ft egy hónapra az egész napos ellátás, plusz a kaja. Ha felveszik, én vinném Levit szeptembertől a síma bölcsibe, ha nem, akkor marad otthon, mert a GYED-ből nem tudnám fizetni, a fizetésből mondjuk gond nélkül, de az véges sajnos. Nálunk a magánovi is ennyibe kerül (onnan rúgták ki egy éve Lilit, nagyon leromlott a minősége, de két éve még nagyon szerettem azt is)

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska
Amit én néztem (ez van hozzánk a legközelebb), ott 65.000 forint volt az egész napos ellátás egy hónapra (ez már étkezéssel együtt). Az szerintem nagyon húzós! 3 félnap lenne (kajával) 26.000. Ezért mondtam, hogy heti 5-10 órával nem keresnék sokkal többet...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Na, most már azt is tudom mi az a csana :) eddig csak pislogtam :)
kivancsika
Budapest
 
 


sziasztok!

:D szépen nő a pocid Brunhild! Csöppkének is :) és az enyém is nagyobb már, mint egy kosárlabda.

Csöppke: nagyon szép a szoba! :) olyan jó, hogy a 3 srác el fog férni egy helyen. Tesómmal nekünk is közös szobánk volt, szerettem nagyon, megnyugtató volt a szuszogására elaludni :)

Brunhild: gyönyörű a kocsi! egyáltalán nem tűnik nagynak! :) bár olvastam, hogy képen szerinted sem. akkor ez olyan lehet, mint a pocakunk :)

Az elmúlt 4 hétben sikerült felszednem 4 kilót :( remélem a hátralévő 16 hétben nem marad ez a tendencia.erről jut eszembe:
Mikor megyünk cukiba? :D

Leo szép nagyon a szoba!

Ana: milyen nagy már Berci! :) 6 hét gyorsan eltelik majd! nekem is már kevesebb mint 3 van csak belőle! :) azért olyan jó lenne a hétvégére beiktatni egy 4D-t :)

Addisz: én is hasonló megoldáson gondolkodom! :) pár óra munka hetente. Valószínűleg megéri, habár annyit keresnék, amennyibe kerül, de legalább mindketten korunknak megfelelő társaságban tartózkodnánk :)

betegeknek jobbulást! Majga: mamidnak is!

linácska: de jó lesz, ha felteszed a táblázatot! :)

újaknak üdv itt! ha valakit még nem üdvözöltem! :)

jjucuss: hogy megy a tanulás? mikor lesz vége?

gydavid: de örülök! :) és a szobák szépek! csak biztos anyukádnak sem könnyű. :lol:

biztos sok minden kimaradt, de próbálok becsatlakozni újra! :)

hopihe79
Budapest
 
 


ez megint egy egész vidám post lett :)

netty: asszem Te írtad RR-t! pont láttam a tévében a riportot. Szép kisfia van, mondjuk azon ledöbbentem, hogy kedden, csütörtökön már Ő tartja a 90 perces edzést, másfél héttel a szülés után.

hopihe79
Budapest
 
 


Ti szoktatok bababörzén vásárolni?

hopihe79
Budapest
 
 


Hopihe :D

Hm, hát nekem ma nem volt túl jó napom, bár semmi komoly nem történt..Nimród ma egész nap hisztizett, főleg az utcán, de ott végig, mindenért :? Vagy nem aludta ki magát a reggel, vagy lappang benne valami ...pedig ma kétszer is voltunk játszótéren, sőt, igazából háromszor...most délután eléggé szédelegtem közben, és álltam is végig, ami nem esett jól.. Hazaérve felporszívóztam utolsó erőmmel a homokot ami kiesett a cipőkből, és a nagy igyekezetben jól hasba vágtam magam a porszívó csövével :( Most végre ülök, de biztos nem sokáig, mert mindjárt jön valaki, hogy pisilni kell, vagy hogy inni szeretne :roll: De már nincs sok lefekvésig, csak kibírom addig :)

Viszont beszéltem a babakocsissal, azt mondták az új vázzal küldenek szúnyoghálót is :)
20140901114303
 
 


csak hogy velem legyen tele az oldal! :lol:

Kép

hopihe79
Budapest
 
 


Hopihe, te sem panaszkodhatsz :lol:

És előző kérdésedre válaszolva: én még sosem voltam bababörzén...
20140901114303
 
 


Képzeljétek, Lilit ma arcon találta a hinta az oviban. Pont a szeme alatt. Jól meg van dagadva. Ügyeleten itt átnézték, de talán semmi komolyabb, úgyhogy nem mentünk röntgeneztetni. Még jó, hogy pénteken megyünk szemészetre, remélem azért így is meg tudják nézni a látását.

Hópihe,
szépen nő neked is a pocakod. Bababörzéhez, turihoz nekem nincs türelmem, nem vásároltam még ott soha.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?